دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۸Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تکذیب»

نواندیش   ۱۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تسنیم: سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آقای ابطحی مشاور وزیر کشور اعلام کرده که که در پی عملیات وعده صادق برای انتقال پیام ایران به آمریکا سفیر سوئیس به سپاه احضار شده نه وزارت خارجه و آیا شما این خبر را تایید می کنید و اگر تایید می کنید آیا این به معنای ضعیف ...
رکنا   ۱۸ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به عملیات وعده صادق گفت: ایران مبتنی بر حق ذاتی خود اقدام نظامی لازم را در جهت ایجاد بازدارندگی انجام داد و دو مقر نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را که مستقیم علیه حمله به سفارت ایران در دمشق نقش داشتند مورد هدف قرار داد.
کرد پرس   ۲۱ دقیقه پیش    
سرویس ترکیه - رسانه نزدیک به دولت ترکیه مدعی همکاری پایگاه راداری مالاتیا با اسرائیل در شب عملیات موشکی شد؛ گزارشی که از سوی دولت ترکیه تکذیب شد.
انتخاب   ۲۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کنعانی درباره تبادل پیام بین ایران و آمریکا از سوی ترکیه و اظهارات مقامات ترکیه در این خصوص گفت: نمی توانم تایید کنم. دولت آمریکا در دو سه هفته اخیر با توجه به پیچیدگی تحولات و عزم ایران برای پاسخ قطعی، پیام های متعددی را در کانال های دیپلماتیک ارسال کرده و پاسخ لازم داده شده است.
آفتاب نیوز   ۲۵ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با اشاره به اقدام تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی گفت: اگر اقدام متجاوزانه دیگری صورت بگیرد پاسخ قاطع و قوی تر خواهد داد.
نامه نیوز   ۲۵ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست هفتگی با خبرنگاران درباره اظهارات مشاور وزیر کشور درباره احضار سفیر سوئیس توسط سپاه گفت: اظهارنظر ایشان را مقامات ذیربط تکذیب کردند. کشور سوئیس مهمترین کانال تبادل پیام های دیپلماتیک و ارسال پیام های آمریکا به ایران و ارسال پاسخ ها به آمریکا بوده است ...
خبر فوری   ۴۲ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به عملیات وعده صادق گفت: ایران مبتنی بر حق ذاتی خود اقدام نظامی لازم را در جهت ایجاد بازدارندگی انجام داد و دو مقر نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را که مستقیم علیه حمله به سفارت ایران در دمشق نقش داشتند مورد هدف قرار داد.
ایرنا   ۵۵ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - بانک مرکزی، سخنان یک نماینده در صحن علنی مجلس مبنی بر اینکه بانک مرکزی تخصیص ارز را متوقف کرده، تکذیب و از تخصیص و تامین بیش از 3 میلیارد دلار ارز در یک ماه گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- باشگاه تراکتور اعلام کرد که اسامی مطرح شده در فضای مجازی و برخی رسانه ها، جزو گزینه های مدنظر این باشگاه نیستند.
راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: هیچ قطار تجاری و ترانزیتی از سمت افغانستان وارد محدوده ریلی جمهوری اسلامی ایران نشده است.
پیرو انتشار خبر ورود قطار ترانزیتی افغانستان-ترکیه، بر طبق اطلاعیه راه آهن جمهوری اسلامی تاکنون این قطار وارد شبکه ریلی راه آهن شرق و در نهایت راه آهن کشور نشده است.
اطلاع با ما   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک منبع آگاه تاکید کرده است که هیچ مذاکره مستقیمی بین ایران و آمریکا برقرار نیست. این خبر درحالی منتشر شده که در روزهای اخیر برخی حمله ایران را مقدمه ای برای احیای برجام توصیف کرده بودند.
بانک مرکزی روز گذشته در شرایطی اخبار نقل شده از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران مبنی بر توقف تخصیص ارز به واردات کالاهای اساسی را تکذیب کرد که امروز، کاوه زرگران، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران می گوید فعالان اقتصادی، 5 ماه است که منتظر تخصیص ارز هستند.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش حماس در کرانه باختری هرگونه فشار بر رهبران این جنبش جهت ترک قطر و انتقال دفاترشان به دیگر کشورها را تکذیب کرد.
