سه شنبه ۱۷ تیرساعت ۰۶:۴۳Jul 2020 7

جدیدترین‌های «سوخت مایع»

 
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حرکت در مسیر تعالی و بهبود مستمر، ضامن دستیابی به هدف تعیین شده شرکت گاز استان سمنان در برنامه سال 1399 این شرکت است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
استاد دانشگاه صنعتی شریف گفت: در آینده نه تنها نفت و گاز بلکه برق حرارتی هم کم کم باید از سبد انرژی حذف شود زیرا علاوه بر آلایندگی نیروگاه های حرارتی با وجود مصرف بالای سوخت مایع و یا گاز را دارند، راندمان پایینی دارند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه از افتتاح یک باب جایگاه سوخت در استان خبر داد و گفت : با راه اندازی این جایگاه، شماره جایگاه های عرضه سوخت در سطح منطقه به 61 باب افزایش یافت .
تحلیل بازار / شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: امسال به 37 واحد تازه تاسیس شده گازرسانی خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سامانه تجمیع اطلاعات و تجهیزات کنترل کمی و کیفی سوخت مایع نیروگاه ها رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل استاندارد استان همدان از کنترل و آزمون نازل های جایگاه های سوخت مایع استان، خبر داد و گفت: سه ماهه ابتدای امسال 802 نازل سوخت مایع جایگاه های سوخت گیری استان بررسی و کنترل شد.
اسپاش   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۲    
شرکت اروپایی آریان گروپ (ArianeGroup) محفظه احتراقی را برای موتورهای حامل های فضایی سوخت مایع نسل بعدی و تماماً به روش پرینت سه بعدی توسعه داده است. این محفظه احتراق اخیراً و طی ماه های مه و ژوئن در آزمایشگاهی در مرکز هوافضای آلمان (German Aerospace Center) چهارده آزمایش مختلف را با موفقیت پشت سر ...
تحلیل بازار / شانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
کردستان- مدیر عامل شرکت گاز کردستان گفت: تاکنون 540 واحد صنعتی مشمول مصوبه شورای اقتصاد در این استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
همدان - دیناروند، مدیر عامل نیروگاه برق شهید مفتح گفت: واحدهای بخار این نیروگاه و واحدهای گازی دورود برای تولید حداکثری در پیک تابستان امسال در آمادگی کامل قرار دارند و مشکل استفاده از سوخت مایع نیز رفع شده است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
استفاده ناگزیر از سوخت مایع در نیروگاه ها معاون برق و انرژی وزیرنیرو درباره استفاده از سوخت مایع در نیروگاه ها گفت: نیروگاها باید مداوم در مدار باشند، بنابراین درصورت تأمین نشدن سوخت گاز مورد نیاز و با هدف پیشگیری از خاموشی، ناگزیر به استفاده از سوخت مایع خواهند بود ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، همایون حائری روز سه شنبه در حاشیه افتتاح مرکز پایش صنعت برق و افزایش توان نیروگاه شاهرود به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور وزیر نیرو در محل شرکت مادر تخصص تولید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۷    
به گزارش اقتصادآنلاین ، اخیرا فیلمی از انتشار آلودگی ناشی از استفاده از سوخت مایع در نیروگاه نکاء منتشر شد که واکنش مسئولان این واحد صنعتی را در پی داشت. این پاسخ ها حاکی از آن بود که به دلیل در دسترس قرار نگرفتن سوخت گاز از سوی وزارت نفت ، نیروگاه مجبور به سوزاندن سوخت مایع است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
طرزطلب گفت: مجموع سوخت مایع تحویلی به نیروگاه ها در سال گذشته 13 میلیارد و 821 میلیون لیتر بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد گلستان گفت: مرحله اول آزمون نازل های عرضه سوخت مایع در استان گلستان آغاز شد.
سامانه تجمیع اطلاعات تجهیزات کنترل کمی و کیفی سوخت مایع نیروگاه ها با هدف کنترل و تامین سوخت پایدار نیروگاه ها، انضباط بخشی و ساماندهی در روند سوخت رسانی به نیروگاه های حرارتی و پیشگیری از عرضه خارج از شبکه و قاچاق فرآورده های نفتی رونمایی شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس از افزایش 10 درصدی بازدید از مجاری عرضه و مصرف کنندگان سوخت مایع در دو ماهه نخست سال 99 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در سطح این منطقه خبر داد.
