شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۴:۵۸Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار سلیمانی»

بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۸    
حجت الاسلام عبدالحمید یازرلو گفت: سردار حجازی فر از همراهان و همرزمان سردار سلیمانی بودند و از جمله باررترین شاخصه های سردار حجازی اخلاص و مجاهدت در راه اسلام و انقلاب می باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۱:۰۹    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو ها عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
کاظمی گفت: عملیات وعده صادق نقطه عطفی است که در آینده در بسیاری از معادلات بین المللی خودش را نشان می دهد، ما این عزت و سربلندی را مدیون شهدایی مانند شهید طهرانی مقدم و شهید سردار سلیمانی هستیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
امروز سومین سالگرد شهادت فرمانده جبهه مقاومت، سردار سیدمحمد حجازی است. فرمانده ای که سال های پایانی عمرش پا به پای شهید حاج قاسم سلیمانی جلوی تکفیری ها ایستاد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سردار سلیمانی با تاکید بر لزوم ایجاد فضایی باز در جشنواره مدرسه عشق گفت: وعده صادق ریشه در فرهنگ مقاومت دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۱    
سردار سلیمانی با بیان این که اگر جمهوری اسلامی ایران، دفاع که حق مسلم ماست را انجام نمی داد، صهیونیست ها روز به روز گستاخ تر می شدند، گفت: اقتدار جمهوری اسلامی در عملیات صادق الوعد به جهانیان ثابت شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه کاشان یاد آورشد: خون سردار سلیمانی موجب شد که جمهوری اسلامی به طور مستقیم آمریکا را تنبیه کند و خون سردار زاهدی و رحیمی، مقدمه تنبیه مستقیم رژیم غاصب صهیونیستی را فراهم کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله هاشمی رفسنجانی روز بیست و هشتم فروردین سال 1380 دیداری با سید ابراهیم رئیسی و سردار سلیمانی داشته است. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، مشروح خاطرات آیت الله هاشمی در 28 فروردین 1380 را بخوانید؛ ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سردار سلیمانی با صدور پیامی عروج ملکوتی جانبار دفاع مقدس مححمد کیانی را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بیژن عبدالکریمی با اخلاقی خواندن عملیات دفاعی ایران علیه اسرائیل گفت: کشور ما به اندازه کافی صبر از خود نشان داد و تلاش کرد تا وارد درگیری نشود.پس از ترور سردار سلیمانی و هدف قرار دادن عین الاسد هم تلاش شد با طرف مقابل وارد درگیری گسترده نشویم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۸    
اولین نشست هم اندیشی اعضای شورای تحول در سال1403 در سالن سردارسلیمانی برگزار شد
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: بازار ارز و سرمایه تجربه مشابهی از انتقام در گذشته هم داشته است. تجربه انتقام شهادت سردار سلیمانی در سال 98 موردی است که برخی از آن برای روایت و تحلیل بازارها استفاده می کنند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان-تجمع مردم ولایت مدار نهاوند در حمایت و پشتیبانی از عملیات وعده صادق و حمله موشکی سپاه پاسداران علیه رژیم غاصب اسرائیل، امروز در میدان شهید سردار سلیمانی با حضور حداکثری مردم و مسئولین برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
فردین آقابزرگی در گفت وگو با ایران اکونومیست اظهار کرد: تجربه دو دهه گذشته از حادثه 11 سپتامبر که منجر به جنگ آمریکا و افغانستان شد گرفته تا جنگ آمریکا و عراق، بحران سال 2008 اقتصاد جهان ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، آنچه می خوانید گفت وگوی جوان با مادر پاسدار شهید مصطفی محمد میرزایی اولین شهید ایرانی در یمن است: شهید مصطفی محمد میرزایی را اولین شهید ایرانی در یمن لقب داده اند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
احمد یوسف زاده از ترجمه و انتشار 40 دل نوشته از جوانان و دانشجویان عراقی درباره شهید سردار سلیمانی در قالب یک کتاب خبر داد.
