یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۱:۱۱Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جذب سرمایه»

خبرگزاری مهر   ۵۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق ایران و روسیه گفت: ما به شدت نیازمند سرمایه گذاری در بخش انرژی هستیم که با استفاده از ظرفیت سازمان شانگ های می توانیم شرایط انجام این گونه از سرمایه گذاری ها را فراهم کنیم.
در پایان رویداد استان آپ کرمان از میزان 13 تیم که به معرفی کسب و کار خود می پرداختند، 6 تیم موفق به جذب سرمایه شدند و مذاکراتی میان آنها و سرمایه گذار صورت گرفت.
سلام نو   ۲ ساعت پیش    
تمام رئیس جمهوران گذشته و حالا هم رئیسی با وعده تضمین امنیت سرمایه گذاران سعی در جذب سرمایه هنگفت ایرانی های مقیم خارج از کشور دارند که در ویدیو زیر به میزان این ثروت حیرت آور پرداخته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۴    
سبزوار- ایرنا- معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: جذب سرمایه گذار اولویت مدیران این شهرستان است و در این راستا باید پاسخ استعلام مجوزهای سرمایه گذاری با رعایت دقت و سرعت داده شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سید احمد علوی با بیان اینکه رونق گردشگری به برقراری و پایداری صلح منجر می شود، گفت: افزایش تولید ناخالص داخلی، جذب سرمایه خارجی، کاهش بیکاری، کاهش فقر و کمک به توزیع درآمد از جمله مزایای اقتصادی رونق گردشگری شهری به شمار می رود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۹    
ایسنا/فارس استاندار فارس با اشاره به اینکه مدیران باید جذب سرمایه گذار را در اولویت قرار دهند، گفت: دوایری نظیر سازمان صمت و میراث فرهنگی و جهادکشاورزی باید به دنبال جذب سرمایه گذار باشند نه منتظر سرمایه گذار.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۵    
یک کارشناس مسکن بیان کرد: جذب سرمایه گذارخارجی در حوزه مسکن به دلایل سیاسی و نبود قوانین و مقررات تشویقی برای جذب و حضور سرمایه گذار به صورت قانونی در حال حاضر امکان پذیر نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید گفت: جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تهیه و تدوین طرحی، خواستار تشکیل کارگروه جذب سرمایه های داخلی و صدور مجوز ایجاد واحدهای تولیدی شدند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
جذب سرمایه گرچه لازم و ضروری است ولی گام اول آن جلوگیری از فرار سرمایه است. در سال های گذشته این فرار چشمگیر بوده است. خرید مسکن در کشورهای همسایه نمونه ای از این فرآیند است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : از احمدی نژاد گرفته تا روحانی و حالا هم رئیسی تمام تلاششان را برای جذب سرمایه ایرانی های مقیم خارج از کشور می کنند و به آنها وعده تضمین امنیت می دهند، این تلاش های باعث می شود بپرسیم مگر ثروت ایرانی های خارج نشین چقدر است؟ جواب باعث حیرتمان می شود. منبع: اکو ایران
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مظاهر روزبهانی نائب رئیس شورای شهر ملایر در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان با اشاره به مهم ترین اولویت های کاری شهرداری اظهار کرد: با اتمام روند انتخاب شهردار گام دوم شورای شهر آغاز شد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
به تازگی پیش فروش (ico) توکن نوکون تمام شده است.پیش فروش نوکون در سه مرحله انجام شد و حداقل خرید آن 0.05 اتریوم معادل 170-190 دلار بود. و با وجود این حداقل خرید ، چند میلیون دلار جذب سرمایه داشته است و در حال حاضر در فاز یک رود مپی است که در سایت آن قرار داده شده است ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۹    
بازگشت امید و اعتماد به عرصه اقتصادی کشور ، کنترل نرخ ارز ، کنترل نرخ تورم ، افزایش جذابیت سرمایه گذاری در ایران ، هدایت نقدینگی به سمت تولید ، امنیت بخشی به روند جذب سرمایه ها در بازار سرمایه و ایجاد یک چشم انداز مثبت از آینده را شاید بتوان از مهمترین اولویت های دولت جدید دانست . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: لازم است در شیوه نامه سرمایه گذاری شهرداری تبریز تجدید نظر کرد و مشوق هایی کاربردی برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفت .
