چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۲:۰۴Oct 2020 21

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه و بودجه»

ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از درخواست وزیر جهاد کشاورزی برای توجه به اعتبارات این وزارت خانه در بودجه 1400 خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه یکی از مطالبات به حق دستگاه های نظارتی، غیر قانونی بودن اساسنامه یا آیین نامه معاملاتی شرکت های وابسته به شهرداری است، تاکید کرد که اساسنامه سازمان املاک و آیین نامه معاملاتی آن غیرقانونی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: برخی از بندهای اصلاح ساختار بودجه مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و مقرر شد در جلسه عصر همین موضوع ادامه یابد تا سازمان برنامه بودجه برای تدوین بودجه 1400 و بر مبنای آن بودجه را نهایی کند.
خبرگزاری فارس: جزئیات لایحه دولت برای تخصیص کالاهای اساسی و کمک معیشتی به مردم در نشست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی درباره کالاهای اساسی با حضور مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کشور بررسی شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از ارائه گزارش دیوان محاسبات درباره آسیب شناسی بودجه و لزوم اصلاح ساختار بودجه در جلسه این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی امروز 29 مهر ماه 1399 برگزار شد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس: کاهش نرخ ارز ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۱    
با تصویب کلیات طرح اصلاح ساختار بودجه در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گزارش آن هفته آینده در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مبلغ مورد نیاز برای طرح یارانه کالایی 30 هزار میلیارد تومان است گفت: این رقم از بند واو تبصره 2 قانون بودجه تامین می شود.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سید شمس الدین حسینی نماینده مردم شهرستانهای تنکابن ،رامسر و عباس آباد و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات و رییس کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی از دانشگاه پیام نور مرکز تنکابن بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۲    
قادری، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: براساس برآوردها 700 هزار میلیارد تومان کسری بودجه در تکمیل پروژه های عمرانی کشور داریم که باید پروژه ها قابل انجام به بخش خصوصی واگذار شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا -عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، با اشاره به کاهش 20 درصدی درآمدهای شهرداری در 6ماهه امسال نسبت به سال گذشته، خواستار اقدام شهردار در این خصوص شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۵    
جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به منظور ادامه بررسی طرح معیشتی تامین کالا های اساسی تشکیل شد.
شفقنا: رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه اگر جنجال های رقابتی و انتخاباتی ادامه یابد وضع کشور از این بدتر می شود، گفت: اگر همه پای سختی و مشکلات مردم بایستند و به رأی 1400 هم کسی فکر نکنند بهتر می شود مشکلات کشور را حل کرد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سال 93 بود که نمایندگان مجلس شورای اسلامی بویژه کمیسیون اصل 90 و کمیسیون برنامه و بودجه مجلس موضوع تحقیق و تفحص از سازمان اوقاف و امور خیریه را در مجلس مطرح کردند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به توافق بین دولت و مجلس برای اصلاح ساختار بودجه گفت: تمام توانمان را به کار می گیریم تا جایی که ممکن است بودجه را نسبت به گذشته شفاف کنیم و درآمدها و هزینه ها نیز شفاف تر و بودجه عملیاتی تر شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۵:۴۳    
توضیح رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در مورد طرح تامین معیشت برای 60 میلیون نفر را در این ویدئو مشاهده نمائید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۶    
با حضور رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور،نماینده مردم خاش،عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و همچنین جمعی از خیرین آیین خشت گذاری مدرسه 6 کلاسه در روستای گواتامک بخش ایرندگان صورت گرفت، در حاشیه برگزاری این مراسم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۳    
اراک - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: یکی از مظلومیت های مرکز پژوهش های شورای شهر اراک عدم پیش بینی بودجه لازم برای آن است.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ به نقل از رویداد24؛ وعده رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره زمان پرداخت یارانه 120 هزار تومانی را در این ویدئو مشاهده نمائید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قادری، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی در صورتی با طرح پیش فروش 220 میلیون بشکه نفت موافقت می کند که این طرح از مدت 2 ساله به مدت 6 ماه تقلیل پیدا کند و سقف سودِ خریدار مشخص شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که طرح تامین کالاهای اساسی روز چهارشنبه در دستورکار مجلس قرار خواهد گرفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت صمت باید نظارت لازم را بر بازار وقیمت کالاهای اساسی داشته باشد گفت: راهی به جز تکیه بر تولید ملی و اقتصاد مقاومتی در برابر تحریم های ظالمانه نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأکید بر اینکه وضعیت ارز به مدیریت داخلی کشور برمی گردد، گفت: اگر با تصمیمات اقتصادی دولت قیمت ارز بالا نرود، باید شک کرد.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به عدم شفافیت درآمدها و قراردادها در دولت گفت: حدود 640هزار میلیارد تومان از محل فروش 2میلیون و 200هزار بشکه نفت به پالایشگاه ها عاید دولت می شود که 440هزار میلیارد تومان آن معلوم نیست از کجا سردرمی آورد.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۷    
حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی: دولت دیگر برای پرداخت 45 هزار تومان یارانه نمی گوید شب عزای من است! 30 هزار میلیارد تومان طرح کمک معیشت 120 هزار تومانی، ارتباطی به 570 هزار میلیارد تومان بودجه دولت ندارد. قرار نیست بنزین و ارز گران شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اراک گفت: این سند چشم انداز یک سند راهبردی ویک مسیر حرکتی صحیح برنامه ریزی شده علمی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت در کشور ما، سهم زیادی دارد و بیشتر مشکلات کشور ناشی از سوءمدیریت هاست.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۰    
تهران(پانا) - اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مالیات را به عنوان یک منبع درآمدی مهم در بودجه سال 1400 عنوان می کنند و می گویند تلاش اعضای کمیسیون برنامه و بودجه این است که طرح اصلاح ساختار بودجه وارد صحن شود و مصوب شود تا تغییراتی در بودجه کشور ایجاد کند همچنین با توجه به کاهش شدید درآمدهای دولت ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت نه تنها یک ریال هم کسری بودجه ندارد بلکه درآمد مازاد هم دارد. منبع: اقتصاد آنلاین
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا)- سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت نمایندگان در این جلسه ضمن رفع ایرادات شورای نگهبان نسبت به اعمال مدرک دوم فرهنگیان، کلیات طرح اصلاح ساختار بودجه را نیز تصویب کردند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۵۴    
حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت نه تنها یک ریال هم کسری بودجه ندارد بلکه درآمد مازاد هم دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه از تصویب کلیات طرح اصلاح ساختار بودجه در این کمیسیون خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۹    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر ساری گفت: شهرداری به دنبال منابع درآمدی جدید باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه از تصویب کلیات طرح اصلاح ساختار بودجه در این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه ماده واحده بودجه سالجاری دولت 570 هزار میلیارد تومان است، خاطرنشان کرد: دولت نه تنها یک ریال هم کسری بودجه ندارد بلکه درآمد مازاد هم دارد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۴   + ۷۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از طرح مجلس برای اختصاص 120 هزار تومان کمک معیشت برای هر نفر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح اصلاح ساختار بودجه در این کمیسیون خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح احکام کلی بودجه سال 1400 (اصلاح ساختار بودجه) در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است در شرایطی که شاهد شکست های پی درپی آمریکا در اقدامات ایذایی علیه ایران هستیم، باید قدرت بازدارندگی خود را با تقویت بنیه دفاعی افزایش دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بررسی طرح معیشتی 120 هزار تومانی به منظور تامین کالا های اساسی برای مردم خبر داد و گفت: این طرح متفاوت از یارانه و کمک معیشتی است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح اعمال مدرک دوم فرهنگیان در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به پایان تحریم های تسلیحاتی علیه ایران گفت: طبق قطعنامه 2231 از امروز امکان خرید و فروش سلاح برای ایران فراهم بوده و نیازی به مصوبه جدیدی در شورای امنیت نیست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از طرح مجلس برای اختصاص 120 هزار تومان کمک معیشت برای هر نفر خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۷    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شرایط افرادی را که یارانه 120 هزار تومانی به آنها تعلق می گیرد اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
همدان - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از رفع ابهام استخدام رسمی ایثارگران در شورای نگهبان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: یکی از عوامل افزایش قیمت ارز به دلیل محدودیت های ناشی از عدم امکان فروش نفت است و در این شرایط ما باید وابستگی تولید داخلی خود به ارز را کاهش دهیم.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه کمیته امداد جزو دستگاه ها و نهادهایی است که خدمت رسانی صادقانه به مردم و نظام می کند، گفت: اعتقاد بر این است که هر بودجه ای که برای کمیته امداد در مجلس مصوب می شود به دست صاحب اصلی آن می رسد و از این باب رضایت بسیار خوبی وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا: اصلاح ساختار از سطوح بالای مدیریتی صورت گرفته است تا کمترین ریزش نیروی انسانی انجام شود.