دوشنبه ۰۳ آذرساعت ۲۳:۰۹Nov 2020 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثبت احوال»

استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۹    
پویا یارمرادی به عنوان رییس اداره ثبت احوال شهرستان رامیان معرفی و از خدمات سی ساله سیف اله ملک دار تقدیر بعمل آمد. حمیدرضا مطیع مدیرکل ثبت احوال استان گلستان در حضور فرماندار شهرستان رامیان به معرفی پویا یارمرادی را به عنوان رییس اداره ثبت احوال اشاره کرد و از خدمات سی ساله با صداقت سیف اله ملک ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: هفت هزار و 777 مورد ولادت در 6 ماه نخست امسال به ثبت رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 3.8 درصد در استان کاهش یافته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرشاد قربانپور : علی اکبرخان داور در 20 بهمن 1315 خودکشی کرد. او وزیر و بنیان گذار دادگستری مدرن در ایران در زمان رضا شاه بود و در پست های وزیر مالیه در کابینه محمدعلی فروغی (1315-1312)، وزیر معارف (فرهنگ)، وزیر عدلیه (دادگستری) انجام وظیفه کرد ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا مهرآور مدیرکل ثبت احوال استان خراسان جنوبی در خصوص آخرین وضعیت صدور کارت ملی هوشمند در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: صدور کارت ملی هوشمند استانی نبوده و در سطح ملی انجام می شود. وی افزود: ثبت احوال استان مسئولیت اخذ درخواست از متقاضی و تحویل کارت ملی هوشمند را بر عهده دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مقایسه تولدهای ثبت شده در سازمان ثبت احوال کشور در 6ماهه نخست سال 98 و 99، خبر از ادامه روند کاهش موالید کشور می دهد، این در حالی است که برای بررسی تأثیرات کرونا بر کاهش بیشتر موالید باید منتظر تعداد تولدهای 6ماهه دوم سال باشیم!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ولادت هر نوزاد ایرانی بنابر قانون باید به همراه داشتن مدارک لازم در ثبت احوال ثبت شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۶    
کرمانشاه/قلم: جهادگر بسیجی کرمانشاهی یکی از علت های عدم پیشرفت کرمانشاه را وجود نگاه سیاسی می داند.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
وارش نیوز؛ به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در این نشست، رجبی مدیرکل امور اجتماعی، با طرح مسأله دغدغه کاهش جمعیت، روند پیری جمعیت و پیامدهای آن در دو دهه آینده در استان مازندران ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۷    
مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره ثبت احوال شهرستان رامیان در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۲    
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: با آغاز اعمال محدودیت های کرونایی در 2 هفته پیش رو، شهروندان برای خدمات ضروری به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت: 707 هزار نفر در چهارمحال و بختیاری کارت ملی هوشمند دریافت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۶    
در حال حاضر 29 هزار کارت هوشمند ملی در دفاتر پیشخوان و مراکز ثبت احوال استان کرمانشاه آماده تحویل است که افراد برای دریافت آن ها اقدام نکرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۶    
در حال حاضر 29 هزار کارت هوشمند ملی در دفاتر پیشخوان و مراکز ثبت احوال استان کرمانشاه آماده تحویل است که افراد برای دریافت آن ها اقدام نکرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر کل ثبت احوال استان کرمانشاه از اقدام 92درصد واجدین شرایط کرمانشاهی برای دریافت کارت ملی هوشمند خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۲:۴۳    
بر اساس ماده 1 قانون ثبت احوال کشور و اخرین اصلاحیه آن در 1363/08/18 وظایف زیر بر عهده سازمان ثبت احوال کشور می باشد: بر این اساس خدمات زیر بصورت آنلاین یا حضوری توسط این سازمان انجام می شود 1- صدور کارت هوشمند ملی 2- سامانه مدارک پیدا شده ( این خدمت آنلاین/ برخط است ) ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور حقوقی سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه تاکنون 8 شناسنامه برای فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان غیر ایرانی صادر شده است، گفت: 107 شناسنامه دیگر نیز در روزهای آینده در استان همدان برای این افراد صادر خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمودی، مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: افراد خارجی برای گرفتن شناسنامه ایرانی یک فرآیند سه ماهه را طی خواهند کرد و سپس برای صدور شناسنامه به ثبت احوال ارجاع داده خواهند شد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۳۶    
جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان قرچک به ریاست خدایی راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور سلطانی رئیس اداره ثبت احوال و دیگر اعضا برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد_ ایرنا_ نشست کانون تفکر شهر هوشمند دانشگاه یزد با محوریت معرفی فرآیندهای الکترونیکی سازمان های تامین اجتماعی و ثبت احوال استان یزد به صورت مجازی (اسکایپ) برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۵    
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: تست های مورد نظر بر روی نخستین نمونه کارت هوشمند ملی تولید داخل انجام شده و در آینده نزدیک کارت ملی تولید داخل به دست مردم می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 93.9 درصد واجدان شرایط در این استان کارت هوشمند ملی خود را دریافت کرده اند و این استان موفق به کسب رتبه چهارم کشوری شده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: سخنگوی ثبت احوال درباره دلیل تاخیر صدور کارت ملی های جدید گفت: تراشه و مواد اولیه کارت ملی وارداتی است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر بیش از 29 هزار کارت ملی هوشمند صادر و آماده تحویل است.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال با بیان اینکه حدود 4 میلیون ایرانی هنوز برای دریافت کارت هوشمند ملی اقدام نکرده اند گفت: اگر مشکل چاپخانه دولت حل شود، ماهانه 2 میلیون کارت ملی هوشمند صادر می شود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ابوترابی درباره آخرین وضعیت دریافت کارت ملی هوشمند شهروندان ایرانی توضیحاتی را ارائه داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۳۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان قرچک به ریاست خدایی راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور سلطانی رئیس اداره ثبت احوال و دیگر اعضا برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: از ابتدای فروردین تا مرداد سال جاری 268 هزار و 747 مورد ازدواج ثبت شده است.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس آمار منتشر شده از سوی سازمان ثبت احوال در سال 98، 174 هزار و 831 طلاق در کشور ثبت شده است که در بین این آمار ها 7 هزار و 264 زوج بیش از 29 سال زندگی مشترک را در کنار یک دیگر تجربه کردند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی استان در مصاحبه با رادیو تبریزگفت: نوآموزان دوره پیش دبستانی که با توجه به شرایط کرونایی تابحال موفق به ثبت نام نشده اند می توانند از طریق طرح ملی پوشش سراسری و آموزش مجازی پیش دبستانی رایگان با مراجعه به مدارس ابتدایی دولتی ثبت نام و از آموزش های مجازی این دوره به شبکه شاد بهره ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
علیرضا کدیور، دانش آموخته آمار و تحلیلگر داده معتقد است: اگر مجموع فوتی های کرونا را دو و نیم برابر کنیم، به عدد 100 هزار فوت و ابتلای 39 میلیون نفر معادل 48 درصد جمعیت کشور می رسیم. به استناد مقاله های علمی و ترکیب جمعیتی ایران، به ازای هر 10 هزار بیمار مبتلا، حدود 26 نفر جانشان را از دست می دهند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گلستان به منظور تسهیل در روند اخذ استعلامات از ثبت احوال، با مدیرکل این سازمان در استان دیدار و گفتگو کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به گفته ابوترابی در تابستان سال جاری 130 هزار و 875 نفر در کل کشور فوت کرده اند که 73 هزار و 96 مرد و 56 هزار و 908 زن بوده اند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سیف الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۳    
