سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۶:۱۴Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جذب سرمایه»

نیپنا   ۲ ساعت پیش    
رضا پدیدار، رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران در گفتگو با خبرنگار نیپنا اظهارکرد:: خوشبختانه ظرفیت های فراوانی برای توسعه صنعت پتروشیمی ایران وجود دارد، همچنین با همدلی و همکاری می توانیم جهش دیگری را با جذب سرمایه گذاری های جدید در این صنعت پیشرو و مهم محقق کنیم. ...
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در نشست شورای هماهنگی مدیران استانی دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی از کسب رتبه دوم این استان در جذب سرمایه گذاری داخلی خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۳ ساعت پیش    
بازی Outer Wilds خرداد 98 به عنوان یک اثر مستقل و کم هزینه در بازار بازی های ویدئویی عرضه شد. موفقیت این بازی و استقبال خوب، باعث جذب سرمایه برای توسعه آن و هم چنین انتشار گسترده ترش در بازار های سرتاسر دنیا شد ...
حامیان ولایت   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با پیروزی جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا احتمال برداشته شدن تحریم های بین المللی علیه ایران افزایش یافته است. بلومبرگ در گزارشی می گوید اتحادیه اروپا به دنبال فرصتی برای جذب سرمایه گذاران خارجی به اقتصاد ایران است.
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
بندرعباس- عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: معافیت های قانونی و مالیاتی 10 ساله ای که برای استقرار صنایع بزرگ لحاظ شده اند، مهم ترین مشوق هایی هستند که این منطقه ویژه برای حضور و تشویق سرمایه گذاران صنایع معدنی و فلزی به وجود می آورد.
ترنجی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۰۷    
با آغاز تحریم هواوی و عدم توانایی این شرکت در تولید تراشه هایش، شش ماه پیش بود که دیدیم تراشه هواوی Kirin 710A توسط SMIC چینی ساخته می شود. دو ماه پس از آن خواندیم که جذب سرمایه قابل توجه توسط SMIC صورت گرفته است. حالا اما می بینیم که این شرکت در کنار یک شرکت نفتی چین توسط ترامپ در خطر تحریم هستند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: استان البرز به فضل خدا و با تلاش تمامی همکاران توانست در بحث صدور جواز تاسیس، پروانه بهره برداری و جذب سرمایه گذاری خارجی، جایگاه خود را ارتقاء دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان بورس در گفتگوی های جداگانه به موضوعات مهمی همچون "سیگنال منفی برخی سهامداران در بازار بورس"، "خلاء آموزش قبل از ورود به بازار" و "رقابت های دولتی برای جذب سرمایه های مردمی" اشاره کردند.
آرتان پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت های بزرگ معدنی در تمام جهان در برنامه یک دهه آینده یعنی تا سال 2030 باید بتوانند ضمن ارتقای فناوری موجود، سیاست جذب سرمایه انسانی جدید را مطابق با آن فناوری تبیین کنند ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری کلاهبرداری که به بهانه کاریابی و جذب سرمایه از 18 مال باخته، 48 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رویداد ملی سرمایه گذاری در کسب و کارهای حوزه علوم شناختی همزمان با هفته آگاهی از مغز به صورت برخط در تهران برگزار می شود. به گزارش ایسنا، برنامه ملی سرمایه گذاری در حوزه فناوری های شناختی (BRAINVEST) با هدف جذب سرمایه گذاران جدید و مشارکت دستگاه های متولی برای سرمایه گذاری در کسب و کارهای این ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
منطقه ویژه خلیج فارس جزو مناطق اقتصادی برتر کشور و قطب صنعت فولاد محسوب میشود. این منطقه تاکنون عملکرد خوبی در جذب سرمایه گذاری داشته و این امر موجب اشتغالزایی 12 هزار نفری در استان هرمزگان شده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۵    
امارات عربی متحده در اقدامی غیر منتظره فعلا برای مدتی محدود صدور روادید برای اتباع 13 کشور اسلامی از جمله ایران را متوقف کرده است. کاملا مشخص است که علت اتخاذ چنین تصمیمی صرفا مسائل امنیتی ناشی از عادیسازی روابط با اسرائیل و مبادله مستقیم کالا و مسافر میان دبی و ابوظبی با اسرائیل بوده است ...
اقتصاد آنلاین / معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۶:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
مدت هاست برخی از مسائل در حوزه سیاست گذاری معدن لاینحل باقی مانده و در این مسیر امکان استفاده از پتانسیل های مالی دولت به دلایل قانونی و سیکل های تجاری متاثر از نفت به شدت کمرنگ شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 146 سرمایه گذار در شهرک ها و نواحی صنعتی استان جذب شده اند که نشانگر رشد 1.8 برابری جذب سرمایه گذاران نسبت به مدت مشابه سال قبل است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۵    
علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام در این نشست گفت : اداره ورزش و جوانان استان در واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی از محل ماده 27 در بحث جذب سرمایه گذار در استان توانسته عملکرد خوبی داشته باشد
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۲    
وقتی در پرونده ویژه ترور شهید فخری زاده در شبکه های خارجی ده ها کارشناس تحلیل ارائه داده اند، شبکه خبر دو گفتگوی زنده روی آنتن می برد؛ در یکی درباره جذب سرمایه برای فناوری های فرهنگی گفتگو می کنند و دیگری به افزایش کیفیت تصویر در شبکه های سیما می گوید!
