دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۰:۴۸Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیماری های واگیر»

ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 39 هزار دوز واکسن آسترازنکا به اصفهان تحویل داده شده و کارآزمایی فاز سه واکسن سوبرانا در اصفهان در حال شروع است و قرار است سه هزار و 500 داوطلب اصفهانی این واکسن را بزنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۰:۲۸    
اریکا ادواردز منبع: ان بی سی نیوز جو بایدن ماه گذشته گفت هدف دولت این است که کشور در چهارم ماه ژوئیه به حالت عادی نزدیک شود. با آنکه این سخنان به معنای آن است که کشور در مسیر درست در حرکت است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت اصفهان گفت: واکسن ایرانی-کوبایی کرونا در آستانه تست انسانی درایران است و مجوز فاز سه بالینی را گرفته اما هنوز فراخوان جذب داوطلب اعلام نشده است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان از ورود 39 هزار دُز واکسن آسترازنکا تولید شرکت دانمارکی به اصفهان برای واکسینه کردن کادر درمان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیشگیری از بیماری های واگیر مرکز بهداشت شمال تهران گفت: نوع واکسن کادر درمان اغلب اسپوتنیک وی روسی و بهارات هندی و برای بیماران خاص، سینوفارم چینی است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت اصفهان گفت: محموله 39 هزار دوز واکسن آسترازنکا در راه اصفهان است و به زودی به مابقی کادر بهداشت و درمان استان اصفهان تزریق می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان با اشاره به روند کُند واکسیناسیون در کشور و استان، گفت: حدود یک درصد جمعیت کشور واکسینه شده اند که این میزان نشان دهنده روند کند واکسیناسیون است؛ البته به گفته مسئولان محموله های جدید واکسن خریداری شده است تا روند واکسیناسیون شتاب گیرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۳    
رئیس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی تبریز: تمام مراکز بهداشتی استان آماده تست و نمونه گیری از افراد مشکوک به کرونا هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مسوول بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: نزدیک به 24 هزار نفر در این استان از 2 ماه گذشته تا کنون واکسن کرونا را دریافت کردند که بیشتر آنها از کادر درمان و بهداشت هستند.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مسئول ستاد واکسیناسیون سازمان نظام پزشکی گفت: تخلفی در زمینه ی تزریق واکسن انجام نشده است و اگر مواردی هم بوده، بسیار اندک است و قابل ملاحظه نیست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر گروه بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: مردم باید از دست زدن به قارچ های سمی خودداری کنند زیرا در مواردی شاهد جذب سم این قارچ ها از طریق پوست نیز بوده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان از آغاز مرحله پنجم واکسیناسیون کرونا در اصفهان با 6 هزار و 600 دُز واکسن خبر داد.
عصر تبریز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس گروه پیشگیری از بیماری های واگیردار بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان گفت: موارد بیماران کرونایی شناسایی شده در این استان نسبت به روزهای اول سال جاری بیش از 30 درصد افزایش دارد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۹    
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت اصفهان گفت: این روند واکسیناسیون در استان اصفهان کافی نیست چراکه برای افزایش ضریب ایمنی گروه های آسیب پذیر یک میلیون و 800 هزار نفر در استان اصفهان شناسایی شده اند که تاکنون 28 هزار دوز واکسن تزریق شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۷    
گروه استان ها- مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: روز گذشته 6 هزار و 600 دز واکسن از تهران به اصفهان رسید که بر این اساس افرادی که در بیمارستان، بهداشت و بخشی از مطب های خصوصی با بیمار در ارتباط هستند، در اولویت قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: با ورود این منطقه به موج چهارم کرونا ، فوت بیماران مبتلا به این ویروس نسبت به ماه های قبل سه برابر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۸    
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: نیازمند احساس نگرانی مردم هستیم و باید مردم نسبت به ابتلا به بیماری احساس خطر کنند، تست های مثبت کرونا در مراکز 52 گانه حدوداً 5 برابر شده است و شرایط به زودی حادتر نیز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۷    
