شنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۳:۳۳Sep 2020 19

جدیدترین‌های «اصحاب رسانه»

 
روزنامه سپهر   ۱۷ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر در بازدید از پارک در حال احداث بانوان (بلوار طاق بستان) که در منطقه پنج شهرداری کرمانشاه در حال احداث است در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: ساخت پارک بانوان در جنب بیمارستان حضرت معصومه(س) مساحت هفت هزار و 300 مترمربع کاملاً محصور، در حال انجام است. ...
بسیج   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار علی ملک شاهکوهی ؛ فرمانده سپاه نینوا در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بخشی از مجاهدت های دوران دفاع مقدس را مدیون اصحاب رسانه ، قلم زنان و تصویربردارانی بودیم که با به تصویر کشیدن صحیح جنگ منجر به بسیج مردمی شدند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برنامه های این هفته را تشریح کرد.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با اصحاب رسانه شهرستان به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد.
روزنامه عطر یاس   ۲ ساعت پیش    
گروه شهری، گیتی فراهانی: سعید نادری سخنگوی شورای شهر اراک در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص اقدامات شورای شهر در 3 سال اخیر، به پروژه مجتمع تجاری آفتاب در مرکز شهر اراک اشاره کرد و گفت : این پروژه در واقع در محل شهرداری قدیم شهر اراک واقع شده است ...
سردار کارگر از اجرای برنامه های فرهنگی در چهل سالگی دفاع مقدس در بیش از 50 کشور دنیا با هماهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و رایزنان فرهنگی در خارج از کشور، خبر داد. ...
اعضای شورای شهر فومن با اشاره به وضعیت بد و نامناسب پارک شهر فومن و اتفاقات رخ داده از عدم پاسخگویی مسئولان به مردم گلایه کردند. به گزارش خبرنگار مهر، یکصد و دوازدهمین جلسه شورای شهر فومن شامگاه چهارشنبه در دفتر این شورا برگزار شد ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۹    
اهواز- خبرنگار کیهان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خوزستان گفت: 5 هزار عدد تبلت از محل کمک های جمع آوری شده در آئین شور عاطفه ها با اولویت توزیع در مناطق کم برخوردارتر تهیه و توزیع می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۰    
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس نشست خبری با اصحاب رسانه شنبه 29 شهریور در بوشهر برگزار خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۰    
نشست خبری اصحاب رسانه با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان با محوریت برنامه های چهل سالگی هفته دفاع مقدس در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس این شهر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۱    
جلسه هئیت اندیشه ورز بسیج رسانه با حضور اصحاب رسانه در زاهدان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی اژدری گفت: اردوی جهادی اصحاب رسانه از برنامه هایی است که سازمان بسیج رسانه فارس برای اهالی رسانه به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در نظر دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۹    
به مناسبت چهلمین سال هفته دفاع مقدس نشست خبری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اصحاب رسانه برگزار می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۴    
تور رسانه ای بازدید از مدارس تهران با حضور جمعی از خبرنگاران انجام و در پایان نیز نشست خبری اصحاب رسانه با مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران، برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بهروز اکرمی گفت:در اطلاع رسانی ها نیاز است از نظرات خود اصحاب رسانه که متخصص این امر هستند به خوبی استفاده شود چراکه اصحاب رسانه به عنوان افسران جنگ نرم از روش ها و ابتکارات خوبی می توانند استفاده کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵    
مدیرسازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان در جمع اصحاب رسانه گفت: مسائل و چالش های استان باید در هیئت های اندیشه ورز بررسی و پیگیری شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۸    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در نشست خبری با اصحاب رسانه برنا مه های هفته دفاع مقدس در استان را تشریح کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنرانی امام خامنه ای در روز دیدار پیشکسوتان دفاع مقدس با ایشان از رصد دشمنان در امان نخواهد بود تا با انعکاس مغرضانه آن اهداف شوم خود را پی بگیرند. اصحاب رسانه باید متوجه وظیفه خطیر خود باشند که همان تبیین درست فرمایشات امام خامنه ای است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۵    
استاندار پیشین خوزستان در نشست تخصصی "هم گفت" بیان کرد: پنج یا شش نفر هستند که سال هاست بر مدیریت خوزستان خیمه زده اند و دست از سر خوزستان هم برنمی دارند و این اصحاب رسانه هستند که باید آنها را پیدا کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۱    
رئیس خانه مطبوعات خوزستان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، جمعی از اصحاب رسانه با خانواده شهیدان والا مقام فرجوانی دیدار کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۴    
نشست شهردار و رییس شورای شهر اصفهان با اصحاب رسانه امروز _ پنجشنبه 27 شهریور ماه 99_ در محل سالن اجلاس برگزار شد. قدرت الله نوروزی پیش از این نشست از سالن اجلاس بازدید و پیشرفت پروژه را بررسی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون استاندار و جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین ضمن ابراز گلایه از نظارت های ضعیف در حوزه کرونا، گفت: از صدا و سیما، دستگاه قضا و اصحاب رسانه تشکر می کنیم که در این حوزه پای کار بودند ولی بقیه دستگاه ها در استان قزوین واقعا به وظیفه خود خوب عمل نکرده اند.
