دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۶:۰۹Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر علوم»

خبرگزاری دانشجو   ۲ ساعت پیش    
جشن 50 سالگی دانشگاه اراک با حضور محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیفات و فناوری 13 آذر، برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور به احتمال قوی از این پس به عنوان معاونت پژوهشی وزیر علوم در این وزارتخانه مشغول فعالیت می شود.
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 08 آذر 1400 - 29 November 2021 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی معاون پژوهشی وزارت علوم را منصوب کرد. ...
نماینده مشکین شهر در مجلس از طرح سوال خود از وزیر علوم درباره عدم برخورد با مافیای کنکور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم گفت: راه اندازی اتاق های فکر در راستای تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت ایجاد هیات های اندیشه ورز است.
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۲    
معاونین و اعضای سازمان بسیج اساتید کشور نظرات و پیشنهادات خود را در نشست هم اندیشی شورای مرکزی بسیج اساتید کشور در حضور وزیر علوم مطرح کردند.
برترین ها / دولت   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمدعلی زلفی گل وزیر علوم در همایش طرح جامع راه مهندسی سازمان بسیج دانشجویی ضمن با تبریک هفته بسیج به همه بسیجان کشور به ویژه دانشجویان بسیجی گفت: هر فردی که برای پیشرفت ایران اسلامی تلاش کند و از شنیدن اخبار پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف خوشحال شود بسیجی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نخستین نشست هم اندیشی وزرای ادوار وزارت علوم تحقیقات و فناوری و روسای نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها به میزبانی وزیر علوم در ساختمان مرکزی وزارت علوم برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان در آیینی با حضور دکتر دارایی معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو و استاندار سمنان ضمن تجلیل از خدمات دکتر نوید دانایی رئیس پیشین دانشگاه علوم پزشکی سمنان، دکتر کامران قدس به عنوان سرپرست جدید این دانشگاه معارفه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جلسه شورای معاونان این وزارتخانه که با هدف رونمایی از اتاق های فکر وزارت علوم برگزار شد، کارنامه عملکرد سه ماهه وزارت علوم را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
در نشست تبیین برنامه های هفته پژوهش و فناوری که با حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم برگزار شد، تقویم زمانی و عناوین هفته پژوهش و فناوری سال 1400 اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم دولت دهم از خیانت پنهان موجود در دانشگاه های کشور گفت و خواستار ورود نهادهای نظارتی ذی ربط شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم در خصوص برخی انتقادها از ترکیب جدید هیات امنای برخی دانشگاه ها گفت: کسانی که به این موضوع انتقاد دارند ابتدا ببینند هیات امنای قبلی دانشگاه چه کسانی بوده و چه پست هایی داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان دکتر علی خیرالدین استاد برجسته و رئیس موفق پیشین دانشگاه سمنان که چندی پیش از سوی وزیر علوم مامور ایجاد بسترهای لازم برای راه اندازی یک معاونت جدید در وزارت علوم شده بود، با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان اولین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۲    
رئیس و اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید کشور با حضور در وزارت علوم با وزیر علوم دیدار و گفت وگو کردند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه زایش برای آینده باید در دستور کار بسیج اساتید باشد، گفت: بسیج اساتید باید زایش داشته باشد، لذا باید از هم اکنون از پتانسیل ورودی های دانشگاه ها که آینده سازان کشور هستند استفاده کنیم.
الف   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ساختار وزارت علوم با ایجاد معاونت جدیدی تحت عنوان فناوری و نوآوری و انتصاب معاون این حوزه از سوی وزیر علوم تغییر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر علوم در احکامی سرپرست سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها (سمت) و رییس مرکز حراست این وزارتخانه را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با صدور حکمی دکتر علی خیرالدین را به عنوان معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم منصوب کرد.
علی خاکی صدیق گفت: دانشگاه ها می توانند به جای 2 هفته، تا یک ماه (4 هفته) بازه زمانی امتحانات را افزایش دهند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران طی نامه ای به محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نکاتی را پیرامون انتصابات جدید هیئت امنای دانشگاه تهران بیان و از وی خواست که این انتصابات را لغو کند.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: محمدعلی زلفی گل" وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به این سوال که در بند ج قانون هیات امنا دانشگاه تهران اشاره شده که اعضا باید از شخصیت های علمی، فرهنگی یا اجتماعی، محلی و کشوری باشند که نقش مؤثری در توسعه و پیشرفت مؤسسه مربوط نیز داشته باشند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۳    
با حضور معاون وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه ایلام انجام شد.
برترین خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه مازندران با حضور دکتر هاشم داداش پور معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان در روز چهارشنبه 3 آذر 1400 در سالن اجتماعات دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران برگزار شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم پیشنهاداتی را برای فارغ التحصیلان مقطع دکتری جهت خدمت سربازی مطرح کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر علوم بیان کرد: ما سالی 5 تا 6 هزار دانش آموخته دکتری داریم که باید سربازی بروند. با ستاد کل نیروهای مسلح مذاکره کرده ایم که این افراد دوره پسا دکتری بگذرانند و زیر نظر اساتید دانشگاه طرح هایی را بر اساس نیازهای جامعه ارائه دهند و دیگر سربازی نروند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۰:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا: وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری از طرح جدید این وزارتخانه و رایزنی با ستاد نیروهای مسلح برای استفاده بهینه تر از فارغ التحصیلان دکتری خبر داد. محمدعلی زلفی گل شامگاه چهارشنبه در آئین تودیع و معارفه روسای سابق و جدید دانشگاه تربیت مدرس درسخنانی با تاکید براینکه ...
