پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۴:۱۷Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آموزش عالی»

مهرصبا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سیاوش خرسندی عضو هیئت علمی دانشکده کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره انتظارات دانشگاهیان از دولت آتی به منظور بهبود سیاست ها و اقدامات در آموزش عالی اظهار کرد ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۸    
فعلا نمی توانیم ابعاد این تخلف را عنوان کنیم. بخشی از این تخلفات مربوط به چاپ کتاب و ورود و خروج سهمیه کاغذ این سازمان است. این تخلفات از سال 88 وجود داشته است اما عمده بررسی ها مربوط به سال 96 تا 99 است ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۲    
حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با عنوان "انتخاب رئیس جمهور کار آمد با مشارکت حداکثری یا انتخاب نخبگانی" با همکاری دو موسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین و فاطمة الزهرا(س) اصفهان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۴    
انجمن علمی دانشجویی فیزیک مهندسی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) مرکز آموزش عالی فنی مهندسی بوئین زهرا جلسه ای مجازی با عنوان ناخالصی مغناطیسی در ابررسانایی (دریچه ای به رایانش کوانتومی) را برگزار می کند.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۴    
اولین کنفرانس بین المللی علوم تربیتی، روانشناسی، علوم ورزشی و تربیت بدنی روز پنجشنبه، 21 مرداد، 1400 توسط موسسه آموزش عالی ادیب مازندران, مرکز علمی تقدیس در شهر ساری برگزار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران گفت: نظام آموزش و پرورش و آموزش عالی کشور نیازمند تحول بنیادین و ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کبگانیان به بیان توضیحاتی درباره دانشگاه هایی که در طرح ساماندهی آموزش عالی مشمول الحاق می شوند و دارای حداقل های لازم برای تشکیل دانشگاه نیستند، پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۳۳    
گناباد- ایرنا- یکی از اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی گفت: برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در تبلیغات و قالب مناظرات انتخاباتی به جای برنامه محوری و ارایه راهکارهای اساسی و کارشناسی برای رفع مسائل و مشکلات کشور به دعواهای سیاسی با یکدیگر پرداختند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۱    
رئیس مؤسسه آموزش عالی معصومیه خواهران با بیان اینکه پژوهش مانند هوا برای انسان است، گفت: انسان پژوهشگر باید سختکوش، اهل جرئت و جسارت، حوصله و صبر، خلاقیت و صداقت باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نشست تخصصی آینده پژوهی در رابطه با پیشران های سیاسی و آینده سرمایه اجتماعی در ایران به همت موسسه آموزش عالی طلوع مهر برگزار شد.
معاون آموزشی وزیر علوم از تشکیل ستاد ویژه ای به منظور پیگیری برقراری آموزش های حضوری در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور خبر داد و گفت: آموزش ها از مهرماه سال جاری به صورت ترکیبی از مجازی و حضوری خواهد بود اما تاکید ما این است که آموزش حضوری مجدداً قوت بگیرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۰    
حجت الاسلام علوی مهر از تصویب رشته گرایش های جدید دوره دکتری مجتمع آموزش عالی قرآن و حدیث خبر داد و گفت: متاسفانه هنوز وزارت علوم مجوز اجرایی شدن این رشته را صادر نکرده است.
