چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۴:۵۹Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز علمی»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- مرکز شتاب دهنده میزبان با هدف حل مشکلات بخش تولید کشور و ارتباط دو سویه دانشگاه ها و مراکز علمی با صنایع و واحدهای تولیدی در تبریز افتتاح شد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اسماعیل قادری فر روز دوشنبه در ارتباط ویدئو کنفرانسی با آئین بهره برداری از شتاب دهنده میزبان در آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت بالای این استان در عرصه علم و فناوری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: چرا علی رغم نظر صریح وزارت بهداشت و مراکز علمی و دانشگاهی نسبت به مقابله با کرونا تصمیمات به موقع گرفته و انجام نمی شود؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: این سوال جدی مردم از مسئولان تصمیم گیر است که چرا با تأخیر، با موج جدید کرونا مقابله شد که شاهد اشکالات و خسارات آن هستیم و حتماً باید در این خصوص پاسخگو باشند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا نیروی انتظامی درصدد برگزاری کلاس های آیین نامه رانندگی به صورت غیرحضوری و آنلاین است. ...
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
پذیرش اولین دوره حرفه ای مدیریت کسب و کار DBA با گرایش مالی و سرمایه گذاری در سال 1400 و با میزبانی دانشکده فنی دانشگاه تهران آغاز شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۳۱   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: بیمارستان فوق تخصصی و مجهز عدل می تواند علاوه بر ارائه خدمات سازمانی، کمک بسزایی به مجموعه بهداشت و درمان کشور بویژه درکلانشهر تهران داشته باشد. ...
در نشست مجازی رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری که با حضور قائم مقام و معاونان این وزارت و حضور مجازی رؤسای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز علمی و با محوریت بررسی وضعیت آموزش عالی کشور در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شد ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
دکتر منصور غلامی در نشست مجازی رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری با تاکید بر سلامتی همکاران و هموطنان در جریان افت وخیز کرونا در یک سال اخیرو توجه رؤسای دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی به این مساله اظهار داشت ...
مدیر کل ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درخصوص استفاده از تجارب دانشمندان و اعضای هیئت علمی برتر در توسعه همکاری با جامعه و صنعت گفت: طی دهه های اخیر روند تحول و پیشرفت در ساختار و فعالیت دانشگاه ها و مراکز علمی کشور بسیار قابل توجه بوده است ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مرکز همکاری های علمی و بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فراخوان متقاضیان اعزام به کرسی های زبان و ادبیات فارسی و ایران شناسی دانشگاه های خارج از کشور را منتشر کرد. ...
صدای لنجان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای لنجان ؛ علی آهون منش رئیس اتحادیه دانشگاه های غیرانتفاعی کشور با بیان اینکه قانون مهارت افزایی دانشجویان وجود دارد، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، دوره های آموزشی را نداریم، گفت: وزارت علوم ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سردار سلیمانی با بیان اینکه قرار است طی دو سال آینده کلیه شهرستان های استان گیلان تحت پوشش مراکز علمی و فناوری بسیج قرار گیرند گفت: ایده ها شناسایی و پشتیبانی می شوند و در حال حاضر نیز 200 شرکت دانش بنیان در سطح کشور توسط این سازمان حمایت می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه گفت: همکاری دانشگاه ها و مراکز علمی با کمیته ملی اسکان بشر لازم بوده و در این راستا انتظار همراهی از مجمع شهرداران آسیایی را داریم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۰۷    
دوایی فر به نقش مؤثر مراکز علمی و دانشگاهی در پیوست فرهنگی طرح های گردشگری اشاره کرد و گفت: توسعه صنعت گردشگری نیازمند پیوست فرهنگی بر اساس معیارهای دینی است که یقینا به این مهم توجه ویژه ای خواهد شد.
