یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۳۶Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جذب سرمایه»

زومیت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۳۹    
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی پذیرد بیشتر استارتاپ ها با رشد و پیشرفت و گذراندن مراحل مختلف بلوغ، آمادگی لازم برای دریافت دوره جدیدی از سرمایه را پیدا می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس از راه اندازی قرارگاه جهادی سرمایه گذاری کوثر، با هدف جذب سرمایه گذار و تسهیل روند سرمایه گذاری در این استان خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یک سرمایه گذار بخش خصوصی در حوزه خدمات بندری و دریایی با اشاره به اینکه سازمان بنادر و دریانوردی در مقوله جذب سرمایه گذار بخش خصوصی پیشتاز است، گفت: این سازمان چه در دوران سخت تحریم و چه در زمان نوسانات ارزی از بخش خصوصی، حمایت کرده است.
نگاه جنوب ایران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۲:۵۸    
مهیا کردن زمینه برای جذب سرمایه گذاران و فعالیت بیش از پیش صنعتگران و فعالان اقتصادی نقش پُر رنگی در تحقق شعار سال دارد؛ در حال حاضر شرایط مطلوبی برای تحقق این امر مهم در شهرک صنعتی مرکز استان فارس فراهم شده که مورد توجه و حمایت دستگاه قضایی استان نیز قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: قرارگاه جهادی سرمایه گذاری کوثر با هدف جذب سرمایه گذاران و تسهیل روند سرمایه گذاری در استان پهناور فارس راه اندازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امارات که محافظت از امنیت خود را با هدف جذب سرمایه گذاران و گردشگران از سراسر دنیا، اصلی ترین اولویت می داند، بعد از عادی سازی روابطش با رژیم صهیونیستی تبدیل به جولانگاه شبکه های مافیایی اسرائیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی ایران در جدیدترین گزارش خود از تحولات اقتصاد جهانی، به بررسی میزان جذب سرمایه خارجی در کشورهای منطقه پرداخته است.
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
از اواسط دهه 60 میلادی کشورها اقدام به احداث مناطق آزاد تجاری کردند. جذب سرمایه گذاری خارجی، افزایش صادرات، انتقال تکنولوژی، کسب درآمد ارزی و ایجاد اشتغال از جمله اهداف احداث این مناطق بود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های مهندسی و ساخت صنایع نفت و نیرو با اشاره به مشکلات و چالش های بخش خصوصی برای حضور در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی، گفت: کمبود منابع مالی و نامعلوم بودن محل و نحوه تخصیص منابع برای اجرای پروژه ها، نیاز به ایجاد، حفظ و توسعه زیرساخت های اجرایی ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: اتخاذ سیاست خارجی توسعه گرا و تعامل فعال در سطوح منطقه ای و فرامنطقه ای منجر به ثبات در مناسبات تجاری و جذب سرمایه گذاری خارجی می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۵    
مجید عبدالحمیدی، کارشناس بازار سرمایه در گفت وگو با بورس تابناک در رابطه با تاثیر گشایش های سیاسی و اقتصادی بر صنایع تولیدی، اظهار کرد: سفر پادشاه عمان به ایران می تواند به سبب جذب سرمایه گذاران جدید در کشور حامل اخبار مثبتی برای بازار سرمایه در بلند مدت باشد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مهدی عبداللهی، دبیر گروه اقتصاد: از اواسط دهه 60 میلادی کشورها اقدام به احداث مناطق آزاد تجاری کردند. جذب سرمایه گذاری خارجی، افزایش صادرات، انتقال تکنولوژی، کسب درآمد ارزی و ایجاد اشتغال از جمله اهداف احداث این مناطق بود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-طیبه نوری : مدیر عامل موسسه جهانی صندوق های ثروت ملی، نسخه بهینه سازی صندوق ثروت ایران را منتشر کرد. دیه گو لوپز معتقد است حرکت ایران از سمت صندوق تثبیت به صندوق توسعه محور و تلاش برای جذب سرمایه گذار خارجی از یکسو و متنوع کردن سبد سرمایه گذاری در این صندوق از سوی دیگر ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اهالی خلیج فارس، از جمله عربستان و قطر در جذب سرمایه مستقیم خارجی موفق عمل کرده اند. سرمایه گذاری خارجی در عربستان در سال2022 به 144میلیارد دلار رسیده است. اکنون 37درصد از پروژه های صنعتی و 930کارخانه عربستان با سرمایه خارجی اداره می شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین گفت: جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری قزوین و برنامه ریزی و تلاش ویژه جهت پویایی این بخش، از برنامه های شاخص اتاق بازرگانی در دوره ششم خواهد بود.
