دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۲۳:۰۰Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز علمی»

جهاد دانشگاهی کشور   ۸ ساعت پیش    
نشست هم اندیشی رؤسای مراکز علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد برای برگزاری حضوری کلاس ها در نیمسال اول 1400 با حضور رئیس و کارکنان واحد استانی دانشگاه برگزار شد.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 26 مهر 1400 - 18 October 2021 معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: گذراندن دوره های توانمندسازی در تعیین وضعیت رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی ملاک قرار می گیرد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۵    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان برخوار بر ضرورت همکاری دانشگاه ها و مراکز علمی با نیروی انتظامی تأکید کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۱    
حوزه/ از کتابخانه نور این مرکز که 70 هزار جلد کتاب در آن نهادینه شده، 45 درصد بازدیدها از سوی مراکز علمی دنیا انجام می شود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه و پژوهشگاه صنعت و دیگر مراکز علمی و تحقیقاتی وابسته به صنعت نفت از مهم ترین سرمایه های کشور و وزارت نفت هستند، با یک فرض محال اما بسیار قابل تأمل، فرض کنیم نفت این مراکز علمی را در اختیار نداشت؛ در این صورت و بی شک، نخستین موضوعی که به ذهن می رسید این بود که بدون داشتن چنین مراکزی ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کشور گفت: زیرساخت های مناسبی برای تحصیل علاقه مندان در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل وجود دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام الهی نژاد گفت: در مکتب امام و در طول چهار دهه، 6 هزار کتاب با موضوع مهدویت به چاپ رسیده که این فرصت مهدویت است، مهدویت به عنوان یک باور، در عرصه علمی و آکادمیک گسترده شد و امروز مراکز علمی مهدویت و مقطع دکتری مهدویت در کشور تعریف شده است.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۳    
بنیادیان با اشاره به لزوم برپایی بازدیدهای تخصی از واحدهای تولیدی و مراکز علمی و تحقیقاتی، این اقدام را گامی بلند در هدایت شغلی استعدادهای تحصیلی دانست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طی چهار دهه گذشته دانشگاهها و مراکز علمی ما نسبت به موضوع مهدویت غفلت داشته اند.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
این روزها در حالی خیابان های ارومیه با بنرهای کوچک و بزرگ جذب دانشجو در دانشگاه های ارومیه قرق شده است که با بررسی وضعیت دانشگاه های این کشور و مقایسه با دانشگاه های ایران در میابیم که از بین مراکز تحصیلات تکمیلی ایران ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام آقا نظری گفت: حجت الاسلام و المسلمین موسویان با انتشار فصلنامه اقتصاد اسلامی ادبیات اقتصاد اسلامی را در مراکز علمی دانشگاه رایج کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده تفسیر همگام با وحی با بیان اینکه تفسیر تنزیلی رقیب سبک های دیگر نیست بلکه دنبال فهم محتوا برای تحول در افراد و جامعه و احصاء گام به گام تحول است ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
جی پلاس ، حمید رضا جماعتی دبیر کمیته علمی کشوری کرونا با اشاره به بروز بیماری کرونا با واریانت های لامبدا و مو در دنیا اظهار کرد: بر اساس پیش بینی های مراکز علمی در دنیا اوایل آبان امسال را شروع پیک جدید بیماری عنوان کرده اند و شروع پیک بستگی به میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط مردم مانند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ مهدی پور امینائی، تعامل پلیس با دانشگاه ها را موثر و هدفمند خواند و گفت: برای تحقق امنیت باید تمام اقشار جامعه حضور داشته باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۳۸    
ایرج نیک پی از تحصیل 7 هزار دانشجو در مراکز علمی کاربردی لرستان خبرداد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه ها مانند بسیاری از مراکز علمی و آموزشی دریک سال و نیم گذشته متاثر از محدودیت های ناشی از شیوع کرونا دوره طولانی تعطیلی را تجربه کرده اند. این تعطیلی اما به معنی توقف کارکرد آموزشی این مراکز علمی نبود ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۵    
امید، با بیان اینکه تحصیل دانشجویان در مراکز علمی کاربردی از 15 آبان ماه حضوری خواهد شد، گفت: اساتید، دانشجویان، رؤسا و کارکنان مراکز باید هرچه سریع تر نسبت به دریافت واکسیناسیون اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سفیر جمهوری ارمنستان در بازدید از دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت: مراکز علمی و دانشگاهی ارمنستان آمادگی دارد تا در حوزه باستان شناسی، انتقال تکنولوژی و فناوری با دانشگاه شهید چمران اهواز همکاری کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۵    
