پنجشنبه ۱۶ اردیبهشتساعت ۱۷:۳۳May 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارتخوان»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۱    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از تعدادی افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۱    
شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد (pep.co.ir) جهت تکمیل کادر خود در استان همدان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
شرکت سایان کارت (سهامی خاص) در نظر دارد امور مربوط به نصب، راه اندازی، بازاریابی و پشتیبانی دستگاه های کارتخوان خود را در استان های کردستان و بوشهر به شرکت های واجد شرایط واگذار نماید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با بیان اینکه اگر کارتخوان ها کرایه داده شده و حساب پشتیبان آن تغییر کند، اطلاعات مغایر با موارد ثبت شده در شاپرک خواهد بود، گفت: در این صورت، ترمینال پذیرنده غیرفعال خواهد شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مجید کاشی از افزایش 30الی 35 درصدی میانگین نرخ کرایه تاکسی در سال جدید خبرداد و گفت: نرخ های جدید به تصویب شورای اسلامی شهر سمنان و تائید فرمانداری رسیده و مقدمات نصب در تاکسی ها جهت مشاهده و اطلاع مسافرین انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۵:۰۱   + ۵۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با بیان اینکه اگر کارتخوان ها کرایه داده شده و حساب پشتیبان آن تغییر کند، اطلاعات مغایر با موارد ثبت شده در شاپرک خواهد بود، گفت: در این صورت، ترمینال پذیرنده غیرفعال خواهد شد.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
افشای رمز هنگام خرید از فروشگاه های مختلف می تواند شما را به دردسر بیندازد. به همین علت برای استفاده از کارتخوان لازم است نکاتی را مد نظر داشته باشید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر بندر بوشهر از تجهیز تاکسی های این شهر به کارتخوان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۵:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
علیرغم الزام قانونی بانک مرکزی و سازمان مالیاتی برای شناسایی وگسترانیدن چتر مالیاتی بر سر دستگاههای کارتخوان، نحوه اقدام به گونه ای بوده که بازار اجاره کارتخوان های قدیمی را داغ کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۱    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان خوزستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۵    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، شرکت کارت اعتباری ایران کیش، جهت تکمیل نیروی انسانی و کادر فنی خود در دو فرصت شغلی پشتیبانی دستگاه کارتخوان و کارمند انبار دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان رزومه خود را می توانند به آدرس hr@kiccc.com ارسال نمایند.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۵    
مجموعه زیبال از سال 1396 در شتابدهنده فارابی کار خود را آغاز کرد. هدف این مجموعه ایجاد سرویس پرداخت در محل به منظور ایجاد ارتباطی بین کارتخوان ها و پلتفرم های آنلاین بود. کاماپرس در ادامه نکاتی از این مجموعه را برای آگاهی بیشتر خوانندگان و کاربران زیبال منتشر می کند؛ ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: امید علی پارسا رئیس سازمان مالیاتی گفت: مجموعه سیاست های در نظر گرفته شده که از طریق افزایش بخشودگی های جرایم مالیاتی و افزایش تقسیط های مالیاتی و مساعدت به واحد های تولیدی که طرح احیا آن ها به تصویب ستاد رفع موانع تولیدی می رسد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آسان پرداخت نمایندگی گیلان جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۴۲ سایت دیگر  
در حالیکه در اواخر سال گذشته مسئولان سازمان امور مالیاتی از اعلام لینک و آدرس سامانه های مرتبط با قانون الزام مشاغل به نصب کارتخوان در ابتدای سال جاری خبر داده بودند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۰۸    
شرکت عصر الکترونیک آریا جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عمده درآمد های اسفندماه شرکت مربوط به درآمد های ناشی از فروش پین و اعتبار فروخته شده بوده که از حاشیه سود پایینی برای شرکت های پرداخت برخوردار است.
