دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۴:۴۷Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز علمی»

حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۱    
حوزه/ دفتر تبلیغات اسلامی باید سعی کند در چشم انداز خودش فعالیت های پژوهشی را با برنامه ریزی در گام اول به مخاطب جهان اسلام و در گام دوم به تمام دنیا برساند و ارائه کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۷    
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با بیان اینکه هنر دولت سوق دادن پژوهشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی به سمت حمایت و هدایت ظرفیت نیروی انسانی کشور در مسیر کسب وکارهای فناور و استارتاپ ها است، تاکید کرد: نوآوری با توانمندی بخش خصوصی پدیدار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۱    
ماموستا فایق رستمی گفت: همه مسئولان، خیرین و نهادهای کردستان باید کمک کنند آموزش و پرورش و مراکز علمی آموزشی استان تقویت شوند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۰    
امضای تفاهم نامه همکاری بین آموزش و پرورش آذربایجان غربی و بنیاد مهدویت انجام شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل اموزش و پرورش آذربایجان غربی این تفاهم نامه در راستای انجام همکاریهای علمی، آموزشی، پژوهشی ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
2 هزار و 157 نفر از کارآفرینان و متخصصان ایرانی که در دیگر کشورها حضور داشتند با برنامه مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به کشور بازگشتند. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
وقتی سطحی گرایی ارزش، و روزمرّگی قاعده، و دنبال درآمد دویدن دغدغه مراکز علمی می شود، طبیعی است که دانشگاه ها و تولید آثار علوم انسانی و اجتماعی هم تحت تأثیر قرار می گیرند و پیامدهای آن در نشر هم پدیدار خواهد شد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: استاندار خوزستان به ما قول داده که تا سه هفته آینده مشکل زمین پارک علم و فناوری استان در اهواز حل خواهد شد اما از آنجا که پارک علم و فناوری باید در کنار مراکز علمی و از جمله دانشگاه چمران اهواز باشد اگر این زمین را در اختیار ما قرار دهند بسیار مفید است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سفیراسبق ایران در لبنان از جمله اقدامات بسیار خوب فرهنگی ایران در لبنان را تاسیس مراکز علمی ودانشگاهی در این کشور دانست و گفت: برای شناخته شدن ایران علمی وفرهنگی وساخته شدن نیروی انسانی بر اساس ارزش های ناب الهی وایران فرهنگی هست که درطول قرون متمادی این اقدام بسیار مهم و ضروری بود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نصف جهان: اسماعیل قربانی، مدیر مخابرات منطقه اصفهان در دیداری صمیمانه با پیام نجفی، رئیس دانشگاه آزاد خوراسگان به بحث و تبادل نظر درباره زمینه های همکاری دو مجموعه پرداخت. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس دانشکده علوم قرآنی اصفهان با تاکید بر ضرورت تولید پایان نامه های دانشگاهی مطابق نیاز جامعه، گفت: اگر پژوهش پایان نامه های دانشجویی با نیاز سنجی از ضرورت های مورد نیاز جامعه انجام شود به یقین تاثیری شگرف در پیشرفت در مراکز علمی و اجتماع خواهد داشت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: جهت دهی پژوهش ها در حوزه فرهنگ به سمت کاربردی شدن و ارتباط با مراکز علمی و پژوهشی، از مهم ترین رسالت های نهادهای فرهنگی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۱    
مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت و جامعه وزارت علوم گفت: دانشگاهیان و مراکز علمی باید توجه بیشتری به رفع نیاز ها و چالش های اصلی کشور نشان دهند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۰    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین آقاجانپور گفت: شهید فخری زاده دانش آموخته مراکز علمی و دانشگاهی داخل کشور و بود از درون کشور ایران به سطح بالای علمی رسید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کل باشگاه نو آوری و فناوری یونسکو اعلام کرد: یکی از برنامه های اصلی باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو استفاده از فناوری نوظهور برای تحول در جامعه، صنایع و مراکز علمی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قزوین- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: جهت دهی پژوهش ها در حوزه فرهنگ به سمت کاربردی شدن و ارتباط با مراکز علمی و پژوهشی، از مهم ترین رسالت های نهادهای فرهنگی است.
