شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۹:۴۳Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضدایرانی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۹۰ سایت دیگر  
کنعانی اظهارات وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در خصوص تشکیل جبهه متحد ضدایرانی و نیز اظهارات وزیر خارجه آذربایجان پیرامون محتوای گفتگوها و مرحله جدید شراکت استراتژیک بین آذربایجان و رژیم صهیونیستی را تأیید ضمنی جهت گیری ضدایرانی همکاری های آنها خواند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیران خارجه آمریکا و رژیم صهیونیستی در گفت وگوی تلفنی ضمن تبادل نظر درباره روابط دوجانبه و موضوعات منطقه ای، علیه ایران رایزنی کردند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
سفارت ایران در آتن ادعای منتشره از سوی منابع اسرائیلی و طرح اتهامات بی اساس علیه ایران را تکذیب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۷:۱۳    
تحلیلگر ارمنستانی مسائل قفقاز گفت: سیاست تهاجمی باکو نیز مبتنی بر واقعیت هایی است که امروز در عرصه بین المللی شکل گرفته که نخستین آن جنگ جاری در اوکراین است ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۴:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
ودانت پاتل معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به اظهارات حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درباره برجام، بار دیگر با تکرار اتهامات همیشگی ضدایرانی اعلام کرد که برجام در دستور کار نیست اما دیپلماسی همچنان بهترین راه در قبال ایران است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۸:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی که به لندن سفر کرده، بامداد یکشنبه با سوئلا براورمن وزیر کشور انگلیس دیدار کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۱    
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: موضع گیری مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بیانگر بهانه گیری است زیرا تاکنون بیشترین بازرسی ها از فعالیت های هسته ای صلح آمیز ایران صورت گرفته است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رژیمی که غاصب و کودک کش بوده و دارای کلاهک های هسته ای است، چطور می تواند انگشت اتهام به سمت کشورهای دیگر بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد به لفاظی های ضدایرانی نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی در سفر به آلمان بیانگر استیصال است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: جمهوری اسلامی تلاش کرده بر خلاف سیاست های ضدایرانی محور آمریکایی - عبری حرکت کند و از طریق مذاکره و گفتگو با کشورهایی مانند مصر و اردن اقدام به تنش زدایی کند.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
شبکه MBC عربستان سریال بحث برانگیز معاویه را از کنداکتور پخش خود در ماه رمضان خارج کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۸:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر خزانه داری آمریکا اذعان کرد که تحریم های ضدایرانی واشنگتن، تأثیر چندانی بر رویکردهای تهران نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به اینکه انگلیسی ها بجای فرافکنی نسبت به ایران، پاسخگوی بدعهدی خودشان در برجام باشند، گفت: دستگاه دیپلماسی کشورمان باید این اقدام ضدایرانی را در محاکم بین المللی پیگیری و سیاست خودش را متناسب با آن تنظیم کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز بعدازظهر قصد دارد در سفر به انگلیس و دیدار با نخست وزیر بریتانیا، خواستار تشکیل یک ائتلاف ضدایرانی شود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
درحالیکه تعطیلات نوروزی باعث شده خبرهای مذاکرات هسته ای کمتر مورد توجه افکارعمومی قرار گیرد، شنیده ها حاکیست، گام های مهمی برای احیای برجام برداشته شده است. از جمله این گام ها، گفتگوهای ایران و اروپا در اسلو است.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
جریان ضدایرانی به رغم روز های ابتدایی آشوب ها که سعی در پنهان کردن اهداف اصلی خود داشتند، با وقاحت هرچه تمام تر در حال نرمالیزه کردن تجزیه ایران هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۳:۴۶    
وزرای خارجه انگلیس و رژیم صهیونیستی در دیداری ضمن توافقی دو جانبه، اظهاراتی ضد ایرانی مطرح کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۳:۳۷    