معاون حقوقی و فنی سازمان امور مالیاتی کشور تاکید کرد: بنابر هدف تسهیل فضای کسب و کار اشخاص حقوقی، شناسه ملی به عنوان شماره اقتصادی تلقی شده و بنگاه های اقتصادی برای اخذ مجوزهای لازم برای شروع کسب و کار، نیازی به شماره اقتصادی ندارند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تا این لحظه که حدود 45 روز از روز خبرنگار را سپری کرده ایم هیچ خبری از هدیه روز خبرنگار اصحاب رسانه استان گیلان نیست.
نواندیش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: فرماندار شهرستان ورامین با اشاره به ظرفیت شهرستان ورامین در تولید شیشه و آبگینه گفت: حدود 70 درصد از محصولات شیشه و بلور کشور در شهرستان ورامین تولید می شود. ...
بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام نشستی صمیمانه با اصحاب رسانه برگزار کردند
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۱    
رخشانی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت : امسال در سایه پیگیریها و رایزنی با مسولان ستادی وزارت و سازمان امور اداری و استخدامی کشور5 هزار و 421 نفرنیرو از طریق آزمون استخدام آزاد ماده 28 و دانشگاه فرهنگیان جذب می شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۳۲    
به مناسبت هفته دفاع مقدس اصحاب رسانه خوزستان با خانواده شهیدان اسماعیل و ابراهیم فرجوانی دیدار خواهند کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین با تشریح برنامه های جایگزین مراسم پیاده روی اربعین در ایران، اعلام کرد: این کمیته برای اعزام موکب های سلامت و اصحاب رسانه برای پوشش مراسم اربعین درخواست فرستاده اما عراق هنوز پاسخی نداده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - جانشین فرمانده سپاه قمربنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: صحنه هایی که در دفاع مقدس اتفاق افتاد، بدون حضور اصحاب رسانه در همان سنگرها می ماند. انتقال فرهنگ ایثار و شهادت بدون اصحاب رسانه ممکن نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۹    
رئیس اورژانس استان در نشست با اصحاب رسانه تاکید کرد: استان زنجان در سالهای اخیر با افزایش کمیت و کیفیت ارائه خدمات و تجهیزات به عنوان پیشرو در سطح کشور شناخته می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
وی با اشاره به دانشجویانی که مشمول اسکان در خوابگاه دانشگاه می شوند، ادامه داد: دانشجویان دکتری ورودی سال های 98 و 99 (همراه با نو ورودان) امکان اسکان را دارند. همچنین دانشجویان کارشناسی ارشدی که قصد دفاع از پایان نامه را دارند می توانند برای اسکان در خوابگاه اقدام کنند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سمنان در نشست خبری با اصحاب رسانه برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس را در این استان تشریح کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۱    
نشست خبری برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و هفته دفاع مقدس استان خراسان رضوی به ریاست حسن جعفری معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار و رئیس ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۷    
احد جاودانی به تشریح فعالیت های مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران پیرامون موضوع هفته دفاع مقدس و کرونا پرداخت و گفت: تسهیلات ویژه جبران خسارات هنرمندان و اصحاب رسانه از دوران شیووع ویروس کرونا پرداخت می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۷    
اصفهان ( پانا) - رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان تاکید کرد به صراحت عرض کردم که آموزش نباید متوقف شود، اما آموزش حضوری تنها باید برای دانش آموزانی صورت گیرد که امکان غیرحضوری را ندارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۶    
