چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۵:۲۴Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر علوم»

آقای خبر   ۳۷ دقیقه پیش    
جزئیات نامه وزیر علوم به رهبر معظم انقلاب منتشر شد؛ به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از وزارت علوم، منصور غلامی درباره جزئیات نامه نگاری اخیر خود با مقام معظم رهبری در این خصوص اظهار کرد: تهیه و ارسال نامه خدمتِ رهبر معظم انقلاب با توجه به اهمیت آموزش و تربیت نیروی انسانی متعهد ...
معاون گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تهران با اشاره به نامه اخیر وزیر علوم درباره این دانشگاه گفت: نامه وزیرعلوم در مغایرت با اسناد بالادستی، سند تحول بنیادین و منویات مقام معظم رهبری است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر علوم بر ضرورت بهره مندی از دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان و سایر دانشگاه های کشور برای تقویت کادر علمی و آموزشی مدارس تاکید کرد و گفت: وزارت آموزش و پرورش می تواند علاوه بر پذیرش دانشجو معلم از سطح دیپلم با اتخاذ تدابیر لازم نسبت به گزینش نیروهایی که حداقل 4 سال در دانشگاه های معتبر تحصیل کرده ...
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در نامه ای به وزیر علوم کم توجهی غیرکارشناسی شده این وزارت خانه به دانشگاه فرهنگیان را علت مسائل پیش روی این دانشگاه برشمردند.
در قسمتی از این نامه سرگشاده آمده است: این که آموزش و پرورش با بحران کمبود نیرو مواجه است، بخشی از آن به مسئولین وزارت آموزش و پرورش مربوط می شود؛ اما قسمتی از آن، به شما نیز مربوط می شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۴ ساعت پیش    
مسئول گفتمان سازی و مطالبه گری پردیس شهید چمران تهران دانشگاه فرهنگیان گفت: درخواست وزیر علوم برای حذف دانشگاه فرهنگیان آینده تعلیم و تربیت را به خطر می اندازد.
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: الکترونیکی شدن مراحل ارزشیابی مدارک تحصیلی و صدور مدرک دانش آموختگان از طریق سامانه سجاد، سهولت استعلام را افزایش و تعداد مراجعان حضوری را به طور قابل توجهی کاهش داده است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۵ ساعت پیش    
وزیر علوم پیرامون جذب و استخدام معلم از طریق پذیرش دانش آموختگان رشته های مرتبط تحت پوشش وزارت علوم به رهبر انقلاب نامه نوشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور در دیدار با وزیر علوم گفت: نامه ای به معاون اول محترم رئیس جمهور ارسال کردیم تا دستگاه های اجرایی را با توجه به تأسیس سامانه استعلام مدرک تحصیلی مکلف کنند؛ نسبت به مدارک تحصیلی شاغلین خود از این سامانه استعلام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم و فناوری رژیم صهیونیستی اعلام کرد لایحه انحلال پارلمان در روز های آتی از سوی حزب آبی و سفید بررسی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
احمد رضی با حکم وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری به سمت رئیس دانشگاه معین گیلان منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر علوم و فناوری رژیم صهیونیستی گفت حزب آبی و سفید انحلال کنست (پارلمان اسرائیل) را در روز های آتی بررسی می کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر علوم با تاکید بر جذب حداکثری جوانان نخبه در مراکز پژوهشی و همچنین دخالت دادن آنان در مسائل مدیریتی گفت:بایداز این تفکر و روش سنتی خارج شویم که همه دانشگاه ها به دانشگاه جامع تبدیل شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۰۵    
استاندار خراسان شمالی گفت: مکاتباتی با وزارت علوم انجام داده ایم و مطالبات خود پیرامون لغو آمایش دانشگاه اسفراین به گوش وزیر علوم رسانده ایم. امیدواریم این اتفاق رقم نخورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در نامه ای به رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دستورالعمل جشنواره رویش دانشگاهی و نهمین جشنواره ملی رویش را ابلاغ کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم به بیان توضیحاتی درباره شیوه پذیرش دانشجویان دکتری تخصصی از طریق کنکور سراسری پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: دانشگاه های اصلی استان ها مسئولیت اجرای برنامه ساماندهی آموزش عالی را به عهده دارند.