دکتر غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از در حال اجرا بودن 8400 قرارداد در حوزه ارتباط با جامعه و صنعت، در دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی کشور خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۱    
رحلت آیت الله مصباح یزدی استاد بزرگ در علوم عقلی ضایعه ای بزرگ برای حوزه ها و سایر مراکز علمی بشمار می رود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: جا دارد در پیش بینی ها برای سال آینده و درخواست اعتبارات مراکز علمی و پژوهشی نهایت سخاوت به خرج داده شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۱    
گرگان - ایرنا - مدیر مدرسه علمیه رضوی گرگان با اشاره به تاکید مرحوم آیت الله میبدی بر ضرورت اداره عقلانی جامعه گفت که ایشان همواره امیدوار به گسترش مباحث بنیادین اجتماعی در کشور به خصوص از طریق حوزه های علمیه و مراکز علمی بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که مرکز تحقیقات اسلامی مجلس دنبال استفاده از همه ظرفیت های موجود حوزه از جمله انجمن های علمی در عرصه تقنین است، گفت: باید فضلای حوزه، متخصصان و مراکز علمی پژوهشی ما برای رفع مشکلات و عقب ماندگی های کشور ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۶    
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان از پذیرش بدون کنکور دانشجو در 89 کد رشته در نیم سال دوم تحصیلی در مراکز علمی کاربردی این استان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: نگاهی که آیت الله مصباح یزدی در رابطه با ولایتمداری و تبیین جایگاه ولایت فقیه در مراکز علمی و دانشگاهی داشتند، بسیار دقیق بود و باید این سرمایه حفظ شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۰    
وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: مرحوم آیت الله مصباح یزدی در مراکز علمی به خصوص در محیط های دانشگاهی به تبیین جایگاه ولایت فقیه بسیار نگاه دقیقی داشتند که این سرمایه باید در دانشگاه ها پاس داشته شود.
تیتر20   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
فولاد مبارکه طرح های تحقیقاتی خود را با همکاری دانشگاه ها و مراکز علمی تحقیقاتی کشور به اجرا در می آورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۵    
تهران- ایرنا- وزیر علوم با اشاره به آثار پراهمیت آیت الله محمدتقی مصباح یزدی در حوزه علوم انسانی، گفت: آثار زیاد و پر برکت آیت الله مصباح در مراکز علمی حکایت از عمر پر برکت ایشان است که جای خالی آن به راحتی پر نخواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به منظور توانمند کردن دانشجویان و حرکت در راستای سیاست های راهبردی دانشگاه جامع علمی کاربردی به همت دفتر کارآفرینی و اشتغال موسسه و مراکز علمی کاربردی وابسته به جهاددانشگاهی و حمایت سازمان تجاری سازی فناوری (ستفا) 9 مرکز دیگر نیز از مراکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی موفق به کسب مجوز ایجاد مراکز ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی البرز، به روزرسانی قوانین مرتبط با مالکیت فکری را گام مهمی در تقویت تعامل صنعت و مراکز علمی دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران از تحصیل 194 دانشجوی هندی در این دانشگاه خبر داد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران آمادگی توسعه همکاری های آموزشی، پژوهشی و درمانی با مراکز علمی و دانشگاهی هند دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
پنجمین هفته علمی تمدن نوین اسلامی با مشارکت شماری از مراکز علمی و تحقیقاتی برگزار و مقالات منتخب نقد و بررسی می شود و از برترین ها قدردانی خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۴۶    
مدرس حوزه علمیه گفت:شخصیت علامه مصباح یزدی مبنایی و میدانی بود، آزاد اندیش بود وبا دنیای برون مرزی نیز گفت و گوی علمی کرد و پیشگام تراز اول معرفی شیعه به مراکز علمی جهان است .
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۰۲    
شفقنا- جلسه برخط شورای علمی و برنامه ریزی گسترش زبان فارسی و ایران شناسی در دانشگاه ها و مراکز علمی خارج از کشور به میزبانی معاونت گسترش زبان فارسی و ایران شناسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۲:۰۱    
معاون پژوهش های کاربردی دانشگاه تهران گفت: کارآفرین شدن دانشگاه ها تنها برعهده مراکز علمی نیست، بلکه بخش زیادی از آن نیازمند بازار کار سالم است.
