چهارشنبه ۱۹ بهمنساعت ۰۰:۴۹Feb 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطعنامه ضد ایرانی»

حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۸    
حوزه/ مدیریت حوزه علمیه استان ایلام در بیانیه ای، اقدام خصمانه و قطعنامه ضد ایرانی پارلمان اروپا را که خواستار قرار گرفتن نام سپاه پاسداران ایران در فهرست سازمان های تروریستی بود را محکوم کرد.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
مجلس نمایندگان آمریکا قطعنامه ای که همبستگی و حمایت واشنگتن از اعتراضات اخیر در ایران را اعلام می کرد، تصویب کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره تصویب قطعنامه ضد ایرانی و تروریستی خواندن سپاه پاسداران گفت: سپاه چون از بطن مردم است این اقدام اروپا نیز به نوعی توهین به ملت ایران است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرارو- اگر ترامپ از برجام خارج می شود؛ اگر مذاکرات برجامی در وین متوقف می شود؛ اگر آمریکا و اروپا، ایران را تحریم می کنند؛ اگر پارلمان اروپا قطعنامه ضدایرانی و سپاه صادر می کند یا حتی اگر یک نشریه فرانسوی (شارلی عبدو) توهینی روا می دارد، پاسخ این است: تنگه هرمز را ببندیم. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سید مرتضی افقه با بیان اینکه قیمت دلار با گفتاردرمانی های رئیس کل بانک مرکزی کاهش پیدا نمی کند، گفت: قیمت دلار و ارز به دلیل تصویب قطعنامه ضد ایرانی در پارلمان اروپا پتانسیل افزایش دارد مگر اینکه این قطعنامه در شورای اروپا عملیاتی نشود.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۶    
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره تلاش های ضد ایرانی اروپا گفت: یکی از این دلایل قطعنامه ضدایرانی اروپا ضعف و ناتوانی آن ها در پذیرش فرمان ها دیکته شده توسط آمریکایی ها و صهیونیست هاست
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر سیدمحمد سیدهاشمی در آئین افتتاحیه مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر اردبیل ضمن محکوم کردن حرکت مغرضانه ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-سعیده سادات فهری : با وجودی که پنج شنبه 29 دی ماه پارلمان اروپا یک قطعنامه ضد ایرانی را به تصویب رساند که خواستار قرار گرفتن نام سپاه پاسداران ایران در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا شده است اما در جلسه روز دوشنبه پارلمان اروپا ظاهرا قرار نیست سپاه در لیست تروریستی قرار بگیرد ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیریت حوزه علمیه خواهران استان ایلام در بیانیه ای، قطعنامه ضد ایرانی پارلمان اروپا را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در حالی به گنجاندن نام نیروی نظامی ایران در فهرست گروه های تروریستی رای مثبت داد که صحنه گردان اصلی این ماجرا منافقین بودند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان با اشاره به قطعنامه ضدایرانی پارلمان اروپا گفت: این قطعنامه در ادامه سیاست فشار حداکثری است و غرب با این فشارها می خواهد ایران را به عقب نشینی در برجام و امتیازدهی وادار کند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه خبرساز شد. پنج شنبه 29 دی 1401 پارلمان اروپا یک قطعنامه ضد ایرانی را به تصویب رساند که خواستار قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا شده است ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاست خارجی گفت: قطعنامه ضدایرانی پارلمان اروپا یک شو تبلیغاتی بود که چند سال پیش آقای ترامپ آن را آزمود و به نتیجه ای هم نرسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی گفت: قطعنامه ضدایرانی اروپا نه تنها ضمانت اجرایی ندارد بلکه اقدام مداخله جویانه در امور ایران است.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، پارلمان اروپا روز پنجشنبه قطعنامه ضد ایرانی را با اکثریت آرا به تصویب رساند؛ در این قطعنامه از اتحادیه اروپا خواسته شده است تا نام سپاه پاسداران ایران در فهرست تروریستی این اتحادیه قرار گیرد و تحریم ها علیه سپاه افزایش یابد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تصویب قطعنامه ضد ایرانی پارلمان اروپا علیه سپاه به عنوان بزرگترین نهاد ضدتروریسم جهان، مبنی بر قرار دادن آن در فهرست سازمان های تروریستی نه تنها اقدامی خصمانه علیه ایران بلکه یک خودزنی آن ها در مواجهه با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۲:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
کوزارت خارجه آلمان عنوان کرد که قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان های تروریستی اتحادیه اروپا با موانع حقوقی مواجه است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۲:۰۰    
