چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۸:۱۹Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه سمنان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان از اجرای 20 عنوان برنامه به مناسبت دهه مبارک فجر در این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۱    
رئیس دانشگاه سمنان : کلاس های مقاطع تحصیلی تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه حضوری و دوره کارشناسی غیر حضوری برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان از انعقاد یک تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه سمنان و اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان به منظور گسترش همکاری ها و استفاده از ظرفیت های همدیگر خبر داد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۳:۵۰    
آقایان پیمان مولوی اقتصاددان، رحمان سعادت عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان و فدا حسین مالکی عضو کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس در مورد تعهدات دوطرفه ایران و چین طی توافق 25 ساله و پای بندی به این تعهدات گفتگو کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه سمنان از آغاز به کار پایگاه اطلاع رسانی شهدا در دانشگاه سمنان خبر داد .
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیر گروه نفت دانشگاه سمنان گفت : پس از دو سال ارائه درخواست و پیگیری با ایجاد رشته مهندسی نفت گرایش مخازن هیدروکربوری از سوی شورای گسترش آموزش عالی در دانشکده مهندسی نفت دانشگاه سمنان موافقت شد .
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان از موافقت شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد سه رشته جدید در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه خبر داد .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۷    
رئیس دانشگاه سمنان در مجمع عمومی بنیاد خیرین دانشگاه سمنان از افتتاح برخی از طرح های خیرساز این دانشگاه در دهه فجر خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۵    
بر اساس جدیدترین نتایج اعلام شده از سوی نشریه IEEE PES، عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان به عنوان یکی از شش دبیر برجسته نشریه IEEE Transactions on Sustainable Energy انتخاب شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۷    
دومین جشنواره ملی دانشجویی کاریکلماتور، کتاب، مطالعه و خواندن با معرفی برترین ها به صورت مجازی و به میزبانی دانشگاه سمنان به کار خود پایان داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان گفت: دانشگاه سمنان توانست نام خود را در جدیدترین نظام رتبه بندی یورپ 2022-2021 در میان 3002 دانشگاه برتر جهان و 59 دانشگاه کشور ثبت کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فرآیند میانگین گیری دمای نقاط با استفاده از سنسور های RTD توسط شرکت فن آوران الکترونیک آکو افرا مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ثبت اختراع شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان گفت: همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، روز جهانی مقاومت و سالگرد شهادت سردار سلیمانی، شهید گمنام در دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان تشییع و به خاک سپرده می شود.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۰۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سیف الدین الله سعدالدین معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان ، گفت: نیازمند ایجاد باور و فرهنگ سازی در زمینه ارتقای فناوری های تولید شده محققان ایرانی و استفاده از آن ها در کشورهستیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان گفت: 2 عضو هیات علمی این دانشگاه به عنوان اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت در سال 1400 انتخاب شدند.
مرآت   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
عبدالمحمد کاشیان عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه سمنان گفت: امروز بیش از 3 نرخ ارز در کشور وجود دارد و همین موضوع سبب فساد های عجیب و غریب به نفع دلالان شده است و دولت سیزدهم میراث دار این پدیده شوم است.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۲:۱۹    
آقایان مهدی صادقی شاهدانی استاد دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق، رحمان سعادت عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان و احسان قمری مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران به بررسی مفهوم دیپلماسی اقتصادی و لزوم تربیت و آموزش سفرای بازرگانی برای افزایش سطح روابط تجارت بین الملل پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: رویداد استارتاپی بیاتک با بیش از 120 ایده و 32 ساعت آموزش رایگان در حوزه کسب و کار با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رویداد استارتاپی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان به نام بیاتِک با انتخاب و تقدیر از 6 برگزیده به کار خود پایان داد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۳    
سیف الله سعدالدین معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: ایجاد زیرساخت ها، توجه، تشویق و فرهنگ سازی در دانشگاه های ایران باعث شد تا مستندات علمی مورد قبول دنیا قرار بگیرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس با اشاره به افزایش سهم دانشگاه سمنان از صندوق پژوهش و فناوری گفت: با ایجاد این صندوق بسیاری از مشکلات مالی شرکت های دانش بنیان حل خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان گفت: نشریه Journal of Rehabilitation in Civil Engineering دانشکده مهندسی عمران این دانشگاه به عنوان نشریه برگزیده کشور در سال 1400 تقدیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان،گفت: از 122 طرح ارائه شده به رویداد استارتاپی بیاتک، 12 ایده برتر به مرحله پایانی راه یافتند و قابلیت پذیرش در مرکز رشد را دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۸    
سمنان- ایرنا- مدیرمرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: 12 ایده برتر از میان 122 ایده ارائه شده در رویداد استارتاپی بیاتک به مرحله پایانی راه یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تیم چهار نفره دانشگاه سمنان در بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در رشته طراحی صنعتی رتبه نخست را از آن خود کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۰    