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر بازار برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از جذب سرمایه گذار برای احداث و توسعه مولد های مقیاس کوچک در این استان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد: دبیرکل اتاق بازرگانی تهران از فراهم شدن مقدمات شکل گیری تشکل تجار غیرایرانی با محوریت اتباع افغانستانی خبر داد و ابراز امیدواری کرد که با مساعدت سایر نهادها این تشکل در آینده ای نزدیک راه اندازی شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۹    
ایسنا/همدان امروز 31 شهریور ماه، شهر جهانی انگور میزبان معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی بود تا مشکلات باغداران از جمله مشکلاتی در زمینه اجرای طرح فراز، قیمت گذاری و صادرات کشمش تیزابی، اصلاح روش تبدیل انگور به کشمش ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۷    
با توجه به پتانسیل های فراوان، ظرفیت ها و موقعیت ژئو استراتژیک ایران در مقایسه با کشورهای دیگر دارای پتانسیل های ضعیف و نامناسب، نتیجه شایانی حاصل نشده و میزان جذب سرمایه گذاری خارجی ایران، نسبت به توانمندی های آن، بسیار پایین بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس انجمن شرکت های مشاور سرمایه گذاری و نظارت بر طرح ها تاکید کرد: با نرخ رشد اقتصادی بالای 10 تا 12 درصد و نرخ تورم کمتر از 10 درصد می توان امیدوار به جذب سرمایه گذار خارجی بود؛ به شرطی که بحث مبادلات پولی حل شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا – استاندار کرمانشاه گفت: در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها برای جذب سرمایه گذاران به ویژه در صنایع پایین دستی پتروشیمی مشوق ها و حمایت های لازم را پیش بینی کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رویداد جذب سرمایه (پیوند) حوزه فناوری های ساختمانی با هدف بهم رسانی شتاب دهنده ها و هسته های فناور با حضور 6 استارت آپ در حوزه فناوری های نوین ساختمان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: ساز و کارهای اداری پیچیده و زاید سازمان ها مشکل اساسی اقتصاد و صنعت است و حذف این مقررات زمینه ساز جذب سرمایه گذار می شود.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه جذب سرمایه گذاری برای ایده های برتر دانش بنیان با عنوان "تا ثریا" در کرج افتتاح شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حمداله جمشیدی گفت: قریب به هزار ایده در سایت رویداد "تا ثریا" ثبت نام شده که طی چندین مرحله مورد ارزیابی قرار گرفتند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۵    
کسب و کار نیوز- محمد لاهوتی، رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق بازرگانی تهران می گوید متاسفانه امروزه عدد جذب سرمایه گذاری خارجی نسبت به خروج سرمایه کمتر شده است ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با تاکید بر جذب سرمایه گذار درحوزه کشاورزی به ویژه بخش طیور، خواستار شناسایی گلوگاه های فساد و نقاط حساس حوزه اراضی و بزرگداشت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی با قدرت و حضوری فعال شد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۰    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. رویداد معرفی استارتاپ های حوزه فناوری های نوین ساختمانی روز دوشنبه 29 شهریور توسط صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری کارن کراد برگزار شد ...
