یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۰۶Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سناتور»

نصیر نیوز   ۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا از “رویترز”، مارکو روبیو یک سناتور جمهوری خواه آمریکایی مدعی شد آزادی مدیر ارشد مالی شرکت هواوی سوالات جدی در مورد توانایی دولت جو بایدن برای مقابله با تهدیدهای این شرکت بزرگ تکنولوژی و چین مطرح می کند. وی همچنین خواهان توضیح فوری بایدن به کنگره آمریکا در این خصوص شد. [...]
کیهان   ۸ ساعت پیش    
سناتور جمهوری خواه گفت: ایرانی می دانند که جو بایدن دربه در به دنبال توافق می گردد. خب آنها می خواهند شرایط خود را تحمیل کنند حتی چگونگی نشستن در میز مذاکرات!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۱    
یک گروه از سناتور های دموکرات و جمهوری خواه آمریکا در نامه ای از وزیر امور خارجه این کشور خواستند درباره نقض شدید حقوق بشر در بحرین اقدام کند، زیرا سرکوب شدید و نقض مستمر حقوق بشر در بحرین موجب خشم مردم خواهد شد و در نهایت، منافع آمریکا را در این کشور به خطر خواهد انداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۶:۲۵    
سناتور های امریکایی در نامه ای ضمن ابراز نگرانی از وضع حقوق بشر در بحرین خواستار پاسخگویی دولت بایدن در برابر جنایات صورت گرفته در این کشور شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
برخی از سناتور های آمریکایی در نامه ای به بلینکن خواستار پایان نقض حقوق بشر در بحرین شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سناتور جمهوریخواه، با انتقاد از سیاست های بایدن، دولت وی را دروغگو توصیف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین آمریکا ادعاهای کتاب افشاگرانه اخیر درباره مذاکرات او با دو سناتور جمهوری خواه آمریکا درباره نتایج انتخابات را رد کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: لیندسی گراهام و مایک واتز دو سناتور آمریکایی در تماس تیلفنی با احمد مسعود رهبر جبهه مقاومت ملی افغانستان از تلاش های وی اعلام حمایت کردند.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
دو عضو کنگره آمریکا در تماس تلفنی از مقاومت ملی افغانستان به رهبری احمد مسعود علیه طالبان قدردانی کردند. به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، لیندسی گراهام و مایک واتز دو سناتور آمریکایی در تماس تیلفنی با احمد مسعود رهبر جبهه مقاومت ملی افغانستان از تلاش های وی اعلام حمایت کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مایک والتز و لیندسی گراهام 2 سناتور آمریکایی هستند که با احمد مسعود رهبر جبهه پنجشیر تلفنی درباره وضعیت جاری در افغانستان گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
دو نماینده جمهوری خواه آمریکایی از گفت وگوی تلفنی با احمد مسعود خبر دادند و از ایالات متحده خواستند تا از به رسمیت شناخته شدن طالبان توسط جامعه بین الملل جلوگیری کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سناتور آمریکایی و سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل از سخنرانی بایدن در مجمع عمومی این سازمان به شدت انتقاد کرده و آن را مایه ننگ آمریکا دانستند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا رسانه- نمایندگان دموکرات سنای آمریکا طی نامه ای از کمیسیون فدرال تجارت (FTC) خواسته اند تا قوانین جدیدی برای حفاظت از حریم خصوصی داده های مشتریان وضع کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یک سناتور جمهوری خواه آمریکایی درباره احتمال نفوذ افرادی به آمریکا از طریق مرزهای جنوبی که او آنها را تروریست خوانده هشدار داده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
دو خبرنگار آمریکایی در کتابی جدید فاش کردند که لیندسی گراهام و مایک لی سناتور های جمهوری خواه آمریکایی شخصاً برخی ادعا های انتخاباتی ترامپ را مورد بررسی قرار دادند، اما قانع نشدند و به همین دلیل پیروزی بایدن را تایید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۱    
