سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۱:۳۹Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لیندسی گراهام»

برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: سناتور لیندسی گراهام با انتقاد از رویکرد دولت بایدن در قبال گروه طالبان، تاکید کرد که اگر کاخ سفید این "تروریست ها" را بپذیرد موجب می شود تا آمریکایی ها در سراسر جهان با "خطر" مواجه شوند و یک "فاجعه" به راه بیفتد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : لیندسی گراهام گفت: حالا با روی کار آمدن طالبان در افغانستان و پیروزی آنها و بردن جام قهرمانی، همه نیروهای شبه نظامی از سراسر جهان به افغانستان گسیل می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوری خواه با انتشار یک ویدئو به مناسبت سالگرد حملات 11 سپتامبر 2001 اعلام کرد، عملکرد جو بایدن در افغانستان باعث می شود که دیگر هیچ کسی از آمریکا تبعیت نکند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۵۲    
تهران – ایرنا – لیندسی گراهام سناتور جمهوریخواه آمریکا اعلام کرد که نظامیان آمریکایی به افغانستان باز خواهند گشت، با وجودی که عملیات خروجشان از این کشور تکمیل شده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: لیندسی گراهام در مصاحبه ای با بی.بی.سی گفت: ما مجددا به افغانستان بازخواهیم گشت همانطور که به عراق و سوریه بازگشتیم. خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، لیندسی گراهام سناتور جمهوریخواه کنگره آمریکا در گفتگو با شبکه تلویزیونی بی بی سی مدعی شد که فارغ از خروج پر هرج و مرج نظامیان آمریکایی از افغانستان، آنها به این کشور باز خواهند گشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوری خواه آمریکایی که طی روزهای اخیر بارها به عملکرد جو بایدن در قبال افغانستان تاخته است، یک بار دیگر خواستار استیضاح او از ریاست جمهوری شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سناتور لیندسی گراهام با انتقاد از رئیس جمهوری آمریکا بابت خارج ساختن نظامیان آمریکایی از افغانستان گفت، احتمال یک حمله تروریستی دیگر مشابه حملات یازده سپتامبر 2001 سر به فلک کشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۱:۳۰    
سناتور جمهوریخواه ایالت کارولینای شمالی از تلاش های دولت پاکستان برای کمک به تخلیه شهروندان آمریکایی قدردانی کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : سناتور لیندسی گراهام جمهوری خواه نیز به دولت بایدن تاکید کرد تا بار دیگر در بگرام در شمال کابل مستقر شده و از آنجا، پروازهای تخلیه را ترتیب دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه آمریکایی: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به دلیل افتضاحی که در افغانستان به بار آورده است، باید استیضاح شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوریخواه آمریکا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز گفت: رئیس جمهور بایدن حکم مرگ هزاران افغان که به ما کمک کردند را امضاء کرده است. او از مسئولیت در قبال افغانستان به قیمت به خطر انداختن آمریکا شانه خالی می کند. ...
سناتور جمهوری خواه آمریکایی در ادامه انتقادها از عملکرد بایدن در خصوص افغانستان، گفت رئیس جمهور حکم مرگ هزاران افغان را که به ما کمک کردند امضا کرده و از مسئولیت در قبال افغانستان به قیمت به خطر انداختن آمریکا شانه خالی می کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از نیوزویک، لیندسی گراهام سناتور ارشد حزب جمهوریخواه هشدار داد چنانچه حتی یک آمریکایی یا متحدانش، در افغانستان جا بماند و موفق به خروج از این کشور نشود؛ جو بایدن رئیس جمهور آمریکا باید استیضاح شود. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در ادامه موجی از انتقادات از رئیس جمهور آمریکا در خصوص وضعیت فعلی افغانستان، سناتور جمهوری خواه آمریکا خواستار استیضاح جو بایدن شد. در پی تحولات اخیر افغانستان و قدرت گرفتن طالبان که بسیاری آن را نتیجه سیاست های دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در خروج شتابزده از این کشور غرب آسیا ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نشریه نیوزویک در گزارشی، نژادپرستی را عمده ترین محرک در شکل دهی به سیاست خارجی دولت آمریکا در رابطه با ایران دانسته و خواستار تغییر این رویکرد از جانب دولتمردان و سیاستگذاران این کشور شده است. رویکردی که صرفا امنیت و زندگی مردم ایران را هدف قرار داده و می دهد. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۶:۱۱    
