دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۸:۵۹May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سوخت مایع»

اسب بخار پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سامانه صدور الکترونیکی مجوز جایگاه های عرضه سوخت مایع و سی ان جی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در حاشیه بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی رونمایی می شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
جا ماندن جایگاه ها از صف تولیدکنندگان طی این سال ها و هم ردیف قرار دادن با سوخت مایع هم یکی از دلایل عقب ماندگی کارمزد است؛ این مسایل درحالی هست که جایگزینی مصرف سوخت CNG به جای بنزین در خودروها، یکی از راهکارهای مهم جلوگیری از افزایش بی رویه مصرف بنزین و قطع وابستگی کشور به واردات بنزین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سامانه صدور الکترونیکی مجوز ساخت جایگاه های عرضه سوخت مایع و سی ان جی در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت گاز پالایش و پتروشیمی رونمایی شد.
سامانه صدور الکترونیکی مجوز جایگاه های عرضه سوخت مایع و سی ان جی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، بعدازظهر امروز در حاشیه بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی رونمایی می شود.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سامانه صدور الکترونیکی مجوز جایگاه های عرضه سوخت مایع و سی ان جی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، بعدازظهر امروز در حاشیه بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی رونمایی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوزان و مقیاس های استاندارد مازندران از تایید 100 درصدی عملکرد نازل های سوخت مایع در استان خبر داد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شهناز کرمی خبرنگار همدان پیام: برنامه های سازمان ملی استاندارد در حوزه اندازه شناسی در استان بطور کامل اجرا شد. برنامه های ابلاغی از سوی سازمان ملّی استاندارد ایران در 12 ماهه سال 1400 در حوزه ی اندازه شناسی به طور کامل در استان همدان انجام شد. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: با تشدید نظارت بر نحوه تامین و توزیع نفتگاز بخش حمل و نقل و بازرسی صحت کارکرد نازل های جایگاه های عرضه سوخت مایع درمسیرهای مواصلاتی استان آذربایجان غربی، رانندگان وسائل نقلیه سهمیه نفتگاز را با کارت هوشمند سوخت دریافت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: تعداد 3 هزار و 374 نازل عرضه سوخت مایع در اردبیل و تمام شهرستان های تابعه استان مورد بازرسی و آزمون قرار گرفت.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سارمات یک موشک بالستیک قاره پیما با وزنی در حدود 208 تن، طول 35 متر و قطر 3 متر است. این موشک بالستیک سنگین وزن، برای رسیدن به برد نهایی خود یعنی 18 هزار کیلومتر از سیستم سوخت مایع بهره برده و موتورهای مرحله اول آن از مدل RD 274 برگفته شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۲۳:۵۱    
واژگونی یک دستگاه تانکر حامل سوخت مایع در جاده مشهد - تهران واقع در ورودی نیشابور منجر به بسته شدن زیرگذر امام رضا (ع) شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: سال گذشته به 109 واحد صنعتی عمده و جزء با حجم جایگزینی 44 هزارو 600 مترمکعب گاز طبیعی با سوخت مایع گازرسانی شد تا واحدهای صنعتی و تولیدی بهره مند از گاز این استان به 2 هزارو 464 واحد افزایش یابد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
چندی پیش وزیر نفت درباره نزدیک شدن مصرف روزانه بنزین به ظرفیت پالایش کشور هشدار داد؛ موضوعی که شائبه واردات بنزین را بار دیگر مطرح کرد. به گزارش ایسنا، شیوع ویروس کرونا از دو سال گذشته تاکنون به تغییر رفتار در بازار مصرف منجر شده و با نوسانات ایجادشده بازار سوخت را نیز متحول کرده است ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: با تشدید نظارت بر نحوه تامین و توزیع نفتگاز بخش حمل و نقل و بازرسی صحت کارکرد نازل های جایگاه های عرضه سوخت مایع ناوگان حمل و نقل دیزلی (باری و مسافری) درسطح مسیرهای مواصلاتی استان آذربایجان غربی سهمیه نفتگاز تخصیصی خود را با کارت هوشمند سوخت ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی از کاهش مصرف انواع سوخت مایع در سال 1400 در این منطقه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس حوزه انرژی گفت: تعرفه گذاری پلکانی پرمصرف ها به مصرف کننده سیگنال کاهش مصرف را داد تا هم مصرف کننده صنعتی و هم خانگی مصرف خود را بهینه کنند. کاهش عرضه گاز به بخش های نیروگاهی نیز به دلیل جایگزینی سوخت مایع منجر به توقف در فعالیت صنایع و نیروگاه ها نشد.