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شرایط داخلی در پاپوآگینه نو نشان می دهد که اکنون زمان برای درک بهتر نحوه جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی در حوزه دیجیتال مناسب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۸    
تاسیس صندوق ثروت ملی یکی از وعده های رئیس جمهور کشورمان در سال 96 بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای عالی استان ها گفت: فرصت های سرمایه گذاری در حوزه نفت، گاز و صنایع پتروشیمی برای جلوگیری از خام فروشی یکی از سیاست ها و اولویت های اقتصادی کشور است که زمینه جذب سرمایه گذاری و ایجاد فرصت اشتغال را فراهم کرده و زمینه ساز تحول عظیم در حوزه اقتصادی کشور محسوب می شود.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
صفر شاسفند روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار راهبردنیوز اظهار کرد: آخرین بررسی داده ها نشان می دهد که منطقه آزاد ارس در جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی رشد خوبی داشته است و این روند ادامه دارد. وی با اعللام اینکه ارزش سرمایه گذاری داخلی تحقق یافته در منطقه آزاد ارس در 6 ماهه اول امسال 21 [...]
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
باغ ایران زمین، با هدف معرفی فرهنگ ایرانی ، ایجاد فرصت های جدید اقتصادی،گردشگری و جذب سرمایه گذاری کلان ملی در کیش ایجاد می شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مرز دوغارون در تایباد خراسان رضوی یکی از مرزهای مهم ایران است که در سال 1389 طرح ایجاد منطقه ویژه اقتصادی این مرز در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید؛ اما باوجود مزیت های بسیار، همچنان این منطقه چالش های بزرگی برای جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی دارد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۹    
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره با اقدامات انجام شده در حوزه جذب سرمایه گذار و همچنین سامان بخشی به وضعیت ورزشی و جوانان استان، گفت:خبرهای خوب ورزش و جوانان استان همدان در راه است.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
با جذب سرمایه گذاران می توان اتوبوس های برقی را به آنان واگذار کرد، سرمایه گذار با بهره برداری از خط و درآمدتبلیغاتی از اتوبوس و ایستگاه ها داشته باشد و همچنین درآمد خوبی از فروش بلیت کسب کند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۵    
زینب طاری : تولیدکنندگان برق یکی از اصلی ترین شریان های تامین برق پایدار کشور محسوب می شوند. واگذاری نیروگاه های دولتی در کنار جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی برای راه اندازی نیروگاه های جدید طی بیش از یک دهه گذشته، سهم این بخش را از ظرفیت تولید برق کشور به بیش از 50 درصد رساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: با توجه به در آستانه تکمیل شدن ظرفیت جذب سرمایه گذار در ناحیه صنعتی انجیره مرودشت، طرح توسعه این ناحیه صنعتی در دستورکار قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۳    
حدود چهار سال از مصوبه دولت مبنی بر اجرای طرح آبرسانی شمال شرق خوزستان می گذرد اما وزارت نیرو تا کنون موفق به جذب سرمایه گذار نشده که به نظر می رسد شرایط مناقصه یکی از عوامل تاخیر در جذب سرمایه گذار است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
این سازمان در راستای جذب سرمایه گذار جهت اجرای برنامه های خود در زمینه رونق کسب و کارهای حوزه گردشگری، در نظر دارد دو قطعه زمین به مساحت 14000 متر مربع، را در فاز تجارت و گردشگری منطقه به سرمایه گذاران واجد شرایط واگذار نماید.
