یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۵:۰۸Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پس لرزه»

برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مجری صداوسیما با انتشار توئیتی به اظهارات اخیر همسر رئیسی درباره بانوی اول واکنش نشان داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: غرب به واسطه تسلط آذربایجان بر منابع انرژی و داشتن زیرساخت هایی جهت انتقال آن چشم بر روی نقض برخی از هنجارهای بین المللی در منطقه قره باغ بسته است، غافل از این که تنش میان ایروان و باکو، پس لرزه های منفی دارد و غرب قربانی اصلی پیامدهای چنین تنشی خواهد بود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
امام جمعه اردبیل گفت: رؤسای جمهور آمریکا در کاخ سفید به طرف سفارت اسرائیل نماز می خوانند بوش خودش به این مطلب تصریح کرد آنها مدیون آیپک هستند و برای آنها ملامتی نیست چون مدیون هستند اما نام یک مسلمان از اسلام گرفته شده است یا باید این اسم برداشته شود و یا باید به اقتضای آن عمل شود.
اقتصاد آنلاین / منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
پس از آنکه پوشش غیررسمی یکی از قانونگذاران آمریکایی به موضوعی برای مناقشه تبدیل شد سنای آمریکا طرحی برای ملزم کردن نماینده های کنگره به پوشیدن لباس های رسمی تصویب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
اکوایران : رئیس جمهور ارمنستان یک دموکرات محصول انقلاب رنگی است که بدترین نوع تهدید برای قدرت پوتین است؛ به خصوص اگر به داخل روسیه کشیده شود.
وزیر آموزش و پرورش در واکنش به انتشار تصاویری از منوی نامتعارف غذا در یکی از مدارس، اظهار کرد: این دولت تکلیفش با این مسائل روشن است و هیچ عمل اشراف گرایانه و غیرمتعارفی را نه قبول دارد و نه برمی تابد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
پس از خروج رونالدو از هتل اسپیناس پالاس شایعاتی مبنی بر دو برابر شدن قیمت اجاره سالن کنسرت این هتل منتشر شد؛ اما مدیر این هتل این شایعات را رد کرده و قیمت اجاره سالن کنسرت را بر هر شب 380 الی 420 میلیون تومان اعلام کرد. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ماجراهای لوئیس روبیالس، رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا، باعث شد یوفا اعلام کند محل برگزاری کنگره 2024 خود را از شهر مادرید به پاریس منتقل کرده است.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - به دنبال تغییر خام و ناپخته ساختار بنیاد شهید و امور ایثارگران و صرف هزینه های گزاف در این زمینه، مشاهده می شود که قسمتی از این تهوع ساختاری، تشدید سرکوب و خفقان رسانه ای حوزه ایثارگری است. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی رفسنجانی روز سوم مهر 1379 به دیدارهایی با مدیران سازمان بیمه خدمات درمانی، مسیح مهاجری و رهبر گروه حزب الله قم اشاره کرده است. او همچنین به سفر خرازی به آمریکا و تظاهرات علیه جمهوری اسلامی نیز پرداخته است. بخشی از خاطرات مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی را می خوانید؛ ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزارت خارجه پاکستان در بیانیه ای هتک حرمت به قرآن کریم در هلند را محکوم کرد و گفت: چنین اعمالی تحت عنوان آزادی بیان و عقیده هرگز قابل چشم پوشی نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
پس لرزه های اظهارات غلامحسین کرباسچی درباره حضور یک خانم به عنوان رئیس جبهه اصلاحات(که آنها را تحریف شده خوانده بود) ادامه دارد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۳    
ورود و خرج رونالدو پس لرزه هایی را هم به همراه داشت و آن بالا رفتن قیمت سالن اسپیناس پالاس در آغاز دور جدید کنسرت ها بود که آورده اش برای مخاطبان بلیت های میلیون تومانی بود.
