چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۵:۱۴Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه و بودجه»

همشهری   ۲۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به مصوبه مولد سازی اموال دولتی از سوی سران سه قوه گفت: آنچه امروز در تصمیم سران 3 قوه اهمیت دارد بحث امنیت است. در واقع افرادی که شرکت واگذار می کنند باید در امنیت باشند و فردا و هر لحظه به قوه قضاییه احضار نشوند.
وزیر نفت در جریان بررسی گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره عملکرد تبصره های درآمدی لایحه بودجه سال 1401 اعلام کرد که در عملکرد دستگاه های وزارت نفت در فروش و وصول نفت، گاز، فرآورده های نفتی و میعانات گازی در 10 ماهه گذشته 40 درصد رشد در مقایسه با سال قبل داشته ایم. ...
اقتصاد 24   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از اعضای شورای شهر و کارشناسان ازجمله ناصر امانی ، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران معتقدند که بودجه یاد شده نه تنها افسانه ای است که تحقق آن بعید به نظر می رسد مگر از طریق کسب درآمد های ناپایدار و شهر و تراکم فروشی
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر کرج با اشاره به مشکلات ترافیکی و زیست محیطی کرج گفت: سیاست های حوزه حمل و نقل عمومی این کلانشهر با نگاه ویژه و پیاده محوری دیده شود.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد ما برای سال 1402، بودجه 75 هزار و 800 میلیارد تومانی، در بخش درآمدها 63 هزار و 530 میلیارد تومان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای اسلامی شهر قم گفت: اجرای پروژه های شاخص در شهر نیازمند زمان و سعه صدر است، قرارداد بسط شرقی نیز در ادامه مسیر نباید هیچ گونه معارضی داشته باشد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
بهروز محبی نجم آبادی نماینده سبزوار و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پی استعفای حمیدرضا حاجی بابایی جایگزین وی در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی شد.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مولدسازی دارایی های دولت می تواند به رشد اقتصادی و عدالت اجتماعی کمک کند و جلوی تورم ناشی از راکد شدن دارایی دولت را بگیرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اعمال تخفیف 40 درصدی عوارض ویژه حوزه های درآمدی 4 و 5 شهرداری، فرصت مغتنمی برای تشویق ساکنان این پهنه ها به ساخت ساز ضابطه مند است.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اعلام کرد: رویکرد حاکم بر مدیریت دارایی ها و اموال منقول و غیر منقول دولت تاکنون به صورت پراکنده، فاقد سیاستگذاری و برنامه ریزی مشخص و با تمرکز صرف بر فروش به جای مدیریت بهینه دارایی و مولدسازی بوده که همین امر منجر به عدم انتفاع دولت و اقتصاد کلان کشور از این ناحیه شده ...
سلام نو / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
پس از انصراف حمیدرضا حاجی بابایی از حضور در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402، بهروز محبی نجم آبادی جایگزین او شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
در گزارش کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پیرامون عملکرد تبصره های درآمدی لایحه بودجه 1401 تاکید شد که تا دی ماه امسال حدود 64 درصد از منابع درآمدی پیش بینی شده از محل فروش نفت و فرآورده های نفتی محقق و به خزانه واریز شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از افزوده شدن اعتبارات حوزه حمل و نقل در بودجه 1402 شهرداری تهران خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۲    
به گزارش خبرخودرو، نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر ضرورت خصوصی سازی صنعت خودرو عنوان کرد: مادامی که مدیریت صنعت خودرو در اختیار دولت باشد تحول اساسی را در صنعت خودرو شاهد نخواهیم بود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: منابع حاصل از فروش اموال دولتی از 26 همت در لایحه بودجه سال جاری به 107 همت در لایحه بودجه سال آینده رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ابراز امیدواری کرد که مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا در خصوص اجرای مولدسازی، شفاف اجرایی شده و واگذاری هم شفاف باشد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گزارش کمیسیون متبوع خود در خصوص درخصوص بررسی عملکرد مهمترین احکام تبصره ها و ردیف های مرتبط با درآمدهای عملیاتی(با محوریت درآمدهای مالیاتی) و واگذاری دارائی های سرمایه ای در قانون بودجه سال 1401 کل کشور را قرائت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از مصوبه مولد سازی دارایی های دولت دفاع کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در توئیتی مطرح کرد؛دیگر رهبری معظم باید چگونه بگویند که؛ قانون قانون قانون !
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۷    
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات گفت: بودجه اختصاص یافته به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی متناسب با حجم ماموریت ها و اهداف این وزارتخانه نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: منابع حاصل از فروش اموال دولتی از 26 همت در لایحه بودجه سال جاری به 107 همت در لایحه بودجه سال 1402 افزایش یافته است.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: در این دوره همه تلاش خود را به کار خواهیم بست تا بر بودجه شرکت ها اعم از دولتی و یا مالکیت عمومی، نظارت دقیق و فنی داشته باشیم.
