چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۶:۲۷Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سوخت مایع»

ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۳۵    
مدیرکل استاندارد همدان گفت: در بحث نازل های سوخت در سال گذشته 2 هزار و 127 مورد نازل سوخت شامل نازل سوخت مایع، گازوئیل و بنزین کنترل شد که کم فروشی انجام نشود.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
تیتربرتر به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس، تورج امانی با اشاره به اینکه 58 جایگاه عرضه سوخت مایع در منطقه فعال است، تصریح کرد: همسو با انجام مسئولیت اجتماعی و با هدف حمایت از محیط زیست و جلوگیری از هدررفت سوخت با جدیت هرچه تمام تر ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۰    
چند پروژه گازرسانی به جنوب شرق کشور با سفر امروز هیئت دولت به ریاست سرپرست ریاست جمهوری به سیستان و بلوچستان به بهره برداری می رسند که با این اتفاق، رهایی این استان از پدیده قاچاق سوخت مایع کلید خواهد خورد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - چند پروژه گازرسانی به جنوب شرق کشور با سفر امروز هیأت دولت به سیستان و بلوچستان به بهره برداری می رسند که با این اتفاق، رهایی این استان از پدیده قاچاق سوخت مایع کلید خواهد خورد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
گزارش نهاد زیرمجموعه وزارت انرژی آمریکا نشان می دهد که ایران در زمستان 1402 روزانه 4 میلیون و 420 هزار بشکه نفت خام و سوخت مایع تولید کرده و از این لحاظ در جایگاه دوم اوپک قرار دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از رویترز، کره شمالی امروز سه شنبه اعلام کرد که آخرین تلاشش برای پرتاب یک ماهواره شناسایی نظامی در مرحله اول موشک که دارای یک موتور اکسیژن مایع و نفت جدید بود، شکست خورد. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: به منظور تسریع بخشیدن در فرایند سوخت رسانی، با احداث حدود 40 جایگاه عرضه سوخت مایع و سی ان جی در سطح منطقه موافقت شده است.
کارگروه معین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری تحت نظارت ساسان تیموری مدیر شرکت از ناحیه لردگان و جایگاه های عرضه کننده سوخت مایع و سی ان جی این شهرستان بازدید کرد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، بمنظور تسریع بخشیدن در فرایند سوخت رسانی با موافقت اولیه برای احداث حدود 40 باب جایگاه سوخت مایع و سی ان جی در فارس انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل استاندارد ایلام از آزمون مرحله اول نازل های عرضه سوخت مایع در استان خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار، حمید مظفری نژاد با اعلام این خبر افزود: 48 جایگاه عرضه سوخت مایع در منطقه سبزوار فعالیت می کنند که هم اکنون طرح کهاب برای پنج جایگاه عرضه سوخت منطقه به مرحله بهره برداری رسیده و 12 جایگاه نیز در مرحله اجراست. ...
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از احداث هفت جایگاه عرضه سوخت مایع و سی ان جی در شهرستان های جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۰:۳۲    
وزارت انرژی آمریکا از افزایش 110 هزار بشکه ای تولید سوخت مایع ایران در سه ماه نخست 2024 خبر داد و ایران را بزرگ ترین تولیدکننده این محصول پس از عربستان در اوپک معرفی کرد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
اداره اطلاعات انرژی آمریکا در جدیدترین گزارش دورنمای انرژی خود، از افزایش تولید نفت و سوخت های مایع دیگر ایران در سه ماهه اول سال 2024 خبر داد.
اقتصادنیوز: وزارت انرژی آمریکا از افزایش 110 هزار بشکه ای تولید سوخت مایع ایران در سه ماهه نخست 2024 خبر داد و ایران را بزرگترین تولیدکننده این محصول پس از عربستان در اوپک معرفی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۴   + ۴۰ سایت دیگر  
وزارت انرژی آمریکا از افزایش 110هزاربشکه ای تولید سوخت مایع ایران در سه ماهه نخست 2024 خبر داد و ایران را بزرگترین تولیدکننده این محصول پس از عربستان در اوپک معرفی کرد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اجرایی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از ارائه طرح پیشنهادی این شرکت برای دریافت مجوزهای لازم به منظور تخصیص سهمیه واقعی نفت گاز به ناوگان حمل ونقل دیزلی باری و مسافری خبر داد و گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری کیودوی ژاپن مدعی شد که کره شمالی ماه گذشته یک موتور موشک با سوخت مایع را آزمایش کرده است.
