پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۲:۵۹May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمک های تسلیحاتی»

نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون نماینده روسیه در سازمان ملل گفت که رهبران غربی به درستی به پیامدهای استفاده از تسلیحاتی که به اوکراین عرضه می کنند علیه خاک روسیه واقف است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۰:۱۸    
شفقنا- دیمیتری پسکوف ، سخنگوی کرملین روز پنج شنبه(امروز) تایید کرد که هرگونه سلاحی که غرب در اختیار کی یف قرار دهد، مسیر عملیات ویژه روسیه در اوکراین را تغییر نخواهد داد و مسکو به تمام اهداف خود دست خواهد یافت. ...
وزارت خارجه چین روز چهارشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که تحریم هایی را علیه 12 شرکت نظامی آمریکایی و ده شخص اعمال کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، گرانت شاپس وزیر دفاع انگلیس امروز (چهارشنبه) در یک کنفرانس در لندن مدعی شد سرویس های اطلاعاتی بریتانیا و ایالات متحده شواهدی در اختیار دارند که نشان می دهد چین در حال حاضر کمک های مرگبار به روسیه برای استفاده علیه اوکراین ارسال می کند یا در حال آماده شدن برای ارائه این کمک ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از شبکه الجزیره قطر، کانال 13 رژیم صهیونیستی با تأیید این خبر گفت: این نخستین محموله مهماتی است که دولت ایالات متحده پس از ادعای تعلیق کمک های نظامی به اسرائیل فرستاد. جزییات این محموله هنوز منتشر نشده است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه فدراسیون روسیه امروز (چهارشنبه) گفت که هیچ سلاح غربی رژیم جنایتکار ولودیمر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین را از سقوط نجات نخواهد داد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، رسانه های رژیم صهیونیستی به نقل از یائیر لاپید رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی گزارش دادند که امضای قرارداد (با مقاومت) و بازگرداندن اسرا مهمتر از عملیات نظامی در رفح است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین در رایزنی تلفنی با همتای فرانسوی خود، بر نیازهای کی یف به دریافت کمک های تسلیحاتی در جنگ با مسکو تاکید کرد.
مهرصبا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
تجهیزات گسترده ای که طی بیش از 7 ماه گذشته در نسل کشی غزه به کار گرفته شده، با حمایت بی دریغ برخی کشورهای جهان از جمله آمریکا به دست رژیم صهیونیستی رسیده است. ...
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۴    
اکوایران: در حالی که نتانیاهو به تنش های میان آمریکا و اسرائیل دامن می زند، آیا بایدن به خاطر قطع کمک های تسلیحاتی سلاح، حمایت میانه روهای اسرائیل را از دست خواهد داد؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
جنگ غزه در شرایطی وارد دویست و شانزدهمین روز خود شده است که پس از پایان توافق آتش بس بین حماس و اسرائیل، حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه آغاز شده و همچنان ادامه دارد و دورنمای مشخصی برای پایان جنگ وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش اسرائیل گفت که این رژیم از ابتدای جنگ غزه کمک های تسلیحاتی بی سابقه ای از آمریکا دریافت کرده است و مهمات کافی برای حمله به رفح را در اختیار دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
جنگ غزه در شرایطی وارد دویست و شانزدهمین روز خود شده است که پس از پایان توافق آتش بس بین حماس و اسرائیل، حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه آغاز شده و همچنان ادامه دارد و دورنمای مشخصی برای پایان جنگ وجود ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
جنگ غزه در شرایطی وارد دویست و شانزدهمین روز خود شده است که پس از پایان توافق آتش بس بین حماس و اسرائیل، حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه آغاز شده و همچنان ادامه دارد و دورنمای مشخصی برای پایان جنگ وجود ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نخست وزیر یونان گفت، این کشور قصد ندارد سامانه های پدافند هوایی اس-300 و پاتریوت را به اوکراین بفرستد زیرا آنها برای حفاظت از یونان مهم هستند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل تهدید رئیس جمهوری آمریکا درباره توقف ارسال کمک های تسلیحاتی به تل آویو را ناامید کننده توصیف کرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۷:۴۷    