اقتصاد آنلاین / ملیت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فناوران رایانه بیان کرد: تنها تعداد محدودی از شرکت های فروشنده یا اجاره دهنده دستگاه های P.O.S، جواز کسب از سوی اتحادیه دارند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۵    
رکنا: مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور در توجیه علت افزایش محسوس تعرفه های پزشکی در سال 1400 عنوان کرد: اگر مردم می خواهند خدمات پزشکی باکیفیت دریافت کنند، باید هزینه مربوط به این خدمات نیز با توجه به تورم افزایش یابد. البته با وجود این افزایش 28 ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی از شهریور سال 1398 برای شفاف سازی درآمد، جلوگیری از فرار مالیاتی و کمک به حسابرسی مالیاتی، 15 گروه از فعالان اقتصادی را ملزم به ثبت نام در پایانه فروشگاهی کرد که تا پایان سال 1398 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- عید نوروز است و رشت مرکز گیلان مثل اغلب تعطیلات شاهد ورود گردشگران و مسافران و رونق خرید و فروش، ولی با وجود بهره مندی اغلب فروشگاه ها از دستگاه کارتخوان بسیاری نیازمند پول نقد هستند اما مردم از مراجعات مکرر به عابر بانکهای مختلف و فقدان پول در خودپردازها گلایه دارند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: معاون اجتماعی پلیس فتا برای پیشگیری از کپی شدن اطلاعت کارت بانکی به شهروندان هشدار داد. سرهنگ رامین پاشایی گفت: تجزیه و تحلیل پرونده های قضایی مرجوع شده به پلیس فتا و دیگر پلیس های تخصصی حاکی از آن است که جرائم حوزه اسکیمر یا همان کپی کارت بانکی در حال افزایش است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۹    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۵    
شرکت مبین پرداز اسپادان نمایندگی آسان پرداخت (آپ) جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
چندی قبل ویدئویی از یک کارت بانکی با موجودی چند ده میلیاردی در فضای مجازی منتشر شد. در این ویدئو فردی با استفاده از یک دستگاه کارتخوان از این کارت بانکی که نام ناهید حسین پور هیکل آباد بر روی آن حک شده موجودی می گیرد و رسید دستگاه موجودی کارت را رقمی بیش از 67 میلیارد تومان نشان می دهد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان با اشاره به اهمیت خدمت رسانی در حوزه فاوا به روستاییان، ضمن مقایسه شاخص های عملکردی مجموعه پست بانک استان سمنان از افزایش سه برابری تعداد دستگاه های کارتخوان منصوبه در روستاهای استان نسبت به سال گذشته خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
پیک رستوران که با نصب دستگاه اسکیمر روی دستگاه کارتخوان به حساب مشتریان دستبرد می زد، بازداشت شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۵    
شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی زیر مجموعه بانک ملت به عنوان بزرگترین شرکت psp در ایران در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود در استان قم از افراد توانمند، جوان و با انگیزه که قابلیت رشد و توسعه را دارا می باشند به عنوان پشتیبان دستگاه کارتخوان جذب نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
پارسا گفت:اگر مودیان مالیاتی در محل کار خود نصب نکنند، اطلاعات مالی آن ها را از طریق رصد حساب های بانکی به دست می آید و مالیات تعیین می شود.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
در پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، محصولی خدماتی از شرکت به پرداخت ملت به عنوان محصول برتر ملی انتخاب شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون سازمان امور مالیاتی ضمن تشریح آخرین وضعیت اجرای قانون پایانه های فروشگاهی، گفت: از زمانی که ثبت نام در این سامانه آغاز و قانون اجرا شود، صورت حساب های فعالان اقتصادی که در این سامانه ثبت نشده باشد، پذیرش صورت نمی گیرد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به غیرفعال کردن حدود 2.5 میلیون دستگاه کارتخوان از سوی بانک مرکزی اشاره کرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شاپرک از شناسایی 8900 کارتخوان خارج از کشور خبر داد و گفت: 4500 از این تعداد به طور دقیق ارزیابی شد که با احراز تخلف ها، توانستیم آنها را مسدود کنیم.