یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۳:۰۴Oct 2020 25

جدیدترین‌های «توان موشکی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اوراسیا تایمز نوشت: ایران دارای یک شبکه پدافند هوایی کاملاً قابل اعتماد است. با استناد به وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا، توان موشکی ایران، بزرگترین یگان موشکی منطقه غرب آسیا/ خاورمیانه است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امیری، تحلیل گرو کارشناس مسائل سیاسی غرب آسیا با اشاره به دست برتر توان موشکی ایران در دنیا، گفت: امروز 90 درصد تجهیزات نظامی به همت جوانان نخبه، انقلابی و غیرتمند این مرزوبوم تولید می شود.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۰    
افشای بخش دیگری از قرارداد هنگفت تسلیحاتی بین سعودی ها و آمریکا نشان می دهد، غرب علاوه بر تحریم های غیرقانونی، یک پازل خطرناک برای خنثی سازی توان موشکی کشورمان طراحی کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: جمهوری اسلامی ایران، داشتن توان سلاح متعارف را حق مسلم هر کشور عضو سازمان ملل برای دفاع مشروع می داند و در این زمینه بر اساس حقوق بین الملل، توان موشکی داخلی بدست آورده تا در مقابل تهدیدات علیه کشورمان بازدارنده باشد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: جمهوری اسلامی ایران، داشتن توان سلاح متعارف را حق مسلم هر کشور عضو سازمان ملل برای دفاع مشروع می داند و در این زمینه بر اساس حقوق بین الملل، توان موشکی داخلی بدست آورده تا در مقابل تهدیدات علیه کشورمان بازدارنده باشد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: جمهوری اسلامی ایران، داشتن توان سلاح متعارف را حق مسلم هر کشور عضو سازمان ملل برای دفاع مشروع می داند و در این زمینه بر اساس حقوق بین الملل، توان موشکی داخلی بدست آورده تا در مقابل تهدیدات علیه کشورمان بازدارنده باشد.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سرویس سیاسی شهدای ایران :روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی با عنوان بوی پیروزی بایدن می آید نوشت: کرونای ترامپ هرچند زود خوب شد و او از آن خواست به عنوان نردبانی برای صعود خود استفاده کند اما شواهد نشان می دهد ترامپ پس از ابتلا به این بیماری نتوانسته است جایگاه خود را بهبود ببخشد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سال هاست که جریانی در کشور به بهانه رفع تهدید یا سایه جنگ از کشور بر طبل ضرورت مذاکره و سازش با امریکا می کوبند و برجام بدون ضمانت اجرایی را با توجیه عقلانیت پیش می برند و حتی پس از عهد شکنی و خروج امریکا از برجام و بی اعتنایی کشور های اروپایی به تعهدات برجامی ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۰    
حالا جمهوری اسلامی ایران به عنوان هفتمین کشور جهان با توانایی پرتاب موشک کروز از زیر آب و البته، سازنده کامل زیردریایی در جهان شناخته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مستند برد بلند با هدف به تصویر کشیدن و روایت ایران در حوزه موشکی، دوشنبه 14 مهر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۰    
توان موشکی ایران طی چند سال اخیر یکی از دستاوردهای بزرگ کشورمان در عرصه قدرت دفاعی کشور است. نقطه آغاز کسب این دستاوردها را می توان شروع جنگ تحمیلی و محاصره همه جانبه کشورمان در آن زمان توسط سایر کشورها دانست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز توان موشکی ما ادامه همان فعالیت های جهادی سال های دفاع مقدس است و جا دارد از جهاد گران این عرصه در هفته دفاع مقدس یاد کنیم و در باغ موزه دفاع مقدس نیز بخش مهندسی رزمی نیز پیش بینی شود تا فعالیت های علمی آن سال ها مد نظر قرار گیرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر نوشت: منطق دفاع از حقوق هسته ای در مذاکرات، همان منطق دفاع خرمشهر در جنگ بود. اگر می خواستیم به جای دفاع از خرمشهر بر سر آن مصالحه کنیم، دشمن بقیه خاک ایران را هم می گرفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - امام جمعه سلطانیه با تاکید بر اینکه توان موشکی و دفاعی کشور باید همیشه به روز باشد، گفت: مسئولان نظام همانند دوران دفاع مقدس با یکدیگر متحد باشند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز توان موشکی یک ابزار کاملا بازدارندگی است اما قطعا می دانیم هر موشکی، موشک نیست، داشتن یک موشک با برد بلند و هوشمند و نقطه زن و مقاوم در مقابل جنگ های الکترونیک مهم است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون هماهنگی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز توان موشکی یک ابزار کاملا بازدارندگی است اما قطعا می دانیم هر موشکی، موشک نیست، داشتن یک موشک با برد بلند و هوشمند و نقطه زن و مقاوم در مقابل جنگ های الکترونیک مهم است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۱    
