پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۰:۰۳Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت هوشمند ملی»

فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
همچنین مبلغ تعویض کارت هوشمند ملی (ناشی از تغییر مشخصات سجلی یا خرابی و..) به استثنای اشتباه مامور، 1,450,000 ریال اعلام شده است.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس قانون بودجه سال 1403 کل کشور، تعرفه صدور گواهی نامه هوشمند مبلغ 750 هزار ریال اعلام شده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام کارت ملی هوشمند (برای اولین بار) مبلغ 1,450,000 ریال، صدور شناسنامه در مهلت قانون 1,300,000 ریال، تغییر نام و نام خانوادگی در نوبت اول با تجویز سازمان مبلغ 4,000,000 ریال، صدور گواهی ازدواج و طلاق مبلغ 1,500,000 اعلام شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۱    
بیش از 14 هزار کارت هوشمند ملی در استان کردستان آماده تحویل به افراد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال هرمزگان گفت: 20 هزار کارت هوشمند ملی در هرمزگان آماده شده و آماده تحویل به متقاضیان است.
خبر خوی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار آژانس خبری تحلیلی “ خبر خوی “، در بسته خبری امروز 26 خرداد ماه، مهمترین اخبار شهرستان خوی و استان آذربایجان غربی و سایر استان های کشور اعم از ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال قزوین گفت: 99 درصد از شهروندان استان دارای کارت هوشمند ملی هستند و می توانند در انتخابات پیش رو از آن استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بیرجند-مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: بیش از 5 هزار کارت هوشمند ملی آماده تحویل است و از هم استانی های گرامی خواست می کنیم نسبت به تحویل کارت ملی خود اقدام کنند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان تهران گفت: تاکنون 97 درصد از کارت های هوشمند ملی پایتخت نشینان واجد شرایط به متقاضیان تحویل شده و مابقی کارت ها نیز در دفاتر پیشخوان محل ثبت نام آماده تحویل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی از آماده تحویل بودن 5 هزار و 435 کارت هوشمند ملی در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۲    
با حضور مدیرکل ثبت احوال استان و فرماندار شهرستان تفتان اولین دفتر پیشخوان خدمات ثبت احوال این شهرستان جهت ارائه خدمات ثبت احوال از جمله خدمات شناسنامه ای و کارت هوشمند ملی راه اندازی و افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: 30 هزار نفر از جمعیت مشمول این استان تاکنون برای دریافت کارت هوشمند ملی اقدام نکردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: تاکنون 98 درصد واجدین شرایط در این استان معادل 895 هزار و 131 نفر کارت هوشمند ملی دریافت کرده اند و این روند همچنان ادامه دارد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: نام پدر از روی کارت های هوشمند ملی حذف نمی شود. افشار خاکباز در پی انتشار خبری مبنی بر حذف نام پدر از روی کارت های ملی گفت: اقلام اطلاعاتی مندرج روی کارت های هوشمند ملی تغییری نداشته و نام پدر نیز از روی این کارت ها حذف نمی شود ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۰:۵۷   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اجتماعی و فرهنگی جهان صنعت نیوز، افشار خاکباز در پی انتشار خبری مبنی بر حذف نام پدر از روی کارت های ملی گفت: اقلام اطلاعاتی مندرج بر روی کارت های هوشمند ملی تغییری نداشته و نام پدر نیز از روی این کارت ها حذف نمی شود. ...
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
افشار خاکباز در پی انتشار خبری مبنی بر حذف نام پدر از روی کارت های ملی، افزود: اقلام اطلاعاتی درج شده بر روی کارت های هوشمند ملی تغییری نداشته و نام پدر نیز از روی این کارت ها حذف نمی شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۷   + ۶۳ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: نام پدر از روی کارت های هوشمند ملی حذف نمی شود.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
پیش از این سازمان ثبت احوال کشور درباره ارائه خدمات تعویض شناسنامه و صدور کارت ملی هوشمند توضیحاتی ارائه کرد. بر اساس اعلام سازمان ثبت احوال کشور، شهروندان می توانند از طریق سامانه جدید، خدمات الکترونیک و غیرحضوری مانند اطلاعات پایگاه خانواده ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان فردیس، گفت: دفاتر پیشخوان دولت در روز انتخابات آماده خدمت رسانی به مردم هستند و تنها افرادی که پیامک دریافت کارت هوشمند ملی و یا شناسنامه آنها صادر شده است جهت دریافت مدارک هویتی خود اقدام کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: 36 هزار کارت هوشمند ملی آماده تحویل به متقاضیان برای شرکت در انتخابات است همچنین مشکلات هویتی رای دهندگان در روز انتخابات در ادارات ثبت احوال رفع می شود.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور گفت: تاکنون برای بیش از 63 میلیون واجد شرایط (15 ساله ها به بالا) کارت ملی صادر شده و مطالعات لازم برای برای ارائه و صدور کارت هوشمند ملی برای افراد زیر 15 سال هم انجام شده است تا این قشر نیز صاحب کارت شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: 99.2 درصد از واجدان شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در استان پوشش داده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: هم اکنون 14 هزار کارت هوشمند ملی معطل و آماده به تحویل در ایستگاه های کارت هوشمند ملی استان وجود دارد که هنوز صاحبان آنها برای دریافت کارت خود مراجعه نکرده اند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال ایلام گفت : 15 هزار درخواست کارت هوشمند ملی و 25 هزار جلد تعویض شناسنامه دست نویس به شناسنامه مکانیزه سیستمی انجام گرفته است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۱:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال لرستان: بیش از 98 درصد از جمعیتی که مشمول کارت هوشمند ملی بوده اند، ثبت نامشان در سامانه انجام شده است، این جمعیت شامل افراد بالای 15 سال است.
