پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۳:۲۳Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بخشنامه ای»

عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با ارسال بخشنامه ای ممنوعیت صادرات کره و حبوبات را ابطال کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه ای جزئیات برگزاری هفته خانواده در دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
بدین منظور از متقاضیان دعوت به عمل می آید جهت تکمیل فرایند ثبت نام و در قالب پیش فروش عادی با قیمت علی الحساب و با موعد تحویل 120 روز کاری با مدل 1403 از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 08/12/1402 اقدام نمایند.
چاپ و نشر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
بخشنامه گمرک ایران با موضوع لغو ممنوعیت صادرات کاغذ تیشو، ام دی اف خام، مداد و دفترچه مشق و کاغذ کپی ابلاغ شد. به گزارش چاپ و نشر آنلاین، گمرک ایران در بخشنامه ای موضوع لغو ممنوعیت صادرات کاغذ تیشو، ام دی اف ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سقف نرخ سود سپرده های بانکی اعلام شد. به گزارش خبرآنلاین، بنا بر اعلام بانک مرکزی بازرسی های میدانی بانک مرکزی از شعب بانکی در زمینه رعایت ضوابط این بانک در مورد نرخ انواع سود سپرده های بانکی در دستور کار بوده و اقدامات تنبیهی لازم در مورد بانک های متخلف به اجرا درمی آید. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرارو - افزایش سهمیه ارز مسافرتی همزمان با روز های پایانی سال و بالارفتن تقاضا برای اسکناس های رایج در بازار، در قالب بخشنامه ای از سوی بانک مرکزی به سه بانک مختلف ابلاغ شده است ...
بر اساس بخشنامه رئیس سازمان امور مالیاتی طرح بخشودگی صد درصدی جرائم مالیاتی تا پایان اسفند ماه تمدید شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه نظریه پردازی بخشنامه ای نیست، گفت: نمی توان انتظار داشت که مدیران بخشنامه کنند و نظریه پردازی انجام شود ولی نظریه پردازی حکمرانی پذیر است و می توان الگوی حکمرانی برای آن در نظر گرفت.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
موضوع پرداخت وام یارانه در سال های گذشته هیچگاه به درستی اجرا نشد. بانک ها می گفتند منابع مالی لازم را برای پرداخت وام یارانه به مشمولان در اختیار ندارند. البته پرداخت این وام بر اساس بخشنامه ای که بانک مرکزی در سال 1396 صادر کرد، الزامی نبود و به عنوان تکلیف بر دوش شبکه بانکی قرار نداشت. ...
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۴۴ سایت دیگر  
اخذ مجدد هزینه کارشناسی تسهیلات سرمایه درگردش دربازه های زمانی کمتراز یک سال، فارغ از روش اعطای تسهیلات و آن که دفعتاً واحده یا به دفعات پرداخت شود، منوط به تهیه گزارش کارشناسی جدید، به مأخذ 25 .0 در هزار مبلغ تسهیلات مصوب پرداختی، مجاز است.
عصر بانک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۲    
اخیراً بانک مرکزی با صدور بخشنامه ای الزامات ناظر بر نحوه همکاری مؤسسات اعتباری با شرکت های تسهیلات یار را تدوین و به شبکه بانکی ابلاغ کرده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۱    
محمود گبرلو، مجری پیشین برنامه هفت و منتقد سینما گفت: در جهان امروز قدرت برتر رسانه ها هستند؛ هرچقدر بگوییم موشک ها خیلی موثرند و حتما هم تأثیر دارند و موجب افزایش دفاع امنیتی یک کشور می شوند، اما امروز دنیا در حال حاضر به سمت استفاده از قدرت برتر رسانه می رود. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۵    
دانشگاه کابل از آغاز درس های حضوری دانش جویان این دانشگاه خبر داده است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان توسعه تجارت ایران در بخشنامه ای به گمرک ایران موضوع ابطال بخشنامه ممنوعیت صادرات کره و حبوبات و برخی محصولات کشاورزی را ابلاغ کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۹   + ۵۸ سایت دیگر  
سازمان توسعه تجارت ایران در بخشنامه ای موضوع ممنوعیت صادرات اقلام یارانه ای مشمول ارز حمایتی 28500 تومان را ممنوع اعلام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با توجه به سهم بیش از 70درصدی واردات کالاهای واسطه ای، بخشنامه های خلق الساعه برای واردات نه تنها واردکننده را متضرر می کند، بلکه تولید را نیز با مشکل مواجه می سازد. جدیدترین این موارد به بخشنامه ای برمی گردد که ترخیص کالاهای اظهارشده به گمرکات را ممنوع کرده بود.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در این بخشنامه آمده است که با توجه به عدم همکاری سازمان بهزیستی، تخفیف 20 درصدی شهریه دانشجویان تحت پوشش این سازمان منقضی شده و از این پس شهریه این دانشجویان مانند سایر دانشجویان محاسبه خواهد شد و واحد های دانشگاهی و مراکز آموزشی موظف هستند نسبت به وصول کل شهریه جاری و بدهی ترم های گذشته از ...