ایسنا/اصفهان مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان با بیان اینکه تاکنون نزدیک به 20 هزار نفر در بخش های درمان و بهداشت در استان واکسن زده اند، اما هنوز واکسیناسیون کادر درمان و بهداشت تکمیل نشده، تاکید کرد: اولویت واکسیناسیون با کادر درمانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: مردم اصفهان باید نگران شیوع کرونا باشند و تا این اتفاق نیفتد شرایط بدتر خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۱    
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: تاکنون 17 هزار دوز واکسن به کادر درمان تزریق شده و کادر درمان حدود 5 هزار دوز دیگر واکسن نیاز دارند تا به طور کامل کادر درمان در استان اصفهان واکسینه شوند و واکسینه کردن پاکبانان نیز هنوز انجام نشده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۸:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: گیلان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از آغاز واکسیناسیون 1233 پاکبان گیلانی در برابر کرونا خبر داد. دکتر آبتین حیدرزاده در جمع خبرنگاران با اشاره به ادامه نخستین مرحله از واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در گروه ها و بخش عمومی جامعه اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: در مرحله چهارم واکسیناسیون کرونا تزریق واکسن به دلیل افزایش شیوع بیماری در استان به پاکبانان نرسید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مصرف زیاد نمک مهم ترین عامل فشارخون بالاست، این در حالی است که سرانه مصرف نمک در کشورمان 2 برابر میانگین جهانی است. به گزارش مهر، مصرف زیاد نمک مهم ترین عامل فشارخون بالاست، این در حالی است که سرانه مصرف نمک در کشورمان 2 برابر میانگین جهانی است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجرایی دفتر مدیریت بیماری های واگیر و رئیس اداره دیابت وزارت بهداشت گفت: به بیماران دیابتی هشدار دادیم تا از خانه بیرون نروند، اما توزیع نادرست انسولین در داروخانه ها باعث شد تا بیماران برای تهیه دارو به چند داروخانه ی مختلف بیرون از خانه سر بزنند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت: سن مجاز مصرف واکسن چینی سینوفارم از 18 سال و بالاتر (بالای 60 سال نیز مجاز است) و سن مجاز مصرف واکسن هندی کوواکسین (بهارات) 18 تا 55 سال است؛هر دو این واکسن ها در دوره بارداری منع مصرف دارند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۰    
همدان-رئیس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به آغاز اجرای طرح واکسیناسیون علیه بیماری کووید 19 ویژه پاکبانان در همدان گفت:در فاز اول 800 نفر از آنان واکسینه می شوند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پیرحسین کولیوند روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا در خصوص آخرین آمار خدمات ارائه شده توسط مرکز مدیریت بیماری های واگیر در نوروز 1400 اظهار داشت: از 25 اسفند سال 99 تا هفتم فروردین سال 1400 تعداد 338 هزار و 803 مورد غربالگری صورت گرفته که از این تعداد 108 هزار و 475 مورد تست کرونا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مسوول بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از آغاز نخستین دوره واکسیناسیون علیه کرونا در سال 1400 در این استان در روز شنبه هفتم فروردین خبر داد و گفت: در اولین گام تعدادی از کادر درمان و بهداشت این واکسن را دریافت کردند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۰    
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت اصفهان گفت: از صبح امروز، 11 هزار دوز واکسن تخصیص یافته به استان اصفهان به کادر بهداشت و درمان تزریق می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس گروه مبارزه با بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 3 واکسن اسپوتنیک V روسی، سینوفارم چینی و بهارات بیوتک هندی تأییده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را دارند و جای هیچگونه نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: فاز چهارم واکسیناسیون کرونا از شنبه هفتم فروردین با حدود 10 هزار دوز واکسن شروع می شود و در این مرحله تعدادی از پاکبانان شهرداری واکسینه می شوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۵    
