یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۸:۰۰Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانکی»

خبرگزاری دانشجو   ۴ ساعت پیش    
پرداخت تسهیلات بانکی در 5 ماه آخر دولت روحانی با افزایش 78 درصد رشد به 900 هزار میلیارد تومان بود اما سهم مردم از این اتفاق، تورم و رکود تولید بود.
شبکه ایران کالا   ۶ ساعت پیش    
آقایان علی سعدوندی اقتصاد دان، تیمور رحمانی استاد دانشگاه تهران، وحید شقاقی شهری مدرس دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی و سید غنی نظری خانقاه عضو کمیسیون مجلس در برنامه چشم انداز به بیان دیدگاه های خود دررابطه با شفاف سازی ترازهای بانکی و مدیریت بهینه پولی و مالی پرداختند.
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
فرناز حیدری : در بازارهای مختلف همبستگی بسیاری بین نرخ بهره بانکی و نقدینگی وجود دارد. بدیهی است که با افزایش نرخ بهره بانکی، بخشی از نقدینگی ها از بازارهایی مانند بورس خارج می شود.
از آنجا که ایران از ظرفیت بالایی برای ارتباط با همسایگان برخوردار است، ایجاد توازن در ارتباط با این کشورها و مشخص شدن یک راهبرد مشخص برای ارتباط با آنها براساس نیازهای کشور اهمیت ویژه ای دارد.
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مهر : دادستانی برزیل تحقیقاتی را درباره نقش بانک جی پی مورگان در جریان رشوه و پول شویی در معاملات نفتی سال 2011 شرکت ملی پتروبراس آغاز کرده است. به گزارش راشاتودی، این خبر بر اساس یک گزارش انحصاری از رویترز منتشر می شود که در آن به اسناد دادگاه و اظهارات منابع آگاه اشاره شده است ...
کیهان   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پرداخت تسهیلات بانکی در 5 ماه آخر دولت روحانی با افزایش 78 درصد رشد به 900 هزار میلیارد تومان بود اما سهم مردم از این اتفاق، تورم و رکود تولید بود.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ناصر سراج که بیشتر به عنوان "قاضی سراج" شناخته می شود، در مقاله ای علمی پژوهشی که با عنوان "جرایم اقتصادی سازمان یافته و تأثیر آن بر نظام اقتصادی کشور (مطالعه موردی: پرونده فساد بانکی سه هزار میلیارد تومانی)" در شماره یازدهم فصلنامه دانشنامه های حقوقی منتشر کرده است ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۵    
پیش بینی بازار سرمایه در شش ماه دوم سال مثبت ارزیابی می شود.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، این واحد ارزی توسط محمدرضا خورسندی رییس هیات مدیره بانک ، با حضور علی رضا صادقی عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در امور بانکی و حسنعلی حسینی مدیر امور عملیات ارزی افتتاح شد . ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا البرز گفت: برخی افراد با طراحی صفحات جعلی در ایام اربعین اقدام به دریافت مبالغی تحت عنوان کمک به اقشار آسیب پذیر و نذورات کرده و از این طریق اقدام به سرقت اطلاعات کارت بانکی شهروندان می کنند.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۵    
قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز شنبه 3 مهر 1400 در صرافی های بانکی به 26 هزار و 733 تومان رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با اجرای طرح کارت اعتباری در قالب زنجیره تامین چرخه تخصیص تسهیلات بانکی به بخش تولید اصلاح می شود.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و کارشناس اقتصادی و بانکی با اشاره به ارتباط با همسایگان برای حل معضل تورم در مصالح ساخت یک میلیون مسکن ، گفت: طرح ساخت یک میلیون مسکن زمانی اثر بخش خواهد بود که زیرساختهای آن در داخل شهر فراهم شود و با مشارکت مردم به اجرا برسد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
آیا تابحال به انجام پرداخت های آنلاین خود بدون نیاز به ورود به درگاه پرداخت اینترنتی، وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و دردسرهای رمز پویا فکر کرده اید؟ آپ برای اولین بار در ایران این امکان را برای کاربران فراهم کرده است ...