اخبار مرتبط به ایران در صدر رسانه های اروپایی قرار گرفته است. پارلمان اروپا روز پنج شنبه در اقدامی خصمانه یک قطعنامه ضد ایرانی را به تصویب رساند که خواستار قرار گرفتن نام سپاه پاسداران ایران در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه سوئد در گفت وگو با همتای ایرانی خود بر غیرالزام آور بودن قطعنامه ضدایرانی تاکید کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۲   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور در واکنش به قطعنامه ضد ایرانی پارلمان اروپا، این اقدام را دنباله روی از سیاست های شکست خورده آمریکا دانست و گفت: اگر اروپایی ها در سیاست های ضد ایرانی اخیر خود تجدیدنظر نکنند، حتماً پشیمان می شوند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه همدان گفت: اگر سپاه و سلیمانی ها نبودند، داعشی که توسط آمریکایی ها پرورانده شده بود امروز در اروپا مشغول جنایت بود و دیگر پارلمان اروپا فرصت تصویب قطعنامه را هم نداشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت:اگر سپاه و شهید سلیمانی نبود و بساط داعش را جمع نمی کردند امروز باید با داعش دست و پنجه نرم می کردید.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۱    
بهمنش با محکوم کردن قطعنامه ضد ایرانی اتحادیه اروپا گفت: اتحادیه اروپا ابزار آمریکا در تقابل با ایران بوده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: قطعنامه ضد ایرانی هیچ ضمانت اجرایی ندارد به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمد حسن قدیری ابیانه، سفیر اسبق ایران در مکزیک و استرالیا به همراه ابراهیم عزیزی ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا به قطعنامه مداخله جویانه و ضد ایرانی پارلمان اروپا واکنش نشان داد. خبرگزاری میزان – ودانت پاتل ، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، در کنفرانس مطبوعاتی خود به تصویب قطعنامه مداخله جویانه پارلمان اروپا علیه ایران واکنش نشان داد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا : معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به تصویب قطعنامه خصمانه پارلمان اروپا علیه ایران و سپاه، تلویحا از این اقدام حمایت کرد و گفت که موضع واشنگتن درباره سپاه مشخص است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک نشست خبری به سوالاتی درباره ایران، از جمله درباره تصویب قطعنامه اخیر پارلمان اروپا علیه ایران پاسخ داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۱:۰۴    
وضعیت دلار پس از تصویب قطعنامه ضد ایرانی توسط اروپا پارلمان اروپا امروز قطعنامه ضد ایرانی را تصویب کرد. متمم پیشنهادی مربوط به درج سپاه پاسداران در فهرست سازمان های اصطلاحا تروریستی اتحادیه اروپا که دیروز پس از رای گیری به این قطعنامه اضافه شده بود نیز در قالب این قطعنامه به تصویب رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۰:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: بدعت پارلمان اروپا و انگلیس در نامیدن سپاه به عنوان یک سازمان تروریستی بیانگر تزویر و رفتار متناقض غرب است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده سوئدی پارلمان اروپا که یکی از طراحان متممی برای تعلیق مذاکرات برجام در این پارلمان بود از شکست این طرح به دلیل رأی منفی به آن ابراز ناخرسندی کرد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قطعنامه ضد ایرانی مجلس اروپا نصویب و سپاه پاسداران در فهرست سازمان های تروریستی اتحادیه اروپا قرار گرفت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس تمام قد از ارکان دفاعی و نظامی کشور حمایت می کند، گفت: تصویب قطعنامه ضدایرانی پارلمان اروپا علیه سپاه بیانگر عمق وحشت و استیصال آن ها اروپایی هاست.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی در واکنش به اقدام خصمانه روز پنجشنبه پارلمان اروپا در خصوص تصویب یک قطعنامه ضد ایرانی و طرح درخواست از اتحادیه اروپا برای قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی، تصویب این قطعنامه را اقدامی عجولانه ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از تصویب طرح ضد ایرانی در پارلمان اروپا خبر دادند که خواستار قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست موسوم به تروریستی اتحادیه اروپا است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ منابع خبری از تصویب طرح ضد ایرانی در پارلمان اروپا خبر دادند که خواستار قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست موسوم به تروریستی اتحادیه اروپا و افزایش تحریم ها است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
پارلمان اروپا قطعنامه ای ضد ایرانی را به تصویب رساند، این قطعنامه شامل بندهایی از جمله درخواست برای درج نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های اصطلاحاً تروریستی اتحادیه اروپا است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در اقدامی خصمانه یک قطعنامه ضد ایرانی را به تصویب رساند که خواستار قرار گرفتن نام سپاه پاسداران ایران در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۲    
پارلمان اروپا در اقدامی مداخله جویانه و ضد ایرانی قطعنامه ای را علیه کشورمان با متمم تروریستی خواندن سپاه پاسداران به تصویب رساند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۸    
اقتصادنیوز:پارلمان اروپا امروز پنجشنبه 29 دی ماه قطعنامه علیه ایران و سپاه را تصویب کرد.