اقتصاد آنلاین / گیلانستان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۲۲   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور گفت: تاکنون برای بیش از 63 میلیون واجد شرایط (15 ساله ها به بالا) کارت ملی صادر شده و مطالعات لازم برای برای ارائه و صدور کارت هوشمند ملی برای افراد زیر 15 سال هم انجام شده است تا این قشر نیز صاحب کارت شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: بیش از 95 درصد بوشهری ها کارت هوشمند ملی دریافت کرده اند.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال البرز از صدور بیش از 98 هزار کارت هوشمند ملی طی سال جاری برای متقاضیان در این استان خبر داد. "عباس فتح الهی اظهار کرد : در این مدت نیز 73 هزارو672 فقره درخواست جدید برای دریافت کارت هوشمند ملی از متقاضیان وصول شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال البرز از صدور بیش از 98 هزار کارت هوشمند ملی طی سال جاری برای متقاضیان در این استان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور ضمن اعلام صدور 10 میلیون کارت هوشمند ملی برای افرادی که در نوبت بودند، گفت: دستگاه ها برای ارائه خدمت به مردم نباید کپی مدارک هویتی دریافت کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر کشور ضمن اعلام صدور 10 میلیون کارت هوشمند ملی برای افرادی که در نوبت بودند، گفت: دستگاه ها برای ارائه خدمت به مردم نباید کپی مدارک هویتی دریافت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۳:۲۱    
تهران - ایرنا - وزیر کشور ضمن اعلام صدور 10 میلیون کارت هوشمند ملی برای افرادی که در نوبت بودند، گفت: دستگاه ها برای ارائه خدمت به مردم نباید کپی مدارک هویتی دریافت کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۸۵ سایت دیگر  
وزیر کشور ضمن اعلام صدور 10 میلیون کارت هوشمند ملی برای افرادی که در نوبت بودند، گفت: دستگاه ها برای ارائه خدمت به مردم نباید کپی مدارک هویتی دریافت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر کشور ضمن اعلام صدور 10 میلیون کارت هوشمند ملی برای افرادی که در نوبت بودند، گفت: دستگاه ها برای ارائه خدمت به مردم نباید کپی مدارک هویتی دریافت کنند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان کرمان گفت: حجم زیادی از استعلامات به ما ارجاع داده می شود که با وجود کارت هوشمند ملی نیازی به آن نیست و باعث صف های طولانی مردم می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال لرستان از صدور کارت هوشمند ملی برای یک میلیون و 348 هزار نفر در استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی از انباشت 37 هزار قطعه کارت هوشمند ملی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۶    
اردبیل - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل گفت: تاکنون 92 درصد از جمعیت واجد شرایط این استان، کارت هوشمند ملی خود را دریافت کرده اند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۲    
هاشم کارگر در گفت وگو با میزان به مناسبت روز ملی ثبت احوال، درباره ایجاد درگاه خدمات یکپارچه الکترونیک (سامانه سهیم) گفت: با توجه به رویکرد اصلی سازمان ثبت احوال کشور، تحول در ماموریت ها و تکالیف سازمانی، حرکت به سمت سازمانی هوشمند و ارائه خدمات به متقاضیان به صورت تمام الکترونیک ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: پنج درصد از بوشهری ها تاکنون اقدامی برای دریافت کارت ملی نکرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان از صدور یک میلیون و 989 هزار و 759 کارت هوشمند ملی در این استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون 875 هزار کارت هوشمند ملی در استان صادر شده است، گفت: اکنون 95 درصد جمعیت استان بوشهر دارای کارت هوشمند ملی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
میزخدمت ثبت احوال در حاشیه نماز جمعه تهران با هدف ثبت درخواست تعویض شناسنامه و مفقودی شناسنامه و کارت هوشمند ملی برپا شده است.
تعداد زیاد کارت های بانکی، فرصتی را برای متخلفان اقتصادی فراهم می کند تا به اعمالی چون پولشویی بپردازند؛ به همین دلیل ضرورت پیگیری و حل این نقصان در سیستم مالی کشور توسط متولیان امر احساس می شود.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان با بیان اینکه به منظور بهره مندی افراد دارای معلولیت بالا از خدمات اجتماعی اداره ثبت احوال استان زنجام اقداماتی انجام شده است گفت: اخذ درخواست کارت هوشمند ملی برای افراد خاص توسط ثبت احوال استان زنجان انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی گفت: بیش از 39 هزار کارت هوشمند ملی در استان انباشت شده که شهروندان می توانند نسبت به دریافت آن اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی از ثبت نام بیش از 98 درصد جمعیت واجد شرایط استان برای کارت هوشمند ملی و تحویل بیش از95 درصد کارت های ثبت نام شده به متقاضیان خبرداد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۸    
پرسش های متداول در حوزه های ماموریتی وزارت کشور سوالات ثبت شکایات حوزه ثبت احوال کشور سوالات کارت هوشمند ملی اداره کل رفاه و پشتیبانی حوزه امور ایثارگران حوزه قائم مقام وزیر در امور حقوقی و مجلس دفتر تقسیمات کشوری سازمان مدیریت بحران کشور سازمان های مردم نهاد ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام روابط عمومی ثبت احوال استان ، دزصورت درخواست کارت هوشمند ملی از طرف افراد با شدت معلولیت این اداره کل با اعزام اکیپ سیار به معلولان خدمات رسانی می کنند.