چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۸:۵۸May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثبت احوال»

وزارت آموزش و پرورش   ۵ ساعت پیش    
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با وی گفت: تعامل و همکاری ثبت احوال با آموزش و پرورش لازمه انسداد مبادی بی سوادی است. ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداره کل ثبت احوال استان زنجان با اشاره به آمادگی سازمان ثبت احوال برای همکاری و مشارکت در راستای برگزاری انتخابات باشکوه گفت: حل مشکلات شناسنامه ها برای انتخابات ریاست جمهوری تسریع می شود.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
فعالان فضای مجازی طرح نظام جامع مدیریت داده های کشور که به تازگی در مجلس مطرح شده است را ناقص و موازی با وظایف شورای عالی فضای مجازی عنوان کردند. پنجاه و پنجمین محفل هم افزایی فعالین فضای مجازی پاک به موضوع نظام ناقص مدیریت داده های کشور با محوریت نقد و بررسی طرح مجلس برای تبدیل سازمان ثبت احوال ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۵    
اقتصاد ایران: گرگان- مدیرکل ثبت احوال گلستان از کاهش 6.2 درصدی ولادت در استان خبرداد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۵    
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اسدآباد گفت:صدور شناسنامه دو روز مانده به انتخابات ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۴۶    
مدیرکل ثبت احوال گلستان از کاهش آمار ازدواج و فرزندآوری در استان گلستان در مقایسه با سال 98 و بلند مدت خبر داد.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار خلخال گفت: دستگاه های اجرایی ضعیف و ناتوان از اعتبارات استانی محروم شده و سهم آنها در اختیار ادارات توانمند و پرکار قرار خواهد گرفت. به گزارش خلخالیم به نقل از ایرنا ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۵    
اگر شما اقامت کشور ترکیه را اخذ کرده باشید، به راحتی می توانید نسبت به افتتاح حساب بانکی در این کشور اقدام کنید. برای این کار کافیست مدارک مورد نیاز نظیر برگه نفوس (اداره ثبت احوال ترکیه)، کیملیک ترکیه، سیم کارت ترکیه، قبض گاز ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون یک میلیون و 528 هزار و 366 نفر از افراد واجد شرایط برای دریافت کارت ملی هوشمند در سطح استان ثبت نام کرده اند از صدرو یک میلیون 310 هزار عدد کارت ملی هوشمند برای متقاضیان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال گیلان: مهلت اعلام وفات افراد به ثبت احوال، 10 روز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل گفت: آمار ازدواج در استان اردبیل طی نخستین ماه امسال در مقایسه با زمان مشابه سال قبل 43 درصد افزایش نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون فناوری اطلاعات و آمارهای جمعیتی اداره کل ثبت احوال خراسان رضوی گفت: یک میلیون و 100 هزار نفر از جمعیت این استان هم اینک در نوبت صدور کارت هوشمند ملی قرار دارند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۰۷    
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با قدردانی از سعی و تلاش؛ تعامل و همکاری های بین ادارات از سوی ثبت احوال شهرستان گفت: تلاش ثبت احوال در امور مختلف بویژه در انتخابات بصورت فعالانه است. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با تاکید بر اینکه برای شرکت در انتخابات ضرورتی برای داشتن شناسنامه مکانیزه نیست و با شناسنامه های قدیمی می شود در انتخابات شرکت کرد افزود: روز انتخابات و ماقبل آن درخواست جدید صدور شناسنامه پذیرفته نخواهد شد.
