چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۲۳:۱۸Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی قوه قضاییه»

ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۴    
تهران - ایرنا - سخنگوی قوه قضاییه حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن را پیش زمینه انتخاباتی پر شور دانست و تاکید کرد: مردم انتخاب افراد شایسته و اصلح را برای کرسی قانون گذاری فراموش نکنند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۳    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: حسین هدایتی (معروف به عابربانک فوتبال ایران) تا سال 1408 در حبس خواهد بود.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: حسین هدایتی تا سال 1408 در حبس خواهد بود. هدایتیِ از محکومان پرونده فساد بانک سرمایه 5 سال قبل به جرم اخلال کلان در نظام اقتصادی و خیانت در امانت به 12 سال حبس و رد مال محکوم شد و هم اکنون در زندان است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
پس از استقبال گرم عموم رسانه ها و اهالی مطبوعات از سخنگوی قوه قضاییه در جریان بازدید از بیست و چهارمین دوره نمایشگاه رسانه های ایران، حوزه سخنگوی قوه قضاییه از عموم رسانه ها تقدیر کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه رسانه های ایران از تاریخ 29 بهمن ماه کار خود را در مصلی بزرگ امام خمینی آغاز کرد و تا دوم اسفند ماه ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به مهر مبنی بر اینکه چه کسی به کوروش کمپانی مجوز فعالیت داده است گفت: چیزی تحت عنوان کوروش کمپانی به ثبت نرسیده و جعل عنوان صورت گرفته است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ستایشی در این باره گفت: در پرونده کوروش کمپانی اگر فرد بازگردد و به جای متواری شدن و پیام دادن از راه دور بیاید و حقوق مردم را تادیه کند قطعا شرایطش با زمانی که با اعلان قرمز ایشان را برگردانند متفاوت خواهد بود. ...
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده امیرحشین مقصودلو (تتلو) گفت: آقای تتلو در حال چند پرونده دارد. یکی از پرونده هایش اخیرا متضمن کیفرخواست شده و به دادگاه صالح انقلاب اسلامی تهران ارسال شده و پرونده اش در حال رسیدگی است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده کوروش کمپانی گفته بود:متأسفانه تعدادی از چهره های مطرح هنری و ورزشی کشور برای این شرکت در فضای مجازی مبادرت به تبلیغاتی ناصحیح کرده اند که در جلب اعتماد شهروندان موثر بوده است که بر اساس قانون باید مبالغی که برای تبلیغات این شرکت دریافت کردند را به صندوق دولت ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در مورد احتمال آزادی بابک زنجانی گفت: بنده هیچ احتمالی را مطرح نمی کنم. در مجموعه قضایی در مباحث حقوقی و قضایی صرفا مرجعی که در مقام تصمیم گیری می تواند این موارد را اعلام کند. هر چیزی که ما اعلام کنیم به موجب قانون واجد وصف ممنوعیت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در سومین روز از نمایشگاه رسانه های ایران از غرفه خبرگزاری مهر بازدید کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه امروز سه شنبه در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران از غرفه رکنا بازدید کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به آخرین خبر در مورد پرونده بابک زنجانی توضیح داد و خطاب به متهم پرونده کوروش کمپانی گفت که عاجلا خود را به مرجع قضایی معرفی کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی قوه قضاییه درباره تخفیف حکم بابک زنجانی گفت: هرگونه تصمیم در این باره با مرجع قضایی رسیدگی کننده است و باید تشخیص دهد که آیا اقدامات این فرد موثر بوده است یا نه که البته در این رابطه باید به نظر دیوان عالی کشور نیز توجه شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در مورد پرونده بابک زنجانی در نمایشگاه رسانه های ایران توضیحات مهمی ارائه داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در مورد پرونده بابک زنجانی توضیحاتی ارائه داد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده امیرحشین مقصودلو (تتلو) گفت: آقای تتلو در حال چند پرونده دارد. یکی از پرونده هایش اخیرا متضمن کیفرخواست شده و به دادگاه صالح انقلاب اسلامی تهران ارسال شده و پرونده اش در حال رسیدگی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به پر.نده بابک زنجانی گفت: قوه قضاییه با اقتدار تمام در راستای شناسایی گلوگاه های فساد و برخورد با مفسدین و تحقق فسادستیزی قدم برمی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۱    
سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به پر.نده بابک زنجانی گفت: قوه قضاییه با اقتدار تمام در راستای شناسایی گلوگاه های فساد و برخورد با مفسدین و تحقق فسادستیزی قدم برمی دارد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۹    
سخنگوی قوه قضاییه از غرفه خبرگزاری میزان در نمایشگاه رسانه های ایران بازدید کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۸    
سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد؛ مدیرعامل شرکت "کوروش کمپانی" به اتهام کلاهبرداری تحت تعقیب است و اموال منقول این شرکت در نقاط مختلف کشور مانند قایق هایی در جزیره کیش شناسایی و توقیف شده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
وکیل دادگستری در واکنش به اظهارات اخیر سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر بازگرداندن دستمزدهای تبلیغاتی سلبریتی ها که درپی تبلیغ کوروش کمپانی گرفته بودند، نوشت: صداوسیما هم وجوهات تبلیغات چای دبش را برگرداند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: مدیرعامل شرکت کوروش کمپانی 5 ماه قبل و پیش از اینکه ضابطان نسبت به این موضوع ورود کنند و پرونده ای برای این شرکت تشکیل شود از کشور خارج شده است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: اموال همدستان متهم اصلی و افراد مرتبط با این پرونده هم، شناسایی و توقیف می شود.
