چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۴:۵۶Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطعنامه ضد ایرانی»

شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۶    
رئیس قوه قضاییه گفت: کانادا به عنوان بانی قطعنامه ضدایرانی از بزرگ ترین ناقضان حقوق انسان است که هم حقوق مردم خودش را تضییع می کند و هم به پناهگاهی برای مفسدان و تبهکاران تبدیل شده است.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: کانادا به عنوان بانی قطعنامه ضد ایرانی از بزرگ ترین ناقضان حقوق انسان است که هم حقوق مردم خودش را تضییع می کند و هم به پناهگاهی برای مفسدان و تبهکاران تبدیل شده است و باید علیه آن قطعنامه بدهند.
نواندیش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قطعنامه نقض حقوق بشر در ایران با اکثریت آرا در مجمع عمومی سازمان ملل متحد تصویب شد. به گزارش ایرنا، این قطعنامه از سوی کانادا تهیه شده و می گوید در برخی موارد در ایران، حقوق بشر رعایت نشده است.همزمان در این قطعنامه به برخی موارد مثبت در زمینه رعایت قوانین حقوق بشر در ایران اشاره شده است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
دکتر علی باقری دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در در جلسه شورای عالی قوه قضاییه با اشاره به تلاش برخی کشور ها برای تصویب قطعنامه حقوق بشری در کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: قطعنامه ای که قرار است در کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل مطرح شود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد با اشاره به شکست سنگین این کشور در تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای امنیت، گفت که این شورا در عمل به وظایف خود ناموفق بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
منبع آگاه وزارت خارجه از اعلام نتیجه آرای شورای امنیت به قطعنامه ضد ایرانی در ساعت 4 صبح خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
پس از آنکه قطعنامه ضد ایرانی آمریکا در شورای امنیت رای نیاورد و کشورهای عضو برجام گفتند آمریکا نمی تواند مکانیسم ماشه را فعال کند، امروز پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا گفت: کشورهای اروپایی نیز می دانند که (لغو محدودیت های تسلیحاتی ایران) ایده بدی است ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۱    
وزیر دفاع انگلیس تصریح کرد که لندن علیرغم رأی ممتنع به قطعنامه ضد ایرانی آمریکا می تواند از ابزار تمدید تحریم تسلیحاتی برای تغییر رفتار تهران استفاده کند.
برترین ها / ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۷:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا پس از آن که کشورش در جلب رای اعضای شورای امنیت برای اجرای سازوکار موسوم به مکانیسم ماشه ناکام ماند درحساب توئیترش اعلام کرد که آمریکا به طور یکجانبه این مکانیسم را برای بازگرداندن تمامی تحریم های سازمان ملل فعال کرده و این تحریم ها به صورت خودکار از نیمه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۲۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - روزنامه پاکستانی دیلی تایمز مخالفت اکثریت اعضای شورای امنیت سازمان ملل با قطعنامه ضدایرانی آمریکا را انزوای ترامپ در برابر تهران توصیف کرد و نوشت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۶:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، در این بیانیه آمده است: پس از ناکامی اخیر دولت دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای امنیت سازمان ملل به منظور تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران، این کشور برای بازگشت خودکار تحریم ها خبر داد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - نماینده دائم روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که آمریکا از ارائه یک پیش نویس دیگر قطعنامه علیه ایران نتیجه ای نخواهد گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کلی کرافت نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد با ابراز ناخرسندی از مخالفت اعضای شورای امنیت با قطعنامه ضدایرانی واشنگتن، گفت که ایالت متحده برای حفظ تحریم تسلیحاتی ایران کار می کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بخش داده کاوی ایرنا، پس از رد قطعنامه ضدایرانی آمریکا در شورای امنیت، وزیر امور خارجه این کشور که از برجام به صورت یکطرفه خارج شده، با متهم کردن ایران به پایبند نبودن به توافق هسته ای، شورای امنیت سازمان ملل را از خواست خود برای فعال کردن مکانیسم ماشه علیه جمهوری اسلامی آگاه کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - عضو شورای اجتماعی وزارت دفاع روسیه معتقد است که ناکامی آمریکا در شورای امنیت برای تصویب قطعنامه ضدایرانی شانس دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را برای پیروزی در انتخابات آتی بشدت کاهش داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال شکست قطعنامه ضدایرانی آمریکا در شورای امنیت و انزوای واشنگتن، وزیر امور خارجه این کشور گفت که آمریکا همیشه کار درست را انجام می دهد حتی اگر مورد حمایت قرار نگیرد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
