چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۲:۴۱Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه و بودجه»

پانا   ۲ ساعت پیش    
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران اظهار امیدواری کرد که افزایش 51 درصدی بودجه 1401 شهرداری با توجه به برنامه هایی که شهرداری در حوزه تامین مالی و شهرسازی دارد، محقق شود. ...
گروه استان ها-رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: پس از ساعت ها نشست کارشناسی و تخصصی و برگزاری بیش 2 هزار نفر ساعت جلسه، لایحه اصلاح بودجه 1400 شهرداری در جلسه علنی شورای شهر بررسی و به تصویب رسید.
همشهری   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از آغاز بررسی فرآیند بودجه 1401 شهرداری در کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران خبر داد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: افزایش حقوق کارمندان همین 15 درصد برای سال آینده باقی خواهد ماند.
شبکه ایران کالا   ۸ ساعت پیش    
آقای محمدرضا میرتاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس حذف ارز ترجیحی از بودجه 1401، کاهش تورم و وام مسکن بدون ضامن را بررسی کرد.
خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: فرآیند بررسی بودجه 1401 شهرداری تهران از امروز در کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر آغاز شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز گفت: اخیرا در بیانیه های شهردار نامی از شورا دیده نمی شود در صورتی که اتفاقاتی که از آنها خبر داده می شود جزو اختیارات شورای شهر است،و این بی توجهی به شورا قابل قبول نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یازدهم گفت: دولت باید ساماندهی کارکنان و عدالت در پرداخت ها را در قالب ارائه لایحه دنبال کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بخش تسهیلات اشتغال روستایی بودجه 1401 از اثرات انقباضی قانون بودجه مصون خواهد بود.
برترین ها / راه امروز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
شرق: حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت سیزدهم که زمانی توییت می کرد با یک میلیون تومان نیز می توان کار تولید کرد، حالا در مقام وزیر زیر نامه مدیر شبکه سوم تلویزیون که زمانی در دانشگاه امام صادق هم دانشگاهی بودند ...
مهدی رمضانی سرپرست نهاد کتابخانه های عمومی کشور 28 دی ماه 1400 با حضور در مجلس شورای اسلامی با حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات و رئیس کمیسیون تلفیق بودجه دیدار و گفت و گو کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۸:۴۴    
زنگنه، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: یارانه 4200 تومانی سفره مردم را خالی تر کرده است. با 270 هزار میلیارد تومان یارانه تولید ،میتوانیم قیمت کالاها را کنترل کنیم.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۹    
فاش نیوز- عضو کمیسیون برنامه و بودجه و مخاسبات مجلس، ایثارگران را جزء مهمی از لایحه بودجه عنوان کرده و خواستار تامین نیازهای جامعه ایثارگری در بودجه 1401 شد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران خواستار انتخاب هیات مدیره اتوبوس رانی از سوی شهرداری تهران شد و گفت: نباید برای شورای شهر هزینه ایجاد کرد.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
جلسه فوق العاده شورای شهر تبریز امروز به ریاست حجت الاسلام برگی در عمارت قدیمی شهرداری تبریز برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران خبری مهم درباره حمل و نقل عمومی به ویژه مترو از قول شهردار پایتخت که به این شورا داده شده است، بیان کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: پیمانکاران با یک فرصت برابر می توانند در مناقصات شهرداری شرکت کنند و هر فردی که شرایط مناقصه را داشته باشد می تواند به عنوان برنده مناقصه فعالیت کند و سقف تعداد قراردادها توسط کمیته فنی شهرداری تهران حذف و با پیگیری طرح رصد این مشکل برطرف شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
محسن زنگنه روز .... در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره عملکرد بانک های خصوصی در بازار ارز گفت: در تراز نامه بانک ها که منتشر می شود، بخشی از سود آنها ناشی از فعالیت ارزی، ورود بانک ها به این اقدامات خلاف جایگاه بانک داری اسلامی و غیر قانونی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: سالانه 20 میلیون تن سنگ آهن در خواف استان خراسان رضوی تولید می شود که گردش مالی این بخش باید در همان منطقه هزینه شود.
