شنبه ۲۷ دیساعت ۱۶:۱۹Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بودجه»

تازه ترین ها   ۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فارس: تامین مالی همواره یکی از اصلی ترین بهانه دولتمردان به منظور پیشبرد پروژه های زیرساختی به حساب می آید و اگر از هر مسئولی پیرامون پروژه های نیمه تمام سوال کنید. قطعا از کمبود منابع مالی سازمان تحت مدیریت وی سخنی خواهید شنید. ...
بازار نیوز   ۱۴ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد بودجه 1400 اظهار داشت: اگر نرخ 17 هزار و 500 تومان تصویب شود مابه التفاوتی بین این رقم با دلار 11 هزار و 500 تومان به وجود می آید و برای این مابه التفاوت تصمیم گرفته می شود. قرار بر این بود که هر اصلاحی در نرخ ارز ترجیحی گرفته می شود در قالب یارانه معیشتی و سلامت به مردم بازگردانده شود.
خانه ملت   ۱۵ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به بررسی بودجه نهادهای دینی- تبلیغی و بخش فرهنگ و هنر در لایحه سال 1400پرداخت و یادآور شد که طی سال های اخیر میانگین تخصیص دستگاه های فرهنگی از 85 درصد به کمتر از 70 درصد تقلیل یافته و این بدان معناست که افزایش اعتبارات دستگاه های فرهنگی در عمل تنها ذیل فصل حقوق و ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس نسبت به وضعیت بودجه وزارت صنعت، معدن و تجارت ابراز نگرانی کرد. در گزارش تا زه این مرکز آمده است در حالی که سال 1400 آخرین سال اجرای قانون برنامه ششم توسعه کشور است، وضع موجود کشور با هدف گذاری های این برنامه فاصله زیادی دارد.
ایرنا   ۱۸ دقیقه پیش    
یزد - ایرنا - یک کارشناس اقتصادی یزد طرح فروش املاک مازاد دولت را طرحی مناسب برای جبران کسری بودجه و اعتبارات اعلام کرد و گفت: اجرای این طرح باعث رونق اقتصادی در هر منطقه می شود.
برق نیوز   ۱۹ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه 1400 تلاش می شود بودجه پروژه های نیروگاه اتمی بوشهر برای حل مشکلات این پروژه ها تامین و تصویب شود.
تحلیل بازار   ۲۲ دقیقه پیش    
تبریز- نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس برای پرداخت یارانه کالایی به منظور حمایت از دهک های پایین جامعه مصمم است و در این راستا گام هایی را برداشته است.
تازه ترین ها   ۲۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فارس: چندی پیش رئیس هیات مدیره انجمن شرکت های هواپیمایی در گفت وگو با خبرگزاری فارس از پیگیری برخی نمایندگان مجلس برای تصویب عوارض جدید روی بلیت پروازها خبر داد و گفت: به تازگی برخی نماینده های مجلس شورای اسلامی پیشنهاد داده اند ...
ایرنا   ۳۰ دقیقه پیش    
مشکل مجلس با دولت بر سر لایحه بودجه چیست؟ کمیسیون تلفیق اصلاحاتی از جمله افزایش مالیات بر ارزش افزوده در لایحه بودجه سال آینده ایجاد کرده، که فشار بیشتری بر معیشت مردم وارد می کند. جزئیات این ماجرا را ببینید.
ایرنا   ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اتهام پنهانکاری، دلالی و تنظیم بودجه برای فروپاشی نظام در حالی از سوی نمایندگان مجلس، علیه لایحه بودجه 1400 قاطعانه مطرح می شود که رییس دولت با هفت سال سابقه ارائه بودجه و اداره کشور با بیشترین مشکلات، بارها از همگان خواسته است که با ذره بین بودجه را بررسی کنند.
مشرق نیوز   ۴۵ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
بررسی های صورت گرفته نشان می دهد کمیسیون تلفیق مجلس در پیش بینی درآمدهای ناشی از مالیات بر ارزش افزوده و همچنین منابع استفاده شده از صندوق توسعه ملی در سال آینده، دچار کم برآوردی قابل توجهی شده است.
صبح قزوین   ۵۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه سال گذشته میزان افزایش حقوق کارکنان و اساتید پرداخت نشده است، گفت: افزایش 40 درصدی بودجه سال آینده دانشگاه، جوابگوی نیاز فعالیت های علمی و دستمزد نیست.
ایسنا   ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه وبودجه با تقدیر از انجام اقدامات پژوهشی جهاددانشگاهی به ارایه کمک های فناورانه برای انجام پژوهش های کاربردی به مجموعه هایی همچون جهاددانشگاهی تاکید کرد.