وقتی سناتور لیندسی گراهام (جمهوری خواه از کارولینای جنوبی) ایرانی ها ذاتا غیرقابل اعتماد توصیف کرد، قلبم شکست، اما متعحب نشدم. با این حال، وقتی نماینده تد لیو (دموکرات از کالیفرنیا) به طور ضمنی گفت که در جریان اعمال ژئوپولتیک باید ایرانی ها را رها کرد تا همه از همه گیری کووید19 بمیرند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۲    
حمله جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی به مأرب، ابتلای سناتور جمهوری خواه به کرونا و مقابله پدافند هوایی ارتش سوریه با پهپاد شناسایی در حومه حلب از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۰۱    
تظاهرات در رام الله علیه محمود عباس، انتخاب پاشینیان به عنوان نخست وزیر ارمنستان، ابتلای لیندسی گراهام سناتور جمهوریخواه به کرونا و دوازده کشته و زخمی بر اثر انفجار در هرات، از مهم ترین خبر ها در 14 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
این عضو مجلس سنای آمریکا گفت: "احساس می کنم به عفونت سینوسی دچار شده ام، اما بسیار خوشحالم که واکسن دریافت کرده ام.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۴۹    
سناتور جمهوری خواه آمریکایی به رغم تزریق واکسن، به کرونا مبتلا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو جمهوری خواه مجلس سنای آمریکا در توییتر اعلام کرد علی رغم دریافت واکسن به بیماری کووید-19 مبتلا شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : لیندسی گراهام، سناتور جمهوریخواه آمریکایی در چند توئیت نوشت، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا نسبت به جنگ با تروریسم "مرتبا" غلط عمل کرده است و اضافه کرد که تصمیم او درباره افغانستان "به عنوان بزرگترین اشتباه او تا به اینجا ثابت خواهد شد".
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۲۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
لیندسی گراهام سناتور تندروی آمریکایی در گفتگویی تلویزیونی مدعی شد ایران جو بایدن رئیس جمهور آمریکا را به بازی گرفته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
لیندسی گراهام سناتور تندروی آمریکایی در گفتگویی تلویزیونی مدعی شد ایران جو بایدن رئیس جمهور آمریکا را به بازی گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سناتور جمهوریخواه لیندسی گراهام دیدار جو بایدن با بوریس جانسون پیش از برگزاری اجلاس گروه هفت در انگلیس را "پر از صحبتهای غلط و سرخوشانه" دانست و گفت که دلش برای دونالد ترامپ تنگ شده است.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش : لیندسی گراهام در سرزمین های اشغالی گفت اسرائیل برای تجدید اندوختهٔ گنبد آهنین بدنبال زدوخورد غزه 1 بیلیون دلار درخواست خواهد کرد؛ او با استناد به حمایت شدید دوحزبی پیش بینی کرد کنگره درخواست را تصویب کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
لیندسی گراهام سناتور جمهوریخواه ایالت کارولینای شمالی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی هفته جاری درخواست کمک یک میلیارد دلاری از آمریکا برای بهبود شرایط سامانه گنبد آهنین خواهد کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه با لیندسی گراهام سناتور جمهوری خواه ایالت کارولینای جنوبی دیدار و از وی به دلیل حمایت هایش از رژیم صهیونیستی قدردانی کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی خطاب به سناتور لیندسی گراهام گفت، هیچ کس بیش از تو به نفع اسرائیل کار نکرده است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نما، لیندسی گراهام سناتور جمهوریخواه در اظهاراتی گفت: حزب جمهوریخواه نمی تواند بدون دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا رو به جلو حرکت کند. وی در مصاحبه با فاکس نیوز افزود: من فقط به همکارانم در حزب جمهوریخواه می گویم که آیا می توانیم بدون ترامپ رو به جلو حرکت کنیم؟ پاسخ منفی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در ادامه اختلافات جمهوری خواهان درباره نقش رئیس جمهور سابق آمریکا در آینده این حزب، سناتور لیندسی گراهام گفت که حزب جمهوری خواه بدون ترامپ نمی تواند به جلو حرکت کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سناتور جمهوریخواه آمریکایی با حمله به جو بایدن او را به داشتن رهبری "بی ثبات کننده" در طول 100 روز نخست ریاست جمهوری اش متهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
