دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۳:۱۵Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک های خصوصی»

اقتصادگردان   ۵۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس، از میان داوطلبین عضویت در هیات تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی، افراد زیر انتخاب شدند: مجتبی توانگر، سید احسان خاندوزی، مهدی طغیانی، مالک شریعتی، سید غنی نظری، محسن علیزاده، سید لفته احمدنژاد، صمدالله محمدی، احمد امیرآبادی، انور حبیب زاده، سید کاظم موسوی ...
راه پرداخت   ۶ ساعت پیش    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. در پی تصویب مصوبه تحقیق و تفحص از عملکرد بانک های خصوصی در جلسه علنی 19 اسفند مجلس، بعد از گذشت حدود یک ماه اعضای هیئت تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی از میان داوطلبان در جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس انتخاب شدند. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی پرونده بانک های خصوصی در هیئت تحقیق و تفحص مجلس خبر داد. *** بیمارستان 3 هزار تختی متعلق به یک بانک خصوصی ...
سید حمید پورمحمدی گل سفیدی گفت: واقعا در حالی که سال 99 در سخت ترین شرایط بودجه ای بودیم نه تنها استقراض از بانک مرکزی نکردیم، بسیار به سیاست های پولی کمک کردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای هیئت تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی در جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس تعیین شدند.
کمتر از یک دهه پس از بازشدن پای بانک های خصوصی به نظام بانکی، سیاست گذار پولی به نقش فعال بانک ها در خلق نقدینگی پی برده و در صدد کنترل آن است. اما بانک ها چگونه اقدام به خلق پول می کنند؟
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از بی توجهی و عئم همکاری بانک های خصوصی در استان گفت: بانک های خصوصی باید به وظایف خود در حمایت از تولید عمل کنند وگرنه به دلیل ممانعت از انجام مصوبات قانونی به دادستانی معرفی می شوند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نصف جهان: امام جمعه اصفهان در دیدار معاون امور اجتماعی و استان های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با تأکید بر مسئله حمایت از تولید اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی سال هاست که نسبت به ضرورت حمایت از تولید و آثار مثبت آن بر روی اقتصاد کشور تأکید دارند اما متأسفانه آن کسانی که باید فرمایشات ایشان ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۳    
جمشیدی، دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: مردم در بانک هایی که نرخ مصوب رعایت می شود سرمایه گذاری کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
جمشیدی با اشاره به بخشنامه اخیر وزیر اقتصاد درباره رعایت نرخ مصوب سود بانکی و اعطای سود بیشتر از نرخ مصوب از سوی برخی بانک های خصوصی گفت: همه بانک های خصوصی موظف به اجرای نرخ سود مصوب هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری خراسان شمالی، از سهم ناچیز بانک های خصوصی در زمینه حمایت از تولید انتقاد کرد و از مدیران این بانک ها خواست تا نقش بیشتری در کمک به واحدهای تولیدی به عهده بگیرند.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد به بانک هایی که سقف پرداخت سود مصوب شورای اقتصاد را رعایت نکنند، هشدار داد باید مالیات اضافه پرداخت سود را نیز بپردازند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی طرح مباحثی پیرامون افزایش کارمزد پیامکی همه بانک های خصوصی را نادرست دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکانون بانک های خصوصی با تأکید براینکه هنوز جلسه تصمیم گیری برای افزایش هزینه های سرویس پیامکی بانک ها در سال 1400 برگزار نشده است، گفت: بانک شهر، با تصمیم درون سازمانی این هزینه را به 30 هزار تومان افزایش داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با اعلام خبر برگزای نشست رئیس سازمان بورس، رئیس شورای هماهنگی بانک ها و دبیر کانون بانک های خصوصی درباره بازار سهام، مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس خبر داد بانک ها موظف به رعایت دقیق نرخ های سود سپرده و تسهیلات مصوب شورای پول هستند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۶۰ سایت دیگر  
همزمان با اعلام خبر برگزای نشست رئیس سازمان بورس، رئیس شورای هماهنگی بانک ها و دبیر کانون بانک های خصوصی درباره بازار سهام، مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس خبر داد بانک ها موظف به رعایت دقیق نرخ های سود سپرده و تسهیلات مصوب شورای پول هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی از خروج منابع بانک های خصوصی از استان انتقاد کرد و گفت: بانک های خصوصی حداقل باید 50 درصد از منابع خود را در استان هزینه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس، وصول بالغ بر 9 هزار میلیارد ریال از مطالبات معوقه بانک های خصوصی و دولتی در 12 ماهه سال 99 از اقدامات صورت پذیرفته در ادارات اجرای ثبت استان با هدف دفاع از بیت المال دانست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۲    
علی ملک زاده، پژوهشگر مسائل مالی و اقتصادی در گفت وگو با قدس درباره طرح مالیات بر عایدی سرمایه، اظهار کرد: از سال 1980 میلادی که روند شکل گیری بانک های خصوصی آغاز شد، این بانک ها در بازارهای مختلفی همچون بازار زمین و مسکن سرمایه گذاری کردند که عموماً غیرمولد بودند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بانک شهر شب گذشته 30 هزار تومان بابت هزینه سرویس پیامکی از حساب مشتریانش کم کرد. اقدامی که به گفته دبیر کانون بانک های خصوصی و دبیر شورای بانک های دولتی تخلف بوده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
با آنکه تاکید شده است بانک ها در پرداخت وام و تسهیلات به مراکز تولید و بنگاهای اقتصادی حمایت های خود را از سر گیرند اما برخی از بانک ها بخصوص بانک های خصوصی در تامین نیاز بخش تولید کوتاهی کرده و منابع خود را صرف شرکت های زیر مجموعه خود می کنند.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۳۸    
ساعت کار جدید بانک های خصوصی از شنبه 30 فروردین ماه 1399 از سوی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی اعلام شد.
