دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۴۰May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جذب سرمایه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
رئیس مرکز گسترش اقتصاد مقاومتی استان می گوید: به دنبال جذب سرمایه گذار واقعی هستیم تا به دور از بروکراسی اداری، اشتغال و تولید در استان فعال شود
قم پرس   ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش روز دو شنبه ایرنا از سازمان برنامه و بودجه کشور سید مسعود میرکاظمی در گردهمایی روسای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ها با اشاره به وضعیت کشور در زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم گفت: در سال 1400 زمانی که دولت تحویل گرفته شد شاخص های کلان اقتصادی در وضعیت بسیار بدی قرار داشت ...
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش    
نیشابور- نرخ بیکاری در حالی توسط سازمان های مرتبط تک رقمی اعلام می شود که نگاهی به وضعیت جامعه آن هم در دورانی که کرونا نیمی از کار ها را به تعطیلی کشاند چنین احساسی را به مردم القا نمی کند.
وزارت صنایع و معادن   ۹ ساعت پیش    
ششمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان شمالی با حضور محمود قنبری معاون امور اقتصادی استاندار، میرکریمی مدیر کل جذب سرمایه گذاری استانداری و حسین حاجی بگلو مدیر کل سازمان صمت خراسان شمالی و همچنین اعضا کارگروه با سه دستور کار در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد.
بدینوسیله به استحضار میرساند دانشگاه صنعتی شریف در نظر دارد "سمینار سرمایه گذاری جسورانه شرکتی: نقشه راه سرمایه گذاری در شرکت های فناور، استارتاپ و دانش بنیان" را با حضور جمعی از مدیران ارشد و سرمایه گذاران بزرگ کشور، در روز دوشنبه مورخ 9 خرداد 1401 در محل هتل اسپیناس خلیج فارس برگزار نماید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۶:۲۸    
شهرک صنعتی ورزنه در شرایط فعلی نیازمند حمایت دولت برای جذب سرمایه گذاران و کارآفرینی جهت احداث کارگاه های تولیدی است تا شاهد کاهش بیکاری جوانان در این منطقه باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: شرکت معادن اسفندقه در ارزوئیه قرار گرفته که کرومیت و منگنز تولید می کند و احداث مجموعه ارزشمند معادن اسفندقه در این منطقه نیازمند جذب سرمایه گذاری جدید است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- فرماندار گناباد گفت: با گذشت کمتر از دو ماه از سفر استانی رییس جمهور به استان خراسان رضوی گام مهم در راستای مصوبات این سفر برداشته شد و طرح احداث نخستین نیروگاههای خورشیدی در این شهرستان با جذب سرمایه گذار به ثمر نشست.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در نشست خبری نمایشگاه بیست و ششم نفت بر دیپلماسی فعال وزارت نفت در دولت سیزدهم تاکید کرد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه حمل ونقل پاک و آموزش سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از انتشار فراخوان جذب سرمایه گذار برای دوچرخه های اشتراکی در هفته آینده و تدوین دستورالعمل استفاده از اسکوترهای برقی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد کشور گفت: قرار است شرکت معادن اسفندقه واقع در محدوده شهرستان های ارزوئیه و بافت از توابع استان کرمان را طی برنامه کوتاه مدت وارد بورس کنیم که این اقدام علاوه بر جذب سرمایه گذاران در منطقه ارزوییه کرمان، برند این شرکت را نیز معرفی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به نبود کارخانه روغن و کمبود انبار و سردخانه در استان گفت: جذب سرمایه گذار برای احداث کارخانه تولید روغن و ایجاد سردخانه و انبار باید در اولویت استان باشد و در این خصوص با جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی باید در برنامه زمانی مشخص مشکل رفع شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر هادی بیگی نژاد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درمورد فرصت های جذب سرمایه گذاری خارجی بدون برجام با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام خانه صنعت گفت : در آمارهای سرمایه گذاری مربوط به 2020 امارات حدود 17 برابر ایران، ترکیه 7 برابر و عربستان 5 برابر ایران جذب سرمایه گذاری خارجی داشته است./چندثانیه
صمت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۵    
گاز منبع اصلی تامین انرژی در ایران است. از حدود 2 سال گذشته، محدودیت هایی در روند تامین گاز طبیعی در کشور ایجاد شده است. این محدودیت ها از سال پیش شدت گرفت و پیش بینی می شود در سال جاری نیز زودتر از موعد آغاز شود. رفع این کمبود نیازمند جذب سرمایه و افزایش تولید گاز از میادین جدید است ...