اقتصاد ایران: اصفهان - مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان از آغاز فاز چهارم واکسیناسیون کرونا از روز شنبه با استفاده از 10 هزار دُز واکسن چینی، هندی و روسی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه مبارزه با بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تزریق واکسن کرونا به گروه های هدف مرحله به مرحله و طبق اولویت بندی لحاظ شده انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل سل و جذام مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به شباهت علائم بیماری سل و کووید19، گفت: شباهت علائم بیماری، ترس از مراجعه به مراکز درمانی و.. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت اصفهان گفت: روز پنج شنبه، واکسیناسیون کرونا در اصفهان به پایان می رسد و برنامه واکسیناسیون کرونا در سال آتی توسط وزارت بهداشت و درمان ابلاغ می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس گروه مبارزه با بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: محموله چهارم واکسن کرونا شامل 2136 دز واکسن چینی و 2850 دز واکسن روسی به استان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایران در حوزه مقابله با بیماری های واگیر جزو کشور های با شاخص بالا است. ایران سازنده 11 واکسن انسانی، 17 واکسن دامی، 19 واکسن طیور و یک واکسن مخصوص آبزیان است.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۶    
روزنامه خراسان -جواد نوائیان رودسری: دوران صدارت میرزاتقی خان امیرکبیر، بسیار کوتاه بود؛ او کمتر از چهار سال پُست صدراعظمی را برعهده داشت، اما در همین دوران کوتاه، چنان تغییرات بنیادینی ایجاد کرد که اگر با شهادت وی، روند آن متوقف نمی شد ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: پیشروی ساخت وسازها در حریم تاغزارها موارد ابتلا به بیماری پوستی سالک را در این استان افزایش داده و نگرانی زیادی در این زمینه وجود دارد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: برای شروع مرحله سوم واکسیناسیون کرونا ویروس در اصفهان بامداد امروز حدود 9 هزار دوز واکسن به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تحویل داده شد که بخشی از واکسن ها روسی و بخشی دیگر چینی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان از ثبت نام شهروندان اصفهانی در سامانه سیب برای واکسن کرونا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: 9 هزار دُز واکسن چینی و روسی کرونا برای اجرای فاز سوم واکسیناسیون کرونا به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تحویل داده شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۶    
مسئول واحد بیماری های واگیر مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد از غربالگری مشمولین خدمت مقدس سربازی در زمینه بیماری کرونا خبر داد.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
پذیرش یک مرجع واحد از سوی جامعه، همراهی و یکصدایی علما و بزرگان حوزه برای ایجاد نشدن دوگانه علم و دین، حضور شرکت های دانش بنیان در عرصه تولید نیازمندی ها و انسجام و هماهنگی همه قوا در سراسر کشور از نقاط قوت کشور در مبارزه با کرونا بوده است ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۲    
کتاب اطلس کشوری فراوانی و بروز بیماری های واگیر تحت پوشش نظام مراقبت در جمهوری اسلامی ایران سال 1388 تا 1397 و 31 اطلس استانی دیگر توسط مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه علوم پزشکی کردستان و به سفارش معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: فاز سوم واکسیناسیون کرونا در اصفهان هفته آینده انجام می شود اما هنوز سهم اصفهان و جامعه هدف مشخص نیست.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس اداره پیشگیری از بیماری های واگیر و غیر واگیردار دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: دقت تست رپید برای شناسایی افراد مبتلا به کرونا وابسته به زمان انجام تست در دوره بیماری است ...
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۷    
واحد امور دارویی با همکاری گروه بیماری های واگیر معاونت بهداشت، وبینار تازه های بیماری کووید -19 تظاهرات آن و مصرف منطقی دارو برای بیماران سرپایی را برگزار کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت اصفهان از واکسیناسیون 7500 دوز واکسن کرونا اسپوتنیک روسی به کادر درمان در استان اصفهان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۳    
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت اصفهان از اتمام واکسیناسیون تخصیص یافته به اصفهان خبر داد.