رییس و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان و نماینده مردم بندرانزلی در مجلس از زیرساخت ها، ظرفیت ها و توانمندی های مجتمع بندری انزلی بازدید کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهرتهران با اشاره به لایحه بودجه 1401 شهرداری تهران که قرار است فردا سه شنبه از سوی شهردار تهران تقدیم شورا شود، گفت: درباره جزئیات آن هنوز اطلاع چندانی در درست نیست اما رقم آن گویا قرار است یا 50 و یا 70 هزار میلیارد تومان باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره مزایای اجرای نسخه نویسی الکترونیک توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۳    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: اخذ هر گونه وجه قبل از صدور حکم ماده 100 بابت تثبیت بنا توسط شهرداری غیرقانونی است.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۵    
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت که رقم پیشنهادی بودجه 1401 شهرداری باید به واقعیت نزدیک باشد. محمد آخوندی در گفت وگو با پانا درخصوص لایحه بودجه 1401 شهرداری تهران گفت: لایحه بودجه 1401 شهر تهران فردا از سوی شهردار به شورا ارائه می شود ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو با موضوع بررسی بودجه سال آینده با حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی، نایب رئیس اول کمیسیون برنامه و بودجه و عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۰    
گروه استان ها- عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: بر پایه نظرسنجی ها 90 درصد مردم ایران ارز 4200 تومانی را فسادزا دانستند و تمایل به گرفتن یارانه نقدی دارند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با منابعی که از حذف ارز ترجیحی ایجاد می شود، می توان به هر نفر حدود 550 هزار تومان یارانه داد.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: بر اساس قانون اخذ هرگونه وجه قبل از صدور حکم ماده 100 ممنوع است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: چه ارز ترجیحی حذف شود چه نشود، سال آینده تورم خواهیم داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۸    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: لایحه بودجه 1401 شهرداری تهران روز سه شنبه (28 دی ماه) تقدیم شورای شهر خواهد شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۰:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
فکرشهر: شهردار تهران گفت: متاسفانه مدیریت شهری که توسط دوره گذشته تحویل این دوره مدیریت شهری شده است، قابل دفاع نیست. به گزارش فکرشهر از تسنیم، علیرضا زاکانی در جریان چهلمین جلسه شورای شهر تهران ضمن گرامیداشت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) خطاب به اعضای شورای شهر تهران درباره گزارش طرح رصد توسط ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در مورد یارانه ها هنوز تصمیمی اتخاذ نشده و در بررسی تبصره ها که امروز در کمیسیون تلفیق آغاز شد، بند الف تبصره یک به جهت اینکه با تعیین تکلیف در خصوص ارز 4200تومانی بود، فعلا مرعی اعلام شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۰    
از هفته گذشته نام وزیر دولت رئیسی برای استیضاح مطرح شده است؛ به نظر می رسد استیضاح حجت عبدالملکی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی جدی شده است. یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه در این خصوص گفته است که او در عرض چند ماه نشان داد که توانایی اداره این وزارتخانه مهم را ندارد و ضعف مدیریتی شدید در این ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا با بیان اینکه طرح های توسعه محله ای پرداختن به نیاز های فوری است، گفت: گنجانده شدن بیش از 1100 پروژه توسعه محله ای در بودجه 1401 بخشی از نتایج طرح رصد است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
غلامحسین رضوانی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی ایرنا در خصوص عملکرد عبدالملکی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت :عملکرد عبدالملکی را در این وزارتخانه مثبت ارزیابی می کنم. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران در خصوص ساخت و ساز در محدوده باغ گیاه شناسی گفت: در این ارتباط بخشی از مجوزها برای دوره قبلی است، ما در دوره خودمان هنوز در کمیسیون ماده 5 هیچ مجوزی را نداده ایم و اینها میراثی است که از دوره گذشته به ما رسیده است. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
میزگرد اقتصادی با موضوع بررسی آثار تورمی لایحه بودجه 1401 و رویکرد مجلس شورای اسلامی آغاز شد. به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، میزگرد مشترک با رادیو گفتگو با موضوع بررسی آثار تورمی لایحه بودجه 1401 و رویکرد مجلس شورای اسلامی در خبرگزاری تسنیم آغاز شد ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: علیرضا زاکانی در پایان چهلمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در خصوص طرح رصد شورا و همچنین طرح نگهداشت شهرداری تهران باید بگویم این دو طرح مکمل یکدیگر هستند و جدا از هم نیستند و کار ارزشمندی که در کمیسیون برنامه و بودجه با همت همه اعضای شورا انجام شده ...
سلام نو / روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
حذف ارز 4200 تومانی ممکن است تاثیرگذار باشد اما سود آن برای مردم بیشتر است، چراکه رانت و فاسد موجود در آن به ضرر مردم است.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران ضمن تشکر از شهردار تهران گفت: در 4 سال گذشته، با بی تدبیری مسئولین وقت، حوزه آسیب های اجتماعی رها شده بود و کسی به فکر کارتن خواب ها، معتادین متجاهر و کودکان کار نبود.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد؛ محمد حسینی مشاور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به همراه سید عباس عباسپور پژوهشگر و کارشناس بودجه و شرکت های دولتی اندیشکده اقتصاد مقاومتی در این برنامه در مورد بایدها و نبایدهای حذف ارز 4200 مطالبی را بیان می کنند. ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۹    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با منابعی که از حذف ارز ترجیحی ایجاد می شود، می توان به هر نفر حدود 550هزار تومان یارانه داد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق ایران و چین گفت: بعد از سفر وزیر امور خارجه به پکن، قرار است، پروژه ها در حوزه ها نفت و گاز، بنادر، ریل و راه آهن مشخص شود. نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مردم بدانند که حذف ارز ترجیحی در لایحه بودجه به معنای حذف یارانه ها نیست ...
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
کوچکی نژاد، عضو کمیسیون برنامه و بودجه در رابطه با عملکرد وزیر کار گفت: ایشان در عرض چند ماه نشان داد که توانایی اداره این وزارتخانه مهم را ندارد و ضعف مدیریتی شدید در این وزارتخانه مشاهده می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری اینسا: حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی درباره موضوع حذف ارز 4200 در لایحه بودجه سال آتی، بیان کرد: نکته حائز اهمیت این است که حذف ارز ترجیحی به معنای حذف یارانه نیست، بلکه به منزله اصلاح روند معیوب و غلط گذشته است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: معتقدیم بعد حذف ارز ترجیحی نمی توان با 110هزار تومان آن را پوشش داد و حداقل بین 250 تا 300هزار تومان باید به مردم تعلق بگیرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه خط قرمز مجلس در بودجه 1401 معیشت مردم است گفت: باید مجلس و دولت برای حذف ارز 4200 تومانی به جمع بندی مشترک برسند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در بازدید اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی از رودخانه های گوهررود، زرجوب و سیاه اسطلخ؛ خواستار توجه ویژه به تأمین اعتبار مورد نیاز به منظور ساماندهی فاضلاب شهر رشت و سایر شهرهای استان در بودجه سال 1401 شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با منابعی که از حذف ارز ترجیحی ایجاد می شود، می توان به هر نفر حدود 550هزار تومان یارانه داد.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با گلایه از توقف پروژه سد شفارود، گفت: طی رایزنی با وزارت نیرو طی یک ماه آینده 20 میلیارد تومان برای پرداخت حقوق کارگران تأمین می شود.