سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۱:۰۰Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سناتور»

پارسینه   ۳۲ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی سی ان ان هم اکنون با انتشار خبری فوری اعلام کرد: مجلس سنا طرح محاکمه ترامپ را پذیرفت. بر اساس اعلام این شبکه تلویزیونی، سناتور ها امروز برای ایفای نقش به عنوان هیأت منصفه در نشست محاکمه ترامپ سوگند یاد می کنند. ...
برترین ها   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: تصویر پربازدید برنی سندرز در روز تحلیف رئیس جمهور آمریکا حالا در قالب یک عروسک به فروش می رسد. به نقل از سی ان ان، تصویری از سناتور برنی سندرز در مراسم تحلیف جو بایدن رئیس جمهور آمریکا درحالی که با پوشش غیررسمی و دستکش های بافتنی روی صندلی نشسته است ...
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه پولیتیکو با استناد به منابع جمهوریخواه و افراد نزدیک به خانواده ترامپ گزارش داد، جارد کوشنر در حال تقویت حمایت از نامزدی همسرش ایوانکا ترامپ برای کرسی مجلس سنا از ایالت فلوریدا در سال 2022 است.
سناتور دموکرات پاتریک لیهی به جای قاضی جان رابرتس، رئیس دیوان عالی آمریکا، ریاست جلسه استیضاح ترامپ را به عهده خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
سناتور ایالت ورمونت توانست در صدر فهرست قانونگذاران کنگره با بیشترین دنبال شونده در شبکه های اجتماعی قرار بگیرد.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش    
افراد زیادی از تجربه و هوش رابرت مالی تعریف می کنند که در شورای امنیت ملی دولت باراک اوباما خدمت کرده است. سناتور برنی سندرز از جمله این افراد است ولی مخالفان رابرت مالی، او را شخص نامناسب برای تصدی سمت نماینده ویژه آمریکا در امور ایران می دانند.
فرارو   ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
کمتر از یک هفته بعد از مراسم تحلیف جو بایدن او درباره تدارک دموکرات های مجلس سنای برای استیضاح دونالد ترامپ در تاریخ 8 فوریه (20 بهمن) اعلام کرد که استیضاح باید انجام شود. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک سناتور آمریکایی در یک رشته پیام توییتری به انتقاد از سیاست های رئیس جمهور پیشین آمریکا و رویکرد سیاستمداران تندروی آمریکا در زمینه مسائل مربوط به ایران پرداخت.
مرور نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در گفتگویی با سی ان ان بیان کرد: فکر نمی کنم 17 سناتور جمهوریخواه رای به محکومیت ترامپ دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۵:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
سناتور های آمریکایی موافقت خود را با انتصاب جنت یلن به عنوان وزیر خزانه داری دولت بایدن اعلام کردند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
کریس مورفی ، نماینده دموکرات مجلس سنای آمریکا در حساب کاربری خود در توییتر درباره سیاست موسوم به فشار حداکثری که دولت ترامپ پس از خروج از برجام علیه ایران به کار گرفت نوشته است: کارزار فشار حداکثری ترامپ شکست فاجعه بار از آب درآمد اما جنگ طلب ها علیه ایران کماکان پشیمان نیستند ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، کریس مورفی ، نماینده دموکرات مجلس سنای آمریکا سیاست فشار حداکثری دونالد ترامپ علیه ایران را شکست فاجعه بار توصیف کرده است. در حال تکمیل...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سناتور تام کاتن نقش رهبری تندروها در اتهام زنی به راب مالی را برعهده دارد. پاسخ بایدن به این فشارها می تواند نشانه اصلی مسیر راه سیاست خارجی وی باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۴    
اذعان سناتور آمریکایی به شکست فشار حداکثری ترامپ علیه ایران و تهدیدات علیه اعضای کنگره آمریکا در آستانه استیضاح ترامپ و رکورد زنی ترامپ در دروغگویی از مهم ترین رویداد های این کشور بود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۸    