کازرون نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۱    
به گزارش کازرون نما، فرماندار ویژه کازرون عنوان کرد که به مشارکت همه مراکز علمی برای ایجاد سند چشم انداز علمی نیازمندیم تا امور این شهرستان را در تمام زمینه ها براساس اصول و قوانین علمی پایه ریزی کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه الزامی بر افزایش تعداد مراکز علمی کاربردی وجود ندارد، گفت: اصل این است که مراکز موجود به اندازه کافی مورد حمایت قرار گرفته و تقویت شوند.
مدیر کل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درخصوص مشارکت دانشگاه ها در پاسخ گویی به نیازها و بهره برداری از مزیت های استانی تاکید کرد: طی دهه های اخیر روند تحول و پیشرفت در ساختار و فعالیت دانشگاه ها و مراکز علمی کشور بسیار قابل توجه بوده است ...
شنیده ها حاکی از آن است که یوتیوب برای اقشاری از جامعه رفع فیلتر می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رصد وارزیابی فقر در نقاط مختلف مبتنی بر متغیرهای بومی ومنطقه ای ، اصلاح فرآیندها وارائه الگوهای نوین در شناسایی نیازمندان ، تهیه اطلس جامع جغرافیایی فقر ، ارائه راهکارهای مناسب ، ارتباط موثر با مراکز علمی ...
فرهیختگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
درکنار این علاقه به درمان و درمانگران درمیان ایلخانان مغول، باید به جنبش ساخت مراکز علمی دارای دانشگاه و بیمارستان در این دوران اشاره کرد. دوره ایلخانان- جدای از دهه های نخستین آن- از لحاظ تعدد و تنوع مراکز علمی-آموزشی، از ادوار پربار تاریخ ایران است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۰۳    
مراکز علمی و دانشگاهی می توانند با آموزش های حرفه ای و تبیین آموزه های اصلی دین، نقش مهمی در جهت ترویج فرهنگ وحدت در میان اقوام و گروههای مختلف مسلمان داشته باشند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۷:۵۱    
دانشگاه قم و دانشکده اصول الدین قم با مشارکت مراکز علمی فراخوان همایش ملی قرآن و ترجمه را منتشر کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل درخت سپید می گوید: تنها باشگاه مغزپژوهی در خاورمیانه که جزء معدود مراکز علمی و پژوهشی در دنیا است که بر روی افزایش قدرت و عملکرد مغز با رویکرد بین رشته ایی متمرکز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام جواد نصرالله پور گفت: رسانه ها لازم است با محققان، پژوهشگران و استادان مهدویت در حوزه علمیه و با مراکز علمی، تبلیغی و ترویجی، مراکز علمی و پژوهشی درارتباط باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم با بیان اینکه پایه همه دستاوردهای علمی و امنیتی کشور آموزش است، گفت: امسال تولید آموزش های مهارت محور و همچنین ایجاد آموزش های جدید در دستور کار همه دانشگاه ها و مراکز علمی قرار دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدحسنی نقش رسانه و مراکز علمی اعم از حوزه و دانشگاه را در تبیین و گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بسیار مهم و بی بدیل عنوان کرد.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره کمبودهای دانشگاه فرهنگیان استان در خصوص فضای آموزشی و امکانات گفت: تامین و توسعه فضای آموزشی دانشگاه فرهنگیان یک ضرورت جدی است. از ظرفیت سایر دانشگاه ها، مراکز علمی و اداری برای جبران این امر باید استفاده شود.