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
طی ساعات گذشته برخی رسانه ها در پی حمله ای جدید به مقر غیرقانونی نیروهای آمریکایی در شمال سوریه، ادعا کردند، کتائب حزب الله عراق، حملات به نیروهای آمریکایی را از سرمی گیرد اما این گروه تا اکنون بیانیه ای در این خصوص صادر نکرده است.
وقت صبح   ۳ ساعت پیش    
به گزارش وقت صبح ، اواسط سال 83 روزنامه بانی فیلم مصاحبه ای با این بازیگر منتشر کرد. پیروزفر درباره چیزهایی حرف زده بود که به نظر چندان جدی نمی آمد برای همین کمی عجیب به نظر می رسید که روزنامه نگاری که با او مصاحبه کرده با وجود سوال های مهمی که می توانست بپرسد؛ درباره مسائل سطحی حرف زده باشد. ...
رئیس جنبش حماس در کرانه باختری با تکذیب شایعات مربوط به فشارها برای انتقال دفاتر این جنبش از قطر به ترکیه، تاکید کرد که حماس دفاتر خود را به هیچ مکانی خارج از دوحه منتقل نخواهد کرد.
598   ۳ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
در پی انتشار خبری مبنی بر حذف نام پدر از روی کارت های ملی، معاون سازمان ثبت احوال کشور آن را تکذیب و اعلام کرد که نام پدر از کارت ملی حذف نمی شود.
یافته   ۳ ساعت پیش    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : ورزشی مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان انتقادات نسبت به عدم واگذاری چمن ورزشگاه 15000 نفری را تکذیب کرد. ...
آنا   ۴ ساعت پیش    
مقامات اماراتی درگیر تبعات ناشی از وقوع سیل بی سابقه در این کشور هستند. در این میان، گمانه زنی های گسترده ای در امارات درخصوص نقش بارورسازی ابر ها در وقوع این پدیده صورت گرفته که با تکذیب مقامات اماراتی مواجه شده است.
8 صبح   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. گربه سیاه حسن یزدانی المپیک را از دست داد ...
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مهدی یزدان پناه معاون سازمان امور استخدامی، شایعه تعطیلی بانک ها پس از تصویب تعطیلی پنجشنبه ها را تکذیب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تکذیب مذاکره مستقیم ایران و آمریکا یک منبع آگاه در گفت وگو با ایرنا ضمن اشاره به برخی ادعاها درخصوص مذاکرات مستقیم نمایندگان ایران و آمریکا گفت: هیچ مذاکره مستقیمی بین ایران و آمریکا برقرار نیست و تبادل پیام ها صرفا در چارچوب تعریف شده در جریان است ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ستاره سپاهانی ها، طی یک استوری در صفحه شخصی اش، خبر محروم شدنش را تکذیب کرد و نوشت: من 3 کارت زرد دارم!
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۰۴   + ۴۵ سایت دیگر  
رسانه های غربی مدعی شدند که در حمله ریزپرنده ها به اصفهان سامانه های پدافندی ایران آسیب دیده است که این خبر تکذیب شد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۰۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- محمدحافظ ابراهیم، عضو عرب شورای استان کرکوک، گزارشهای مبنی بر توافق بین اقوام استان کرکوک در خصوص تشکیل شورای این استان را تکذیب کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
طرفداری | رامین رضاییان مافع آماده این روزهای سپاهان برای بازی مقابل پرسپولیس محروم نیست. رامین رضاییان مدافع سپاهان که در پیروزی 2-1 ملوان در ترکیب تیم مورایس حضور داشت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ستاره سپاهانی ها، طی یک استوری در صفحه شخصی اش، خبر محروم شدنش را تکذیب کرد و نوشت: من 3 کارت زرد دارم!
