شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۲۵Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت عوارض»

ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۸    
حمیدرضا تقوایی گفت: تغییر چرخه سوخت نیروگاه ها نیازمند هزینه است و ترجیح می دهند که به جای تقبل هزینه تغییر سوخت، عوارض زیست محیطی داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بیله سوار- فرماندار شهرستان بیله سوار گفت: از محل عوارض مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری های شهرستان در 6 ماهه امسال 29 میلیارد ریال پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فاوای شهرداری گفت: رسیدگی به درخواست های 137، صحت سنجی املاک مسکونی و غیرمسکونی، پرداخت عوارض خودرو و پرداخت طرح ترافیک از طریق پنجر واحد خدمات الکترونیک دولت محقق می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شهروندان تهرانی پارسال هزار و 960 میلیارد تومان عوارض نوسازی و پسماند پرداخت کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای کارشناس صنعت طلا بر اساس مصوبه اخیر سازمان امور مالیاتی کشور در بخشنامه ای به ادارات کل امور مالیاتی اعلام شد که با توجه به مصوبه اخیر مراجع قانونی، واردات طلا ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۳    
توریسم آنلاین :اگرمسافر خارج هستید این مهم را در نظر داشته باشید که قبل از خروج باید پرداخت عوارض خروج از کشور را بپردازید. تعرفه این عوارض بسته به نوع سفر و مرتبه آن متفاوت است. برای اطلاع از نرخ تعرفه عوارض خروج از کشور میزان و چگونگی پرداخت آن با توریسم آنلاین همراه باشید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به قانون درآمدهای پایدار شهرداری ها، گفت: با ابلاغ این قانون و با توجه به موظف شدن دستگاه های اجرایی و نیروهای مسلح به پرداخت عوارض و بهای خدمات منبع درآمد پایداری برای شهرداری جهت انجام اقدامات عمرانی و ارائه خدمات شهری ایجاد شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۳   + ۴۷ سایت دیگر  
طبق اعلام معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، صادرات گوجه فرنگی و پیاز مشمول عوارض شد.
معدن24   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معدن 24:طبق اعلام رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، واردات طلا، پلاتین و نقره به صورت خام از عوارض گمرکی و مالیات معاف شد. داوود منظور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در بخشنامه ای به ادارات کل امور مالیاتی اعلام کرد که با توجه به مصوبه اخیر مراجع قانونی، واردات طلا ...
صبح خرد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۹    
به گزارش”صبح خرد”،شهردار دوگنبدان گفت: در راستای کاهش هزینه ها، شهروندانی که نسبت به پرداخت عوارض صدور پروانه ساختمانی اقدام کنند، مشمول تخفیف می شوند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۱    
اقتصاد ایران: رئیس کل سازمان مالیاتی اعلام کرد: واردات طلا، پلاتین و نقره به صورت خام برای یک سال از پرداخت عوارض و هرگونه مالیات معاف شدند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۶۸ سایت دیگر  
طبق اعلام رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، واردات طلا، پلاتین و نقره به صورت خام از عوارض گمرکی و مالیات معاف شد. به گزارش خبرنگار مهر، داوود منظور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در بخشنامه ای به ادارات کل امور مالیاتی اعلام کرد که با توجه به مصوبه اخیر مراجع قانونی، واردات طلا ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۶:۴۴    
شهردار مشکات گفت: شهرداری به سامانه ملی پرداخت عوارض خودرو متصل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: براساس بخشنامه معافیت پرداخت عوارضی زائران اربعین حسینی در آزادراه های کشور، زوار متردد از پل میانگذر دریاچه ارومیه نیز از پرداخت عوارض تا 31 شهریور 1401 معاف هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۳    