به عقیده مقام پارلمانی روس، ارزیابی مداخله جویانه وزارت امور خارجه آمریکا از روند برگزاری انتخابات دوما، نشان دهنده عصبانیت واشنگتن به دلیل شکست تلاش آنها برای دخالت در اوضاع سیاسی داخلی در روسیه است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال از تشدید تحرکات دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا برای کنار زدن میچ مک کانل از جایگاه رهبری سناتور های جمهوری خواه کنگره این کشور خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سناتور دموکرات کنگره ضمن تراژدی خواندن حمله پهپادی اشتباه در افغانستان که منجر به کشته شدن 10 غیرنظامی از جمله 7 کودک شد، اقدام مذکور را موجب بی آبرویی ایالات متحده خواند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سناتور جمهوری خواه آرکانزاس از جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به دلیل گذراندن تعطیلات آخر هفته خود در منطقه ساحلی ایالت دلاور در حالیکه به گفته او آمریکایی ها هنوز در افغانستان سرگردان هستند، انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سناتور برنی سندرز اعلام کرد، حمله پهپادی در افغانستان که منجر به کشته شدن 10 غیرنظامی شد، "غیرقابل قبول" بود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سناتور ارشد دموکرات آمریکایی با اشاره به حمله پهپادی آمریکا به کابل این موضوع را غیرقابل قبول دانست و آن را یک تراژدی انسانی قلمداد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۰    
سناتور ایالت ورمانت با اشاره به اذعان آمریکا به کشته شدن غیرنظامیان بی گناه در جریان حمله پهپادی آمریکا به کابل، آن را تراژدی انسانی خواند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نیویورک-ایرنا- سناتور برنی سندرز که در انتخابات ریاست جمهوری 2021 آمریکا نامزد ریاست جمهوری بود، اعلام کرد حمله پهپادی آمریکا در افغانستان که منجر به کشته شدن چند افغانستانی بی گناه شد، یک فاجعه انسانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سناتور ارشد دموکرات آمریکایی اشتباه آمریکا در حمله پهپادی که به کشته شدن 10 غیرنظامی از جمله 7 کودک افغان منجر شده است را یک تراژدی انسانی خواند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۳    
یک سناتور سابق آمریکایی تصاویری از بایدن منتشر کرده که وی در آن ها لباس طالبان را بر تن کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : براساس گزارش ها اسکات واگنر، سناتور سابق ایالت پنسیلوانیا این بیلبوردهای تبلیغاتی را در چندین بزرگراه با هزینه حدود 15 هزار دلار اجاره کرده است تا خشم خود را از واکنش آمریکا به تحولات افغانستان نشان دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به عقیده یک مقام پارلمانی روسیه، کشورهای اروپایی، در حالی از آمریکا دلسرد شده و می دانند که دیگر برای واشنگتن در اولویت قرار ندارند، فاقد سیاستی مستقل و یک استراتژی معقول و سنجیده برای برخورد با مشکلات هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۱۲    
سناتور دموکرات ایالت مینه سوتا در واکنش به اذعان دیرهنگام آمریکا به کشتار غیرنظامیان بی گناه در جریان حمله پهپادی به کابل، گفت که افرادی که در این حمله دخیل بوده اند، باید پاسخگو باشند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت مینه سوتا افزود در دو دهه گذشته هزاران نفر در طول عملیات های مخفیانه و غیر مسوولانه پهپادی آمریکا کشته شده اند. ما باید هر کسی را که در این حملات دخیل بوده اند، مسولیت پذیر کنیم و یک تحقیقات کامل در مورد این حمله و برنامه پهپادی را درخواست کنیم. به گزارش نیوز ویک، [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۳    
یک مقام پارلمانی روسیه گفت: آمریکایی ها در عراق، افغانستان، سوریه و لیبی مرتکب "اشتباهات بسیاری" شده اند که تردیدهای جدی در رابطه با تصمیمات راهبردی آنها ایجاد کرده و اشتباهات آنها می تواند بسیار خطرناک باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سناتور و رقیب سابق فرمانداری پنسیلوانیا بیلبوردهایی را که بایدن را طالبانی نشان می دهد خریداری می کند. آژانس حمل و نقل دولتی می گوید این تابلوهای تبلیغاتی قانونی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
انتقاد سناتور سندرز از مافیای ثروت در آمریکا، افزایش تورم در انگلیس و شکست آمریکا در راهبری نظام تک قطبی جهان از مهم ترین رویدادهای اروپا و امریکا در بیست و چهار ساعت گذشته بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، سناتور کاتیا آبرئو رئیس کمیسیون روابط خارجی و دفاع ملی سنای برزیل با حضور در ضیافت شام حسین قریبی در برازیلیا حضور یافت و طرفین آخرین وضعیت روابط دوجانبه را بررسی کردند. در این دیدار، حسین قریبی ضمن برشمردن آخرین موارد دستورکار دوجانبه و اشاره به ویژگی و ظرفیت [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سناتور برنی سندرز در پیامی توئیتری نوشت حرص و طمع افراد ثروتمند باید شکست بخورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۳۹    