نیک پی، به فعالیت 16 مرکز فعال علمی کاربردی در سطح استان اشاره کرد و گفت: هفت هزار دانشجو در این مراکز در حال تحصیل هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور با بیان اینکه طرح آمایش در یک برنامه پنج ساله طراحی شده و در استان ها ظرفیت ها و مسائل مختلف مشخص می شود گفت: توسعه مراکز علمی و دوره های علمی کاربردی بر مبنای طرح آمایش انجام می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۰    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: در تمام استان ها با کمبود مراکز علمی و ورزشی روبه رو هستیم و اگر در استان کرمانشاه باشگاه ثبت شده ملی موجود باشد به آنها مجوز مربی گری و راه اندازی رشته ورزشی جدید می دهیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۲    
حوزه/ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: مراکز علمی باید مبانی دینی و معرفتی را بر اساس مقتضیات زمان احصا و الگوسازی و به جامعه عرضه کنند، زیرا نتوانسته ایم به زبان دنیا اندیشه های خود را تبیین کنیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۹    
حجت الاسلام حسینی گفت: حدود 345 مقاله علمی از مراکز علمی اعم از حوزوی و دانشگاهی داخل و خارج کشور به دبیرخانه نخستین همایش بین المللی نقش عقلانیت و همگرایی مسلمانان در شکل گیری تمدن نوین اسلامی ارسال شده است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۲    
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به جای آنکه تسهیل گر رابطه دانشگاه و جامعه و پایش کننده نیازهای جامعه و انتقال دهنده آن به مراکز علمی ملی و جهانی باشد، به واسطه گرفتار آمدن در دو عرصه بروکراتیک و سیاسی، نه تنها عامل توان افزایی برای دانشگاه ها به ارمغان نمی آورد، بلکه الزامات اداری و سیاسی و مالی آن ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد : مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور روز گذشته با حضور ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در دانشگاه تهران برگزار شد ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۵    
تهران- ایران پرس: 20 مهرماه (12 اکتبر) مصادف است با روز حافظ شاعر و عارف نامی ایرانی. به همین مناسبت در سراسر ایران اسلامی در مراکز علمی و دانشگاهی شب های شعر، نشست های تخصصی و همایش های ادبی برگزارمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس جمهوری امروز دوشنبه در آیین آغاز رسمی سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه ها، با بیان اینکه پیشرفت علمی و تحول، محور سند بالادستی گام دوم است، گفت: دانشگاه نقطه مرکزی ایجاد تحول در جامعه است و دانشگاه ها و مراکز علمی باید اتاق فکر دولت در ایجاد تحول در جامعه باشد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم طاهری، مدیر سابق حوزه علمیه مازندران، نهادهای حوزوی، شخصیت ها و مراکز علمی پیام های تسلیت جداگانه ای صادر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه پیشرفت علمی و تحول، محورِ سند بالادستی گام دوم است، گفت: دانشگاه نقطه مرکزی ایجاد تحول در جامعه است و دانشگاه ها و مراکز علمی باید اتاق فکر دولت در ایجاد تحول در جامعه باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بچه ها می دانید چندین مادر داغدار شده اند تا فرمانده های با تجربه ی ما فرمانده شوند؟می دانید صدها نفر شهید شده اند تا احمد ساربان و امثالهم به این تجربه برسند؟ فرمانده هان ما در مراکز علمی و دانشگاه فرمانده نشده اند...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۰    
تیم مناظره علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد به عنوان تیم منتخب استان خراسان رضوی در چهارمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی مراکز علمی کاربردی کشور حضور می باید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در پذیرش مهرماه سال جاری، 15 رشته محل جدید به لیست رشته های این دانشگاه افزوده شده است، گفت: همین مسئله باعث شد نسبت به سال گذشته، پذیرش دانشجو در این دانشگاه تا حدود 50 درصد افزایش پیدا کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۱    
رئیس دانشگاه علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری گفت: نبود آموزش های کوتاه مدت به عنوان نقطه ضعف در مراکز علمی کاربردی است. در نظر داریم آموزش های کوتاه مدت را در این مرکز علمی فعال کنیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۰    
