سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۲۰:۲۱Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایروانی»

شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایروانی گفت: مسجد محور حرکت جامعه است و هیئت امنا و امام جماعت مسجد باید با همکاری یکدیگر مسائل و مشکلات مردم محله و روستا را مطالبه گری کنند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با بیان اینکه ایران مانند سایر کشورهای هدف، تحت تأثیر اقدامات قهری غیرانسانی و ظالمانه یکجانبه قرار گرفته است، گفت: دستیابی به اهداف توسعه پایدار از جمله دسترسی به آب پاک و بهداشت با موانع اقدامات قهری یکجانبه مواجه شده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۱    
باغ شاهزاده ماهان یکی از باغ های تاریخی ایران است که در نوروز 1402 با استقبال خوب بازدیدکنندگان، مهمانان و مسافران نوروزی مواجه شده است. قدمت این باغ به دوران قاجار می رسد که نخست به دستور محمدحسن خان سردار ایروانی حاکم وقت کرمان ساخته شد و بنای درون آن بعدها توسط عبدالحمیدمیرزا ناصرالدوله حاکم ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۲:۰۶    
امیر سعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: دستیابی به اهداف توسعه پایدار از جمله دسترسی به آب پاک و بهداشت با موانع اقدمات قهری یکجانبه مواجه شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
ایروانی با بیان اینکه ایران مانند سایر کشورهای هدف، تحت تأثیر اقدامات قهری غیرانسانی و ظالمانه یکجانبه قرار گرفته است، گفت: دستیابی به اهداف توسعه پایدار از جمله دسترسی به آب پاک و بهداشت با موانع اقدمات قهری یکجانبه مواجه شده است.
برترین ها / ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سفرا و نمایندگان 12 کشور حوزه نوروز، عصر دوشنبه به وقت محلی بر سر سفره هفت سینی که نمایندگی ایران در مقر سازمان ملل متحد چیده بود، گرد هم آمدند تا این عید باستانی را جشن بگیرند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۵:۳۴    
عباس عبدی با اشاره به اظهارات ایروانی نوشت: عجیب نیست، در این ساختار کاملا عقلایی است. پیاز را کیلویی 1 دلار صادر و همان پیاز را کیلویی 1.2 دلار وارد کنید برنده اید. چون یک دلار صادراتی می شود 56 هزار تومان و 1.2 دلار وارداتی می شود 34 هزار تومان که تفاوت آن سود است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۳۱    
ایروانی گفت: بیش از دو هزار میلیارد تومان در دولت سیزدهم برای نهبندان اختصاص داده شد و طرح هایی تعریف شده که باید برای مردم تبیین شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۰۵    
ایروانی گفت: شهرستان نهبندان برای کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند یک چارچوب کلی و عملیاتی از سوی تمامی کارگروه های اجتماعی است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران بشدت هرگونه خشونت علیه مردم بر اساس اعتقادات و مذهب را محکوم می کند، گفت که زمان آن فرارسیده جامعه بین الملل برای مبارزه با نفرت پراکنی علیه مسلمانان که بخش قابل توجهی از مردم جهان هستند، اقدام کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۶:۴۸    
مراسم جشن پایان سال باشگاه فرهنگی و ورزشی مهر عظام با حضور احمد دنیامالی نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی، عباس ایروانی مالک هلدینگ مهرعظام، علی کفاشیان رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی مهر عظام و سایر مسئولین استانی و شهرستانی در مجموعه ورزشی احمدی بندرانزلی برگزار شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد گفت: متعهد هستیم که با همه کشورهای همسایه افغانستان و سایر شرکای مرتبط برای حمایت از مردم افغانستان در این دوران چالش برانگیز همکاری کنیم.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: رویکرد سیاسی در قبال پرونده سوریه یک استراتژی شکست خورده است که روند حل و فصل مسائل باقیمانده را به خطر می اندازد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به نوشته ایرنا، امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در واکنش به اظهارات اخیر مقامات رژیم صهیونیستی در نامه ای به دبیر کل و رئیس دوره ای شورای امنیت نوشت ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۳:۱۹   + ۴۱ سایت دیگر  
پاسخ قاطع ایران به هرگونه تهدید یا اقدام نادرست رژیم صهیونیستی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت بر پاسخ قاطع به هرگونه تهدید یا اقدام نادرست رژیم صهیونیستی در هر کجا و هر زمان تأکید کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، امیرسعید ایروانی سفیر [...]