کارشناس مشاور به سوالات مخاطبان از حمایت های دولت برای جذب سرمایه گذاران خارجی پاسخ می دهد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دکتر فریال مستوفی رئیس کمیسیون سرمایه اتاق بازرگانی تهران و رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری اتاق در برنامه گفتگوی اقتصادی اظهارکرد: مشکل اصلی ما در حوزه جذب سرمایه گذاری خارجی صرفاً در قوانین خلاصه نمی شود. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر ابراهیم عباسی لرکی مشاور انجمن اقتصاد مقاومتی و تحلیلگر اقتصاد سیاسی درمورد فرصت های جذب سرمایه گذاری خارجی بدون برجام با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: برخی از سرمایه گذاران استان گرفتار بروکراسی پیچیده اداری هستند و باید این مشکل با هدف جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی برطرف شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - قزوین : مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: توسعه اراضی 860 هکتاری شهرک های صنعتی تقاضامحور استان با رونق جذب سرمایه گذاری هدف گذاری شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندار قم ایجاد مجوزهای سرمایه گذاری بی نام در راستای جذب سرمایه گذاران را ضروری دانست و گفت: برای فرصت های سرمایه گذاری استان باید به صورت بی نام مجوز گرفته شده و در قالب بسته های سرمایه گذاری به متقاضیان ارایه شود.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۸    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. تفاهم نامه امضای قرارداد سرمایه گذاری، جهت سرمایه گذاری روی استارتاپ تجهیزات پزشکی هوبر در رویداد کافه سرمایه کارن کراد ویژه نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
یکی از شرکت های فناور که در اولین رویداد استان آپ صندوق نوآوری و شکوفایی در کرمان حضور داشت،برای تولید دستگاه فلومتر الکترومغناطیسی (طرح شناور پلکانی)، به دنبال جذب سرمایه 4 میلیارد تومانی از طریق تامین مالی جمعی است.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه آزاد ماکو از راه اندازی اتاق فکر جذب سرمایه گذاری و توسعه منطقه خبرداد. ابراهیم جلیلی روز شنبه در گفت و گو با پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو افزود: به منظور استفاده از ظرفیت های فکری متخصصین و صاحب نظران منطقه ، جوانان خالق و مبتکر ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کلاله در جلسه برنامه ریزی جذب سرمایه گذار نیروگاه سیکل ترکیبی گفت:نیروگاه 25 مگاواتی سیکل ترکیبی با اعتبار 500 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در شهر کلاله احداث خواهد شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۸    
فارغ التحصیلان اولین مدرسه کسب و کار در اصفهان به سرمایه گذاران و شتاب دهنده ها معرفی شدند تا بتوانند از ایده خود کسب درآمد کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به این که در استان های شمالی زباله ها جایی برای دفن ندارند، تصریح کرد: لازم است با فرهنگ سازی طوری عمل کنیم که پسماند قبل از دفن به یک سرمایه تبدیل شود و استانداران استان ها به خصوص استان های شمالی دنبال جذب سرمایه گذار باشند.
طلا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: برنامه ریزی برای مشارکت در احداث نیروگاه برق در برخی طرح ها و اختصاص بودجه به توسعه زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی کاشان از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۴    
استاندار قم در دیدار با سفیر رومانی در ایران با اشاره به وجود فرصت ها و زمینه های مستعد سرمایه گذاری در قم گفت:آماده پذیرش و جذب سرمایه گذار خارجی در بخش های مربوط به احداث نیروگاه خورشیدی، گردشگری، صنعتی و کشاورزی استان هستیم.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عوامل شفافیت، تحلیل پذیری و قابلیت جذب سرمایه های خرد می تواند از جذاب ترین خصوصیت ها برای بازار سرمایه در سال جدید باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- آمادگی جذب سرمایه گذاران خارجی، 300 هکتار بافت قم نیازمند بازآفرینی شهری، جذب 79 درصد اعتبارات کارآفرینی کمیته امداد و تشکیل کارگروه رصد میدانی پروژه های مصوب سفر رییس جمهوری از اخبار هفته گذشته قم بود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
در سفر اعضای شورا و شهردار رشت به کرمانشاه از زیرساختهای کارخانه کودآلی آن بازدید به عمل آمد تا در جهت تبادل تجربه، بررسی تکنولوژیهای مختلف و رایزنی جذب سرمایه گذار، تصمیمات بهتری برای مدیریت پسماند استان گیلان اتخاذ گردد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۲    