پرتال دانشگاهی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۸    
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 28 اسفند 1399 - 18 March 2021 معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی براساس نتایج دوره های توانمندسازی و عملکرد آن ها ارزیابی می شوند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: یکی از رسالت های مراکز علمی و فرهنگی این است که در وهله اول زیست بوم تکامل خود را بشناسند و خراسان نه تنها در تاریخ ایران که در تاریخ دنیا در حوزه علم، فرهنگ و ادب سخن برای گفتن دارد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- شانزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت ششم فروردین ماه سال 1400 با پیام حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی آغاز به کار می کند. به گزارش خبرنگار شفقنا در قم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان گفت: نیمسال دوم سال تحصیلی 1399-1400 مراکز علمی کاربردی استان سمنان در سامانه ی آموزش آنلاین جهاددانشگاهی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از برنامه این دانشگاه برای ارزیابی عملکرد روسای مراکز آموزشی براساس نتایج دوره های توانمندسازی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۰:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه احیای دریاچه ارومیه به عنوان یک برنامه موفق مستندسازی شود، گفت: هدف مشترک همه ما احیای دریاچه ارومیه است و هیچ ایرانی راضی به نابودی این دریاچه نیست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۸    
آیین پایانی چهارمین جشنواره درون دانشگاهی مراکز علمی کاربردی سراسر کشور با عنوان رویش به میزبانی استان کرمان در محل کاروانسرای گنجعلی خان به صورت ارتباط مجازی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: در یک سال گذشته دانشگاه ها و مراکز علمی توانستند پاسخ مناسب به حل مشکلات و دغدغه های کشور بدهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و آموزشی کنسرسیوم مراکز علمی پژوهشی استان در حوزه محیط زیست بین دانشگاه اصفهان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان منعقد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- تولیت آستان قدس رضوی گفت: دانشگاه امام رضا(ع) باید خلاءهای آموزشی مراکز علمی کشور را پر کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: سامانه علم سنجی به شکلی در دانشگاه ها وجود داشت ولی سامانه جامع و کامل علم سنجی را طراحی و در اختیار کلیه دانشگاه ها و مراکز علمی قرار دادیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها_ دبیر اجرایی همایش بین المللی حضرت ابوطالب (ع) از تهیه اطلس تاریخی حضرت ابوطالب در 300 صفحه به همت دبیرخانه این همایش خبر داد و گفت: بیش از 40 نشست تخصصی و علمی با همکاری مراکز علمی و پژوهشی داخلی و خارجی برگزار شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: خروجی آموزه های علمی همه مراکز علمی و دانشگاهی، پرورش نخبگان و پژوهشگران است.
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۰    
رویش زاگرس : رئیس دادگستری مسجدسلیمان گفت: داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر در صورتی که از عناوین جعلی اسفاده کنند قطعا با آنان برخورد خواهد شد. علی اسکندری رئیس دادگستری شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود ...
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۵    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدی فرمانیان معاون پژوهش دانشگاه ادیان و مذاهب در گفت وگو با روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب درباره هدف از برگزاری اولین نشست مشترک گفتمان ساز گفت: یکی از آسیب هایی که امروزه در جوامع علمی حوزوی و دانشگاهی با آن مواجه هستیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: پایگاه جامع اطلاعات پژوهش با همکاری دانشگاه ها و مراکز علمی استان راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: پایگاه جامع اطلاعات پژوهش با همکاری دانشگاه ها و مراکز علمی استان راه اندازی می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
حوزه / رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: دانشگاه ها با برنامه، هدفمند و نگاه به نیازهای جامعه دانشجو جذب کنند و دانشجویان نیز با همین نگاه وارد عرصه علم و دانش شوند تا شاهد اثرگذاری بیشتر مراکز علمی و دانشگاهی باشیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان ارتباطات سازنده و پایدار مراکز علمی و صنعتی را برای جامعه اثربخش دانست.
خبرگزاری رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بغداد – یک استاد ارتباطات دانشگاه بغداد گفت: فعالیت ها و تجارب جمهوری اسلامی در گفتگو با ادیان باید توسط مراکز علمی و دینی عراق مورد استفاده قرار گیرد.
سند تأمین انرژی بخش حمل ونقل کشور تا افق 1420 در هشت فصل از سوی معاونت برنامه ریزی وزارت نفت تدوین شده است. این سند هم اکنون به مدت دو هفته از تاریخ انتشار آن در مرحله نظرخواهی از دستگاه های اجرایی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - استاندار گیلان با بیان اینکه منشا تمام تحولات، دانشگاه هاست، گفت: این مراکز علمی کانون کارآفرینی، پیشرفت و توسعه جوامع هستند و باید پیوند و ارتباط آن با سایر بخش ها مستحکم شود.