چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۴:۰۷Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جذب سرمایه»

فرارو   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پنج استان خوزستان ، سیستان و بلوچستان ، هرمزگان ، فارس و آذربایجان شرقی مهم ترین مناطق در کشور هستند که بیشترین حجم از سرمایه خارجی را در سال 1399 جذب کرده اند. مرور سیر کلی جذب سرمایه خارجی در ایران طی سه سال اخیر نیز نشان می دهد از نظر تعداد و حجم طرح های مصوب، کشور رکورد جدیدی به ثبت رسانده است ...
خبرگزاری صنایع   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن از ساخت پروژه 1000 واحدی طرح ملی مسکن در شهرک واوان طی 30 ماه در صورت جذب سرمایه متقاضیان این طرح خبر داد. *** کلنگ زنی پروژه 1000 واحدی طرح ملی مسکن واوان به گزارش خبرگزاری صنایع ، علیرضا تابش در آیین کلنگ زنی پروژه 1000 واحدی طرح ملی مسکن واوان، اظهار داشت: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر قم با اشاره به مشکلات اقتصادی جاری و توجه به جذب سرمایه گذار برای اجرای پروژه های شاخص شهری گفت: در سال جاری هیچ ردیف مالی برای کمک به شهرداری ها تخصیص داده نشده است و صرفاً این نهادها را به دریافت عوارض برای اجرا و پیشبرد برنامه های خود متکی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بهبود فضای سرمایه گذاری تاجیکستان و جذب سرمایه های آمریکا به اقتصاد این کشور در جریان دیدار مقامات تاجیک و آمریکایی بررسی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۱    
"گزارش سرمایه گذاری جهانی بر مناطق آزاد و ویژه جهان" بعنوان یکی از موفقترین ابزارهای جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی تمرکز یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن از ساخت پروژه 1000 واحدی طرح ملی مسکن در شهرک واوان طی 30 ماه در صورت جذب سرمایه متقاضیان این طرح خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۲    
گروه استان ها-مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: پیگیری و رایزنی و جذب سرمایه گذار برای پروژه مزرعه جبل موقوفه حاج عبدالکریم شهرستان سلماس به مساحت 860 هکتار در راستای ایجاد مجتمع کشت و صنعت پیش بینی شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: با توجه به ویژگیها و قابلیتهایی که استان گیلان دارد، می بایست به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم،
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۵    
برای راه اندازی مجدد کارخانه شهدناب من تاکید دارم که ملکی فروخته شود و خود سازمان تعاون روستایی این کارخانه را به صورت قسطی خریداری کند و اگر مسئله حل نشد در شورای مرکزی مطرح و سرمایه گذار جدید پیدا کنیم اما اولویت اول تامین اعتبار از خود استان صورت گیرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: با توجه به جنگ تمام عیار اقتصادی آمریکا علیه جمهوری اسلامی، امضای سند جامع همکاری بین ایران و چین می تواند در دوران تحریم برای جلب فرصت های سرمایه گذاری خارجی با حفظ منافع ملی مفید باشد.
به واقع یکی از مهم ترین وظایف دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که در دوران مرحوم هاشمی رفسنجانی و پس از ایجاد مناطق آزاد تشکیل یافت، هماهنگی، نظارت و صیانت از قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی بود تا با اجرای تمام و کمال این قانون، علاوه بر حفظ مزیت های مناطق ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۲۰    
عضو هیئت مدیره شرکت صدر تامین گفت: ما در راستای توسعه و گسترش صنایع معدنی کشور روی کار آمدیم و با تحت پوشش قرار دادن شرکت های نوپای دانش بنیان در مسیر توسعه شتاب دهی قرار گرفتیم و با جذب سرمایه های بیشتر در تلاش هستیم خدمات موثری را در عرصه معدنی و اقتصادی ارائه دهیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رقابت برای جذب سرمایه ها موجب شده کشورها در کاهش نرخ مالیاتی برای سرمایه گذاران مسابقه بگذارند اما خبرها حکایت از آن دارد که دولت جدید آمریکا با پیشنهاد یک طرح به دنبال پایان دادن به این مسابقه است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۱    
رشد 104 درصدی حمل ریلی و تحقق 400 درصدی جذب سرمایه گذاری در بندر امیرآباد از مهمترین اخبار حوزه حمل و نقل دریایی در هفته گذشته بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۵۵    
خرمشهر- منیعاوی، رئیس اتاق تعاون خرمشهر گفت: جذب سرمایه گذار و گردشگر در گروی احیای فضاهای آبی منطقه آزاد اروند است.