اقتصاد آنلاین / اکونگار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۶۴ سایت دیگر  
بانک ها مکلف به کسر مالیات متعلقه به سپرده بانکی متوفی هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت در بخشنامه ای به سازمان های صمت استان ها موضوع الزام ثبت اطلاعات خودرو در سند خرده فروشی تایر سواری را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دستورالعمل ظرفیت مجاز پیمانکاران برای شرکت در مناقصه، ارزیابی کیفی و ارجاع کار را در قالب بخشنامه ای به دستگاه های اجرایی، مهندسان مشاور و پیمانکاران ابلاغ کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
براساس مصوبه جدید سازمان صمت ثبت اطلاعات خودرو در سند خرده فروشی تایر سواری الزامی شد. به گزارش صبح ساحل: سید محمد حامد حسام زاده مدیرکل دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت در بخشنامه ای به سازمان های صمت استان ها موضوع الزام ثبت اطلاعات خودرو در سند خرده فروشی تایر سواری را ابلاغ کرد. ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۰۱    
دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت در بخشنامه ای به سازمان های صمت استان ها، الزام ثبت اطلاعات خودرو در سند خرده فروشی تایر سواری را ابلاغ کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، دادستان کل کشور به منظور تحقق کامل اهداف قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در بخشنامه ای خطاب به دادستان های مراکز استان های سراسر کشور برخورد قاطع با مراکز غیرمجاز سقط جنین و شبکه های مجرمانه در این حوزه را مورد تاکید قرار داد ...
فود پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای میزان و نحوه اخذ مابه التفاوت ارز از کالاهای اساسی تامین ارز شده با ارز 4200 تومانی را اعلام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۱۱۰ سایت دیگر  
تسنیم : دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت در بخشنامه ای به سازمان های صمت استان ها موضوع الزام ثبت اطلاعات خودرو در سند خرده فروشی تایر سواری را ابلاغ کرد.
دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت در بخشنامه ای به سازمان های صمت استان ها موضوع الزام ثبت اطلاعات خودرو در سند خرده فروشی تایر سواری را ابلاغ کرد.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۷    
ساعت 24-دادستانی کل کشور در بخشنامه ای سراسری خطاب به دادستانی مراکز استان ها به برخورد قاطع با مراکز غیرقانونی سقط جنین تاکید کرد.
به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، لغو پروازهای چارتری کیش و قشم از پایان بهمن ماه صحیح نیست، بلکه این موضوع در دست بررسی است و سازمان هواپیمایی کشوری پس از همه بررسی ها نتیجه نهایی را به زودی اعلام خواهد کرد.
دادستانی کل کشور در بخشنامه ای خطاب به دادستان های مراکز استان های سراسر کشور برخورد قاطع با مراکز غیرمجاز سقط جنین و شبکه های مجرمانه در این حوزه را مورد تاکید قرار داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس،در بخشنامه جدید سازمان امور مالیاتی بر استفاده از ظرفیت حداکثری بخشودگی جرایم قابل بخشش و همچنین درآمدی نبودن کلیه واریزی ها به حساب مودیان تاکید شده است ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، از سازمان هواپیمایی کشوری، “جعفر یازرلو” اظهار داشت. تابستان امسال سازمان هواپیمایی کشوری در بخشنامه ای به شرکت های هواپیمایی ابلاغ کرد. پروازهای چارتری در همه مسیرهای داخلی غیر از مناطق نفت خیز، ممنوع است. ...
