چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۱۸May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بودجه»

شهر بیست   ۲۲ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک شهرداری قم با بیان اینکه تکمیل کامل بوستان رضوان نیاز به بودجه 80 میلیارد تومانی دارد، گفت: فاز نخست این بوستان جنگلی در سه محور پیاده راه ها، مسیر دوچرخه سواری و امور زیربنایی در حال اجراست.
تیتر ۱   ۲۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آباده و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در اظهاراتی عجیب از واریز یارانه 300 هزار تومانی به حساب برخی مقامات ارشد کشور خبر داد! بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
باشگاه خبرنگاران   ۲۸ دقیقه پیش    
دارابی گفت: بودجه و اعتبار حوزه میراث فرهنگی و موزه و بنا های تاریخی، نسبت به سال گذشته، افزایش 2 برابری داشته است.
شبستان   ۳۳ دقیقه پیش    
سروری گفت: بخش زیادی از تخلفات و پرونده های مطرح شده در هیئت های حل اختلاف به دلیل آگاهی نداشتن و عدم آموزش شوراییان است که حتی ممکن است در برخی موارد به برخوردهای قضایی نیز ختم شود.
ثبت نام برای دریافت یارانه به این ترتیب است که سرپرست خانوار، ابتدا برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود، کد دستوری #کد ملی*43857*4* را شماره گیری و سپس با مراجعه به آدرس اینترنتی my.gov.ir نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام می کند.
ایسنا   ۴۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از رییس جمهوری برای داشتن جسارت در انجام اصلاحات اقتصادی تاکید کرد که باید دولت نظارت جدی تری برای رفع کمبود اقلام در بازار و کنترل تورم داشته باشد.
دنیای خودرو   ۵۲ دقیقه پیش    
سایپا کوییک بخریم یا نه؟ با بودجه حدود 250 میلیون چه خودرویی می توان خرید؟ این ها سؤالات بسیاری از افراد، به ویژه آن هایی است که باوجود محدودیت بودجه به دنبال خودرویی مطمئن هستند. نگاهی به قیمت انواع کوییک نشان می دهد خرید کوییک R یک تصمیم تقریبا اقتصادی است ...
خانه ملت   ۵۶ دقیقه پیش    
نایب رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: ریشه گرانی ها و فشاری که بر سفره مردم وارد می شود در همه سال های گذشته تورم بوده و ریشه تورم در ناکارآمدی و سوء مدیریت در نظام بانکی و کسری بودجه دولت ها است.
خبرگزاری فارس   ۵۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس گفت: متاسفانه در 8 استان کشور به علت عدم وجود زیرساخت ها امکان اجرای پرونده الکترونیک سلامت وجود ندارد و ما در قانون بودجه یکسال به وزارتخانه های صمت و ارتباطات فرصت دادیم تا زیرساخت ها را فراهم کنند.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
کارشناس ارشد اقتصاد سیاسی اظهار داشت: : تاکنون در رسانه ها و محافل علمی، بیشتر به پیامدهای منفی معطوف به آثار تورمی پرداخته شده است در حالی که این افزایش سطح عمومی قیمت ها، به دلیل کاهش دادن قدرت خرید، تقاضای موثر را کاهش داده و منجر به رکود شدیدی می شود ...
تیتر برتر   ۱ ساعت پیش    
قیمت نفت خام با 1.72 درصد کاهش به 108.3 دلار رسید؛ همچنین نفت سنگین ایران به 109.88 دلار رسیده است.
عصر خبر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
این خلاف قانون است. این موضوع را مجلس ابتدا در قانون بودجه نوشت که موضوع مورد انتقاد قرار گرفت و در نهایت شورای نگهبان آن را رد کرد و از قانون بودجه برداشته شد. اما مجددا این موضوع در دولت مطرح شده است. در صورتیکه مبنای افزایش حقوق همه ی کارگران باید مصوبه ی شورایعالی کار باشد.
شیرازه   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرخ زاده ضمن ابراز تأسف از اینکه شیراز با آوازه جهانی فاقد موزه مرکزی و موزه های تخصصی است به دوره حضور کوتاه خود در پارلمان شهری اشاره کرد و گفت:از باقیات و صالحات حضورم در شورای دوره ششم پروژه های ارزشمندی در حمایت از موزه ها و احداث موزه مرکزی و موزه های تخصصی در بودجه تصویبی 1401 شورای اسلامی ...
گیلان صدر   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: در بودجه سالیانه شهرداری رشت ، ردیفی به منظور حمایت از تیم های ورزشی از جمله تیم های فوتبال سپیدرود و داماش وجود دارد. ...