02 شهریور 1399 - 12:44 شکست و انزوای جدید آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل / آمریکا تا پایان روز جمعه با مخالفت های زیادی در خصوص بازگشت تحریم های بین المللی علیه ایران معروف به مکانیزم ماشه مواجه شده است و بدین ترتیب شکست و انزوای جدیدی برای واشنگتن پس از شکست هفته گذشته قطعنامه ضدایرانی در ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
امیر حاتمی بابیان پاسخ کشورهای عضو برجام به درخواست آمریکا در استفاده از مکانیسم ماشه و بازگشت تحریم ها گفت: این اقدام کشورهای عضو برجام ضربه محکم دیگری بر زیاده خواهی های آمریکا بوده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
امیر حاتمی بر ضرورت تقویت هرچه بیشتر همکاری های تهران و مسکو در حوزه دفاعی تأکید کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۵    
شکست مفتضحانه آمریکا پس از رأی نیاوردن قطعنامه ضد ایرانی مدنظر این کشور در شورای امنیت که خواستار تمدید تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی شده بود، موجب شد دولت ترامپ ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل دفاع پرس : ایالت متحده آمریکا پس از آنکه در پیشبرد قطعنامه ضدایرانی خود برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران که در قطعنامه 2231 شورای امنیت درج شده و قرار است 27 مهرماه به پایان برسد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نشریه آلمانی فرانکفورتر آلگماینه با اشاره به ناتوانی آمریکا در تصویب قطعنامه ضدایرانی در شورای امنیت، از قرار گرفتن ایران، روسیه و چین در یک جبهه واحد برای مقابله با اقدامات یکجانبه آمریکا در عرصه بین المللی خبرداد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۰:۲۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اروپایی ها در بحث عدم همراهی با آمریکا در صدور قطعنامه ضد ایرانی گفت: اروپایی ها یک تنه به تنه آمریکا زدند و نشان دادند که ایران در بحث برجام بدعهدی نکرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آمریکا تا پایان روز جمعه با مخالفت های زیادی در خصوص بازگشت تحریم های بین المللی علیه ایران معروف به مکانیزم ماشه مواجه شده است و بدین ترتیب شکست و انزوای جدیدی برای واشنگتن پس از شکست هفته گذشته قطعنامه ضدایرانی در شورای امنیت رقم خورده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ریچارد گرنل سفیر سابق آمریکا در برلین روز جمعه از رای آلمان در نشست شورای امنیت سازمان ملل و تصویب نشدن تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۱:۰۵    
شکست آمریکا در قطعنامه ضد ایرانی سازمان ملل بی سابقه و تاریخی بود.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
پس از آنکه دولت ترامپ شورای امنیت سازمان ملل را از قصد خود برای فعال سازی مکانیسم ماشه مطلع کرد، دیگر اعضای باقیمانده برجام با این اقدام مخالفت کرده و روسیه نیز خواستار برگزاری نشست شورای امنیت درباره ایران شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۲    
حجت الاسلام قاضی دزفولی با اشاره به شکست اخیر آمریکا در عدم تصویب قطعنامه ضد ایرانی در سازمان ملل گفت: منزوی شدن آمریکا نتیجه مقاومت ملت ایران در مقابل تحریم های ظالمانه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
لارستان – ایرنا- امام جمعه لار با اشاره به برخی تبلیغات رسانه ای استکبار جهانی مبنی بر تحریم تسلیحاتی کشورمان و بازگشت سایر تحریم ها از سوی آمریکا گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - امام جمعه میامی گفت: شکست قطعنامه پیشنهادی اخیر ترامپ به شورای امنیت، برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران، اوج رسوایی دولت آمریکاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه دهدشت گفت: اروپا به ایران بدهکار است باید بدهی خود را با رای منفی و نه ممتنع به قطعنامه ضد ایرانی می پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در توییتی از به اصطلاح جمهوری دومینیکن بابت رای مثبت خفت بار این کشور به قطعنامه پیشنهادی واشنگتن مبنی بر تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران تشکر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- چین و روسیه همچنان که انتظار می رفت در نشست هفته گذشته شورای امنیت به قطعنامه ضدایرانی آمریکا رای منفی دادند علاوه بر اینکه دو قدرت شرقی موضع قاطعشان را در برابر تلاش تازه واشنگتن برای فعال سازی مکانیسم ماشه علیه جمهوری اسلامی ایران آشکار ساخته اند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
