جمعه ۱۴ آذرساعت ۰۶:۲۴Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت هوشمند ملی»

خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ کارت هوشمند ملی یا کارت ملی نوعی کارت دیجیتالی است که توسط سازمان ثبت احوال کشور به عنوان مرجع امور هویتی کشور، تولید شده است. این کارت ها جایگزین کارت های ملی شده اند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سال 1391 مقرر شد تا طی سه سال برای تمام اتباع ایرانی کارت ملی هوشمند صادر شود. اکنون هشت سال از آن زمان گذشته و نه تنها بسیاری از افراد موفق به دریافت کارت ملی هوشمند خود نشده اند، بلکه اعتبار کارت ملی افرادی که در سال های ابتدایی آن را دریافت کرده اند نیز به اتمام رسیده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عمادالدین قاسمی پناه- خبر نگار هر کدام از ما بارها از کارت هوشمند ملی مان در سازمان ها و مراکز مختلف کپی گرفته ایم و احتمالا بارها به این ماجرا خندیده ایم ...
مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی به ارزیابی پروژه صدور کارت هوشمند ملی و ارائه پیشنهادات سیاستی در این زمینه پرداخت.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۳:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
با وجود قطع خدمات رسانی به کارت های ملی قدیمی، همچنان شمار زیادی از جمعیت کشور به دلیل کندی فرآیند صدور کارت هوشمند ملی،
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت: کارت های هوشمند ملی آماده تحویل در استان 10 هزار و 886 کارت است و 45 هزار نفر (حدود 6 درصد) از واجدان شرایط برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۶    
در حال حاضر 29 هزار کارت هوشمند ملی در دفاتر پیشخوان و مراکز ثبت احوال استان کرمانشاه آماده تحویل است که افراد برای دریافت آن ها اقدام نکرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۶    
در حال حاضر 29 هزار کارت هوشمند ملی در دفاتر پیشخوان و مراکز ثبت احوال استان کرمانشاه آماده تحویل است که افراد برای دریافت آن ها اقدام نکرده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور حقوقی سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه تاکنون 8 شناسنامه برای فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان غیر ایرانی صادر شده است، گفت: 107 شناسنامه دیگر نیز در روزهای آینده در استان همدان برای این افراد صادر خواهد شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حسنی گفت: 90درصد از افراد واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در این شهرستان مراحل ثبت نام دریافت کارت خود را انجام داده اند و مابقی واجدین شرایط باید سریعا نسبت به درخواست صدور کارت ملی هوشمند اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۵    
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: تست های مورد نظر بر روی نخستین نمونه کارت هوشمند ملی تولید داخل انجام شده و در آینده نزدیک کارت ملی تولید داخل به دست مردم می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 93.9 درصد واجدان شرایط در این استان کارت هوشمند ملی خود را دریافت کرده اند و این استان موفق به کسب رتبه چهارم کشوری شده است.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال با بیان اینکه حدود 4 میلیون ایرانی هنوز برای دریافت کارت هوشمند ملی اقدام نکرده اند گفت: اگر مشکل چاپخانه دولت حل شود، ماهانه 2 میلیون کارت ملی هوشمند صادر می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال استان اردبیل از انجام همه خدمات اداری در استان اردبیل با استفاده از کارت هوشمند ملی خبر داد و گفت: افراد فاقد کارت ملی سریعا نسبت به دریافت آن اقدام کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۸    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: سیستم کارت ملی هوشمند باید جامع و به گونه ای طراحی شود تا همه اطلاعات هویتی افراد و نیازهای بانکی و خدماتی را پاسخگو باشد تا بتوانیم سایر کارتها را حذف و در هزینه ها صرفه جویی کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۲۱    
تاکنون برای 91 درصد جمعیت استان اردبیل کارت هوشمند ملی صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استانها- مدیرکل ثبت اداره کل ثبت احوال استان اردبیل گفت: 70هزار نفر در اردبیل فاقد کارت هوشمند هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با تاکید بر تسریع در روند تحویل کارت های ملی هوشمند با تولید کارت های داخلی از تحویل بیش از 2 میلیون کارت ملی هوشمند تولید داخل خبر داد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ فراوانی نام فرزندان در کشور به ویژه استان قم از اسامی حضرات معصومین(علیهم السلام) انتخاب می گردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۵۸    
اخبار هفت عصر 5 آبان 1399 اجرایی شدن دور کاری 50 درصدی کارکنان دولت از امروز پنجم آبان ، صدور بیش از 2 میلیون کارت هوشمند ملی تولید داخل ، رشد 10.7 در صدی تولید پودر شوینده درنیمه نخست امسال ، خدمت 6 هزار مددکار به دو ونیم میلیون مددجوی کمیته امداد ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۷    
فرماندار بندرگز گفت : تاکنون 98 درصد از جمعیت واجد شرایط این شهرستان برای دریافت کارت هوشمند ملی خود اقدام کرده اند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ؛ "حسین احمدی" در نشست با مدیرکل ثبت احوال گلستان در محل فرمانداری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمات ثبت احوال کشور گفت: 2 میلیون و 601 هزار و 211 قطعه کارت هوشمند ملی تولید داخل صادر و به متقاضیان تحویل داده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۵    
