چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۱:۴۵Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک های خصوصی»

فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۶    
موسسات اعتباری در کشورمان از نظر مالکیت سهام به دو دسته بانک های دولتی و بانک های خصوصی و موسسات اعتباری غیربانکی تقسیم می شوند. مبنای دولتی و خصوصی بودن بانک ها نیز ترکیب و آرایش سهامداران آنهاست ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کاهش مانده تسهیلات بانک های خصوصی و دولتی نشانه مثبتی از روند بهبود کنترل ترازنامه بانک ها و کاهش نقدینگی است. بررسی آمار بانک مرکزی گویای این است
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس چهل گام و پروژه کلان را در راستای پیشبرد اهداف توسعه ای استان به شکل ویژه در دستور کار قرار داده است که سوق دادن بانک های خصوصی به سرمایه گذاری در استان و ارائه مناسب تر خدمات مالی به مردم استان از جمله آنها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۴    
سقوط یک پله ای بانک های استان فارس در ارائه تسهیلات نسبت به سپرده های موجود و عملکرد ضعیف بانک های خصوصی موجب شد استاندار فارس بار دیگر با این بانک ها اتمام حجت کند.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۱    
در حال حاضر، موسسات اعتباری در ایران از نظر مالکیت سهام در دو دسته کلی بانک های دولتی و بانک های خصوصی و موسسات اعتباری غیربانکی جای می گیرند. مبنای دولتی یا خصوصی بودن بانک ها نیز ترکیب و آرایش سهامداران آنهاست ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۱    
استاندار فارس چهل گام و پروژه کلان را در راستای پیشبرد اهداف توسعه ای استان به شکل ویژه در دستور کار قرار داده است که سوق دادن بانک های خصوصی به سرمایه گذاری در استان و ارائه مناسب تر خدمات مالی به مردم استان از جمله آنها است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، دبیر کل کانون بانک های خصوصی در پاسخ به جام جم می گوید دیگر مصاحبه نمی کند و معتقد است برخی خبرنگاران صحبت های او را تقطیع کرده و مطالب خلاف واقع منتشر می کنند. گرچه او بخشی از این موضوع را تایید کرد اما حاضر به گفت وگو در این زمینه نشد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲    
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. سید محسن دهنوی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد: ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- امینی، مسئول ستاد تسهیل و رفع موانع تولید آذربایجان شرقی با انتقاد از روش پرداخت تسهیلات بانکی گفت: بانک های خصوصی علاوه بر وثائق، 20 تا 25 درصد مبلغ تسهیلات را مسدود می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: حمایت از سرمایه گذار مسیر پر چالشی است و باید طبق سند آمایش که از گذشته در استان وجود داشته است این مسیر را طی کنیم و با آمار فعلی دانشجویان و مراکز تحقیقاتی، مصلحت بلند مدت استان قزوین حمایت از صنایع دانش بنیان مبتنی بر دانش برتر است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
نرخ 18 درصدی سود سپرده بانکی با نرخ سود تسهیلات بسیار متفاوت است. سپرده گذار سود 18 درصدی را ماهانه دریافت می کند اما آیا تمام تسهیلات گیرنده ها هر ماه سود 18 درصدی را پرداخت می کنند؟
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
در بررسی متوسط وام های اعطایی به کارکنان، بانک های خصوصی شده رتبه های اول تا چهارم را از آن خود کرده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست-دکتر کورش پرویزیان، رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیرعامل بانک پارسیان درگذشت دکتر عادل آذر، مشاور رئیس جمهور و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را تسلیت گفت. متن پیام دکتر پرویزیان بدین شرح است : انالله و انا الیه راجعون ...
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۵۴ سایت دیگر  
در بررسی متوسط وام های اعطایی به کارکنان، بانک های خصوصی شده رتبه های اول تا چهارم را از آن خود کرده اند. این مقدار که از تقسیم کل وام پرداختی بانک به کارکنان خود و با فرض استحقاق و تساوی آن به تمام کارکنان بانک محاسبه می شود ...