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۳۲    
آیین تکریم دکتر کوروش نوذری رئیس سابق و معارفه دکتر حشمت اله علی نژاد سرپرست دانشگاه مازندران با حضور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: یکی از برنامه هایی که من پیگیر آن هستم این است که هر عضو هیات علمی قبل از اینکه بخواهد عضو هیئت علمی شود یک دوره آموزشی شیوه معلمی را طی کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: اگر می خواهیم از این وضعیت نجات پیدا کنیم روح حاکم بر بودجه باید روی فناوری و علم متمرکز باشد .
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 03 آذر 1400 - 24 November 2021 معاونت آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای از برگزاری کلاس ها و کارگاه های حضوری با کسب مجوز از ستاد کرونا و شورای آموزشی هر استان خبرداد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: وزیر علوم در حکمی اعضای حقیقی هیئت دوره هشتم امنای دانشگاه تهران را منصوب کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر علوم در حکمی محبوبه معین مقدس را به عنوان سرپرست دانشگاه کوثر بجنورد منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۵۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر علوم در احکام جداگانه محمدباقر قالیباف ، محمدحسن صادقی مقدم ، علیرضا زاکانی ، سید جواد ساداتی نژاد ، محمدمهدی اسماعیلی و عباس مصلی نژاد را به عنوان اعضای حقیقی دوره هشتم هیات امنای دانشگاه تهران و فرهاد رهبر رابه عنوان رییس کمیسیون دائمی هیات امنای این دانشگاه منصوب کرد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۶    
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور در وزارت علوم تحقیقات و فناوری با معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و جمعی از مدیران آن وزارتخانه دیدار و گفتگو کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بهادر کرمی سرپرست دانشگاه یاسوج که به تازگی با حضور معاون وزیر علوم جایگزین احمد عریان شده است، امروز ( 2 آذرماه 1400) تغییرات را در این دانشگاه آغاز کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیر روابط عمومی دانشگاه ایلام گفت: مراسم معارفه ی سرپرست دانشگاه ایلام فردا با حضور معاون وزیر علوم برگزار خواهد شد.
با حکم وزیر علوم رئیس سازمان امور دانشجویان به عنوان رئیس کمیسیون دائمی هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان منصوب شد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر علوم از موافقت سازمان اداری و استخدامی کشور با ایجاد معاونت فناوری و نوآوری در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در چارت سازمانی جدید خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۱:۰۲    
ایسنا/خوزستان وزیر علوم در تماس تلفنی با خانواده دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، برای وی آرزوی سلامت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیرکل حوزه وزارتی و مشاور وزیر علوم گفت: یکی از برنامه ها و رویکردهای وزارت علوم و دانشگاها در کنار توسعه علمی و فناوری، تربیت دانشجویانی در تراز انقلاب اسلامی و جامعه مهدوی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۹    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) دولت سیزدهم، در یکی از اولین سخنرانی های خود مطالبی را بیان کرد که امیدوار کننده بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
مهر : علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزیر علوم گفت: در مصوبه ستاد کرونای وزارت علوم آمده است که دانشجویانی که وارد دانشگاه می شوند باید واکسینه شده باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سئوال مطرح شده خود از وزیر علوم در زمینه تحقق عملی گام دوم انقلاب اسلامی در وزارت علوم و دانشگاه ها، گفت: وزارت علوم قرار است در این زمینه پاسخی مکتوب ارائه کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۰۹    
ما نماینده حقوقی دانشجویان در دانشگاه های برتر کشور هستیم، اما تا به حال وزارت علوم حتی یک جلسه با ما نداشته است، وزیر علوم وقت ندارد آیا معاونان یا حتی مدیرکل های وی هم نمی توانند با ما جلسه بگذارند و نکات ما را بشنوند، آن عملکردی که روسا و مدیران دانشگاه به وزیر و معاونان ارائه می دهند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سرپرست دانشگاه حکیم سبزواری را منصوب کرد.
نماینده مردم تبریز، اسکو آذرشهر گفت: حرفی که وزیر علوم در مورد ادغام دانشگاه های علوم پزشکی و غیرعلوم پزشکی گفته، از نظر علمی مشکل دارد چون قصد دارد دانشگاه های نسل سوم علوم پزشکی را به دانشگاه های نسل دوم وزارت علوم تبدیل کند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی پنجشنبه 27 آبان با حضور دکتر خیرالدین - مشاور وزیر علوم در امور علمی، تحقیقاتی و فناوری در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان برگزار شد.
بازدیدها: 7 به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور، محمد رئیس زاده رئیس کل سازمان نظام پزشکی در دومین جلسه شورای عالی نظام پزشکی که امروز پنج شنبه مورخ 1400/8 ...