رسانه ها و شبکه های ماهواره ای فارسی زبان از ترفندهای مختلفی برای تشویش افکار عمومی غیرایرانیان استفاده می کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۳   + ۵۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تحریم های اروپا و انگلیس علیه ایران گفت: برخی طرفهای اروپا به جای دخالت در امور داخلی دیگر کشورها باید با پرهیز از رفتارهای خشن و سرکوب معترضان، نسبت به خواسته های واقعی مردم در قلمرو خود مسئولانه و انسانی رفتار کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری دولت بایدن در نخستین روز از سال جدید شمسی در راستای سیاست های دوگانه خود و تداوم راهبرد شکست خورده فشار حداکثری، 4 نهاد و 3 فرد را در ارتباط با ایران تحریم کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر خارجه رژیم صهیونیستی برای دیدار با مقامات انگلیس وارد لندن شد تا درباره راه های جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح اتمی گفتگو کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران نوشت: دشمنی با نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران، بخش ثابت سیاست خارجی رژیم آمریکاست.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۶۰ سایت دیگر  
ادعای دروغین حمایت از زنان ایرانی و همزمان حفظ و تشدید تحریمهای ظالمانه علیه ملت ایران⁩، نمایش نفاق و دشمنی رژیم آمریکا⁩ و رهبران ضدایرانی آنست. دشمنی با نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران، بخش ثابت سیاست خارجی رژیم آمریکاست که در پیام #نوروز ⁩ هر ساله مقامات آن نیز خود را نشان میدهد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بلینکن مدعی شد: دادگاه های ساختگی، اعدام های سراسیمه روش های دیگری است که حکومت ایران برای ترساندن مردم خود استفاده کرده است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جیمز کلورلی وزیر خارجه انگلیس امروز -دوشنبه- طی مواضعی ضدایرانی در حساب توئیتر خود نوشت که کشورش رئیس و چهار عضو هیأت مدیرهٔ بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را تحریم کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد قطعنامه ضدایرانی و ضدحقوق بشری پارلمان اروپا محلی از اعراب ندارد و فاقد وجاهت قانونی است.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
آنالنا بائربوک وزیر امور خارجه آلمان در اظهاراتی مدعی شده است که اتحادیه اروپا دوباره ایران را تحریم خواهد کرد.
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۴۶ سایت دیگر  
مهدی فضائلی (روزنامه نگار) در توییتر خود نوشته: اخیرا اینترنشنال در خبری مدعی شده که 58 فرمانده سپاه در دی امسال با رهبر انقلاب دیدار کردند و در آن جا گفته شده گروهی از نیروهای سپاه قصد داشتند که به بیت رهبری حمله توپخانه ای کنند!
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سید رضا صدرالحسینی، کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه جای تعجب دارد کشورهای پرادعایی همچون انگلیس، آلمان و فرانسه از افرادی مانند نخست وزیر رژیم صهیونیستی بازی می خورند ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دولت استرالیا از اعمال تحریم های جدید علیه ایران در حمایت از اغتشاشات اخیر و همچنین به بهانه ادعای ارائه پهپاد از سوی ایران به روسیه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۴۰ سایت دیگر  
دولت استرالیا با ادعای نقض حقوق بشر در ایران و حمایت نظامی آن از جنگ روسیه در اوکراین، تحریم های جدیدی علیه افراد و یک نهاد ایرانی اعمال کرد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
گذشته حکم اعدام یکی از اعضای گروهک تروریستی تجزیه طلب به نام محی الدین ملاابراهیمی در ارومیه اجرا شد. از چند روز مانده به اجرای حکم این عضو گروهک تروریستی، رسانه های معاند با مطرح کردن نام فرد مورد اشاره وی را یک کوله بر معرفی کردند ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
"جان بولتون" مشاور امنیت ملی سابق و از تندروترین سیاستمداران ضدایرانی در آمریکا در اظهاراتی مدعی شده، آمریکا به یُمن جنبش اعتراضی اخیر در ایران، بیش از هر زمان دیگری به بُرد و پیروزی در مقابل جمهوری اسلامی نزدیک شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۰۳    
اروپایی ها بار دیگر تقابل مطلق خود را با ملت ایران، آن هم در بزن گاهی که دیپلماسی منطقه ای کشورمان در حال ثمردهی است، عیان ساخته اند تا بار دیگر از ذات مریض خود رونمایی کنند. هزینه این بازی ضدایرانی برای آن ها قطعا کم و غیر قابل توجه نخواهد بود!