بندرعباس- ایرنا- سرپرست اداره کل ثبت احوال هرمزگان با اشاره به سرعت عمل این اداره در صدور کارت ملی گفت: تاکنون 93 درصد از جمعیت واجد شرایط این استان برای دریافت کارت هوشمند ملی خود اقدام کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: در حال حاضر 40 هزار و 952 قطعه کارت هوشمند ملی در مراکز ثبت احوال و پست استان اصفهان معطل مانده و صاحبان آنها برای دریافت مراجعه نکرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: ارائه خدمات به ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی منوط به داشتن کارت هوشمند ملی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۷    
قزوین - ایرنا - مدیرکل ثبت و احوال استان قزوین گفت: تاکنون درخواست کارت هوشمند ملی 93 درصد از جمعیت بالای 15 سال، یعنی 945 هزار و 769 قزوینی به ثبت رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل گفت: امسال هزار و 450 کارت ملی هوشمند در شهرستان بیله سوار صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۶    
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: با اجرای طرح هوشمند سازی کارت ملی تاکنون برای 744هزار و 624 نفر از واجدان شرایط صادر شده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کارت ملی مهم ترین مدرک شناسایی ایرانیان است. به گزارش ایسنا، بنابراعلام آسان ثبت، در صورت گم کردن کارت ملی خود، باید بلافاصله برای گرفتن کارت ملی المثنی اقدام کنید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۷    
6 درصد از جمعیت استان کرمان معادل 120 هزار نفر هنوزبرای کارت هوشمند ملی حتی ثبت نام اولیه را هم نکردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۷    
زنجان-مدیرکل ثبت احوال استان زنجان، از صدور کارت هوشمند برای 744 هزار و 624 نفر در استان زنجان خبرداد و گفت: بیش از 87.68 درصد زنجانی ها کارت هوشمند ملی دریافت کردند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: صاحبان 6 هزار و 814 کارت ملی موجود در دفاتر پیشخوان خدمات دولت و اداره های ثبت احوال این استان برای دریافت کارت خود مراجعه نکرده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال البرز با اشاره به سرعت عمل این اداره در صدور شناسنامه و کارت ملی گفت: تاکنون کارت هوشمند ملی برای بیش از 97 درصد ساکنان این استان صادرشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرماندار تفت، پیگیری برای تسریع در صدور کارت هوشمند ملی شهروندان را خواستار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۶    
قرار بود اجرای طرح صدور کارت هوشمند ملی پنج ساله به پایان برسد اما هنوز این اتفاق نیفتاده است و بسیاری از مردم همچنان در انتظار کارت های خود هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۷    
گروه استان ها- مدیرکل ثبت احوال استان کرمان گفت: 94 درصد مردم استان برای کارت هوشمند ملی ثبت نام کردند و هیچ دستگاهی حق دریافت تصویر مدارک هویتی افراد را ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۳    
ایسنا/لرستان مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: 9.7 درصد واجدین شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در استان هنوز درخواست نداده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه از صدور بیش از یک میلیون و 200 هزار کارت ملی هوشمند برای واجد شرایط ثبت نام شده این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: تاکنون یک میلیون و 39 هزار عدد کارت هوشمند ملی معادل 98/8 درصد تقاضای شهروندان، تحویل شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۹:۲۲    
تاخیر در صدور کارت هوشمند ملی برای بیش از 10 میلیون نفر، صدای اعتراض مردم را درآورده است؛ به ویژه اینکه ظاهرا برخی از اداره ها و سازمان ها رسید کارت ملی را نمی پذیرند.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت، روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور گزارشی اجمالی از اهم اقدامات و برنامه های سازمان ثبت احوال کشور منتشر کرد.
اقتصاد آنلاین / تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۲۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ابوترابی، سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: سازمان با وجود همه مشکلات تحریمی توان صدور 2و نیم میلیون کارت ملی هوشمند را در ماه دارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۷:۴۷    
برخی از مردم از اینکه مدت هاست در انتظار دریافت کارت ملی هوشمند خود هستند، شکایت دارند و برخی نیز مثال هایی زده اند از مواردی که با این رسید نتوانسته اند کار مورد نظر خود را انجام دهند؛ از جمله انتقال سند سیم کارت به نام نزدیکان یا خرید ارز در صرافی ها.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرمهم: کارت هوشمند ملی ، برای بیش از 10 میلیون نفر از ایرانیان، در یک رسید کاغذی خلاصه شده؛ رسیدی که ممکن است به راحتی گم یا تخریب شود و برخی تاکید دارند که همه اداره ها نیز آن را نمی پذیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون فناوری ثبت احوال استان زنجان گفت: این ایستگاه ها برای صدورکارت هوشمند ملی به ادارات اعزام می شوند.
آی تی آنالایز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال از مراجعه 300 الی 400 نفر برای ثبت نام کارت ملی هوشمند طی هر ماه خبر داد. سیف الله ابوترابی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ثبت نام کارت هوشمند ملی گفت: براساس برآوردهای انجام شده حدود 5 میلیون نفر از افراد واجد شرایط ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: اکیپ های سیار برای ثبت نام جاماندگان دریافت کارت هوشمند ملی به ادارات، سازمان ها و شرکت ها در این استان اعزام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر خراسان جنوبی رتبه ششم کشور را در پوشش کارت ملی هوشمند دارد.