چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۷:۴۱Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان ملل متحد»

باشگاه خبرنگاران   ۱۸ دقیقه پیش    
صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد از افزایش 16 درصدی بیماری عفونت حاد تنفسی در افغانستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۲۰ دقیقه پیش    
نماینده چین در سازمان ملل متحد مخالفت آمریکا با قطعنامه آتش بس در غزه را به منزله چراغ سبز برای ادامه کشتار توصیف کرد.
شفقنا   ۲۱ دقیقه پیش    
شفقنا-کمیته اقتصادی اجتماعی سازمان ملل متحد برای غرب آسیا(اسکوا) در گزارشی اعلام کرد: شاخص حکومتداری الکترونیک در تونس نسبت به سال 2023 افزایش یافته است. ...
خبرگزاری مهر   ۲۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه اعلام کرد که نیم میلیون نفر از ساکنان غزه با قحطی فاصله چندانی ندارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دفتر هماهنگ کننده کمک های بشردوستانه سازمان ملل متحد (اوچا) شمار جان باختگان رانش زمین در نورستان را 21 تن اعلام کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
دبیر کل سازمان ملل متحد گفت تنها سه درصد از بودجه مورد نیاز برای افغانستان را دریافت کرده ایم.
ایران پرس   ۲ ساعت پیش    
سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد به نمایندگی از جنبش غیر متعهدها گفت: تداوم حملات وحشیانه رژیم نسل کش صهیونیستی علیه مردم بی دفاع فلسطین به ویژه در باریکه غزه محکوم است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول ارشد دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در اراضی اشغالی اعلام کرد بیمارستان ناصر در شهر خان یونس در جنوب نوار غزه به محل مرگ تبدیل شده است تا بهبودی.
پیرمحمد ملازهی، کارشناس مسائل افغانستان با اشاره به عدم حضور طالبان در نشست دوحه در گفت وگو با خبرنگار ایلنا ایران اظهار کرد: طالبان دو مشکل اساسی برای شرکت کردن در اجلاس دوحه مقابل خود می دید که نخست بحث عدم مطرح شدن حقوق بشر و مسأله زنان بود و دوم هم عدم حضور گروه ها و جریانات سیاسی افغانستان در ...
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست از تارنمای خبری وزارت امورخارجه چین، وانگ یی وزیر امور خارجه چین در دیدار با امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه تاکید کرد که همکاری های عملگرایانه بین پکن و پاریس مزایای مهمی برای دو ملت به همراه داشته است. ...
کودک پرس   ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) از اوضاع نامساعد هفده هزار کودک سخن گفت که در غزه به دست رژیم صهیونیستی بی سرپرست شده اند.
جلسه کمیته راهبری بررسی پیشرفت برنامه کشوری دولت جمهوری اسلامی ایران و صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) با حضور مدیرکل امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
کرد پرس   ۷ ساعت پیش    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ دفتر ریاست اقلیم کردستان اعلام کرد جلسه ای با حضور اعضای دولت اقلیم کردستان و نماینده سازمان ملل متحد همراه با اعضای کمیسیون عالی انتخابات عراق در ابیل برگزار شد و در خصوص مقدمات فنی انتخابات پارلمان کردستان با هم بحث و گفتگو کردند.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پکن از وتوی آمریکا بر پیش نویس قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای آتش بس فوری در غزه شدیدا ناراضی است.
مشرق نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، نماینده چین در سازمان ملل متحد در واکنش به وتوی قطعنامه آتش بس غزه توسط آمریکا گفت: وتوی آمریکا پیام اشتباهی را ارسال می کند و وضعیت غزه را به سطح خطرناک تری می رساند. ...