جهت حفظ و صیانت از حقوق شهروندی ، پایش کمی نازل های فعال دیسپنسرهای تمامی مجاری عرضه سوخت مایع منطقه البرز با همکاری اداره استاندارد استان انجام شد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: نخستین موافقتنامه جایگاه عرضه سوخت مایع تمام الکترونیکی از طریق سامانه درگاه ملی درخواست مجوز جایگاه سوخت شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران صادر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ماموریت شرکت پخش فرآورده های نفتی اهواز برای تامین سوخت مایع (گازوییل) برای چهار نیروگاه گازی کشور روز چهارشنبه پایان یافت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست از دیده بان شفافیت و عدالت، در این نامه آمده است: بدینوسیله از تلاش های همکاران جناب عالی خصوصاَ از آقای جلیل سالاری مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و جناب آقای امید وطن خواه مدیر محترم فناوری اطلاعات و ارتباطات این شرکت ...
الف   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
احمد توکلی -رییس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت- با ارسال نامه ای به اوجی- وزیر نفت- از تلاش های وی و مجموعه های تحت تابعیت ایشان به دلیل "یکپارچه سازی و ساماندهی صدور مجوزهای ساخت جایگاه های سی ان جی و سوخت مایع در سطح کشور" تشکر و قدردانی کرد.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۵   + ۴۸ سایت دیگر  
واریز یارانه معیشتی بنزین اگر مصرف سوخت کشور را در بخش های مختلف نصف کنیم، می توان سالانه 150 میلیارد دلار به دولت تحویل داد. روزانه 92 میلیون لیتر سوخت مایع در کشور مصرف می شود که در صورت اجرای طرح های بهینه سازی مصرف سوخت می تواند درآمد خوبی از محل صادرات این محصولات نصیب کشور شود. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شفایی گفت: در سال گذشته یک هزار و 819 نازل توزیع سوخت مایع، مورد آزمون دوره ای قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره مهندسی فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت: در کنار مصارف نیروگاهی و بخش حمل و نقل، بیش از چهار هزار واحد صنفی و صنعتی در این استان ماهیانه دست کم 6 هزار لیتر سوخت مایع را مصرف می کنند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: با افتتاح و بهره برداری از یک باب جایگاه عرضه سوخت در کلان شهر شیراز، شماره جایگاه های عرضه سوخت مایع استان به 304 باب رسید.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس،با افتتاح وبهره برداری از یک باب جایگاه سوخت در کلان شهر شیراز شماره جایگاه های سوخت مایع استان به 304 باب رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس وزارت نیرو را مکلف کردند تا با هماهنگی وزارت نفت، میزان تقاضای سوخت مایع نیروگاه ها را به صورت جداول ماهیانه به تفکیک نوع سوخت برای یک سال در خرداد ماه هر سال اعلام کند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان از کالیبراسیون بیش از 98 درصد از نازل های جایگاه های عرضه سوخت مایع منطقه خبر داد و افزود: نازل ها از نظر کمی به صورت دوره ای (یک الی دو ماهه) از سوی کارشناسان واحد مهندسی منطقه مورد آزمایش و ارزیابی قرار می گیرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از راه اندازی دو باب جایگاه جدید عرضه سوخت مایع در ناحیه مرکزی و ابهر خبر داد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از راه اندازی دو جایگاه عرضه سوخت مایع در ناحیه مرکزی و ابهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان گفت: ارسال سوخت مایع (گازوییل) از انبار سوخت نظامیه اهواز به 2 نیروگاه برق بهبهان و سنندج به علت اتصال دوباره آنان به شبکه گاز کشور متوقف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
پروژه نوسازی و راه اندازی سیستم اعلان حریق مخازن سوخت مایع شماره ی 6 و 7 نیروگاه شهید رجایی از سوی متخصصان این شرکت تکمیل و در مدار قرار داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۵    
پمپ دنده ای از رایج ترین نوع پمپ های جابجایی مثبت است که اغلب در پمپاژ سیال با ویسکوز نسبتا بالا مانند هیدروکربن ها، روغن موتور، سوخت مایع و چسب ها استفاده می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: با افتتاح و بهره برداری از یک باب جایگاه عرضه سوخت در شهرستان بوانات، شمار جایگاه های عرضه سوخت مایع استان به 303 باب رسید.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان از افتتاح یک باب جایگاه عرضه بنزین و نفتگاز در شهرستان بم خبر داد.