دشمن بسیار سعی می کند که با تضعیف توان موشکی کشورمان دوباره ضعف و انحطاط را به حریم هوایی کشورمان برای ضربه زدن به طور مستقیم به روحیه مردم انجام دهد اما با توجه به تجربه تلخ دفاع مقدس و رشادت حوزه تجهیزات و مهندسان نظامی قطعا به در بسته خورده و به هیچ عنوان به اهداف شومشان نمی رسند و نه تنها این ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه: جهشی که از نظر صنعتی و علم و فناوری در کشور به وجود آمده، در پرتو دفاع مقدس شکل گرفته و توان موشکی امروز ما محصول ایثارگری بهترین فرزندان این سرزمین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه: توان موشکی امروز کشور بر گرفته از اعتماد به نفسی است که در دوران دفاع مقدس به دست آمد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از آزمایش موشکی جدید جنبش مقاومت اسلامی فلسطین( حماس) خبر دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از العهد، رسانه های رژیم صهیونیستی از آزمایش موشکی جدید جنبش مقاومت اسلامی فلسطین( حماس) خبر دادند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نشنال اینترست در گزارشی به توان موشکی ایران پرداخت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک فعال رسانه ای درباره واکنش آمریکا دربرابر قدرت موشکی ایران در صفحه اینستاگرام خود نوشت: هدف اعلامی آمریکا از اجرایی کردن راهبرد فشار حداکثری، تغییر رفتار جمهوری اسلامی در حوزه های موشکی، منطقه ای و حقوق بشر و سرانجام به پای میز مذاکره رفتن ایران با آمریکا بود ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل هسته ای گفت: برجام به هیچ عنوان وارد موضوع موشکی ایران نشده که به وسیله آن بخواهد برای ایران محدودیت ایجاد کند، حتی در قطعنامه 2231 فعالیت های موشکی ایران را منع نکرده است و به مواردی نظیر بُرد موشک ها و توان آن اشاره نشده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۶    
کارشناس مسائل استراتژیک گفت: هر اندازه توان موشکی ایران را بالاتر برود به موازات آن میزان بازدارندگی هم افزایش می یابد و در مقابل، میزان آسیب پذیری در شرایط تهدید کاهش می یابد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
شبکه الجزیره قطر در برنامه ای با عنوان آنچه پنهانی بزرگی است ، با نمایش دستاوردهای یگان های مهندسی و ساخت تیپ های القسام شاخه نظامی جنبش حماس ، از توانایی این یگان ها در ساخت موشک با قدرت تخریب بالا خبر داد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اطلاعات دفاعی انگلیس هشدار داده است که موشک های کروز بوروستنیک مجهز با توان هسته ای می تواند چندین سال در صورت لزوم در جو باقی بماند و هر لحظه ممکن است تهدید ایجاد کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۴۶ سایت دیگر  
گروه استان ها وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با برشمردن ویژگی های منحصربه فرد جدیدترین دستاورد صنعت دفاعی در حوزه موشکی گفت: موشک های "شهید سلیمانی" و "ابومهدی" نیروهای مسلح را توانمندتر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
در ادامه مرحله نهایی رزمایش ذوالفقار 99 ارتش، فرماندهی موشکی نیروی دریایی ارتش با شلیک موشک کروز ساحل به دریای قادر از سامانه موشکی ولایت-2، هدف شناوری را در فاصله 200 کیلومتری با موفقیت مورد اصابت قرار داد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۹:۰۰    
وزیر دفاع با اشاره به توان موشکی کشور گفت: قدرت موشکی ما از جمله مؤلفه های دفاعی تأثیرگذار است که دشمن به واسطه همین تأثیرگذاری نسبت به آن حساسیت دارد و در یک سال گذشته هم طعم آن را چشید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۷:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: وزیر دفاع با اشاره به توان موشکی کشور گفت: قدرت موشکی ما از جمله مؤلفه های دفاعی تأثیرگذار است که دشمن به واسطه همین تأثیرگذاری نسبت به آن حساسیت دارد و در یک سال گذشته هم طعم آن را چشید.
دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
کمتر کشوری مانند ایران می توان یافت که حوزه نظامی تا این اندازه از سوی جریان های سیاسی مورد مناقشه قرار گیرد. این مناقشه از دو سو است؛ عده ای منتقد دولت هستند و بر این اساس دولت را به بی توجهی به حوزه دفاعی متهم می کنند، عده ای هم منتقد اقدامات دفاعی و نظامی ایران ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
توان موشکی ایران طی چند سال اخیر یکی از دستاورد های بزرگ کشورمان در عرصه قدرت دفاعی کشور است. نقطه آغاز کسب این دستاورد ها را می توان شروع جنگ تحمیلی و محاصره همه جانبه کشورمان در آن زمان توسط سایر کشور ها دانست.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۳۴    
موشک کروز قادر، با قطر 36 سانتیمتر و طول 740 سانتیمتری می تواند با موتور توربوجت و سوخت مایع به سرعت نزدیک به یک ماخ برسد. به گزارش خبرآنلاین ، توان موشکی ایران قدرتی است که از مهندسی معکوس آغاز شد و امروزه به عنوان یک دانش بومی و داخلی مطرح است ...