مشرق نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، نماینده سازمان ملل با حمایت از اوکراین اعلام کرده است که کی یف می تواند شهروندان در سن قانونی خدمت سربازی را فرابخواند فیلیپ لکلرک ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد به نمایندگی از جنبش عدم تعهد اعلام کرد: ادامه عملیات نظامی وحشیانه رژیم اسرائیل علیه مردم بی دفاع فلسطین به ویژه در نوار غزه محکوم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۳:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده چین در سازمان ملل متحد به وتوی قطعنامه آتش بس غزه توسط آمریکا واکنش نشان داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از الجزیره، شورای امنیت سازمان ملل متحد بار دیگر در تصویب قطعنامه برقراری آتش بس فوری در غزه شکست خورد. این قطعنامه که از سوی الجزایر تهیه شده بود اگر چه 13 رأی مثبت آورد، اما به دلیل وتو از سوی آمریکا به تصویب نرسید. بر اساس این قطعنامه پیشنهادی، شورای [...]
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۱:۲۱    
آمریکا روز سه شنبه برای سومین بار از زمان آغاز جنگ غزه پیش نویس قطعنامه درخواست آتش بس را در شورای امنیت سازمان ملل متحد وتو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-وزارت امورخارجه عربستان سه شنبه شب وتوی قطعنامه پیشنهادی الجزایر برای برقراری آتش بس در غزه توسط آمریکا را محکوم و اعلام کرد که شورای امنیت سازمان ملل متحد باید به وظیفه ی خود عمل کند.
الف   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۲۱    
بسم الله الرحمن الرحیم اعدام جمعی و غیر منتظره ی 81 نفر آنهم به شیوه گردن زدن در عربستان سعودی بار دیگر و بیش از پیش ناکارآمدی و بی کفایتی نهادهای بین المللی از جمله شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد را در حفاظت از حقوق اولیه انسان ها نمایان نمود . ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نماینده قطر در سازمان ملل متحد سه شنبه شب گفت: وضعیت غزه به بدترین فاجعه انسانی که جهان تا کنون شاهد آن بوده، تبدیل شده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۲    
شفقنا – امریکا قطعنامه آتش بس بشردوستانه فوری در نوار غزه را که پیش نویس آن توسط الجزایر به شورای امنیت ارائه شده بود، وتو کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا از روسیا الیوم ، 13 عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد به این قطعنامه رای مثبت دادند ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
آمریکا روز سه شنبه برای سومین بار از زمان آغاز جنگ غزه پیش نویس قطعنامه درخواست آتش بس را در شورای امنیت سازمان ملل متحد وتو کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید؛ شورای امنیت قطعنامه پیشنهادی الجزایر را که خواستار آتش بس در نوار شده، تصویب نکرد ...
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، مدیر بخش اطلاع رسانی صندوق کودکان ملل متحد یونیسف در منطقه خاورمیانه اعلام کرد که هفته هاست کمکی وارد منطقه های شمالی نوار غزه نشده است. وی افزود: 90 درصد کودکان نوار غزه دچار سوءتغذیه شده اند. توقف کشتار کودکان نیازمند برقراری آتش بس انسان دوستانه است. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امورخارجه کره جنوبی امروز (سه شنبه) پس از منتشر شدن خبر هدیه دادن رئیس جمهور روسیه به رهبر کره شمالی گفت که روسیه موظف است به عنوان عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد از قطعنامه های این سازمان علیه کره شمالی پیروی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
برنامه جهانی غذا که شاخه کمک غذایی سازمان ملل متحد است اعلام کرده ارسال کمک های حیاتی خود به شمال غزه را تا زمان مناسب شدن شرایط برای توزیع ایمن غذا متوقف کرده است.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان ملل متحد هشدار داده است که نوزادان نارس در غزه در خطر مرگ قریب الوقوع هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) می گوید که 160 هزار مورد ابتلا به بیماری عفونت حاد تنفسی در افغانستان به ثبت رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان در دیدار با دبیر کل سازمان ملل متحد درباره مسائل افغانستان رایزنی کرد.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :به نقل از العالم، شورای امنیت سازمان ملل متحد امروز سه شنبه جلسه ای برای رای گیری درباره پیش نویس قطعنامه الجزایر برای آتش بس در غزه، برگزار می کند و احتمال استفاده آمریکا از حق وتو علیه آن وجود دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۰    
