سه شنبه ۰۵ تیرساعت ۲۱:۲۱Jun 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توان موشکی»

خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم گفت: اگر قانون اقدام راهبردی تصویب و اجرا نمی شد ما در مراحل بعد باید بر سر توان موشکی خود و عمق استراتژیکمان در منطقه با غربی ها مذاکره می کردیم.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۷:۲۲    
محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات زیاست جمهوری با حضور در صدا و سیما گفت: به گفته سردار حاجی زاده پایه اصلی توان موشکی ایران را من بنا نهادم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ضربات مهلک و کشنده مقاومت اسلامی لبنان به شمال فلسطین اشغالی به شدت صهیونیستها را مستاصل کرده و در جدیدترین واکنش، یک مقام رژیم صهیونیستی به توان موشکی و پهپادی حزب الله علیه مواضع ارتش این رژیم و شهرک های صهیونیست نشین در شمال فلسطین اشغالی اذعان کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
جمعی از اساتید خانم دانشگاه های سراسر کشور در اردوی راهیان پیشرفت، از صنایع مختلف کشور در عرصه فناوری های موشکی و پهپادی بازدید کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: طبق پیمایش وزارت ارشاد، 65 درصد افراد مخالف این بودند که برای بهبود روابط با آمریکا، از توان موشکی و هسته ای خود دست بکشیم، یعنی پای اصالت و توانمندی خود و انقلاب ایستادند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۲    
به گزارش هشدارنیوز ،همزمان با توسعه توان موشکی یمن، ارتش این کشور طی سال های گذشته بخشی از توان خود را به تاسیسات زیرزمینی منتقل کرده و در حال حاضر یمن دارای تاسیاست نظامی زیرزمینی مختلفی است. بخشی از این تاسیسات در گذشته و بخشی نیز طی سال های گذشته ساخته شده اند ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
انتشار گزارشی از شهر و تاسیسات موشکی زیرزمینی یمن باعث حیرت ناظران غربی از توان موشکی این کشور شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۰    
پاسخ قاطع به تهدیدات و تجاوزات رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی و برتری نیرو های مسلح در نمایش توان موشکی موضوعی است که این روز ها برتری کشورمان در منطقه را نمایان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) در سخنانی به توان موشکی بالای حزب الله و قدرت آن برای هدف قرار دادن سراسر سرزمین های اشغالی اذعان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با آغاز مرحله چهارم تشدید تنش نیروهای مسلح یمن با رژیم صهیونیستی، دستگاه های اطلاعاتی یمن از شناسایی و دستگیری یک شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی که مسئولیت جمع آوری اطلاعات از توان موشکی و پهپادی یمن را به عهده داشت، خبر داد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - حمله تلافی جویانه ایران به اسرائیل در ماه گذشته میلادی احتمالا نظر یکی از رهبران جهان را بیشتر جلب کرده باشد و آن کسی نیست جز کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی. حمله ایران به اسرائیل باعث شد پیونگ یانگ نسبت به توان موشکی خود به براورد بهتری دست پیدا کند، چه بسا تفاوت هایی در این بین وجود دارد.
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رسانه العالم در یادداشتی تحلیلی با اشاره به این که ایران در عملیات وعده صادق ازحداقل توان موشکی استفاده کرده به بررسی سیستم دفاعی ارتش اسرائیل پرداخت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
زمانی آقای طهرانی مقدم در آبادان، به عنوان نیروی آقای شفیع زاده کار می کرد، اما بعدها در دوره فرماندهی آقای طهرانی مقدم در توپخانه، آقای شفیع زاده به عنوان جانشین او فعالیت کرد. این به خلوصی که در جبهه بود برمی گشت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۵    
یزد- ایرنا- رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه توان موشکی ایران در تنبیه رژیم اشغالگر قدس، معادلات منطقه را به هم زد، گفت: نیروهای مسلح کشورمان در عملیات وعده صادق، توان نظامی خود را مقابل غاصبان صهیونیستی و دشمنان انقلاب اسلامی نشان دادند.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۱    
لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا روز جمعه در هراس از توان موشکی و پهپادی ایران و با نادیده گرفتن عملیات وعده صادق و حمله به رژیم صهیونیستی مدعی شد که ایران باید سیستم های تسلیحاتی خود را مورد بررسی قرار دهد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۳:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا روز جمعه در هراس از توان موشکی و پهپادی ایران و با نادیده گرفتن عملیات وعده صادق و حمله به رژیم صهیونیستی مدعی شد که ایران باید سیستم های تسلیحاتی خود را مورد بررسی قرار دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه لبنانی الاخبار به نقش سردار شهید قاسم سلیمانی در افزایش توان موشکی نیروهای مقاومت و همچنین ماهیت عملیات تنبیهی وعده صادق اشاره کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
این شبکه با انتشار تصاویری از کامیون های نظامی در جاده های ایران مدعی شده بود که این خودروها درحال جابه جایی ادوات نظامی هستند.