از تامین سوخت مایع نیروگاههای استان از مدیر منطقه خراسان رضوی تقدیر و تشکر شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس،با افتتاح وبهره برداری از یک باب جایگاه سوخت در شهرستان بوانات شماره جایگاه های سوخت مایع استان به 303 باب رسید.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۰۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، ایران سال 1400 درحالی به استقبال زمستان می رفت که نگرانی ها نسبت به کمبود گاز و سوخت مایع باعث شده بود تا برخی از قطع گاز و احتمال خاموشی خبر دهند. با این حال برنامه ریزی های انجام گرفته در وزارت نفت دولت سیزدهم شرایط را به [...]
نبأپرس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
با این حال برنامه ریزی های انجام گرفته در وزارت نفت دولت سیزدهم شرایط را به کلی تغییر داد. گاز در هیچ نقطه ای از کشور قطع نشد. گازرسانی به نیروگاه ها افزایش پیدا کرد و ذخایر سوخت مایع نیز بالا رفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوزان و مقیاس های استاندارد مازندران از بازرسی و کنترل 582 نازل در 42 جایگاه سوخت مایع خبر داد.
رئیس خدمات مهندسی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان از کالیبره بودن بیش از 98 درصد از نازل های جایگاه های عرضه سوخت مایع منطقه اصفهان خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان خبر داد: هفتاد و هفتمین جایگاه عرضه سوخت مایع استان در شهرستان کلاله به بهره برداری رسید.
شانا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر نفت از ثبت مصرف 131 میلیون لیتر بنزین در 28 اسفند ماه خبرداد و گفت: مبادی تولید، خطوط انتقال و مجاری عرضه کشور برای سوخت رسانی نوروزی به مردم و ارسال سوخت مایع به نیروگاه ها خبر داد.
پاون   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
ذخیره سازی مناسب سوخت مایع در نیروگاه های حرارتی به عنوان واحدهای اصلی تولید برق کشور و استفاده بهینه از سوخت مصرفی در این واحدها موجب شد تا زمستان سال گذشته را بدون قطعی برق سپری کنیم.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی تاکید کرد: به منظور سهولت اخذ مجوز ساخت احداث جایگاه های سی ان جی و سوخت مایع از سوی متقاضیان و بخش خصوصی، سامانه درگاه ملی درخواست مجوز جایگاه سوخت راه اندازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کنترل و نظارت استاندارد مازندران بر جایگاه های عرضه سوخت مایع در استان با شدت بیشتری انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۵    
اداره کل استاندارد خوزستان در قالب طرح نوروزی اقدام به اجرای آزمون صحت عملکرد نازل های سوخت مایع و ترازو های سبک واحد های صنفی در سطح استان کرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس،با افتتاح وبهره برداری از یک باب جایگاه سوخت در شهر دبیران شماره جایگاه های سوخت مایع ناحیه داراب 18 باب رسید.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، امید وطن خواه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش در رابطه با اقدامات مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات این شرکت در یکپارچه سازی و ساماندهی صدور مجوزهای ساخت جایگاه های سی ان جی و سوخت مایع تصریح کرد ...