پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۵:۳۸May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثبت احوال»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل ثبت احوال استان مرکزی گفت: سال گذشته، میانگین سن بارداری در استان 28 سال و نیم و میانگین سن پدر شدن 33 سال و نیم بوده و همچنین بیشترین ولادت ها مربوط به مادران 30 تا 33 ساله بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران اسلامی و جمعی از یارانش را تسلیت گفت.
حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
در پی وقوع سانحه و شهادت رییس جمهور فقید کشورمان و اعضای هیات عالی رتبه همراه ، دکتر هاشم کارگر، معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال عروج ملکوتی ایشان را به عموم مردم شریف ایران تسلیت گفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل ثبت احوال استان کردستان گفت: در سال گذشتە 12 هزار و 601 واقعە ازدواج در استان کردستان بە ثبت رسیدە است.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۸    
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری هرمزگان؛ احسان کامرانی شامگاه شنبه 29 اردیبهشت ماه در آیین افتتاح مرکز رصد جمعیت استان در اداره کل ثبت احوال به مناسبت روز ملی جمعیت، با اشاره به اهمیت جوانی جمعیت عنوان کرد: وجود جمعیت جوان، پویا و فعال یکی از ارکان مهم پیشرفت ، توسعه و رشد است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۷:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
شهلا کاظمی پور در گفت وگو با ایران اکونومیست، با اشاره به آخرین وضعیت نرخ رشد جمعیت در ایران، اظهار کرد: آمارهای سازمان ثبت احوال نشان دهنده کاهش تعداد ولادت هاست، به گونه ای که در سال 1400، یک میلیون و 117 هزار تولد ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز، با حضور دکتر کامرانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، درویشی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری،ابراهیم هویدا مدیرکل ثبت احوال استان ، جمعی از مسئولان استان و کارکنان ثبت احوال هرمزگان، به مناسبت روز ملی جمعیت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۰    
مدیر کل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته 10 هزار و 175 تولد در استان به ثبت رسیده که از این میزان 5 هزار و 274 ولادت پسر و 4 هزار و 901 ولادت نیز دختر بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۹    
ایسنا/گلستان اتاق وضعیت گلستان ساعتی پیش با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان و مدیرکل ثبت احوال گلستان افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته 10 هزار و 175 تولد در استان به ثبت رسیده که از این میزان 5 هزار و 274 ولادت پسر و 4 هزار و 901 ولادت نیز دختر بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سی ام اردیبهشت، روز ملی جمعیت، مرکز رصد جمعیت ثبت احوال خوزستان افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۳    
مرکز رصد جمعیت فارس به منظور ثبت وقایع هویتی افراد، در سازمان ثبت احوال فارس افتتاح شد.
ندای استان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ندای استان ،پس از آن که رهبر انقلاب اسلامی در 30 اردیبهشت 1393 سیاست های کلی جمعیت را ابلاغ کردند، 30 اردیبهشت با پیشنهاد سازمان ثبت احوال کشور و تصویب شورای فرهنگ عمومی کشور با نام روز ملی جمعیت به تقویم رسمی کشور افزوده شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی از حفظ رتبه دوم کشوری نرخ ولادت خراسان جنوبی در دو سال متوالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: جمعیت جوان استان یک و سه دهم از میانگین کشوری بالاتر است.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از سه دهه آمار طلاق در کشور روند کاهشی پیدا کرد؛ گزارشی که مرکز رصد جمعیت کشور سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد. بر این اساس درسال1402تعداد 201هزار و 468 رویداد طلاق در پایگاه اطلاعات جمعیت کشور به ثبت رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 3درصد کاهش را نشان می دهد. ...
تجارت امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
روز ملی جمعیت با پیشنهاد دو نهاد بزرگ، به نام ها ی ثبت احوال کشور و شورای عالی انقلاب فرهنگی، به تاریخ 30 اردیبهشت ماه هم زمان با روز ابلاغ سیاست های کلی جمعیت، توسط مقام معظم رهبری در تقویم کشور به ثبت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان یزد: 39 درصد متأهلان یزدی 3 فرزند یا بیشتر فرزند دارند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل ثبت احوال استان کردستان سال 1402 تعداد ولادت شهری استان را 15 هزار و 452 و تعداد ولادت روستایی را 5 هزار و 673 عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت روز ملی جمعیت مرکز رصد جمعیت ثبت احوال استان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۶:۴۰    
رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت در مجلس می گوید؛ بر اساس گزارش های ثبت احوال و وزارت بهداشت، نرخ باروری در 15 استان کشور افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان-مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: برخی از شهرستان ها مانند سمیرم در زاد و ولد پیشتاز است و میزان وقوع ازدواج جوانان در سال جاری بیش از هزار و 400 نفر است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل ثبت احوال گیلان، با اشاره به ثبت 19196 واقعه ولادت در سال 1402، از کاهش 4.3 درصدی موالید نسبت به سال 1401 خبر داد و گفت: فاز اول اتاق رصد جمعیت استان را راه اندازی کردیم.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رادیو صبا روز ملی جمعیت را در برنامه های منتوع صبح صبا، عصر صبا، صبامک و شهر فرنگ گرامی می دارد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به پیشنهاد سازمان ثبت احوال کشور و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی ...
