یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۵۲Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سبزوار»

سازمان دامپزشکی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی سبزوار؛ از ابتدای سال 1401 تا کنون هفت میلیون و پانصد هزار قطعه جوجه گوشتی تحت نظارت دامپزشکی در مرغداری های شهرستان تایید تخلیه و پرورش داده شدند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از آمادگی همه جانبه منطقه جهت تامین سوخت خانوارهای نفت سفید سوز در غرب خراسان رضوی خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از صرفه جویی بیش از 6 میلیون و 800 هزار لیتر بنزین در آبان ماه 1401 در منطقه سبزوار خبر داد.
به مناسبت گرامیداشت هفته غرور آفرین بسیج، تعدادی از بسیجیان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار در قالب تیم کوهنوردی به ارتفاعات سیا کوه شهرستان سبزوار صعود کردند.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
درآمد تجمیعی که شرکت پارس فولاد سبزوار تا پایان یازدهمین ماه از سال مالی خود شناسایی کرد با ریزش 9 درصد همراه بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۳    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره کتابخانه های عمومی سبزوار گفت: حدود 2 میلیارد ریال در قالب پویش بنای کاغذی برای ساخت کتابخانه شهدای گمنام شهر سبزوار کمک شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سبزوار و ششتمد گفت: 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای ایمن سازی راه ارتباطی بخش شامکان از توابع شهرستان ششتمد در برابر سیلاب اختصاص یافته است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم سبزوار در مجلس کمبود و نبود دارو را نتیجه بازی سازی جریان رانت خوار و دارای تعارض منافع دانست و گفت: مافیا تصمیم گرفت دارو تولید نشود تا نظام توزیع دارو با مشکل مواجه شود و هر زمانی که قرار است اقداماتی برای سازماندهی نظام توزیع انجام شود سوء مدیریت ها و تعارض منافع منجر به مانع تراشی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۵    
علی شریعتی اهل مزینان سبزوار بود، اما از همان کلاس اول ابتدایی که قرار بود سواد خواندن و نوشتن بیاموزد، تا اردیبهشت سال 1356 که داشت برای همیشه از ایران می رفت، خانه امن او مشهد بود.
به مناسبت هفته بسیج و در جهت ارج نهادن به این تشکل ارزشی و مردم نهاد، کارکنان بسیجی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار با تن پوش نمودن لباس مقدس بسیج آمادگی خود را در عرصه خدمت رسانی به مردم اعلام نمودند.
همزمان با هفته بسیج طی مراسمی ضمن ارج نهادن به جایگاه والای این قوای ارزشی و مردم نهاد از تعدادی از همکاران بسیجی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار تقدیر به عمل آمد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۰    
سبزوار- ایرنا- مدیر داخلی مرکز آموزشی، درمانی واسعی سبزوار با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به آنفلوانزا در این شهرستان، گفت: در 2 ماه گذشته 13 هزار بیمار با علائم این بیماری برای دریافت خدمات سرپایی و درمانی به اورژانس این بیمارستان مراجعه کرده اند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۷    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سبزوار از اجرای عملیات لکه گیری با مصرف 200 تن آسفالت سرد در طول راه های حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیشابور از اجرای عملیات لکه گیری هندسی و روکش آسفالت گرم بزرگراه نیشابور – سبزوار و نیشابور – مشهد به طول 5 کیلو متر با اعتبار بالغ بر 300 میلیارد ریال طی آبان 1401 خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۱    
آئین گرامیداشت شهدای مدافع امنیت با حضور اساتید و دانشجویان شهرستان سبزوار در دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۲    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام راوی مشکلات کشاورزان سبزوار شد و از مسئولان درخواست رسیدگی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: کمبود واحدهای فرآوری، چالش اصلی بخش معدن این شهرستان، به عنوان یکی از قطب های معدنی خراسان رضوی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد : در نشست کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی خراسان رضوی، مشکلات و موانع فعالیت معادن غیرفعال شهرستان سبزوار بررسی و بر هم افزایی بیشتر دستگاه های ذی ربط تاکید شد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۱    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروزه از انجام عملیات لکه گیری هندسی بزرگراه نیشابور - سبزوار به وسعت 1800 مترمربع در آبان 1401 خبرداد.