معاون فنی عملیاتی منطقه اصفهان از کاهش هشت درصدی مصرف سی ان جی در دو ماهه نخست سال 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد . به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان، ساسان تیموری با اشاره به وجود بیش از یکصد و 60 جایگاه سی ان جی و 300 جایگاه عرضه سوخت مایع در استان اصفهان ...
سلام نو / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، یک تانکر حامل گاز طبیعی مایع عصر روز گذشته /شنبه/ در یک بزرگراه در شهر تایژو واقع در استان "ججیانگ" چین در نزدیکی یک کارگاه منفجر شد که باعث انفجار دوم شد. گزارش ها حاکی است عملیات جستجو و نجات همچنان در حال انجام است و همه مجروحان در بیمارستان بستری هستند. ...
مدیر منطقه چالوس از انجام بیش از 670 بازدید میدانی از مجاری عرضه و مصرف کنندگان سوخت مایع در دوماهه اول سال 99 خبر داد.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، یک تانکر حامل گاز طبیعی مایع در یک بزرگراه در شهر تایژو واقع در استان ججیانگ چین در نزدیکی یک کارگاه منفجر شد که باعث انفجار دوم شد.مقامات انتظامی چین از افزایش شمار قربانیان انفجار تانکر حامل سوخت مایع در این کشور به 19 کشته و 166 زخمی خبر دادند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۲۱:۴۲    
[شهروند] شانزدهم مارس 1929 میلادی، رابرت گدارد، فیزیکدان برجسته آمریکایی نخستین موشک سوخت مایع جهان را با موفقیت آزمایش کرد. گدارد یک مخترع پرکار بود اما موشک سوخت مایع بی شک مهم ترین دستاورد او به شمار می رفت، هرچند در ابتدای امر محصول او از سوی کسی جدی گرفته نشد ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان از پیشرفت مناسب پروژه های گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی خبر داد.
اسپاش   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۶:۲۷    
شرکت آمریکایی استراتولانچ (Stratolaunch Systems) اعلام کرده در حال توسعه یک موشک هایپرسونیک است که توسط هواپیمای بسیار بزرگ خود پرتاب می شود. این موشک با نام تالون-ای (Talon-A) با قابلیت استفاده مجدد بوده و از سوخت مایع استفاده می کند ...
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۱:۳۱    
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: 300 هزار لیتر سوخت مایع به ظرفیت شهرستان دیواندره اضافه شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کردستان روز سه شنبه در آیین بهره برداری از این جایگاه ها اظهار داشت: این جایگاه ها با سرمایه گذاری 6 میلیارد ریال و اشتغالزایی 11 نفر به بهره برداری رسیده است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی از افزایش هفت درصدی نرخ برق در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: این میزان برای مشترکین پرمصرف به اندازه 23 درصد بوده است.
برخوردار، معاون بازرگانی منطقه تهران گفت: از ابتدای امسال تاکنون سه جایگاه عرضه سوخت مایع در استان تهران به بهره برداری رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان مرکزی گفت: طرح نظارت دوره ای نازل های عرضه سوخت با هدف جلوگیری از کم فروشی، حفظ و صیانت از حقوق مصرف کنندگان از ابتدای خرداد ماه جاری آغاز شد.
ایلام - شمس اللهی، مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام از گازرسانی به 146 واحد صنعتی در ایلام توسط شرکت گاز این استان طی سال گذشته خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
قنبریان، گفت: در راستای بررسی عملکرد نازل های سوخت مایه در استان آزمون دوره ای نازل های سوخت مایع برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل استاندارد ایلام از نظارت استاندارد بر 430 دستگاه نازل سوخت مایع در ایلام خبر داد و گفت: جایگاه های عرضه سوخت مایع هر سه ماه یک بار مورد بازرسی و سنجش قرار می گیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: این استان به عنوان پایلوت کشور در طرح تحویل سوخت مایع انتخاب شده است.
