چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۱:۳۴Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدارس»

مدیر توسعه آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: اجرای طرح مدارس مروج سلامت پیش از آغاز سال تحصیلی در منطقه آزاد اروند برنامه ریزی و در ابتدای سال تحصیلی پیش رو اجرا می شود.
تبیان   ۵۶ دقیقه پیش    
هفته پیش، یازدهم مردادماه بود که سازمان سنجش نتایج اولیه کنکور سراسری را منتشر کرد. با توجه به نتایج اعلام شده از بین 40 رتبه برتر کنکور امسال در گروه های آزمایشی مختلف فقط یک نفر در مدرسه دولتی درس خوانده بود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای بهره مندی دانش اموزان از عدالت آموزشی، هفته دولت امسال، 70 فضای آموزشی و ورزشی در استان اضافه می شود.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد تعداد کلاسهای درس ساخته شده به ساخت یکهزار کلاس درس توسط خیرین در استان محقق شد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت:ساخت 33 مدرسه طرح محرومیت زدایی با اعتبار 250 میلیارد تومان در استان کلید خورده است.
پانا   ۱ ساعت پیش    
تهران (پانا) - حامیان امنیت و نظم ملی، با مدیریت آموزش و پرورش منطقه 6، دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی منطقه 6، سرهنگ جلیلی، معاون اجتماعی کلانتری 148 به همراه مشاور و مددکار کلانتری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
ستاد پروژه مهر شهرستان هندیجان در راستای برنامه ریزی و تنظیم فعالیت ها و تمهید مقدمات بازگشایی مدارس با هدف تبیین وظایف و اقدامات کمیته های مرتبط در سطح مدیریت برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نشست علم نافع با موضوع علم نافع در مدارس و دانشگاه ها توسط کانون اندیشه جوان برگزار می شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد از بحران کمبود فضای آموزشی در شهرستان بویراحمد خبر داد.
حوزه   ۴ ساعت پیش    
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان البرز، بررسی طرح های تربیتی را یک ضرورت دانست و خواستار توجه خانواده ها به تعلیم و تربیت اسلامی شد.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم لارستان،خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی در توئیتی از نتایج کنکور امسال بخصوص در استان فارس گلایه کرد.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: بیش از 101 پروژه احداثی در مدارس به بهره برداری خواهد رسید که شامل 65 چمن مصنوعی، 25 کلاس درس تربیت بدنی، 3 فضای ساحلی و 8 سالن سر پوشیده می شود و امیدواریم تا مهرماه افتتاح شود.
کبنا نیوز   ۵ ساعت پیش    
مرسوم است که در هفته گرامی داشت خبرنگار، دستگاه های اجرایی با دعوت از رسانه های محلی و کشوری، با تدارک نشست خبری گزارش عملکرد خود را ارائه می دهند و از این طریق توانمندی ها و خدمات خود را به جامعه می نمایانند.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه نهادهای فرهنگی باید پویش های کتابخوانی در مدارس قشم را راه اندازی کنند، گفت: سزاوار نیست جزیره ای همانند هنگام فاقد کتابخانه عمومی باشد.
دانا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فعالی رئیس سازمان حمل ونقل شهرداری یزد گفت: با بازگشایی مدارس در سه ماهه پایان تحصیلی، استقبال رانندکان متقاضی برای سرویس مدارس 87 درصد کاهش داشت.
کبنا نیوز   ۵ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از موافقت وزارت بهداشت با راه اندازی رشته بهداشت مدارس در این دانشگاه خبر داد.
نصیر نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نصیرنیوز از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، مجتبی قمری افزود: حفظ سلامت و آرامش عزاداران حسینی ضرورتی است که آموزش و پرورش به نحو شایسته و با همکاری صورت گرفته با دستگاه های متولی، در انجام این مهم کوشید ...