منصور غلامی درباره عدم تمدید کنکور نظام قدیم در کنکور سراسری 1400توضیحاتی داد.
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۹    
دکتر عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیئت های امناء و هیئت های ممیزه مرکزی در نشست روسای دانشگاه های معین کشور تاکید کرد: اجرای طرح آمایش آموزش عالی نیازمند فرهنگ سازی است تا مزایای اجرای این طرح برای همه آشکار شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۱    
قائم مقام وزیر علوم گفت: قرار نیست با راه اندازی شورا های معین هیچ مرکز آموزش عالی بر اساس طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی تعطیل شود؛ بلکه مقرر است شبکه سازی آموزش عالی در کشور ایجاد شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر علوم از برنامه وزارت علوم برای واگذاری تصمیمات کلان آموزش عالی به شوراهای استانی دانشگاه ها خبر داد و گفت: ما در ستاد وزارت علوم برای اجرای برنامه های خود با فشارهای بیرونی و درونی مواجه هستیم اما باید این فشارها با فرهنگسازی، گفت وگو و تعامل رفع شود.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که وزیر علوم برای توضیح درباره تقاضای عده ای از داوطلبان تمدید مجوز نظام قدیم باید در کمیسیون اصل نود حاضر شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پژوهشی و فناوری وزیر علوم گفت: شرایط موجود نباید خللی در فعالیت های پژوهشی ایجاد کند و فعالیت های تحقیقاتی با قوت بیشتر و حتی قوی تر از دوره قبل از کرونا باید ادامه داشته باشد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
انتخاب: دکتر مصطفی معین، رییس شورایعالی نظام پزشکی، در یادداشتی در انتقاد از وزیر بهداشت نوشت: جناب دکتر نمکی در سفر خود به اصفهان، زبان به انتقاد تند از تحقیقات اپیدمیولوژیک و دستاوردهای پژوهشگران ایرانی باز کرده اند! ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم وضعیت خوابگاه ها، کلاس های عملی و جلسات دفاع را در دو هفته محدودیت های کرونایی تشریح کرد و گفت: امتحانات پایان ترم مجازی خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون آموزشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: با توجه به شرایط پیش آمده بیماری کرونا برنامه ریزی شده تا امتحانات پایان ترم نیم سال اول تحصیلی 400-99 دانشجویان مجازی برگزار شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه دولتی ایران در یادداشتی به قلم غلامرضا ظریفیان، معاون وزیر علوم در دولت اصلاحات، انتقادات روز های اخیر از دولت را تعبیر به حواله دادن کل مشکلات به عملکرد دولت کرده و گفته که دلیل اصلی شکل گیری این فضا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۱    
معاون آموزشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری: دانشگاه های کشور در زمینه آموزش الکترونیکی رتبه بندی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور بخشنامه ای به دانشگاه ها نسبت به جلوگیری از هر گونه وقفه در پروژه های حساس و در حال اجرای دانشجویان تحصیلات تکمیلی تاکید کرد.
