چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۸:۰۰Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه سمنان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۹    
رییس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در شاخص پارک علم و فناوری در حال توسعه عنوان برتر کشوری را کسب کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۴    
یازدهمین جلسه از سلسله نشست های دوشنبه های مشاغل خانگی با عنوان "عوامل موثر رشد کسب وکار خانگی در حوزه صنایع دستی"، روز دوشنبه 22 اسفندماه از ساعت 11 الی 12 و با سخنرانی میثم مدرسی، عضو هیئت علمی و رییس کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه سمنان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان با انعقاد تفاهم نامه ای میان پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و دانشکده دامپزشکی، مرکز نوآوری دانشکده دامپزشکی و علوم جانوری آغاز به کار کرد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۷    
جمعی از دانشگاهیان دانشگاه سمنان در اردوی یک روزه کویر نوردی در کویر میرک منطقه شوراب واقع در جنوب سمنان شرکت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: نشست های تخصصی در تدوین قانون برنامه هفتم توسعه نقش مؤثری دارند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۹    
معاون گردشگری وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دانشگاه سمنان گفت: توسعه محصولات جدید و تولید محتوا در زمینه معرفی استان سمنان با استغفاده از روشهای متنوع دو اقدام مهم و مورد نیاز برای رسیدن استان سمنان به جایگاه واقعی گردشگری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه سمنان و دانشگاه هوهای (Hohai) کشور چین به منظور توسعه تعاملات علمی مشترک تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۲    
انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه سمنان با همکاری انجمن علمی های منتخب، دوره زبان معیار نگارش متون علمی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه سمنان، دوره آموزش کامفار و مبانی ارزیابی اقتصادی را برگزار می کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۳۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سمنان، در این رویداد همرسانی که در مرکز نوآوری پارک دانشگاه سمنان در پردیس کوثر برگزار شد، پنج واحد صنعتی و هشت شرکت دانش بنیان حضور داشتند. ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، رحمان سعادت اقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان در گفتگو با خبرنگار ایبِنا در خصوص موضوع دریافت مالیات از عایدی سود و سرمایه به عنوان یک پایه مهم و اثر گذار در اقتصاد گفت: دریافت مالیات از سود و عایدی سرمایه غیر تورمی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۷    
معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از پذیرش 55 واحد فناور در سال تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرین در مجموعه پارک علم و فناوری این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان با اشاره به این مطلب که شهدا ویژگی های خاصی داشتند بیان کرد: شهدا حقیقت مسأله را درک کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده تام الاختیار دانشگاه سمنان در برگزاری آزمونهای سراسری از کاهش 17.5 درصدی داوطلبان تحصیلات تکمیلی در استان سمنان نسبت به سال قبل خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
انتشارات کتابخانه و موزه ملی ملک، کتاب هنر تذهیب در عصر قاجار به کوشش و پژوهش عاطفه شفیعی عضو هیات علمی دانشکده هنر دانشگاه سمنان را منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی عمران دانشگاه سمنان، اولین دوره مسابقه منطقه ای طراحی سازه نجات تخم مرغ را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۲    
انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه سمنان با همکاری انجمن های علمی همکار، دوره آموزش اصول مذاکره را برگزار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۶    
دبیر هیات ممیزه دانشگاه سمنان گفت: 9 نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به مراتب استادی، دانشیاری و استادیاری ارتقا یافتند و تعداد دانشیاران به 120 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار دانشگاه سمنان در برگزاری آزمون های سراسری دانشگاه سمنان از آمادگی این دانشگاه برای برگزاری آزمون دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 با حضور چهار هزار و 119 داوطلب خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس مرکز کار آفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه سمنان از برگزاری رویداد موفقیت در مسیر حرفه ای در این دانشگاه و با حضور جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه سمنان خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جایگاه دانشگاه سمنان در نظام رتبه بندی وِبومِتریکس در سطح جهانی هزار و 200 پله و در سطح ملی 43 پله ارتقا یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۷    
ایسنا/سمنان بر اساس جدید ترین رتبه بندی وب سایت دانشگاه های جهان در سال 2023 از سوی پایگاه webometrics دانشگاه سمنان توانست جایگاه خود را سطح ملی و بین المللی ارتقاء دهد .