بازار خودرو طی سه سال گذشته محل امنی برای سرمایه های سرگردان بوده است؛ به طوری که بسیاری از سوداگران و دلالان با استفاده از فاصله قیمتی کارخانه و بازار، نقدینگی زیادی به واسطه معاملات پرسود وارد بازار خودرو کرده اند.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۷    
یک کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد: در اقتصاد های مترقی و در حال رشد و توسعه یافته، اساسا یکی از روش های جذب سرمایه های سرگردان در دست مردم بازار سرمایه است که جذب این سرمایه ها موجب رکود زدایی و روشی برای سرمایه گذاری است که موجب ثابت ماندن تورم می شود.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
بنادر و فرودگاه های کیش به عنوان هاب لجستیکی در رونق تجارت، بازرگانی، گردشگری و افزایش جذب سرمایه گذاری نقش موثری دارند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۴    
شاهرود- مدرس دانشگاه و کارشناس مدیریت اقتصادی بابیان اینکه گردشگری و معدن دو بال توسعه در دوران بعد از کرونا هستند، گفت: مسئولان از هم اکنون به دلیل ظرفیت های موجود در استان سمنان می بایست برای برنامه ریزی در راستای جذب سرمایه گذاری اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مرکز فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی از برگزاری لایو وبینارهایی در زمینه نحوه توسعه کسب و کارها و جذب سرمایه در شرایط شیوع کرونا خبر داد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
شاخص آزادی اقتصادی که از سال 1996 میلادی توسط موسسه فراسر منتشر می شود بر تاثیر باز بودن فضای اقتصادی کشورها بر جذب سرمایه گذاری، رشد اقتصادی، سطح درآمد سرانه و خط فقر متمرکز است ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی نسبت به جذب سرمایه های خارجی تأکید می شود که از شدت فرار سرمایه های داخلی از کشور خبر می رسد؛ سرمایه هایی که به دلایلی چون رکود اقتصادی، عدم امنیت مالی و...با سرعتی عجیب درحال فرار از مرزهای کشور هستند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با اجرای برنامه های توسعه ای، اعتماد لازم برای جذب سرمایه گذاران بسترسازی شده است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ؛ ارسلان زارع در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان به نقش کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی و دبیرخانه آن اشاره و بیان کرد: این کارگروه ماهیت فرابخشی دارد و مباحث آن در توسعه اقتصادی و جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی ...
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به ظرفیتهای مناسب منطقه ویژه خلیج فارس به دلیل همجواری با تنگه هرمز و نزدیکی به کشورهای حوزه خلیج فارس، توسعه زیرساختهای این منطقه میتواند منجر به جذب بسیاری از سرمایه گذاران بخشهای مختلف صنعتی و معدنی شود ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس خانه معدن ایران در رابطه با دلایل کاهش سرمایه گذاری در بخش معدن ایران گفت: دلایل کاهش سرمایه گذاری در بخش معدن را باید در حلقه اول آن یعنی اکتشافات پیدا کرد ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۹   + ۴۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: تحولات مربوط به انتخابات آمریکا و شکست کاخ سفید در فشار حداکثری و تحریم ایران، امیدواری اروپایی ها برای تسهیل مناسبات تجاری با ایران را افزایش داده، به طوری که آنها قرار است با هدف جذب سرمایه گذاری در بازار ایران، در کنفرانسی که توسط اتحادیه اروپا تامین مالی شده گرد هم آیند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با راه کارهای اساسی، سازمان منطقه آزاد اروند رتبه اول جذب سرمایه گذار خارجی بین مناطق آزاد کشور را به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یزد _ ایرنا_ رییس خانه صنعت، معدن و تجارت یزد با بیان اینکه این استان قلک مدیران بانکهای خصوصی پایتخت شده است، گفت: بانک های خصوصی این خطه در6 ماهه اول سال جاری بیش از 13 هزار و 600 میلیارد تومان جذب سرمایه داشتند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
فارس: برخی مخاطبان سامانه فارس من با ثبت سوژه ای با عنوان کلاهبرداری های پانزی مانند آی ماینر اعلام کردند: مدتی است شرکت هایی با مجوز رسمی از وزارت صنعت و معدن و تجارت در زمینه ارزهای دیجیتال و ماینینگ بیت کوین کلودماینینگ، مشغول به جذب سرمایه از مردم می باشند، مبالغی در حدود چند صد میلیون دلار ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در واکنش به اتهامات ضدایرانی آژانس امنیت سایبری کانادا، گفت: کانادا کشور مهاجر پذیر است و بسیاری از ایرانیان که دارای سرمایه مالی هستند ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال، دومین جلسه ستاد برنامه ریزی و ساماندهی امور هواداران فوتبال امروز در وزارت ورزش و جوانان و با حضور نیکو خصال مدیرکل دفتر توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه ها، دولو رئیس گروه ورزش حرفه ای ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کبیری گفت:بهترین مسیر برای افزایش تاب آوری اقتصادی، تقویت اقتصاد مقاومتی، باز توزیع عادلانه ثروت و ایجاد اشتغال پایدار از طریق جذب سرمایه های خرد بخش تعاون است.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در هفته ایی که گذشت تقریبا تمام نمادهای بازار سرمایه به حالت نقدشوندگی رسیده و یا نزدیک شده اند. هرچند فعالان بازار هنوز اطمینان لازم را پیدا نکرده اند و انتظار دارند در هفته پیش رو هم معاملات متعادل و مثبتی وجود داشته باشد تا نسبت به روند جذب سرمایه مطمئن تر شوند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۸    
لرستان- طرح تاکسی هوایی به عنوان یکی از جدیدترین فناوری های قابل دسترس کشور در حال فعال شدن است و لرستان با برخورداری از زیرساخت های لازم، آمادگی خود را برای راه اندازی این طرح اعلام کرد.