سالن کنسرت های هتل اسپیناس پس از حضور رونالدو در این هتل قیمت اجاره سالن برای یک شب را دو برابر کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
نیکول پاشینیان، نخست وزیر ارمنستان به دلیل تسلیم شدن مقامات قره باغ کوهستانی با درخواست استعفا از سوی مردم مواجه شده است و هزاران نفر روز چهارشنبه به خیابان های ایروان پایتخت ارمنستان آمدند تا شکست دولت را محکوم و خواهان استعفای پاشینیان شوند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۰    
روزنامه شرق در گزارشی به حواشی سوغاتی رئیسی از نیویورک اشاره کرده و به این سوال پاسخ داده که آیا اولین بار است که الواح هخامنشی به ایران بازمی گردند؟ ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
شرق در گزارشی به حواشی سوغاتی رئیسی از نیویورک اشاره کرده و به این سوال پاسخ داده که آیا اولین بار است که الواح هخامنشی به ایران بازمی گردند؟
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
احمد علیرضا بیگی نوشت: اعلام تحریم دکتر احمدی نژاد توسط شخص بایدن نشان داد که علاوه بر جریان های ورشکسته سیاسی داخلی، آمریکایی ها هم از او در هراسند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه گرگان در رابطه با حادثه سقوط یکی از سامانه های آفندی در گرگان، گفت: واقعا باید خدا را شاکر باشیم که این حادثه همانند یک معجزه الهی به مردم شهر ما صدمه ای چندانی وارد نکرد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
درک گروه رسانه ای دولت انداختن و انتشار همین تصاویر ( نماز خواندن رئیسی در هواپیما ) است. عباس عبدی به تصویر منتشر شده از نماز خواندن رئیسی در هواپیما واکنش نشان داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در پی حمله پهپادی به فرودگاه سلیمانیه، رئیس جمهور عراق خواستار احضار سفیر ترکیه شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
عباس عبدی به تصویر منتشر شده از نماز خواندن رئیسی در هواپیما واکنش نشان داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
عباس عبدی به تصویر منتشر شده از نماز خواندن رئیسی در هواپیما واکنش نشان داد.
در پی شکایت ایران از کره جنوبی بابت تاخیر در پرداخت منابع ارزی کشورمان در طول سال های گذشته، حدود 850 میلیون دلار برآورد اولیه خسارتی است که کره ای ها باید پرداخت کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
انتشار تصویری از اقامه نماز رئیس جمهور در هواپیمای سفر به نیویورک با انتقاداتی روبه رو شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
شواهد اعلام شده نشان می دهد که پوتین در حال از دست دادن بازو های اقتصادی مهم خود است و این به معنی فاجعه تمام عیار در روسیه خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شرق : وقتی که رئیس شبکه بهداشت لاهیجان به دنبال دستور یک مقام خارج از سیستم سلامت بخش نامه کرد که در همه درمانگاه ها و بیمارستان های تابعه حق ارائه خدمات به افرادی با مسئله بدحجابی وجود ندارد، تنها در فضای مجازی سروصدایی به پاشد و بس.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نسبت به رد 3 مصوبه مجلس در هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصحلت واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، سیدسلمان ذاکر عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره تصمیمات و اقدامات هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصحلت که به تازگی سه مصوبه مجلس شورای اسلامی از جمله مصوبه ساماندهی کارکنان دولت را رد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: اخراج بخشی از بازرسان آژانس انرژی اتمی حاکی از آن است که دیگر زمان بزن دررو تمام شده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در این یادداشت به طور خاص بنا دارم به اعتراضاتی بپردازم که پس از اعلام کارنامه های کنکور از سوی سازمان سنجش و وزارت آموزش و پرورش شکل گرفت و رویاها، امیدها و حق های بسیاری که پایمال شد اما صدای شان به هیچ جا نرسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
آشوب ها در سال گذشته ماهیت سیاسی داشتند اما بررسی ها نشان می دهد که ریشه آن ضربه به اقتصاد بوده است. برخی لیدرها اغتشاش مهر1401 اعلام می کردند باید اموال عمومی تخریب شود؛ موضوعی که برای جمهوری اسلامی ایران تازگی ندارد و از ابتدای تشکیل نظام اسلامی مخالفان روی این موضوع مانور می دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هادی حجازی فر در طول 2 دهه فعالیت حرفه ای در سینما، به تجارب بزرگی دست یافته که تنها موقعیت مهدی او، ریل گذاری نوینی در مسیر سینمای دفاع مقدس ایجاد کرد که تکانه ها و پس لرزه های آن تا سال ها در آثار این حوزه ملموس خواهد بود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت و گو با مهر گفت: چه غربی ها تحریم های تسلیحاتی ایران را بردارند یا برندارند، برای امکانات و تجهیزات تسلیحاتی ما که قریب به اتفاق آن ساخت داخل است، هیچ تأثیری ندارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۷:۴۸    
روزنامه نگار مغربی گفت: شهروندان ساکن شهر مراکش و دیگر مناطق زلزله زده، از اینکه پس لرزه هایی رخ دهد، احساس وحشت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۲    
بسیاری از زلزله زده ها در مغرب به دلیل ترس از وقوع پس لرزه های شدید، ششمین شب متوالی پس از وقوع زلزله را در خیابان ها به صبح رساندند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رهبران جهان برای به دست آوردن هواپیماهای خصوصی جهت استفاده در سفرهای خارجی خود با همدیگر به رقابت می پردازند اما کیم جونگ اون رهبر کره شمالی از این قاعده مستثنا است چون یک قطار زرهی دارد که بهای آن بیشتر از هواپیماهای جامبوی ساخت آمریکا نیست که بیشتر رهبران عرب در سفرهایی خارجی از آن استفاده می ...
