سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۱۶:۵۷Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت هوشمند ملی»

کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
محمود محمدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: افرادی که کارت هوشمند ملی آنها صادر و آماده تحویل شده است؛ برای دریافت کارت ملی خود مطابق با آدرس ذکر شده در پیامک دریافتی به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایند. ...
دیدشهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۳    
کارت هوشمند ملی یکی از ابزارهای احراز هویت است که در صورت گم شدن باید در روزنامه سراسری اعلام عمومی گردد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۱    
اردبیل (پانا) - تفاهم نامه ای فی ما بین ادارات کل آموزش و پرورش و ثبت احوال اردبیل در خصوص فرهنگسازی و ارائه خدمات کارت هوشمند ملی منعقد شد. در جلسه انعقاد این تفاهم نامه کلام اله صفری ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه سازمان ثبت احوال به 200 دستگاه دولتی در 200 هزار نقطه در کشور خدمات ارائه می کند، گفت: هیچ دستگاهی نیاز به گرفتن کپی مدارک هویتی از افراد ندارد و اگر اقدام به اخذ مدارک هویتی افراد می کند مطابق قانون این دستگاه مرتکب تخلف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت : بیش از 20 هزار کرمانشاهی هنوز برای دریافت کارت ملی دریافت مراجعه نکرده اند.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر از کاهش 4درصدی تعداد ازدواج ها در استان خبر داد و گفت: بوشهر از استان های کم طلاق کشور است. به گزارش فکرشهر، اسکندر پاسالار در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر با اشاره به سرعت گرفتن صدور کارت هوشمند ملی در کشور گفت: در حال حاضر 20 هزار کارت هوشمند ملی در دفاتر پیشخوان دولت و ادارات ثبت احوال این استان باقی مانده که صاحبان آنها برای دریافت مراجعه نکرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۴    
بیش از یک میلیون کارت هوشمند ملی برای اهالی استان صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ثبت احوال استان اردبیل گفت: تاکنون 97 درصد از جمعیت واجد شرایط این استان، کارت هوشمند ملی خود را دریافت کرده اند.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
محمود محمدی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: در این مدت 2 میلیون و 297 هزار و 242 درخواست صدور کارت اخذ شده که بیش از 97 درصد از آنها کارت ملی هوشمند دریافت کردند. وی خاطرنشان کرد: اکنون 72هزار و 837 کارت ملی هوشمند صادر و آماده تحویل است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- سرپرست ثبت احوال استان اردبیل گفت: با ثبت نام یک میلیون و 32 هزار نفر شاهد پوشش 97 درصدی صدور کارت هوشمند ملی در استان اردبیل هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست ثبت احوال استان اردبیل گفت: شهروندان از خدمات الکترونیکی غیرحضوری برای ثبت نام کارت هوشمند ملی و درخواست تغییر نام در استان بهره مند می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: 10 هزار و 362 فقره کارت هوشمند ملی در استان آماده تحویل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: از سال گذشته روند صدور کارت هوشمند ملی سرعت گرفته و پیش بینی شده تا پایان نیمه نخست امسال صدور کارت متقاضیان پیشین به پایان برسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
در راستای ارائه خدمات الکترونیک، با امکان جدید سازمان ثبت احوال کشور شهروندان می توانند از طریق سامانه سهیم از خدمات الکترونیک و غیرحضوری این سازمان نظیر اطلاعات پایگاه خانواده، ثبت نام کارت هوشمند ملی و درخواست تغییر نام بهره مند شوند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۹   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان ثبت احوال در شهریورماه 1401 درگاه خدمات یکپارچه الکترونیک را راه اندازی کرد که یکی از خدمات آن مشاهده شجره نامه برای شهروندان ایرانی است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۳    
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان از شهروندانی که تاکنون برای دریافت کارت هوشمند ثبت نام نکرده اند، خواست برای پیشگیری از بروز هرگونه مشکل در اسرع وقت نسبت به این امر اقدام کنند.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت و احوال استان قزوین از صدور 958 هزار و 360 کارت هوشمند ملی در استان خبر داد و گفت: از این تعداد 933 هزار و 810 فقره به مردم تحویل داده شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۷    
مدیرکل ثبت و احوال استان قزوین گفت: تاکنون 958 هزار و 360 کارت هوشمند ملی در استان قزوین صادر شده است و در مجموع حدود 99 درصد واجدین شرایط برای دریافت کارت اقدام کرده اند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 18 هزار نفر از مردم استان تاکنون جهت دریافت کارت هوشمند ملی خود که صادر شده، مراجعه نکرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
داوید صادقی گفت: سه هزار و 401 کارت هوشمند ملی صادر شده در ادارات ثبت احوال و دفاتر پیش خوان بلاتکلیف هستند.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سامانه صدور کارت هوشمند ملی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو با حضور حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه افتتاح شد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۲:۵۱    
. اظهارات دکتر امیرعبداللهیان در زمان افتتاح سامانه صدور کارت ملی هوشمند در سفارت ایران در مسکو: https://mfa.ir/portal/playvideos/37930
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به روسیه، سامانه صدور کارت هوشمند ملی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو افتتاح شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سامانه صدور کارت هوشمند ملی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو با حضور حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان افتتاح شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۲    