به گزارش مشرق، گمانه زنی ها پیرامون انتصاب رابرت مالی به عنوان فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران با واکنش ها و مخالفت های بسیاری از سوی طرفداران رویکرد فشار حداکثری و جمهوری خواهان مواجه شده است. کریس مورفی سناتور دموکرات آمریکایی در توئیتی به این واکنش ها پاسخ داده است: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
آندره کلیموف قانونگذار ارشد روسیه گفت که دست کشورهای خارجی به وضوح پشت تجمعات غیرمجاز اخیر در روسیه مشهود و این اتفاقات با کمک عوامل خارجی در حال رخ دادن است.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: برنی سندرز، سناتور 79 ساله ایالت ورمونت که در مراسم تحلیف جو بایدن با دستکش های بافتنی و چهره جمع شده از سرما دستمایه طنز و ابتکارات در شبکه های اجتماعی شد، روز یکشنبه 24 ژانویه گفت خوشحال است که این موضوع احتمالا می تواند به جمع آوری میلیون ها دلار برای امور خیریه کمک کند. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
کارکنان بهداشتی در حال تست گیری کرونا از مناطق قرنطینه شده هنگ کنگ/رویترز یک هنرمند در حال کشیدن نقاشی دیواری از حضور برنی سندرز سناتور سوسیالیست آمریکایی در مراسم تحلیف رییس جمهوری جدید آمریکا/ خبرگزاری فرانسه کلاس آموزش پارکور در نوار غزه/ خبرگزاری فرانسه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
چندین روز پس از آنکه جو بایدن به عنوان رئیس جدید کاخ سفید روی کار آمده و دموکراتها کنترل سنا را به دست گرفتند، سناتور رند پل جمهوریخواه بار دیگر بدون ارائه سند و مدرکی مدعی وقوع تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
یک سناتور دموکرات آمریکایی،کارزار فشار حداکثری دونالد ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایران را یک شکست فاجعه بار توصیف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۶:۰۵    
سناتور جمهوری خواه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز گفت: استیضاح ترامپ به منزله دامن زدن به تنش است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سناتور بن کاردین در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی ان ان گفت: ترامپ برای دروغ هایش استیضاح می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
میت رامنی، سناتور جمهوری خواه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز گفت: ترامپ همچنان در آمریکا نفوذ و اثرگذاری خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سناتور جمهوریخواه ایالت یوتا با حمایت از طرح محاکمه ترامپ گفت، محاکمه ترامپ بعد از خروج وی از کاخ سفید قانونی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
چاک شومر، رهبر اکثریت سنای آمریکا گفت دومین محاکمه برای استیضاح دونالد ترامپ در سنا عادلانه خواهد بود، ولی نسبتا سریع انجام خواهد شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سناتور چاک شومر، رهبر اکثریت سنای آمریکا گفت: روند رسیدگی به دومین استیضاح دونالد ترامپ، نباید زیاد طولانی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سناتور جمهوریخواه و هم حزبی رییس جمهور پیشین آمریکا در مصاحبه ای تصریح کرد: محاکمه ترامپ قانونی است و من مطابق با شواهد، رأی می دهم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک سناتور جمهوری خواه گفت تحریک به شورش از سوی رئیس جمهور سابق آمریکا اقدامی قابل استیضاح است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
شفقنا – چاک شومر رهبر اکثریت سنای آمریکا خواستار تحقیق وزارت دادگستری در باره توطئه دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین برای ابطال پیروزی جو بایدن رقیب دمکرات خود در انتخابات سوم نوامبر (13 آبان ماه) و برکناری سرپرست دادستانی کل شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه آمریکا اعلام کرد استیضاح رئیس جمهور سابق آمریکا بر اساس مدارک ارائه شده است.
