سه شنبه ۲۵ مردادساعت ۱۷:۵۴Aug 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارتخوان»

تابا خبر   ۲۱ دقیقه پیش   + ۷۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، محمد جلال درباره عملکرد اجرای فاز اول طرح هوشمند سازی یارانه نان و جزئیات ورود به فاز دوم این طرح توضیحاتی داد. وی با اشاره به گذشت بیش از 90 روز از شروع اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان تأکید کرد ...
پیام فوری   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه روزانه حدود 82 میلیارد تومان خرید نان توسط مردم انجام می شود، گفت: به این ترتیب به طور متوسط حدود هزار تومان مبلغ سرانه خرید نان هر ایرانی در روز است. ...
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در تذکری به وزرای جهاد کشاورزی و اقتصاد ضمن برشمردن راه های سوءاستفاده از کارتخوان های هوشمند در نانوایی ها، خواستار جلوگیری از این مسئله شد.
سید جلال موسوی مدیر کل غله وخدمات بازرگانی خراسان شمالی به همراه تیم رسانه ای شبکه اترک نیوز از واحد های خبازی و نمایندگی نانینو به منظور تهیه گزارشی از روند اجرایی نصب کارتخوان ها و درصد پیشرفت اجرایی سامانه به منظور کنترل و گزارش گیری مورد بازدید قرار گرفت.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار مشهد گفت: سهمیه آرد 257 نانوایی متخلف در مشهد که به دلایل مختلف به شبکه دستگاههای کارتخوان جدید متصل نشده اند قطع شد و این واحدهای صنفی دیگر امکان خرید آرد ندارند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین - سیده زهرا محمودی؛ کارتخوان خراب است؛ پول نقد بدهید؛ جمله ای که احتمالا بارها و بارها شنیده اید. از مطب پزشک گرفته، تا سوپر مارکت و رستوران و هرجایی که نشانی از دستگاه کارتخوان وجود دارد؛ دلیل آن نیز بر کسی پوشیده نیست؛ مالیات. اما دلیل این حجم از فرار مالیاتی در کشور چیست؟ ...
هاژه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هاژه، درحالیکه قانون پرداخت مالیات را برای پزشکان تکلیف کرده اما برخی مطب های پزشکی ضمن دور زدن قانون برای فرار مالیاتی شهروندان و بیماران مهابادی را سرگردان کرده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد گفت: با گذشت بیش از 90 روز از شروع طرح هوشمندسازی، 72 هزار و 500 تا 72 هزار و 600 واحد نانوایی در سطح کشور مجهز به کارتخوان هستند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی از ابتدای خردادماه سال جاری تفکیک حساب های تجاری و شخصی را شروع کرد و براساس اعلام مسئولان این سازمان تا پایان شهریورماه به پایان می رسد. ...
صبح کیش   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، سید ایوب نبی زاده گفت: با اجرای این طرح در نانوایی های کیش با نصب کارت خوان های مخصوص مردم پول نان را به نرخ یارانه ای پرداخت می کنند و ما به التفاوت قیمت نان تا نرخ آزاد را دولت به حساب نانوایی ها واریز می کند. ...