سهمیه نفت سفید و گاز مایع آذر ماه 1401 برای ساکنان روستایی فاقد گاز طبیعی در شهرستان های سبزوار ،بردسکن، داورزن، خوشاب، ششتمد، جوین و جغتای اعلام شد.
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار در نظر دارد کلیه مراحل مناقصه رنگ آمیزی سقف و بدنه مخازن 1 ، 2 ، 5 و 6 و لکه گیری رنگ بدنه و سقف و رنگ آمیزی داخلی مخزن 4 و رنگ آمیزی لوله های داخل باند وال مخازن 1 تا 6 انبار نفت منطقه سبزوار را به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۴    
سبزوار- ایرنا-مسوول کانون های فرهنگی و هنری مساجد سبزوار گفت: نخستین شورای اندیشه ورز کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در سبزوار فعالیت می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۸    
جلسه هم اندیشی مدیران کانونهای فرهنگی و هنری مساجد و تشکیل شورای اندیشه ورز مسجدی شهرستان سبزوار با حضور مسؤلین کشوری و استانی درمحل تالار فرهنگیان برگزارشد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
متصدی یک واحد تالار پذیرایی در شهرستان سبزوار به جرم کشتار غیر مجاز 6 راس گوسفند در شرایط غیر بهداشتی به پرداخت پنجاه میلیون ریال جزای نقدی بدل از سه ماه حبس تعزیری محکوم گردید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۸    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 5 میلیارد ریال برای بهسازی مدرسه تاریخی فخریه سبزوار از محل درآمد موقوفه منفعتی این بنا، هزینه شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۱    
یادواره شش شهید روستاهای نزل آباد و نجم آباد شهرستان سبزوار با حضور جمعی از مسئولان و خانواده های شهدا و ایثارگران برگزار شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۰:۲۱    
مریم حنطه زاده، خبرنگار: ما هم جنگیدیم روایت هایی از زنان روستای ملارد است؛ روستایی که در سال های جنگ، گاهی زنانش دو شیفته، شب وروز پای تنور نشسته اند تا سفره رزمندگان خالی از نان نماند! پیش تر، کتاب نان سال های جنگ هم توسط انتشارات راه یار ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی ششتمد گفت: خشکسالی و کمی بارش ها در فصل پاییز، سطح زیر کشت زعفران در ششتمد خراسان رضوی را حدود 200 هکتار کاهش داده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به همت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار همایش یک روزه پدافند غیرعامل با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استان خراسان رضوی، روسای دانشگاه علوم پزشکی و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان از جمله شبکه دامپزشکی سبزوار در محل پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۸    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار گفت: با تلاش ماموران یگان حفاظت این نهاد، اعضای سه گروه صید و قاچاق پرندگان شکاری ارزشمند و کمیاب در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۰:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
علی اصغر عنابستانی نماینده مجلس به تازگی از پیام اینستاگرام و پرسش این شرکت در مورد شرایط ایران خبر داده بود اما وزارت ارتباطات می گوید از ماجرای این پیام بی خبر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۵    
سبزوار - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش سبزوار گفت: 90 درصد مدارس این شهرستان به سامانه گرمایشی موتورخانه و کاملا استاندارد مجهز هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۵    
سبزوار- ایرنا- مدیر پایگاه میراث فرهنگی شهر تاریخی سبزوار گفت: بخشی از کاروانسرای شاه عباسی مزینان در شهرستان داورزن خراسان رضوی به منظور ثبت در فهرست کاروانسراهای جهانی مرمت و بازپیرایی شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۰    