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نظام آموزشی باید دغدغه مسئولان رده اول کشور باشد، گفت: تمامی دولت ها شعارهای خوبی برای اعتلای آموزش و پرورش داده اند اما باید بدانند که موفقیت دولت آینده در حوزه آموزش در گرو اجرای سند تحول بنیادین است.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 25 خرداد 1400 - 15 June 2021 دبیر ستاد نقشه جامع علمی کشور با بیان اینکه مقرر شد در طرح ساماندهی همچنان تک جنسیتی بودن دانشگاه ها محفوظ بماند گفت: نباید در ادغام این دانشگاه ها عجله کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۰    
ایسنا/کرمانشاه رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمانشاه گفت: اگر ملت در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند، اراده دشمن درهم شکسته و مایوس می شود و در آنصورت مجبور خواهد شد در تحریم ها، تهدیدها، ترورها و... بر علیه مردم ما تجدید نظر کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان گفت:آزمایشگاه مرکز کرمان به عنوان اولین مرکز آزمایشگاهی در بین دانشگاه های پیام نور کشور و دهمین مرکز در کل مراکز آموزش عالی کشور موفق به کسب این مجوز شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاونت پژوهشی مجتمع آموزش عالی تاریخ، سیره و تمدن اسلامی باهمکاری معاونت پژوهش و همچنین فناوری دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع)، پیش همایش حضرت حمزه (ع) را برگزار می کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کرسی آزاد اندیشی با موضوع نقش حضور حداکثری مردم و انتخاب اصلح آنها در امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران با حضور جمعی از دانشجویان مرکز آموزش عالی عملی کاربردی کرمان و جمعی از پرسنل جهاددانشگاهی استان کرمان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه می توانیم در فرهنگ دست برتر را داشته باشیم،گفت: اگر در بسیاری از عرصه ها موفق شویم، به استناد فرهنگ بوده است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: نگاه دولت آینده به آموزش مهارتی باید بیش از گذشته باشد زیرا آموزش مهارتی می تواند مشکل بیکاری که مشکل اصلی دولت فعلی و آینده است را حل کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در دیدار با مسئولان بنیاد خیریه شمیم مهر اظهار کرد: در حوزه توسعه آموزش عالی به سرمایه گذاری های زیادی نیاز است و در این زمینه آماده همکاری همه جانبه با بنیاد شمیم مهر هستیم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- اولین رساله علمی سطح 4 با موضوع نقد آراء امین خولی در تفسیر ادبی معاصر در مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (خواهران) دفاع شد. به گزارش شفقنا، خانم فریده پیشوایی از طلاب رشته تفسیر تطبیقی مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (خواهران) از رساله علمی خود دفاع و موفق به کسب نمره عالی 20 شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۷    
مجوز جذب دانشجوی کارشناسی پیوسته مهندسی ساخت و تولید برای دانشگاه صنعتی ارومیه از سوی وزارت علوم با موافقت قطعی شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی صادر شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیون های شورای توسعه فرهنگ قرآنی مستقر در وزارتخانه های مسئول خصوصاً کمیسیون پژوهش و آموزش عالی قرآنی دچار رکود و رخوتی مزمن شده اند که فلسفه وجودی و حیات آنها را با چالش مواجه ساخته و کافی است که با حسابی سرانگشتی هزینه های اداری این کمیسیون ها محاسبه شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۲۲    
دانشجوی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در مسابقه همگانی شطرنج آنلاین دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مناطق ده گانه موفق به کسب مقام دوم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
روسای دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در شهر تهران به همراه مسئولان آموزش عالی بر لزوم واکسیناسیون دانشگاهیان و برگزاری ترم آینده به صورت حضوری و مجازی تاکید کردند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۲:۲۷    
عزیز الله حبیبی، رئیس دانشگاه خوارزمی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره درباره انتظارات دانشگاهیان از دولت آتی به منظور بهبود سیاست ها و اقدامات در آموزش عالی اظهار کرد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۲:۴۱    
جای تعجب، تاسف و تعمق دارد که چرا سرانه پزشک در ایران، باید پائین تر از سوریه و فلسطین قرار گیرد؟ در نظام آموزش عالی حوزه بهداشت و درمان چه خبر است؟
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۰۸    
رئیس مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم با تاکید بر لزوم بهره مندی از نظرات هیئت های استانی در همه امور، گفت: هیئت های استانی نخستین جبهه رصد، بررسی و نظارت بر فعالیت های آموزش عالی و ضامن کیفیت در نهادهای علمی کشور هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ به همت مجتمع آموزش عالی قرآن و حدیث، رشته تفسیر موضوعی قرآن کریم در مقطع دکتری، به تصویب رسید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدرسه عالی علوم انسانی مجتمع آموزش عالی بنت الهدی، رشته مطالعات زنان را در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دست تصویب دارد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۵    