3 باب جایگاه عرضه سوخت مایع در منطقه تهران به بهره برداری رسید .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوزان و مقیاس های استاندارد قزوین از بازرسی بیش از 3000 نازل سوخت مایع در استان خبر داد.
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
کردستان - مدیرعامل شرکت گاز کردستان با اشاره به اینکه گازدارکردن 300واحد صنعتی استان از جمله برنامه های این شرکت در سال جاری است، گفت: برای تحقق این مهم نیاز به 50 میلیارد تومان اعتبار داریم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تعداد جایگاه های عرضه بنزین و سی ان جی در کشور را 6 هزار و 500 باب اعلام کرد و گفت: یکصد جایگاه تک سکوی سی ان جی و سوخت مایع به جایگاه های سوخت تهران اضافه می شود ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل پخش فرآورده های نفتی با اعلام تعداد جایگاه های عرضه بنزین و سی ان جی از احداث یکصد جایگاه تک سکوی سی ان جی و سوخت مایع به جایگاه های سوخت تهران خبر داد. *** افزایش جایگاه ها در تهران ...
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۶    
بیش از سه هزار و 100 آزمون از نازل های سوخت در سال 98 در استان انجام شده است.
تحلیل بازار / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
ویس کرمی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تعداد کل جایگاه های سوخت بنزین و سی ان جی در کشور را 6 هزار و 500 باب اعلام کرد و گفت: 100 باب جایگاه تک سکوی CNG و سوخت مایع به جایگاه های سوخت تهران اضافه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان فارس گفت: با گازرسانی به 578 صنعت در فارس، از مصرف سالانه 134 میلیون لیتر سوخت مایع جلوگیری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۵    
مدیر کل استاندارد خراسان شمالی از طرح ضربتی نظارت بر صحت عملکرد نازل های سوخت مایع در خراسان شمالی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت:51 میلیون لیتر سوخت مایع به دلیل اجرای طرح های جایگزینی سوخت گاز بجای سوخت مایع و همچنین اجرای طرح مدیریت سوخت در سال 98 در استان صرفه جویی شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
شرکت گاز استان کرمان طی سال 1398 با اجرای بیش از 2275 کیلومتر خطوط انتقال، تغذیه و شبکه توزیع که از زمان تاسیس این شرکت تاکنون بی سابقه بوده، رتبه دوم کشوری را بین شرکت های گاز استانی در لوله گذاری اخذ کرده که نسبت به سال های 96 و 97 ارتقای سه پله ای داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: 51 میلیون لیتر سوخت مایع در این استان به دلیل اجرای طرح های جایگزین گاز به جای مایع و مدیریت مصرف طی سال 98 صرفه جویی شده است.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
واشنگتن اینستیتو، نوشت: ایران پس از چندین تلاش، پرتاب موفقیت آمیز نخستین ماهواره خود را به مدار توسط نیروی سپاه اعلام کرد. علیرغم اهمیت عملی و علمی این دستاورد، این پرتاب نشانگر توانایی ایران در ساخت موشک حامل سوخت مایع و جامد است ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۲۳:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری درباره پرتاب ماهواره نور گفت: موتور مرحله اول این ماهواره بر، سوخت مایع و ساخت وزارت دفاع است و در موشکهای زمین به زمین کاربرد دارد. ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران اظهار کرد: این شرکت در سال 98 به منظور کمک به اقتصاد کشور و رونق تولید، با گازرسانی به 341 واحد صنعتی، سبب برگشت 6.5 میلیون لیتر سوخت مایع به ذخیره سازی های نفتی کشور شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۶۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: این ماهواره بر تفاوتی با کارهای گذشته دارد و آن هم این است که پیشران آن از نوع ترکیبی سوخت مایع و جامد است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر از افتتاح سه جایگاه عرضه سوخت مایع در استان بوشهر خبر داد
بمنظور حفظ سلامت مراجعین و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا زیرساخت های لازم برای پرداخت بهای سوخت بصورت الکترونیکی در تمامی مجاری عرضه سوخت مایع وسی ان جی غرب استان مازندران فراهم می باشد.