به گزارش روابط عمومی, در روز یکشنبه مورخ 16 /2 /1403 جلسه ای با حضور رئیس تامین و توزیع ,کارشناس امور حمل و نقل , مدیران شرکت های حمل و نقل و مدیرعامل شرکت دانش بنیان گیتی نما در راستای معرفی سیستم های ناوبری GPS و نصب آنها بر روی نفت کش های تحت پیمان شرکت های حمل و نقل در سالن جلسات منطقه قم ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران گفت: بیش از 22 هزار بازدید کمی و کیفی از مجاری عرضه سوخت مایع و مصرف کنندگان عمده، توسط بازرسان و کارشناسان منطقه در سال 1402 انجام شد.
بیش از 22 هزار بازدید کمی و کیفی از مجاری عرضه سوخت مایع و مصرف کنندگان عمده ، توسط بازرسان و کارشناسان منطقه در سال 1402 انجام شد .
مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: هیچ گونه صادرات نفت با استفاده از خط لوله نداریم و تنها از طریق نفتکش صادرات نفت صورت می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
چین تست احتراق قدرتمندترین موتور سوخت مایع طراحی شده برای برنامه موشک های لانگ مارچ را تکمیل کرد. این موتور 500 تن نیروی پیشرانش تولید کرد.
سید حجت مدنی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: به منظور تأمین سوخت ذخیره دوم نیروگاه سبلان اردبیل، 33 میلیون لیتر سوخت مابع به نیروگاه مزبور ارسال شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح یک جایگاه عرضه سوخت مایع در استان خبر داد و گفت: با راه اندازی جایگاه سوخت اختصاصی "دنا"، شمار جایگاه های عرضه سوخت مایع در استان به 37 باب رسید.
بشار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
شمار جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی در کهگیلویه وبویراحمد با راه اندازی جایگاه سوخت اختصاصی دنا درمرکز استان به 37 باب رسید.
معاون بارزگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس از افتتاح 14 جایگاه عرضه سوخت مایع در سال گذشته در سطح استان خبر داد و گفت: در سال گذشته به طور میانگین هر ماه یک جایگاه عرضه سوخت مایع در استان به بهره برداری رسیده است.
معاون بارزگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس،در سال گذشته 14 باب جایگاه عرضه سوخت مایع در استان افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: با هدف حذف سوخت مایع صنایع تلاش خواهیم کرد شهرک های صنعتی را به شبکه گاز شهری متصل کنیم تا فساد موجود در این حوزه از بین برود.
طی مراسمی با حضور فرماندار مریوان، مسئولین و مدیران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان و دیگر مدیران شهرستانی، جایگاه اختصاصی "ساحل" در شهر مریوان به بهره برداری رسید.
ناصر راشدی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، روز یکشنبه26فروردین ماه پس از حمله غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اهداف نظامی رژیم غاصب صهیونیستی با حضور شبانه در جایگاههای عرضه سوخت منطقه در مصاحبه با صداو سیمای مرکز استان از تأمین و توزیع بی وقفه سوخت در 188 جایگاه ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۴    
چین دوره جدیدی را از آزمایش های موتور سوخت مایع برای موشک قابل استفاده مجدد خود تکمیل کرد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
در سال های اخیر توان موشکی کشور با پیشرفت های بسیاری همراه بوده است به همین منظور در ادامه گزارشی از آخرین توانمندی های موشک های ساخت داخل تهیه شده است. ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
در سال های اخیر توان موشکی کشور با پیشرفت های بسیاری همراه بوده است به همین منظور در ادامه گزارشی از آخرین توانمندی های موشک های ساخت داخل تهیه شده است. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از راه اندازی یکصد و بیست و هشتمین جایگاه دومنظوره در استان کرمانشاه خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب گفت: از ابتدای آغاز تعطیلات نوروزی در مجموع 34 میلیون و 639 هزار لیتر سوخت مایع تحویل سه نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه، سبلان اردبیل و سلطانیه زنجان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بازرسی جایگاه های عرضه سوخت مایع در خراسان جنوبی، با هدف اجرای مرحله هفتم طرح طاها، آغاز شد .