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نظام بانکی را ستون اصلی اقتصاد ایران می دانند؛ ستون لرزانی که اگرچه وظیفه تامین مالی شریان های حیاتی اقتصاد را برعهده دارد اما در میانه راه خود گاه وارد مسیر انحرافی شده و به فعالیت های شرکت داری روی آورده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
در مواجهه با چالش های به وجودآمده توسط بانک های خصوصی، گروهی دولتی کردن بانک ها را راه حل کنترل نظام بانکی می دانند و گروهی اجرای بی کم وکاست عملیات بازار باز، در این میان گروهی راه حل میانه ای را برای گذار از وضعیت موجود پیشنهاد می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- میکاییل زین الدین : در سال های اخیر به واسطه شرایط تورمی کشور عمده فعالیت بانک های خصوصی و دولتی حاضر در سیستم بانکداری کشور به سمت فعالیت های شرکت داری تغییر مسیر داده است که به عقیده بسیاری از تحلیلگران حوزه پول و بانک ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خلق پول چگونه اتفاق می افتد؟ نقش بانک ها در این خلق پول چیست؟ آیا بانک های خصوصی متهم خلق پول هستند؟
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
میثم پیله فروش گفت: طبق مصوبه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی باید شعبات بانک های خصوصی که عملکرد آنها نظام و گردش مالی استان را با اخلال مواجه می سازد به دستگاه قضا معرفی و درصورت جدی نگرفتن اخطارها تعطیل شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین عملکرد بانک های خصوصی در استان قزوین را رضایت بخش ندانسته و گفت: با بانک هایی که گردش مالی استان را با اختلال روبرو میکنند برخورد می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۹    
معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: برخی بانک های خصوصی استان قزوین به بخشنامه های بانک مرکزی غمل می کنند و اگر به این رویه ادامه دهند، به عنوان اخلال در نظام اقتصادی به دستگاه قضا معرفی می شوند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۴    
پیله فروش گفت: عملکرد بانک های خصوصی در اجرای بخشنامه های بانک مرکزی و در حمایت از تولید مورد رضایت نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: عملکرد بانک های خصوصی قزوین در خصوص نحوه هزینه کرد منابع و حمایت از بخش تولید رضایت بخش نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
قزوبن-ایرنا- رییس اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی قزوین گفت: بانک های خصوصی قزوین حاضر به اجرای بخشنامه های بانک مرکزی نیستند و از دستورالعمل های ابلاغی برای تخصیص منابع تبعیت نمی کنند.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: برخی از بانک ها که دو هفته قبل نامه آن ها را هم برای قوه قضائیه و هم برای بانک مرکزی تنظیم کردیم، اطلاعات خود را در اختیار ما قرار ندادند، نافرمانی می کنند و نظارت را نمی پذیرند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک اقتصاددان بررسی کرد اشاره: نقدینگی به یکی از کلیدواژه های محافل اقتصادی تبدیل شده است. یک نگرش اقتصادی، افزایش حجم نقدینگی را ناشی از کسری بودجه دولت و عامل اصلی تورم می داند و نگرش دیگر نقدینگی را معلول سیاست های تورم زای دولت ها در سه دهه گذشته می داند ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۰    
ما وقتیکه صورت مالی برخی بانک های خصوصی را بررسی می کنیم می بینیم حدود 500 هزار میلیارد تومان سپرده جذب کردند که معلوم نیست کجا است و در هیچ کدام از آن فرآیندهایی که گفته شد نرفته است ...
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بانک اقتصاد نوین دارای سهم 9.5 درصدی از منابع بانک های عضو کانون و 3.3 درصدی از سهم بازار نقدینگی کشور می باشد. همچنین حدود 13 درصد سهم تسهیلات اعطایی کانون بانک های خصوصی را به خود اختصاص داده است و در جایگاه سوم بانک های عضو کانون قرار دارد.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کانون بانک ها و مؤسسات اعتباری کشور گفت: در پی صحبت های ریاست جمهوری مبنی بر تسهیل در اعطای تسهیلات خرد، بانک های خصوصی به دنبال آن هستند که با رعایت انضباط این تسهیلات را بدون تضمین به مشتریان خود ارائه دهند و بتوانند رضایت آنان را کسب کنند. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۵    
دبیر کانون بانک ها و مؤسسات اعتباری کشور گفت: در پی صحبت های ریاست جمهوری مبنی بر تسهیل در اعطای تسهیلات خرد، بانک های خصوصی به دنبال آن هستند که با رعایت انضباط این تسهیلات را بدون تضمین به مشتریان خود ارائه دهند و بتوانند رضایت آنان را کسب کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
