شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۳۰Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک پارسیان»

خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۶    
اپ های بانکی به عنوان شعب مجازی نهادهای مالی، نقش پررنگی را در توسعه اقتصاد دیجیتالی کشور ایفا کرده و انجام آسان، امن و سریع تبادلات مالی را به سادگی فشردن یک دکمه در هر زمان و مکانی فراهم کرده است ...
نماد اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
عملکرد بانک پارسیان در خصوص مشارکت در اجرای قانون جهش تولید مسکن نشان می دهد که این بانک با پرداخت تسهیلات در سرفصل های تسهیلات ودیعه مسکن ، تسهیلات ساخت خودمالکی و تسهیلات نهضت ملی (99 ساله) توانسته است گام بلندی در به ثمر نشستن طرح ملی جهش تولید مسکن بردارد.
فارنت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۱    
اپلیکیشن های همراه بانک با قابلیت ها و خدمات مختلف خود به جز جدا نشدنی زندگی ما در عصر حاضر تبدیل شده اند و تصور پیگیری امور مختلف بانکی بدون وجود آن ها تقریباً غیرممکن است ...
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۷    
نماد معاملاتی شرکت های بانک پارسیان وپارس، مبین انرژی خلیج فارس مبین، گسترش سوخت سبز زاگرس شگستر، صنایع آذرآب فاذر آماده انجام معامله می باشند.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
بانک پارسیان (وپارس) از موافقت بانک مرکزی با مبلغ 343 میلیون دلاری این بانک بابت تعهدات ارزی خبر داد.
تشخیص نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تشخیص خبر: هم زمان با تغییر ساعت کاری ادارات در سراسر کشور و در راستای همراهی با سیاست های مرتبط با مدیریت مصرف برق، ساعت کاری شعب بانک پارسیان نیز از روز چهارشنبه 16 خردادماه 1403 تغییر کرد. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
هم زمان با تغییر ساعت کاری ادارات در سراسر کشور و در راستای همراهی با سیاست های مرتبط با مدیریت مصرف برق، ساعت کاری شعب بانک پارسیان نیز از روز چهارشنبه 16 خردادماه 1403 تغییر کرد.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
بر اساس این گزارش ، امین فرودی مشتری شعبه ملاصدرای شیراز، اکرم زارعی مشتری شعبه امین، فرحناز شیرین زاد مشتری شعبه دربند، ابوالفضل اسماعیلی مشتری شعبه خیابان سمیه قم و احمد پور محمد مشتری شعبه ائل گلی تبریز5 برنده یک میلیارد ریالی این قرعه کشی بودند که با حضور در این شعب جوایز خود را دریافت کردند ...
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۸    
علیرضا وکیلی، رییس اداره انتشارات و ارتباط با رسانه بانک پارسیان، در حاشیه رویداد ایران هلث گفت: هدف ما از شرکت در این رویداد، معرفی و ارائه خدمات به فعالان حوزه سلامت است.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۲    
بانک پارسیان از خدمات خود در نمایشگاه هلث رونمایی کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۲    
بانک پارسیان از خدمات خود در نمایشگاه هلث رونمایی کرد.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
98 درصد تکالیف مقرر در قانون بودجه در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بانک پارسیان در جهت محرومیت زدایی و توسعه عدالت اجتماعی تحقق یافت.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اعضای هیات مدیره و هیات عامل بانک پارسیان با انتشار پیامی شهادت رئیس جمهور محبوب ایران اسلامی حضرت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفتند.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک پارسیان با انتشار پیامی شهادت رئیس جمهور مردمی حضرت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک پارسیان به صورت فعال در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی تحت عنوان (ایران هلث 1403)، حضور یافت و آخرین خدمات، دستاورد ها و محصولات کارآمد خود را به نمایش گذاشت.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران با حضور در بانک پارسیان، از مدیران و کارکنان صندوق قرض الحسنه این بانک در راستای حمایت از مددجویان کمیته امداد تقدیر کرد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بانک پارسیان باهدف تأمین مالی فعالان صنعت پزشکی و معرفی هرچه بیشتر خدمات بانکی خود در حوزه سلامت، در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث 1403) حضور فعال و چشمگیری خواهد داشت ...
عصر بانک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۵۹ سایت دیگر  
هشتمین مرحله قرعه کشی سپرده بانکی ارزشمند (سبا) بانک پارسیان روز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار و 5 برنده یک میلیارد ریالی آن شناسایی شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۳    
دکتر کورش پرویزیان از مدیران عامل با تجربه و پر سابقه صنعت بانکداری است که در بانک پارسیان حدود 10 سال فعالیت کرد نگاهی به عملکرد او و همکارانش در این مدت موضوع این یادداشت است.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۴۹ سایت دیگر  
بانک پارسیان باهدف تأمین مالی فعالان صنعت پزشکی و معرفی هرچه بیشتر خدمات بانکی خود در حوزه سلامت، در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث 1403) حضور فعال و چشمگیری خواهد داشت.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
نشست دوره ای هم اندیشی اعضای شورای فقهی بانک مرکزی ج.ا.ا و مسئولین نظارت و تطبیق شرعی بانک های کشور با حضور حسین میثمی دبیر شورای فقهی بانک مرکزی، حجت الاسلام والمسلمین مجید رضایی عضوشورای فقهی بانک مرکزی ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بانک پارسیان در برنامه های تبیینی خود محوریت عمل به مسوولیت های اجتماعی را به عنوان یک اصل سیاست محور در فعالیت های خود دنبال می کند. در این راستا، با جلب اعتماد و مشارکت نیک اندیشان و خیرین اقتصادی ...