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۳    
مدیر ورزشی بایرن مونیخ شایعات درباره توافق با توماس توخل برای ماندگار شدن او را تکذیب کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۲   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری دولت خبرهای منتشرشده درباره ی مذاکره مستقیم ایران و آمریکا را تکذیب کرد. ایرنا نوشت: یک منبع آگاه ضمن اشاره به برخی ادعاها درخصوص مذاکرات مستقیم نمایندگان ایران و آمریکا گفت: هیچ مذاکره مستقیمی بین ایران و آمریکا برقرار نیست و تبادل پیام ها صرفا در چهارچوب تعریف شده در جریان می باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۰۶    
مرکز مبارزه با اطلاعات نادرست ترکیه ضمن انتشار بیانیه ای تاکید کرد در رهگیری موشک های ایران هیچ کمکی به اسرائیل نکرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
اکوایران: رئیس سازمان غذا و دارو نسبت به اظهارات رئیس مرکز ملی بهبود و محیط کسب وکار وزارت اقتصاد که از آغاز فروش اینترنتی دارو از یک ماه آینده خبر داده بود، واکنش نشان داد و گفت: تاکید می کنم فروش اینترنتی دارو غیرقانونی است، سکوهای اینترنتی حمل دارو به عبارتی دارورسانی درب منزل است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت و مدیریت حیات وحش، اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران پرسه زنی یک دسته گرگ در تهرانپارس را تکذیب کرد و گفت این حیوانات شغال هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تسنیم : بانک مرکزی با تکذیب توقف پرداخت ارز کالاهای اساسی اعلام کرد: 27 درصد واردات که مربوط به کالا های اساسی و داروست، با نرخ دلار 28 هزار و 500 تومان تامین می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: آنکارا ادعای برخی رسانه ها درباره استفاده از رادارهای ترکیه برای رهگیری موشک های ایرانی و کمک به اسرائیل در جریان عملیات تنبیهی وعده صادق را تکذیب کرد.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به دنبال انتشار گزارشی با عنوان " گرفتن تعهد محضری از ورزشکاران برای مصاحبه نکردن با رسانه های خارجی" در یکی از رسانه های معاند، فدراسیون کاراته اطلاعیه ای صادر کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۹    
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی فروش گوسفند با کارت ملی را تکذیب کرد و گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و فروش دام به طور معمول در حال انجام است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یک نهاد وابسته به ریاست جمهوری ترکیه به دنبال انتشار ادعاهایی درباره نقش داشتن یک پایگاه ترکیه در رصد و رهگیری موشک های شلیک شده از ایران به مواضع ارتش اسرائیل، این ادعا را تکذیب کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی حماس اخبار منتشر شده در خصوص خروج رهبران این جنبش از قطر را تکذیب کرد.
بانک مرکزی با تکذیب توقف پرداخت ارز کالاهای اساسی اعلام کرد: 27 درصد واردات که مربوط به کالاهای اساسی و داروست، با نرخ دلار 28 هزار و 500 تومان تامین می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ترکیه ادعاهای مطرح شده مبنی بر رهگیری موشک های شلیک شده ایران به سوی سرزمین های اشغالی توسط رادارهای این کشور را تکذیب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ترکیه استفاده از رادارهای خود برای رهگیری موشک های ایران به سمت سرزمین های اشغالی را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اخبار منتشر شده مبنی بر انتقال دفتر سیاسی این جنبش به خارج از قطر را تکذیب کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۱    
جماران نوشت: در پی انتشار اخباری مبنی بر احتمال خروج رهبران حماس از قطر این جنبش واکنش نشان داد. دو مسئول در جنبش حماس گزارش های منتشر شده درباره اینکه رهبران حماس به فکر خروج از ترک قطر و رفتن به کشور دیگر هستند را تکذیب کردند. این دو مسئول گفتند که جنبش حماس به [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی فروش گوسفند با کارت ملی را تکذیب کرد و گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و فروش دام به طور معمول در حال انجام است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- مثنی امین عضو فراکسیون اتحاد اسلامی گفت که رئیس دادگاه فدرال به وی گفتە است که بانکی کردن حقوق کارکنان باید از طریق بانک های فدرالی انجام شود و اینکه تصمیم گیری در مورد سه حقوق سال گذشته بر عهده دادگاه باشد را تکذیب کرد.