جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۷:۲۱Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایمیدرو»

دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن - غلامحسین احمدی خبرنگار بازنشسته و سابق حوزه اقتصادی خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) و ایمیدرو از روزنامه نگاران با سابقه شب گذشته(چهارشنبه) دار فانی را وداع گفت.
اهر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: تولید کنسانتره مجتمع مس سونگون با طرح افزایش بیش از 100 هزار تنی (مرحله 3)، از 400 هزار تن فراتر می رود.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو با ابراز خوشحالی از دستاوردهای معدن مس سونگون اظهار کرد: مجموعه مس سونگون در مدار توسعه تخصصی گام بر می دارد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: محمدرضا موثقی نیا، معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو و هیات همراه با زین العابدین رضوی خرم، استاندار آذربایجان شرقی جلسه ای برگزار کرد.
ایمیدرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: تولید کنسانتره مجتمع مس سونگون با طرح افزایش بیش از 100 هزار تنی (فاز 3)، از 400 هزار تن فراتر می رود.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۳۰ سایت دیگر  
دنیای معدن: محمدرضا موثقی نیا رئیس هیات عامل ایمیدرو ضمن پایش اقدامات صورت گرفته در مجتمع مس سونگون؛ از پروژه های توسعه ای این مجموعه دیدن کرد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
دنیای معدن: محمدرضا موثقی نیا از مجتمع مس سونگون و پروژه های توسعه ای آن دیدن کرد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: محمدرضا موثقی نیا که صبح امروز عازم آذربایجان شرقی شده، وارد کارخانه آهک هیدراته اهر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مطابق پیش بینی ها و برنامه ریزی ها، از سال 1402 تا 1408 افزون بر 27 میلیارد و 641 میلیون دلار پروژه در سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و واحدهای زیرمجموعه به بهره برداری خواهد رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مدیر معادن سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: این سازمان در نظر دارد تا پایان 1402 برای توسعه 10معدن، سرمایه گذار بخش خصوصی جذب کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه به دنبال بومی سازی فناورانه بسیاری از محصولات هستیم گفت: ایجاد و فعال سازی سامانه جامع بومی سازی توسط ایمیدرو و انجمن ملی فولاد انجام شد که تاکنون بیش از 26 هزار کالا در آن بارگذاری و بومی شده است.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: یکی از راهبردهای وزارت صمت و ایمیدرو؛ حمایت از “تولید صادرات محور” و همچنین “صنعت فولاد” است؛ در این راستا خود را مکلف می دانیم رفع چالش های فولادسازان از طریق سطوح بالای دولت را پیگیری کنیم. محمدرضا موثقی نیا که در نشست هم اندیشی با اعضای هیات مدیره
ایمیدرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه ایران گفت و گویی با محمد رضا موثقی نیا معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو انجام داده است. موثقی نیا طی این مصاحبه به عملکرد و برنامه های این سازمان پرداخته کرده و رویکردهای جدید ایمیدرو را تشریح کرده است که در پی می آید.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۸   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو از ایجاد 5 هزار فرصت شغلی توسط ایمیدرو در سال جاری خبر داد.
ایمیدرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر معادن ایمیدرو اعلام کرد: ایمیدرو در نظر دارد تا پایان 1402، برای توسعه 10 معدن، سرمایه گذار بخش خصوصی جذب کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت آلومینای ایران، شه بخش در جلسه شورای معاونین این شرکت که امروز دوشنبه مورخ 27 شهریور ماه در محل سالن جلسات مدیریت این شرکت برگزار گردید تاکید کرد: آینده شرکت آلومینای ایران بسیار روشن است و این امر با انجام پروژه های توسعه شرکت و حمایت و راهبری ایمیدرو تحقق خواهد یافت.
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی-رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: یکی از راهبردهای وزارت صمت و ایمیدرو؛ حمایت از "تولید صادرات محور" و همچنین "صنعت فولاد" است؛ در این راستا خود را مکلف می دانیم رفع چالش های فولادسازان از طریق سطوح بالای دولت را پیگیری کنیم.
متالز نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
هند در راستای حرکت به سمت استفاده از انرژی پاک، اکتشاف مواد معدنی حیاتی را در دستور کار دارد. ارسال توسط : سوگند قورچیان منبع : ایمیدرو
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۱    
ایمیدرو آماده همکاری کامل با دانشگاه، برای اثربخشی مطلوب ارتباط صنعت و این نهاد علم اندوزی است.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۵۳ سایت دیگر  
دنیای معدن-رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: یکی از راهبردهای وزارت صمت و ایمیدرو؛ حمایت از "تولید صادرات محور" و همچنین "صنعت فولاد" است؛ در این راستا خود را مکلف می دانیم رفع چالش های فولادسازان از طریق سطوح بالای دولت را پیگیری کنیم.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای معدن: مجری طرح مواد و عناصر معدنی حیاتی و راهبردی ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان در سال جاری، وارد فاز اجرایی برنامه بلند مدت 5 ساله برای توسعه مواد معدنی حیاتی و راهبردی شده است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
در این همایش قراراست پس از خوش آمدگویی بهرام سبحانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، رئیس هیئت عامل ایمیدرو و رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی سخنرانی کنند و پنل هایی با عنوان چالش های سیاست گذاری صنعت فولاد (با تمرکز بر توسعه سرمایه گذاری، بازار سرمایه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار فارس در دیدار با سرپرست ایمیدرو در خصوص گسترش فعالیت ها و همکاری های این سازمان در استان فارس بحث و تبادل نظر کرد .