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان گفت: با ادامه نهضت احداث جایگاه های سوخت جدید در سیستان و بلوچستان، یک جایگاه عرضه سوخت مایع همزمان با ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در زابل به بهره برداری رسید.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۲    
سرپرست استاندارد ایلام گفت: بیش از هزار و چهارصد دستگاه نازل سوخت در سال گذشته با همکاری آزمایشگاه همکار به منظور جلوگیری از کم فروشی در توزیع میزان سوخت مایع در استان مورد آزمون قرار گرفتند.
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست استاندارد استان ایلام گفت: بیش از هزار و چهارصد دستگاه نازل سوخت در سال گذشته با همکاری آزمایشگاه همکار به منظور جلوگیری از کم فروشی در توزیع میزان سوخت مایع در استان مورد آزمون قرار گرفتند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۳    
مدیرکل شرکت توزیع و پخش فراورده های نفتی چهارمحال وبختیاری گفت: در ایام عید سال جاری روزانه به طور میانگین یک میلیون و 300هزار لیتر سوخت مایع مورد استفاده قرار گرفته است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 5/5درصدی داشته است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، آقای جلیل سالاری معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده های نفتی در گفت وگو با صداوسیما، درباره آخرین وضعیت تأمین سوخت در کشور گفت: در دوره سرد سال علاوه بر بخش حمل ونقل ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: همزمان با فرارسیدن سالروز ملی شدن صنعت نفت، مجتمع خدماتی رفاهی "میلاد" به عنوان یکصد و هشتاد و هشتمین جایگاه عرضه سوخت مایع منطقه در مسیر تبریز به اهر افتتاح و در مدار سوخت رسانی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان یزد: اجرای طرح تشدید نظارت بر صحت عملکرد نازل های سوخت مایع ازروز های پایانی سال 1402 آغازو درایام نوروزهم ادامه دارد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۲    
سرپرست استاندارد ایلام گفت : آزمون نازل های سوخت مایع در ایام نوروز و با افزایش مسافرت های نوروزی در راستای نظارت طرح عیدانه انجام شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان، جایگاه اختصاصی "خیرخواه" به عنوان یکصد و هشتاد و هفتمین جایگاه عرضه سوخت مایع منطقه در کلانشهر تبریز راه اندازی و در مدار سوخت رسانی قرار گرفت.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
بازتاب/سرپرست استاندارد استان ایلام گفت: آزمون نازل های سوخت مایع در ایام نوروز و با افزایش مسافرت های نوروزی در راستای نظارت طرح عیدانه انجام شد.
35 جایگاه عرضه سی ان جی (تک منظوره) و 83 جایگاه عرضه سوخت مایع و گاز (بنزین، نفتگاز و سی ان جی) در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز فعال هستند که وظیفه سوخت رسانی به شهروندان در تمامی طول سال به ویژه ایام نوروز و تعطیلات را بر عهده دارند.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان تهران با اشاره بر اینکه نازل های سوخت مایع چهار مرتبه در سال بازرسی و آزمون می شوند، گفت: با اجرای طرح عیدانه سازمان ملی استاندارد ایران، نظارت ها برای مقابله با کم فروشی نازل های سوخت در استان تشدید شد.
همزمان با فرارسیدن سالروز ملی شدن صنعت نفت، مجتمع خدماتی رفاهی میلاد بعنوان یکصد وهشتاد و هشتمین جایگاه عرضه سوخت مایع منطقه آذربایجان شرقی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ،مدیریت و مسئولین منطقه و مسئولین استانی در مسیر تبریز به اهر افتتاح و در مدار سوخترسانی قرار گرفت.