اقتصاد ایران: کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی پیرامون ساعت کار شعب و نحوه حضور کارکنان بانک ها در شهرهای آبی، زرد، نارنجی و قرمز اطلاعیه ای صادر کرد.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۵   + ۴۶ سایت دیگر  
ایسنا: کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی پیرامون ساعت کار شعب و نحوه حضور کارکنان بانک ها در شهرهای آبی، زرد، نارنجی و قرمز اطلاعیه ای صادر کرد. در اطلاعیه کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی آمده است ...
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، این بانک در بین بانک های خصوصی اولین بانکی است که حسب تکالیف دولت محترم و بانک مرکزی ج.ا.ا در حمایت از تولید و تامین سرمایه درگردش غیر تورمی بنگاه های مولد، موفق به صدور اوراق گام در سیستم بانکی شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سید مهدی هاشمی در گفتگو با میزان از وصول بالغ بر 8 هزار میلیارد ریال از مطالبات معوقه بانک های خصوصی و وصول قریب به 7 هزار و 500 میلیارد ریال از مطالبات معوقه بانک های دولتی در 11 ماهه ابتدایی سال 99 در ادارات اجرای ثبت استان فارس با هدف دفاع از بیت المال خبر داد. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۳    
یک کارشناس اقتصادی گفت: دولت باید با تدوین استراتژی توسعه تولید، اخذ مالیات بر سوداگری، نظارت بر منابع بانک های خصوصی و قانونمداری موانع موجود بر سر راه تولید را بردارد اما متاسفانه تاکنون این اقدامات انجام نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: دولت باید با تدوین استراتژی توسعه تولید، اخذ مالیات بر سوداگری، نظارت بر منابع بانک های خصوصی و قانونمداری موانع موجود بر سر راه تولید را بردارد اما متاسفانه تاکنون این اقدامات انجام نشده است.