بعد از شکست مذاکرات کلاب هاوس با توئیتر این شرکت برای جذب سرمایه و توسعه دامنه فعالیت های خود دوباره به تکاپو افتاده است. اپلیکیشن کلاب هاوس تنها با سیستم عامل آی او اس سازگار است و برنامه اندرویدی رسمی آن هنوز عرضه نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار اسدآباد از احیا کارخانه آب معدنی این شهرستان با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۸    
حذف مزیت های رقابتی مناطق آزاد با سرزمین اصلی در حوزه جذب سرمایه گذاری و افزودن فشارهای روزافزون و غیر قانونی ، بی شک در آینده ای نچندان دور باعث از بین رفتن مناطق آزاد خواهد گردید .
صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۷    
پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر دهدشت در اقدامی جالب هزینه تبلیغات انتخابات را صرف ساخت دروازه قران در ورودی دهدشت می کند. ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۷    
گزارش: روستاهایی که به نوبت بوی شهر می گیرند البته باید بدانیم این بو همواره خوشایند نیست! استاندار: جذب سرمایه گذاری 10 هزار میلیارد تومانی امید است این سرمایه گذاری در جهت منافع کارآمد مردم قرار گیرد. خبر: بازگشت 57 واحد تولیدی به چرخه تولید در استان ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب امضای سند همکاری ایران و چین را یک مشارکت دوجانبه برای جذب سرمایه و دست یابی به توسعه چند جانبه کشور دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان اینکه صادرات یک محصول نیازمند پشتوانه قوی است و نباید با تصمیمات لحظه ای خدشه دار شود، گفت: مشکل تنظیم بازار متوقف کردن صادرات سیب نیست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، از اواخر سال 98 و اوایل سال 99 که بازار سرمایه با اقبال عمومی مواجه شده و به رشد باورنکردنی در جذب سرمایه های مردمی و سرگردان دست یافت، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز در اوایل سال گذشته از واگذاری تعدادی از پروژه های عمرانی در قالب صندوق پروژه یا سازوکارهای مشابه آن به مردم از ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس گفت: صدور مجوز جذب سرمایه گذاری های خارجی در استان طی سال گذشته نسبت به سال 98 رشد پنج برابری داشته است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر - شکیبا کولیوند: معاون وزیر صمت از بازگشت بیش از یک هزار و 500 واحد راکد به چرخه تولید خبر داد و گفت: از این تعداد، 57 واحد راکد در استان همدان احیا شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور: سرمایه ثبتی صندوق پژوهش و فناوری استان سمنان باید با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی افزایش یابد، زیرا این صندوق محور توسعه استان است.
لشت نشا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: ناحیه صنعتی در حال ساخت لشت نشا که در فاصله اندکی از محدوده منطقه آزاد قرار دارد می تواند بستر مناسبی برای جذب سرمایه گذار باشد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
برای جذب سرمایه و توسعه اقتصادی در کشورها، ضرورت دارد که 6 عامل مدنظر قرار گرفته و اجرا شود. *** عوامل موثر و محرک برای ورود سرمایه در اقتصاد جوامع ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور معاون علمی وفناوری رییس جمهوری گفت: در برنامه همکاری راهبردی 25 ساله ایران و چین انتقال فناوری و همکاری های مشترک در حوزه فناوری های پیشرفته زمینه را برای توسعه اقتصادی و جذب سرمایه گذاری ها در تهران و پکن فراهم می کند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در جلسه بررسی برخی موانع و محدودیت فراروی سرمایه گذاران حوزه معدن گفت: در سالی که که به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها مزین شده مدیران باید کارها را تسریع و امور اداری را تسهیل کنند تا اقدامات مربوط به سرمایه گذاری ...
نایب رییس اول کمیسیون حمل و نقل و لجستیک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با اشاره به اینکه پسکرانه بنادر ایران؛ ظرفیت فوق العاده ای برای تولید و صادرات دارند، گفت: با پشتیبانی و مانع زدایی؛ می توان شاهد شکوفایی تولید بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: درحال حاضر نیز با جذب سرمایه گذار و تخصیص درصد خوبی از بودجه 1400 برای توسعه ظرفیت های مختلف شهر، شرایط مناسبی برای جذب گردشگری در آینده خواهیم داشت.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۷    
تعاملات و همکاری های بین المللی اگر به درستی مدیریت نشود، آسیب های زیادی را برای کشورهای پذیرنده به دنبال خواهد داشت. نمونه بارز این امر در کشور ما به ویژه در صنعت خودرو بارها تکرار شده است. بیشتر همکاری ها تحت لیسانس و... بوده که با کوچک ترین تنش سیاسی همکاری قطع شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
ضرورت اتصال ترانزیتی ایران-عراق-سوریه تا مدیترانه، ضرورت جذب سرمایه چین برای تکمیل خط آهن رشت-آستارا تا آذربایجان و روسیه، استفاده از ظرفیت چین برای ساخت خط آهن کرمانشاه-خسروی-خانقین-بغداد-لاذقیه و استانداردسازی ریل های پاکستان برای تکمیل کریدور شرق-غرب ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با وجود همه گیری ویروس کرونا در سال گذشته، ایمپاسکو شاهد تحقق برنامه های تعیین شده خود بود به گونه ای که این شرکت توانست در زمینه اکتشاف و بهره برداری، جذب سرمایه گذاری، پژوهش، طرح های توسعه و احیا و فعال سازی معادن کوچک مقیاس به موفقیت دست یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-رئیس انجمن بلاکچین ایران با اشاره به برتری جهانی جوانان کشور در حوزه نرم افزاری از فرصت بی نظیر بلاکچین برای جذب سرمایه گذاری خارجی سخن می گوید و محمد طهرانی، استاد دانشگاه معتقد است بلاتکلیفی در این زمینه باعث می شود فرصت طلایی استفاده از این موضوع مثل خیلی فرصت های دیگر از بین برود.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بندرامیرآباد از تحقق 400 درصدی جذب سرمایه گذاری در بندر امیرآباد خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - رضا رستمی، نایب رئیس کمیسیون حمل ونقل و لجستیک اتاق ایران فراهم کردن زمینه جذب سرمایه گذاری در صنعت حمل ونقل را از اولویت های سال 1400 عنوان کرد.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۱    
میزان جذب سرمایه در کارن کراد طی سال 99 به بیش از 90 میلیارد تومان رسید و بیش از 300 منتور برای آموزش و مشاوره استارت آپ ها در کارن کراد حضوریافتند.