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: امسال بدنبال تحقق دو پروژه بسیار مهم جهش سرمایه گذاری و صادرات در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- سرپرست دفتر جذب سرمایه گذاری و اشتغال استانداری بوشهر بر مردمی سازی سرمایه گذاری در بخش تولید استان بوشهر با استفاده از ظرفیت دهیاری ها و شهرداری ها تاکید کرد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۲۷    
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی استان زنجان گفت: با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی احداث جایگاه سوخت و مجتمع خدماتی رفاهی در شهر ارمغانخانه آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عربستان و قطر در جذب سرمایه خارجی جز کشورهای پیشتاز منطقه بوده؛ 37 درصد سرمایه گذاری در بخش صنعت عربستان، سرمایه گذاری خارجی است.
سجاد غرقی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و از فعالان حوزه معدن تاکید کرد که برای جذب سرمایه و توسعه فعالیت های اکتشافی باید قیمتگذاری دستوری و عوارض صادراتی حذف شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بانک اسلامی استرالیا که اولین بانک اسلامی این کشور است حدود 10 میلیون دلار سرمایه جدید جذب کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
جواد اوجی، وزیر نفت شیوه نامه جذب سرمایه گذار به منظور افزایش پایداری تأمین گاز طبیعی با اولویت مشترکان عمده و نیروگاه ها را در 24 اردیبهشت ماه امسال ابلاغ کرد ...
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در سال مهار تورم و رشد تولید و در راستای جذب سرمایه گذار، ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال پایدار جوانان، شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین موفق به جذب 61 متقاضی سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان شده که این میزان در مدت مشابه سال گذشته 46 قرارداد بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان استاندار کردستان به دعوت وزیر امور خارجه کشورمان در سمینار سالانه سفرای جمهوری اسلامی ایران در تهران حضور یافت.
رئیس اداره برنامه، بودجه، جذب سرمایه و تجهیز منابع اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در راستای تکمیل مسیر ندوشن به ورزنه (یکی از راه های مواصلاتی اصفهان به یزد) تفاهم نامه ای فی مابین وزارت راه و شهرسازی و ایمیدرو به مبلغ 400 میلیارد ریال منعقد شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: یک سرمایه گذار و فعال بخش خصوصی در حوزه دریایی و بندری با اشاره به اینکه بنادر کشور با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی می توانند پیشرفت کنند، گفت: کشور ما با توجه به ظرفیت های دریایی و بندری به شدت نیازمند سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه حمل ونقل دریایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رویداد ملی تا ثریا با ارائه 14 طرح برتر دانش بنیان برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در شهمیرزاد برگزار شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سرمایه گذاری در ساخت محصولات فلزی با 54.2 درصد، استخراج کانه های فلزی با 25.81 درصد و فلزات اساسی با 7.94 درصد بالاترین میزان سرمایه گذاری در گروه صنعت در انتهای دوره را برای شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات رقم زدند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز- خبرنگار کیهان: محمدحسن اسدی در دیدار با شهردار بغداد در راستای برگزاری رویداد بزرگ دومین همایش سالانه توسعه سرمایه گذاری در شیراز در خصوص گسترش همکاری های دوجانبه بین شیراز و بغداد به گفت وگو پرداخت و بر عزم راسخ شهرداری شیراز برای جذب سرمایه گذاری با کشورهای همسایه به ویژه عراق تاکید کرد ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۳    
معدن24: اولین کنفرانس “تامین مالی پروژه های حوزه معدن و صنایع معدنی” توسط استیل پرایس که نخستین کنفرانس تخصصی این موسسه در سال 1402 می باشد در تاریخ 30 خرداد برابر با 20 ژوئن 2023 برگزار خواهد شد. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نصر: در دیدار رئیس اتاق و هیئت نمایندگان اتاق تبریز با شهردار تبریز بر ضرورت همکاری مشترک بین اتاق و شهرداری در راستای شناسایی و معرفی ظرفیت های استان و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی تاکید شد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشست شورای دستگاه های نظارتی استان به میزبانی ارس، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد یک ساله سازمان اظهار داشت: در این مدت علی رغم انباشت مشکلات، با برنامه ریزی و اقدام عملیاتی، بسیاری از مسایل در حوزه مجتمع های تجاری، تبعیض درون سازمانی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۶:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از آمادگی کامل برای جذب سرمایه گذار در منطقه ویژه اقتصادی کازرون در راستای تولید صادرات محور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد ایران از افزایش سهولت ها برای جذب سرمایه گذاران خارجی در کشور خبر داد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