رئیس سازمان بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری گفت: ایجاد غرفه رسانه ای و استقرار خبرنگاران، تولید محتوا برای فضای مجازی، دعوت از راویان دفاع مقدس و تقدیر و معرفی اصحاب رسانه فعال در زمان جنگ تحمیلی از جمله اقداماتی است که با کمک اهالی رسانه استان در چهلمین سالگرد دفاع مقدس انجام می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۲    
جلسه شورای اطلاع رسانی استان مرکزی با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی، مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس استان، مدیرکل ارشاد استان و اصحاب رسانه در سالن جلسات استانداری برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
آیین افتتاح تماشاخانه مرکز تجاری ایران مال شامگاه دوشنبه 24 شهریور 1399 با حضوری جمعی از پیشکسوتان تئاتر و اصحاب رسانه برگزار شد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۲    
نشست خبری مهندس حسین بغدادی شهردار مشکین دشت با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات شهرداری مشکین دشت برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی، فرزاد رحمانی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز ملی اورژانس با اعلام این خبر گفت ...
نگاه اصفهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه از برنامه ریزی بیش از 50 برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد. به گزارش نگاه اصفهان ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ افتتاح خانه نخبگان به میزبانی واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان و با حضور سرهنگ غلامپور فرمانده ناحیه سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان، دکتر حمزه شیخیانی معاونت جهاد علم و فناوری سپاه امام صادق استان بوشهر ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
صبح روز سه شنبه 99/6/25 گروه های جهادی مدرسه ساز، همراه اصحاب رسانه وضعیت مدارس تهران را از نزدیک مشاهده و بررسی کردند. در تور گروه های جهادی مدرسه ساز، از مدرسه ای قدیمی و نامدار، دو مدرسه فرسوده و یک مدرسه ی نوساز که با همت خیرین ساخته شده بازدید شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : سخنگوی دولت با مهم توصیف کردن طرح فروش اوراق سلف نفتی، گفت: این طرح کماکان جزو طرح های مهم دولت محسوب می شود و در دستور کار قرار دارد. علی ربیعی در نشست خبری دیروز با اصحاب رسانه گفت: معتقد هستیم که اجرای این طرح در شرایط فعلی چند خاصیت دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۶    
قزوین - رییس شورای اطلاع رسانی استان قزوین گفت: هیچ دستگاه دولتی حق شکایت از اصحاب رسانه به واسطه انتشار محتوا در رسانه خود را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۱۳    
استاندار زنجان گفت: مردم، ارباب رجوع و اصحاب رسانه در انتخاب دستگاه برتر مشارکت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی، روح الله رجایی سردبیر فقید روزنامه جام جم را خبرنگار تراز انقلاب اسلامی دانست و گفت: ویروس منحوس کرونا عزیزی را از اصحاب رسانه جدا کرد اما یادداشت ها و گزارش های این خبرنگار تراز انقلاب در تاریخ جبهه رسانه ثبت شده است.
برترین ها / فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی دولت با مهم توصیف کردن طرح فروش اوراق سلف نفتی، گفت: این طرح کماکان در دستور کار دولت قرار دارد. علی ربیعی سخنگوی دولت روز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: هماهنگی سه قوه می تواند در حل مشکلات تاثیرگذار باشد، کرونا مشکلات زیادی برای دنیا ایجاد کرده است ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۲۳    
نشست خبری سید مهدی ابطحی، رییس دانشگاه صنعتی اصفهان ظهر امروز _سه شنبه 25 شهریور 99 _ با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.