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
طی این نشست محمد رضا موثقی نیا رئیس هیات عامل ایمیدرو و سید محمود رضا آقامیری رئیس دانشگاه شهید بهشتی به همراه معاونان و مدیران هر دو نهاد، مفاد تفاهمنامه همکاری وزارت صنعت معدن و تجارت با دانشگاه بهشتی در زمینه توسعه معادن و صنایع معدنی را به بحث و بررسی گذاشتند. ...
ایمیدرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: ایمیدرو آماده همکاری کامل با دانشگاه، برای اثربخشی مطلوب ارتباط صنعت و این نهاد علم اندوزی است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
موضوع تکمیل زنجیره فولاد در استان کردستان در سال 94 برنامه ریزی شد، سه سال بعد در راستای اجرای این برنامه، شرکت صنایع فولاد کردستان با محوریت ایمیدرو تاسیس شد و نهایتا با ورود هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و تملک مجموع 56 درصدی سهام آن توسط گروه شرکت های هلدینگ ...
متالز نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مجتمع سرب و روی انگوران گفت: نخستین گمانه اکتشافی این معدن (زیرمجموعه ایمپاسکو) از عمق 700 متر عبور کرد. ارسال توسط : سوگند قورچیان منبع : ایمیدرو
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران اعلام کرد: در حوزه اکتشافات در استان کرمان، مطالعات در هشت پهنه به مساحت 37 هزار و 100 کیلومتر مربع انجام شده است.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۵    
جلسه مشترک معاون وزیر صمت با مدیرعامل شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس و مدیران ارشد شرکت اپال پارسیان سنگان با محوریت بررسی موضوعات پیرامون حوزه تولید و فروش محصولات شرکت برگزار شد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۶    
در بازدید رییس هیات عامل ایمیدرو از مجتمع سنگان، چالش ها و روند پیشرفت پروژه ها بررسی شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از مشارکت ایمپاسکو در سه پروژه زیرساختی استان با طرح ایجاد زیربناهای ایمیدرو خبر داد و گفت ...
بنیان نوآوری هوش مصنوعی و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمیدرو ) در نظر دارند اولین همایش تحول دیجیتال در صنعت فولاد و معدن را با رویکرد “بهره وری و پایداری صنعت فولاد و معدن در سایه تحول دیجیتال (راهکارها و چالشها) ” در روز چهارشنبه صبح مورخ 1402/07/19 در مرکز [...]
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: بازدید رییس هیات عامل ایمیدرو از طرح ها، پروژه ها و پایش اقدامات انجام شده در مجتمع سنگان ،شرکت سیمیدکو و فولاد سنگان
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی سرمایه گذاران پهنه صنعتی و معدنی سنگان با حضور محمدرضا موثقی نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو در مجتمع سنگ آهن سنگان برگزار شد.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معدن24:مقدمات طرح سرباز مهارت که از چندماه قبل در استان کرمان شروع شده بود اینک به مرحله افتتاح در بخش معدن رسید و امروز (چهارشنبه) در بخش نمونه(پایلوت) آن برای آموزش های حوزه معدنی با همراهی جهاد دانشگاهی با جذب حدود 20 سرباز کلید خورد. ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۷    
جلسه مشترک معاون وزارت صمت و ریاست سازمان ایمیدرو در مجتمع اپال پارسیان سنگان برگزار شد. به گزارش معدن 24؛ جلسه مشترک ریاست سازمان ایمیدرو با مدیران ارشد شرکت اپال پارسیان سنگان با محوریت بررسی موضوعات پیرامون حوزه تولید و فروش محصولات شرکت برگزار شد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: واحد فولادسازی طرح فولاد قائنات (خراسان جنوبی) اکنون به پیشرفت 87 درصدی رسید.
ایمیدرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: به رغم وجود مشکلات و محدودیت هایی همچون قطعی برق و احتمالا کمبود گاز در فصل زمستان؛ میزان تولید در مجتمع سنگان در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
افزایش تولید مواد معدنی در بخش های مختلف رویکرد مهم وزارت صمت و ایمیدرو در سالجاری است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو صبح امروز از مجتمع کارخانجات شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد(سیمیدکو) بازدید کرد. معاون وزیر صمت تلاش های سیمیدکو در زمینه فعالیت های زیست محیطی را رضایت بخش دانست و افزود: بازچرخانی بیش از هشتاد درصدی آب در این مجتمع ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان گفت:سازمان ایمیدرو در نقاط مختلف کشور سرمایه گذاری و اشتغال ایجاد کرده و در طرح آموزش مهارت سربازان، پشتیبانی مالی را به عهده گرفته اکه اگر این حمایت نبود، این دوره ها برگزار نمی شد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیأت عامل ایمیدرو بیان کرد: نظم، برنامه ریزی دقیق و حضور موفق در حوزه های مختلف، خصیصه مهم فولاد سنگان است.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
دنیای معدن -رئیس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: ناحیه معدنی سنگان، می تواند محل تبلور جایگاه معدن در اقتصاد کشور شود.
متالز نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تولید کنسانتره مس در بزرگ ترین کانسار توسعه نیافته مس روسیه (پروژه ادوکان Udokan در شرق روسیه) طی مراسمی با حضور رئیس جمهور این کشور از طریق ویدئو کنفرانس آغاز شد. ارسال توسط : سوگند قورچیان منبع : ایمیدرو
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: علیرغم اینکه سازمان ایمیدرو و سرمایه گذاران صنایع معدنی به تعهدات خود در طرح دوبانده سازی محور سنگان - خواف به تربت حیدریه به خوبی عمل کردند، ولی وزارت راه نتوانست به تعهدات خود عمل کند.