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۹:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
طبق اطلاعات ثبت شده در ردیاب سیارک ناسا، سیارکی به اندازه 81 بولداگ قرار است دو روز دیگر از کنار زمین عبور کند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
آمار تلفاتِ زلزله مراکش به دست کم 2900 کشته و 5 هزار و 500 مجروح رسید. جمعه (17 شهریور) زلزله ای 6.8 ریشتری مراکش را زیر و رو کرد و خساراتی جبران ناپذیر به بار آورد، زلزله ای که پس لرزه آن به فاصله 20 دقیقه، 4.9 ریشتر اعلام شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
عبدالله گنجی از انتشار مصاحبه تاجزاده انتقاد کرد و این انتقاد با واکنش عمادالدین باقی همراه شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۷:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس : نتایج نظرسنجی در اوکراین نشان داد که شمار قابل توجهی از شهروندان این کشور رئیس جمهوری آن را مسئول فساد در دولت و نهاد های نظامی می دانند.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
جدیدترین به روزرسانی واتساپ نشان می دهد که متا در حال کار روی تعامل پذیر کردن این پیام رسان با سایر پلتفرم ها است. تبلیغات جدیدترین بتای واتساپ در سیستم عامل اندروید (نسخه ی 2٫23٫19٫8) که شب گذشته در دسترس قرار گرفت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ایلنا، با اشاره به سفر حجت الاسلام رئیسی به استان خراسان جنوبی که حوزه انتخابیه وی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری به شمار می رود گفت: اگر ایشان در انتخابات پیش رو از همین حوزه انتخابیه مجددا کاندیدا شوند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- زلزله شناسان از یادگیری عمیق برای پیش بینی پس لرزه ها استفاده می کنند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بسیاری از کسانی که در نزدیکی مرکز زمین لرزه ای که بیش از 2 هزار قربانی برجای گذاشته است زندگی می کنند به دلیل اینکه مطمئن نبودند زلزله به خانه های آن ها آسیب رسانده باشد یا اینکه پس لرزه ای می تواند این خانه ها را ویران کند تصمیم گرفتند شب را در خیابان ها به صبح برسانند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان پس از شکست سنگین 4 بر یک برابر ژاپن از سمتش در تیم ملی آلمان برکنار شد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۱    
تهران- ایرنا- در پی وقوع زلزله ویرانگر هفت و دو دهم ریشتری در کشور مغرب و کشته شدن 2 هزار و 12 نفر و زخمی شدن 2 هزار و 59 نفر دیگر براساس آخرین آمارها تاکنون ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- ناصر جبور رئیس موسسه ژئوفیزیک مغرب شنبه شب گفت که پس از زمین لرزه 7.2 یشتری این کشور، 6 پس لرزه بزرگ نیز در این منطقه به ثبت رسیده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: محصولی کلیدی در سبد غذایی میلیون ها نفر در آسیا و آفریقا - در حدود دو ماه اخیر با بازار متلاطمی روبه رو شده است. هند یکی از صادرکنندگان اصلی برنج در جهان است و تصمیم این کشور برای محدودیت صادرات، قیمت این محصول را به بالاترین سطح خود از سال 2008 رسانده است. ...