یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۱:۰۱Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه و بودجه»

نواندیش   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی صف اول درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان گفت : در بودجه هم متناسب سازی بازنشسته ها پیش بینی کردیم و بازنشسته های عزیز نگران نباشند ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز از تحقق 110 درصدی برنامه و بودجه شهرداری تبریز در سال 1402 خبر داد که برای اولین بار در تاریخ شهرداری صورت گرفته است. علی رضا نوای باغبا ن در گفتگو با شهریار با اعلام این خبر اظهار کرد: شهرداری تبریز [...]
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: سال گذشته 2 میلیارد دلار بنزین وارد کردیم و این در حالی است که برای سال 1401 پیش بینی 9 میلیارد دلار صادرات داشتیم.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به واردات دو میلیارد دلاری بنزین در سال گذشته، از پیش بینی کسری 300 همتی بودجه برای سال 1403 خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بودجه 300 همت کسری دارد. سال گذشته 2 میلیارد دلار بنزین وارد کردیم در صورتی که برای سال 1401 پیش بینی 9 میلیارد دلار صادرات بنزین شده بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۲    
جبار کوچکی نژاد، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی بودجه تدوین نشده باشد، فعال اقتصادی نمی داند سیاست های اقتصادی سال جدید به چه گونه است. مجلس و دولت باید هر چه سریع تر بودجه 1403 را شفاف بکنند ...
اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته جاری در نشست مشترکی با حضور رئیس سازمان برنامه وبودجه، وزیر اقتصاد و وزیر صمت راهکارهای تحقق فرمان رهبری در سال 1403 با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم را بررسی می کنند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی در مجلس برای اصلاح نظام ارزی کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: امسال برای اولین بار قوانینی مصوب کردیم که بخش خصوصی حتی در صنایع بالادستی مثل نفت هم بتواند ورود کند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
شفقنا- نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر همین سیاست ها در بازار ارز پیش برود، وضعیت خوبی را نخواهیم داشت، گفت: امیدواریم با ورود دولت، روند کاهشی را در بازار ارز شاهد باشیم اما به نظر می رسد که کنترل ارز از دست دولت خارج شده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: پیش بینی می شد که منابع کشور پاسخگوی خرج و هزینه دولت هم نیست و چون منابع کشور هزینه دولت را نمی تواند تامین کند دولت باید برود راهکارهای دیگری پیدا کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو پیشین کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه اگر سالی 3 هزار و 500 هزار میلیارد تومان در اقتصاد سرمایه گذاری کنیم می توانیم به رشد 8 درصدی برسیم، گفت: اگر دولت برای نقدینگی تدبیر نکند به سمت واسطه گری حرکت می کند که آسیب زا است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: پیشنهاد های مطرح شده دولت در لایحه اصلاح مالیات های مستقیم مبنی بر کاهش مالیات بخش تولید از 25 به 15 درصد و افزایش معافیت های مالیاتی شرکت های صادرات محور قطعا منجر به چرخش سرمایه و بهبود وضعیت تولید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عنوان کرد: آنچه به عنوان افزایش نرخ ارز در بازار غیر رسمی از آن یاد شده باعث افزایش واقعی تورم می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: بازنشستگان نگران اجرای قانون همسان سازی حقوق نباشند چراکه دولت در حال تدوین آیین نامه آن است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی نقدینگی کشور از بانک ها خارج شود و به سمت ارز و سکه برود، دیگر منابع در اختیار تولید قرار نمی گیرد؛ لذا در این شرایط راهی جز این نداریم که مردم را در پروژه های مهم وزارت نفت، وزارت راه و دیگر وزارتخانه ها مشارکت دهیم.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر، محمد آخوندی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در دویست و بیست و ششمین جلسه شورا در جریان بررسی لایحه بهای خدمات مهاجرین و اتباع خارجی در سال 1403 با بیان اینکه بهای خدمات یک نفر تا مبلغ 560 هزار تومان است، [...]
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 14 رأی موافق با افزایش 35 درصدی نرخ بلیت بازدید از باغ پرندگان موافقت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی شفافیت دولت را سبب افزایش فرصت رشد اقتصادی و کاهش بروز فساد عنوان کرد و گفت: این موضوع با توسعه خدمات دولت الکترونیک محقق شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۸:۵۰    
دبیر اول کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: رویکرد قوه قضاییه در مبارزه با مفسدین کلان اقتصادی نشاط را افزایش می دهد و این افزایش نشاط را به روشنی می توان در میان مردم حس کرد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۸:۴۵    
تهران (پانا) - یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه دولت از آغاز فعالیت، حضور فعالی در عرصه های اقتصادی داشته است، گفت تکمیل پروژه های نیمه تمام و حمایت از اقشار محروم از دستاوردهای دولت سیزدهم است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه از عملکرد بانک مرکزی انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بر لزوم اعلام وصول طرح مقاوم سازی نظام ارزی کشور تاکید کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی برای حوزه ارز طرح دارد اما متاسفانه جریانی در مجلس وجود دارد که اجازه نمی دهد این موضوع مطرح شود.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بعد از اینکه دولت جداول بودجه را به مجلس ارائه کند، تا انتهای اردیبهشت ماه، توسط نمایندگان در مجلس مورد بررسی و تصویب قرار خواهد گرفت.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۷    
عضو شورای شهر اهواز خطاب به پورموسوی: سیاه نمایی های اخیر شما، شائبهٔ سهم خواهی و دخالت در انتصابات شهرداری را دارد، نه دلسوزی برای شهروندان! علی مدد هاشم پور عضو و رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر اهواز، خطالب به سیدمحمدعلی پورموسوی، رئیس این شورا نوشت: ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرتبریز از آغاز دریافت اوراق مشارکت 1400 میلیارد تومانی شهرداری تبریز در واپسین ساعات سال 1402 خبر داد ...