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (جمعه) 26 اسفند ماه به اظهارات ضد ایرانی اولاف شولتز صدراعظم آلمان در دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۴۸ سایت دیگر  
ناصر کنعانی به اظهارات ضدایرانی صدراعظم آلمان در دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
صدر اعظم آلمان امروز -پنجشنبه- در دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی برخی ادعاهای ضدایرانی را تکرار کرده و از این کشور به عنوان تهدید واقعی یاد کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا با تکرار برخی ادعاهای ضدایرانی افزود که به اعتقاد واشنگتن هر اقدامی که بتواند به کاهش تنش ها، درگیری و جلوگیری از اقدام های خطرناک و بی ثبات کننده ایران کمک کند ، خوب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در ادامه اقدامات مداخله جویانه خود در امور داخلی ایران خواستار تحقیقات مستقل درباره بی حال شدن دانش آموزان ایرانی شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۲:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در ادامه اقدامات مداخله جویانه خود در امور کشورها، قطعنامه دیگری را علیه ایران صادر کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نام کومله را باید مترادف با داعش دانست؛ گروهکی تجزیه طلب و ضدایرانی که اعضایش در آدم کشی، تجاوز، همجنس بازی و جنایتکاری چیزی کمتر از داعشی ها و منافقین نداشته و ندارند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا اعلام کرد که روسیه در حال جنگ علیه اوکراین است و این نقض آشکار قوانین بین المللی به شمار می رود.
598   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیستی با اشاره به سال ها تلاش نخست وزیر این رژیم برای ایجاد یک ائتلاف ضدایرانی میان کشورهای عربی، تفاهم بین تهران - ریاض را آب سردی روی آتش آرزوهای جاه طلبانه بنیامین نتانیاهو ارزیابی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تنها 5 سال پیش بود که ولیعهد محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی تندترین انتقادها را علیه تهران به زبان راند. اما هفته گذشته در تحولی که جهان را به شکلی استعاری دو قطبی نشان داد، سعودی ها نه تنها روابط دیپلماتیک خود را با تهران برقرار کردند ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
وقتی رهبر انقلاب 11آبان به نشانه های تغییر در نظم جهانی و روند حاکم شدن نظمی جدید در دنیا اشاره کردند و گفتند: ابعاد نظم جدید و چگونگی آن دقیقا معلوم نیست اما خطوط اساسی آن قابل ترسیم است، کسی حذف آمریکا از مهم ترین توافق سال های اخیر را حدس هم نمی زد ...
عطنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۴۱    
عطنا - بیش از دو ساله که واژه قره باغ به گوش هممون می رسه و همه ی ما تصورمون اینه که ماجرا یه جنگ ساده بین ارمنستان و آذربایجان بر سر یه تیکه خاکه. اما ماجرا اینقدرها ساده نیست و این جنگ به طور جدی به آینده ایران و حفظ مرزهای کشور گره خورده ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۴   + ۴۶ سایت دیگر  
مارک دابوویتز، مدیر لابی ضدایرانی اف.دی.دی در توییتر نوشت: احیای روابط ایران و سعودی در نتیجه میانجی گری چین، باخت، باخت، باخت برای منافع آمریکا است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یک ماه پس از برگزاری نشست در دانشگاه جورج تاون شهر واشنگتن، 6 نفر از چهره های ضدایرانی شرکت کننده، با تدوین یک بیانیه موسوم به منشور همبستگی و سازماندهی نقشه راه فعالیت خود را رونمایی کردند؛ اما حقیقت چیست؟
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبر توافق ایران و عربستان برای از سرگیری روابط دیپلماتیک در روزهای اخیر به اشکال و با تحلیل های مختلف در صدر اخبار رسانه ها قرار داشت؛ یکی از این تحلیل ها، نگاه به توافق از منظر تلاش های اخیر رژیم صهیونیستی برای ایجاد جبهه ضدایرانی در منطقه بوده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سیاسی کاری مطلق آژانس بین المللی انرژی اتمی که صدور قطعنامه های ضدایرانی تابستان و پاییز امسال نقطه آشکارساز آن بود، خط بطلانی بر ادعای ظاهری و همیشگی گروسی مبنی بر سلطه نگاه حقوقی و فنی آژانس نسبت به نگاه سیاسی در این مجموعه است.