تیتر ۱   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۷    
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه توان موشکی و نظامی ایران را به رخ جهان کشید و با وعده صادق فصل جدیدی در دکترین دفاعی ایران رقم خورد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار رسول سنایی راد، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی کل قوا، در پاسخ به این سوال که فرماندهان نیرو های مسلح در سخنان و اظهارات خود عنوان می کنند که هنوز بخش اصلی توان موشکی جمهوری اسلامی ایران رونمایی نشده است و همواره تاکید داشتند که رونمایی و استفاده از این توان هزینه های سنگینی برای ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
اگرچه پس از پاسخ بامداد یکشنبه هفته گذشته جمهوری اسلامی ایران به ترورهای اسرائیل که برای اولین بار صورت گرفت، همه تحلیل های رسانه ای و کارشناسی محدود به موازنه تهدید و موازنه قوای تهران با تل آویو بود و کمتر به آثار و تبعات منطقه ای این پاسخ پرداخته شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: عملیات وعده صادق نه تنها توان موشکی و اقتدار ایران را به نمایش گذاشت بلکه مستضعفان عالم را دلشاد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه تیران و کرون گفت: توان موشکی ایران بیش از وضعیت عملیاتی در وعده صادق است که می تواند به بهترین نوع در برابر دشمنان از مملکت دفاع کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۰    
عابدینی، فعال رسانه در توئیتی با اشاره به عملیات وعده صادق نوشت: رییس سازمان ضد اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی "آمان" بخاطر براورد نادرست از توان موشکی و گزارش های گمراه کننده مبنی بر عدم واکنش ایران به ترور مستشارانش در سوریه در استانه برکناری قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اکثر خبرگزاری ها و رسانه های بین المللی که سخنان امروز (چهارشنبه) آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری کشورمان را در مراسم روز ارتش پوشش دادند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۱    
سردار سلیمانی با بیان این که اگر جمهوری اسلامی ایران، دفاع که حق مسلم ماست را انجام نمی داد، صهیونیست ها روز به روز گستاخ تر می شدند، گفت: اقتدار جمهوری اسلامی در عملیات صادق الوعد به جهانیان ثابت شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۲    
این اقدام شجاعانه تنها گوشه ای از اقتدار و توان موشکی و سایبری سربازان امام خامنه ای عزیز بود که طی عملیات "وعده صادق" با رمز (یا رسول الله) اهداف نظامی از پیش تعیین شده با ده ها فروند موشک و پهپاد به طور دقیق مورد اصابت قرار گرفت.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تنها کشوری که بر اساس تصمیم سیاسی ، اخراج و کشتار مالکان ، اشغال سرزمین و مهاجرت دینی شکل گرفته، اسرائیل است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
در سال های اخیر توان موشکی کشور با پیشرفت های بسیاری همراه بوده است به همین منظور در ادامه گزارشی از آخرین توانمندی های موشک های ساخت داخل تهیه شده است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۱:۰۹    
رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت:در عملیات علیه رژیم صهیونیستی جلوه ای از قدرت موشکی و پهپادی ایران به خوبی به نمایش گذاشته شد. دقت عملیات بسیار بالا بود.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شب گذشته جمهوری اسلامی ایران اقدام تنبیهی خود را علیه رژیم صهیونیستی انجام داد. در این عملیات تنها بخشی از توان موشکی کشور به کار گرفته شد تا رژیم صهیونیستی بداند اقدامات جنایتکارانه آن بی پاسخ نخواهند ماند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
در سال های اخیر توان موشکی کشور با پیشرفت های بسیاری همراه بوده است به همین منظور در ادامه گزارشی از آخرین توانمندی های موشک های ساخت داخل تهیه شده است. ...
