سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۳۷Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یارانه»

دولت ونزوئلا اعلام کرده است که از روز یکشنبه (دوم آبان ماه) قیمت بنزین یارانه ای 20 برابر افزایش یافت.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در صورت حذف ارز 4200 تومانی، افراد کم درآمد در اولویت دریافت کارت اعتباری هستند.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش    
حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: هیچ کس در کشور مخالف قطع دست دلالان نیست اما زمانی می توانیم ارز 4 هزارو 200 تومانی را کنار بگذاریم که بدانیم مردم با مشکل مواجه نمی شوند.
صداوسیما: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افراد کم درآمد در اولویت دریافت کارت اعتباری هستند. چنانچه قرار شد به افراد دیگر هم پرداخت شود در دو سطح انجام می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۷ ساعت پیش    
پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: افراد کم درآمد در اولویت دریافت کارت اعتباری هستند.
اقتصاد آنلاین   ۷ ساعت پیش    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افراد کم درآمد در اولویت دریافت کارت اعتباری هستند. چنانچه قرار شد به افراد دیگر هم پرداخت شود در دو سطح انجام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۴۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس موافق تغییر روش اعطای حمایت های دولتی به مردم است. نمایندگان بر این موضوع تاکید دارند که به جای اینکه یارانه به وارد کننده داده شود، بخشی به صورت مستقیم به اقشار کم درآمد و بخشی برای حمایت از تولید اختصاص داده شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران در نشست خبری این کمیسیون با اشاره به الگوی بهینه سازی انرژی گفت: باید به رگولاتوری انرژی توجه شود و انتشار اوراق سلف نفتی در دستور کار دولت قرار گیرد.
برترین ها: استقبال عجیب از مدیرعامل جدید بانک ملی در فضای مجازی وایرال شده است.محمد رضا فرزین مدیر عامل جدید بانک ملی ، با استقبال کارکنان دفتر و سان و احترام نظامی وارد محل کار خود شد.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران با اشاره به راهکارهای بخش خصوصی برای حل مشکلات حوزه انرژی کشور، گفت:دولت یارانه نقدی را در صنعت انرژی سرمایه گذاری و به رگولاتوری انرژی توجه شود. همچنین انتشار اوراق سلف نفتی در دستور کار دولت قرار گیرد.
برترین ها / قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: ایران با جمعیتی 84 میلیون نفری روزانه 85 میلیون لیتر بنزین مصرف می کند. این در حالی است که مصرف بنزین در چین با جمعیتی 1.5 میلیارد نفری روزانه 450 میلیون لیتر برآورد می شود که نشان می دهد سرانه مصرف بنزین در ایران سه برابر پر جمعیت ترین کشور جهان است. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: با 80 درصد اقتصاد دولتی و این همه مشکلات در حوزه تبیین هم به درستی نتوانستیم کار کنیم، مثلا برای هفت قلم کالای اساسی طی سه سال گذشته 427 هزار میلیارد تومان یارانه دادیم ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت دولتی نفت ونزوئلا (پدوسا) اعلام کرد که افزایش قیمت های سوخت یارانه ای به دلیل تعریف دوباره واحد پول ملی ضروری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: طی سه سال گذشته 427 هزار میلیارد تومان یارانه دادیم ولی نه کالای ارزان دست مردم رساندیم و نه قیمت ها را نگه داشتیم پس در اداره کشور کارنامه قابل قبولی نداریم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
آخرین اخبار حاکی از افزایش مبلغ یارانه نقدی تا پایان فصل پاییز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
قالیباف: در سه سال گذشته 427 هزار میلیارد تومان یارانه داده ایم، اما نه توانستیم قیمت ها را ثابت نگه داریم و نه کالای ارزان به دست مردم رسیده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