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل، لفاظی های اخیر مقامات رژیم صهیونیستی را نقض حقوق بین الملل و منشور سازمان ملل دانست.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد با بیان اینکه زلزله ویرانگر اخیر در سوریه وضعیت وخیم بشردوستانه این کشور را تشدید کرده است، خواستار لغو فوری، کامل و بدون قید و شرط تحریم های غیرموجه علیه دمشق و افزایش کمک های بشردوستانه شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ایران در سازمان ملل گفت: ایران بر تعهد خود درباره موضوع اوکراین، از جمله اصول برابری حاکمیتی و تمامیت ارضی کشورها ثابت قدم است. به گزارش ایسنا، سعید ایروانی در سخنرانی خود در نشست سازمان ملل درباره اوکراین گفت: یک سال پس از شروع بحران اوکراین، هنوز هیچ نشانه ای از پایان درگیری نیست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۶:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده ایران در سازمان ملل تاکید کرد: درباره جنگ اوکراین، با اولویت بخشی به گفتگو و دیپلماسی و توجه به علل ریشه ای این مخاصمه، رسیدن به صلح امکان پذیر خواهد بود.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۵    
جشنواره و مسابقه غذا به همت فرهنگسرای عترت در خانه فرهنگ آیت الله ایروانی برپا می گردد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایروانی گفت: اینکه گفته می شود، نهاد دولت باید کامل از صنعت و اقتصاد خارج شود، سخن خطرناکی برای صنعت است و در این شرایط صنعت و تولید ضرر می کند. وقتی تولیدکننده ای به صادرات می رسد، دولت باید تنظیم گیری کند که بازار داخل هم از مدیریت خارج نشود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایروانی گفت: در دوره پهلوی ایران با صادرات روزانه 6.1 میلیون بشکه نفت و جمعیتی در حدود 26 میلیون نفر، 47 درصد جمعیتش فقیر بود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
حاشیه نگاری خبرنگار تسنیم از دیدار تولیدکنندگان با رهبر انقلاب - قسمت 2 ساعت حوالی 9 صبح است و حسینه امام خمینی (ره) مملو از جمعیت است. تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی با لهجه ها و گویشهای مختلف از سراسر کشور در صندلیهایی که به ردیف چیده شده، منتظر هستند ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: گزارش تیم تحقیق و شناسایی (IIT ) سازمان منع تسلیحات شیمیایی در 27 ژانویه 2023 مانند گزارش های مشابه قبل از آن، مبتنی بر منابع غیرمجاز و فاقد نتیجه گیری قانونی لازم است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با تاکید براینکه گزارش حمله ادعایی به دوما بر اساس منابع غیرمجاز و بی توجه به ملاحظات سوریه است، گفت: ایران بارها اعلام کرده است که مسائل فنی باید به جای فشار سیاسی، که یک استراتژی شکست خورده بود و کل فرآیند حل و فصل مسائل باقی مانده را به خطر می اندازد ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به نامه سفیر ایران در سازمان ملل به دبیر کل و رئیس شورای امنیت سازمان ملل در خصوص اقدامات و اظهارات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه ایران و حمله ناموفق به مجتمع کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان واکنش نشان داد و از این رژیم حمایت کرد. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در نامه ای به دبیرکل و رئیس دوره ای شورای امنیت گفت که رژیم صهیونیستی مسئول حمله تروریستی به مجموعه کارگاهی وزارت دفاع در شهر اصفهان است. ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۸۴ سایت دیگر  
نماینده ایران در سازمان ملل در نامه به دبیرکل و رئیس دوره ای شورای امنیت اعلام کرد: ایران حق مشروع و ذاتی خود را برای دفاع از امنیت ملی و پاسخ قاطع به هرگونه تهدید یا اقدام نادرست رژیم صهیونیستی در هر کجا و هر زمان که لازم بداند، محفوظ می دارد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، یکی از اقدامات مهم این نهاد برای کارکنان و خانواده های ناجا در اصفهان بویژه نوجوانان و جوانان را تشریح وقایع به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن عنوان کرد. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حسن بهشتی پور کارشناس مسائل منطقه در گفتگو با ستاره صبح آنلاین تشریح کرد: ستاره صبح آنلاین/پیام فیض: ایالات متحده و اسرائیل یک مانور مشترک نظامی را آغاز کرده اند که تاکنون سابقه نداشته است.در این مانور 4بمب افکن بی 52 که قابلیت حمل کلاهک اتمی را دارد حضور دارند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