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۶    
توانمندی نظامی و دفاعی کشور، بدون شک یکی از مهم ترین محورهای راهبرد نظامی جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با تهدیدات است همینطور بر اساس مولفه های قدرت توان موشکی به عنوان یکی از مهمترین عامل بازدارنده تهاجم نظامی قرار دارد./تسنیم
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۳    
عملیات انتقام جویانه شب گذشته ایران از صهیونیست ها نشان داد که تمام مناطق سرزمین های اشغالی در تیررس توان موشکی و پهبادی ایران است. این مسئله در ارتباط با سایر تهدیدات بالقوه منطقه ای نیز صادق است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: عملیات دیشب، پاسخ به حمله اسراییل به کنسولگری ایران در دمشق بود و ایران آن را کافی می داند اگر اسراییل حمله مجددی انجام ندهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۰    
بخشی از صحبت های شهید احمد متوسلیان که به پیش بینی افزایش قدرت و توان موشکی کشور برای حمله به رژیم صهونیستی تعبیر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
الحوثی با هشدار به ارتش آمریکا اعلام کرد که موشک های یمنی اجازه نخواهد داد که دریای سرخ به عرصه ای برای جولان ارتش آمریکا تبدیل شود و ملت و ارتش یمن تا رفع محاصره از غزه ثابت قدم است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۳۷    
تلویزیون آی 24 نیوز اسرائیل با اشاره به گزارش چالش برانگیز پنتاگون درباره توان موشکی ایران، تاکید می کند که یک حفره امنیتی در مقابل موشک های ایران دارند و در مقابل حملات فوجی موشکی توان مقابله ندارند. این بخش را با زیرنویس فارسی می بینید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۷:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر انصارالله یمن امروز چهارشنبه در سخنرانی خود در همایش منبر القدس، بر افزایش توان نظامی ارتش یمن برای حمایت بیشتر از ملت فلسطین تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با افزایش روزافزون و چشمگیر توان نیرو های مقاومت هم اکنون شاهد هستیم که قدرت موشکی گروه های مقاومت در منطقه به کابوسی بسیار جدی، همیشگی و گریزناپذیر برای رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
روایت قالیباف از روزهای نخست دفاع مقدس و تحولی که با عزل بنی صدر رخ داد | قالیباف: توان موشکی از تراشکارهای عادی سیلندرساز در روزهای دفاع مقدس شروع شد و الآن به توان نقطه زنی در مسافت 1250کیلومتری رسیدیم
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مقاومت اسلامی لبنان روز به روز بر دامنه حملات خود به فلسطین اشغالی می افزاید و ضربات مهلکی به آنها وارد می کند به طوریکه رسانه های رژیم صهیونیستی به این امر اذعان دارند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
با دریافت تابعیت خود و فرزندانش از آمریکا به وزارت خارجه ایران نفوذ داده می شود و دیکته آمریکا در برجام را نخوانده امضاء می کند، و مردم ایران را دانسته در بزرگترین تنگی معیشت قرار میدهد؛ جای تعجب نیست که در نقطه عطف قدرت مردم و سپاه و مقاومت توان موشکی ملت ایران را به چالش بکشد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی با اذعان به توان موشکی حزب الله لبنان، موشک های نقطه زن را یک مزیت برای این جنبش ارزیابی کردند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۳۴ سایت دیگر  
ممکن است بفرمائید که جنابعالی موشک را هم مهم می دانید! خُب موشک را برای چه مهم می دانید؟ برای فشفشه بازی شب چهار شنبه سوری؟! یا برای حفاظت از جان و مال مردم؟ اگر گزاره دوم مورد نظرتان است، چرا توان موشکی را جدای از اهمیت دادن به مردم تلقی می کنید؟!
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۷:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
آقای ظریف! آیا قدرت های یاد شده، ایران اسلامی را اصلی ترین دشمن خود نمی دانند؟! و آیا طی 45 سالی که از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی می گذرد، کمترین فرصتی را برای مقابله با ایران از دست داده اند؟! و آیا اگر از توان نظامی ایران وحشت نداشتند تاکنون ده ها بار به میهن اسلامی حمله نکرده بودند؟ ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۱    
شفقنا- جمال محمد سعید الزبده ، مهندس مکانیک فلسطینی و از فرماندهان گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) متولد سال 1956 است. او کار در سازمان فضایی ناسا را ترک کرد و به زادگاه خود، نوار غزه بازگشت. ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مجموعه مستند به شهادت تاریخ داستان اوج گیری توان موشکی ایران را روایت کرده است؛ از روزی که آمریکا موشک نداد تا روزی که پهپاد میلیون دلاری اش طعمه پدافند بومی ایرانی شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مقاومت لبنان از توان موشکی دقیقی برخوردار است که می تواند از کریات شمونه تا ایلات را هدف قرار دهد.آمریکایی ها می خواهند عملیات یمنی ها در دریای سرخ متوقف شود و کشتی ها وارد سرزمین های اشغالی شوند.