گلستان ما   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس استان گلستان گفت: 600 میلیارد تومان در حال حاضر اعتبار برای تجهیز مدارس و هنرستان های استان نیاز داریم و گرچه رشد اعتباری خوبی داشتیم ولی در حال پیگیری هستیم که در سال های آینده بتوانیم بیش از گذشته مدارس را تجهیز کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری های مرکز بهداشت گلستان از ضرورت واکسیناسیون دانش آموزان پیش از شروع مدارس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: از خانواده ها انتظار داریم با توجه به وجود کرونا حتما فرزندان خود را قبل از بازگشایی مدارس، در برابر این بیماری واکسینه کنند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
کرج- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز با اشاره به نیازهای مختلف آموزشی و تربیتی در این استان گفت: امور تربیتی مدارس البرز نیاز به غباروبی دارد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
گرگان - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان گفت: با تخصیص 100 میلیارد ریال اعتبار از محل مصوبات سفر استانی رییس جمهور در کنار 60 میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان مرکزی، اصلاح سیستم گرمایش 402 کلاس مدارس نفتی و دارای ایرادات سیستم گرمایش گلستان به پایان می رسد.
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یکی از معلمان منتخب سال 1401 پاکدشت می گوید پس از بازگشایی مدارس در فرودین 1401، دانش آموزان مشکلات آموزشی و تربیتی متعددی داشتند که طراحی کلینیک آموزشی تربیتی منجر به کاهش مشکلات دانش آموزان شد. ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی یک روانشناس کودکان گفت: در سنین اولیه که کودک درکی از واقعیت ها و تواناییش ندارد و به مدارس فوتبال هدایت می شود، نباید توقع، هدف و تصور خاصی در خصوص تبدیل شدنش به فوتبالیست داشت.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید صرفا کنکور را ملاک موفقیت مدارس بدانیم، گفت: اما چیزی که بدون همه این مقایسه ها و واقعیت ها جدی است این است که سطح آموزش و تدریس ما در مدارس خیلی فاصله دارد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه ترویج کتابخوانی از سنین پایین به ویژه در مدارس ضروری است، گفت: نهادهای فرهنگی شهرستان با محوریت اداره کل کتابخانه ها باید پویش های کتابخوانی را در مدارس راه اندازی کنند.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کردستان از اجرای طرح مدرسه تابستان در مدارس دوره ابتدایی کردستان خبرداد و گفت: بخشی از این طرح در راستای سند تحول بنیادین و افزایش سرانه مطالعه دانش آموزان در تابستان و به صورت مجازی اجرا خواهد شد.
روز نو   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی متذکر شد: مدارس پولی با دریافت شهریه و آموزش اختصاصی برای طبقات مرفه و صاحبان رانت و قدرت سیاسی، فرزندان آنها را برای پیشرفت آماده می کند و فردی که پول ندارد عقب می ماند، این روند با مصوبه جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی پررنگ تر خواهد شد.
پانا   ۱۰ ساعت پیش    
584 میلیون تومان برای تجهیز پژوهش سراهای دانش آموزی تخصیص یافت
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل اعلام کرد: اعتبارات احداث فضاهای آموزشی و مدرسه سازی این استان در سال جاری با پنج برابر افزایش به سه هزار میلیارد ریال رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از پذیرش320 مراقب بهداشت مدارس متعهد خدمت از طریق کنکور سراسری خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس یازدهم، با بیان اینکه کتب درسی ظرفیت مطلوبی برای ترویج فرهنگ استفاده صحیح از انرژی به ویژه آب هستند از بی توجهی آموزش و پرورش به تکالیف قانونی این وزارتخانه در این راستا مندرج در قانون توسعه و بهینه سازی آب شرب شهری و روستایی در کشور انتقاد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی آموزش وپرورش استان اصفهان با بیان اینکه 173 دانش آموز اصفهانی در مدارس کانکسی و 906 دانش آموز در مدارس سنگی تحصیل می کنند، گفت: آموزش وپرورش استان اصفهان در سال جاری با 16 هزار نفر کسری نیروی انسانی مواجه بود که بخشی از این کمبود مرتفع شده است.