زائران اربعین حسینی از پرداخت عوارض در آزادراه های کشور معاف شدند.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف با بیان اینکه فرش های دستباف افغان به وفور در بازار موجود است، گفت: فرش افغان، در بازار داخلی فرش خارجی محسوب می شود اما این فرش ها بدون پرداخت عوارض گمرکی وارد کشور می شوند.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۷:۴۹    
به احتمال زیاد شما هم تجربه سفر بین شهری در آزادراه های کشور را داشته اید؛ اگر به خاطر داشته باشید در زمان های گذشته صف های طویل و شلوغی در گلوگاه آزادراه ها برای پرداخت عوارض آزادراهی تشکیل می شد ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
از زمان راه اندازی سامانه پیامکی عوارض شهرداری و با همکاری شهروندان لاری، تا کنون بیش از 9 هزار و 500 قبض الکترونیکی صادر شده استسامانه پیامکی عوارض نوسازی شهرداری...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ شهرام امیریان روز یکشنبه توضیح داد: پس از دریافت گزارش و برگ جلب یک متهم از بدهکاران شهرداری پردیس رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی پردیس قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۰    
خدمت رسانی به زوار حسینی، پرداخت عوارض آلایندگی به استان و پرداخت تسهیلات به مرغداری های خوزستان از جمله موضوعات مورد بررسی امروز مطبوعات استان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بهره برداری آزادراه های شرکت ساخت با اعلام اینکه معافیت پرداخت عوارض آزادراهی به مناسبت ایام اربعین تا 31 شهریور اجرا می شود، گفت: با دو شرکت آزادراهی به دلیل عدم رعایت ابلاغیه وزارت راه و شهرسازی برخورد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۰    
شهردار خمین گفت: درحال حاضر مطالبات عوارض نوسازی شهرداری حدود 181 میلیارد ریال است؛ این رقم بدهی نشان می دهد که شهروندان عوارض زیادی پرداخت نمی کنند.
معافیت زائران و مسافران اربعین از پرداخت عوارض جاده ای در آزادراه های کشور و کاهش 70 درصدی تصادفات در پی ساخت بزرگراه مهم ترین اخبار حمل و نقل جاده ای در هفته گذشته بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست بله نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، خیرالله خادمی، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، از دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر معافیت پرداخت عوارض آزادراه های کشور برای مسافران و زائران اربعین خبر داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۶:۰۰    
هر فردی که در شهر زندگی می کند، باید اقدام به پرداخت عوارض کند. شهروندان باید متوجه میزان هزینه های شهری باشند؛ همچنین بدانند که شهرداری یک نهاد دولتی نبوده و دارای ردیف درآمدی مشخصی نیست و این مبالغ در جهت حفظ و توسعه شهری استفاده می شود.
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۱:۳۹    
وقتی شما می خواهید خودروی خود را بفروشید و یا آن را از پارکینگ ترخیص کنید، یکی از مدارک مورد نیاز، گواهی پرداخت عوارض است؛ چون هزینه عوارض بر عهده مالکین وسایل نقلیه می باشد
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۸    
در 120 ثانیه امروز 16 شهریورماه، توصیه وزیر به زوار اربعین برای استفاده از خودرو شخصی، معافیت زائرین اربعین از پرداخت عوارض جاده ای و ابلاغ ضوابط تسهیلات مسکن روستایی به بانک ها، مورد اشاره قرار گرفته است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خرداد: علی جعفری مدیرکل حوزه وزارتی راه و شهرسازی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از لغو عوارض آزادراهی برای مسافران اربعین خبر داد. به گفته جعفری، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی دستور داد از 16 تا 30 شهریور از تمامی ناوگان و وسایل حمل و نقل عمومی و خصوصی که به سفر اربعین تردد می کنند ...