مدیرکل تدوین لوایح و امور مجلس قوه قضاییه گفت: به موجب قانون حمایت از اطفال و نوجوانان، ساختار های لازم در تمام سازمان های مرتبط با کودکان از جمله بهزیستی، شهرداری، آموزش و پرورش، سازمان زندان ها، قوه قضاییه و ثبت احوال ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۲    
ایلام - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی ایلام گفت: فرایند پرداخت کمک هزینه ازدواج با هدف کاهش مراجعات با بهره گیری از بانک های اطلاعاتی و برقراری ارتباط با سازمان ثبت احوال کشور، غیرحضوری شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
ایلام- مدیرکل تأمین اجتماعی استان ایلام گفت: در راستای بهینه سازی فرآیندها با رویکرد کاهش مراجعات، و با توجه به برقراری ارتباط با سازمان ثبت احوال کشور، فرایند پرداخت کمک هزینه ازدواج غیرحضوری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - مدیرکل تدوین لوایح و امور مجلس قوه قضاییه گفت: به موجب قانون حمایت از اطفال و نوجوانان، ساختارهای لازم در تمام سازمان های مرتبط با کودکان از جمله بهزیستی، شهرداری، آموزش و پرورش، سازمان زندان ها، قوه قضاییه و ثبت احوال ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- جانشین سپاه الغدیر یزد گفت: به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان، برای نخستین بار در کشور طرحی با همکاری ثبت احوال با عنوان اسم شهید در استان تهیه و برنامه ریزی شد که خانواده های علاقه مند نام شهدا را برای نوزادان خود انتخاب می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از ثبت 300 هزار ولادت در تابستان سال جاری خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل گفت: با کاهش آمار ولادت و افزایش فوتی ها جمعیت این شهرستان رو به کاهش گذاشته و این آمارها زنگ خطر بزرگی است. شهرام رسولی در آیین معارفه رئیس جدید ثبت احوال خلخال افزود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: در راستای بهینه سازی فرآیندها با رویکرد کاهش مراجعات، افزایش رضایتمندی بیمه شدگان، توسعه خدمات دیجیتال و با توجه به برقراری ارتباط با سازمان ثبت احوال کشور، فرایند پرداخت کمک هزینه ازدواج غیرحضوری شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهرداد قریب اظهار داشت: در راستای بهینه سازی فرآیندها با رویکرد کاهش مراجعات، افزایش رضایتمندی بیمه شدگان ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۷    
مدیرکل ثبت احوال استان قزوین گفت: با ثبت 4438 واقعه ازدواج در نیمه اول سال جاری این واقعه در استان 4 درصد افزایش یافته است.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال استان اردبیل گفت: در حال حاضر 91 درصد واجدین شرایط استان اردبیل نسبت به کارت هوشمند اقدام کرده اند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۶۲ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران اعلام کرد: تعداد ولادت های ثبت شده در سال 1398 درحالی به یک میلیون و 196 هزار و 135 ولادت کاهش یافت که این آمار کمترین میزان ولادت در 8 سال گذشته است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
براساس داده های سازمان ثبت احوال کشور، تعداد ولادت های ثبت شده در سال 90 برابر با یک میلیون و 382 هزار و 118 تولد بوده که در سال 95 به یک میلیون و 528 هزار و 53 تولد افزایش یافته است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رئیس اداره ثبت احوال اردستان با بیان اینکه شاهد افزایش آمار طلاق هستیم، گفت: هفت ماهه سال جاری آمار طلاق در این شهرستان به 85 مورد رسید.
سینا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۰    
سیناخبر- رییس اداره ثبت احوال شهرستان شهرضا گفت: امسال هزار و 80 نوزاد در شهرضا متولد شدند.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
امکان ثبت تقاضای احراز هویت برای سامانه سجام بر اساس انطباق الکترونیکی چهره متقاضی با تصویر ثبت احوال از طریق بانک پارسیان فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون دو هزار و 526 مورد ازدواج در استان به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل، با کاهش 8/5 درصدی مواجه بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۰۲    
گروه استان ها - شهروندان بادرودی برای انجام امور ثبت احوال خود باید 30vکیلومتر تا مرکز شهرستان مسافرت کنند چراکه نمایندگی مستقر در این شهر تنها دو روز فعال است.