سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۸:۳۱Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک های خصوصی»

روز نو   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سامانه کدال، بانک صادرات حدود 20 میلیون و 668 هزار متر مربع مستغلات در اختیار دارد که معادل 55 درصد کل حجم مستغلاتی است که بانک های خصوصی و دولتی در اختیار دارند.
بررسی جداول آماری بانک مرکزی نشان می دهد که در 6 ماه نخست 1400، 857 شرکت دانش بنیان 198 هزار و 900 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی دریافت کردند. *** تسهیلات پرداختی به شرکت های دانش بنیان ...
شما نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به 80 هزار پروژه نیمه تمام در کشور، گفت: بانک های خصوصی و بطور کلی بانکها با مشارکت در طرح ها ضمن ایجاد رشد اقتصادی و اشتغال توانستند نقدینگی کشور را به سمت تولید هدایت کنند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کارکرد بانک های دولتی با بانک های خصوصی در ایران تفاوت زیادی دارد. زیرا بانک های دولتی هرگز سود و انتفاع شخصی را اولویت خود قرار نداده و به نوعی یاور اقتصادی دولت بوده اند. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اطلاعات به دست آمده از عملکرد و دارایی های برخی از بانک های خصوصی نشان می دهد که بخش عمده ای از سپرده های این بانک ها صرف وام های بی بازگشت شده و به خاطر عملکرد نامناسب آنها و تسهیلات گیرندگان، تبدیل به دارایی های غیرمولد و ثابت شده که مصداق بارز آن افزایش تعداد شعب بانک ها ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۶    
تاکید بر ضرورت مدیریت تراز بانک ها به ویژه بانک های خصوصی و تمرکز بر مهار و هدایت نقدینگی به سمت تولید
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رییس جمهوری بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی را موظف کرد مدیریت تراز بانک ها به ویژه بانک های خصوصی و تمرکز بر مهار و هدایت نقدینگی به سمت تولید را در اولویت قرار دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور بر ضرورت مدیریت تراز بانک ها به ویژه بانک های خصوصی و تمرکز بر مهار و هدایت نقدینگی به سمت تولید تأکید کرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۱۳۲ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز یکشنبه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، با اشاره به نقش دلالان در فضای مجازی برای بی ثبات کردن بازار ارز، به بانک مرکزی و دستگاه های مربوط دستور داد از فضاسازی های کاذب در قیمت ارز و کالا، با جدیت جلوگیری کنند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
صادرات و تنظیم بازار در اولویت برنامه های کوتاه مدت وزارت صنعت، دورکاری بانک های خصوصی منتفی شد، راهبردهای جدید صنعت بیمه، واردات واکسن کرونا از 100 میلیون دوز گذشت برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس بخشنامه وزارت اقتصاد و دارایی دورکاری بانک ها منتفی اعلام شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۵    
برچسب ها بانک های خصوصی دورکاری دورکاری کارکنان کارمندان کرونا برچسب ها
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، محمدرضا جمشیدی در نامه ای به مدیران عامل بانک ها اعلام کرد: حضور همه کارکنان در ساعات اداری از امروز مورخ 1400/7/24 الزامی است و ارائه خدمات کارکنان به صورت دورکاری منتفی خواهد بود. 223225 کد خبر 1564538
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
محمدرضا جمشیدی در نامه ای به مدیران عامل بانک ها اعلام کرد: حضور همه کارکنان در ساعات اداری از امروز مورخ 1400/7/24 الزامی است و ارائه خدمات کارکنان به صورت دورکاری منتفی خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۰    
کاسبی شرکت های بورسی با سود سهامداران خرد، لغو دورکاری بانک های خصوصی و نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو از اخبار اقتصادی امروز است.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۷   + ۵۱ سایت دیگر  
دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از الزام همه کارکنان بانک ها به ارائه خدمات به صورت حضوری خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
بررسی عملکرد بانک ها و موسسات اعتباری کشور بیانگر این است که مانده تسهیلات اعطایی تا پایان مرداد سال جاری در مقایسه با اسفند سال گذشته رشد 14.3 درصدی داشته است ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: کانون ایجاد مشکل در کشور ما در دو دهه گذشته، بانک های خصوصی هستند. حدود 60 تا 70 درصد نقدینگی کشور در دو دهه گذشته را بانک ها خلق کردند. یعنی حتی دولت نقش غالب نداشته است. بانک های خصوصی از طریق این موسسات مالی مثل قارچ رشد کرده اند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۵    
