جمعه ۲۱ مردادساعت ۱۱:۳۲Aug 2022 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یارانه»

جماران   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یارانه نقدی مربوط به مرداد 1401 از ساعت 24 روز پنج شنبه 20 مردادماه قابل برداشت شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: سهم اختصاص یافته به صنف و صنعت استان به طور کامل جذب نشده است بنابراین احتمال می رود که بیشتر آرد یارانه ای به خشکه پزی ها فروخته می شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین گفت: در سال زراعی جاری هشت هزار و 315 تن انواع کود شیمیایی یارانه دار بین کشاورزان این شهرستان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
762 نانوایی در سطح خراسان جنوبی به کارتخوان مجهز شده اند تا پوشش طرح هوشمندسازی یارانه نان در استان کامل شود، اما مشکلات این طرح نیز باید رفع شود.
روزنامه ابتکار   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پیشگیری و امور اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از ارائه خدمات به بیش از 6 هزار فرد دارای HIV مثبت در باشگاه های مثبت تحت پوشش سازمان بهزیستی خبر داد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از کرمان ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، در سی و یکمین و در آخرین مقصد از دور نخست سفرهای استانی دولت مردمی عصر امروز به همراه جمعی از وزرای دولت وارد استان کرمان شد. خودکفایی، استقلال و عزت کشور را در گرو تقویت رونق تولید است ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
پیگیری های تجارت نیوز از سازمان هدفمندی یارانه ها نشان می دهد هم زمان با واریز یارانه مرداد، قرار است بابت یارانه های معوقه اردیبهشت و خرداد نیز با متقاضیان تایید صلاحیت شده تسویه کامل صورت بگیرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۲:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در سی و یکمین و آخرین مقصد از دور نخست سفرهای استانی دولت مردمی به استان کرمان سفر کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۲:۰۴    
یارانه مربوط به مردادماه برای دهک اول تا سوم به ازای هر نفر 400 هزار تومان و دهک چهارم تا نهم به ازای هر نفر 300 هزار تومان امشب واریز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پر و بال تولید مرغ چیده شد، چرایی تعلل دستگاه ها در نصب سامانه سپهتن روی کامیون ها و حق آبه ایران به زودی مشخص می شود از اخبار اقتصادی امروز است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
متقاضیان بازبینی دهک بندی و افرادی که یارانه آنها از اردیبهشت ماه 1401 قطع شده است، می توانند برای ثبت یا پیگیری درخواست خود از دو راه استفاده کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: تا زمانی که ابلاغ رسمی صورت نگرفته باشد یارانه ها به صورت نقدی پرداخت می شود و هنوز هم ابلاغی صورت نگرفته بنابراین فعلا گفته می شود ماه بعد هم پرداخت به صورت نقدی خواهد بود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۹:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
بحث ساماندهی یارانه ها در اصلاح نظام اقتصادی خواسته تمام کارشناسان و اقتصاددانان بوده و با توجه به شعار مبارزه با فساد که رئیس جمهور بر آن تاکید داشت دست به اصلاح ساختار اقتصادی کشور زد هر چند در ابتدا با ناملایمات و نوساناتی همراه شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها، از واریز نقدی یارانه مردادماه به همراه یارانه های معوق و البته پرداخت برای مشمولان جدید خبر داد؛ این واریز ساعت 24 امروز(پنج شنبه) انجام خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین؛محسن زنگنه، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت : شرایط کنونی متفاوت است؛ قیمت کالاهای اساسی آزاد شده، ارز ترجیحی حذف و تورم زیادی بر جامعه تحمیل شده و امروز معیشت مردم با سختی هایی مواجه است. ...
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
یارانه نقدی کمک معیشتی مرحله 138 مربوط به مردادماه 1401 به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت 24 روز پنج شنبه 20 مرداد قابل برداشت است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یارانه نقدی کمک معیشتی مرحله 138 مربوط به مردادماه 1401 به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت 24 روز پنج شنبه 20 مرداد قابل برداشت است.
صبا ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به طرح هدفمندی یارانه ها گفت: باید نقاط ضعف و قوت طرح کالا برگ الکترونیک به دقت رصد شود.
سلام نو / آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گفته وزیر جهاد کشاورزی، ایران بیشترین تولید خاویار را در دنیا دارد و سالانه 16 تن خاویار در ایران تولید می شود و نوع خاویار ایرانی از بهترین ها است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد و دارایی درباره توزیع کالابرگ الکترونیکی گفت: حکم مجلس این بود که دولت تا حد ممکن بتواند از ساز و کارهایی مثل کالابرگ الکترونیک در اجرای هدفمندی و مردمی کردن یارانه ها استفاده کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایران اکونومیست از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه ها، در این اطلاعیه آمده است: یارانه نقدی کمک معیشتی مرحله 138 بر اساس دهک بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مطابق معمول ...
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یارانه مربوط به مردادماه برای دهک اول تا سوم به ازای هر نفر 400 هزار تومان و دهک چهارم تا نهم به ازای هر نفر 300 هزار تومان امشب واریز می شود.