گسترش همکاری مرکز رشد فناوری سلامت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با سایر مراکز علمی تحقیقاتی در بازدید مدیر ارتباط با صنعت و مراکز رشد علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مورد تأکید قرار گرفت.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا و قرچک با توجه به تعامل نیروی انتظامی و مراکز علمی گفت: تبادل آخرین دستاوردها و تحقیقات علمی در حوزه رفتارهای انسانی و مسائل اجتماعی به ارتقای سطح امنیت و کاهش آسیب های جامعه منجر می شود.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با دکتر حمد الکواری وزیر دولت قطر و رئیس کتابخانه ملی قطر دیدار و گفتگو کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۴    
رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران مدرسه بین المللی لیزر و فوتونیک زیست پزشکی را فرصتی برای انتقال دانش مراکز تحقیقاتی دانست. دکتر مسعود حبیبی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در سخنرانی خود در افتتاحیه دومین مدرسه بین المللی لیزر و فوتونیک زیست پزشکی با اشاره به 20 سال فعالیت این ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سوادکوه در مجلس شورای اسلامی مأموریت و وظیفه اصلی دانشگاه ها و مراکز علمی را تربیت نیروی انسانی کارآمد و متخصص برای حل مشکلات و پیشبرد برنامه های کلان کشوری دانست.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۰:۱۵    
به گزارش خبرگزای علم و فناوری استان مرکزی ؛ شیوع بیماری کرونا در جهان و ادامه دار شدن این همه گیری باعث تعطیلی مدارس، کتابخانه ها، دانشگاه ها، مراکز خرید و تفریحی شده و مردم برای رفع نیاز های خود از اینترنت استفاده می کنند و آموزش مجازی نیز جای خود را به حضور دانش آموزان و دانشجویان در مراکز علمی ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۸:۵۸    
یک استاد دانشگاه با بیان اینکه شاهد افزایش گسترده پذیرش دانشجو در پردیس های دانشگاهی هستیم، گفت: کیفیت آموزش در پردیس های دانشگاهی و روند فعالیتشان نیازمند بازنگری است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس جمهور با اشاره به اینکه برای مقابله با ویروس کرونا محدودیت های هوشمند به مرور جای تعطیلی مراکز را می گیرد، گفت: در شرایط کنونی مراکز علمی و پژوهشی باید برای جبران عقب ماندگی های ناشی از شیوع کرونا، در مسائل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و آموزشی، نسخه ها و راهکارهای مناسب تدوین و ارائه کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۲۵    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزاری یادواره های شهدا در دانشگاه را در هویت بخشی به مراکز علمی و دانشگاهی اثربخش عنوان کرد.
رییس جمهور با بیان اینکه تمهیدات آغاز آموزش حضوری در مدارس صورت گرفته است، گفت: در کنار اقدامات انجام شده برای واکسیناسیون معلمان، کادر مدارس، والدین و رانندگان سرویس مدارس، لازم است واکسیناسیون دانش آموزان بالای دوازده سال نیز با سرعت انجام شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه در وضعیت کنونی کشو، تحول یک ضرورت است، گفت: تحول باید به نظریات علمی متکی باشد و لذا بهترین جایی که می تواند تحول را اجرا و مدیریت کند، مراکز علمی و دانشگاهی کشور هستند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۸:۲۴   + ۴۲ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر جمعه در دیدار نخبگان، علما، خانواده شهدا و ایثارگران و جمعی از اقشار مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه همه مدیران اجرایی کشور مکلف به همراهی مراکز علمی و دانشگاهی کشور با مسیر تحول هستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۶:۵۶    
یکی از قواعد تدوین شده در آستانه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 1401_1400 مسأله حضور دانش آموزان در مراکز علمی است؛ امری که با توجه به شیوع پیک های پیاپی کرونا با نگرانی خانواده همراه بود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان اظهار کرد: دانشگاه ها و مراکز علمی نقش محوری در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سیدجواد میری، جامعه شناس و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در یادداشتی با عنوان معیار مدیریت دانشگاه و مراکز علمی چیست؟ که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، نوشت: ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قم با اشاره به شروع سال تحصیلی و وضعیت آموزش ها بیان کرد: بازگشایی مراکز علمی و مدارس منوط به پوشش واکسیناسیون بالا است طبق هدف گذاری باید به پوشش 70 درصدی برسیم.