سالم خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سالم خبر: دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات در بخشنامه ای به منظور تشدید نظارت و نحوه اتخاذ تدابیر ویژه برای مدیریت زنجیره تامین شیرخشک به معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی کشور اعلام کرد ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی انجمن داروسازان گفت: تاکنون هیچ بخشنامه ای مبنی بر الزام ارائه کد ملی برای خرید داروهای بدون نسخه (OTC) مانند استامینوفن و اکسپکتورانت به داروخانه ها ابلاغ نشده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۹   + ۸۰ سایت دیگر  
در بخشنامه جدید سازمان امور مالیاتی بر استفاده از ظرفیت حداکثری بخشودگی جرایم قابل بخشش و همچنین درآمدی نبودن کلیه واریزی ها به حساب مودیان تاکید شده است. ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر گروه کشوری زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که به زودی بخشنامه ای به واحدهای دانشگاهی ابلاغ می شود و دانشجویان رشته ادبیات در مدارس سما به کار گرفته می شوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۲    
اقتصاد ایران: راهنمای انتخاب الگوی مشارکت عمومی - خصوصی در قالب بخشنامه ای از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به دستگاه های اجرایی، مهندسان مشاور و پیمانکاران ابلاغ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
راهنمای انتخاب الگوی مشارکت عمومی - خصوصی در قالب بخشنامه ای از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به دستگاه های اجرایی، مهندسان مشاور و پیمانکاران ابلاغ شد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس سیاسی- ابراهیم نجفی، نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر و رئیس مجمع نمایندگان گیلان در روزهای اخیر در اظهاراتی گفته است: وزارت جهاد کشاورزی کمر همت به نابودی کشاورزان استان های شمالی به نفع وارد کنندگان برنج بسته است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور در بخشنامه ای خطاب به روسای کل دادگستری استانها اعلام کرد: در مواردی که دیوان عالی کشور رأی صادره را نقض و پرونده را به دادگاه هم عرض ارجاع می نماید، این دادگاه مکلف به انشاء رأی است و رسیدگی به دادنامه توسط شعبه صادر کننده رأی منقوض، فاقد اعتبار خواهد بود.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در جهت اجرای اصل 161 قانون اساسی و نظارت دیوان عالی کشور بر حسن اجرای قوانین در محاکم و دادگاه ها و رعایت اصل مهم اتقان آرا، حجت الاسلام والمسلمین منتظری، بخشنامه ای خطاب به روسای کل دادگستری استان ها مورد تکلیف شعبه هم عرض در رسیدگی به پرونده دادنامه های صادر کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با صدور بخشنامه ای تاکید کرد: نسبت به شناسایی شبکه های مجرمانه فعال در حوزه بهره کشی از کودکان، به ویژه تکدی گری یا جمع آوری و فروش غیرقانونی پسماند، اقدام قضایی انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با صدور بخشنامه ای خطاب به دادستان های مراکز استان ها نسبت به برخورد با شبکه های بهره کشی از کودکان دستور داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به تازگی گمرک ایران در بخشنامه ای موضوع خروج زعفران از فهرست کالاها و محصولات مشمول عوارض صادراتی آب مجازی را ابلاغ کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۶:۰۱    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. رئیسی مسئولیت شبکه نمایش خانگی را به اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی داد ...
بشار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سرمایه گذاری و اشتغال استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: برخی از قوانین و مقررات دست و پاگیر به کاهش سرعت رونق اقتصادی دامن می زند و لذا باید در تدوین هر قانون و بخشنامه ای نظرات ذی نفعان و جامعه هدف آن مورد توجه قرار گیرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس،بانک مرکزی برای جلوگیری از فرار صادرکنندگان از رفع تعهد ارزی طی بخشنامه ای آنها را ملزم به عرضه طلا در مرکز مبادله با نرخی که مورد نظر این مرکز است، کرده است. اما فعالان تجاری کشور معتقدند این الزامات سخت گیرانه بار مالی مضاعفی بر دوش بازارگانان می گذارد [...]
شرایط تمدید و اصلاح مجوزها در درگاه ملی مجوزها بارگذاری شده و از اول اسفند، ثبت درخواست تمدید و اصلاح مجوزها هم مانند ثبت درخواست صدور، باید فقط از درگاه ملی مجوزها انجام شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، یونس دباغ صادقی پور شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در تبریز درخصوص طرح افزایش سن بازنشستگی گفت: این طرح به صورت اختیاری تاکنون مطرح بوده و یکی از راهکارهای غلبه بر ناترازی صندوق های بازنشستگی است. وی سپس گفت: تاکنون بخشنامه ای برای اجرای طرح افزایش سن بازنشستگی صادر نشده است ...