طی مراسمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان از ذیحسابان فعال دستگاههای اجرایی استان در راستای اجرایی نمودن بند "و" تبصره 5 قانون بودجه سال 1398 تجلیل بعمل آورد.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
جواد شیخ اکبری، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما معتقد است: شبکه قرآن به حمایت جدی مالی نیاز دارد و کل بودجه آن به اندازه یک سوم برنامه ای در شبکه ای دیگر است. البته این حمایت از جانب رئیس سازمان و معاون سیما وجود دارد اما در بخش هایی از سازمان، مثل طرح و برنامه، ارتقای بودجه شبکه معطل مانده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مجلس افغانستان بار دیگر طرح بودجه ملی را به دلیل عدم توجه دولت به تعدیلات پیشنهادی این مجلس رد کرد.
سلامت نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سلامت نیوز : در قانون بودجه 1400، شورای عالی بیمه سلامت باید مکلف شود براساس بند الف ماده 9 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه مصوب 16/1/1396 ضریب ریالی جزء حرفه ای تعرفه های مندرج در کتاب ارزش های نسبی مصوب هیات وزیران را برای بخش های دولتی، عمومی غیردولتی ...
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس ارتباط نزدیک و خوبی با وزارت ورزش و جوانان دارند و سعی ما بر این است که در بحث تلفیق و بودجه و افزایش اعتبارات حوزه ورزش و جوانان کمک لازم را انجام دهیم.
عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: هدف ما این است که به عنوان نمایندگانی که ادعا داریم اصلاح ساختار بودجه در عمل نیز ممکن است، بودجه را اصلاح کنیم، فارغ از اینکه آیا صحن علنی مجلس، دولت و شورای نگهبان کشش این تغییرات را دارند یا خیر.
کاماپرس   ۱ ساعت پیش    
جنگنده های اف -16 عراقی خریداری شده از ایالات متحده ، پس از تنها چند سال فعالیت ، مشخص شد که قادر به انجام مأموریت های رزمی نبوده و فقط برای سرگرم کردن مردم در رژه های نظامی مناسب هستند. ...
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دو مسوول ارشد قوه قضائیه در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا به ادبیات برخی نمایندگان مجلس در خصوص بودجه اعتراض کردند. یک منبع آگاه گفت: دو مسوول ارشد قوه قضائیه قضائیه در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا به ادبیات برخی نمایندگان به ویژه در به کار بردن واژه "فروپاشی به واسطه ...
رشت 20   ۱ ساعت پیش    
به گزارش رشت20 و به نقل از تسنیم، الیاس نادران رییس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در همایش مدیران استانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به ایرادات لایحه بودجه 1400 اظهار داشت ...
شفاف نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرحوزه های علمیه کشور گفت: تاکنون بالغ بر 200 هزار موقوفه حوزوی شناسایی شده که در صورت احیای تنها بخشی از آن، حوزه های علمیه مستغنی از بودجه های ناچیز اعطایی خواهد شد
الف   ۱ ساعت پیش    
چراغ های سقفی منبع نوری هستند که بر روی سطح و یا داخل سقف قرار می گیرند و قابل مشاهده می باشند . در این مقاله که توسط گروه تحقیقات لایت هوم گردآوری شده است ...
تازه ترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فارس: بورس اوراق بهادار تهران این روزها تحت تأثیر دخالت وزارت صنعت در قیمت گذاری محصولات کشاورزی و مصوباتی که مجلس در لایحه بودجه 1400 در مورد نرخ محاسباتی دلار که 17500 تومان در نظر گرفته ...
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیران شهری توسعه حمل ونقل عمومی یکی از عوامل موثر کاهش آلودگی هوا را در گرو حمایت دولت و بودجه دولتی می دانند.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان گفت پنج بانک عامل استان در پرداخت تسهیلات روستایی از محل جزء چهار بند و تبصره 16 قانون بودجه تا بیستم بهمن امسال اهتمام ویژه داشته باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۲ ساعت پیش    
با دستور مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان از محل بودجهِ مبارزه با کرونای این شرکت؛ سه دستگاه خودروی سواری خریداری و به افراد خاص اهدا شده است.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازار اولیه اوراق بدهی دولتی به منظور تامین کسری بودجه دولت از طریق فروش اوراق برگزار می شود.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
بازنشستگان خواستار اختصاص ردیف بودجه در قانون بودجه سال آینده برای پرداخت پاداش پایان خدمت هستند.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با تاکید بر اینکه با حذف ارز 4200 تومانی در لایه ما بین نظام بانکی با واردکننده موافقم، چون دیگر نمی توانیم این ارز را بدهیم، گفت: یکی از مهمترین راهکار های جبران تبعات تورمی این اقدام، این است که مجلس مصوب کند که بانک مرکزی عامل فروش ارز دولت باشد و نه موظف به خرید آن از دولت.