سامانه صدور کارت هوشمند ملی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو با حضور حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان افتتاح شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: امکان صدور و تحویل کارت هوشمندملی برای ایرانیان خارج از کشور فراهم شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای تولیدات مرتبط با سامانه های خدمات شهروندی کارت هوشمند ملی و توسعه سامانه های مزبور با هدف پوشش نیازمندیهای جدید سازمان موضوع مناقصه: ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
محمود محمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح هوشمند سازی کارت ملی تاکنون 2 میلیون و چهار هزار و 28 کارت هوشمند برای متقاضیان استان البرز صادرشده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت :حدود 41 هزار کارت هوشمند ملی در ادارات ثبت احوال و دفاتر پیشخوان آماده تحویل به متقاضیان است که متاسفانه متقاضیان جهت دریافت آن مراجعه نکرده اند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۷:۳۵    
سرپرست اداره کل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت:756 هزار و 257 نفر از جمعیت بالای 15 سال استان واجد دریافت کارت هوشمند ملی هستند که از این تعداد برای 751 هزار و 929 نفر معادل 99.4 درصد واجدین این کارت صادر شده است.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال، از صدور تمامی کارت های ملی تا پایان سال خبر داد و گفت: تاکنون 59 میلیون کارت ملی هوشمند صادر شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال خراسان رضوی گفت: 140 هزار و 821 کارت هوشمند ملی در باجه ها وجود دارد که مردم برای دریافت آن مراجعه نکرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی گفت: 54 هزار قطعه کارت هوشمند ملی در ادارات و دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان آماده تحویل است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۳    
ایسنا/زنجان مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: 70 هزار کارت هوشمند ملی متقاضیان زنجانی به زودی تحویل داده شده و با این اقدام تقریبا 99 درصد افراد واجدشرایط صاحب این کارت خواهند شد.
ورامین دشت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۴    
به گزارش پایگاه خبری دشت ورامین، صفایی رئیس اداره ثبت احوال شهرستان ورامین در نشست شورای اطلاع رسانی و نهضت جهاد تبیین، در محل فرمانداری ویژه این شهرستان، که به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر برگزار شد در جمع خبرنگاران به بمنظور تشریح عملکرد این اداره ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۳    
سرپرست ثبت احوال استان ایلام گفت: تاکنون 393 هزار نفر از شهروندان ایلامی کارت هوشمند ملی خود را دریافت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور آخرین وضعیت صدور کارت هوشمند ملی برای ایرانیان خارج از کشور را تشریح کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا :رئیس ثبت احوال هشترود جزئیات صدور کارت هوشمند ملی را از اول ثبت نام تا کنون را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی با اشاره به سرعت گرفتن صدور کارت هوشمند ملی در کشور گفت: در حال حاضر 60 هزار کارت هوشمند ملی در دفاتر پیشخوان دولت و ادارات ثبت احوال این استان باقی مانده که صاحبان آنها برای دریافت مراجعه نکرده اند.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
محمدباقر عباسی معاون امور هویتی سازمان ثبت احوال کشور، اعلام کرد که دریافت کپی مدارک هویتی غیرقانونی است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
از جمعیت هدف چهار میلیون و 170 هزار نفری استان اصفهان، بیش از 98 درصد برای دریافت کارت ملی ثبت نام کرده اند. مدیرکل ثبت احوال اصفهان به صدور 335 هزار و 141 قطعه کارت هوشمند ملی در 9 ماه امسال اشاره کرد و گفت ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۸:۴۸    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ویژه گنبدکاووس در جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی با بسیار مهم و حساس دانستن ثبت به موقع وقایع حیاتی توسط افراد گفت: بخشداران، دهیاران ...
همدان پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
متقاضیان کارت هوشمند ملی تا مهر سال 99، کارت هویتی خود را دریافت و هم اینک 29 هزار نفر در صف دریافت این کارت هویتی هستند | امسال تاکنون برای صدور کارت هویتی 63 هزار نفر اقدام شد که از این تعداد کارت هوشمند ملی برای 56 هزار نفر صادر و به دست صاحبانشان رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل ثبت احوال لرستان جزئیات صدور و تمدید کارت های ملی هوشمند در این استان را اعلام کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۸:۴۸    
بمناسبت گرامیداشت روز ملی ثبت احوال؛ فرماندار گالیکش بهمراه معاون سیاسی فرماندار، با حضور در اداره ثبت احوال شهرستان ضمن دیدار با رئیس و کارکنان این اداره از روند صدور شناسنامه دیجیتال و ثبت نام کارت هوشمند ملی دیدن کرد. ...
سلام نو / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گفته محمد باقر عباسی معاون امور اسناد هویتی ثبت احوال کشور، 58 میلیون و 300 هزار نفر کارت ملی هوشمند تحویل گرفته اند. این مقام مسئول زمان تحویل 2 میلیون کارت ملی هوشمند معوق را هم اعلام کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون امور اسناد هویتی ثبت احوال کشور از تحویل دو میلیون کارت ملی هوشمند معوق تا پایان سال خبر داد. به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایسنا، محمد باقر عباسی درباره اتمام تحویل کارت های ملی هوشمند معوق از سنوات گذشته گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل ثبت احوال قم گفت: تاکنون کارت هوشمند ملی 844 هزار نفر معادل 90 درصد از متقاضیان استان قم تحویل شده است.