آنا / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
نمایندگان پارلمان اروپا روز پنجشنبه در تداوم اتخاذ مواضع مداخله جویانه در امور داخلی ایران، به یک گزارش ادعایی درباره حوادث اخیر که در آن درخواست نامتعارف افزودن نام سپاه پاسداران به آنچه "فهرست سازمان های تروریستی خارجی اتحادیه اروپا" نامیده، مطرح شده است، رای دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان اروپا با تصویب طرحی ضد ایرانی، خواستار قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست موسوم به تروریستی اتحادیه اروپا شد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
قطعنامه مذکور علاوه بر این شامل بندهای دیگری است که خواستار تحریم رئیس جمهور و دادستان کل ایران می باشد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در ادامه مداخله جویی اتحادیه اروپا در امور داخلی ایران، پارلمان اروپا قصد دارد پنجشنبه قطعنامه ای ضد ایرانی را به رای بگذارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۲۷    
تعریف غرب از تروریسم، تنها به منافع آنها گره خورده است و هر کشور یا گروهک تروریستی که در راستای اهداف آمریکا و دیگر هم پیمانانش گام بردارد ولو اینکه مرتکب فجیع ترین جنایات علیه بشر شوند، تروریست محسوب نمی شوند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تعریف غرب از تروریسم، تنها به منافع آنها گره خورده است و هر کشور یا گروهک تروریستی که در راستای اهداف آمریکا و دیگر هم پیمانانش گام بردارد ولو اینکه مرتکب فجیع ترین جنایات علیه بشر شوند، تروریست محسوب نمی شوند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تیم فنی آژانس بین المللی انرژی اتمی فردا به ایران می آیند. سفری که یک ماه پیش در سفر مقامات ایرانی به وین برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای حکام به تاخیر افتاد.
8 صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
در واکنش به قطعنامه ضدایرانی در سازمان ملل؛ کنعانی: مدعیان حقوق بشر از همراهی تروریسم علیه ایران دست بردارند سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: بانیان قطعنامه، به جای دلسوزی منافقانه برای حقوق بشر، از همراهی با تروریسم اقتصادی آمریکا علیه ایران دست برداشته و میزبانی از گروهک های تروریستی را متوقف کنند ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: قطعنامه ضدایرانی کانادا که هر سال به بهانه حقوق بشر ارائه می دهد، عصر پنجشنبه به وقت محلی در مجمع عمومی سازمان ملل تصویب شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۷:۴۷   + ۶۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان به تصویب قطعنامه ضد ایرانی وضعیت حقوق بشر در مجمع عمومی سازمان ملل متحد واکنش نشان داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قطعنامه ضدایرانی حقوق بشری کانادا شامگاه پنجشنبه در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تصویب رسید.مخالفان لغو عضویت ایران در کمیسیون مقام زن سازمان ملل اقدام آمریکا را یکصدا زیر سؤال بردند اما به دلیل فضای سیاسی این نشست تحت فشارهای ایالات متحده ...