جمعه ۱۴ آذرساعت ۱۴:۵۴Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات غیرحضوری»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۱    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد بیمه شدگان واجد شرایط سازمان تامین اجتماعی برای دریافت کمک هزینه ازدواج می توانند با ورود به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان، درخواست خود را ارائه و این هدیه را دریافت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس تامین اجتماعی شعبه تربت حیدریه گفت: از ابتدای امسال تاکنون به بیش از 102 هزار نفر از بیمه شدگان زیرپوشش این نهاد خدمات غیرحضوری ارایه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۱:۱۴    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیمه شدگان واجد شرایط سازمان تامین اجتماعی برای دریافت کمک هزینه ازدواج می توانند با ورود به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان، درخواست خود را ارایه و این هدیه را دریافت کنند.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تمرکز بر ارائه هر چه بیشتر خدمات غیرحضوری و الکترونیکی به مشتریان، خدمات جدید خود را اعلام کرد.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
بیمه شدگان واجد شرایط سازمان تامین اجتماعی برای دریافت کمک هزینه ازدواج می توانند با ورود به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان، درخواست خود را ارایه و این هدیه را دریافت کنند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری قدس، مسعود مختاری روز سه شنبه با بیان اینکه ارائه خدمات فراگیر و متمرکز به شهروندان با تحقق شهرداری الکترونیک میسر می شود ...
تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۱۴    
به گزارش تابناک آذربایجان غربی، شهروندان گرامی آیا می دانید هم اکنون اپلیکیشن خدمات غیرحضوری شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با عنوان "برق من" از طریق گوگل پلی نیز قابل دریافت و نصب است؟ ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: خدمات غیرحضوری همراه با اطلاع رسانی و ارائه توضیحات کافی به مردم است و در صورت مراجعه حضوری به شعب تأمین اجتماعی نیز پیش بینی لازم برای پاسخگویی و آموزش مراجعه کنندگان در استفاده از خدمات غیرحضوری انجام شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۷    
مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان از فراهم شدن امکان انعقاد قرارداد بیمه اختیاری با سازمان تأمین اجتماعی برای تمامی متقاضیان واجد شرایط بدون نیاز به شعب و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به نشانی eservices.tamin.ir خبر داد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران با حضور در رویداد بین المللی کلیماتون که به صورت مجازی برگزار شد، ارائه خدمات غیرحضوری در پایتخت را یکی از مهمترین عوامل کاهش سفرهای درون شهری و کاهش آلودگی هوا عنوان کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی هرمزگان از مکاتبات صورت گرفته با مدیریت عالی استان و اعلام آمادگی این اداره کل برای انعقاد تفاهمنامه با سازمان ها در زمینه ارائه خدمات غیرحضوری استعلام وضعیت دریافت مستمری و رابطه بیمه ای خبر داد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
نقدینه - صیانت از سلامت کارکنان شرکت و بیمه شدگان با افزایش خدمات غیرحضوری اولویت کاری بیمه کوثر است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مدیرعامل شرکت در دومین گفت وگوی برخط با معاونان و مدیران ضمن بیان این مطلب، افزایش رضایت و خشنودی مشتریان و ذی نفعان شرکت را مهم ترین دغدغه های معاونان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز گفت: در راستای کنترل و مقابله با ویروس کرونا ارائه خدمات غیرحضوری به سه روش در دستور کار قرار گرفته است.