شمال نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تصویری از شهید حاج قاسم سلیمانی به همراه شهید محمدرضا زاهدی را مشاهده می کنید.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ننه علی همین یک پسر را داشت. پسری که خیلی وقتها سر گرسنه بر بالین مادر می گذاشت و می خوابید. وقتی هم علی بزرگ شد، رفت جبهه و شهید شد و حاج قاسم می دانست که این مادر هیچ کس را ندارد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: برای نخستین بار تصویری از شهید حاج قاسم سلیمانی به همراه شهید محمدرضا زاهدی (ابومهدی) منتشر شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله گفت: نیروهایی که در سوریه هستند مستشار هستند نه نیروهای نظامی، سردار سلیمانی در راس مستشاران قرار داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
قدس- فرماندار شهر قدس از افتتاح بخش آی. سی. یو عفونی بیمارستان شهید سردار سلیمانی این شهرستان همزمان با عید سعید فطر خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۰   + ۴۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به اتفاقات دیدار با گل گهر سیرجان و اخراجش واکنش نشان داد. اوسمار ویه را پس از خروج از ورزشگاه سردار سلیمانی شهر سیرجان در گفت و گوی کوتاه درباره اخراجش از نیمکت پرسپولیس در جریان بازی امشب مقابل گل گهر گفت: ...
سلام نو / حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دیدار تیم های فوتبال گل گهر سیرجان و پرسپولیس با پیروزی یک بر صفر سرخ پوشان به پایان رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۵    
تیم های فوتبال گل گهر و پرسپولیس در استادیوم سردار سلیمانی سیرجان به مصاف هم می روند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۹    
آمل- پنج سال از زمانی که یک خانه قرآن به یاد سردار دل ها شهید سردار سلیمانی در یکی از مناطق شهر آمل تأسیس شد، می گذرد و حالا اینجا، خانه ای پر از آرامش برای تمام اهالی شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در مراسم یادبود شهدای کنسولگری ایران در دمشق:با شهید زاهدی 44 سال همرزم بودیم.شهید زاهدی در اندیشه و تفکر و اخلاق و رفتار و در عملکرد یک انسان کم نظیر بود، شهید زاهدی دائم الذکر بود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده کل نیروهای مسلح گفت: دشمن را پشیمان می کنیم، از سردار سلیمانی و سردار زاهدی یاد گرفته ایم که تدبیر، نوع و محل عملیات را ما مشخص کنیم و ابتکار عمل در دست ما باشد، بنابراین عملیات انتقام با حداکثر ضربه به رژیم صهیونیستی است و این انتقام در زمان مناسب انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اقدام اخیر رژیم صهیونیستی اگرچه اقدامی از سر استیصال است، اما بدون پاسخ نخواهد بود. دشمن را پشیمان می کنیم اما از سردار سلیمانی و سردار زاهدی یاد گرفته ایم که تدبیر، نوع و محل عملیات را ما مشخص کنیم و ابتکار عمل در دست ما باشد ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ شرکت کنندگان در این مراسم راهپیمایی باشکوه با در دست داشتن تصاویری از رهبر معظم انقلاب، سردار سلیمانی و سایر شهداء معزز و با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آمریکا انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونسیتی و حامیان این رژیم نشان دادند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در عکس صفحه اول خود به جای عکس راهپیمایی دیروز روز قدس عکس تشییع سردار سلیمانی را منتشر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در این سوتی تصویر تشییع پیکر سردار سلیمانی در 15 دی 98 را به عنوان تصویر خیره کننده راهپیمایی روز قدس در 17 فروردین 1403 منتشر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۱۵    
روزنامه کیهان در این سوتی تصویر تشییع پیکر سردار سلیمانی در 15 دی 98 را به عنوان تصویر خیره کننده راهپیمایی روز قدس در 17 فروردین 1403 منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۶    
یک بانوی سوری اهل شهر نبل و الزهراء از ارادت مردم اسن شهر به سردار سلیمانی می گوید.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
قم (پانا) - سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت طوفان الاقصی نشان داد قدرت اسرائیل غاصب فضاسازی رسانه ای بود و شاگردان سردار سلیمانی ابهت رژیم صهیونیستی را شکستند
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 925269 / دیروز, 14:57 / ایران تصویری از دستنوشته شهید سردار سلیمانی درباره فلسطین منتشر شد. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، دست نوشته ای از شهید سردار سلیمانی منتشر شده است که در آن درباره فلسطین نوشته است ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
تصویری از دستنوشته شهید سردار سلیمانی درباره فلسطین منتشر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۶    
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز محور مقاومت شرایطی را فراهم کرده است که دشمن با همه توان نظامی و پشتیبانی نمی تواند ، اهداف خود را پیاده کند، طوفان الاقصی نشان داد قدرت اسرائیل غاصب فضاسازی رسانه ای بود، شاگردان سردار سلیمانی ابهت رژیم صهیونیستی را شکستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عاشورا گفت: قدس امروز قلب مسلمانان است و به قول سردار سلیمانی مسئله قدس امروز برای ما عزت و شرف است.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کانال شهدای ایران در ایتا ویدئویی از توصیفات سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی درباره سرلشکر بی ادعا و دلاور سپاه اسلام،شهید محمد هادی حاج رحیمی منتشر کرد: ...