تابش کوثر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: در مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، کمک هزینه 15 درصدی به نانوایان، برای جبران بخشی از هزینه های اجاره و دستمزد ترمیم می شود.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: یارانه مربوط به مردادماه 1401 برای دهک اول تا سوم به ازای هر نفر 400 هزار تومان و دهک چهارم تا نهم به ازای هر نفر 300 هزار تومان امشب به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۳۵    
یکصد و سی و هشتمین مرحله از یارانه نقدی (300 تا 400 هزار تومان) امشب واریز می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۸۹ سایت دیگر  
یارانه نقدی کمک معیشتی مرحله 138 مربوط به مردادماه 1401 به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت 24 روز پنج شنبه 20 مردادماه قابل برداشت است.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق روال هر ماه یارانه نقدی یارانه بگیران یارانه بگیران باید امروز پنجشنبه 20 مرداد 1401 ، به حساب سرپرستان خانوار واریز شود .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با اصلاح نظام یارانه و حذف رانت و فساد در اقتصاد شاهد شکوفایی و رونق تولید و ایجاد آرامش در بازار خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمان - وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به طرح هدفمندی یارانه ها گفت: باید نقاط ضعف و قوت طرح کالا برگ الکترونیک به دقت رصد شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد و دارایی گفت: ما به طور متوسط بین نانوایی های کشور روزانه 24 هزار تن آرد توزیع می کردیم، درحال حاضر با وجود سامانه هوشمندسازی یاران آرد و نان، با 16 تا 18 هزار تن، نیار آرد کل کشور تأمین می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان وزیر امور اقتصاد و دارایی درباره توزیع کالابرگ الکترونیکی گفت: حکم مجلس این بود که دولت تا حد ممکن بتواند از ساز و کارهایی مثل کالابرگ الکترونیک در اجرای هدفمندی و مردمی کردن یارانه ها استفاده کند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عطاالله هاشمی با بیان اینکه دو نوع مصرف گندم و آرد در کشور داریم، گفت: بخش عمده ای از گندم و آرد در خبازی ها برای تهیه نان استفاده می شود .
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۳۱    
یکی از کالاهای مصرفی که سالانه حجم زیادی از یارانه را به خود اختصاص می دهد، گندم و نان است. دولت برای تضمین دسترسی و امنیت غذایی مردم این یارانه را قرار داده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۷   + ۸۳ سایت دیگر  
یک کارشناس انرژی گفت: صحبت از این است که دولت یارانه ای را در برابر این افزایش قیمت بنزین در نظر بگیرد و این یارانه ها نیز به واسطه تخصیص کارت انرژی به دست مردم برسد. ...
پرداخت یارانه 300 و 400 هزار تومانی از اردیبهشت ماه امسال آغاز شده است اما برخی از خانوارها هنوز این یارانه را دریافت نکرده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
ایلنا نوشت:بهروزی فر فت: وقتی شما یارانه را به صورت نقدی پرداخت می کنید، ممکن است که سرپرست خانوار آن را در همان مسیری که برای آن پرداخت شده هزینه نکند و به امورات دیگر بپردازد ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سرانجام دولت تصمیم گرفت برای ارز ترجیحی دارو، یک جایگزین پیدا کند که بتواند به صنعت داروسازی کشور برای افزایش قیمت دارو کمک کند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۵    
در هفته پیش رو برای اکثر مردم دو اتفاق از سوی دولت رخ می دهد، یکی واریز دومین یارانه مهر است و دیگری ثبت نام مسکن در طرح جهش تولید مسکن.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۳    
بنا بر سوابق پرداختی ها، یارانه نقدی پنجشنبه 20 مرداد 1401 ، به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود .
سلام نو / سیمرغ   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۴۴   + ۴۶ سایت دیگر  
پس از افزایش یارانه نقدی به 300 و 400 هزار تومان و پرداخت به 9 دهک اول جامعه از اردیبهشت ماه قرار بود که طرح کالابرگ الکترونیک جایگزین یارانه نقدی شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار سنندج در پاسخ به سوال خبرنگار موج گفت: با توجه به سیستم یارانه تخصیص یافته در گذشته، شاهد فساد در نانوایی ها بودیم لیکن با تغییرات انجام شده در حال نظارت شدید و مستمر هستیم.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
با توجه واریزی یارانه در ماه های گذشته امشب یارانه 300 و 400 هزار تومانی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. به کاهش میزان یارانه دریافتی در مرحله پیشین، حالا سوال یارانه بگیران این است که در این مرحله میزان دریافتی آن ها چه میزان خواهد بود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به آمار های حسابداری شرکت ملی نفت که هر سه ماه در تبادل نفت خام با بنزین و تبادل مالی صورت گرفته، برخی رقم واقعی تولید بنزین در کشور را زیر 100 میلیون لیتر در روز اعلام می کنند. پیش بینی شده است که ایران به زودی به وارد کننده بنزین تبدیل خواهد شد ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۵    
چهار هزار میلیارد ریال از منابع سازمان هدفمندسازی یارانه ها در راستای امور رفاهی، تغذیه امور دانشجویان و بازگشایی دانشگاه ها به وزارت بهداشت، درمان و علوم پزشکی پرداخت شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۵    
مجلس پیشنهاد داده به جای تخصیص ارز 4200 تومانی به مردم کارت اعتباری یارانه داده شود. کارت اعتباری یارانه چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شوک های شدیدی که پرداخت یارانه چهل و پنج هزار تومانی آن دولت به برخی از اقشار جامعه هم نتوانست از تشدید فشارهای معیشتی، افزایش خط فقر و دامن زدن به گسترش فاصله طبقاتی در جامعه ما جلوگیری کند