چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۹:۳۷Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر علوم»

نخستین جشنواره فرهنگی دانشگاه تهران با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد، سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران، محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد و محمدعلی زلفی گل وزیر علوم در دانشگاه ها برگزار شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ...
فرهیختگان   ۳ ساعت پیش    
در جریان جشنواره فرهنگی دانشگاه تهران محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سرآمد فرهنگی معرفی شد و جایزه خود را از دستان محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ایران دریافت کرد.
وزیر علوم از ثبت 12 هزار نیاز از سوی دستگاهها در سامانه نان برای رفع این نیازها از سوی دانشگاهها خبر داد.
زیر نویس   ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
برای لحظاتی چشمانتان را ببندید و به شخصیتهای فرهنگی کشور فکر کنید. محمدمهدی اسماعیلی کجای فرهنگ این مملکت است؟
صراط نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نخستین جشنواره فرهنگی دانشگاه تهران با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد، سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران، محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد و محمدعلی زلفی گل وزیر علوم در دانشگاه ها برگزار شد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
وزیر علوم از برنامه وزارت علوم برای صدور کارنامه فرهنگی برای اساتید و کارمندان خبر داد و گفت: سالانه به 10 رئیس دانشگاه کشور نشان سرو اعطا می شود که یکی از شاخص های ارزیابی روسای دانشگاه ها برای اعطای این نشان، فعالیت فرهنگی است.
دولت   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مشکلی که در کشور ما وجود دارد این است که منافع فردی با منافع ملی همسو نیست و لذا باید راهکاری اندیشه شود تا این مشکل برطرف شود و در این عرصه ظرفیت دانشگاه ها را باید به کار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۷ ساعت پیش    
وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: جایزه افراد برگزیده هر چه قدر که باشد، به همان میزان هم ما اضافه می کنیم.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: برگزیدگان جشنواره علمی شهید چمران هر میزان هدیه ای را از سازمان بسیج دانشگاهی دریافت کنند، به همان میزان وزارت علوم هم هدیه خواهد داد.
ایران پرس   ۸ ساعت پیش    
تهران- ایران پرس، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در سه سال اخیر تعداد مجلات علمی کشور تحت نمایه بین المللی به 60 مجله افزایش یافته است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تمام معاونت های وزارت علوم برای اثرگذاری بیشتر برنامه های خود از فناوری های نوین استفاده کنند. به ویژه در حوزه آموزش و پژوهش باید این موضوع مورد توجه باشد.
ایسکانیوز   ۸ ساعت پیش    
وزیر علوم گفت: متاسفانه مسئولان در گذشته با تغییر نام وزارت علوم و حذف فرهنگ، این بخش را در این وزارتخانه کم رنگ کردند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۸ ساعت پیش    
عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی وزیر علوم در مصاحبه اختصاصی با خبرنامه دانشجویان ایران پیرامون وضعیت فرهنگی در دانشگاه ها، کنشگری تشکل های دانشجویی در محیط دانشگاهی و همچنین اثر گذاری آنها بر انتخابات سخن گفت ...
دوره تشکیلاتی فرهنگی عمار ویژه انجمن های اسلامی با حضور معاون فرهنگی وزیر علوم در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
نخستین جشنواره فرهنگی دانشگاه تهران شامگاه سه شنبه (1 اسفند 1402) با حضور اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، زلفی گل وزیر علوم مقیمی رئیس دانشگاه تهران، حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: نکته ای که در بحث فرهنگی مهم است، ژنوم فرهنگی است، فرهنگ ژن هویت مداری، امیدآفرینی را در جامعه جاری و ساری می کند.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران گفت: ما در تولید علم، رتبه 15 و در نوآوری رتبه 56 داریم که باید این فاصله را کاهش دهیم تا در بازارهای جهانی جایگاه مناسبی کسب کنیم.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی وزیر علوم گفت: نظام مسائل و ماموریت گرایی در آیین نامه جامع پژوهانه مورد توجه واقع شده است و تحقیقات اعضای هیئت علمی را علاوه بر حرکت در مرز دانش به سمت تحقیقات نیازمحور کشور سوق می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم ضمن حضور در نمایشگاه رسانه های ایران در غرفه خبرگزاری مهر حضور یافت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۵    
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم گفت: افزایش شهریه دانشجویان دانشگاه های وزارت علوم در حال حاضر در دستور کار نیست و مبنا تحصیل یارانه ای دانشجویان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر علوم در امور زنان و خانواده گفت: هر امر تربیتی که در جامعه تأثیرگذار است ابتدا از خانواده شکل گرفته و شروع می شود و سپس به آموزش وپرورش و در نهایت به دانشگاه ها سپرده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون پژوهشی وزیر علوم گفت: 10 درصد از از بودجه 100 میلیون یورویی صندوق توسعه ملی که به وزارت علوم تخصیص داده شده است، برای پرداخت بدهی های گذشته ایران به پایگاه های علمی اختصاص داده ایم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی کریم سلیمانی را به سمت رئیس پارک علم و فناوری مازندران منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/یزد یازدهمین جشنواره ملی رویش ویژه دستاوردها و توانمندی های کانون های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشگاه های کشور به طور رسمی از روز سه شنبه اول اسفندماه