وانا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد سلبریتی ها باید پول تبلیغات کوروش کمپانی را برگردانند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده کوروش کمپانی گفت: شرکت مورد بحث با اخذ مبالغی مبادرت به فروش محصولات الکترونیکی همچون گوشی های ایفون و سامسونگ و سایر محصولات داشته است. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: مدیرعامل شرکت کوروش کمپانی به اتهام کلاهبرداری تحت تعقیب است و اموال منقول این شرکت در نقاط مختلف کشور مانند قایق هایی در جزیره کیش شناسایی و توقیف شده است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۱۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: مدیرعامل شرکت کوروش کمپانی به اتهام کلاهبرداری تحت تعقیب است و اموال منقول این شرکت در نقاط مختلف کشور مانند قایق هایی در جزیره کیش شناسایی و توقیف شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
پس از انتشار شایعاتی درباره بستری شدن امیرحسین مقصودلو مشهور به امیر تتلو در بیمارستان روانی و همچنین استرداد داوود غفاری مشهور به داوود هزینه به ایران، سخنگوی قوه قضاییه نسبت به وضعیت این دو نفر توضیح داد. جزئیات را می بینید و می شنوید.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده متهمان حادثه تروریستی کرمان توضیح داد.
زومیت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۶    
با وجود سخنان سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده دیجی کالا، وزیر ارتباطات می گوید در خلاء مقررات و ضوابط باید از سکوهای داخلی حمایت کرد. تبلیغات واکنش ها به اعلام جرم علیه دیجی کالا و اتهام توهین به مقدسات به دلیل یکی از محصولات عرضه شده در این پلتفرم ادامه دارد ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، اکنون پرونده مدیرعامل دیجی کالا در مرحله تحقیقات مقدماتی است. ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه درباره اعلام جرم علیه دیجی کالا به دلیل توهین به مقدسات توضیح داد. ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: امیرحسین مقصودلو از زمان بازداشت تاکنون به هیچ عنوان اعم از بیماری جسمی یا روانی به خارج از زندان اعزام نشده است و در زندان به سر می برد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه امروز چهارشنبه (25 بهمن 1402) با حضور خبرنگاران برگزار شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۲    
به گزارش زیرنویس، سخنگوی قوه قضاییه شایعات مبنی بر خروج تتلو از زندان را تکذیب کرد. بهمن بابازاده (خبرنگار حوزه موسیقی) نوشت: چندی پیش عکسی از بستری شدن تتلو در بیمارستان منتشر شد که برخی رسانه ها شایعاتی درباره مرخصی او از زندان مطرح کردند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی قوه قضاییه گفت: عضویت در گروهک تروریستی و صهیونیستی داعش، محاربه، افساد فی الارض، جنایت عمدی علیه بشریت و پشتیبانی از این گروهک تروریستی از جمله اتهامات 35 متهم پرونده حادثه تروریستی کرمان است.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
براساس آخرین خبرها از وضعیت پرونده انفجار تروریستی در کرمان، 35 نفر تاکنون بازداشت شدهاند.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه با حضور خبرنگاران برگزار و به سوالات خبرنگاران در رابطه با آخرین وضعیت پرونده حمید نوری، بانک سرمایه و شرکت دیجی کالا پاسخ داده شد. نشست خبری مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه امروز چهارشنبه 25 بهمن ماه با حضور خبرنگاران برگزار شد. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه گفت: امیرحسین مقصودلو از زمان بازداشت تاکنون به هیچ عنوان اعم از بیماری جسمی یا روانی به خارج از زندان اعزام نشده است و در زندان به سر می برد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: امیرحسین مقصودلو از زمان بازداشت تاکنون به هیچ عنوان اعم از بیماری جسمی یا روانی به خارج از زندان اعزام نشده است و در زندان به سر می برد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده پدیده شاندیز و شرکت پتروشیمی توضیحاتی ارائه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: برای آقای داوود غفاری با هر معروفیتی که داشت اعلان قرمز صادر شده است اما تا امروز ایشان به دادسرای عمومی انقلاب تهران معرفی نشده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: اتهام مدیرعامل دیجی کالا مبنی بر توهین مقدسات است که قرار قانونی از نوع وثیقه برای ایشان صادر شد و با صدور قرار قبولی وثیقه ایشان آزاد شدند. اکنون پرونده ایشان در مرحله تحقیقات مقدماتی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه آخرین وضعیت پرونده متهمان و محکومان پرونده بانک سرمایه را تشریح کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: اتهام مدیرعامل دیجی کالا مبنی بر توهین مقدسات است که قرار قانونی از نوع وثیقه برای ایشان صادر شد و با صدور قرار قبولی وثیقه ایشان آزاد شدند. اکنون پرونده ایشان در مرحله تحقیقات مقدماتی است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، مسعود ستایشی در نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه، گفت: از حضور معنادار و کم نظیر مردم صبور و مقاوم و فهیم ایران اسلامی در اقصی نقاط کشور در راهپیمایی 22 بهمن قدر دانی می کنم ...