سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۶:۴۷Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگاه تخصصی»

ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسدآباد از برگزاری 16 کارگاه تخصصی ویژه کودکان و نوجوانان اسدآبادی در ایام اوقات فراغت تابستان در این مرکز خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۱    
به منظور غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در فصل تابستان، 21 عنوان کارگاه تخصصی در مرکز فرهنگی هنری کانون خلخال برگزار می شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نخستین کارگاه تخصصی هوش مصنوعی با حضور علاقه مندان به این حوزه در مرکز فناوری اطلاعات جهاددانشگاهی قم برگزار شد.
دومین کارگاه تخصصی جهاد تبیین با سخنرانی امین موسوی، مدرس دانشگاه و حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان و کارکنان و کتابداران در سنندج برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۱    
کارگاه تخصصی ارتقای سطح دانش تجوید و صوت و لحن ویژه مربیان قرآن از سوی مؤسسه دارالقرآن الکریم زنجان برپا می شود.
در نشست خبری تشریح فعالیت های کانون خراسان جنوبی، مدیر کل کانون استان از برگزاری 300 کارگاه تخصصی برای کودکان و نوجوانان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۰    
گنبدکاووس- ایرنا- چهارمین کارگاه تخصصی چرم دست دوز و فروشگاه عرضه منسوجات چرمی و ابزار و یراق مرتبط با صرف هزینه چهار میلیارد ریالی و ایجاد 6 شغل در گنبدکاووس افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان گفت: برای تابستان امسال 258 کارگاه تخصصی در کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان در سیستان وبلوچستان اختصاص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۷:۳۸    
برای تابستان امسال 258 کارگاه تخصصی در کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان در سیستان وبلوچستان اختصاص یافته است.
مسئول برنامه ریزی و آموزش شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: یک کارگاه تخصصی یک روزه پیرامون دانش افزایی حقوقی، برای کارکنان ستادی و عملیاتی با توجه به حیطه مسئولیت کاری آنان در سالن جلسات منطقه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه تخصصی حقوق رسانه در پرتو اندیشه های قضایی ویژه اصحاب رسانه لرستان برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
کارگاه تخصصی “آشنایی با شیوه نامه ارزیابی خسارت در بیمه های درمان” در قالب یک وبینار آنلاین و به ابتکار مدیریت آموزش و توانمندسازی شرکت بیمه میهن در تاریخ 12 خرداد ماه برای کارکنان شرکت برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۷:۳۲    
کارگاه تخصصی تحریم های اقتصادی یک برنامه آموزشی عمیق و جامع است که به بررسی و تحلیل جوانب مختلف تحریم های اقتصادی و تأثیرات آن ها بر کشورها و شرکت ها می پردازد. این کارگاه برای فراهم کردن درک بهتر از چگونگی شکل گیری، اجرا و پیامدهای تحریم ها طراحی شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ رشیدی گفت: کارگاه تخصصی خاطره نگاری دفاع مقدس در لرستان برگزار می شود.
سازمان فناوری اطلاعات   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه تخصصی هوش مصنوعی و دولت الکترونیکی: فرصت ها، چالش ها و چشم انداز آینده توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران در حاشیه فروم اجلاس سران جامعه اطلاعاتی 2024 برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۱    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی تأکید کرد: بیش از 250 کارگاه، آزمایشگاه تخصصی و کتابخانه های مجهز فرصت مناسبی برای گسترش فعالیت های آموزشی و پژوهشی در مدارس سماست که در متمایل کردن ذهن دانش آموزان به پژوهش مؤثر است.
کارگاه تخصصی امور حقوقی در سالن جلسات منطقه شاهرود برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
هرمزگان - مدیرکل کانون پرورش فکری هرمزگان گفت: کتاب، محور اصلی 250 کارگاه تخصصی کانون پرورش فکری هرمزگان است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه تخصصی کاربرد هوش مصنوعی در پژوهش به همت پژوهشکده علوم بهداشتی جهاددانشگاهی و با حضور جمعی از پژوهشگران، دانشجویان و متخصصان حوزه سلامت برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۱    
کارگاه تخصصی فرآیند شکل گیری جبهه مقاومت؛ چالش ها و وظایف ما روز پنجشنبه، 10 خرداد از ساعت 14 در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۷    
با هدف ایجاد ارتباط دو سویه و راهبردی بین روانشناسان، وکلا و قضات به همت اداره بهزیستی شهریار و شهرداری شهر جدید اندیشه، کارگاه تخصصی باشگاه مدرسان روانشناسی شهرستان با موضوع حقوق خانواده برگزارشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان اردبیل گفت: کارگاه تخصصی مهارت های پیش از ازدواج با حضور 400 دانشجوی مجرد در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان اردبیل گفت: کارگاه تخصصی مهارت های پیش از ازدواج با حضور 400 دانشجوی مجرد در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی هنر، ورکشاپ چهار روزه ساخت بدنه های سرامیکی را برگزار می کند.
