یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۱:۲۵Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت هوشمند ملی»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس گفت:یکی از مشکلات اصلی در بحث صدور کارت هوشمندملی به حاشیه رانده شدن این موضوع توسط دولت است و مجلس باید اصلاح روندهای غلط صدور کارت ملی را مجددا از دولت مطالبه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: 5 هزار و 539 فقره کارت هوشمند ملی آماده شده و با توجه به پیامک ارسال شده برای اشخاص می توانند در خصوص محل تحویل گیری اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۲۷    
مدیر کل ثبت احوال استان کرمانشاه:در 5 ماهه امسال 53 هزار و 627 عدد کارت هوشمند ملی در استان صادر شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال استان قزوین گفت: تاکنون در قزوین برای 823 هزار و 624 نفر کارت هوشمند ملی صادر شده که این تعداد بالغ بر 83 درصد از درخواست های ارائه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-ایرنا- مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: تا پایان مرداد ماه امسال، 93.2 درصد از جمعیت واجد شرایط استان نسبت به اخذ کارت هوشمند ملی اقدام کرده اند.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان قزوین گفت: تاکنون 823 هزار و 624 کارت هوشمند ملی در استان قزوین صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: یک میلیون و 361 هزار و 823 نفر در این استان دارای شرایط دریافت کارت هوشمند ملی هستند که 85 درصد این افراد کارت خود را دریافت کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل ثبت احوال لرستان تاکید کرد: در حال حاضر حدود 15 درصد از متقاضیان صدور کارت هوشمند ملی استان همچنان در صف انتظار هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال:1 میلیون و 361 هزار و 823 لرستانی برای دریافت کارت ملی ثبت نام کردند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: تاکنون، 98.1 درصد از افراد بالای 15 سال معادل 684 هزار و 477 نفر برای دریافت کارت هوشمند ملی اقدام کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: هنوز 64 هزار نفر در استان نسبت به درخواست کارت هوشمندملی خود هیچ اقدامی نکرده اند که این افراد کمتر از هشت درصد جمعیت واجدین شرایط را شامل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس اداره ثبت احوال شهرستان قاینات گفت: تاکنون 81 هزار و 71 درخواست کارت هوشمند ملی در این شهرستان ثبت شده است که پوشش 89.4 درصدی را نشان می دهد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۲۲:۵۱    
کارت هوشمند ملی
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
کارت ملی مهم ترین مدرک شناسایی هر ایرانی است. بنابراین در صورت گم شدن کارت ملی خود، باید بلافاصله برای دریافت کارت ملی المثنی اقدام کنید. ثبت اسکن اثر انگشت و امضای دیجیتال فرد در کارت هوشمند ملی جدید اهمیت بیشتری به موضوع داده و امکان سوء استفاده های گسترده تری را ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
صدور بیش از 51 میلیون قطعه کارت هوشمند ملی، صدور بیش از 34 میلیون جلد شناسنامه مکانیزه و تحت وب، بازمهندسی و مکانیزاسیون فرایندهای ارائه خدمات هویتی، اجرای فاز باز طراحی توسعه سایت پشتیبان پایگاه اطلاعات جمعیت کشور، تدوین طرح جامع امنیت سازمان ثبت احوال کشور ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا – مدیرکل ثبت احوال اصفهان گفت: تنها 2 درصد از جامعه هدف چهار میلیون و یکصد هزار نفری در استان برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام نکردند.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان قزوین گفت: اسامی پرطرفدار پسر در سال جاری شامل امیرعلی، آریا، ابوالفضل، علی و آراد و اسامی پرطرفدار دختر شامل فاطمه، رستا، زهرا، دلسا و بهار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان ایلام گفت: تاکنون برای 95 درصد مردم این استان کارت هوشمند ملی صادر شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان-سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان اعلام کرد:متقاضیان کارت هوشمند ملی برای پیگیری وضعیت کارت هوشمند ملی خود نیازی به مراجعه به ادارات ثبت احوال ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه از صدور یک ملیون و 370 هزار کارت هوشمند ملی در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال هرمزگان گفت: متقاضیان کارت هوشمند ملی برای اطلاع از وضعیت کارت خود به ادارات ثبت احوال مراجعه نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی از ثبت بیش از 58 هزار درخواست برای صدور کارت هوشمند ملی در استان خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت:احراز هویت و تطبیق اثر انگشت در پای سند و معامله با کارت هوشمند ملی انجام می شود.
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه بر اساس ابلاغیه به این سازمان ثبت احوال بنا شد این کارت را در دستگاه های مختلف مورد بهره برداری قرار گیرد،گفت:برای 51 میلیون و 360 هزار نفر کارت ملی هوشمند صادر شده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مصوبه استفاده فراگیر از کارت هوشمند ملی در خدمات الکترونیکی دولت که در جلسه بیست ویکم شورای اجرایی فناوری اطلاعات تصویب شد، به امضای رئیس جمهوری رسید و از طریق وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به تمامی دستگاه های اجرایی ابلاغ شد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۲۰    
9 سال زمان زیادی است. قرار بود صدور کارت هوشمند ملی که از سال 91 آغاز شده بود، طبق برنامه پنجم توسعه، تا پایان سال 94 به پایان برسد اما هنوز 10 میلیون ایرانی متقاضی دریافت این کارت نتوانسته اند آن را دریافت کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۶:۲۶    
مصوبه استفاده فراگیر از کارت هوشمند ملی در خدمات الکترونیکی دولت که در جلسه بیست ویکم شورای اجرایی فناوری اطلاعات تصویب شد، به امضای رئیس جمهوری رسید و از طریق وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به تمام دستگاه های اجرایی ابلاغ شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۷:۲۶    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: هفت هزار و 33 فقره کارت هوشمند ملی در استان صادر شده و آماده تحویل به متقاضیان است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۷:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مصوبه استفاده فراگیر از کارت هوشمند ملی در خدمات الکترونیکی دولت که در جلسه بیست ویکم شورای اجرایی فناوری اطلاعات تصویب شد، به امضای رئیس جمهوری رسید و از طریق وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به تمامی دستگاه های اجرایی ابلاغ شد.