طی نشست بررسی شکست قطعنامه ضد ایرانی آمریکا در سازمان ملل؛ به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، فؤاد ایزدی، کارشناس مسائل آمریکا، طی نشست بررسی شکست قطعنامه ضد ایرانی آمریکا در سازمان ملل که به همت بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار شد ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
جائو لی جیان روز پنجشنبه در نشست خبری در پکن افزود: آمریکا با خروج از برجام حق فعال کردن این مکانیسم را از دست داده است و نمی تواند خواستار بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران شود. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، روزنامه اکسپرس تریبیون روز پنجشنبه در سرمقاله ای با عنوان ‘سیاست خارجی ترامپ’ به ناکامی کاخ سفید در شورای امنیت سازمان ملل برای تصویب قطعنامه ضدایرانی پرداخت و نوشت: پس از مخالفت اعضای شورای امنیت با تحریم تسلیحاتی ایران ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
اکوفارس: وزیر امور خارجه آمریکا با اشاره به مخالفت چین و روسیه با قطعنامه ضد ایرانی پیشنهادی واشنگتن اعلام کرد آمریکا قطعا مجازاتی را برای چین و روسیه در نظر خواهد گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا با اشاره به مخالفت چین و روسیه با قطعنامه ضد ایرانی پیشنهادی واشنگتن اعلام کرد آمریکا قطعا مجازاتی را برای چین و روسیه در نظر خواهد گرفت.
اتاق خبر 24   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۸:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مشاور سابق امنیت ملی آمریکا استناد ترامپ به بند مربوط به بازگشت فوری تحریم ها در قطعنامه ضدایرانی را عامل صدمات طولانی مدت و دائمی به حق وتوی آمریکا در شورای امنیت دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: شکست قطعنامه ضد ایرانی آمریکا در شورای امنیت، مفتضحانه بود و در عمل آمریکا با این شکست به یک انزوای سیاسی رسید.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شواهد نشان می دهد دولت ترامپ قصد دارد تهران را بیش از پیش تحت فشار قرار دهد. ترامپ در پی رای منفی شورای امنیت به قطعنامه ضد ایرانی در یک کنفرانس در نیوجرسی از تلاش دولت برای استفاده از مکانیزم ماشه علیه ایران خبر داد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک رسانه آمریکای لاتین با اشاره به شکست اخیر آمریکا در شورای امنیت درموضوع قطعنامه ضدایرانی تمدید تحریم های تسلیحاتی، آن را گامی دیگر در مسیر ایستادگی جهان در برابر یکجانبه گرایی واشنگتن دانسته و با برشمردن گوشه ای از جنایات تاریخی آمریکا ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۲    
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیش بینی مقام معظم رهبری در بحث فروپاشی آمریکا از درون در حال تحقق است، گفت: حقانیت ایران در بحث عدم صدور قطعنامه ضد ایرانی ثابت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اکنون که شورای امنیت سازمان ملل دست رد به سینه قطعنامه ضدایرانی دولت ترامپ زده، او مدعی است که می خواهد با فعال کردن مکانیسم ماشه، گامی دیگر علیه ایران بردارد و تحریم های سازمان ملل را دوباره بازگرداند اما بسیاری از تحلیل گران و حتی مقامات و نهادهای بین المللی معتقدند چنین اقدامی از ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
بهرام قاسمی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه امروز (سه شنبه) با اشاره به تلاش اخیر آمریکا برای تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای امنیت عنوان کرد: آنچه در جلسه اخیر شورای امنیت سازمان ملل متحد گذشت ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در نهاد های بین الملل در وین، در توئیتی کنایه آمیز با اشاره به همراهی جمهوری دومینیکن با آمریکا در رای دان به قطعنامه این کشور در شورای امنیت، این کشور را بازیگری مهم در خلیج فارس خواند. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
اکوفارس: سناتور جمهوری خواه کنگره با بی عرضه خطاب کردن همپیمانان اروپایی آمریکا به دلیل عدم حمایت از قطعنامه ضدایرانی آمریکا، بر لزوم فعالسازی مکانیسم ماشه تأکید کرد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت که اروپایی ها تا قبل از ارائه قطعنامه ضد ایرانی آمریکا به شورای امنیت، چندین پیشنهاد به ایران داده اند که مورد پذیرش تهران قرار نگرفته است و افزود: تا روز آخر گفتیم نمی پذیریم.
وانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در پیامی توییتری واکنشی طعنه آمیز به عدم برخورداری پیش نویس قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران از حمایت حداکثری مطرح کرد.