پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۱:۵۲Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برلین»

راهبرد معاصر   ۳۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت خارجه جمهوری آذربایجان، نشست وزیر خارجه این کشور و همتای ارمنستانی درباره توافق صلح در پایتخت آلمان در حال برگزاری است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۱:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزرای خارجه آلمان، ارمنستان و جمهوری آذربایجان امروز (چهارشنبه) دیداری سه جانبه را در برلین آغاز کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۵    
کارگردان اسرائیلی از سیاست مداران آلمانی و حمله تند آنها به سخنرانی خود در برلیناله تحت عنوان یهود ستیزی انتقاد کرد و گفت: پس از خواست سخنرانی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم برلین در خصوص مردم فلسطین تهدید به مرگ شده ام.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
فیلمساز یهودی از سیاستمداران آلمانی به دلیل این که سخنرانی پذیرش جایزه اش در برلین را یهود ستیزانه خواندند، انتقاد کرد و گفت جان یهودی های منتقد را به خطر می اندازید.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۱    
گروه فیلم:در این ویدئو یک آشپز مشهور اهل برلین را خواهید دید که نحوه درست کردن یک پنیر آلمانی با 2 لیتر شیر، یک لیمو ترش و 200 گرم پنیر موزارلا را یاد می دهد. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل ایران آنلاین : نمایش مضحک گروهی که سال هاست داعیه تسلط بر تهران را دارد، چند سالی است برای دورهمی پیرمردها و پیرزن هایی که ایام جوانی شان را همان سال ها با فروغ جاویدان در بین مرز ایران و عراق گم کرده اند، پاچه خواری می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره فیلم برلین که صراحتا خود را یک جشنواره سیاسی می داند دوره اخیر خود را با بیشترین حواشی ممکن به پایان رساند و البته پس لرزه های این دوره همچنان ادامه دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
حال که جشنواره برلین، به فیلم "کیک محبوب من" جایزه نداد برخی پیروزمندانه گفتند : دیدید برلین چه جشنواره فهیمی است که به فیلم مبتذل ایرانی جایزه نداد !! این نگاه فرار به جلو ، همیشه به سینمای ایران ضربه زد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم برلین صحنه اعتراضات در مورد نسل کشی اسرائیل علیه فلسطینیان در نوار غزه بود و فیلم سازان زیادی از رژیم اشغالگر به دلیل تجاوز چند ماهه به سرزمین های فلسطینی انتقاد کردند.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
یک زن ایرانی الاصل به نام آپامه شونائر از برلین به عنوان دختر شایسته آلمان در سال 2024 انتخاب شد. به گزارش یورونیوز، این مهندس معمار 39 ساله و مادر دو فرزند در فینال این مسابقات با غلبه بر هشت رقیب خود، جایزه 25 هزار یورویی را به خود اختصاص داد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، اوکراین یک سال است که درخواست خود مبنی بر دریافت موشک های دوربرد تاروس را از دولت آلمان عنوان کرده اما هر بار با مخالفت و معطلی این کشور در پاسخی مثبت مواجه می شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا : صدراعظم آلمان در توضیح علت مخالفت خود با ارسال موشک های کروز تاروس به اوکراین گفت: این اقدام ممکن است باعث درگیری مستقیم برلین در جنگ شود.