افزون بر اختلافات در نحوه شمارش دستی و رایانه ای آراء انتخاباتی عراق معضل دخالت خارجی از جنس دستکاری پنهان نیز مطرح است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان - سید بابک ابراهیمی طی نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: شرکت سرمایه گذاری غدیر به عنوان یکی از بزرگترین هلدینگ های چند رشته ای در حال فعالیت است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فعالان دانش بنیان در حوزه انرژی های پاک معتقدند که در حوزه تولید علم و بومی سازی قطعات و تجهیزات انرژی های خورشیدی در ایران هیچ مانعی وجود ندارد و نکته اساسی، نگاه ویژه دولت به این مسئله و اصلاح نظام ارائه یارانه به سوخت های فسیلی است.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارزان نشدن کالاها طی سه سال اخیر از تخصیص یارانه 427 هزار میلیارد تومان در 3 سال گذشته برای 7 قلم کالای اساسی خبر داد. *** نگاهی به رویارویی جبهه حق و باطل با نگاه اقتصادی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مشهد رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در سه سال گذشته 427 هزار میلیارد تومان یارانه برای هفت قلم کالای اساسی پرداخت شد ولی متأسفانه نتوانستیم کالای ارزان قیمت به مردم برسانیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران گفت: در سال 89 یارانه با رقم 45 هزار و 500 تومان علی رغم مخالفت های ما تعریف شد. همه جای دنیا مردم را تشویق می کنند تا پول های خرد را جمع کرده و به پول توانمند تبدیل کنند تا بتوان به وسیله آن کار پیش برد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
سید احمد خادم معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران ، در رابطه با کمک معیشتی معلولان اظهار کرد: طبق ماده 27 قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت، کمک معیشتی کمک هزینه ای است که از سوی سازمان هدفمندی یارانه ها به توانخواهان دارای معلولیت بسیار شدید و شدید که فاقد شغل و درآمد هستند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی کاهش کسری بودجه سال آینده را مستلزم اتمام مسابقه مجلس و دولت برای افزایش هزینه ها دانست و گفت: در بودجه 1401 باید بخشی از قیمت ها را تعدیل کرد اگر تعدیل نشود، دولت نمی تواند بودجه را بدون کسری ببندد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نجفی گفت: یارانه نقدی سبب افزایش نقدینگی شده و هیچ تاثیری نیز در جامعه ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر پرداخت حقوق و دستمزد در کشور مطابق با استانداردهای جهانی عادلانه شود دیگر مردم نیازی به یارانه نخواهند داشت.
شانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس ارشد اقتصاد انرژی گفت: ایران 6.7 برابر بیشتر از سرانه مصرف گاز دنیا و سه برابر بیشتر از کل اتحادیه اروپا گاز مصرف می کند و سالانه حدود 82 تا 83 میلیارد دلار یارانه انرژی می دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه آرمان ملی در گزارشی نوشت: موضوع یارانه های پنهان و ضرورت تغییر رویکرد دولت به سمت اقتصاد آزاد و در نتیجه حذف یارانه های پنهانی که تاکنون نه تنها دهک های پایین جامعه کمترین سهم را از این محل در اختیار داشته اند؛ به محلی برای دریافت رانت به عده ای خاص مبدل شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۰    
تا وقتی ثروتمندان بیشترین یارانه را گرفته و کمترین مالیات را می دهند، از عدالت اجتماعی فاصله خواهیم داشت
محمدباقر قالیباف گفت: در 3 سال گذشته برای 7 قلم کالای اساسی، 427 هزار میلیارد تومان یارانه پرداخت کردیم و متاسفانه نتوانستیم کالای ارزان قیمت به دست مردم برسانیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جعفر قادری در گفت وگو با میزان، با بیان اینکه تامین کسری بودجه از خرانه کشور می تواند پایه پولی کشور را افزایش دهد، بیان داشت: این مسئله همچنین می تواند موجب افزایش نقدینگی و افزایش نرخ تورم در جامعه شود. ...