آمریکا ادعا می کند ارسال بخشی از کمک های تسلیحاتی خود به رژیم صهیونیستی را متوقف کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان به نقل از مسئولان اسرائیلی خبر دادند، ایالات متحده هفته گذشته ارسال محموله کمک های تسلیحاتی شامل مهمات را به دلیل اختلاف نظر در رابطه با عملیات رفح را به تاخیر انداخته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سودان به طور رسمی اعلام کرده بود که امارات با ایجاد یک پل هوایی به چاد، کمک های تسلیحاتی خود را از طریق این کشور آفریقایی در اختیار نیروهای واکنش سریع قرار می دهد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی ضمن افشای کمک های تسلیحاتی و پشتیبانی های آمریکا از ارتش این رژیم از ابتدای حملات به نوار غزه تاکید کردند که این ارتش کاملا وابسته به آمریکا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس ضمن وعده کمک های تسلیحاتی بیشتر به اوکراین استفاده از تسلیحات انگلیس برای حمله به اهدافی در روسیه را حق کی یف و آن را مجاز دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۰    
جنبشی که در حمایت از مردم فلسطین و محکومیت پشتیبانی و کمک های تسلیحاتی آمریکا از رژیم صهیونیستی شکل گرفت. این اعتراض ها منجر به ورود نیروهای پلیس به محوطه دانشگاه ها و بازداشت بیش از هزار دانشجو و برخی از اساتید شده و موج اعتراضات ضد صهیونیستی دانشجویان به دیگر کشورهای غربی هم رسیده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روسیه همزمان با سیل کمک تسلیحاتی غرب به اوکراین، میزان تولید تسلیحات خود را افزایش داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر اوکراین در سخنانی ادعا کرد که استرالیا بسته کمک های 100 میلیون دلاری به کی یف ارائه خواهد کرد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
هدف تحریم های جدید اتحادیه اروپا علیه مسکو، برخی نفتکش ها و نیز کشتی هایی است که کمک های تسلیحاتی کره شمالی برای روسیه را حمل می کنند.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی آمریکا با اشاره به کمک های تسلیحاتی جدید آمریکا به اسرائیل گفت اگر روسیه به ایران سلاح ارسال کند، این موضوع ثبات در خاورمیانه را متزلزل خواهد کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از اسپوتنیک، اِم چونگ ایل معاون وزیر خارجه کره شمالی امروز چهارشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که خیلی وقت است که میدان نبرد در اوکراین به گورستان تسلیحات گوناگونی تبدیل شده که آمریکا و ناتو به آنها افتخار می کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۱    
مقامات آمریکایی از آماده سازی بسته کمک های تسلیحاتی به ارزش یک میلیارد دلار به اوکراین خبر دادند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه مجارستان گفت: آمریکا، سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) و اتحادیه اروپا بر سر اینکه چه کسی می تواند تسلیحات بیشتری به اوکراین برساند، رقابت دارند و این امر درگیری با روسیه را تشدید و تهدید یک جنگ جهانی جدید را جدی تر خواهد کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه با اشاره به موافقت مجلس نمایندگان آمریکا برای اعطای کمک های تسلیحاتی تازه به اوکراین، گفت دخالت بیشتر واشنگتن در این جنگ منجر به همان شکست پرهیاهو و تحقیرآمیز خواهد شد که در ویتنام و افغانستان متوجه واشنگتن شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیا هشدار داد که اگر کمک های تسلیحاتی به اوکراین نرسد، این کشور تا پایان سال در جنگ شکست خواهد خورد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز با انتقاد از کمک های تسلیحاتی بایدن به رژیم صهیونیستی نوشت، نتانیاهو نسبت به درخواست های مکرر بایدن و تیم امنیت ملی او برای انجام کارهای بیشتر برای محافظت از غیرنظامیان غزه در برابر آسیب دیدن از تسلیحات آمریکایی ناشنوا بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سناتور مستقل آمریکایی در مقاله ای تاکید کرد دولت جو بایدن با توجه به اینکه رژیم صهیونیستی به بمباران نوار غزه و تحمیل گرسنگی به کودکان در این باریکه ادامه می دهد و این کار را عمدتا با کمک های تسلیحاتی و حمایت های دیپلماتیک واشنگتن در صحنه جهانی انجام می دهد باید تغییری اساسی در روابطش با این رژیم ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
یک فرمانده ارشد ارتش آمریکا روز چهارشنبه به کنگره این کشور نسبت به افزایش احتمال شکست اوکراین در جنگ با روسیه در صورتی که کمک های تسلیحاتی جدیدی برای کی یف تصویب و ارسال نشود هشدار داد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۷    
هرچند که در فحوای سخنان بایدن، کربی و بلینکن اشاره ای به اینکه اهرم فشار امریکا در صورت عدم پذیرش توصیه های واشنگتن علیه تل آویو چیست نشده است اما در شش ماه گذشته از آغاز جنگ غزه این کمک های تسلیحاتی بی امان امریکا به اسرائیل بوده که ادامه جنگ را ممکن ساخته است ...
