شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۲:۵۲Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه سمنان»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۰    
پنجمین دوره پویش دانشگاهیان دانشگاه سمنان با عنوان همدلی کریمانه و کمک مؤمنانه با هدف تهیه و توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان در ایام عید غدیر خم آغاز شد .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۷    
دانش آموخته دانشگاه سمنان در دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی در گروه اخلاق، ادیان و عرفان توانست عنوان شایسته این جشنواره بین المللی را از آن خود کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان معتقد است استادانی وجود دارند که 150 یا 200 مقاله دارند؛ اما نمی توانند 10 دقیقه راجع به رشته شان صحبت کنند. به همین دلیل، تعداد مقالات نشان دهنده تخصص افراد نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه سمنان گفت: در صورت انجام واکسیناسیون زمینه برای حضور دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی فراهم می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مهلت ارسال آثار در بخش آوایی سی و ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه سمنان تا سوم شهریورماه 1400 تمدید شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۳    
دانایی گفت: 25بیمار جدید مبتلا به کووید19 در 24 ساعت گذشته در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه بستری شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۱    
سمنان- ایرنا- سمنان و گرمسار در وضعیت قرمز کرونایی، برگزاری اردوی تیم ملی دختران نوجوان هندبال در شاهرود، چاپ 80 عنوان کتاب بهار امسال در استان و مقام آوری دانشجوی دانشگاه سمنان در مسابقات بین المللی طراحی آ ،بخشی از مهمترین خبرهای استان سمنان در هفته گذشته بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس دانشکده هنر، معماری و شهرسازی دانشگاه سمنان گفت: یکی از دانشجویان این دانشگاه مدال نقره مسابقات بین المللی طراحی آ (A Design Award 2020) را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۵۶    
انجمن علمی دانشجویی متالورژی دانشگاه سمنان دوره های کاربرد یادگیری ماشین و هوش مصنوعی را برگزار می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دانایی از بستری شدن 15 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در 24 ساعت گذشته در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه سمنان خبرداد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۱:۰۴    
سعادت استاد دانشگاه سمنان و صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی مشکل کسری بودجه 1400 پرداختند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۲:۴۲    
مدیر کل بنیاد سمنان به اتفاق رئیس اداره اشتغال از محل برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد در دانشگاه سمنان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۷    
آزمون سراسری گروه زبان های خارجی با شرکت 629 داوطلب در حوزه امتحانی دانشگاه سمنان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۳:۲۱    
آزمون سراسری گروه های آزمایشی علوم ریاضی و علوم انسانی همزمان با سراسر کشور در حوزه امتحانی دانشگاه سمنان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه سمنان از آغاز کنکور سراسری در این استان همزمان با دیگر نقاط کشور خبر داد و گفت: نخستین روز کنکور هنر با 577 داوطلب در حال برگزاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۰:۵۲    
نخستین روز از کنکور سراسری با رقابت 577 داوطلب در گروه آزمایشی هنر در دانشگاه سمنان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار دانشگاه سمنان در برگزاری آزمون های سراسری: کنکور 1400 با رقابت یازده هزار و 669 داوطلب در استان سمنان از فردا آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۲۲:۲۲    
اثر دانشجوی دانشکده هنر دانشگاه سمنان توانست در نخستین جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان)، عنوان اثر برگزیده را در بخش دانشجویی به خود اختصاص دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار دانشگاه سمنان در برگزاری آزمون های سراسری : 11 هزار و 669 داوطلب در استان سمنان در کنکور 1400 رقابت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۹:۱۶    
علی خیرالدین، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه سمنان در تدوین و بازنگری آیین نامه بتن ایران همکاری کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دانایی گفت: در 24 ساعت گذشته پنج بیمار جدید مبتلا به کووید19 در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه سمنان بستری شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار دانشگاه سمنان در برگزاری آزمون های سراسری گفت: آزمون سراسری 1400 با رقابت چهار هزار و 447 داوطلب در حوزه امتحانی دانشگاه سمنان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان گفت: این دانشگاه در رتبه بندی دانشگاه های جوان تایمز 2021، در جایگاه 300-251 جهان قرار گرفت.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۸:۳۹    
دانایی فرد استاد دانشگاه تربیت مدرس، صفایی دلوئی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و عرفانی استاد دانشگاه سمنان با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی وضعیت مدیریتی کشور و عدالت اجتماعی پرداختند.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس با بیان اینکه از ادغام بودجه دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه سمنان جلوگیری شد، گفت: استقلال این دانشگاه حفظ شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان گفت : بیش از 30 دوره آموزشی برای دانشجویان این دانشگاه به منظور مهارت محورکردن و افزایش توان اشتغال پذیری دانشجویان پس از دانش آموختگی ارائه شد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۴    