وابستگی اقتصاد ایران به نظام بانکی بیش از 90 درصد است. شاید این همان دلیلی است که این بخش نیز مانند کل اقتصاد ایران با بحران های ویژه و ساختاری مواجه است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۱:۲۲    
نقدینگی چهار هزار هزار میلیارد تومانی و کسری بودجه 450 هزار میلیارد تومانی امسال و نیز افزایش بدهی بانک ها بویژه بانک های خصوصی به بانک مرکزی تورم شدیدی را به مردم تحمیل کرده که مهار آن نیازمند سه تدبیرکلیدی است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۳:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینگی چهار هزار هزار میلیارد تومانی و کسری بودجه 450 هزار میلیارد تومانی امسال و نیز افزایش بدهی بانک ها بویژه بانک های خصوصی به بانک مرکزی تورم شدیدی را به مردم تحمیل کرده که مهار آن نیازمند سه تدبیرکلیدی است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یک اقتصاددان با بیان اینکه بانک های خصوصی از سال 1380 تا امروز تورم های سنگین را به کشور و مردم تحمیل کردند، گفت: متاسفانه در کشور ما پول به بانک ها تزریق می شود و آنها با خرید دارایی موجود، عامل گرانی هستند، در حالی که باید به کارآفرینان پول بدهیم تا تولید و اقتصاد رشد کند که باعث تورم هم نمی شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۶   + ۱۴۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه مسئولیت و مدیریت اصلی تنظیم بازار برعهده معاون اول رئیس جمهور است، گفت: ستاد تنظیم بازار باید زیر نظر معاون اول فعال تر و عملیاتی تر شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک اقتصاددان با بیان اینکه بانک های خصوصی از سال 1380 تا امروز تورم های سنگین را به کشور و مردم تحمیل کردند، گفت: متاسفانه در کشور ما پول به بانک ها تزریق می شود و آنها با خرید دارایی موجود، عامل گرانی هستند، در حالی که باید به کارآفرینان پول بدهیم تا تولید و اقتصاد رشد کند که باعث تورم هم نمی شود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بانکداری دیگر صنعت جذابی در اقتصاد ایران نیست. این بخشی از گفته های کامران ندری اقتصاددان است که معتقد است دولت و مجلس بیش از اندازه در عملکرد بانک ها به ویژه بانک های خصوصی مداخله می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: عملکرد سیستم بانکی و بانک های خصوصی بسیار مهم است، امروز عمده سپرده های جذب شده در بانک های خصوصی صرف فعالیت های کوتاه مدت می شود که عمدتا دلالی و سوداگری است.
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
معمار نژاد گفت: بخش زیادی از درآمد بانک های دنیا از محل درآمد های کارمزدی است در حالی که در ایران این مقدار تنها 5 درصد است.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
همچنین رقم بدهی دولت به بانک ها نیز 428 همت اعلام شده که رشد 25.9 درصدی در یکسال داشته است و در 5 ماه نخست نیز رشد 7.9 درصدی داشته است. بدهی دولت به بانک های دولتی 107 همت، بدهی دولت به بانک های تخصصی 71 همت، بدهی دولت به بانک های خصوصی و موسسات اعتباری 249 همت بوده است ...
دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: وام ودیعه مسکن که در قالب مجموعه تسهیلات کرونایی ارائه می شود به لحاظ بودجه ای دارای محدودیت است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدمحسن دهنوی، نماینده مجلس در توییتر نوشت: ضمن تبریک انتصاب آقای صالح آبادی به ریاست بانک مرکزی، پیشنهاد می شود اقدامات زیر در صدر اولویت ها قرار گیرد: کنترل حجم خلق نقدینگی به وسیله شبکه بانکی، خصوصا بانک های خصوصی ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یک اقتصاددان بیان کرد: به دلیل منافع برخی گروه های خاص، قیمت دلار در کشور دستکاری شده است؛ دولت با مدیریت و کنترل می تواند نرخ ارز را پایین آورد و تورم را کاهش دهد.
دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: برای پرداخت وام ودیعه مسکن، بانک ها تخلفی نکردند، زیرا دستورالعمل بانک های خصوصی در این زمینه با هم متفاوت است.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
یک ماه پیش بود که احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی از شفافیت در شرکت ها و بانک های خصوصی خبر داد و اظهار کرد: کاری می کنیم که شرکت ها و بانک های دولتی در مقابل سوء عملکرد و یا حسن عملکرد خود پاسخگو باشند و یکی از ابزارهای مهم، شفافیت عملکرد این شرکت هاست. ...