کارشناس ارزیابی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: نخستین نوشت افزار هوشمند ایرانی با عنوان نوتوپیا ، در بیست و دومین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار رونمایی شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در بحث وحدت حوزه و دانشگاه، قرار است هم وحدت اتفاق بیفتد و هم مباحث علم و دین مطرح و دنبال شود تا گره ای از مشکلات شهر و جامعه باز کند و ان شاءالله خروجی آن تربیت نیروهای انقلابی و جهادی تراز انقلاب باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: اولین نوشت افزار هوشمند ایرانی با عنوان"نوتوپیا" محصول یکی از واحدهای مستقر در این پارک در بیست و دومین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار ارایه و رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه سمنان : مراکز رشد و پارک های علم و فناوری محل آموزش کارآفرینی و تجاری سازی به دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه هاست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان می گوید : هر چند دوسالی است ویروس کرونا مانع از حضور فیزیکی دانشجویان و اعضای هیات علمی در محیط دانشگاه شده، اما این موضوع باعث نشده مقالات علمی دانشگاه سمنان به لحاظ کمی و کیفی آسیب ببیند .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه سمنان با اشاره به روند رو به رشد جایگاه این دانشگاه در رتبه بندی های بین المللی از هدف گذاری دانشگاه سمنان برای سه رقمی شدن جایگاه این دانشگاه در رتبه بندی مهم و معتبر تایمز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان هفت پژوهشگر دانشگاه سمنان با روش شناسی پیشرفته بر روی داده های مستخرج از دو پایگاهESI و WOS توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC )، در لیست پژوهشگران یک درصد برتر جهان قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس دانشگاه سمنان گفت: ارتقای این دانشگاه به جایگاه سه رقمی در رتبه بندی تایمز با تعیین جهت گیری ها و برنامه ریزی مناسی ممکن و از هدفگذاری ها است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: یک واحد فعال در این پارک موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس دانشگاه سمنان گفت: شیوع ویروس کرونا مانع از حضور دانشجویان و فعالیت آموزشی دانشگاه شد اما فرصت مناسبی برای تکمیل و ساخت 15 طرح عمرانی در این دانشگاه فراهم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان به منظور فراهم آوردن زمینه همکاری سازنده و اموزشی و پژوهشی تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه سمنان و موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی منعقد شد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس دانشگاه سمنان گفت: 46 میلیارد و 340 میلیون ریال برای چهار طرح خیرساز در حال ساخت و بهره برداری شده این دانشگاه هزینه شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۷:۵۰    
استاد اقتصاد دانشگاه سمنان گفت: دولت آقای رئیسی برای کاهش نرخ تورم در سال آینده در بودجه سال 1401 بازبینی اساسی صورت دهد. بازبینی در بودجه یکی از مهمترین مطالبات رهبر معظم انقلاب است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه سمنان گفت: 18 عنوان برنامه به مناسبت شانزدهم آذرماه روز دانشجو، برای دانشجویان دانشگاه سمنان در نظر گرفته شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۶    
مسابقه حفظ و ترجمه سوره های صف و جمعه ویژه دانشجویان و کارکنان از سوی کانون قرآن و عترت دانشگاه سمنان برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: در سال تحصیلی جدید تسهیلات دانشجویی مجرد ها 30 درصد و تسهیلات دانشجویان متأهل 60 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۰    
انجمن های علمی دانشجویی مهندسی نفت و مهندسی گاز دانشگاه سمنان ششمین جلسه از سلسله جلسات مجازی پاییزه انجمن مهندسی گاز دانشگاه سمنان را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان دکتر علی خیرالدین استاد برجسته و رئیس موفق پیشین دانشگاه سمنان که چندی پیش از سوی وزیر علوم مامور ایجاد بسترهای لازم برای راه اندازی یک معاونت جدید در وزارت علوم شده بود، با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان اولین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری علی خیرالدین استاد برجسته دانشگاه سمنان معاون فناوری و نوآوری وزیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مهمان این هفته برنامه دستخط از خطبا و منبری های معروف کشور بود. وی از فضلای حوزه علمیه قم کسی که هم دروس دانشگاهی را در رشته الهیات تا مقطع دکتری تحصیل کرده و هم در حوزه علمیه یکی از بهترین ها بوده در پایه پنجم در رتبه مدیریت حوزه اول را کسب می کند و هدیه ای از سوی امام خمینی (ره) می گیرد و مسئول ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۲    
رحمان سعادت، اقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان با اشاره تاکید رئیس جمهور مبنی بر ضرورت استفاده از ظرفیت اقتصاد دیجیتال در مناطق آزاد تجاری، گفت: با توجه به اینکه دنیا در حال ورود به فضاهایی متفاوت از دهه های گذشته است و در عصر دیجیتال اقتصاد نیز تحت تاثیر این فضا قرار می گیرد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا؛ خبر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از افزایش تسهیلات دانشجویی در سال تحصیلی جدید: تسهیلات دانشجویی مجردها 30 درصد و تسهیلات دانشجویان متاهل 60 درصد افزایش یافت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و مسئولان استان ، سرای فرزانگان 4 دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید .
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: آیین بهره برداری از سرای دانشجویی فرزانگان چهار دانشگاه سمنان با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۲    
سمنان-ایرنا- سرای دانشجویی فرزانگان چهار دانشگاه سمنان باحضور رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مسوولان استانی با ظرفیت 250دانشجو و 200 میلیارد ریال هزینه افتتاح شد.(عکاس:علی اکبر بندری)