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست دانشگاه سمنان در افتتاح خانه محیط زیست در این دانشگاه خبر داد و گفت: دانشجویان و اساتید این دانشگاه ظرفیت بالایی برای فعالیت های پژوهشی و مطالعاتی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان از همکاری دانشگاه سمنان و این اداره کل برای حمایت از کسب وکارهای کوچک و خانگی در این استان خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سمنان، زهرا شاهی کارشناس روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان می گوید: مدرس دوره آموزشی تکنیک های مؤثر کار تیمی آرش صادقیان حقیقی (مدرس کار تیمی در دوره کیمیا دانشگاه شریف) است و سرفصل های این دوره آموزشی شامل بررسی چند تعریف از تیم ، بازیکن و رهبر تیم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان اختتامیه سیزدهمین دوره رقابت های جام بسیج سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بزرگداشت شهید محمدرضا جبلی در دانشگاه سمنان به میزبانی شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۶    
همایش بین المللی سفیران مقاومت ویژه دانشجویان خارجی دانشگاه های استان با حضور بیش از 200 دانشجوی خارجی از کشورهای مختلف به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۰:۵۷    
دانشجویان خارجی در حال تحصیل در دانشگاه های استان سمنان با اجرای طرحی، سفیران مقاومت در کشورهای خود می شوند. اخیراً نیز همایشی به همین منظور در دانشگاه سمنان برگزار شده تا مقدمات کار را فراهم کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۶    
تفاهم نامه همکاری علمی و فرهنگی بین دانشگاه سمنان و دانشگاه بصره عراق در راستای گسترش همکاری های آکادمیک منعقد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
همایش بین المللی سفیران مقاومت ویژه دانشجویان خارجی دانشگاه های استان با حضور بیش از 200 دانشجوی خارجی از کشورهای مختلف به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
همایش بین المللی سفیران مقاومت ویژه دانشجویان خارجی دانشگاه های استان سمنان با حضور بیش از 200 دانشجو از کشورهای حامی مقاومت به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی برق دانشگاه سمنان با همکاری سازمان علمی دانشجویی مهندسی برق ایران، دوره اتوماسیون صنعتی و شبیه سازی در محیط صنعت را برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه سمنان و دانشگاه بصره عراق در راستای گسترش همکاری های آکادمیک، تفاهم نامه همکاری علمی و فرهنگی امضا و مبادله کردند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان گفت: افزایش نرخ سودبانکی می تواند راهکارمناسبی برای نظم بخشی به هدایت سرمایه ها به بنگاه های مولدباشد.
لیزنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۸:۳۱    
آزمایشگاه های تعامل انسانی و اطلاعات دانشگاه سمنان و دانش شناسی و انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه شهید بهشتی نشست بهره گیری از اینترنت اشیاء در موزه ها را برگزار می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مرکز همایش های بین المللی شهید حاج قاسم سلیمانی دانشگاه سمنان به عنوان طرحی منحصر به فرد و منتخب جهانی به بهره برداری رسید.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با سفر وزیر علوم تحقیقات و فناوری به استان سمنان و حضور وی در دانشگاه سمنان، نشست صمیمی تشکل های دانشجویی و فعالان فرهنگی این دانشگاه نیز با دکتر زلفی گل برگزار شد.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیین معارفه سرپرست دانشگاه سمنان گفت: نظام ملی نوآوری جورچین دانایی است.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از نمایشگاه دستاوردهای شرکت های فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه روسای جدید و قبلی دانشگاه سمنان از دیگر برنامه های روز دوم وزیر علوم به سمنان بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۷    
همزمان با هفتمین روز از ایام الله دهه فجر و در سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به سمنان، چندین پروژه علمی و آموزشی در دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سمنان ، محمد علی زلفی گل ظهر سه شنبه در مراسم افتتاح مرکز همایش های بین المللی شهید حاج قاسم سلیمانی دانشگاه سمنان به میزبانی این دانشگاه بیان کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: آیین های نکوداشت یاوران علمی کشور باید برگزار شود و به جوانان یاد دهیم که قدردان افرادی هستیم که برای علم و دانش زحمت می کشند.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مرکز همایش های بین المللی شهید حاج قاسم سلیمانی دانشگاه سمنان با حضور محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، استاندار و جمعی دیگر از مسوولان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست دانشگاه سمنان از مرکز همایش های بین المللی دانشگاه سمنان به عنوان بهترین ساختمان سال دنیا در سال 2010 نام برد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
سمنان - مرکز همایش های شهید قاسم سلیمانی دانشگاه سمنان روز سه شنبه همزمان با ایام الله دهه فجر با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مسوولان این استان افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: دانشگاه سمنان خاستگاه جوان ترین پرفسور کشور (نیما امجدی) و این مهم، افتخاری برای استان است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مرکز همایش های بین المللی شهید حاج قاسم سلیمانی دانشگاه سمنان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر علوم با اشاره به اینکه ایجاد صندوق پژوهش و فناوری در سمنان پیگیری می شود ،گفت: بستری فراهم شود تا نسلی داناتر و با اخلاق تر در دانشگاه ها پرورش یافته و تحویل جامعه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان-استاندار سمنان از بهره برداری مرکز همایش های بین المللی دانشگاه سمنان با حضور وزیر علوم خبر داد و گفت: این سالن با نام شهید حاج قاسم سلیمانی مزین شده است.