اقتصاد آنلاین / مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۱:۰۵   + ۵۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه میانگین نرخ رشد اقتصادی کشور در 8سال گذشته، صفر است، گفت: هدف گذاری اصلی بانک مرکزی و نظام بانکی باید این باشد که نقدینگی به سمت فعالیت های مولد حرکت کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۱    
عزیزنژاد با بیان اینکه نقدینگی از طریق ایجاد تورم موجب ادامه حیات بانک ها شده است، گفت: بانک ها از تورم نفع می برند. بسیاری از بانک ها به ویژه بانک های خصوصی برای درست کردن ناترازی خود، به تورم نیاز دارند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
دکتر کورش پرویزیان، رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیرعامل بانک پارسیان رحلت علامه حسن زاده آملی را تسلیت گفت .
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۵    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بررسی عملکرد بانک ها نشان می دهد بانک هایی که در حوزه تجهیز و تخصیص توانسته اند عملکرد موفقی از خود بر جای گذارند توانسته اند در پایان سال به سوددهی برسند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاد اقتصاد گفت: درآمد دولت در یک فصل 75 هزار میلیارد تومان است در حالی که شرکت های دولتی در تابستان سال گذشته 190 هزار میلیارد تومان در بورس کاسبی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۹۰ سایت دیگر  
حسین زاده گفت: ورشکستگی صرفا برای بانک های خصوصی اتفاق می افتد و هرگز برای بانک های دولتی اتفاق نمی افتد و تا به حال هم سراغ نداشته ایم.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۵    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در اقتصادهای بانک محور همچون اقتصاد ایران تجهیز منابع و تخصیص آنها به محل مناسب، یکی از مهم ترین مأموریت های بانک ها به شمار می رود. این مأموریت به حدی مهم است که بسیاری از اقتصاددانان آن را به عملیات رساندن خون از قبل به اندام های مختلف بدن تشبیه می کنند ...
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۲:۰۵    
عدم تمایل بانک های خصوصی برای وام ودیعه مسکن مستاجران موجب شده که قوانین سختگیرانه ای برای متقاضیان در نظر بگیرند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک دی از کسب جایگاه دوم از منظر بازده دارایی ها و بازده حقوق صاحبان سهام در بین بانک های خصوصی و خصوصی شده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی با ارسال نامه ای به مدیران عامل بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از بازگشت ساعات اداری بانک ها به روال قبلی خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سوالی به ظاهر ساده اما واقعا مهم است. سوالی که ممکن است برای کسانی که به طور عمیق سامان را نشناسند یا به تازگی با آن آشنا شده باشند گنگ و نامفهوم و یا درک آن سخت باشد. سوالی که از زاویه های مختلفی می توان آن را مورد بررسی قرار داد ...
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در بخش اول از سری گزارش های عملکرد مقایسه ای بانک ها به مقایسه مانده دارایی ها و درآمد تسهیلات بانک های خصوصی با عنوان " فاصله از لبه پرتگاه ورشکستگی تا شرایطی وخیم تر " پرداختیم. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، بانک های خصوصی را عامل بهم ریختگی اقتصاد و افزایش تورم و نقدینگی در کشور دانست و گفت: مدیریت جدید بانک مرکزی باید بحث نظارت را جدی گرفته و بدون تعارف از قانون حمایت و آن را اجرا کند.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد به عنوان شرکت سهامی عام و با سرمایه 65.520 میلیارد ریالی در سال 1384 تأسیس و از سال 1390 با نماد وپاسار در فهرست شرکت های بورس اوراق بهادار تهران قرار گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
اولین نشست هم اندیشی ادارات تطبیق مقررات بانک های خصوصی به پیشنهاد بانک سرمایه با حضور رؤسا ومسئولین ادارات تطبیق مقررات بانک های خصوصی کشور، روز دوشنبه 29 شهریور 1400 به میزبانی بانک سرمایه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ضمن انتقاد از نظارت ضعیف بانک مرکزی بر بانک های خصوصی طی سال های گذشته گفت: دولت اگر می خواهد، در بحث مهار تورم و افزایش نقدینگی و بسیاری دیگر از فاکتورهای اقتصادی موفق باشد، باید نظارت خود را در حوزه بانکی بویژه بانک های خصوصی گسترش دهد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۶    
بر اساس گزارش های مالی بانک دی در سال گذشته این بانک 34 هزار میلیارد ریال سود خالص عملیاتی داشته است. بانک دی بر اساس رفتارهای حرفه ای و در راستای بانکداری اسلامی علاوه بر سود عملیاتی، توانست از منظر بازده دارایی ها و بازده حقوق صاحبان سهام در جایگاه دوم بانک های خصوصی و خصوصی شده قرار گیرد. ...