لیندسی گراهام در آستانه سخنرانی رئیس جمهور آمریکا در کنگره به مناسبت 100 روزه شدن دولتش، عملکرد او را در خصوص مسائل مختلف داخلی و سیاست خارجی زیر سوال برد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوریخواه در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در 100 روز نخست ریاست جمهوری اش کاملا بی ثبات بوده و اقدامات بی ثبات کننده ای را اتخاذ کرده است. سیاست خارجی او نیز فاجعه بار بوده است. عملکرد اقتصادی او نیز قابل دفاع نیست. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
لیندسی گراهام با انتقاد از سیاست های رئیس جمهوری این کشور گفت، ضعف جو بایدن در برابر روسیه به منزله حکم اعدام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوری خواه آمریکایی ضمن انتقاد از مواضع دولت دموکرات این کشور در قبال ایران، چین و روسیه گفت واشنگتن ضعیف شده و هیچ کس از جو بایدن نمی ترسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
سناتور لیندسی گراهام با انتقاد از حمایت رئیس جمهوری سابق آمریکا از خروج تمامی نظامیان کشورش از افغانستان گفت: به شدت با نظر ترامپ در حمایت از برنامه خروج جو بایدن برای تمام نیروها از افغانستان که با توصیه های نظامی مغایرت دارد، مخالف هستم.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل:یک سناتور جمهوری خواه ایالات متحده و از هواداران دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، نقدهایی را در ارتباط با تصمیم اخیر جو بایدن برای خروج از افغانستان مطرح کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
فارس: لیندسی گراهام سناتور جمهوری خواه آمریکا، درخصوص خروج نیروهای این کشور از افغانستان هشدار داد. به نوشته نشریه نیوز ویک ، گراهام در مصاحبه ای گفت، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، با خروج نیروهای این کشور از افغانستان، به سمت یازده سپتامبر ی دیگر حرکت می کند . ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر گلف بازی ترامپ و سناتور لیندسی گراهام در پالم بیچ فلوریدا جنجالی شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
اواخر اسفند سال گذشته، برخی رسانه ها پیش نویس این نامه را که از سوی باب منندز سناتور تاثیرگذار دموکرات، لیندسی گراهام و جیم ریش دو سناتور جمهوری خواه تنظیم شده است منتشر کرده بودند.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، گروهی از سناتورهای جمهوریخواه و دموکرات آمریکایی ضمن ابراز نگرانی نسبت به برنامه هسته ای ایران از جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده خواسته اند تا از ابزارهای دیپلماتیک و اقتصادی استفاده کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
باب منندز سناتور تاثیرگذار دموکرات و لیندسی گراهام سناتور جمهوری خواه نامه ای را که تحت حمایت لابی صهیونیستی آیپک قرار دارد در سنا پخش کردند که عملا با بازگشت واشنگتن به برجام مخالفت می کند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
فارس: لیندسی گراهام سناتور جمهوری خواه آمریکایی در مصاحبه ای با شبکه فاکس نیوز گفت سیاست مهاجرتی جو بایدن تاثیرات منفی بر آمریکا خواهد داشت که از جمله آن ها بحران امنیت ملی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
لیندسی گراهام سناتور جمهوریخواه آمریکایی نسبت به امکان اینکه تروریستها بتوانند عناصر افراطگر آینده را از طریق مرز مکزیک با آمریکا به داخل کشورش قاچاق کنند، هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
لیندسی گراهام گفت، ترامپ یک "نیمه تاریک" دارد، با این حال "جادویی" دارد که دیگر جمهوری خواهان ندارند.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نما، لیندسی گراهام سناتور بانفوذ حزب جمهوریخواه، در مصاحبه با وبگاه آکسیوس مدعی شد: به اینکه دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا می تواند این حزب را بزرگتر، قوی تر و فراگیرتر کند؛ باور دارم حال آنکه او همزمان از این توانایی که آن را به طور کامل ویران کند نیز برخوردار است. ...