دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۶:۵۸Oct 2020 26

جدیدترین‌های «بانک پارسیان»

تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
آیین قرعه کشی سپرده های قرض الحسنه پس انداز ریالی صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان(عملکرد سال 98 -99 ) روز سه شنبه مورخ 29 مهرماه سال جاری برگزار و برندگان نیکوکار این قرعه کشی مشخص شدند.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
در زندگی پرشتاب امروزی و انبوه کارهای به جامانده، سامانه های الکترونیکی راهگشای بسیاری از مسائل شده اند. این سامانه ها به ویژه برای مدیران پرمشغله و پرسنل سازمان هایی اهمیت یافته اند که هرروز بزرگ و بزرگ تر می شوند و سامان دادن به امور آنها هرروز پیچیده تر می شود. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از معین کارت بانک پارسیان، یکشنبه 27 مهر در ساختمان مرکزی این بانک با حضور مدیران ارشد این بانک و مدیران بنیاد تعاون زندانیان کشور برگزار شد ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معین کارت بانک پارسیان با هدف کمک به زندانیان غیرعمد رونمایی شد. به گزارش اقتصادتهران، با اجرایی شدن این طرح، خیرینی که در بانک پارسیان حساب دارند، می توانند با اختیار خود ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
در این مراسم عضو هیات مدیره و معاون طرح و توسعه بانک پارسیان، مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان حضور داشتند و توضیحاتی در خصوص این محصول ارائه کردند. ...
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، مقامات آمریکایی مدعی هستند که غذا و دارو جزو سیاست های تحریمی علیه ایران نیست، اما دو بانک پارسیان و خاورمیانه در لیست جدیدترین تحریم های آمریکا قرار گرفته اند و روند واردات دارو به کشور با تحریم این دو بانک سخت تر از گذشته شده است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مراسم رونمایی از محصول معین کارت بانک پارسیان با هدف کمک رسانی به زندانیان غیرعمد برگزار شد. در این مراسم مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان، عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار سخنرانی کردند. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بانک پارسیان در نیمه نخست سال جاری یک هزار 391 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرد درحالی که در مدت مشابه سال گذشته یک هزار 461 میلیارد تومان زیان خالص داشته است. ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۴    
بانک پارسیان همچنان از واحدهای صنعتی و تولیدی پشتیبانی می کند و به منظور تحقق شعار جهش تولید ، امکان پرداخت تسهیلات ریالی “سرمایه در گردش صنعت معدن” ، “سرمایه در گردش شرکت های صادر کننده کالاهای صنعتی” و “سرمایه ثابت خلاق و پروژه های توسعه “صنعت معدن “، ارائه شده توسط این بانک را انجام می دهد
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک پارسیان به کمک صنایع می آید، رشد 47 درصدی تعداد جوازهای تاسیس صادره در نیمه اول 99، اقدامات ضد تورمی بانک مرکزی، بانک مهر ایران به رانندگان تاکسی تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۰    
می متالز - بانک پارسیان (وپارس) در 6 ماه گذشته به ازای هر سهم 89 ریال سود به دست آورده است.
در ادامه حمایت بانک پارسیان از واحدهای صنعتی و تولیدی و به منظور تحققشعار جهش تولید، امکان پرداخت تسهیلات ریالی سرمایه درگردش بخش صنعت معدن ، سرمایه در گردش ویژه شرکت های صادر کننده کالاهای صنعتی و سرمایه ثابت طرح های ایجادی و توسعه ای بخش صنعت معدن ، از سوی این بانک فراهم شد.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۲    
بانک پارسیان صورت های مالی شش ماهه خود را منتشر کرد که بر اساس این گزارش سود نیمه سال این بانک نزدیک به 1400 میلیارد تومان بوده است در حالی که در مدت مشابه سال قبل زیان 1400 میلیارد تومانی شناسایی کرده بود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۴    
بانک پارسیان از میزان تاثیر تسعیر نرخ ارز بر عملکرد بانک خبر داد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بانک پارسیان باتوجه به اعلام نرخ جدید تسعیر ارز از شناسایی سود 466.4 میلیارد تومانی در عملکرد 6 ماهه خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی امروز شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بانک پارسیان از 466 میلیارد تومان سود تسعیر ارزی خبر داد.
وانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۰    
درحالی که بانک ها طبق قانون بورس موظف هستند لیست بدهکاران کلان خود را منتشر کنند. مدیران بانک پارسیان در این باره اقدامی انجام نمی دهند.
فراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
فرازنیوز : رئیس دفتر و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رییس صندوق نوآوری و شکوفایی در گردهمایی تبیین نقش شبکه بانکی در نظام تامین مالی نوآوری کشور با اهدای لوح سپاس به کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان، از خدمات و حمایت های این بانک از شرکت های دانش بنیان قدردانی کردند.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در گردهمایی تبیین نقش شبکه بانکی در تامین مالی نوآوری کشور از بانک پارسیان تقدیر شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز گیلان نیز درخصوص شناسایی و بهره گیری از ظرفیت دستگاه ها برای مشارکت در ساخت مسجد گفت : علاقمندان و خیران کمک های خود را با شناسه واریز مختص شهرستان محل اقامت خود به شماره 81000007660008 مجمع خیران مسجد ساز نزد بانک پارسیان واریز کنند. ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
بانک پارسیان در راستای اجرای برنامه های مسئولیت اجتماعی و فعالیت های نیکوکارانه خود، تعداد ده هزار بسته نوشت افزار به دانش آموزان کم بضاعت مناطق کمتر برخوردار اهدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های کاشی و سرامیک حافظ، بانک پارسیان و باما در بورس و معامله گران شرکت های نفت ایرانول، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و داروسازی تولید دارو بیشترین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس از زیرمجموعه های غیرمستقیم بانک پارسیان با پذیرش و درج نماد اپال در صف عرضه اولیه و ورود به بازار سهام قرار گرفت.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
صندوق ضمانت صادرات ایران و بانک پارسیان باهدف افزایش سهم صادرات از مجموع تسهیلات اعطایی بانک و توسعه تامین مالی صادراتی از طریق اعتبار فروشنده توسط بانک با پوشش صندوق تفاهم نامه همکاری امضاء کردند .
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۶    
نمودار تسهیلات وصولی بانک پارسیان در 6 ماهه ابتدایی سال جاری حاکی از آن بوده که پس از سپری کردن دوران نزول "وپارس" تا خردادماه، نقطه اوج گیری وصول تسهیلات، کف سازی کرده و اوج گرفته است.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک پارسیان و صندوق ضمانت صادرات ایران به منظور توسعه تامین مالی و ارایه خدمات صادراتی بانک با پوشش صندوق، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رییس صندوق نوآوری و شکوفایی در گردهمایی تبیین نقش شبکه بانکی در نظام تامین مالی نوآوری کشور با اهدای لوح سپاس به کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان، از خدمات و حمایت های این بانک از شرکت های دانش بنیان قدردانی کردند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۶۰ سایت دیگر  
در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی، جذب کمک های مردمی به نفع سازمان های خیریه و تکمیل زنجیره ارزش خدمات بانک پارسیان با مشارکت شرکت تاپ و سازمان زندان ها، نسبت به ارایه محصول جدید خود اقدام کرد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در این مقاله تلاش شده است برخی از مهم ترین بانک های زیان ده معرفی شده و دلایل عدم خروج آنها از ضررهای مالی و عملکرد بانک ها بررسی شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- جشنواره حساب های قرض الحسنه بانک پارسیان برگزار خواهد شد و جایزه ویژه این دوره از قرعه کشی، 50 فقره کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به ارزش یک میلیارد ریال است.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
نظربه استقبال گسترده هموطنان از قرعه کشی سپرده های قرض الحسنه پس انداز بانک پارسیان، آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی سپرده های قرض الحسنه پس انداز ریالی تا تاریخ 24مهرماه 99 تمدید شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سهام بانک پارسیان را با توجه به آخرین قیمت خرید و فروش سهام بانک پارسیان در خبر زیر بخوانید.
مدیرعامل بانک پارسیان برای ششمین سال پیاپی به عنوان رییس شورای عالی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی انتخاب شد
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز 580میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام بانک پارسیان بود.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معدن 24:شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس با ارائه گزارشی جامع توسط مدیران شرکت سرمایه گذاری پارسیان موفق به دریافت موافقت اولیه هیئت پذیرش بورس اوراق بهادار تهران گردید. از اینرو به زودی شاهد عرضه اولیه بخشی از سهام این شرکت در بورس خواهیم بود ...
مدیر عامل بانک پارسیان برای ششمین دوره پیاپی به عنوان رییس شورای عالی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی انتخاب شد.