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تمامی مشاغل موظف بر رعایت آیین نامه کشوری مبنی بر مالیات بر درآمد و استفاده از کارتخوان می باشند و هر صنف با توجه به تخصص خود ، واحد بازرسی مرتبط با خود آن صنف را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان البرز گفت: با تصمیم کارگروه آرد و نان شهرستان البرز، سهمیه آرد نانوایان متخلف و نانوایانی که نسبت به نصب کارتخوان اقدام نکرده اند، 10 درصد کاهش یافت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۶۴ سایت دیگر  
معاون سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: به صراحت اعلام می کنم که پس از یک سال که برای صنوف برگه تشخیص مالیات صادر شد، متوجه خواهند شد که واریز وجه از طریق دستگاه های پوز یا از طریق کارت به کارت تفاوتی در میزان مالیات آنها نخواهد داشت و رویه خود را اصلاح می کنند و دستگاه های پوز را از کشوی خود بیرون ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی خوزستان گفت: نانوایی های استان در حال رصد و نظارت هستند و نانوایی هایی که کارتخوان جدید نصب کرده اند، 15 درصد مشوق می گیرند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اداره اجرایی مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی گفت: در راستای ساماندهی کارتخوان ها با همکاری بانک مرکزی، 9 میلیون و 400 هزار ابزار پرداخت (دستگاه کارتخوان) غیرفعال شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
همچنین، حدود هشت میلیون و 300 هزار دستگاه کارتخوان به صورت فعال به پرونده مالیاتی متصل شد و حدود یک میلیون و 200 هزار دستگاه کارتخوان نیز به صورت غیرفعال به پرونده مالیاتی متصل هستند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در طرح پذیرندگان موسسه نور افرادی که دارای حساب های متصل به دستگاه کارتخوان موسسه نور هستند می توانند تا سقف 200 میلیون تومان از این تسهیلات بهره مند شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
با ساماندهی کارتخوان ها از سال گذشته، معادل 9 میلیون و 400 هزار کارتخوان غیرفعال و حدود هشت میلیون و 300 هزار دستگاه کارتخوان به صورت فعال از سوی صاحبان آن ها به پرونده مالیاتی متصل شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
در طرح پذیرندگان موسسه نور افرادی که دارای حساب های متصل به دستگاه کارتخوان موسسه نور هستند می توانند تا سقف 200 میلیون تومان از این تسهیلات بهره مند شوند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر بازرسی و نظارت بر محصولات کشاورزی استان بوشهر گفت: هوشمندسازی نانوایی ها در این استان 50 درصد کاهش تخلفات را در پی داشته است. به گزارش فکرشهر ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۷    
گرگان- دهنوی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان با بیان اینکه 70درصد مشکلات کارتخوان های هوشمند نانوایی های گلستان رفع شده، گفت: از ابتدای شهریور این مشکلات به کلی حل می شود.
گام خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: مدیر بازرسی و نظارت بر محصولات کشاورزی استان بوشهر از تجهیز بیش از 90 درصد نانوایی های استان به کارتخوان هوشمند خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، محمدرضا جعفریان، کارشناس امور مالیاتی درباره تاثیرات مثبت اقدامات مالیاتی دولت به ایبِنا گفت: براساس قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گرگان- شگردهای مختلف برخی از پزشکان مانند عدم نصب کارتخوان برای فرار مالیاتی علاوه بر اینکه یک تخلف مستوجب مجازات تلقی می شود، مشکلات عدیده ای را برای بیماران در گلستان ایجاد کرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فرهیختگان نوشت: مقایسه آمارهای شاپرک نشان می دهد تعداد کارتخوان های فروشگاهی فعال دارای تراکنش تا دی ماه سال 1400 به 9 میلیون و 883 دستگاه رسیده بود که حالا با قطع کارتخوان هایی که مالکان آنها تشکیل پرونده نداده اند، به 8 میلیون و 259 هزار دستگاه رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
با کنار هم قراردادن آمارهای اعلامی سازمان امور مالیاتی و شرکت شاپرک مشخص می شود از 18 میلیون و 800 هزار ابزار پرداخت 9 میلیون و 973 هزار فقره از آنها غیرفعال شده اند.
با هدف کمک به بیماران نیازمند دیوار مهربانی در داروخانه هلال احمر گرگان با تعیین جایگاه ثابت و نصب کارتخوان راه اندازی شد.
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به اقدام مثبت بانک مرکزی و سازمان امور مالیاتی در اتصال تمام دستگاه های کارتخوان به سامانه مالیاتی گفت: همکاری بانک مرکزی و سازمان امور مالیاتی و نیز وزارت صمت و وزارت اقتصاد می تواند به تکامل و رفع نقایص آن کمک کند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از نصب بیش از 6500 دستگاه کارتخوان هوشمند فعال در سطح نانوایی های استان تهران خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۵۳ سایت دیگر  
محمد جلال مشاور وزیر اقتصاد و دارایی، از استقرار کارتخوان هوشمند در 74 هزار نانوایی کشور خبر داد و گفت: توزیع آرد در کشور کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی از اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان از 11 مرداد ماه سال جاری به خبرداد.