کلام تازه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۵۲ سایت دیگر  
کلام تازه | بر اساس گزارش سازمان ثبت احوال کشور در سال 1402 تعداد یک میلیون و 57 هزار و 948 تولد در کشور به ثبت رسیده است
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: به طور تقریبی 14 درصد جمعیت حاضر مردان در این استان نام رضا و یا ترکیبی از آن را دارند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل ثبت احوال استان زنجان با اشاره به آمار موالید در استان زنجان، گفت: براساس آمارها در فروردین ماه امسال 1212 مورد تولد در استان به ثبت رسیده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سازمان ثبت احوال کشور در سال 1402 تعداد یک میلیون و 57 هزار و 948 ولادت و 442 هزار و213 رویداد فوت در کشور به ثبت رسیده است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس آمار ثبت احوال کشور میانگین سن پدر در اولین فرزندآوری در کل کشور در سال 1402 برابر با 32.1 سال بوده است که میانگین سن پدر، برای نقاط شهری برابر با 32.7 سال و نقاط روستایی برابر با 29.9 سال است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری با اشاره به آخرین آمار ثبت شده طلاق در استان، گفت: به ازای هر 3.49 ازدواج یک طلاق در استان ثبت شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سازمان ثبت احوال کشور در سال 1402 تعداد یک میلیون و 57 هزار و 948 ولادت و 442 هزار و213 رویداد فوت در کشور به ثبت رسیده است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عبدالله حبیبی در گفت وگو با خبرنگار مهر در خصوص نگرانی برخی دانش آموزان خوزستانی مبنی بر دریافت نکردن کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی اظهار کرد: از آنجایی که کار صدور کارت از طریق انتقال به ثبت احوال انجام می شود ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر اساس آماری که در روزهای اخیر توسط ثبت احوال و وزارت بهداشت منتشر شده اتفاقات مبارکی رخ داده است؛ گفت: از سال 1394 نرخ باوری هر ساله کاهشی بوده است و بیش از 20 درصد کاهش داشته است اما بر اساس آمار ثبت احوال در 15 استان نرخ باروی افزایشی شده است و در کل کشور ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۳    
آمارهای ثبت احوال حکایت از این دارد که یزدی ها با میانگین سن فوت 68 سال، عمر بیشتری نسبت به میانگین کشوری با متوسط سن فوت 66.2 درصد دارند به نحوی که گزارشهای آماری نیز یزد را از نظر کمترین نرخ وفات در رتبه ی هفتم کشور قرار داده است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
شفقنا- براساس گزارش ثبت احوال در سال گذشته و پس از سه دهه، آمار طلاق در کشور کاهشی شده است. به گزارش شفقنا، بر اساس آمار مرکز رصد جمعیت کشور سازمان ثبت احوال کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
براساس گزارش ثبت احوال در سال گذشته و پس از سه دهه، آمار طلاق در کشور کاهشی شده است.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۲    
مدیرکل ثبت احوال خراسان رضوی بابیان اینکه این استان رتبه هشتم را در ثبت ولادت داشته است،گفت: زنگ خطر در خصوص کاهش ولادت به صدا درآمده و هشدار دادیم که این وضعیت، وضعیت مناسبی برای جمعیت استان و ایران نیست.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور ادامه داد: تفاهم نامه جامعی به امضاء رسیده که مفاد بسیار خوبی دارد تا ارتباط دو دستگاه را دچار تحول کند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نه تنها فرآیند انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث بلکه تمام خدمات مربوط به سهام عدالت رایگان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان همدان گفت: 21 هزار و 606 واقعه ولادت سال گذشته در این استان ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال 1401، 1.8 درصد کاهش داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۰    
مدیرکل ثبت احوال استان قزوین گفت: در استان قزوین نام 74 هزار و 229 نفر به نام مبارک رضا مزین شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور ادامه داد: تفاهم نامه جامعی به امضاء رسیده که مفاد بسیار خوبی دارد تا ارتباط دو دستگاه را دچار تحول کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۷:۵۵    
مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل از آغاز طرح تعویض شناسنامه های جلد قرمز خبر داد و گفت: 450 شناسنامه جلد قرمز در این استان تعویض و مکانیزه خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/یزد آمارهای ثبت احوال حکایت از این دارد که یزدی ها با میانگین سن فوت 68 سال، عمر بیشتری نسبت به میانگین کشوری با متوسط سن فوت 66.2 درصد دارند به نحوی که گزارشهای آماری نیز یزد را از نظر کمترین نرخ وفات در رتبه ی هفتم کشور قرار داده است.
ستاره   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۴    
دلانا نام بسیار زیبایی است که می توانید برای نامگذاری دختر از آن استفاده کنید. معنی اسم دلانا کسی است که مایه آرامش مادرش است، عزیز مادر، قلب ماد،ر دل مادر نیز معنی می دهد. دلانا یک اسم پرمعنا است که به راحتی می توانید در ثبت احوال به ثبت برسانید.
قزوین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل ثبت احوال قزوین گفت: جمعیت این استان حدود یک میلیون و 340 هزار نفر می باشد که از این تعداد 682 هزار نفر مرد و 658 هزار نفر زن هستند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل ثبت احوال لرستان با اشاره به ثبت 23 هزار و 997 مورد ولادت در سال گذشته از افزایش جمعیت این استان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
زاهدی نیا ، در گفتگو با خبرنگار جام جم ، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته کرامت و ولادت با سعات امام رضا(ع) اظهار کرد : براساس آخرین برآوردهای جمعیتی در استان خراسان شمالی، تعداد 510 هزار و 982 نفر از جمعیت استان را مردان تشکیل می دهند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال اردبیل گفت: روند کاهش جوانی جمعیت و حرکت به سمت پیری را شاهد هستیم.