پایگاه خبری 2020   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری2020، احسان اصولی عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیته فوتسال در کارگاه تخصصی جام جهانی برای تیم های ملی شرکت کننده در جام جهانی فوتسال که از امروز در ازبکستان آغاز شده، حضور یافت. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، کارگاه تخصصی نماز بلندای سعادت توسط کانون نماز دانشگاه یزد به مدت 4 ساعت در روز چهارشنبه نهم خرداد ماه، ساعت ده صبح برگزار می شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه تخصصی کارگردانی انیمیشن با حضور سرگی استروسوسکی از هنرمندان مطرح کشور روسیه دوشنبه 31 اردیبهشت در سومین روز از برگزاری جشنواره بین المللی رسانه ای صبح در سرای آموزشی شهید مصطفی چمران مرکز آموزش حوزه هنری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۷    
کارگاه تخصصی خبرنگاری تک نفره در سومین روز برگزاری دومین رویداد بین المللی صبح در پرس تی وی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۲    
رضوان مرتضی در کارگاه تخصصی خود در جشنواره صبح گفت: مستندساز توانمند کسی است که دسترسی خوبی به سوژه ها دارد، چراکه در مستندسازی، ارتباطات حرف اول را می زند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه تخصصی تجلی آرمان فلسطین در هنر با حضور سهاد الخطیب گرافیست مطرح اردنی در حوزه هنری و نمایشگاه آثار چاپ دستی کابوس در مجموعه فرهنگان پاسداران برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس از برگزاری کارگاه تخصصی تاثیر هنر تذهیب بر هنرهای سنتی و صنایع دستی در عمارت دیوانخانه وکیل در شیراز خبر داد.
بانی فیلم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری هفته میراث فرهنگی را با شعار میراث فرهنگی، مشارکت مردمی و مسئولیت اجتماعی از 29اردیبهشت تا 4 خرداد سال 1403 گرامی داشته و برنامه های متنوعی را با این موضوع برگزار می کند. ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۹    
هرمزگان - دبیر اولین جشنواره ملی شعر معلم هرمزگان گفت: کارگاه تخصصی شعر و ترانه با تدریس عبدالجبار کاکایی در بندرعباس برگزار می شود.
کارگاه تخصصی خبرنگاری در جنگ، با تمرکز بر تهیه گزارش، با حضور اسرا البحیصی، خبرنگار مشهور شبکه العالم در غزه برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۵    
همزمان هفته نجوم، کارگاه تخصصی علوم شهروندی به صورت مجازی با حضو ساره واحدی و پوریا کمالی در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان برگزار شد.
مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره)، کارگاه تخصصی "تولید تجاری و کسب و کار محور در کشت بافت گیاهی" را در تاریخ 7 تا 9 خرداد 1403 به صورت حضوری برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت نفت و گاز آغاجاری گفت: برای نخستین بار در مناطق نفت خیز جنوب کارگاه تخصصی تعمیر شیرآلات صنعتی راه اندازی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، کارگاه تخصصی ساخت و ساز بر روی گسل در حاشیه نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله با شرکت حدود 100 متخصص در برج میلاد برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خوزستان از برگزاری کارگاه تخصصی کارآفرینی و اشتغالزایی همت ویژه مدیران و اعضای کانون های مساجد خوزستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی گفت: در نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی 16 کارگاه تخصصی برگزار می شود که هدف از آن تدوین قطعنامه ای در پایان کنفرانس است که به عنوان راهنمایی برای سیاست گذاران در زمینه ارتقای تاب آوری عمل کند.
یک دوره تخصصی امنیت هوانوردی (13-TRG) مطابق با آخرین الزامات برنامه ملی آموزش امنیت هوانوردی برای تعداد 28 نفر از مدیران ممیزین و کارشناسان "هما"، دیگر شرکتهای هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری در مرکز آموزش "هما" اجرا شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
هلدینگ انرژی سینا از برگزاری 11 کارگاه تخصصی در ایام برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با محوریت هوش مصنوعی و درس آموخته های توسعه میادین نفتی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دومین کارگاه تخصصی کتابت قرآن کریم با حضور 60 نفر از کاتبان و اساتید خوشنویسی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل روز جمعه 14 اردیبهشت ماه در مراغه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۸:۲۴    
بوشهر-ایرنا- رئیس دیوان عدالت اداری کشور گفت: 21 کارگاه تخصصی با هدف بررسی تخصصی موضوع های مرتبط با دیوان عدالت اداری کشور راه اندازی شد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، بیست و هشتمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع برق قرار است طی روزهای 11 تا 13 اردیبهشت ماه جاری با حضور بیش از هزار نفر از دانشگاهیان، دست اندرکاران و متخصصان صنعت برق از بخش دولتی و خصوصی در دانشگاه زنجان برگزار شود. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین کارگاه تخصصی مدیریت پسماندهای صنعتی ویژه مدیران صنایع استان هرمزگان به همت شرکت "سپنتامهام ایرانیان" با مشارکت شرکت نفت ستاره خلیج فارس برگزار شد. چرخه حیات محصولات و فرآیندهای آن، مزیت های آن در سیستم های بهینه سازی کارخانه ها، آشنایی مقدماتی و معرفی نرم افزارهای مربوط به LCA .. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان گفت: فقط50درصد از حجم پسماند پزشکی استان بی خطرسازی می شود. حبیب مسیحی تازیانی در اولین کارگاه تخصصی مدیریت پسماندهای صنعتی ویژه مدیران صنایع استان هرمزگان بابیان تولید سالانه 2 ...