تهران- ایرنا- سناتور مارکو رابی چهارشنبه اعلام کرد که گروهی از سناتورهای جمهوری خواه طرحی را تهیه کرده اند که طالبان را به عنوان یک گروه تروریستی خارجی معرفی می کند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
برخی سناتورهای آمریکایی به دنبال تصویب طرحی هستند که بر اساس آن طالبان به عنوان سازمانی تروریستی معرفی شود. به گزارش انصاف نیوز، قانونگذاران جمهوری خواه می گویند که با وعده های طالبان مبنی بر حکومت مطابق با هنجارهای بین المللی قانع نمی شوند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک سناتور جمهوری خواه تهدید کرد، در فعالیت نامزدهای مدنظر جو بایدن برای سمت های وزارت خارجه و پنتاگون تاخیر ایجاد می شود مگر اینکه وزیر خارجه و مشاور امنیت ملی آمریکا به دلیل نحوه عملکرد ضعیف دولت واشنگتن در مدیریت خروج از افغانستان استعفا کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا – آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا در نشستی در سنای آمریکا دربرابر پرسش های سناتور جمهوری خواه ایالت کنتاکی اعتراف کرد که نمی داند یک نیروی داعش یا امدادگر هدف حمله پهپادی آمریکا در افغانستان قرار گرفته است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۵۰    
کاخ سفید یک "عروسک گردان" دارد که می تواند در مورد مسائل مهم جو بایدن رئیس جمهور آمریکا تصمیم گیری کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۳۵    
سناتور آمریکایی خواهان اعمال تحریم های بیشتر علیه طالبان (گروه ممنوع در روسیه) شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا برای دومین روز در مقابل سناتور های کنگره آمریکا حاضر شد تا به سوالات اغلب شدید و انتقادی آنها در مورد خروج شتابزده دولت بایدن از افغانستان پاسخ دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۴    
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا اعلام کرد که کنگره آمریکا همه مقامات دولت کنونی و دولت های قبلی این کشور که در خصوص ثبات دولت تحت حمایت آمریکا در افغانستان به کنگره دروغ گفتند را پاسخگو خواهد کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: سناتور لیندسی گراهام با انتقاد از رویکرد دولت بایدن در قبال گروه طالبان، تاکید کرد که اگر کاخ سفید این "تروریست ها" را بپذیرد موجب می شود تا آمریکایی ها در سراسر جهان با "خطر" مواجه شوند و یک "فاجعه" به راه بیفتد. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۶    
تنها دوران سازندگی کهگیلویه بزرگ، مرد میدان عمل و خادم همیشه سرافراز ملت ایران و مردم دهدشت، سردار حاج عدل هاشمی پور، قدم بر صراط مردانگی نهادند و همچون پتروشیمی دهدشت، گاز قلعه رئیسی و دیشموک، آب سد کوثر به بهمئی، معادن سیلستین چرام و فسفات بهمئی و سرفاریاب، جاده ممبی به لنده، سیکل برقی حومه غربی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یک سناتور ارشد دموکرات آمریکایی اعلام کرد که تشکیلات خودگردان فلسطین قادر به ایفای نقش اصلی برای بازسازی غزه نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سناتور گراهام بار دیگر بایدن را به دلیل خروج از افغانستان به چالش کشید .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوری خواه با انتشار یک ویدئو به مناسبت سالگرد حملات 11 سپتامبر 2001 اعلام کرد، عملکرد جو بایدن در افغانستان باعث می شود که دیگر هیچ کسی از آمریکا تبعیت نکند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سناتور حسینی، نویسنده، کارگردان و بازیگر افغانستانی ، می گوید تاریخ ثابت کرده است که طالبان چگونه آدم هایی هستند؛ کسانی که ذات شان همان است که بود و عوض نمی شوند ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۲    
او این جمله را با عکس سناتور در اینستاگرام منتشر کرده بود. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، حامد امیری عضو تیم دوومیدانی پاراالمپیک کشورمان گفت: یکی از اقوام حریف آمریکایی که سناتور حزب دمکرات است در مراسم بدرقه اش گفته بود حریف ایرانی را نابود کن و با مدال طلا برگرد ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
الیزابت وارن سناتور آمریکایی به شرکت آمازون هشدار داد که باید برای مقابله با انتشار اخبار دروغ در مورد ویروس کرونا تلاش های بیشتری انجام دهد. به نقل از انگجت، یک ماه قبل از آغاز تعطیلی های مربوط به ویروس کرونا در غرب آمریکا در مارس سال 2020 ...