وزیر اقتصاد گفت: دولت به دلیل عدم اطمینان کافی از نتیجه و ایرادات حمایت از اقشار جامعه با کالابرگ الکترونیکی، دوباره به همان شیوه قبل، یعنی واریز یارانه به حساب سرپرستان خانوار حمایت خود را ادامه می دهد.
الف   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت کسری بودجه را با استقراض از بانک مرکزی جبران نکرده چرا که از نتایج افزایش نقدینگی بر تورم آگاه بوده است. شاهد این ادعا این است که تورم 47 درصدی در شهریور 1400،در فروردین 1401 به 39 درصد رسیده است.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
سبطی گفت: استقلال مالی و اختصاص بودجه کافی به شوراها ضروری است و شوراها به عنوان حلقه واسط می توانند شهرداری ها را در حل مشکل احداث پروژه ها همراهی کنند.
نماینده   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طرح ساماندهی کارکنان دولت مشمول ماده 29 قانون خدمات کشوری است که مجموعه های زیرنظر مقام معظم رهبری و دانشگاه آزاد را نیز دربرمی گیرد.
تجارت نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه در آستانه سومین ماه سال جاری هستیم اما هنوز هیات دولت افزایش حقوق بازنشستگان را ابلاغ نکرده و به نظر می رسد این ماه هم حقوق بازنشستگان به صورت علی الحساب واریز شود. اما مشکل کجاست و چرا افزایش حقوق بازنشستگان اعمال نمی شود؟ آیا علت اصلی، کسری بودجه صندوق های بازنشستگی است؟
پارس فوتبال   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شکست مقابل نیوکاسل تا حد زیادی به امید های آرسنال برای راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا پایان داد اما به نظر نمی رسد که این ناکامی تاثیری روی برنامه های توپچی ها در تابستان بگذارد. ...
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس می گویند: دولت طبق قانون بودجه موظف به پرداخت سهام عدالت به همه جاماندگان سهام عدالت تا پایان سال است و منابع لازم نیز در این بخش با واگذاری سهام شرکت های دولتی تعریف شده است.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش    
چشمی، استاد اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد در گفت وگو با قدس آنلاین: - به نظر می رسد با توجه به بودجه محدود، دولت یارانه نان و کالاهای اساسی را ساماندهی کند. - این نوع یارانه معمولاً در کشورهای مختلف هم رواج دارد و به این هدف انجام می شود که کالا ارزان به دست مردم برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
میزان بودجه انکشافی که در گذشته 45 درصد از کل بودجه بود، اکنون به 61 درصد از کل بودجه رسیده است.
موج   ۲ ساعت پیش    
گفت: دولت با هدایت یارانه این امکان را پیدا کرده که از طریق اختصاص یارانه به اقشار ضعیف تر قدم موثری در جهت یکسان سازی درآمدها و عدالت توزیع ایفا نماید.
معاون میراث فرهنگی دارابی با بیان اینکه در سال 1401 بودجه حوزه میراث و موزه نسبت به سال 1400 دوبرابر افزایش یافته است، گفت: واقعیت این است با این بودجه های اندک نمی توان نهضتی در موزه ها راه انداخت.
روزنامه عصر اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
سازمان هدفمندسازی یارانه ها، ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده را به صورت الکترونیکی آغاز کرد. به گزارش ایسنا، طبق تبصره 14 قانون بودجه 1401 ...
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: به دلیل اینکه قانون بودجه در هفته های اول فروردین ابلاغ شد موضو.ع افزایش حقوق بازنشستگان اول باید در کمیسیون تخصصی مطرح می شد تا به صحن دولت بیاید و امیدوارم این اتفاق به زودی بیفتد و این مساله در صحن دولت به تصویب برسد.
مثلث آنلاین   ۲ ساعت پیش    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: امسال در قالب قانون بودجه 90 هزار میلیارد تومان بابت رد دیون به تأمین ا جتماعی واگذار می شود.
حوزه   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون پژوهش حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه حدود 500 مدرسه علمیه در کشور وجود دارد، گفت: به هر مدرسه در سال یک میلیون تومان بودجه تخصیص داده می شود و حتی سرانه سال یک طلبه را هم نمی شود حساب کرد.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
باید ساختار بودجه اصلاح شود و اینقدر تاکید بر توزیع بودجه براساس میزان جمعیت نداشته باشیم. این رویکرد آسیب هایی وارد می کند که امروز هم شاهدش هستیم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: جای تاسف است که بگویم فضای سبز شهری در کهگیلویه و بویراحمد مرده است هیچ هزینه ای ندارد نمی خواهد آسفالت کنیم یا اینکه خاک برداری کنیم.