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نرخ رشد جمعیت ایران در سال 1399 برابر 0.6 است و چنانچه این نرخ امسال به کمتر از 0.5 برسد وارد فضای غیر مطلوب اقتصادی می شویم.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تسنیم: سخنگوی سازمان ثبت احوال از آمادگی این سازمان برای صدور شناسنامه برای افرادی که اوراق هویتی شان مفقود شده اشاره کرد و گفت: در دو روز مانده به انتخابات شناسنامه جدید صادر نمی شود. ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۸    
مرصاد نیوز: مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: 219 هزار نفر برای دریافت کارت ملی هوشمند در صف انتظار هستند و تاکنون 25 هزار نفر برای دریافت کارت مراجعه نکرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون توسعه مدیریت ثبت احوال هرمزگان از آماده بودن بیش از 20 هزار کارت ملی هوشمند جهت تحویل به شهروندان خبرداد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
این کلیسا که روزگاری محل سکونت کشیش و دفتر ثبت احوال وارئال دِ مینا را در خود جای داده بود، ژوئیه سال گذشته و در پی خشکسالی که ذخایر آب کشور را به پایین ترین سطح خود در 25 سال گذشته رساند، دوباره ظاهر شد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس آمار سازمان ثبت احوال 40 تا 45 درصد از بانوان مطلقه دوباره ازدواج می کنند، اتفاقی که نیاز به یک سری پیش نیازها و آگاهی ها دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس مرکز فناوری اطلاعات، آمار و محاسبات سازمان تامین اجتماعی به تشریح آخرین روند استعلام آنلاین وقایع حیاتی چهارگانه تولد، فوت، ازدواج و طلاق پرداخت و گفت: علی رغم آنکه در مصوبات شورای اجرایی فناوری اطلاعات قید شده است که سازمان های مربوطه باید این اطلاعات را برخط به ما ارائه دهند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
دو کارشناس اقتصادی در یادداشتی با اشاره به تلاشهای صورت گرفته برای ساماندهی فضای سایبری در کشور، واگذاری مدیریت داده به یک نهاد اجرایی مثل سازمان ثبت احوال بدون را غیرکارشناسی قلمداد کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مسئول فضای مجازی ستاد مقابله با کرونا نوشت: نوبت تزریق طبق اولویت بندی از طریق پیامک (اطلاعات ثبت احوال و پرونده الکترونیک سلامت) اعلام خواهد شد.‬
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته 337 واقعه ولادت حاصل از چندقلوزایی در این استان به ثبت رسید.
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، با هماهنگی و برنامه ریزی دفتر بازرسی استانداری و در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تبیین اهداف دولت تدبیر و امید و تحقق مصادیق حقوق شهروندی و تأکیدات مقام عالی استان مبنی بر استمرار تعامل مردم و دولت و پاسخگویی به درخواست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال البرز اعلام کرد تاکنون 2میلیون و 140 درخواست کارت هوشمند ملی در این استان ثبت شده که مراحل اداری تمام این درخواست ها طی شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۷:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: 37 هیات اجرایی متشکل از فرماندار، بخشدار، مدیرکل ثبت احوال و دادستان به همراه هشت معتمد برای برگزاری انتخابات در این استان فعال هستند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۴۱    
مجتبی فاطمی مدیرکل ثبت احوال استان مازندران به اتفاق اعضای شورای معاونین بصورت سرزده در اداراه ثبت احوال ساری حضور یافته و ضمن دیدار با مدیر و کارکنان ، عملکرد این اداره را از جوانب مختلف مورد ارزیابی قرار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال استان قزوین گفت: در حال حاضر برای بیش از 977 هزار نفر در استان کارت ملی هوشمند صادر شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۰    
با حضور موسوی مدیر بهزیستی شهرستان ساری، ابراهیمی رئیس اداره ثبت احوال شهرستان، دهیار نوبنیاد و افراد فاقد شناسنامه ساکن در این منطقه آسیب، جلسه پیگیری اخذ شناسنامه برای ساکنین فاقد شناسنامه مناطق سه گانه آسیب ساری (نوبنیاد، کوی غفاری، 75 دستگاه) برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت 337 چندقلوزایی در این استان طی سال 99 خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات و آمار های جمعیتی اداره کل ثبت احوال خراسان رضوی گفت: افرادی که در نوبت دریافت کارت ملی هستند، برای انجام کار های اداری مشکلی ندارند و در ارگان ها مجبور به ارائه کارت ملی جدید نیستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون بهداشت وزارت بهداشت جزئیات اطلاع رسانی درباره نوبت واکسیناسیون هموطنان را تشریح کرد. علیرضا رئیسی در گفت و گو با ایسنا درباره واکسیناسیون کرونا در فاز دوم گفت: خوشبختانه به خوبی طراحی لازم صورت گرفته و تفاهمی با اداره ثبت احوال انجام داده ایم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : دکتر علیرضا رئیسی درباره واکسیناسیون کرونا در فاز دوم گفت: خوشبختانه به خوبی طراحی لازم صورت گرفته و تفاهمی با اداره ثبت احوال انجام دادیم. در حال حاضر حدود 75 میلیون کد ملی اختصاصی در سامانه هایمان موجود است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۴    