بانک شهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک شهر، میثم نمازی با بیان اینکه مدیریت،کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس و کاهش مراجعات مشتریان به شعب بانک شهر از ابتدای سال جاری به صورت ویژه در دستور کار قرار داشته است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- شیوع کرونا همچنان که یک تهدید است می تواند تبدیل به یک فرصت شود تا ادارات خراسان شمالی که عموما از زیرساخت های مناسب بی بهره اند با گسترش امکانات خود، خدمات غیر حضوری را گسترش دهند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
هادی مدقق امروز (دوشنبه) در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: ارائه خدمات غیرحضوری برق که از امسال اجرایی شده یکی دیگر از گام هایی است که صنعت برق با هدف تحول دیجیتال و دولت الکترونیک برداشته و علاوه بر آن برنامه های دیگری نیز اجرا خواهد کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت سبد سهام عدالت، مافیای واردات خودرو و ارائه خدمات غیرحضوری به مشتریان بانک ها از اخبار اقتصادی امروز است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: انعقاد قرارداد بیمه اختیاری با سازمان تأمین اجتماعی برای تمامی متقاضیان واجد شرایط بدون نیاز به شعب و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به نشانی eservices.tamin.ir انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
قیطاسی گفت: خدمات غیر حضوری به مشتریان بانک ها ارائه می شود بنابراین از مردم تقاضا می شود از مراجعات غیر ضروری به بانک ها خودداری کنند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی: تمامی بانکها خدمات غیرحضوری ارائه میدهند بنابراین لازم است مردم تا حد امکان از خدمات غیرحضوری بانک ها استفاده کنند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: سازمان تامین اجتماعی در راستای اجرای برنامه تحول دیجیتال و بهبود فرایند خدمت بیمه ای، سامانه صدور مفاصا حساب ماده 38 قانون را بصورت کاملا غیرحضوری راه اندازی کرد. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: انعقاد قرارداد بیمه اختیاری با سازمان تأمین اجتماعی برای تمامی متقاضیان واجد شرایط بدون نیاز به شعب و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به نشانی eservices.tamin.ir انجام می شود.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران از دریافت خدمات غیرحضوری برای مشترکان بدون حضور در ادارات برق از طریق سایت این شرکت و اپلیکیشن "برق من" خبر داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۳    
مدیرکل تامین اجتماعی فارس گفت: پنج خدمت جدید شامل ابلاغ مفاصاحساب به واگذارنده کار و پیمانکار، استعلام وضعیت مستمری بگیران، استعلام وضعیت بیمه شدگان، تکمیل سوابق بیمه شدگان پاره وقت و نام نویسی افراد تبعی به خدمات غیرحضوری این سازمان اضافه شد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه15 گفت:3 خط ویژه تلفن در اداره درآمد برای رسیدگی به درخواست شهروندان به منظور تشویق آنها به استفاده از خدمات غیرحضوری اختصاص یافت.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، با فراگیری شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی از جمله کاهش رفت و آمدهای غیرضروری، این بانک از هموطنان گرامی درخواست دارد ضمن استفاده از انواع خدمات غیرحضوری و امتناع از مراجعه حضوری به شعب تا حد امکان ...
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و تقاضا برای کاهش تردد مردم شریف استان، شهروندان گرامی می توانند برای دریافت خدمات غیرحضوری به آدرس وب سایت شرکت گاز خراسان جنوبی مراجعه کنند.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، استفاده شهروندان از خدمات غیرحضوری در پرتال شهرداری منطقه سه امکان پذیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سامانه "برق من" با هدف ارائه خدمات غیرحضوری به مشترکان شرکت برق در استان مرکزی راه اندازی شد.
برترین ها / جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۵   + ۱۰۳ سایت دیگر  
فرارو: جزییات فعالیت شعب و کارکنان بانک ها اعلام شد. علیرضا قیطاسی، دبیرشورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی: با توجه به هماهنگی به عمل آمده با مراجع ذیربط، در خصوص نحوه فعالیت شعب و کارکنان بانک ها در مناطق قرمز از امروز ( 8آذرماه 1399) به مدت یک هفته تصمیماتی اتخاذ شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا زمینه خدمات غیرحضوری و اینترنتی در همه دستگاه ها فراهم شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
یدالله موحد، رییس کل دادگستری استان کرمان در گفت وگو با میزان با اشاره به ایجاد زمینه های ارائه خدمات قضایی به صورت غیرحضوری و آنلاین بیان کرد: براساس تاکیدات ریاست قوه قضاییه و مصوبات ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا باید تدابیر لازم برای حفظ سلامت کارکنان و مراجعان به دستگاه قضایی اندیشیده می شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مردم استان می توانند خدمات این شرکت را از طریق سامانه اینترنتی دریافت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مخابرات منطقه اصفهان از راه اندازی سامانه تلفنی پرداخت قبوض به منظور افزایش خدمات غیرحضوری خبر داد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
امکان دسترسی به سامانه پیشخوان هوشمند از روز دوشنبه سوم آذرماه برای دریافت آنلاین خدمات دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ict روستایی از طریق اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت در جهت سلامتی هم وطنان فراهم خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۵    
نمایندگی هواوی در غرب تهران واقع در پاساژ کوروش در راستای خدمات رسانی هر چه بهتر به طرفداران محصولات شرکت هواوی اقدام به ارائه خدمات غیرحضوری درایام کرونا جهت رفاه حال مشتریان خود می نماید.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی قم گفت: 30 خدمت مهم سازمان تامین اجتماعی در این استان به صورت کاملا غیرحضوری و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری به نشانی eservices.tamin.ir ارائه می شود
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در تدام تعاملات موفق بین سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح و دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، طی نشستی مقرر شد ارائه خدمات غیرحضوری و پزشکی از راه دور(تله مدیسین) با همکاری این دانشگاه، برای پایش سلامت سالمندان بالای 70 سال تحت پوشش، اجرایی شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: لازمه بهره مندی از خدمات غیرحضوری سازمان، ثبت نام در سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن با بیان ضرورت کاهش مراجعات حضوری به شعب بانکی، اعلام کرد که شرایط برای ارائه خدمات بانکی مطابق با دستورالعمل های بانک مرکزی در بانک مسکن فرآهم شده است.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری توانیر و روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، به دنبال راه اندازی سامانه یکپارچه ارائه خدمات غیرحضوری برق در کشور از طریق نرم افزار” برق من” از این پس شهروندان تهرانی نیز قادر خواهند بود بدون مراجعه به ادارات و مناطق برق در پایتخت ...