حوزه/ طلبه سطح سه موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) اصفهان، از پایان نامه خود با عنوان: معناشناسی واژه قدر در قرآن ، دفاع کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علامه گفت: آموزش عالی تا کنون در اولویت هیچ کدام از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نبوده است و خوف آن می رود که این حوزه در اولویت دولت بعد نباشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه تهران به عنوان نماد آموزش عالی کشور برای اولین بار با توجه به تغییر نیازهای آموزشی در حوزه کسب و کار و با اهمیت تحلیل گری کسب و کار و تحلیل گردی داده، MBA تحلیلگری کسب وکار را طراحی و برگزار می نماید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۳    
محقق ایرانی دانشگاه بریتیش کلمبیا می گوید: نظام آموزش عالی ایران به واسطه تصمیم گیری های غلط ضربه خورده است. جوانان ایرانی از زمانی که وارد مدرسه می شوند با استرس همراه اند؛ از آزمون های تیزهوشان گرفته تا پیش دانشگاهی و کنکور.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور آینده باید رویکردهای حاکم بر حوزه آموزش به ویژه آموزش عالی را تغییر دهد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی اسبق وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره انتظارات دانشگاهیان از دولت آتی به منظور بهبود سیاست ها و اقدامات در آموزش عالی اظهار کرد ...
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در جلسه هیات رئیسه دانشگاه کردستان با اشاره به ضرورت تنوع بخشی به منابع مالی دانشگاه ها گفت: درآمدهای اختصاصی، دانشگاه ها می تواند حداقل بین 20 تا 30 درصد باشد.
سازمان سنجش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (تولیمو) دوره های 161 و 162 می رساند، با توجه به راه اندازی مرکز جدید در موسسه آموزش عالی امام جواد (ع) یزد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور تا چهارشنبه تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۱    
شماره بیست و یکم نشریه مگیت به همت انجمن علمی کامپیوتر موسسه آموزش عالی ارشاد دماوند منتشر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری در سال 1400 اعلام شد.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت با تاکید بر ضرورت آغاز آموزش حضوری مدارس و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، از واکسیناسیون اساتید، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه های در مردادماه جاری و واکسیناسیون کلیه دانشجویان تا پایان فصل پاییز خبر داد.
دبیرکل شورای عالی عتف و معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تخقیقات و فناوری با بیان اینکه جریان آموزش عالی افتخار آمیز بوده، گفت: نظام علمی، در طول چند دهه اخیر موفق ترین بخش کشور بوده است. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۶    
حوزه/ با نزدیک شدن به زمان سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، مؤسسه آموزش عالی مجتهده امین(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با همکاری مؤسسه آموزش عالی حوزوی فاطمه الزهرا(س)، کرسی آزاد اندیشی انتخاب رئیس جمهور کار آمد با مشارکت حداکثری یا انتخاب نخبگانی را برگزار کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۱۹    
آموزش عالی کیمیا گستر راشد جهت تکمیل کادر خود در استان خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۱۸    
شیراز – ایرنا - رئیس مرکز آموزش عالی لامرد در جنوب استان فارس گفت: این مرکز دو تفاهمنامه همکاری با اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لامرد و نیز پژوهشسرای دانش آموزی لامرد و مُهر به امضا رساند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۰    
ایسنا/زنجان مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی نورالزهرا (س) زنجان گفت: خودسازی دختران، مقدم بر مسئولیت های اجتماعی است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۸   + ۹۷ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت با تاکید بر ضرورت آغاز آموزش حضوری مدارس و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، از واکسیناسیون اساتید، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه های در مردادماه جاری و واکسیناسیون کلیه دانشجویان تا پایان فصل پاییز خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت با تاکید بر ضرورت آغاز آموزش حضوری مدارس و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، از واکسیناسیون اساتید، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه های در مردادماه جاری و واکسیناسیون کلیه دانشجویان تا پایان فصل پاییز خبر داد.