عصر بانک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اجرایی مرکز تنظیم مقررات سازمان مالیاتی با اشاره به طرح ساماندهی کارتخوان ها گفت: از بین 18 میلیون و 800 هزار ابزار پرداخت 8 میلیون ابزار پرداخت به پرونده مالیاتی شان الصاق شدند و سایر ابزار های پرداخت هم در اجرای قانون غیرفعال شدند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که بیش از دو سال از تصویب قانون ساماندهی پایانه های فروشگاهی به منظور اتصال به نظام مالیاتی می گذرد و در زمان دولت قبل اجرای این قانون روی زمین مانده بود، با پیگیری آن از ابتدای آغاز به فعالیت دولت سیزدهم، پرونده ساماندهی کارتخوان ها و درگاه های پرداخت بسته شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در دولت سیزدهم این کار شروع شد و الان بیش از هشت میلیون کارت خوان ساماندهی شد و این پروژه شب گذشته به اتمام رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از نصب بیش از 6500 دستگاه کارتخوان هوشمند فعال در سطح نانوایی های استان تهران خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۳   + ۴۲ سایت دیگر  
استقبال مشتریان و اصناف از جشنواره بزرگ بانک تجارت ویژه اصناف، تعداد جوایز کمک هزینه سفر هیجان انگیز این جشنواره را از 3 به 10 جایزه افزایش داد. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت ...
بانک ملی   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، سرویس استرداد وجه (Refund) جهت ارائه به مجموعه مشتریانی که نیاز به استرداد بخشی از وجوه دریافتی از مشتریان خود را دارند توسط شرکت پرداخت الکترونیک سداد برای ارائه به مشتریان خاص بانک ملی ایران در استان خراسان رضوی درحال راه اندازی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیر بازرسی و نظارت بر محصولات کشاورزی استان بوشهر گفت: از 779 واحد نانوایی مشمول طرح هوشمندسازی فروش نان تاکنون 723 واحد معادل 91 درصد به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان گفت: 90 درصد خبازان سیستان و بلوچستان به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی خبر داد: اکنون، کارتخوانی که پرونده مالیاتی نداشته باشد در کشور وجود ندارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی:رئیس اداره اجرایی مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی از غیرفعال شدن 9 میلیون و 300 هزار دستگاه کارتخوان خبر داد.اشکان هراتی در برنامه گفت و گوی ویژه خبری اظهار کرد ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مهدی عبدالهی، دبیرگروه اقتصاد: حکمرانی حوزه ریال یکی از عرصه های حکمرانی است که در چند دهه گذشته کمتر مورد توجه سیاستگذاران اقتصادی کشور قرار گرفته است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: دو میلیون و 200 هزار نفر فعالیت اقتصادی داشتند ولی فاقد پرونده مالیاتی بودند. اکنون همان تعداد با وجود فعالیت دارای پرونده مالیاتی هستند که به معنای جلوگیری از فرار مالیاتی است.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اجرایی مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی از غیرفعال شدن 9 میلیون و 300 هزار دستگاه کارتخوان خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۱۵۳ سایت دیگر  
می متالز - تمامی کارت خوان ها و درگاه های پرداخت به پرونده مالیاتی متصل شدند.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۱:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
می متالز - به نظر می رسد دلیل بی میلی فروشندگان به استفاده از دستگاه های کارتخوان نه خرابی و نقص فنی که استفاده سازمان امور مالیاتی تراکنش های ثبت شده در هر دستگاه کارتخوان، برای محاسبه مالیات باشد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۱:۲۵   + ۵۹ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: رئیس کل بانک مرکزی گفت: قانون پایانه های فروشگاهی بیش از 2 سال است که در مجلس تصویب شده ولی روی زمین مانده بود و اتصال کارتخوان ها به سامانه مالیاتی برقرار نشده بود. در دولت سیزدهم این کار شروع شد و الان بیش از 8 میلیون کارت خوان ساماندهی شد و این پروژه شب گذشته به اتمام رسید.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۱:۰۳    
می متالز - معاون فناوری های نوین بانک مرکزی از اتصال تمامی کارتخوان ها و درگاه های پرداخت اینترنتی فعال در شبکه پرداخت کشور به پرونده مالیاتی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۰:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به رشد 80 درصدی تامین ارز درسامانه نیما در پایان تیرماه نسبت به مدت مشابه سال قبل گفت اقدامات بانک مرکزی در زمینه تقویت حکمرانی ریال و اصلاح نظام بانکی آغاز شده و به طور جدی استمرار خواهد داشت. ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۷:۰۲    
با گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز پنجشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان از مجهز شدن نانوایی های استان به کارتخوان خبر داد و گفت: برای جلوگیری از هر گونه تخلف از مجموع 700 نانوایی استان 625 نانوایی به دستگاه های کارتخوان مجهز شده اند ...