شادا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک کشاورزی به منظور تسهیل استفاده مشتریان از درگاه های غیرحضوری و کاهش مراجعه به شعب در راستای کنترل و پیشگیری شیوع ویروس کرونا، سقف خدمات غیرحضوری خود را افزایش داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات بانک سینا با اشاره به فرصت های پیش آمده در جریان پاندمی کرونا برای توسعه بانکداری الکترونیک، گفت: کرونا باعث شتاب حرکت به سمت تغییر ذائقه مشتریان بانکی شده است. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۲    
اهواز/ مدیرکل مرکز خدمات خوزستان گفت: از تاریخ 29 مهرماه 99 تا 28 آبان ماه 99 که مرحله اول رزمایش خدمات غیرحضوری اجرا شد، مجموع مراجعات حضوری در مرکز خدمات خوزستان 1062 نفر بود که نسبت به مدت مشابه در ماه گذشته که 3380 مراجعه انجام شده بود، کاهش محسوسی پیدا کرد و به یک سوم کاهش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۱:۵۷    
اعمال محدودیت های کرونایی در استان سمنان، چراغ بازار قدیمی سمنان را نیز خاموش کرده؛ اما با وجود محدودیت های فروش حضوری در دستورالعمل های ابلاغی مربوط به اصناف، شماری از واحدهای صنفی برای ارائه خدمات غیرحضوری به مشتریان نیز اعلام آمادگی کرده اند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۵۱    
حشمتی ، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از مراجعه حضوری طلاب و روحانیون، سامانه طاها جهت ارائه خدمات غیرحضوری به طلاب و روحانیون اهل سنت استان راه اندازی شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۷    
برای استعلام خلافی روش های مختلفی مانند مراجعه حضوری یا استفاده از خدمات غیرحضوری مانند سایت خلافی خودرو و تلفن وجود دارد.اگر می خواهید بلافاصله پس از اطلاع از خلافی نسبت به پرداخت آن اقدام کنید، پیشنهاد ما به شما ابزار استعلام خلافی خودرو همراه مکانیک است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - مدیرکل تامین اجتماعی فارس گفت پنج خدمت جدید شامل ابلاغ مفاصاحساب به واگذارنده کار و پیمانکار، استعلام وضعیت مستمری بگیران، استعلام وضعیت بیمه شدگان، تکمیل سوابق بیمه شدگان پاره وقت و نام نویسی افراد تبعی به خدمات غیرحضوری این سازمان اضافه شد. ...
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
به منظور بهره برداری بیشتر مشتریان از خدمات غیرحضوری و کاهش نیاز به حضور در شعب و باجه های بانکی، سقف انتقال کارت به کارت این بانک از 60 میلیون ریال به 100 میلیون ریال در هر شبانه روز افزایش یافت. ...
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اعلام کرد که از این پس پاسخگویی به مطالبات و مشکلات مردم در حوزه برق از طریق خط مستقیم 121 انجام خواهد شد. فرامرز سپری افزود : به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم فاصله گذاری اجتماعی خدمات غیرحضوری یک ضرورت است که شرکت توزیع برق نیز به دلیل گستردگی [...]