چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۱:۵۰May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه و بودجه»

ایلنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: ردصلاحیت گسترده داوطلبان شوراها برای مدیریت شهری ویرانگر است، چرا که در چنین مواقعی مدیریت شهری پشتوانه مردمی خود را از دست خواهد داد.
دانا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تهیه "طرح نحوه مواجهه با قانع کننده نبودن پاسخ وزیر" خبر داد و گفت: در این طرح اگر نمایندگان در روند طرح سؤال از وزیر پس از سه مرتبه از پاسخ هایش قانع نشوند، وزیر مربوطه در یک بازه زمانی 10 ساله حق کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
طی چند روز گذشته دو عضو اقتصادی دولت یعنی نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و همتی رئیس کل بانک مرکزی، مدعی طلبکاری نهادهای متبوعشان از یکدیگر شدند؛ دولت ادعا می کند، بانک مرکزی بزرگترین بدهکار به دولت است و بانک مرکزی نیز دولت را بزرگترین بدهکار به خود می داند.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: با آقای نوروزی نائب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس درباره خبر پیشنهاد رشوه سه عضو فعلی شورای شهر جهت تائید صلاحیت خود، صحبت کردم و ایشان اعلام کردند که چنین صحبتی رانه درباره اعضای شورای شهر تهران و نه هیچ کدام از شورای شهر کشور عنوان نکرده اند. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهر تهران گفت اگر اجرای طرح کاپ منوط به تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان باشد عملا زحمات شورا از بین خواهد رفت. تصویب این درخواست محدود کننده اختیارات شورا است و به لحاظ تصمیم گیری باعث تعلل در اجرای این طرح می شود. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۱۴    
سیدحسن رسولی- نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اعضای شورای پنجم از روز نخست قسم یاد کردند از حقوق عامه شهر و شهروندان صیانت کنند. در همین راستا بود که اقدامات متعددی ازجمله شفافیت و نظام مند کردن امور مالی در دستور کار قرار گرفت ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
محبی نجم آبادی گفت: به نظر می رسد طرحِ توانمندسازی تامین اجتماعی، طرح پرسروصدایی باشد. به هر حال کلیت طرح را ما به عنوان امضاکنندگان آن قبول داریم اما در مورد قسمت هایی که مربوط به حق و حقوق کارگران است، باید تجدید نظری جدی شود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۰    
همدان - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بابیان اینکه ساختار اشتباه بودجه تورم زاست ضمن اینکه اقدامات انجام شده در بورس به علت مسیر نادرست بر تورم افزوده است، گفت: متأسفانه حال مردم کشور خوب نیست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/همدان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اعلام کرد: متأسفانه مبارزه با فساد در کشور ما نتوانسته رضایت عمومی جامعه را به دست بیاورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران بر لزوم بازنگری سریع در وضعیت ردصلاحیت شدگان تاکید کرد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۹    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: افزایش سهم شهرداری در پروژه های مشارکتی کار شاق وخارق العاده نیست و بهتر است سهم یکسان سرمایه گذار وشهرداری در اجرای پروژه های مشارکتی مدنظر قرار گیرد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۹    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: شایسته نیست احداث سرویس های بهداشتی که وظیفه ذاتی شهرداری است، در قالب پروژه های مشارکتی و سرمایه گذاری دیده شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه اعضای شورای شهر نه به دلیل اتهامات مالی و اخلاقی بلکه به دلیل اقداماتی چون پیگیری واگذاری املاک شهرداری در جهت صیانت از حقوق مردم توسط هیات نظارت رد صلاحیت شدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران: شیوع کرونا نشان داد؛ سیاست گذاری شهر ها می بایست به سوی شهروندان سوق پیدا کند که به طور جدی و موثر تعقیب و پیگیری کردیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص سند 2030 گفت: به مسئولی که خودش تفکر 2030 دارد بخشنامه تدریس قرآن بدهید؛ خوب چه فایده!