درآمد عملیات وکار باعث شد تا در کنار افزایش سرمایه سال گذشته از رده هشتم به رتبۀ چهارم سرمایه بین بانک های خصوصی برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان شمالی گفت: در حالی که طبق آمار، 42 درصد مشکلاتی که واحدهای تولیدی در کشوربا آن مواجه هستند به حوزه بانک ها مرتبط است اما این نسبت در خراسان شمالی رقم 62 درصد را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: کارگروهی تخصصی جهت گردآوری مجموعه مصوبات اجرا نشده، معوق و معطل توسط بانک های خصوصی ایجاد می شود تا از طریق مجاری قانونی، الزام این بانک ها به اجرای مصوبات پیگیری شود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی اعلام کرد: مقررات ابلاغی در خصوص موضوع حجاب و عفاف در بانک های خصوصی با دقت پی گیر ی و اجرا خواهد شد. محمدرضا جمشیدی با بیان این مطلب افزود ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۳:۳۰    
ی گفت: بالاخره پس از مدت ها بیکاری بالاخره به کمک دوستان و آشنایان خانوادگی با توجه به تحصیلاتم در رشته حسابداری، کاری به عنوان متصدی صندوق در یکی از بانک های خصوصی پیدا کردم.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - روز گذشته نشستی با حضور سلیم علیزاده نماینده انجمن بین المللی سیاست خارجی فدراسیون روسیه در ایران و دانیال سجودی دبیر کل رویداد ایران در اسکوکواکس برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بانک های خصوصی و دولتی 15 شهرستان در خوزستان تعطیل شد
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۲    
علی اصغر هدایتی با تاکید بر اینکه بانک های خراسان شمالی منابع مالی ندارند، گفت: سال گذشته نسبت مصارف به منابع مالی در کل استان 129 درصد بوده که در سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه این عدد به 131 درصد رسیده و وضعیت نسبت به سال گذشته بدتر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۲۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان با تاکید بر حمایت بیشتر بانک های استان از فعالین اقتصادی گفت: بانک های خصوصی نیز باید همپای بانک های دولتی تسهیلگر و حامی بخش تولید و صادرات استان باشند.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۰۹:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر کانون بانک ها و مؤسسات اعتباری کشور گفت: در پی صحبت های ریاست جمهوری مبنی بر تسهیل در اعطای تسهیلات خرد، بانک های خصوصی به دنبال آن هستند که با رعایت انضباط این تسهیلات را بدون تضمین به مشتریان خود ارائه دهند و بتوانند رضایت آنان را کسب کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از خروج منابع بانکی از استان انتقاد کرد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
در پی درج خبری با عنوان بانک های خصوصی یا اختصاصی؟ / اقلیتی که اکثریت را فدای خود می کند در خبرگزاری دانشجو در گفتگو با سیدعلی سجادی نژاد، کارشناس حوزه پول و بانک در اندیشکده اقتصاد مقاومتی و طرح شبهاتی درباره بانک پاسارگاد و هم تراز پنداری این بانک با گردشگری، آینده و نظایر آن ها ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۴:۰۲    
طباطبایی مزد آبادی گفت: وقتی تسهیلاتی خارج از توان یک سیستم بانکی به بانک دولتی یا خصوصی تکلیف می شود، آنها باید به سوی تأمین منابع لازم از طریق برداشت از بانک مرکزی یا خلق پول بروند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه طرح توسعه یکپارچه میدان مشترک نفتی آزادگان باحضور رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت توسط محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مدیران بانک های خصوصی و دولتی و شرکت های اکتشاف و تولید داخلی به امضا رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور منابع و معادن سازمان صمت استان گفت: بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار، بانک های خصوصی موظف هستند 50 درصد از منابع خود را در حوزه تولید استان با عنوان تسهیلات هزینه کنند.
شادا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان کرمانشاه با بیان اینکه معیشت همکاران بانکی دغدغه مدیران عامل همه بانک های دولتی است، به جلسه با معاون بانک و بیمه وزیر امور اقتصاد و دارایی اشاره کرد و گفت: در این جلسه ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بانک های خصوصی مکلف هستند همچون بانک های دولتی در پرداخت تسهیلات مشارکت کنند و کمک کار تولید باشند، اما متأسفانه این بانک ها در استان ها اقدام خاصی در این حوزه ها انجام نمی دهند و منابع مالی شان را در داخل استان خرج نمی کنند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک ها و مکانیسم خلق پول در یک نشست تخصصی با حضور دکتر محمد طبیبیان، دکتر حسین عبده تبریزی و دکتر داود سوری بررسی شد روز شنبه نشستی با عنوان بانک ها و مکانیزم خلق پول توسط گروه رسانه ای دنیای اقتصاد و آکادمی بانک سامان برگزار شد. میهمانان این نشست آقایان محمد طبیبیان و حسین عبده تبریزی بودند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: باید سازوکار مدونی جهت هدایت منابع سرشار بانک های خصوصی استان در مسیر اشتغال، تولید و توسعه در پیش گرفته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی وزیر اطلاعات گفت: افزایش نقدینگی بی ارتباط با تولید در گذشته اتفاق افتاده که یکی از دلایل اصلی آن عدول بانک های خصوصی از سیاست های بانک مرکزی و روی آوردن به بنگاه داری و فعالیت های سفته بازی است.