بصیر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
موشک کروز قادر یکی از محصولات متنوع ساخت صنایع دفاع کشورمان است. به گزارش بصیرآنلاین ، توان موشکی ایران طی چند سال اخیر یکی از دستاورد های بزرگ کشورمان در عرصه قدرت دفاعی کشور است ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رونمایی از دو موشک بالستیک جدید با نام قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و هراس رسانه های اسرائیلی از تهدیدات احتمالی از طرف ایران، موضوع بحث این قسمت از برنامه العین الاسرائیلیه شبکه العالم است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کیومرث حیدری گفت: امروز قابلیت های موشک هایی که در اختیار داریم منحصر به فرد است و می تواند توان دفاعی کشور را افزایش داده و بازدارندگی ایجاد کند.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۲:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر دفاع گفت: رژیم آمریکا و عامل منطقه ای آن یعنی رژیم صهیونیستی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل ملت ایران قرار گرفته و دشمن آن محسوب می شوند و برای بازدارندگی در مقابل آنها نیز برنامه های موثری اجرا کرده و امروز یک بازدارندگی تثبیت شده و فعالی را در مقابل آنها به نمایش گذاشته ایم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فعال اجتماعی و سیاسی هرمزگان گفت: توان موشکی کشورمان که حاصل تدبیر رهبر معظم انقلاب است، امروز در شرایط کنونی جهان، قدرت عظیم ملت ایران برای ایستادگی در برابر نقشه های شوم دشمن به شمار می رود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: خطیبان نماز جمعه این هفته مناطق مختلف کشور بر موضوعاتی همچون؛ هفته دولت ، امر به معروف و نهی از منکر ، توان موشکی کشور ، توافق امارات با رژیم صهیونیستی و سالروز تبعید رضاخان اشاره کردند. قدرت موشکی امنیت به ارمغان می آرود ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ما برای افزایش قدرت دفاعی و توان موشکی خود از هیچ کس اجازه نمی گیریم و برنامه های دفاعی خود را به ویژه در حوزه موشکی با قاطعیت دنبال می کنیم...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۳:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید براین که صنعت دفاعی به یک بلوغ واقعی رسیده است به ارتقاء توان موشکی اشاره کرد و افزود: حساسیتی که دشمن نسبت به قدرت موشکی ما دارد به این دلیل است تا این قدرت را از دست ما خارج کند تا توان پاسخگویی به او را نداشته باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۳:۳۲    
تهران- ایرنا- سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید براینکه صنعت دفاعی به یک بلوغ واقعی رسیده است، به ارتقاء توان موشکی اشاره کرد و گفت: حساسیتی که دشمن نسبت به قدرت موشکی ما دارد به دلیل این است که این قدرت را از دست ما خارج کند تا توان پاسخگویی به او را نداشته باشیم.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۹    
قائم مقام معاون بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: چین از نظر رویکرد سیاسی برخلاف کشورهای غربی هیچ گاه در امور داخلی ایران نظیر توان موشکی و نفوذ منطقه ای دخالت نکرده و موضع خصمانه ای علیه ایران نداشته است.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حالا اصلاح طلبان بدون اشاره به این سابقه سیاه، مدعی هستند که اروپا بابت توان موشکی و قدرت منطقه ای ایران نگران است و وضع فعلی روابط با اروپا را به بن بست کشیده است و چاره ای جز تعامل- بخوانید معامله درباره توان موشکی و قدرت منطقه ای- وجود ندارد!
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۲    
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس در حاشیه بازدید از خبرگزاری دفاع مقدس گفت: اشاعه ارزش های دفاع مقدس باید براساس رده بندی سنّی نظیر؛ کودکان، نوجوانان، جوانان، میانسالان حتی پیشکسوتانی که خودشان در عرصه دفاع مقدس حضور داشتند، تقسیم بندی شده و متناسب با هر گروه ...
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۴۰ سایت دیگر  
امیر حاتمی در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ارتقای توان موشکی کشور، تهیه و ساخت پیشرفته ترین دستاوردهای حوزه رزم دریایی، ساخت و تولید پیشرفته ترین تجهیزات رزم زمینی و تولید و ساخت هواپیماهای رزمی و آموزشی در حوزه هوایی از جمله اولویت های وزارت دفاع در سالهای اخیر بوده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۱۲    
شفقنا- سازمان ملل متحد هشدار داد احتمالاً کره شمالی به دنبال توسعه بیشتر توان موشکی و اتمی خود است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز؛ سازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد برخی کشورها معتقدند کره شمالی به دنبال مینیاتوری یا کوچک سازی کلاهک هسته ای برای جا دادن در موشک های بالستیک خود ...
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی با حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تشریح و تبیین جایگاه قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان گفت ...