فرادید   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پیرنیا بار ها در دولت های مختلف عصر مشروطیت به وزارت رسید و در مجموع سه بار وزیر امور خارجه، هفت بار وزیر عدلیه، دوبار وزیر علوم و اوقات، سه بار وزیر جنگ، یک بار وزیر تجارت و یک بار نیز به وزارت پست و تلگراف منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم گفت: براساس آخرین آمار ارائه شده صنایع 1500 درخواست فرصت مطالعاتی داشته اند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: در بحث ها و محیط های دانشگاهی، دانشجویان دختر انگیزه بیشتری برای مشارکت در مباحث فرهنگی و اجتماعی دارند بنابراین نیاز به حمایت و هدایت بیشتر دختران به سمت موضوعات و مباحث مرتبط به توانمندسازی احساس می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مشاور وزیر علوم در امور زنان از برنامه این وزارتخانه برای تدوین شیوه نامه دوستدار خانواده در دانشگاه ها خبر داد و گفت: در نظر داریم در آینده یکی از مبناهای رتبه بندی دانشگاه ها بر اساس طرح دوستدار خانواده باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: در حوزه هیات علمی 30 درصد و حدود 60 درصد از کارمندان مشغول در وزارت علوم و دانشگاه ها خانم هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر علوم با تاکید بر اینکه باید حمایت های بیشتر و گسترده تری از فعالیت و حضور زنان در محیط های دانشگاهی و علمی صورت بگیرد، گفت: اگرچه اقداماتی در این زمینه از سوی دولت و همچنین وزارت علوم صورت گرفته، اما با توجه به اینکه در آستانه تدوین لایحه بودجه قرار داریم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۵    
تفاهم نامه ای با هدف ارتقای شاخص های عدالت جنسیتی میان وزارت علوم و معاونت امور زنان ریاست جمهوری امضا شد.
برترین ها / فرهنگ امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون آموزشی وزارت علوم درباره نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه ها با آغاز محدویت های 2 هفته ای از اول آذر گفت: فعالیت اساتید و کارکنان دانشگاه ها همانند سایر کارکنان دولت خواهد بود. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۷    
حمیدضا محمدی از واقع بین ترین رجال پهلوی است. او که سال ها در بالاترین مناصب حضور داشت، در دولت منصور، وزیر آبادانی و مسکن بود و در دولت شریف امامی، وزیر علوم و آموزش عالی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۵    
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی از جمع آوری امضا نمایندگان برای سئوال از وزیر علوم به دلیل اجرای طرح آمایش دانشگاهی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - وزیر علوم و آموزش عالی روسیه در همایش جامعه شناسی ایران و روسیه اعلام کرد: این کشور روابط دانشگاهی با ایران را عالی ارزیابی می کند و به همکاریهای آموزشی و علوم با این کشور توجه فراوان دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل گفت: ایده های مولانا نه تنها برای ما بلکه برای جهانیان گره گشا خواهد بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون فرهنگی وزیر علوم گفت: اجرای برنامه هایی همچون رویداد کمند (کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر)، بسترسازی مناسب برای حمایت از خلاقیت ها و نوآوری های دانشجویان دختر است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۹    
آئین اختتامیه و معرفی نفرات برتر سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور با سخنرانی وزیر علوم به صورت مجازی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر علوم گفت: اجرای برنامه هایی همچون رویداد کمند (کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر)، بسترسازی مناسب برای حمایت از خلاقیت ها و نوآوری های دانشجویان دختر است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - احمد نادری در پیامی در حساب توئیتری خود نوشت: استراتژی ناراضی سازی مردم متاسفانه از رویکرد ها و رفتار های جدی دولت است و در حوزه های مختلف قابل مشاهده است. ...
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
آئین اختتامیه و معرفی نفرات برتر سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور، شامگاه یکشنبه 25 آبان ماه با سخنرانی وزیر علوم و به صورت مجازی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده تربت حیدریه به وزیر علوم به دلیل انحصار طلبی به نفع چند دانشگاه، تقلیل جایگاه دانشگاه های شهرستان و انتقال به زیرمجموعه برخی دانشگاه های بزرگ تذکر داد.
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با صدور پیامی، درگذشت حجت الاسلام دکتر جواد اژه ای، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران را تسلیت گفت.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
آئین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور یکشنبه 25 آبان ماه با شعار"محمد(ص) پیامبر رحمت و مهربانی"با سخنرانی مجازی وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
دکتر منصور غلامی با صدور پیامی خطاب به رئیس دانشگاه تهران، درگذشت حجت الاسلام دکتر داود فیرحی، عضو هیئت علمی این دانشگاه را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای عهالی عتف ...