انتهای پیام/ برچسب ها دانستنی آنلاین سامانه واکسیناسیون کرونا واکسن کرونا واکسیناسیون برچسب ها
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۵   + ۷۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت جزییات اطلاع رسانی درباره نوبت واکسیناسیون هموطنان را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۲    
رئیس اداره ثبت احوال تویسرکان با بیان اینکه بیش از 95 درصد مردم تویسرکان کارت هوشمند ملی دریافت کردند، شناسنامه را برای حضور در انتخابات ضروری دانست و گفت: افراد فاقد شناسنامه برای دریافت المثنی اقدام کنند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۷:۴۴    
دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار کوثر: رسولی مدیر کل ثبت احوال استان به اتفاق معاون و رئیس شهرستان با کنعانی فرماندار کوثر دیدار نمودند. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال گیلان از تولد هزار و 790 نوزاد از ابتدای سال جاری تاکنون و کاهش 7/4 (هفت و چهار دهم) درصدی میزان موالید در سال 99 نسبت به سال 98 خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۷:۳۷    
مسئولیت تولید بدنه کارت های هوشمند ملی به چاپخانه دولتی سپرده شده است. تعهدی که به نظر می رسد مسئولان در پاسخگویی نسبت به آن اراده ای ندارد. مسئولان سازمان ثبت احوال بارها در مصاحبه های شان اعلام کرده اند چنانچه این مرکز به تعهداتش نسبت به تولید بدنه کارت ملی عمل کند این سازمان قادر است طی 6 ماه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
مسئولیت تولید بدنه کارت های هوشمند ملی به چاپخانه دولتی سپرده شده است. تعهدی که به نظر می رسد مسئولان در پاسخگویی نسبت به آن اراده ای ندارد. مسئولان سازمان ثبت احوال بارها در مصاحبه های شان اعلام کرده اند چنانچه این مرکز به تعهداتش نسبت به تولید بدنه کارت ملی عمل کند این سازمان قادر است طی 6 ماه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال کردستان گفت: سال گذشته "محمد" و "آنیا" بیشترین فراوانی را در بین اسامی نوزادان این استان داشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال گیلان: از ابتدای امسال تاکنون، هزار و 790 نوزاد در استان متولد شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
با آنکه انتظار می رفت خراسان رضوی به دلیل میزبانی از جمعیت زیادی از فرزندان مادر ایرانی زودتر اقدام به صدور و اعطای شناسنامه به این افراد می کرد، اما این اتفاق نیفتاد. مدیر اداره ثبت احوال مشهد در این باره می گوید: 27 شناسنامه در خراسان رضوی برای فرزندان مادر ایرانی صادر شده است.
برترین ها / صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا: پرطرفدارترین و بیشترین فراوانی اسم دختر و پسر در سال 99 اعلام شد. براساس جدیدترین گزارش سازمان ثبت احوال که به صورت اختصاصی در اختیار ایسنا قرار گرفت، فاطمه و امیرعلی پرطرفدارترین و محبوب ترین اسامی در میان خانواده های ایرانی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت: واقعه تولد در چهارمحال و بختیاری طی سال گذشته کاهش یافت.
یه گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان آیین تشییع پیکرپاک شهید سردار سید محمد حجازی امروز سه شنبه در گلزار شهدای اصفهان با حضور شخصیت های سیاسی ، لشکری ، کشوری ، مسوولان نهادها ، خانواده های معظم شهدا و اقشار مردم برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند صدور شناسنامه برای نوزادان تازه متولد شده در استان گفت: آراد و آوا در سال گذشته بیشترین نام های انتخابی والدین برای نوزادان این استان بود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۵    
فرماندار رباط کریم در دیدار با روسای شبکه بهداشت، ثبت احوال و ثبت اسناد و املاک گفت: تحقق سرمایه گذاری بخش خصوصی منجر به توسعه و رشد چشمگیر و قابل توجه شهرستان خواهد شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: پارسال 130 فقره ازدواج مردان و زنان مسن بالای 65 سال در این استان ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال 98، 16 مورد افزایش دارد. علی زاهدی نیا اظهار داشت: در سال 99، 13 فقره ازدواج زنان بالای 65 سال و 117 مورد ازدواج مردان بالای 65 سال ثبت شده است. ...