کیش - سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: سامانه سرمایه گذاری و گردشگری این سازمان با هدف اصلاح ساختار و تسهیل در جذب سرمایه گذاری به بهره برداری رسید.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی با اشاره به احیاء روابط ایران و عربستان گفت: در سال جاری برای جذب سرمایه گذاران خارجی از عربستان، کویت و بحرین و... اقداماتی در دست اجراست و اگر این موضوع به نتیجه برسد، پیش بینی می شود که سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری در استان رقم خواهد خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۶   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا با اشاره به موضوع بازگشت ایرانیان مقیم خارج از کشور گفت: به زعم ما بسیاری از ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند به وطن خود بازگردند و بازگشت آنها به ایران نه تنها هیچ ایراد و ضرری ندارد بلکه واجد منفعت برای خودشان و کشور است؛ بالعکس، از نظر ما ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۵    
استاندار اردبیل از آثار مثبت رویداد بین المللی گرشگری اردبیل و جذب سرمایه گذاران در استان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور در گردهمایی رؤسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران بر پیگیری های مجدانه برای جذب سرمایه گذاری خارجی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: جذب سرمایه گذاری های جدید، راهبرد تنوع بخشی به سبد تولید محصول و صادرات محوری در استان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رویداد ملی "تا ثریا" به منظور شناسایی و ارائه نیازهای فناورانه اولویت دار و با هدف جذب سرمایه گذاری برای طرح های برتر فناور استان سمنان در مجتمع فرهنگی ، آموزشی شهید کلاهدوز شهمیرزاد برگزار شد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با نماینده مردم شهرستان های کازرون و کوهچنار در مجلس شورای اسلامی بر جذب سرمایه گذار در منطقه ویژه اقتصادی کازرون با رویکرد تولید صادرات محور و شتاب در توسعه و تکمیل زیرساخت ها در این منطقه تاکید شد. ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۴    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ از یک دهه پیش بود که شاهد اوج فعالیت شرکت های هرمی بودیم، شرکت هایی که گرچه تحت پوشش و عناوین مختلف فعالیت داشتند ...
شادا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر ذبیح اله سلمانی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی در همایش آشنایی با راهبردهای جدید سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و شیوه های تامین مالی گفت: رشد تولید، سبب مهار تورم خواهد شد و یکی از راه های رسیدن به رشد تولید، جذب سرمایه گذاری خارجی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن سرمایه گذاری خارجی ایران معتقد است که در برنامه هفتم توسعه، دولت درگیر حل مسئله کسری بودجه خود بوده و به جذب سرمایه گذاری خارجی به عنوان شاه کلید رشد اقتصادی و کنترل تورم، توجه نکرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۲    
در نمایشگاه صنعت مالی یک هیات روسی و رایزن هایی از کشورهای دیگر حضور خواهند داشت، به همین دلیل جذب سرمایه خارجی در بورس دنبال می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دادستان عمومی و انقلاب زنجان گفت: توسعه و جذب سرمایه گذار در استان در گرو تسریع در پاسخگویی به استعلامات حوزه صنعت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
واشنگتن قصد دارد تا با جذب سرمایه گذاری های شرکت های آمریکایی فعال در بخش هوش مصنوعی، دو مرکز مرتبط با این امر را در منطقه اقلیم کردستان عراق احداث نماید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت:نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه "ما حذف شدنی نیستیم"، گفت: با حذف مشاوران املاک از فرآیند پیش فروش ساختمان، این راهکار جذب سرمایه ها از بین رفت.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۸    
پس از کارگزاری کاریزما و کارگزاری مفید، حالا کارگزاری آگاه هم به فکر افتاده و مصمم شده تا یک صندوق اهرمی برای جذب سرمایه گذاری سهامداران راه اندازی کند تا از رقبای جدی خود عقب نماند ...