بر اساس دستور وزیر راه و شهرسازی زائرین و مسافران اربعین حسینی در آزادراه های کشور از پرداخت عوارض جاده ای معاف شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مجری طرح های زیربنایی استان اصفهان : در 15 روزه سفر اربعین، خودرو ها از پرداخت عوارض در آزاد راه ها معاف هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: دریافت عوارض نیم درصد صادرات آب مجازی از آبزیان صادراتی باید حذف شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۲:۴۲   + ۴۸ سایت دیگر  
به دستور وزیر راه و شهرسازی، اخذ عوارض آزادراهی از فردا تا پایان شهریور برای رفاه حال زائران اربعین متوقف شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی گفت: صدور مجوز دلیلی بر بی توجهی به مسائل اجتماعی نیست و معادن باید به مسئولیت های اجتماعی خود عمل کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۳:۵۱    
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: اگر مردم در خصوص عملکرد شهرداری و شورای شهر فضای ذهنی مناسب داشته باشند پرداخت عوارض و مالیات را سرمایه گذاری برای توسعه و پیشرفت شهر می دانند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مهندس قَمَری شهردار چمران : تحقق بودجه شهرداری و توسعه و ارائه خدمات شهری با پرداخت عوارض توسط سازمان ها و شهروندان و ارزش افزوده شرکت ها صورت می پذیرد/مهندس فلسفی زاده مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان : در پرداخت عوارض آلایندگی مراکز نفتی به شهرداری ها حمایت کامل خواهیم کرد* ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: اگر مردم در خصوص عملکرد شهرداری و شورای شهر فضای ذهنی مناسب داشته باشند پرداخت عوارض و مالیات را سرمایه گذاری برای توسعه و پیشرفت شهر می دانند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۱:۴۰    
خمین - ایرنا - سرپرست شهردار خمین گفت: مطالبات عوارض نوسازی شهرداری خمین حدود 181 میلیارد ریال است و این میزان مطالبه نشانه عدم پرداخت عوارض از سوی شهروندان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه دستورالعمل های قانون مالیات سبز دیگر همچون گذشته نیست که همه یک درصد عوارض پرداخت کنند، گفت: صنایع و واحدهای معدنی با توجه میزان آلودگی که به محیط وارد می کنند با سه نرخ نیم، یک و 1.5 درصد مشمول پرداخت عوارض می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز با بیان اینکه شهرداری ها ویترین عملکردی نظام هستند، گفت: با توجه به اینکه عمده درآمد شهرداری ارزش افزوده است، انتظار می رود این عوارض به موقع و طی یک فرایند شفاف پرداخت شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت، عوارض صادراتی کره و روغن حیوانی حذف شد. به گزارش ایسنا، نرگس باقری طی نامه ای به گمرک، اعلام کرده که صادرات کره و روغن حیوانی بدون پرداخت عوارض صادراتی تا پایان سال جاری با رعایت سایر ضوابط و مقررات مربوطه بلامانع است. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
طالبی گفت: آموزش و پرورش خراسان جنوبی از پرداخت هرگونه عوارض به شهرداری ها معاف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت: با دستور استاندار خراسان جنوبی آموزش و پرورش استان از پرداخت هرگونه عوارض به شهرداری های استان معاف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
پرداخت عوارض آلایندگی و ارزش افزوده به شهرداری های استان، 96 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۴:۰۵    
مدیرکل بهره برداری آزادراه ها گفت: نرخ وصول عوارض به صورت لکترونیکی حدود 70 درصد است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۱    
شهردار مشهد با اشاره به حذف باجه های عوارض آزادراه شهید شوشتری، گفت: از مزایای این اقدام می توان به کاهش ترافیک ورودی و خروجی شهر، هوشمندسازی پرداخت عوارض و کاهش تصادفات در این آزادراه اشاره کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- کاظم نژاد، عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت که تمدید فرصت پرداخت عوارض ساختمانی با نرخ سال گذشته پس از دریافت لایحه شهرداری و تصویب آن در شورا و فرمانداری میسر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۰:۰۰    
مدیرکل بهره برداری از آزادراه ها گفت: در تلاشیم پرداخت عوارض در تمامی آزادراه ها به صورت الکترونیکی اجرا شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۲۳:۰۸    
شهردار دوگنبدان در آیین تجلیل روز خبرنگار گفت: در سیل اخیر یک همگرایی و مشارکت ارزشمندی وجود داشت که انتظار داریم باز هم شاهد این هم افزایی در میان دستگاه های اجرایی باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مرحله نخست پرداخت الکترنیکی عوارض در آزادراه مشهد- باغچه امروز دوشنبه به بهره برداری رسید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مرحله نخست پرداخت الکترنیکی عوارض در آزادراه مشهد-باغچه امروز با 155 میلیارد ریال سرمایه گذاری بانک ملی به بهره برداری رسید.