سفیر ایران در سازمان ملل اعلام کرد: از موقعیت منطقه ای سوریه و بهبود روابط دیپلماتیک حمایت می کنیم چرا که سوریه امن و با ثبات و پیشرفته به نفع مردم سوریه، منطقه و جامعه جهانی است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی، دکتر محمد جواد ایروانی معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری امروزدر ششمسن هم اندیشی سالانه نهادهای انقلابی که با عنوان مدیریت هلدینگ ها ، شرکت های سرمایه گذار خطر پذیر و شرکت های دانش بنیان در تهران برگزار شد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه عدم برگزاری مذاکرات رسمی به معنی نبود ارتباط و تبادل پیام نیست، گفت: تبادل پیام ها در موضوع هسته ای از کانال های مختلف ادامه دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه گفت: همکاری کره جنوبی در ارتباط با پرداخت بدهی اش به ایران شایسته و رضایت بخش نیست.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه درباره گام های جدید ایران برای پیشبرد مذاکرات احیای برجام و خبر منتشر شده درباره گفت وگوی ایروانی و رابرت مالی بیان کرد: توضیحات وزیر خارجه جدیدترین اظهارنظر رسمی وزارت خارجه در عالیترین سطح بود و گمان می کنم کافی باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایروانی با گلایه از اینکه هیچ برنامه عملیاتی برای توسعه بخش کشاورزی نداریم، گفت: مجموعه جهاد کشاورزی باید برای اقتدار غذایی برنامه داشته و سرمایه گذار جذب کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: برای رفع ایراد مجمع تشخیص مصلحت نظام از طرح شفافیت قوای سه گانه در نشست امروز با ایروانی به جمع بندی نرسیدیم و مقرر شد در نوبتی دیگر این موضوع در کمیسیون رای گیری صورت گیرد.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۲    
مجموعه کتاب های موقعیت تجار و صاحبان صنایع در عصر پهلوی حاصل مطالعات، پژوهش ها و مصاحبه های علی اصغر سعیدی، استاد اقتصاد سیاسی دانشگاه تهران است. او. در یکی از این مجموعه کتاب ها به سراغ زندگی موسس کفش ملی رفته است. ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس ادعای روز پنج شنبه یک شبکه ماهواره ای، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران دست کم سه بار طی دو ماه گذشته با سعید ایروانی، سفیر ایران در سازمان ملل در نیویورک دیدار داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بر اساس ادعای روز پنج شنبه یک شبکه ماهواره ای، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران دست کم سه بار طی دو ماه گذشته با سعید ایروانی، سفیر ایران در سازمان ملل در نیویورک دیدار داشته است ...
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال انتشار اخباری مبنی بر سه بار دیدار رابرت مالی مذاکره کننده ارشد آمریکا طی دو ماه گذشته با سفیر ایران در سازمان ملل، نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد، اخبار منتشر شده مبنی بر دیدار امیر سعید ایروانی سفیر در سازمان ملل با "رابرت مالی" نماینده ویژه آمریکا در امور ایران را نادرست دانست.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
روز چهارشنبه برخی رسانه های فارسی زبان مدعی شدند، نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد با رابرت مالی دیدارهایی داشته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد، اخبار منتشر شده مبنی بر دیدار امیر سعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با "رابرت مالی" نماینده ویژه آمریکا در امور ایران را نادرست دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۸:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
امیر سعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل، در نشست شورای امنیت با انتقاد از سکوت این شورا در برابر تجاوزات مدام رژیم صهیونیستی گفت: همدردی کافی نیست، شورای امنیت سازمان ملل باید فوری و قاطع برای حمایت از مردم فلسطین اقدام کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد به اخبار منتشر شده مبنی بر دیدار امیر سعید ایروانی با "رابرت مالی" واکنش نشان داد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۲:۰۱   + ۴۲ سایت دیگر  
نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد، اخبار منتشر شده مبنی بر دیدار امیر سعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با "رابرت مالی" نماینده ویژه آمریکا در امور ایران را نادرست دانست.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایروانی گفت: از 53 نانوایی شهرستان نهبندان 27 نانوایی در حالت آماده باش و مجهز به مشعل سوخت گاز و فسیلی هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایروانی ضمن اینکه از مردم خواست تا در مصرف گاز صرفه جویی کنند، گفت: قطعی نقطه ای و پراکنده گاز در نهبندان وجود داشت که رفع شد.