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان اردبیل با نایب رئیس مجلس، بر ضرورت توسعه زیرساخت های استان و ایجاد مشوق های لازم برای جذب سرمایه گذاران خارجی تأکید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به بررسی وضعیت صدور مجوزهای بی نام و اعلام فراخوان جذب سرمایه گذار در آینده بر فراهم کردن زیرساخت های طرح های سرمایه گذاری بی نام در استان تاکید کرد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اگر محصولات استراتژیک به عنوان یک برند واحد در کشور و حوزه بین الملل مطرح شوند،تبلیغات جهت جذب سرمایه گذاری و ارتقای کیفی این محصولات به راحتی امکان پذیر است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران با اشاره به عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای، گفت: این عضویت عاملی برای جذب سرمایه گذاران کشورهای عضو در بنادر شمالی کشور خواهد بود.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تسریع در روند مبادلات ارزی و جذب سرمایه گذار خارجی 2 برایند مهم پیوستن ایران به شانگهای است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: در اولین رویداد استان آپ در کرمان جذب سرمایه 7 میلیارد و 300 میلیون تومانی اتفاق افتاد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۵    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. شرکت جهان یاران مبتکر بازرگانی ویدا با مجوز شرکت فرابورس ایران، با همراهی پلتفرم دونگی و نظارت شرکت سبدگردان الگوریتم درصدد جذب سرمایه برای واردات گوشی تلفن همراه است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی از جذب نزدیک به 50 میلیارد تومان سرمایه از سوی 16 تیم حاضر در رویداد دوشنبه های استارت آپی خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: بسته سرمایه گذاری احداث 15 نیروگاه تولید برق خورشیدی در درگاه سرمایه گذاری خراسان شمالی به منظور جذب سرمایه گذاران بارگذاری شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: مطالعات و طرح توجیهی این پروژه انجام شده و یکی از اولویت های اصلی است، اما برای عملیاتی شدن باید سرمایه گذار ورود کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس کشاورزی در رویداد کشاورزی و امنیت غذایی گفت: باید سرمایه های خرد در بخش کشاورزی جذب شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ما در بلندمدت به دلیل بروکراسی های خسته کننده در بُعد جهانی برای جذب سرمایه و همچنین جلوگیری از خروج سرمایه از کشور دچار مشکل خواهیم شد و تصویب طرح تسهیل صدور مجوز کسب و کار راهی برای حل این موضوع است.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری پلدشت گفت: هدف از ایجاد شهرک صنعتی در شهرستان ایجاد اشتغال، توسعه شهرستان، محرومیت زدایی و جذب سرمایه بود.
مهراد عباد، نایب رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق بازرگانی تهران در یادداشتی راهکارهایی چون افزایش جذب سرمایه گذاری خارجی ، اصلاح سیاست های تجاری ، اصلاح سیاست های بودجه ای و ارزی ...
عضو هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: جذب سرمایه گذاری خارجی در کنار کسب دانش فنی و استفاده از سرمایه های ایرانیان خارج از کشور به حرکت رو به توسعه کشور در بخش های مختلف شتاب می بخشد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای مرکزی از پیگیری اجرای بخش باقیمانده پروژه آبرسانی به شهر ساوه و 58 روستای مسیر خط انتقال از سد کوچری از دو روش اعتبارات عمرانی دولتی و جذب سرمایه گذار بخش خصوصی خبر داد و گفت: در حال حاضر 14 کیلومتر از پروژه آبرسانی به شهر ساوه از خط انتقال سد کوچری اجرا شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۰    
سیما دلگانی گفت: محصولات ما در حوزه پوست، مو و کاهش سایز با استفاده موضعی و مسکن های موضعی طبیعی اثر خود را القا می کنند و رویداد استان آپ فرصت شکوفایی و فرصت ورود به بازار کار و جذب سرمایه گذار را برای شرکت های فناور ایجاد کرده است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۶:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
بهروز سرآبندی استاد دانشگاه، یکشنبه 28 شهریور در یادداشتی در روزنامه ایران نوشت: از سال ها قبل به رغم وجود قوانین متعدد برای ساخت مسکن اجاره ای، دولت های گذشته توفیقی در جذب سرمایه گذاران و انبوه سازان در این مورد نداشته است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۴:۱۵    
سفیر پیشین ایران در آذربایجان گفت: جذب سرمایه از مهم ترین اهداف سازمان همکاری های شانگهای است و می توان در این راه از سرمایه کشورهای هند، روسیه و چین برای اجرای پروژه های مختلف در ایران استفاده کرد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به تاجیکستان با دو وزارتخانه تندرستی و حفظ اجتماعی و محنت، مهاجرت و شغل این کشور یادداشت تفاهم همکاری امضاء کرد که بر اساس آن دو کشور در زمینه جذب سرمایه گذاری مشترک خارجی در بخش حمایت های اجتماعی همکاری می کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید از آنجا که تسهیل کسب و کار، بر جذب سرمایه گذاری خارجی اثر مثبت دارد، در صورت اصلاح همزمان سایر عوامل، رتبه ایران در جذب سرمایه گذاری خارجی ارتقا خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۱    
مهمترین راهکارهای جذب سرمایه گذار و مشارکت در توسعه ورزش منطقه در نشستی در فرمانداری مهاباد بررسی شد.