علیرضا شهبازی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان این که بازار سرمایه می تواند در حفظ، کنترل تورم و تامین مالی بنگاه ها نقش ویژه دارد، اظهار داشت: در صورت تامین مالی بنگاه ها در بازار سرمایه شاهد رونق تولید در اقتصاد کشور خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر، ناصر امانی در دویست و بیست و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن تقدیر از شهردار تهران و معاون برنامه ریزی برای ترمیم حقوق کارکنان، اظهار کرد: از طرف کمیسیون برنامه و بودجه و کمیته تشکیلات و منابع انسانی و همچنین از سوی اعضای [...]
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: به گفته یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در حال حاضر قیمت دلار متاثر از بُعد هیجانی است و با مدیریت انتظارات تورمی، می توان نوسان در بازار ارز را کاهش داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از پروژه ها پس از توقف چند ساله، در دولت سیزدهم تکمیل شده و یا آماده بهره برداری است که این اقدام، تلاش و جدیت دولتمردان را برای به نتیجه رساندن پروژه های نیمه تمام و توسعه زیرساخت ها نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت مالی بانک ها از طرح ها و پروژه های مختلف و صنایع خرد برای تحقق شعار سال و جهش تولید با مشارکت مردم ضروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران اقدامات رژیم صهیونیستی را بی جواب نمی گذارد گفت:سیاست ایران گوشمالی رژیم صهیونیستی بدون جنگ منطقه ای است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: نجات آمریکا و رژیم صهیونیستی تنها با ایجاد جنگ در منطقه امکان پذیر است اما سیاست ایران گوشمالی رژیم صهیونیستی بدون جنگ منطقه ای است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۸:۲۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار کرد: دولت سیزدهم هزاران میلیارد در حوزه زیرساختی هزینه کرده است و کارهای را در حوزه عمرانی شروع و با جدیت ادامه می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۷:۴۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات مثبت دولت در حوزه اقتصادی، گفت: تعداد شرکت های دانش بنیان در دولت سیزدهم دوبرابر شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۹:۰۲    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد از تلاش برای ایجاد مرکز دیپلماسی شهری جهت تقویت تعاملات بین المللی و جایگاه و نقش جهانشهری مشهد خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه فیلم: ویدئویی از برنامه زاویه در شبکه چهار سیما که سال 1394 پخش شد، طی ساعات اخیر دوباره در فضای مجازی وایرال شده است. در این برنامه محسن رنانی، عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان و غلامرضا مصباحی مقدم، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مناظره ای به آسیب شناسی گفتمان توسعه در ایران پرداختند. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: مقابله با گروهک تروریستی منافقین در هر نقطه ای از کره زمین اقدام اساسی است که قوه قضاییه به خوبی به آن ورود کرده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران به بیان توضیح هایی درباره درباره عملکرد مدیریت شهری در سال گذشته و برنامه ها برای سال پیش رو پرداخت و گفت: امسال سال تحقق وعده ها در شهرداری و شورای شهر است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: شورای شهر در بحث افزایش درآمد شهرداری با همسویی و همگرایی شهرداری مشهد و یک کار تیمی دوجانبه از سوی شورا و شهرداری راهکار هایی را بررسی کرد تا موجب تحقق درآمد شهرداری شود.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
امسال هم شهردار تهران در حاشیه نخستین جلسه هیئت دولت در سال 1403 به خبرنگاران گفته در پارک های تهران مسجد سازی می کند. به گزارش شرق، شهردار تهران در زمان ارائه اولین بودجه مدیریت شهری ششم در دی ماه 1400 اعلام کرد قصد دارد در صد بوستان تهران مسجد و کلانتری بسازد، همان زمان ناصر امانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان این که تحقق شعار سال با اجرای دقیق برنامه هفتم میسر می شود گفت: برای رسیدن به جهش تولید فقط منابع دولتی کافی نیست بلکه باید از حوزه های مختلف داخلی و خارجی سرمایه لازم فراهم شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهدگفت: رویکرد شورای ششم و مدیریت شهری در این دوره از مدیریت شهری، مساله محوری بوده و تعریض پل دهرود نشانه همین نگاه است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت و همدلی و مشارکت مردم درکنار حمایت مسئولان عامل اصلی در رشد اقتصاد و جهش تولید است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
قم- رییس کمیسیون برنامه وبودجه شورای اسلامی شهر قم گفت: شهر قم بیش از هر فرصتی برای رونق اقتصادی در صنعت گردشگری و حوزه زیارت به برکت وجود کریمه اهل بیت سلام الله علیها می تواند موفق باشد .
واریز مبلغ 700 هزار تومان برای عیدی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد درخواست عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو پیشین کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با تاکید بر اینکه توجه ویژه برای هدایت سرمایه های خرد به سمت حوزه کشاورزی یک ضرورت است، گفت: هدایت اعتبار و تخصیص تسهیلات ریالی بایستی به سمت تولید با مزیت باشد.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، جهش تولید با مشارکت مردمی را نیازمند تحول در رویکرد مدیران دولتی دانست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم واریز عیدی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، خواستار واریز سریع مبلغ 700 هزار تومانی شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است، دولت با اتخاذ یک تصمیم مشخص برای واگذاری بنگاههای وابسته به خود به بخش عمومی و مردمی اقتصاد زمینه تحقق شعار سال را فراهم کند.