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
براساس تصمیم شورای هماهنگی بانک ها، ساعت کاری شعب بانک تجارت در تهران و شهرستان ها از اول مهر ماه در روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 تا 14 و روزهای پنجشنبه 7:30 الی 12:30 تعیین شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۹    
به گزارش خبرنگار مهر قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز شنبه 3 مهر 1400 در صرافی های بانکی به 26 هزار و 733 تومان رسید. همچنین امروز صرافی ها هر دلار را 26 هزار و 204 تومان خریداری می کنند. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
امروز قیمت خرید هر دلار 26 هزار و 303 تومان و نرخ خرید هر یورو نیز 30 هزار و 813 تومان بود. علاوه بر این، نرخ خرید دلار در بازار متشکل ارزی 26 هزار و 239 تومان و نرخ فروش آن 26 هزار و 478 تومان اعلام شد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد دستوری به یکی از آفت های نظام بانکی کشور تبدیل شده و این نوع اقتصاد بانک ها را تحت فشار گذاشته است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۰    
تهران- ایران پرس: نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (شنبه) در مقایسه با آخرین روز کاری هفته گذشته (پنجشنبه) 204 تومان افزایش یافت و 26 هزار و 834 تومان معامله شد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (شنبه، سوم مهر ماه) در مقایسه با آخرین روز کاری هفته گذشته (پنجشنبه، یکم مهر ماه) 204 تومان افزایش یافت و 26 هزار و 834 تومان معامله شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دلار امروز شنبه 3مهر 1400 در صرافی های بانکی 26 هزار و 834 تومان معامله شد که نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته قیمت آن 204 تومان افزایش یافت.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: گسترش روابط تجاری و بانکی بین ایران و سریلانکا بر اساس تامین مالی صادرات و واردات بین دو کشور و ارائه مکانیزمهای پرداخت و دریافت به طور مستقیم و غیر مستقیم امکان پذیر است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه مدیریت منابع در سطح کلان کشور گام نخست عدالت اجتماعی است، افزود: منابع بانکی کشور نیز باید در مسیر حمایت از تولید و صادرات به کار گرفته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم پارس آباد و مجلس گفت: اسامی زندانیان معسر با جرایم مالی غیرعمد احصا و در اسرع وقت به بانک های عامل برای استفاده از تسهیلات بانکی کم بهره تا سقف 100 میلیون تومان، معرفی می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
نرخ سود بازار بین بانکی با افزایش 0.36 درصدی نسبت به آخرین نرخ هفتگی این بازار، به 19.1 درصد افزایش یافت.
بانک مرکزی سرانجام از جزییات عملیات گسترده برای قطع شریان مالی قماربازها و شرط بندهای برخط (آنلاین) پرده برداری کرد و به شهروندان هشدار داد که در دام این فعالیت های مجرمانه نیفتند.
دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک صادرات ایران در سررسید بهمن 1400، از چهارشنبه، 7 مهر ماه 1400 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز می شود.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۸۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران در خصوص انتشار صورت های مالی توضیحاتی داده و گفته اغلب سیاست گذاری ها در خصوص بانک ها در بیرون از بانک ها اتخاذ می شود و مدیران و هیات مدیره بانک ها هیچ نقشی در آن ندارند. بطور مثال تعیین کارمزد خدمات بانکی که تقریبا در حد صفر است یاتعیین نرخ سود سپرده ها و وام ها.
برترین ها / سرمد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۵   + ۴۰ سایت دیگر  
ایرنا: قانون جدید چک این امکان را فراهم کرده که کسری چک از دیگر حساب های صادرکننده وصول شود و چنانچه چک سوء اثر نشود، نه تنها امکان صدور چک برای افراد نیست، بلکه امکان افتتاح حساب و دریافت کارت بانکی نیز وجود ندارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عضویت رسمی ایران در سازمان شانگهای علی رغم اینکه بنیان این سازمان همکاری های امنیتی است، لکن با اضافه شدن پیوست های مالی، تجاری و بانکی از جمله پیوستن سه کشور ایران ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
هدف گذاری بانک ایران زمین از ایجاد فراز حذف کامل کارکرد شعب به عنوان جایگاه ارائه خدمات بانکی است، به طوری که خدمات بانکی همچنان به طور کامل به مشتریان عرضه شود و حذف شعب کمبودی در کیفیت و کمیت خدمات ایجاد نکند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در تشریح رفع مشکلات واحدهای تولیدی از ابتدای سال جاری با اشاره به دستور استاندار در نخستین روزهای سال برای تشکیل ستاد راهبردی حمایت از تولید با حضور مسئولان همه دستگاه های استان، گفت: رصد و پایش گلوگاه های تسهیل در امر سرمایه گذاری ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۵    
یک کارشناس بانکی قیمت دلار در هفته جاری را پیش بینی کرد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز شنبه 3 مهر 1400 در صرافی های بانکی به 26 هزار و 733 تومان رسید.