تهران - ایرنا - گروه نمایندگان کشورهای عربی در سازمان ملل متحد بر حمایت خود از پیش نویس قطعنامه الجزایر برای آتش بس در نوار غزه و لزوم منسجم کردن همه تلاش ها برای توقف کشتار فلسطینی ها در این منطقه تاکید کردند و خواهان اقدام قاطعانه شورای امنیت برای پایان دادن به جنگ شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد را در این کشور به جاسوسی و توطئه متهم کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
صندوق جمعیت سازمان ملل متحد نسبت به گزارش هایی مبنی بر تعرض به دختران و زنان فلسطینی و یا اعدام آنها توسط افسران اسرائیلی در غزه هشدار داد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه بین المللی گردشگری در تاریخ 23 الی 26 بهمن 1402 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. موضوع این نمایشگاه چالش های تامین مالی و سرمایه گذاری در طرح ها و پروژه های گردشگری بود و با هدف شناسایی، رفع موانع و تسهیل گری فرآیند سرمایه گذاری در صنعت گردشگری به مدت چهار روز برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۵    
نشست دو روزه ای که با سروصدای زیاد رسانه ای و با حضور نمایندگان بیست و پنچ کشور جهان درباره افغانستان و با مدیریت دبیرکل سازمان ملل متحد در دوحه برگزار شد، بدون نتیجه خاصی پایان یافت،
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۳    
رئیس دفتر سیاسی طالبان در قطر گفت نماینده جدید سازمان ملل متحد برای افغانستان، پذیرفتنی نیست.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۱    
شفقنا- هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل متحد امروز(سه شنبه) به اسرائیل نسبت به حمله به رفح هشدار داد. به گزارش شفقنا: وبگاه آرتی عربی نوشت: تور ونسلند، هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل متحد برای صلح خاورمیانه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
جنبش حماس بیانیه سازمان ملل متحد در محکومیت ابعاد نقض حقوق زنان و دختران فلسطینی توسط اسراییل را ستوده و خواستار استفاده از این سند در دادگاه لاهه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان ملل متحد هشدار داد که کمبود نگران کننده غذا و سوء تغذیه و انتشار بیماری های مسری می تواند باعث بروز انفجار در تعداد تلفات کودکان در نوار غزه شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
در بحبوحه تهدیدهای نظامی رژیم صهیونیستی علیه شهر رفح، صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) اعلام کرد که رفح یکی از متراکم ترین مکان ها در جهان است و باید از آن حفاظت شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد دوشنبه گفت، طالبان افغانستان شروط غیرقابل قبولی را برای شرکت در نشستی به همت این نهاد درباره کشور افغانستان تعیین کرد. نشست دوحه در غیاب طالبان برگزار شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۳   + ۵۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزیر امور خارجه کشورمان با ارسال نامه ای به دبیر کل سازمان ملل متحد در خصوص اوضاع رفح هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
صندوق جمعیت سازمان ملل متحد (UNFPA) روز دوشنبه از گزارش هایی مبنی بر تجاوز و تیرباران زنان فلسطینی توسط افسران اشغالگر در غزه ابراز وحشت و انزجار کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۸    
نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد در نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل، اتهامات آمریکا علیه ایران درباره وضعیت یمن و دریای سرخ را قویا رد کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد در نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل، اتهامات آمریکا علیه ایران درباره وضعیت یمن و دریای سرخ را قویا رد کرد.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۲۸   + ۵۶ سایت دیگر  
امیرسعید ایروانی در نامه ای اعلام کرد: پیرو مکاتبه مورخ 15 ژانویه 2024 (S/2024/64)، مجددا به ادعای بی اساسی که نماینده ایالات متحده علیه کشورم مطرح کرده است، پاسخ می دهم. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۶:۴۲    
شفقنا افغانستان – دومین نشست نمایندگان ویژه کشورها در امور افغانستان به میزبانی دبیرکل سازمان ملل متحد در دوحه، پایان یافت؛ نشستی که گوترش آن را مؤثر و سازنده خواند. ...