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: حذف فیزیکی کارت های بانکی با استانداردهای معتبر بین المللی سازگار است و به صورتی کاملاً امن، این امکان را فراهم می سازد که مشتریان بانک ها بتوانند با وارد کردن مشخصات کارت های خود به درون گوشی همراه ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان قرارداد خرید دستگاه کارتخوان منعقد کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام بانک مرکزی تاکنون اطلاعات 4 میلیون و هفتصد هزار کارت خوان و درگاه پرداخت برای تشکیل پرونده مالیاتی به سازمان امور مالیاتی ارائه شده است. علاوه بر این دو میلیون و صد هزار کارتخوان و درگاه پرداخت اینترنتی غیرفعال یا کم تراکنش نیز که فاقد پرونده مالیاتی بودند، قطع شدند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: بانک مرکزی ارتباط بانکی حدود 2.5 میلیون کارتخوان و درگاه پرداخت اینترنتی غیرفعال را قطع و اطلاعات 4.7 میلیون دستگاه دیگر را به سازمان امور مالیاتی ارائه کرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با غیرفعال کردن حدود 2.5 میلیون ترمینال، تکمیل و صحت سنجی اطلاعات بالغ بر 4.7 میلیون ترمینال پذیرش دیگر و ارائه اطلاعات آن ها به سازمان امور مالیاتی در حال تکمیل آخرین مراحل اجرای مسئولیت های خود نسبت به قانون پایانه های فروشگاهی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بانک مرکزی حدود 2.5 میلیون ترمینال را غیر فعال و اطلاعات بالغ بر 4.7 میلیون ترمینال پذیرش دیگر راتکمیل و صحت سنجی و به سازمان امور مالیاتی ارائه کرد.
اقتصاد ایران: بانک مرکزی ارتباط بانکی حدود 2.5 میلیون کارتخوان و درگاه پرداخت اینترنتی غیرفعال را قطع و اطلاعات 4.7 میلیون دستگاه دیگر را به سازمان امور مالیاتی ارائه کرد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۱۳۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با غیرفعال کردن حدود 2.5 میلیون ترمینال، تکمیل و صحت سنجی اطلاعات بالغ بر 4.7 میلیون ترمینال پذیرش دیگر و ارائه اطلاعات آن ها به سازمان امور مالیاتی در حال تکمیل آخرین مراحل اجرای مسئولیت های خود نسبت به قانون پایانه های فروشگاهی است.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه خودرو قاچاق بر و کشف 486 دستگاه کارتخوان در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی همدان گفت: دریافت پول نقد برای ویزیت قانونی نیست و مراجعه کنندگان به مطب ها هزینه ویزیت را با کارتخوان پرداخت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مشهد در مجلس گفت: به ازای هر 18 نفر یک دستگاه کارتخوان وجود دارد؛ بر اساس آمارهای رسمی شاپرک مردم در سال 98 بالغ بر 5 هزار میلیارد تومان کارت کشیدند که 86 درصد آنها متعلق به خرید در مغازه ها است.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۲۸    
قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان پس از تصویب در مجلس و تایید شورای نگهبان به دولت ابلاغ شد. این قانون وظایف شرکت های معتمد ارائه دهنده خدمات مالیاتی، شرایط، الزامات، تعاریف، جرایم، بخشودگی ها ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شاپرک گفت: در شبکه پرداخت جزییات کاملی از اطلاعات مربوط به دارندگان ابزارهای پذیرش و دستگاه های کارتخوان داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در ادامه رسیدگی به بندهای هزینه ای بودجه 1400، بخش های مالیاتی را بررسی و تصویب کردند؛ از مهمترین مصوبات امروز الزام مشاغل پزشکی به استفاده از پایانه فروشگاهی و همچنین محکم کاری در دریافت مالیات از اینفلوئنسرها است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۱   + ۱۰۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای کلیه صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی و دامپزشکی را مکلف به استفاده از پایانه فروشگاهی کردند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۸    
شرکت کارت اعتباری ایران کیش -اصفهان جهت تکمیل کادر خود در شهر اصفهان و شهرستان های نجف آباد، کاشان و ... از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۲    
اعضای شورای شهر با افزایش 35 درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در سال آینده نسبت به نرخ مصوب سال 99 با این شرط که شهرداری برای تاکسی ها کارتخوان رایگان ارائه دهد، تصویب شد.