در دانشگاه یزد آغاز و با حضور مسئولان تا روز پنجشنبه سوم اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کتاب های "درسنامه انتخابات به وقت ایران" و "طوفان در تل آویو" به قلم عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی دیگر از مسئولان کشوری رونمایی شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم گفت: یکی از استراتژی هایی که معاونت در این دوره پیش گرفته و توانسته گام های اول را در این مسیر بردارد، ارتباط مجموعه های دانشجویی با سازمان ها و نهادهای فرهنگی خارج از وزارت علوم بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر علوم گفت: دانشگاه های ما اکنون به برکت انقلاب به چنان توانمندی دست یافتند که می توانند در منطقه مؤثر واقع شوند و این مسأله باید در سیاست گذاری های دانشگاه ها دیده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم گفت: فضای دانشگاه ها برای حضور تمام جریان های سیاسی کشور آماده است و برای انتخابات پرشور آماده همه نوع همکاری با تشکل های دانشجویی هستیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: اقدام ناوگروه 86 یک تحول جدی در کشور بوده و نیاز است دانشگاه های ما به این ماموریت بزرگ بپردازند، به همین منظور ما باید بعد از این اتفاق مهم به دانش ها و علوم ترکیبی توجه جدی داشته باشیم.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر علوم گفت اقدام ناوگروه 86 یک تحول جدی در کشور بوده و نیاز است دانشگاه های ما به این ماموریت بزرگ بپردازند. محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری امروز (یکشنبه ...
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 29 بهمن 1402 - 18 February 2024 عملیات اجرایی ساخت بیش از 50 هزار واحد مسکونی دانشگاهیان در سراسر کشور امروز با حضور رییس جمهور و وزرای راه و شهرسازی، علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آغاز شد. ...
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مراسم تکریم از محمود حکیمی طی ارسال پیامی، تاکید کرد: مواجهه و مطالعه جوانان دیروز که نسلی انقلاب ساز و تحول آفرین نام گرفتند، با آثار ارجمند استاد محمود حکیمی ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان از آغاز عملیات اجرایی تامین زمین و ساخت مسکن دانشگاهیان در این دانشگاه خبر داد. دکتر جمال فیاضی اظهار کرد ...
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۱    
وزیر علوم تحقیقات و فناوری در پیامی به نهمین کنفرانس بین المللی فناوری و مدیریت انرژی که به میزبانی دانشگاه علم و فناوری مازندران برگزار شد؛:ترویج تحقیقات علمی و فناوری در زمینه های انرژی پاک و پایدار ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
یزد- عملیات اجرایی احداث هزار و 400 واحد مسکن ملی دانشگاهیان یزد امروز همزمان با 30 دانشگاه کشور با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور، وزیر علوم و وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- وزیر علوم از ساخت 350 خوابگاه متاهلی در کشور خبر داد و گفت: برنامه ریزی برای تکمیل سه هزار و 200 خوابگاه دیگر در سال آتی انجام گرفته است.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
عملیات ساخت مسکن در بیش از 50 واحد دانشگاهی امروز با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و حضور مجازی رئیس جمهور، وزرای راه و شهرسازی و علوم و رئیس دانشگاه آزاد در دانشگاه های دولتی و آزاد آغاز می شود.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت اموراستان ها، اخبار و رویدادهای همایش مشارکت حداکثری انتخابات با حضور معاون فرهنگی وزیر علوم از بخش خبری شبکه استانی کرمان منعکس شد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۱:۳۸    
به گزارش زیرنویس به نقل از وزارت علوم، مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه فرهنگیان صبح امروز با حضور وزیر علوم، وزیر آموزش و پرورش و رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها برگزار شد ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۵۰    
معاون وزیر علوم از برگزاری اولین رویداد هوشمندسازی نیازهای فناورانه کشور با همکاری پارک علم و فناوری یزد و سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۹    
مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه فرهنگیان و تکریم سرپرست سابق این دانشگاه با حضور رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش و محمد علی زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فن آوری در دانشگاه مرکزی فرهنگیان برگزار شد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۲۱    
همزمان با میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار، با حضور مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران از اعضای هیئت علمی و یاوران علمی جانباز و ایثارگر و خانواده ایثارگران دانشگاه حضرت معصومه (س) تجلیل شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر علوم با حضور در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید به عمل آورد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان وزیر علوم تحقیقات و فناوری برای اولین کنفرانس ملی دفاع زیستی در برابر تهدیدهای بیوتروریسم پیامی صادر کرد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت برگزاری اولین رویداد ادبی و هنری عمود سیزده که در دانشگاه شهیدباهنر کرمان برگزار شد، پیامی صادر کرد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به همکاری بخش پتروشیمی با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی و ایجاد فرصت های همکاری مختلف و تعداد قابل توجه فرصت مطالعاتی در حوزه های صنعتی ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم با صدور حکمی، امین عبداله زاده را به سمت مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری منصوب کرد.