پرسش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۰    
به گزارش فارس این مراسم به درخواست هشت تشکل باصطلاح دانشجویی در دانشگاه تهران برگزار شد و مالک شریعتی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس،روح الله نجابت عضو کمیسیون اصل 90 ، نصراله پژمانفررئیس کمیسیون اصل 90مجلس شورای اسلامی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۱    
با حضور نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه و کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در آیین سپاس معلم از معلمان نمونه ناحیه 3 تبریز تجلیل شد. ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به افزایش عرضه در بازار ارزها طی روزهای آینده اشاره کرد و گفت: انتظارات فروشندگان و احتیاط خریداران سبب خواهد شد که قیمت ارز در روزهای آینده کاهشی باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
محسن زنگنه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:پیش بینی بنده این است که ما بلافاصله پس از انتخابات 1400 شاهد بازگشت اعتماد مردم به بورس و سبز شدن نهادهای بورسی خواهیم بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
میرتاج الدینی، نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: نباید فشار پرداخت مالیات بر گردن اقشار متوسط جامعه، واحدهای تولیدی خُرد و حقوق بگیران ثابت باشد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، جامعیت و فراگیر بودن را از ویژگی های بسته پیشنهادی وزارت صنعت در زمینه پشتیبانی و مانع زدایی از تولید عنوان کرد. *** بررسی بسته پیشنهادی وزارت صنعت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
قادری، رییس کمیته اقتصادی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از عزم جدی مجلس برای رفع مشکلات و بازگرداندن اعتماد عمومی به بورس خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۶    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه کاهش نرخ دلار پیش بینی می شد و اکنون به دلیل فضای روانی این اتفاق رخ داده است؛ گفت: دولت تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با غرب توافق انجام شود و در سایه آن بتواند نرخ ارز را پایین بیاورد، در حالی که هنوز هیچ تحریمی برداشته نشده است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر محسن زنگنه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی درمورد آثار مخرب افزایش نقدینگی بر اقتصاد با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: در شرایط پاندمی کرونا وقتی کسب وکارها نتوانند سودی به دست آورند، اقساط تسهیلات بانکی به اقساط معوقه تبدیل خواهد شد و بانک ها را با مشکل جدی مواجه خواهد کرد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصرهمدان ؛ برقراری قسط و عدل در جامعه، حمایت از محرومان و مبارزه با ستمگران،برقراری نظم و انضباط و حاکمیت قانون عدل و قانون خدا در جامعه، برقراری امنیت فردی و اجتماعی، برخورد با عوامل ناامنی و فتنه و فساد، ایجاد محیطی سالم و سازنده و پاک و شایسته برای رشد استعدادها و فضایل ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه مجلس جلوی رانت برخاسته از ارز دولتی را می گیرد که واکنش ها نشان می دهد این اقدام مجلس برخی را ناراحت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۱۹    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص رد صلاحیت سه نفر از اعضای شورا که در انتخابات شورای ششم ثبت نام کرده اند،گفت: همین چند روز پیش، نتایج بررسی صلاحیت های انتخابات شوراهای شهر آمد و متاسفانه همان شد که فکرش را می کردیم ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
با پیگیری های استاندار همدان و رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی 5 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل اردوگاه امیرالمومنین(ع) همدان اختصاص یافت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: با اختصاص 5 میلیارد تومان عملیات اجرایی پروژه ملی اردوگاه کشوری دانش آموز با استثنایی در همدان به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: 90درصد دانه های روغنی و 75درصد نهاده های دامی وارداتی است لذا باید کشاورزان را به سمت تولید این محصولات ببریم ازاین رو گروههای جهادی در روستاها فعال شوند تا تولید و اشتغال در این حوزه تقویت شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بودجه مدیریت شهری در سالهای 91 تا 96 حدود 26 هزار میلیارد تومان بود این درحالی است که بودجه شهرداری در سالهای 97 تا 1400 حدود 63 هزار میلیارد تومان است و ما آنچه را قول داده ایم محقق شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۱    