تهران- ایران پرس: مدیر عامل اینوتوکن (توکن نوآوری) یکی از شرکت های دانش بنیان در بستر بلاک چین با تلاش نیروهای متخصص ایرانی فرایند جذب سرمایه در بستر بلاک چین ، برای استارتاپ ها راحت و قابل دسترسی شده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
علیرغم عوامل غیرمنتظره متعدد مانند شیوع موج جدید ویروس کرونا که باعث تزلزل بازارهای مالی جهانی شده است، اما بسیاری از موسسات مالی جهان هنوز به بازار چین اعتماد دارند و حتی حضور خود را در آن پررنگتر کرده اند که از نظر کارشناسان اقتصادی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرمایه اجتماعی اگر مانعی در مسیر عدالت باشد و تبدیل به حلقه بسته ای از متنفّذین و صاحبان قدرت و سرمایه شود که منابع جامعه را جذب و بین خود تقسیم کنند، قابل پذیرش نخواهد بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جذب سرمایه به روش تامین مالی جمعی بر سکوی کارن کراد از بخش های مهم و جدید اینوتکس 2022 است که امسال در این رویداد مورد توجه قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین مزین شده، تلاش خود را برای جذب سرمایه گذاران جدید در استان خصوصاً شرکت های دانش بنیان به کار خواهیم بست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: تلاش برای جذب سرمایه گذاران از داخل و خارج استان معامله ای دارای سود طرفینی است که چنین چیزی از طرفی عامل سودآوری سرمایه گذار و از طرف دیگر عامل رشد و توسعه استان خواهد شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۰:۲۰    
کندی پروژه های عمرانی و بی توجهی به تسریع در جذب سرمایه گذار، افکار عمومی را از افزایش اشتغال و توسعه ی منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان تحت مدیریت علی اصغر علامه ناامید کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
استارت آپ قسطا موفق به جذب سرمایه از فینووا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پردیس - ایرنا - دبیر نمایشگاه اینوتکس 2022 پارک فناوری پردیس گفت: درنمایشگاه طی2 روز گذشته 405 جلسه جذب سرمایه بین استارتاپ ها و شرکت های مختلف برگزار و تفاهمنامه هایی برای همکاری وتولید تنظیم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
قم - ایرنا- استاندار قم دردیدار سفیر رومانی در ایران با اشاره به وجود فرصت ها و زمینه های مستعد سرمایه گذاری درقم گفت: آماده پذیرش و جذب سرمایه گذار خارجی در بخش های مربوط به احداث نیروگاه خورشیدی، گردشگری، صنعتی و کشاورزی استان هستیم.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال و شرکت ارتباطات کسب و کار سهند( کسبینو) در راستای کمک به توانمندی هواداران، ایجاد اشتغال و رونق کسب کارها، قرارداد همکاری امضا کردند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۷    
دو استارتاپ بزرگ حوزه فین تک اسلامی سرمایه گذاران جدیدی را برای توسعه فعالیت های خود جذب کردند.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تومان نیوز:در طول 20 سال گذشته بیشترین میزان سرمایه گذاری خارجی ایران در فاصله سال های 1390 تا 1391با حدود 4.4 میلیارد دلار در هر سال اتفاق افتاده است.
مدیرکل امور اقتصادی ودارایی گیلان با حضور در برنامه تلویزیونی " درمسیر پیشرفت با موضوع واکاوی موانع سرمایه گذاری گیلان " به تشریح موانع ، اقدامات و روند جلب و جذب سرمایه گذاران درگیلان پرداخت.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت خراسان شمالی، صبح امروز سرمایه گذاران حوزه صنعتی و معدنی با هدف سرمایه گذاری در بخش تولید محصول کاربید سیلیسیم با حسین حاجی بگلو مدیرکل سازمان صمت استان دیدار نمودند .
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۷    
روز گذشته مراسم افتتاحیه رویداد 2022 با حضور وزیران گردشگری و سفیران برخی کشورهای عضو اکو در ساری آغاز شد و به نظر می رسد همه عزم کردند و نیّت جزم که از رهگذرِ این رویداد برای توسعه استان مازندران، توشه بردارند ضمن این که اگر از این مسیر، بابی برای اقتصاد باز شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
صندوق نوآوری و شکوفایی: معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی تاکید کرد: یکی از برنامه های این صندوق در سال جاری مردمی سازی سرمایه گذاری در حوزه نوآوری است. شامگاه دوشنبه علی ناظمی در برنامه تهران 20 حاضر شد تا درباره چالش های جذب سرمایه در شرکت های دانش بنیان برای مردم صحبت کند ...