قاسم قاسمی از حضور فعال واحد های فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در نمایشگاه تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته این شهرستان خبر داد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بهروز محبی نماینده سبزوار می گوید: اطلاعات دقیقی داریم که بیش از 70 درصد افرادی که در شهر های بزرگ دستگیر شدند، از خانواده های مرفه بودند و این پیام روشنی دارد، یعنی مسئله، صرف اقتصاد نیست.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۰    
علی اصغر صباغی رزمنده - من61 سال سن دارم که آن زمان کلاس ششم می خواندم و بهترین شاگرد منطقه شهرستان سبزوار شدم که جنگ شروع شده بود که هوای جبهه برداشتم و سه مرحله جبهه رفتم که حدود 11 ماه و در عملیات خیبر جانباز موج وانفجار وترکش وشیمیایی شدم و چند روز بیمارستان بردن و دوباره به جبهه رفتم. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۴۲ سایت دیگر  
علی اصغر عنابستانی می گوید اینستاگرام پیام فرستاده و پرسیده شرایط شما چیست؟
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۸    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سبزوار گفت: بازارچه کسب و کار مشاغل خانگی شامل غرفه های شیرینی، صنایع دستی و استارت آپ های دانشجویی در دانشگاه حکیم سبزوار برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
احمد ابوالقاسمی، قاری بین المللی قرآن به نقل خاطره ای از اوایل دهه 70 پرداخت و بیان کرد: در سال 1372 به همراه آقایان حبیب الله پوراحمدی و تقی نصیری عازم مشهد بودیم و پس از رسیدن به سبزوار اتفاقاتی افتاد و منجر شد سه قاری بین المللی برای دو شنونده نوجوان به تلاوت بپردازیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۲    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره کتابخانه های عمومی سبزوار گفت: خیران این شهرستان امسال 71 میلیارد ریال برای ساخت چهار کتابخانه در مناطق محروم کمک کردند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از راه اندازی کارگاهی با قابلیت تعمیر تجهیزات سامانه هوشمند سوخت مجاری عرضه با عنوان "شهدای مدافع امنیت" در منطقه خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۴    
دومین نمایشگاه تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته با حضور استاندار خراسان رضوی ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی ، فرماندار ویژه و امام جمعه سبزوار ، مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی و تعدادی از تولیدکنندگان، کشاورزی و بهره برداران بخش کشاورزی در فرهنگسرای امام رضا این شهرستان برگزار شد .
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت صراط نور با بیان برخی از برنامه های قرآنی و فرهنگی شش ماهه نخست سال جاری این مؤسسه به برگزاری جشنواره قصه های قرآنی تبیین در سطح ملی اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۶    
نماینده مردم بردسکن ،کاشمر،خلیل آباد وکوهسرخ در مجلس شورای اسلامی گفت: دوبانده کردن محور سبزوار به بردسکن نیازمند 1500میلیارد تومان اعتبار است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم سبزوار گفت: نیاز کاذب و هیجانی دلار را مهار و به اندازه مایحتاج کشور، ارز عرضه شد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در توضیح فیلترینگ شبکه های اجتماعی می گوید: اینستاگرام 50 درصد از پهنای باند کشور را می بلعد و باید چهارچوب ما را بپذیرد و مطمئن باشید. اکنون که اینستاگرام در ایران فیلتر شده، پیام برای ما فرستاده اند که شرایط شما چیست؟
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فیلم شکنجه وحشیانه پدر یک نوزاد شیرخوار که یک کارگر ساده است توسط اوباش و اراذل در سبزوار منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
آشوبگران در سبزوار به شهروندی که برای خرید شیرخشک فرزندش به خیابان آمده بود، حمله کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کتابخانه های عمومی سبزوار، ساخت کتابخانه مرکزی در این شهرستان را منوط به هزینه 25 میلیارد تومانی دانست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که نشان از حمله اغتشاشگران به یک موتورسوار در شهرستان سبزوار دارد.