پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۰:۴۴Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه و بودجه»

ایمنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اراک گفت: نباید اجازه داد بناهای تاریخی شهر تخریب شده مورد بی توجهی قرار بگیرند و شهرداری موظف و مکلف است که از صدور پروانه و از بازسازی این آثار تاریخی به شکل غیر مجاز جلوگیری کند.
میزان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جعفر قادری در گفت وگو با میزان، با بیان اینکه باید ارز 4 هزار و 200 تومانی به کالا های اساسی و ضروری اختصاص پیدا کند، گفت: هرگونه سوءاستفاده گری و ایجاد رانت از منافع این ارز دولتی تخلف از قانون است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، از تمدید واگذاری انشعابات اصلی (آب، برق، گاز، تلفن و فاضلاب) به خانواده های ساکن در محدوده ساخت وسازهای غیرمجاز، در بودجه سال 1400 خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
نشست علنی امروز مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه 1400، با حاشیه های بسیاری از جمله تذکر سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گرفته تا کنایه نیکزاد به وزرای دولت همراه بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن اشاره به قانون انقلابی لغو تحریم ها، گفت: تعامل مجلس و دولت باید در راستای اجرای قوانین باشد/ دولت حق گردن کشی مقابل قانون را ندارد.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۴    
فاش نیوز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خواستار اصلاح قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و برطرف شدن نواقص آن شد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، رجب رحمانی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رضاخواه، عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اگر سیاست ارز 4200 تومانی ادامه یابد، بیش از چهار میلیارد دلار نمی توان تخصیص داد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
کاندیداهای انتخابات 1400 با شعارهای اقتصادی وارد آوردگاه انتخابات می شوند براین اساس باید فردی سکاندار دستگاه اجرا شودکه علاوه بر ارائه برنامه بتواند همگرایی کامل در ساختار قوه مجریه ایجاد و از همه ظرفیت ها به نحو مطلوب استفاده کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساز و کار اخذ مالیات از خودروهایی که بالای یک میلیارد تومان ارزش دارند را در سال آینده تعیین کردند و قرار بر این شد تا خودروهایی میلیاردی مشمول مالیات شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور: طرح رتبه بندی معلمان در کمیسیون برنامه و بودجه تصویب شده است و در هفته آینده در هیأت دولت نهایی و تقدیم مجلس خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران یکی از وعده های شورای پنجم به مردم را تلاش در جهت ارتقاء سطح انضباط اداری دانست و گفت: ادغام دو معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و توسعه منابع انسانی برای پایان دادن به مسیر غیرقانونی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: بودجه 11 هزار و 230 میلیارد ریالی سال آتی شهرداری اراک به تصویب رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۴    
ایسنا/مرکزی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اراک با اشاره به رصد 37.5 درصدی بودجه 1400 شهرداری در مقایسه با سال 1399، گفت: بیشترین میزان هزینه شهرداری به میزان 4 هزار و 454 میلیارد ریال در حوزه خدمات مدیریت صرف می شود.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۸۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه و در چهارمین جلسه رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه 1400، با پیشنهاد سیدشمس الدین حسینی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برای الحاق به تبصره 5 ماده واحده لایحه بودجه 1400موافقت کردند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: دولت لایحه اصلاح شده را دوباره به مجلس آورد که حدود 9 کار مثبت در درون آن انجام شده بود مانند شفاف سازی در بحث نفت، کاهش وابستگی به اوراق فروش و... بود که این حرکت دولت جای امید داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
کرج - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج گفت: معتادان متجاهر در پارک های این شهر مستقر هستند و باعث ایجاد ناامنی شده اند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرایی تذکر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توافقنامه شب گذشته دولت خلاف قانون مجلس بوده و طبق قانون هیچ توافقی بدون تأیید مجلس نباید صورت می گرفت، گفت: توقف بررسی بودجه 1400 به دلیل اضطرار موضوع توافق دولت با آژانس صورت گرفت که از عصر امروز دوباره آغاز می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه گفت: اگر دلایل برنامه های دولت تناقض با قانون داشت، بر نمایندگان تکلف است که ورود قاطع داشته باشند.