عضو هیئت رئیسه مجلس در پاسخ به این سوال که ایا شکایت 100 نماینده در موردتخلف بودجه در دستور قرار می گیرد، گفت: نمایندگان در این زمینه امضا جمع کرده اند که باید به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع شود و پس از آن گزارش کمیسیون بودجه به دست هیئت رئیسه برسد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر شیراز نسبت به شیوه امتیازبندی تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری انتقاد و اضافه کرد: برگزاری آزمون با امتیازبندی فعلی، نه تنها مشکل شهرداری را حل نمی کند، بلکه موجب ایجاد هزینه بیهوده می شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۶    
شفقنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه قوانین باید به نفع مردم تغییر کند، اظهار کرد: اصل این است که حرکت مجلس لایحه محور باشد تا طرح محور و در صورت اضطرار است که مجلس ورود به طرح می کند چون کسانی که در خط مقدم اجرا هستند می دانند چه چیزی را منعکس کنند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و اقتصادی شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: بودجه شهرداری علی رغم همه مشکلات و موانع موجود به میزان 103 درصد تحقق یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
صحبت های رحیم زارع ،نماینده و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در برنامه مثل ماه را مشاهده می کنید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
زنگنه، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت با بهانه کاهش نرخ ارز، ارز حاصل از فروش نفت را به صرافی های خاصی می فروخت اما نه تنها قیمت کاهش نمی یافت بلکه برای عده ای خاص رانتی ایجاد می شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: برنامه محوری و اولویت بندی موضوعات دستور کار کمیسیون ها، کارایی و اثربخشی تصمیمات و مصوبات مجلس را افزایش می دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است کارت زردهای وزیر که تبدیل به کارت قرمز نشود، از کارایی وزرا می کاهد لذا باید کارت زردها محدودیتی برای آینده وزیر ایجاد کند.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در واکنش به صحبت های جهانگیری در کلاب هاوس گفت: در کشور ما اصطلاحی با نام دلار جهانگیری ثبت شد که به صورت دستوری، غیر اقتصادی و غیر تخصصی می خواستند نرخ ارز را کنترل کنند. این نشان می دهد که دولتی ها اقتصاد و بازار را نمی شناسند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
یک نماینده امضا کننده نامه به رئیس مجلس درخصوص تغییرات در بودجه پس از تصویب گفت: بحث جابجایی بودجه و حذف برخی از ردیف ها یا تغییر در تبصره ها منشا قانونی ندارد، قانون این است که بودجه در تلفیق و صحن تصویب شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مجلس احکامی را برای بانک ها مصوب کرده اما برخی از آنها با عدم اجرای قوانین و طولانی کردن پروسه ارائه وام به تولیدگران، موجب دلزدگی سرمایه گذاران شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۶    
ایسنا/همدان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با اقدامات انجام شده در زمینه ساخت واکسن، جمهوری اسلامی نشان داد که در مسائل پزشکی حرفی برای گفتن دارد و ما در آینده نه چندان دور قطب بزرگی در این زمینه خواهیم بود.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
ایلنا: جعفر قادری، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره تغییر در بودجه سال 1400 پس از تصویب آن اظهار داشت: این اقدام مجلس غیرقانونی نیست و در دوره های گذشته هم این اقدام صورت گرفته است. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۶    
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به تفاوت های اساسی رقابت سیاسی و انتخابات بین نظام اسلامی و غربی گفت: در نگاه دینی هدف از رقابت، خدمت به مردم و رساندن خیر بیشتر به جامعه است نه قدرت طلبی ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حقوق و دستمزد کارگران ، گفت: در سال جاری تصمیم گرفته شد که با توجه به اینکه دستمزدها کفایت زندگی یک کارگر را نمی کند، حقوق آنها مجددا مورد بررسی قرار گیرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در سال جاری تصمیم گرفته شد که با توجه به اینکه دستمزدها کفایت زندگی یک کارگر را نمی کند، حقوق آنها مجددا مورد بررسی قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در سال جاری تصمیم گرفته شد که با توجه به اینکه دستمزدها کفایت زندگی یک کارگر را نمی کند، حقوق آنها مجددا مورد بررسی قرار گیرد.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به تدوین طرحی برای تغییر نحوه مواجهه با وزیری که پاسخ های وی 3 نوبت برای نمایندگان قانع کننده نبوده است، گفت: به دنبال افزایش تأثیرگذاری ابزار نظارتی مجلس در جریان سوال از وزرا هستیم.