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در گزارش این روزنامه انگلیسی آمده است: مسئله ارسال مستقیم سلاح کشنده به اوکراین پیش ازاین یک خط قرمز محسوب می شد و رهبران برخی کشورهای ناتو با این طرح پیشنهادی مخالفت کرده اند.
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فاش نیوز - هزاران نفر در شهرهای مختلف آلمان به مناسبت عید پاک در تظاهرات ضد جنگ شرکت کرده و ضمن انتقاد از سیاست های دولت فدرال خواستار توقف ارسال تسلیحات به اوکراین و رژیم صهیونیستی شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در سفر به فرانسه با تاکید بر لزوم ارسال کمک های تسلیحاتی به اوکراین، گفت این کشور در وضعیت حساسی قرار دارد.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۸    
ایران پرس: دید بان حقوق بشر خواهان توقف کمک های تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی شد.این نهاد حقوق بشری خواستار اعمال فشار از سوی جامعه جهانی ضد رژیم صهیونیستی جهت بازگشایی گذرگاه های غزه شد و تاکید کرد که آمریکا نیز باید تجهیز اسراییل به تسلیحات مختلف را متوقف کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سازمان دیده بان حقوق بشر تصریح کرد که آمریکا باید کمک های تسلیحاتی خود به رژیم صهیونیستی را متوقف کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
جنبش حماس فلسطین قصد دولت بایدن برای اهدای محموله های تسلیحاتی جدید به رژیم صهیونیستی را مؤید دروغ بودن همه ادعاهای واشنگتن در زمینه نگرانی برای وضعیت انسانی غزه دانسته و تاکید کرد آمریکا عامل اصلی جنگ وحشیانه صهیونیست ها علیه مردم فلسطین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
بسته جدید کمک های تسلیحاتی دولت آمریکا برای رژیم صهیونیستی به زودی ارسال خواهد شد تا دروغ بودن ادعای نگرانی واشنگتن از حمله قریب الوقوع صهیونیستها به رفح آشکار شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : یک روزنامه عبری زبان نوشت: تل آویو به دنبال راهی برای خرید تسلیحات با دور زدن واشنگتن است، زیرا بیم آن می رود که ایالات متحده اقدامات خود را پس از تهاجم مورد نظر ارتش اشغالگر به شهر رفح در جنوب نوار غزه تشدید کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حسن هانی زاده، کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه جامعه جهانی و سازمان ملل متحد نتوانسته اند در ماه های گذشته سازوکاری برای رساندن حداقل کمک انسان دوستانه به غزه بیابند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۳:۳۷    
تهران- ایرنا- آندری دودا رئیس جمهور و دونالد توسک نخست وزیر لهستان وارد کاخ سفید شدند تا درباره تخصیص و ارسال کمک های تسلیحاتی واشنگتن برای اوکراین با مقام های کاخ سفید گفت وگو کنند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
درحالیکه مقام های آمریکایی در ظاهر از افزایش آمار کشته شدگان غیرنظامی فلسطینی اظهار نگرانی می کنند، روزنامه واشنگتن پست گزارش داد که دولت آمریکا از آغاز حمله (رژیم) اسرائیل به غزه بیش از یکصد بسته تسلیحاتی به این رژیم فروخته و تحویل داده اما فقط دو مورد آنها را به اطلاع نمایندگان کنگره آمریکا ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۶:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین از غرب خواست تا کمک های تسلیحاتی لازم را در اختیار کی یف قرار دهند و در غیر این صورت، دنیا ممکن است با یکی از شرم آورترین صفحات تاریخ مواجه شود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با شدت گرفتن جنگ در نوار غزه در حالی که روند ارسال کمک های تسلیحاتی برای قتل عام فلسطینیان همچنان بین آمریکا و اسرائیل ادامه داشت، بایدن بارها از راه حل دو دولت سخن گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
یک رسانه عبری زبان فاش کرد، واشنگتن ادامه کمک های تسلیحاتی به تل آویو برای قتل عام مردم غزه را منوط به توقف شهرک سازی این رژیم در کرانه باختری کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دولت فلسطین، آمریکا و جامعه جهانی را مسئول نسل کشی در غزه دانست و تاکید کرد که آنها به ادامه جنگ چراغ سبز نشان داده و مانع توقف آن می شوند و کمک های تسلیحاتی به اسراییل می دهند.