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۵۲ سایت دیگر  
بخشنامه های ابلاغ شده در نظام بانکی حکایت از آن دارد که ساعات پایان کار ساتنا (سامانه تسویه ناخالص) و پایا در ایام پایانی سال تا 21:30 ادامه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
عطا بهرامی گفت:بانک خصوصی عامل اصلی افزایش نقدینگی و تورم سنگین در اقتصاد ایران است، پول های خلق شده ای که هیچ گاه به سمت تولید نمی رود و تبعات خود را نشان داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی از عملکرد بانک های خصوصی استان در هزینه کرد منابع بانکی انتقاد کرد و گفت: با توجه به قانون، بخشی از سپرده های مردمی در این بانک ها باید در خود استان مورد استفاده قرار گیرد، وگرنه بود و نبود این بانک ها، دردی از استان را دوا نمی کند.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش نما، غیرتعطیل بودن آخرین روز اسفندماه سبب شد تا ابهامی درخصوص باز بودن بورس میان فعالان این بازار وجود داشته باشد. بر اساس آخرین اخبار، کانون بانک های خصوصی و موسسات اعتباری در نامه به مدیران عامل بانک های خصوصی و موسسات اعتباری اعلام کرده روز پنج شنبه 28 اسفندماه آخرین روز فعالیت بانک ها ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مشارکت ناچیز و سهم اندک بانک های خصوصی آذربایجان شرقی در فرآیند توسعه از طریق اعطای تسهیلات برای رونق تولید یا رفع موانع آن، از جمله گلایه های مدیریت ارشد استان در یک دهه اخیر بوده که همچنان پابرجاست.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مشکلاتی که در بانک های خصوصی وجود دارد، مسئله و دغدغه نمایندگان کمیسیون اقتصادی است. از این رو تحقیق و تفحصی از بانک های خصوصی را به ثبت رساندیم تا با بررسی دقیق و کارشناسی ببینیم دقیقاً مشکلات و تخلفات، چیست و چرا شکل گرفته است؟
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
کانون بانک های خصوصی و مؤسسات اعتباری، نحوه فعالیت بانک ها و مؤسسات اعتباری کشور در روزهای پایانی امسال و ایام نوروز را اعلام کرد. به گزارش تسنیم، در نامه کانون بانک های خصوصی و مؤسسات اعتباری به مدیران عامل بانک های خصوصی و مؤسسات اعتباری آمده است: روز پنج شنبه مورخ 1399/12 ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ساعت کاری بانک ها توسط کانون بانک های خصوصی و مؤسسات اعتباری اعلام گردیده است
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۸:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش بانک ها و منابع مالی برای توسعه استان، گفت: مشارکت بانک های خصوصی در توسعه استان رضایتبخش نبوده و ضعیف است.
خبرگزاری ایسنا: نحوه فعالیت بانک ها و موسسات اعتباری کشور در روزهای پایانی امسال و ایام نوروز اعلام شد. در نامه کانون بانک های خصوصی و موسسات اعتباری به مدیران عامل بانک های خصوصی و موسسات اعتباری آمده است: روز پنج شنبه مورخ 1399/12 ...
استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد و ابراز نارضایتی از همراهی نامناسب بانک های خصوصی استان با بخش تولید، گفت: منابع مردم در بانک های خصوصی باید در استان هزینه شود.
برترین ها / صدا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: عضو هیئت علمی دانشگاه الزهراء با بیان اینکه تنها 35 درصد نقدینگی در دست مردم است، گفت: نقدینگی در ذات خود بد نبوده و در صورت هدایت به سمت تولید به کنترل تورم کمک می کند. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی بهمن ماه سال جاری به تقاضای برخی از نمایندگان طرح تحقیق و تفحص از عملکرد بانک های خصوصی را تصویب کرد که از نظر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی شائبه های بسیاری وجود دارد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بررسی سامانه اطلاعات مالی موسوم به کدال نشان می دهد که 4 بانک آینده، شهر، سرمایه و دی در سال 99 آگهی فروش 97 هزار میلیارد دارایی مازاد در سال 99 را ارائه کرده اند ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
دکتربهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران نیز در این مراسم که در راستای تاکید وزات امور اقتصادی و دارایی مبنی بر گسترش خدمات بانکی در مناطق کم برخوردار و روستایی است و با اشاره به مقاله علمی و پژوهشی خود درباره با موضوع “آثار و تبعات بانک های خصوصی در صنعت بانکداری کشور” اظهار داشت ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در یکی دیگر از گزارش های این شبکه نیز ادعا شد که سامان مدلل، فردی که روزنامه کیهان او را بدهکار هزار میلیاردی بانک سرمایه نامیده و خانواده او در کار مواد غذایی هستند، نیز با بانک پاسارگاد ارتباط مالکیتی دارد ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در بین بانک های خصوصی بانک ملت همواره بهترین عملکردها را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر نیز برای چندمین بار و در ماه های متوالی، رکورد درآمدزایی را در بین بانک های خصوصی شکست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۰   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کل بانک مرکزی ضمن تأکید بر ظرفیت و امکانات شبکه بانکی در تأمین مالی طرح اقدام ملی مسکن گفت: برای تأمین مالی این طرح می توان از توان و ظرفیت مجموعه ای از بانک های خصوصی و دولتی استفاده کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
احمد خمیس گفت: در ماه های آینده خبر تاسیس بانک مشترک ایران و سوریه و گسترش روابط بانکی با بانک های خصوصی را اعلام خواهیم کرد
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس برای قانونگذاری در حوزه بانک ها، به ویژه بانک های تجاری و خصوصی محدودیت هایی دارد.
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به بانک های خصوصی و نهادهای عمومی غیردولتی مجوز تخصیص 3 میلیارد دلاری تسهیلات برای اجرای طرح های بالادستی نفت و گاز را دادند.