رییس سازمان ثبت احوال از آغاز بهره برداری از کارت ملی هوشمند برای خدماتی از جمله خدمات بانکی براساس مصوبه شورای فناوری اطلاعات خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال کردستان گفت: از آغاز این طرح تاکنون برای 88.8 درصد از واجدان شرایط در استان کارت هوشمند ملی صادر شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۸:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: تا کنون 51 میلیون و 292 هزار و 411 قطعه کارت هوشمند ملی صادر و به متقاضیان تحویل داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
64 هزار نفر در استان نسبت به درخواست کارت هوشمندملی خود هیچ اقدامی نکرده اند که این افراد کمتر از 8 درصد جمعیت واجدین شرایط را شامل می شود.
آفتانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه اخیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات، برنامه اقدام رشد شاخص های توسعه دولت الکترونیکی، لزوم الحاق شبکه دولت به مرکز ملی تبادل اطلاعات کشور (NIX) و لزوم استفاده فراگیر از کارت هوشمند ملی در خدمات الکترونیکی دولت ابلاغ شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۰:۰۹    
مهر: مصوبه شورای اجرایی فناوری اطلاعات برای استفاده فراگیر از کارت هوشمند ملی در خدمات الکترونیکی دولت، به تمام دستگاه های اجرایی ابلاغ شد. شورای اجرایی فناوری اطلاعات در جلسه شماره 21 خود ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مصوبه شورای اجرایی فناوری اطلاعات برای استفاده فراگیر از کارت هوشمند ملی در خدمات الکترونیکی دولت، به تمامی دستگاههای اجرایی ابلاغ شد. به گزارش مهر، شورای اجرایی فناوری اطلاعات در جلسه شماره 21 خود ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۷:۵۴    
دیجیاتو: مشاور دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات خبر از اجرای سرویس گواهی تایید صحت کارت هوشمند ملی در قالب پروژه هایی پایلوت در اپلیکیشن دولت همراه خبر داد ...
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، پس از راه اندازی این سرویس از سوی ثبت احوال دیگر دستگاه های اجرایی برای ارائه سرویس خود به شهروندان و به منظور احراز هویت آنان نیاز به دریافت کپی کارت ملی آنها و نگهداری آن نخواهند داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی با بیان این که تاکنون حدود 93 درصد از جمعیت واجد شرایط آذربایجان شرقی نسبت به ثبت نام کارت هوشمند ملی اقدام کرده اند، گفت: برای حدود 78 درصد از ثبت نام کنندگان، کارت هوشمند ملی صادر و تحویل داده شده است.
رییس جمهور با اشاره به راه اندازی دو سامانه مهم ساختار و مدیریت خدمات دولت در دولت های یازدهم و دوازدهم، گفت: توسعه دولت الکترونیک از اقدامات اساسی و زیربنایی در دولت تدبیر و امید بوده است و بسیار خرسندیم که این دولت توانست برای نخستین بار تصویر روشنی از دولت را ارائه کند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال استان بوشهر اعلام کرد: در بسیاری از شناسنامه ها شماره ملی درج شده و همین شماره برای رای دادن کافی است. اسکندر پاسالار اظهار کرد: طبق قانون انتخابات ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۱    
آدرس سامانه ثبت نام کارت ملی هوشمند https://www.ncr.ir/idcard/ و شهروندان می توانند با مراجعه به این سامانه برای درسافت کارت هوشمند ملی اقدام کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با ارائه توضیحاتی درباره تجدید درخواست و دریافت مجدد مدارک از برخی متقاضیان کارت هوشمند ملی گفت: تاکنون قریب به 51 میلیون کارت هوشمند ملی برای متقاضیان صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت: تنها شش درصد افراد واجد شرایط استان هیچ گونه اقدامی برای دریافت کارت هوشمند ملی انجام نداده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۶    
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: بیش از 92درصد زنجانی ها دارای کارت ملی هوشمند و یا متقاضی صدور آن هستند و فقط کمتر از هشت درصد شهروندان استان کارت هوشمند ملی ندارند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۴    
به گزارش رکنا رشت،برای اولین بار در سطح استان شناسنامه مخصوص شهدا و تصاویر شناسنامه ، سند سجلی و کارت هوشمند ملی اولین شهیده راه سلامت کشور شهیده نرجس خانعلی زاده با تلاش مدیر کل محترم ثبت احوال گیلان تهیه و با احترام به خانواده شهیده معظمه تقدیم گردید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال کردستان گفت:ازتعداد کل درخواست های ثبت شده برای صدور کارت هوشمند ملی تا کنون 89 درصد آن صادر شده است.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ابوترابی از منع قانونی برای چاپ کارت ملی توسط شرکتهای غیر دولتی خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: مهمترین مدرک برای شرکت در انتخابات شناسنامه و همچنین همراه داشتن کدملی است، از این رو نداشتن کارت هوشمند ملی مشکلی برای شرکت در انتخابات ایجاد نمی کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۸    
خسارت زلزله به 35 واحد مسکونی درگرمه خراسان شمالی ،خطیب زاده: موضوعی به نام توافق اولیه در مذاکرات وین وجود ندارد،امضای توافقنامه تحویل هزار فروند پهپاد توسط وزارت دفاع به ارتش ،تصویب لایحه تشدید مجازات پدران قاتل،تحویل بیش از 4 میلیون قطعه کارت هوشمند ملی به متقاضیان و...