اقتصاد آنلاین / برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
ناترازی گاز فصل زمستان به دلیل مصرف نجومی در بخش خانگی علاوه بر ایجاد مشکلات قطعی برق و آلودگی هوا منجر به ضربه اقتصادی 80 هزار میلیارد تومانی، معادل یارانه 2 سال مردم، می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
توسعه ایرانی: یارانه 45هزار تومانی در زمانه اجرای این قانون در سال های پایانی دهه 80 شمسی، اعتبار و ارزش خاصی داشت و حتی بسیاری از خانوارهای پرجمعیت و بعضاً روستایی ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۰:۰۵    
یک نویسنده گفت: متأسفانه شورای عالی انقلاب فرهنگی طی سالیان متمادی نتوانسته در قامت جایگاه ویژه ای که دارد، قرار بگیرد و عملکرد ضعیف این شورا و مصوبات آن هیچ یک پاسخگوی نیاز های اهالی و جریان فرهنگ و هنر این کشور نبوده است.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۰:۳۹    
ایا اقتصاد ایران نیاز به جراحی اساسی دارد؟ اصلاحات اقتصادی بنیادی چاره ی کار است یا کماکان پرداخت یارانه های پنهان و اشکار از ضروریات این اقتصاد بشدت بیمار است؟ آیا پرداخت یارانه و معیشت به اقشارآسیب پذیر باید ادامه داشته باشد؟ ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۰:۲۰   + ۴۳ سایت دیگر  
فارس: برنامه تلویزیونی غیرمحرمانه با موضوع یارانه های پنهان با حضور حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ؛ محمدقسیم عثمانی رئیس عالی نظارت سازمان حساب رسی کشور ؛ میثم هاشم خانی تحلیل گر اقتصادی و سعیده زمانی خبرنگار اقتصادی از شبکه دو سیما پخش شد. ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۴۳ سایت دیگر  
علی خضریان تاکید کرد: دهک های بالای جامعه اگر نمی خواهند الگوی مصرف برق خود را اصلاح کنند باید رقم ها برای آنان تصاعدی محاسبه شود اما نباید همه مشترکان را با یک الگو سنجید و الگوها و تعرفه ها اگر نیاز به اصلاح دارد، به فوریت باید اصلاح شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، جعفر قادری روز جمعه در جریان بازدید اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از بندر بوشهر اظهار کرد: سالانه 80 میلیارد دلار یارانه پنهان با عنوان یارانه سوخت و انرژی و شکل های دیگری پرداخت می شود که حذف آن نیازمند برنامه جامع و کامل است. [...]
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
تحلیلگران اقتصادی معتقدند اقتصاد کشور به اندازه کل بودجه در حال پرداخت یارانه پنهان و آشکار است، بنابراین اگر تنها 25 درصد از همین یارانه های پنهان اصلاح شود، کسری بودجه برطرف خواهد شد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۹    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. علی رمضانیان / محمدرضا فرزین که آخرین سمتش مدیرعاملی بانک کارآفرین بوده باحکم وزیر اقتصاد مدیرعامل بزرگ ترین بانک ایران شده است در کارنامه خود معاونت وزارت اقتصاد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: حدود 120 هزار خانوار مناطق روستایی نشین و یارانه بگیر فاقد بیمه در استان شناسایی شده که تحت پوشش قرار دادن این افراد در اولویت صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر قرار دارد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سایپا و ایران خودرو مدت هاست که با مشکل تامین قطعه و زیان انباشته مواجه هستند و با این حال همچنان اصرار بر فروش فوق العاده و پیش فروش دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ملی لبنان طی گزارشی اعلام کرد که دولت این کشور قیمت سوخت را حدود 25 درصد افزایش داده و در بحبوحه تشدید بحران اقتصادی، تمام یارانه های فرآورده های سوختی را عملاً حذف و آن ها را با نرخ بازار قیمت گذاری کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
دولت ونزوئلا از روز یکشنبه قیمت بنزین یارانه ای را 20 برابر افزایش خواهد داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره افزایش قیمت سوخت در بودجه سال آینده تصریح کرد که در شرایطی نیستیم که قیت حامل های سوخت افزایش پیدا کند و چنین چیزی مطرح نیست.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۸:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دولت لبنان رسما به تخصیص یارانه در توزیع سوخت پایان داد و همین امر باعث شد تا شاهد گران تر شدن بنزین در این کشور باشیم.
اقتصاد آنلاین / هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
افزایش قیمت برنج مصرف ماکارونی که ماده اولیه یارانه ای یعنی گندم را دارد افزایش داده است و برخی خانواده ها ماکارونی را جایگزین برنج کرده اند.
برترین ها / یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها - علیرضا باقرپور: در حالی که امروز فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی شایعات مبنی بر بنزین 14 هزار تومانی را تکذیب کرد، طبق تجربیات گذشته می توان دریافت مسئولان از تاکتیک قدیمی تکذیب شایعه و آماده کردن فضای جامعه برای گرانی بنزین با قیمت کمی پایین تر از شایعات استفاده می ...