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از عملکرد شورای شهر و شهرداری تهران در طول چهار سال گذشته گفت: شورای شهر و شهرداری تهران به جای مدیریت شهری نگاه سیاسی را در سرلوحه کار خود قرار داده اند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص وضعیت لایحه بودجه سال آینده با دکتر مجتبی رضاخواه، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سید مرتضی نیرومند اسکویی روز یکشنبه در حاشیه بازدید حجت الاسلام میرتاج الدینی نائب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: شرکت تبریز اسپری بزرگترین تولید کننده اسپری خودرویی کشور می باشد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ارکانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به دو رانت مفسده خیز در دولت روحانی، از توزیع 18میلیارد دلار ارز 4200 تومانی و فروش یکباره سهام گران برخی شرکت ها در بورس سخن گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه حوزه معاونت منابع انسانی فاقد مجوز شورا است، گفت: باید مدیریت آن تعیین تکلیف شود و به صورت قانونی و رسمی در هم ادغام شود. همچنین تصمیم گیری درباره لایحه ادغام دو معاونت در تبصره های بودجه و ردیف های هزینه ای تاثیر خواهد گذاشت.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نما، در پاسخ به این پرسش که چرا دولت در حوزه اقتصاد نتوانست اقدام ملموسی جهت حل مشکلات انجام دهد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ما از دولت، اشتغال جدید نمی خواهیم و تنها درخواست ما این است که از تعطیلی پروژه های تولیدی جلوگیری شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به مشکل تعطیلی پروژه های صنعتی و تولیدی از دولت خواست که جلوی تعطیلی این واحد ها و پروژه ها را بگیرد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در جریان ارائه گزارش کمیسیون تلفیق در خصوص بودجه سال 1400 گفت امسال برخلاف سنوات قبل تصمیم بر این است ردیف های بودجه که در تبصره ها چه در حوزه درآمدهای عمومی و چه در حوزه درآمدهای اختصاصی پیش بینی می شود باید در ردیف مشخصی در بودجه بیاید ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران روز یکشنبه در جریان دویست و هفتاد و چهارمین جلسه خود، بررسی کلیات درآمدی بودجه 1400 شهرداری تهران را در دستور کار قرار دادند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از نحوه ی رسیدگی به کلیات و جزییات بودجه انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
مشاور کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت مکلف بود ظرف 15 روز اصلاحیه هایی را که در روز بررسی کلیات بودجه مورد ایراد نمایندگان بود و موجب رد کلیات بودجه شد برطرف کند اما در اصلاحیه ارسال شده از سوی دولت تغییرات اندکی دیده می شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بر ضرورت تعیین تکلیف تنفس خوراک پتروپالایشگاه ها توسط صندوق توسعه تاکید کرد. *** عدم توجه دولت به توسعه ظرفیت های پتروپالایشگاهی به گزارش خبرگزاری صنایع، جعفر قادری در خصوص عدم توجه دولت به توسعه ظرفیت های پتر وپالایشگاهی، اظهار کرد: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه دولت مالیات را نزدیک به 340 هزار میلیارد تومان آورده است، گفت: بیش از صد هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی وجود دارد، وظیفه دولت این بود که حدود 150 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی را جلوگیری و به بودجه بیاورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: نمایندگان تا چهارم اسفند مهلت دارند تا پیشنهادات خود را در مورد گزارش کمیسیون تلفیق از اصلاحیه لایحه بودجه 1400 ارائه دهند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: صندوق توسعه ملی باید تصمیم گیری درباره اعطای تنفس خوراک به واحدهای پتروپالایشگاهی را در اولویت قرار دهد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۰    
برنامه چشم انداز رادیو گفت وگو با موضوع اقتصاد فرزند آوری و با حضور دکتر علیرضا لاور، مدرس دانشگاه و مشاور خانواده و بهروز محبی نجم آبادی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
قادری، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان توضیحاتی را ارئه داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: مطلع هستیم که هم کمیسیون برنامه و بودجه و هم کمیسیون اصل نود مجلس به موضوع عدم اجرای قانون تامین کالای اساسی ورود کرده تا دلایل عدم اجرا این قانون و اقدامات نظارتی لازم را دنبال کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در توقف اجرای پروتکل الحاقی با کسی شوخی نداریم؛ اگر آمریکا تحریم ها را بردارد، ما به تعهدات برجامی عمل می کنیم.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
قصه تکراری گرانی، تراژادی تلخی است که امسال با کرونا دست به دست هم داده اند تا شیرینی عید را بر کام هموطنان تلخ تر کنند؛ این در حالی است که بنا به اظهار عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، بخشی از مشکلات به بی سروسامانی تکالیف بین وزارتخانه های جهاد و صمت و بخشی هم به افزایش هزینه های تولید برمی گردد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: تلاش می کنیم تا بودجه 1400 را به شکل عملیاتی بررسی و به تصویب رسانده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ کنیم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای شهر تهران بر لزوم تعیین تکلیف دو معاونت بلاتکلیف و اساسنامه سازمان های شهرداری پیش از بررسی لایحه بودجه 1400 تأکید کرد و پیشنهاد داد بررسی طرح ها و لوایح مقدم بر این دو لایحه به تعویق بیافتد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و امور سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قم از تداوم بررسی لایحه بودجه سال 1400 شهرداری قم در کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر قم خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: نظام پولی و بانکی ایران به گونه ای است که خود نقدینگی خلق می کند، به این معنا وقتی 85 درصد نقدینگی کشور به صورت حساب های سپرده کوتاه مدت و بلند مدت در بانک ها نگهداری می شوند عملا خود بانک ها و نظام پولی و بانکی ما نقش بسزایی در خلق نقدینگی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به اینکه تفحص از حقوق های نجومی در دستور کار صحن مجلس قرار خواهد گرفت گفت: شرکت های دولتی بالاترین آمار دریافت این حقوق ها را دارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۲    
لایحه بودجه 1400 شهرداری مشهد که در جلسه علنی صدوبیستم شورای اسلامی شهر مشهد، از سوی محمدرضا کلائی، شهردار مشهد به شورای اسلامی شهر تقدیم شد، اکنون در کمیسیون برنامه وبودجه در حال چکش کاری است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۶    
محسن زنگنه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: باتوجه به اصلاحیه بودجه 1400 پیش بینی می کنیم در سال آینده برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و اجرای قانونی آن مشکلی نداشته باشیم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس گفت: به نظر می رسد امسال با توجه به اینکه سال تغییر دولت است، برهم زدن رابطه دولت و مجلس مناسب نیست و ازاین رو باید اجازه دهیم دولت جدید مستقر شود و در آن زمان با همکاری دولت بعدی تغییرات بودجه ای را اعمال کنیم.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نائب الرئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت بر اساس ریلگذاری کمیسیون تلفیق مجلس در ویرایش جدید بودجه 1400 در نظر گرفته که حقوق بگیران نباید در ماه بیش از 31.5 میلیون تومان حقوق بگیرند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر درباره رای نمایندگان مجلس به اصلاحیه بودجه 1400 نوشت: اگر دولت یک قدم در مسیر تعامل به نفع مردم گام بردارد، مجلس 10 گام بر می دارد.