هفته نامه عصر ارتباط   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
آی سی تی نیوز - نمایشگاه مجازی ایران با راه اندازی سالن ویژه استارت آپ ها، میزبان این گروه اقتصادی خواهد بود. این سالن با همکاری جیتکس فعال شده است و گام حمایتی بخش خصوصی از استارت آپ ها برای جذب سرمایه گذار و فراهم آوردن حضور استارت آپ ها در نمایشگاه جیتکس 2021 است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۵    
بازرگانان ازبکستان و قزاقستان در مورد افزایش صادرات و واردات، جذب سرمایه گذاری های خارجی و ایجاد شرکت های مشترک قرارداد و یادداشت تفاهم امضا کردند.
پویا فیروزی، دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و کره جنوبی، اصلی ترین چالش پیش روی فعالان و بنگاه های بخش خصوصی در سال 1400 را تداوم صدور بخشنامه های متعدد و بعضا متضاد در حوزه اقتصاد و تجارت دانست که مانع جذب سرمایه به عنوان اصلی ترین عامل رشد اقتصادی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم اسدآباد در مجلس مدیران ناکارآمد و بی انگیزه را از جمله موانع تولید دانست وگفت: فردی که مسئول جذب سرمایه گذار و یا ارائه راهکار به تولیدکننده است باید فردی با انگیزه٬ جهادی٬ پاک دستُ مردمی و آشنا به شرایط کشور باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا، پروسه جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری استان مرکزی متوقف نشد، بلکه در این زمینه رشد 17 درصدی نسبت به سال 98 به ثبت رسیده است.
بانک ملی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، با بله به راحتی با دیگران گفتگو کنید، در ارتباط باشید و کارهای بانکی خود را انجام دهید. خرید، پرداخت و ارسال رسید در بستر گفت و گو (چت)، پرداخت وجوه خرد و کلان برای انواع خدمات و محصولات در گروه ها و کانال های فروشگاهی، اهدا به کانال های خیریه معتبر ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد در تشریح اهم اقدامات بندری و دریایی بندر امیرآباد در سال 99، گفت: در سال گذشته شاهد رشد 104 درصدی حمل ریلی کالا و تحقق 400 درصدی جذب سرمایه گذاری در این بندر بوده ایم.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۴۵    
موقعیت ژئوپلیتیکی و جغرافیای ایران شرایط بسیار ممتازی است. وجود منابع غنی معدنی، قرار داشتن در مسیر جاده ابریشم و چهارراه ارتباطی جهان و برخورداری از نیروی کار کارآمد و ارزان شرایط بسیار مطلوبی را برای ایران به عنوان بستر سرمایه گذاری های خارجی فراهم کرده است ...
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
امیر فرزادی گفت: دولت باید با حذف مالیات در منطقه سیستان برای سرمایه گذاران انگیزه ایجاد کند تا نبود زیرساخت و خشکسالی های پیاپی در این منطقه سرمایه گذاران را فراری ندهد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۸   + ۴۳ سایت دیگر  
شاید عجیب به نظر برسد اما برخی از بانک ها در سطح کشور اقدام به جذب سرمایه با سود سپرده 20 تا 23 درصد می کنند!
چرخان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
پائیز سال گذشته بود که یکی از مقامات استان آذربایجان شرقی، از ساخت و راه اندازی یک کارخانه جدید خودروسازی در شهر جلفا این استان خبر داد. به گفته او آغاز روند تولید محصول جدید این کارخانه در بهار سال 1400 خواهد بود، حال گویا هم اکنون روند جذب سرمایه برای این بخش خصوصی نیز آغاز شده است. ...