پانا   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بودجه سازمان شیلات ایران، جزییات تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی حوزه شیلات را تشریح کرد. به گزارش وزارت جهاد کشاورزی، رجبعلی قربانزاده ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت اموال و دارایی های دولت در وزارت اقتصاد از فروش 2200 میلیاردی اموال مازاد دولت در سال گذشته خبر داد و تغییرات در روند فروش این اموال در سالجاری براساس قانون بودجه را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
شهردار گرگان گفت: شورا باید از نظر مالی تامین شود و بودجه کافی داشته باشد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
اتحادیه اروپا پیشنویس برنامه ای را با هدف تامین بودجه برای بازسازی اوکراین آماده کرده است که احتمال می رود امروز (چهارشنبه) تصویب شود.
پارس فوتبال   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی چندی قبل با حضور در گفت وگوی ویژه خبری اعلام کرد مجلس برای کمک به فدراسیون فوتبال در راه جام جهانی 55 میلیارد تومان در نظر گرفته که به زودی این پول در اختیار فدراسیون قرار می گیرد اما با گذشت ...
اقتصاد 24   ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
هنوز زمانی از سال نگذشته، وزیری به ما نامه زده که 22.5 هزار میلیارد تومان کم آورده ایم، به ما پول بدهید ؛ مگر صندوق باید کسری بودجه را جبران کند؟
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری برای انجام مطالعات پیش نیاز تدوین بودجه سال 1402 فراخوان عمومی داد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی گلستان با گلایه از عدم تخصیص بودجه برای شوراهای شهرستان های گلستان گفت: متاسفانه از سال 1390 تاکنون هیچگونه بودجه ای برای شوراهای شهرستان های گلستان تخصیص نیافته است.
قلم نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در اظهاراتی نوع نگاه به این صندوق را مورد نقد قرار داد و با انتقاد از فشار بودجه بر صندوق گفت که مشخص نیست بودجه را چگونه می نویسند که هنوز زمانی از سال نگذشته، وزیری به ما نامه زده که "22 ...
مسئله اخذ مالیات از معامله گران غیرقانونی ارز یکی از موضوعات مناقشه برانگیزی است که در سال های اخیر همواره مورد توجه رسانه ها و همچنین برخی از مقامات دولتی و نمایندگان مجلس قرار داشته است ...
روز پلاس   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسعود معینی پور مدیرسابق شبکه چهار سیما درباره زندگی پس از زندگی و انتقاداتی که به عنوان ترویج خرافات در این برنامه مطرح شده بود بیان کرد که نباید این برنامه به ضد خود بدل شود.
تیتر20   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مسوولان اقتصادی در دومین همایش صندوق ثروت ملی و عدالت بین نسلی تاکید کردند وابستگی بودجه ای دولت به منابع صندوق توسعه ملی، به خصوص طی سال های اخیر افزایش یافته است.
تیتر20   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه درباره انتخاب بهترین مسیر در شهرداری برای ارائه مطلوب 300 نوع خدمات شهری به تهرانی ها نشان می دهد وابستگی بودجه پایتخت به عوارض ساخت وساز سه پیامد برای بازار مسکن، اقتصاد شهر و عناصر حیاتی تهران به همراه داشته است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: به خلاف سال گذشته که در 5 ماه ابتدای سال بیش از 50هزار میلیارد تومان از تنخواه بانک مرکزی استفاده شد؛ دولت کشور را در اولین ماه سال 1401 بدون استقراض از بانک مرکزی اداره کرد و همین روند تا پایان سال ادامه خواهد داشت.
وزارت خزانه داری و دارایی ترکیه اعلام کرد که تراز بودجه دولت ترکیه در دوره ژانویه تا آوریل 19.36 میلیارد لیره (1.37 میلیارد دلار) سالانه کسری داشته است.
روزنامه گل   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بدنسازی به عنوان نماینده فدراسیون های ورزشی در نشست اعضای کمیسیون فراکسیون راهبردی مجلس با مسئولان وزارت ورزش و جوانان حضور یافت.
عصر خودرو   ۴ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
عصر خودرو- رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: امسال در قالب قانون بودجه 90 هزار میلیارد تومان بابت رد دیون به تأمین ا جتماعی واگذار می شود.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: سامانه رفاه ایرانیان با گذشت 10 سال از هدفمندی یارانه ها هنوز ناقص است، مثلا عده ای یارانه حقشان بوده و پرداخت نشده و عده ای مانند برخی نمایندگان مجلس یا برخی مدیران ارشد نظام یارانه به حساب شان پرداخت شده است ...
سازمان هدفمندسازی یارانه ها در راستای اجرای تکالیف مقرر در قانون بودجه 1401 کل کشور، ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده را به صورت الکترونیکی آغاز کرد.