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
برای پاسخ به این سوال باید به سابقه ایران در پاسخ به دشمنان نگاه کرد. به جز ترور سردار سلیمانی که با پاسخ فوری و شفاف ایران رو به رو شد بقیه پاسخ های ایران به دشمنان خود- به ویژه اسرائیل- به دور از هرگونه شتاب زدگی بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
برادرزاده شهید زاهدی گفت: مدتی قبل از شهادت شهید زاهدی، خواب دیدم که شهید سردار سلیمانی به همراه عمویم ایستاده اند و درباره موضوعی حرف می زنند و زمانی که خوابم را برای شهید زاهدی بازگو کردم، خندیدند و گفتند که شهادت شان نزدیک است.
نیوز فلاورجان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۲    
به گزارش نیوز فلاورجان مسیرهای راهپیمایی یوم الله روز قدس در شهرستان فلاورجان به شرح زیر است. شهر فلاورجان :میدان آزادی بلوار طالقانی خیابان فردوسی مصلای نماز جمعه شروع راهپیمایی ساعت 10:30 صبح شهر قهدریجان: میدان امام حسین خیابان امام خمینی میدان فلک شروع راهپیمایی ساعت 10:30 صبح پیربکران ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۰:۲۵    
پس از انتشار تصاویری از شهید سردار زاهدی، حالا تصاویر تازه ای از شهید محمدهادی حاجی رحیمی که در حمله تروریستی اسرائیل به کنسول گری ایران در دمشق به شهادت رسید، در صحنه نبرد و همراه با سردار سلیمانی منتشر شد. این تصاویر را می بینید.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۶    
حجت الاسلام میثم تارم گفت: امسال راهپیمایی روز قدس ساعت 10 و نیم صبح از میدان سردار سلیمانی تا حرم مطهر شهدای گمنام در مصلی پیامبر اعظم (ص) برگزار خواهد شد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی پنتاگون روز سه شنبه گفت، ایالات متحده هیچ مداخله ای در این حمله نداشته و پیش از انجام حمله از آن مطلع نبوده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
متن تبریک روز جهانی قدس 1403 را در قالب پیام، متن ادبی، دلنوشته، شعرکوتاه و ...را به همراه عکس پروفایل روز قدس و عکس سردار سلیمانی مشاهده می کنید.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نام سرداران شهید اخیر سپاه در سوریه را با هم دوباره بخوانیم، شهید سید رضی، شهید محمدرضا زاهدی، محمدهادی حاجی رحیمی و ... . این ها به راستی چه کسانی هستند؟ در سرچ گوگل تصاویرشان به غایت کم هست ولی در نزد رژیم صهیونیستی سرشناس ترین و اصلی ترین دشمنان جهانی آن ها محسوب می شوند ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر، مهدی پیرهادی در دویست و بیست و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حضور مردم عزیز در میدان فلسطین در روز گذشته و درخواست مردم از وزارت امور خارجه برای پاسخگویی مناسب به حملات، اظهار کرد: شاید اگر روزی که سردار سلیمانی [...]
گیلانستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۳۷    
فرمانده اسبق سپاه قدس گیلان گفت: همانطور که سردار سلیمانی تکرارپذیر نیست، سردار زاهدی نیز تکرارپذیر نمی باشد.