آنا / روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: رویکرد ما مقابله با فرار های مالیاتی بزرگ یعنی بالای 100 میلیارد تومان بوده که یک مورد فرار مالیاتی بالای 1200 میلیارد تومان را شناسایی کردیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در طول سال های گذشته علی رغم مصوبه مجلس شاهد کوتاهی دستگاه ها در واگذاری املاک و دارایی ها بوده اما با مصوبه مولد سازی اموال دولتی از سوی سران قوا و کنار رفتن فشار دستگاه های نظارتی و تحکم به دستگاه های دولتی امید است شاهد تحقق منابع بیشتر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه پلتفرم ها باید قانونمند شوند، گفت: برخی فیلم های خانگی با دروغ پردازی و بزرگنمایی برخی از مشکلات تلاش می کنند که حقیقت را وارونه جلوه دهند و تاریخ کشور را تحریف کنند.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مطابق با گزارش کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، تا دی ماه سال جاری حدود 64 درصد از منابع درآمدی پیش بینی شده از محل فروش نفت و فرآورده های نفتی محقق شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۰۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مواردی از لایحه بودجه 1402 باید توسط مجلس اصلاح شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۱۰    
جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: مجلس تلاش دارد که پنجره های تولید را تکمیل و احکامی در بودجه لحاظ کند تا مسیر پیشرفت سرعت بیشتری پیدا کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه از تصویب برخی پیشنهادات الحاقی به تبصره های بودجه سال آتی در زمینه موضوعاتی مانند؛ تأمین ماشین آلات شهرداری ها خبر داد.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۸    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی علنی در جنگ رو در رو با دنیای اسلام است، گفت: بسیاری از شهدای هسته ای ما کسانی بودند که توسط رژیم صهیونیستی ترور شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری مناطق چهار، 9 و 15 به ترتیب بهترین عملکرد را در پیگیری و رفع مشکلات محلات داشته اند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۱    
تهران (پانا) - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره شرایط و اما و اگرهای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری گفت برای حمایت از خانواده و مسئله جوانی جمعیت، تسهیلاتی به منظور ازدواج و فرزندآوری در نظر گرفته شده و یکی از موضوعات در دستور کار در این خصوص افزایش مبلغ وام ازدواج است ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم مولدسازی اموال و دارایی های راکد دولت گفت: عواید حاصل از این کار صرف تکمیل طرح ها و پروژه های نیمه تمام در کشور شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت: پیشنهادات بودجه ای در زمینه اصلاح حوزه حمل و نقل در این جلسه بررسی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۲    
بودجه پیشنهادی سال 1402 شهرداری ملارد در شورای در کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر ملارد آغاز شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: افراد با رده سنی 15 تا 17 سال نباید بار سنگین حمل و یا در شب کار کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هیچ کس مخالف اخذ مالیات از سوداگران و کسانی که قیمت را در بازار بالا می برند نیست اما باید متناسب با واقعیت ها و شرایط موجود در خصوص این موضوع تصمیم گیری شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نسبت به حذف الزام شرکت های دولتی به انتشار صورت های مالی خود از لایحه بودجه 1402 انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه مجمع نمایندگان استان گفت: این جلسه با حضور استاندار و برخی مدیران کل از جمله سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد و درباره بودجه 1402 بحث و تبادل نظر شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۲:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان "با وجود تحقق بیش از 100درصدی منابع، همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام نشده است"، گفت: سهام عدالت جاماندگان شامل سه دهک پایینی جامعه و افراد تحت پوشش با وجود مصوبه مجلس عملیاتی نشده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۱۱    
رییس کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه با وجود تحقق بیش از 100درصدی منابع، همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام نشده است،گفت: سهام عدالت جاماندگان شامل سه دهک پایینی جامعه و افراد تحت پوشش با وجود مصوبه مجلس عملیاتی نشده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۲۳    
کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران کار خود را در خصوص بررسی بودجه 1402 شهرداری تهران آغاز کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در توئیتی مطرح کرد؛مهرآفرینی ها مصداق مظلومیت اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
غلامحسین کرمی در گفت وگو با ایران اکونومیست با اشاره به نقاط ضعف و قوت لایحه بودجه 1402 گفت: در لایحه بودجه سال آینده عمده ترین منابع درآمدی متوجه منابع داخلی شده که این موضوع در صورت تحقق نقطه قوت و در صورت تحقق پیدا نکردن نقطه ضعف است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رشت- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر رشت با اشاره به نوسان 300 تا هزار میلیارد تومانی بودجه شهرداری در یک دهه گذشته گفت: از بودجه امسال یک هزار و 600 میلیارد تومان تحقق یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسین رضوانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در برنامه بهارستان از رادیو اقتصاد درباره تخصیص بودجه برای کار های عمرانی در استانها توضیح داد و گفت : مبنای تخصیص این اعتبارات همان طرح های آمایش سرزمینی است که برای آن کار های پژوهشی هم انجام شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: فاز مطالعاتی پروژه های زودبازده 2 باید در سریعترین زمان ممکن آغاز شود تا در ابتدای کار معطل مطالعات نباشیم و از ابتدای سال بتوانیم اجرای آنها را دنبال کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس لایحه بودجه سال 1402 را در هفته جاری بررسی می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ما در مجلس تلاش می کنیم که بررسی لایحه بودجه 1402 را تا پایان سال به اتمام برسانیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دبیر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: عرضه خودرو در بورس کالا شیوه مناسبی نسبت به روش های گذشته است و در این مدت کوتاه که خودرو در بورس عرضه شده، توانسته مقداری از التهابات بازار خودرو را کاهش دهد و رضایتمندی مردم را در پی داشته باشد.