پایگاه خبری گسترش   ۲ ساعت پیش    
قیمت انواع لپ تاپ هایی که با بودجه 10 میلیون تومان می شود خریداری کرد را در این گزارش گردآوری کرده ایم.
رییس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه "سقف میزان فروش نفت در بودجه سال آینده بر روی 1.5میلیون بشکه نفت بسته شد" گفت: در این راستا اگر از یک میلیون بشکه در روز فراتر رفت سهم ویژه ای به صندوق توسعه ملی اختصاص می یابد.
سمنان- نامه استاندار سمنان درباره بودجه به نمایندگان مجلس حاوی نگرانی آشناگر بابت تخصیص اعتبارات به سمنان است، نامه ای که از ماهیت و بخش تاریک بودجه که برای مردم ناشناخته است سخن می گوید.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس برای پرداخت یارانه کالایی به منظور حمایت از دهک های پایین جامعه مصمم است و در این راستا گام هایی را برداشته است.
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دولت بودجه ای سیاسی و حتی می توان گفت پوپولیستی برای سال آینده تدوین کرده است.
شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مصوب کرده آب، برق و گاز اقشار کم درآمد رایگان خواهد شد
در این قسمت از برنامه شکاف اقتصادی (Brecha Econ mica) در شبکه هیسپان تی وی به واکاوی کسری بودجه عربستان سعودی پرداخته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیکی به همت شرکت تجارت الکترونیکی پدیده از سوی سازمان برنامه و بودجه ی کشور کسب شد.
صدا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارقامی که دولت بنا بوده درآمد محاسبه کند و منابع باید نوشته می شد؛ ولی دولت یک حکم نوشته و هیچ ردیف بودجه ای برایش نگذاشته که به استناد آن حکم، پول را خرج کند و مصادیق خرجش هم چون در طرف منابع چیزی نبوده، در طرف هزینه هم چیزی نمی نویسد و این یعنی تقریبا هر اختیاری برای هر کاری دارد ...
بازار نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- بررسی آمار و ارقام درآمدهای نفتی کشور طی سال های گذشته نشان می دهد که میزان درآمدهای نفتی و درجه وابستگی بودجه به نفت کاهشی بوده است.
خبر فوری   ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
در شرایطی که هزینه های درمان، مسافرت و بسیاری هزینه های دیگر برای بخش زیادی از مردم عادی سرسام آور و غیرقابل تأمین است، کارکنان این وزارتخانه ها این خدمات حمایتی را تا سطح رایگان شدن خدمات از صندوق های شان دریافت می کنند ...
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: میزان تخلفات در دوره جاری مدیریت شهری به شدت کاهش پیدا کرده و با توجه به اقداماتی که در راستای شفافیت در سازمان شهرداری انجام شده است، تخلفات سازمان یافته نداریم.
معدن نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرکل دفتر برنامه ریزی، فناوری اطلاعات و بودجه این سازمان در سفر به استان اصفهان گفت: در راستای همکاری گسترده میان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با استان اصفهان در سال جهش تولید برای رونق بخشی به فعالیت های زمین شناسی در حوزه زیرساخت و بررسی فرونشست و اکتشاف جهت ...
خرداد نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس نوشت: کمیسیون تلفیق مجلس قصد دارد مابه التفاوت ناشی از محاسبه 8 میلیارد دلار از منابع نفتی با ارز 4200 تا 17500 تومانی در لایحه بودجه سال آینده را به صورت یارانه میان مردم توزیع کند. ...
بولتن نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
موضوع غربالگری اجباری بانوان باردار و حذف آن، نه در کمیسیون مجلس مطرح است و نه اصلا به صورت جدی پیگیری می شود.
ملیت   ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
بررسی متن مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس درباره نرخ ارز در لایحه بودجه 1400 نشان می دهد که برخلاف تصور ایجاد شده برای برخی کارشناسان و رسانه ها، نرخ 17500 تومان صرفا نرخ ارز محاسباتی در لایحه بودجه سال آینده است و خبری از نرخ ارز ترجیحی در سال 1400 نیست.
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از تدوین لایحه ای برای ایجاد دیوان محاسبات شهری به منظور پیشگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی به پرونده متخلفین در شهرداری ها خبر داد.
نبض بازار   ۲ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
کمیسیون تلفیق مجلس در نظر دارد مابه التفاوت حاصل از محاسبه 8 میلیارد دلار از منابع نفتی با ارز 4200 تا 17500 تومان در لایحه بودجه سال آینده را به عنوان یارانه بین مردم توزیع کند.
هم اندیشی   ۲ ساعت پیش    
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه ما تجربه خوبی از ارز 4200 تومانی نداریم، گفت: این اطمینان را به ملت می دهیم که در بودجه قطعاً منافع مردم را در تصمیم گیری لحاظ خواهیم کرد.