یک پزشک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۳    
1306 شمسی 1928 میلادی تولد در 6 اسفند ماه، بربر با 25 فوریه 1928، در رشت. اولین فرزند فاطمه رفعت و میرزا آقا خان ابتهاج. یکی از چهار فرزند و تنها پسر خانواده. 1313 ش. 1934 م. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مشمولان این آیین نامه عبارتند از مشمولین طرح طبقه بندی مشاغل معلمان و نیروهای توانبخشی مدارس استثنایی که در حال حاضر صرفا در واحدهای آموزشی و تربیتی اشتغال به خدمت تمام وقت دارند.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
شهردار قم گفت: رفع مشکل کمبود مدارس در قم نیازمند همکاری همه دستگاه هاست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
یاسوج_ مدیرکل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساخت یکهزار کلاس درس توسط خیرین در استان محقق شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۲۱    
مدیر دبستان پسرانه سما ارومیه با بیان اینکه توجه به مشاوره در مدارس کشور مغفول مانده است، گفت: آموزش سنتی استعداد دانش آموز را سرکوب می کند و برای شکوفایی استعداد نیازمند اقدامات فرهنگی در زمینه تربیت مشاوران و خانواده ها هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان با بیان اینکه برای استانداردسازی مدارس20 هزار میلیارد ریال نیاز گفت: در حال حاضر 353 مدرسه غیراستاندارد و ناایمن در قالب 2 هزار کلاس درس در استان وجود دارد که بخش قابل توجهی از این مدارس تا مهرماه امسال به کمتر از 300 فضا کاهش پیدا خواهد ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
محرم امسال باز هم عاشقان حسین (ع) و شیفتگان مکتب اهل بیت (علیهم السلام) و در سطحی گسترده تر دوست داران و پیروان عدالت و آزادگی، آیین های سوگواری سومین امام را به جا آوردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی گفت: آموزش و پرورش استان نیازمند 4500 کلاس درس است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سلامت هر جامعه به کیفیت نظام آموزشی آن وابسته است. اگر دانش آموزان ارزش ها، هنجارها و مهارت های اجتماعی لازم را برای شهروند خوب بودن و انجام وظایف فردی و اجتماعی خود به طورمؤثر فرانگیرند، واحدهای آموزشی رسالت خود را به انجام نرسانیده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش ضمن تاکید بر اینکه شرکت و ثبت نام دانش آموزان مدارس غیردولتی در برنامه های مکمل، اختیاری است گفت: حدود دو میلیون جمعیت دانش آموزی داریم و آمار شرکت کنندگان در برنامه ها و دوره های مکمل به 150 تا 200 هزار نفر نمی رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
هر ساله هنگام ثبت نام دانش آموزان سوال و ابهام اولیا درباره قیمت گذاری روپوش دانش آموزان مطرح می شود؛ این در حالی است که به نظر می رسد ناظر قیمت گذاری روپوش مدارس وجود ندارد و بیشتر اعمال سلیقه مدیران مدارس ملاک عمل است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۱۲    
گرافیک: مهدی سلامی روز گذشته در گزارش صفحه جامعه گفتیم که کارشناسان نسبت به افزایش چاقی در دانش آموزان هشدار داده اند. راهکار مقابله با این معضل را هم افزایش فعالیت های ورزشی و تحرک دانسته اند. اینجا نگاهی انداخته ایم به اوضاع و احوال ورزش در مدارس کشور.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- از زمان به دست گرفتن قدرت در یک سال پیش، طالبان محدودیت های سختی را بر دختران و زنان اعمال کرده اند تا از دیدگاه ریاضت آمیز خود از اسلام پیروی کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: ما هیچ مراسمی، هیچ سالن ورزشی، مدرسه و دانشگاهی را تعطیل نخواهیم کرد و دانشگاه ها و مدارس باید تمهیدات لازم را جهت برگزاری حضوری کلاس ها اتخاذ کنند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
قم(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت برای اینکه مدارس بتوانند هزینه های جاری خود را تأمین کنند، لازم است تا بخشی از فضای آنها مولدسازی شود. علیرضا رحیمی، مدیرکل آموزش وپرورش استان قم در دیدار اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان با سیدمرتضی سقائیان نژاد شهردار قم ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۲:۲۹    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: هیچ کلاسی در مدارس و دانشگاه ها، کسب وکار و سالن ورزشی به خاطر بیماری کرونا تعطیل نخواهد شد، اما باید شرایطی فراهم شود که اگر سویه های دیگری از کرونا شیوع پیدا کرد پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت شود.