سعادت استاد دانشگاه سمنان ،شیرمحمدی استاد دانشگاه امام صادق و خاندوزی عضو کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی موضوع جهش تولید در اقتصاد پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان گفت: رشته های مهندسی این دانشگاه در یکی از جایگاه های برتر جهان در نظام رتبه بندی موضوعی بین المللی شانگهای در سال 2021 قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۱    
سمنان- ایرنا- دانشگاه سمنان در دولت تدبیر و امید با دست آوردهای زیاد در حوزه های گوناگون پیشرفت های مطلوبی طی هشت سال گذشته کسب کرد و نقش مهمی در توسعه علمی و تربیت نیروی انسانی این استان داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان گفت: طی دومین سال متولی نام این دانشگاه در رتبه بندی آسیایی مؤسسه تایمز در سال 2021 قرار گرفت و جایگاه آن در جدیدترین رتبه بندی این موسسه علمی ارتقا یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان گفت: دانشگاه سمنان در رتبه بندی 2021 لایدن، با ارتقای 20 پله ای نسبت به سال 2020، رتبه 868 را در میان یکهزار و 225 دانشگاه برتر جهان و 36 دانشگاه کشور ثبت کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۷    
زمان مصاحبه کنکور دکتری دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان در اطلاعیه ای اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۵    
فراخوان دوم طرح گرنت جوانه برای حمایت از رساله ها و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در تمامی گرایش ها ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه سمنان در اطلاعیه ای اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه از انتشار کتاب اعضای هیئت علمی دانشگاه سمنان با عنوان Green Extraction in Separation Technology از سوی انتشارات بین المللی CRC Press خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر دفتر استعداد های درخشان دانشگاه سمنان از درخشش دانشجویان این دانشگاه در رشته های مختلف در بیست و پنجمین المپیاد علمی-دانشجویی کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۶    
ایسنا/سمنان بعد از هفته ها رویارویی مدافعان سلامت با همه گیری کروناویروس، برای اولین بار بعد از پیک اخیر، شمار مبتلایان جدید روزانه در جمعیت تحت پوشش هر دو دانشگاه سمنان و شاهرود به عدد 36 بیمار رسید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۰:۵۰    
به همت پایگاه های بسیج سلمان فارسی راه آهن و شهید باهنر دانشگاه سمنان 30 بسته معیشتی بین نیازمندان سمنانی توزیع شد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۲    
برنامة بازدید از مرکز نوآوری و چهار شرکت مستقر در مرکز رشد پارک علم وفناوری دانشگاه سمنان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۶    
صد و چهارمین جلسه ستاد توسعه کتابخوانی استان سمنان، به میزبانی دانشگاه سمنان و با حضور رییس، معاونین، جمعی از اعضای هیات علمی و رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه با موضوع چشم انداز پایتختی کتاب سمنان برگزار شد:
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۶    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از پیش بینی سه برنامه مهم برای توسعه زیر ساختهای فرهنگی و هنری و بر اساس ارزیابی های انجام شده در کشور برای این استان خبر داد و خواستار مشارکت و همکاری دانشگاه سمنان در اجرای این طرح ها شد..
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۸:۱۶    
در نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با رییس و مسوولان دانشگاه سمنان ، راهکارهای توسعه زیر ساختهای فرهنگی هنری این استان با تمرکز بر سه طرح مهم فرهنگی قرآنی بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۹    
انجمن های علمی دانشجویی دامپزشکی دانشگاه سمنان و دانشگاه شهرکرد کارگاه آموزشی مبانی، اصول اولیه و آشنایی با جراحی تعویض مفصل را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- دبیر هیات ممیزه دانشگاه سمنان گفت: 45 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه سمنان در دوره ششم تشکیل این هیات به مراتب مختلف علمی بالاتر ارتقا یافتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۰:۳۴    
رحمان سعادت عضو هیات علمی دانشگاه سمنان گرچه معلوم است از بین 552 کاندیدای ریاست جمهوری تعداد معدودی برای رقابت نهایی تایید می شوند. اما خالی از لطف نیست به افرادی که به خیابان فاطمی آمدند و در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند نگاهی بیندازیم و برنامه و شعارهای آنان را مرور کنیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه سمنان: همه امتحانات دانشجویان این دانشگاه به صورت مجازی برگزار می شود و امتحان حضوری نداریم
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۶    
انجمن های علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه شیراز و دانشگاه سمنان جلسه ای مجازی با موضوع بررسی توافقنامه ایران و چین برگزار می کند.
دکترعلی خاکی صدیق معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آئین سنا (بزرگداشت مقام شامخ معلم ) و آئین ناب (نکوداشت استعدادهای برتر) که به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد، گفت: از تجربیات و زیرساخت های مهیا شده برای آموزش الکترونیکی در دوران پساکرونا نیز بهره خواهیم برد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آئین سنا (بزرگداشت مقام شامخ معلم) و آئین ناب (نکوداشت استعداد های برتر) در دانشگاه سمنان و در بستر فضای مجازی برگزار شد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۳۳    
رنجبر فلاح استاد دانشگاه پیام نور، جدی نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس و طیبی استاد دانشگاه سمنان با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی مطالبات تولید کنندگان از دولت آینده پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۲    
انجمن های علمی دانشجویی دامپزشکی دانشگاه سمنان و دانشگاه فردوسی مشهد و اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی دامپزشکی ایران جلسه ای با عنوان بیماری های پریودنتال دام کوچک: تشخیص و درمان برگزار می کنند.