دولت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور به دنبال توسعه توان دانشی کشور با همکاری و مشارکت 10 هزار نفر است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور (Connect.isti ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان/ توسعه واحد بین الملل دانشگاه در منطقه با اولویت رشته های پزشکی و پیراپزشکی و تحصیلات تکمیلی/ همکاری تحقیقاتی،آموزشی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۵    
حجت الاسلام امینی با بیان اینکه بین کتابخانه ها و مراکز علمی با مساجد ارتباط تاریخی عمیقی وجود داشته است، گفت: توسعه فرهنگ مطالعه مفید با بهره گیری از امکانات نوین فناوری امکان پذیر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۰۴    
اراک - ایرنا - معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران استان مرکزی گفت: تمامی امتحانات طلاب مقاطع مختلف تحصیلی در این مراکز علمی به دلیل شیوع ویروس کرونا، بدون حضور در حوزه ها و به صورت مجازی برگزار می شود.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شریف آباد پاکدشت گفت: آیت الله مصباح یزدی با آثار علمی متعدد و تأسیس مراکز علمی و مذهبی و فرهنگی، منشاء نشر معارف نورانی اهل بیت (ع) بود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۷    
امام جمعه سرعین گفت: زمانی که سارقان اعتقادات و عقاید مردم در مراکز علمی مانند حوزه ها و دانشگاه ها فعالیت می کردند، آیت الله مصابح یزدی مثل کوه در مقابل آنها ایستادگی کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی، مرتضی عظیمی مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) در آیین افتتاح خانه نخبگان علوم انسانی که در دانشگاه پیام نور استان صورت گرفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
امید گفت: دانشجویان باید در خصوص کیفیت آموزش های مراکز علمی کاربردی خود مطالبه گر باشند و هرگونه کمی و کاستی را به سلسله مراتب دانشگاه گزارش کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه حضور گسترده شاگردان مرحوم آیت الله مصباح در مراکز علمی و اجرایی کشور، نشان از اهمیت این درخت تناور است، گفت: همراهی روحانیت در شرایط سخت کرونایی تصویری زیبا از این روزها را به یادگار گذاشت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۵۵    
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه شهید سلیمانی جامع همه خوبی ها بود و محبوب نسل جوان شده است، گفت: جوانان ما امروز به دنبال الگو می گردند و وظیفه دانشگاهیان، علما و مراکز علمی این است که این الگو را به قشر جوان معرفی کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
بسیج اساتید کشور در پیامی درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت در این پیام آمده است آیت الله یزدی با تاسیس مراکز علمی و تحقیقاتی متعدد دانشجویان و طلاب را در برابر تفکرات الحادی حفظ کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها گفت: از دانشگاه ها و مراکز علمی انتظار می رود که با بسط دادن وجلوه سازی اخلاقی و علمی شخصیت شهید سلیمانی آن را به جامعه ارایه دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
قم- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آثار فاخر علمی آیت الله مصباح برای حوزه های علمیه و مراکز علمی بسیار ارزشمند و مفید است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رشت- مدیرعامل برق منطقه ای گیلان با تأکید بر ضرورت تقویت ارتباط میان مراکز علمی و دانشگاهی با صنعت، گفت: تعریف پروژه در حوزه برق گیلان با نگاه به حل مشکلات انجام می شود.
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فقدان آیت الله مصباح ثلمه ای جبران ناپذیر بر پیکر جامعه اسلامی بود اما میراث علمی آن بزرگ اندیشمند، چراغ فروزنده حوزه های علمیه و دانشگاه ها و مراکز علمی جهان اسلام است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
قم- مدیر حوزه های علمیه در پیامی گفت: آثار ماندگار فلسفی و فکری آیت الله مصباح یزدی گنج فاخر و دستمایه وزین برای حوزه های علمیه و دانشگاه ها و مراکز علمی و فلسفی داخل و خارج از کشور است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه کرمان گفت: تجربه تاریخی به ما نشان داده هرجا مدارس و مراکز علمی قوی تاسیس شد موجب برکات فراوان و منشاء اثرات زیادی بوده است و در کرمان نیز لازم است یک مجتمع علمی حوزوی قوی تاسیس شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۶:۵۰    
حوزه/ تولید اندیشه انقلابی و به روز شدن آن و نیز تربیت نیرو حتی برای مراکز علمی دیگری که در ایران و جهان داریم، باید در حوزه علمیه انجام شود؛ یعنی اگر ما نیاز به تبیین اندیشه ولایت فقیه به زبان های مختلف با رویکردهای مختلف و در سطوح مختلف داریم ...