برترین ها / خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: دستکش هایی که برنی سندرز سناتور دموکرات در مراسم تحلیف جو بایدن پوشیده بود مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته اند. این دستکش ها را دو سال پیش خانم معلمی به سندرز هدیه کرده بود و جالب اینکه نخ مورد استفاده برای بافت این دستکش ها از مواد بازیافتی می باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
یکی از سناتورهای شورای فدراسیون (سنای) روسیه معتقد است، انتظارات نامعقول نیمی از شهروندان آمریکایی و مخالفت نیمی دیگر از آنها با جو بایدن، منجر به افزایش نارضایتی ها از دولت جدید در جامعه این کشور خواهد شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۵    
وظیفه آژانس اطلاعات دفاعی ایالات متحده تهدیدات خارجی است اما بر اساس یک یادداشت طبقه بندی نشده که در این هفته به سناتور رون وایدن ارسال شد، فاش شد که طی دو سال و نیم گذشته حداقل پنج بار اطلاعات شهروندان آمریکایی با استفاده از داده های تلفن های همراه آنها جمع آوری و به کارگزاران تجاری فروخته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مسکو – ایرنا- رئیس کمیسیون سیاست گذاری اطلاعاتی شورای فدراسیون روسیه (مجلس سنای روسیه) اعلام کرد که مردم آمریکا از جو بایدن رئیس جمهوری جدید این کشور دلسرد می شوند و این ناامیدی روز به روز افزایش خواهد یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : سرکوب اعتراضات و بازداشت های گسترده در مسکو، هشدار سناتور جمهوری خواه نسبت به تبعات استیضاح دونالد ترامپ و تماس مشاور امنیت ملی ایالات متحده با مشاور امنیت ملی اسرائیل سرخط رسانه های دنیا را در نیم روز گذشته شکل داده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۴    
سناتور جمهوری خواه آمریکا هشدار داد که محاکمه رئیس جمهوری پیشین این کشور برای دومین بار می تواند پای رؤسای جمهور سابق دموکرات را نیز به محاکمه کشاند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
یک سناتور باسابقه جمهوریخواه هشدار داده است که دومین محاکمه استیضاح دونالد ترامپ منجر به محاکمه و تعقیب قانونی روسای جمهور پیشین دموکرات آمریکا خواهد شد.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۶    
انتصاب احتمالی رابرت مالی به عنوان نماینده ویژه آمریکا در امور ایران نه تنها متحدان ایالات متحده را نگران کرده، بلکه با واکنش سیاسیون این کشور نیز مواجه شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
یک سناتور سرشناس جمهوری خواه آمریکا تهدید کرد که دومین دادگاه استیضاح دونالد ترامپ ممکن است به پیگرد روسای جمهوری دموکرات سابق منجر شود و این در صورتی است که جمهوریخواهان دو سال دیگر کنترل این مجلس را دوباره به دست بگیرند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۵    
سناتور ارشد جمهوری خواه به دموکرات ها هشدار داد اگر استیضاح رئیس جمهور سابق این کشور را پیش ببرند، در صورت اکثریت شدن جمهوری خواهان در دوره بعدی سنا، رؤسای جمهور سابق دموکرات نیز استیضاح خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۳:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سناتور ارشد جمهوری خواه به دموکرات ها هشدار داد اگر استیضاح رئیس جمهور سابق آمریکا را پیش ببرند، در صورت اکثریت شدن جمهوری خواهان در دوره بعدی سنا، رؤسای جمهور سابق دموکرات نیز استیضاح خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یکی از سناتور های ارشد جمهوری خواه در واکنش به اقدامات حزب دموکرات آمریکا برای استیضاح ترامپ، به آن ها نسبت به پاسخی متقابل در سال 2022 هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سناتور ارشد جمهوری خواه به دموکرات ها هشدار داد اگر استیضاح رئیس جمهور سابق آمریکا را پیش ببرند، در صورت اکثریت شدن جمهوری خواهان در دوره بعدی سنا، رؤسای جمهور سابق دموکرات نیز استیضاح خواهند شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه آمریکا به اخبار منتشره درخصوص تمدید 5 ساله معاهده کنترل تسلیحات هسته ای میان کشورش با روسیه واکنش نشان داد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عکسی از برنی سندرز سناتور 79 ساله ایالت ورمانت در مراسم تحلیف جو بایدن، چهل وششمین رئیس جمهوری آمریکا در شبکه های اجتماعی دستمایه طنز و برخی ابتکارات شد. منبع: خبرآنلاین
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۰:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: تام کاتن سناتور جمهوری خواه آمریکا علیه پیشنهاد دولت جدید این کشور جهت تمدید معاهده اتمی استارت جدید با روسیه موضع گرفت. به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه فاکس نیوز ، کاتن گفت: این تصمیم بسیار بدی است و امنیت ملی آمریکا را به خطر می اندازد ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی یک آژانس اطلاعاتی تأیید کرد که آژانس اطلاعات دفاعی ایالات متحده (DIA) در سال های اخیر بدون دریافت مجوز قانونی اقدام به جمع آوری داده های مکانی موبایل های هوشمند شهروندان خود کرده است. ...