بانک مردم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش بانک مردم و به نقل از اقتصادآنلاین، شورای آتلانتیک اخیرا مقاله ای با قلم آرجون بیسن با عنوان پول دیجیتال متعلق به کشورهای دموکرات یا اقتدارگراست؟ منتشر کرده است. ترجمه متن مقاله در ادامه می آید. ...
بانک مردم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
پس از اعمال و شدت یافتن تحریم های ظالمانه آمریکا، غالب صنایع و گروه های بورسی موفق شدند به نوعی این تحریم ها را (هرچند با تحمل هزینه سربار) دور بزنند اما گروه بانکی با توجه به ماهیت عملکردی و شفافیت بسیار بالای عملیات چنین امکانی نداشته و بیشترین ضربه ها را از تحریم های بین المللی خورده است و ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - قیمت هر دلار آمریکا امروز شنبه 3 مهر 1400 در صرافی های بانکی به 26 هزار و 733 تومان رسید. قیمت هر دلار آمریکا امروز شنبه 3 مهر 1400 در صرافی های بانکی به 26 هزار و 733 تومان رسید. همچنین امروز صرافی ها هر دلار را 26 هزار و 204 تومان خریداری می کنند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نرخ سود بازار بین بانکی به 19.1 درصد افزایش یافت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۴۸ سایت دیگر  
ابلاغ دستورالعمل اجرایی محیط های آزمون بازار سرمایه، سهم بانک ها از تعداد و مبلغ تراکنش های بانکی در مرداد، اعزام 50 هزار زائر اربعین از 9 ایرلاین داخلی و 2 ایرلاین عراقی، قیمت هر عدد سکه امامی به 11 میلیون برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:یک کارشناس بانکی با برشمردن عوامل ایجاد مطالبات معوق بانکی، رعایت بهداشت اعتباری و دریافت وثایق کافی در تسهیلات بانک را پیشنهاد کرد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۳    
ICTna.ir – منگ وانژو، مدیر ارشد مالی هواوی پس از توافق با دادستان های آمریکایی برای مختومه کردن پرونده کلاهبرداری بانکی او به منظور کاهش تنش در روابط آمریکا و چین آزاد شده و به چین بازگشت. ...
بانک های ملت، ملی، صادرات، سپه، پارسیان، کشاورزی، تجارت، سامان و رسالت بیشترین سهم را از تعداد تراکنش های شبکه پرداخت در مردادماه 1400 داشته اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۰    
بر اساس اعلام بانک مرکزی، امروز (3 مهرماه 1400) نرخ رسمی 10 ارز بین بانکی ثابت ماند.
بانک سامان برای شهروندان یادآور بانکی است که استانداردهای بانکی و پرستیژ دریافت خدمات را به سطحی بالاتر ارتقا داده است سطحی که شهروندان ایرانی آن را در بانک های معتبر خارجی دیده یا تجربه کرده اند.
شاپرک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۴۱ سایت دیگر  
مهران محرمیان، معاون فناوری های نوین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران طی نشستی خبری با رسانه ها به تشریح برنامه ها و اقدامات این بانک در مقابله با سوءاستفاده از ابزارهای بانکی و پرداخت در حوزه قمار و شرط بندی سایبری پرداخت.
اقتصاد آنلاین / عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
بانک مهر ایران که همه تسهیلات خود را به صورت قرض الحسنه و بدون دریافت سود پرداخت می کند، به علت مدیریت مالی صحیح، تا پایان سال 1399 بیش از 9363 میلیارد ریال سود انباشته ساخته است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه - بانک های ملت، ملی، صادرات، سپه، پارسیان، کشاورزی، تجارت، سامان و رسالت بیشترین سهم را از تعداد تراکنش های شبکه پرداخت در مردادماه 1400 داشته اند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : یکی از اقدامات بانک مرکزی در دو سال گذشته در راستای کنترل نقدینگی بانک ها، انجام بسط و قبض پول تحت عنوان عملیات بازار باز در این نهادهای مالی بوده است.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. مهدی بیک اوغلو / سرانجام 24 شهریورماه، بعد از هشت ماه بحث و تبادل نظر کمیسیون ویژه جهش تولید با فعالان بخش خصوصی و نمایندگان تشکل هایی چون اتاق های بازرگانی ، اتاق تعاون ، مسئولان قضایی ، کارشناسان دادگستری ...