دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۵:۳۳Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستفروشان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بندرعباس گفت:با توجه به وضعیت قرمز شهرستان بندرعباس از لحاظ شیوع کرونا،دستفروشان اجازه فعالیت در سطح شهر را ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۵    
شیوع کرونا به مشاغل، به ویژه کسب و کار های کوچک در آمریکا آسیب زده است، دستفروشان خیابانی برای تامین معاش خود و خانواده هایشان تقلا می کنند.
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دستفروشان در خیابان ها و در وسایل حمل و نقل عمومی بویژه مترو به صورت سیار یا ثابت کالاهایشان را می فروشند اما این امر نارضایتی بسیاری از مسافران را به همراه داشته و دارد خصوصا در شرایط امروز که بحران کرونا نیز وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گرگان گفت: جمعه بازار گرگان فردا تعطیل است و پلیس و نیروهای سدمعبر شهرداری اجازه توقف خودروهای دستفروش و فعالیت دستفروشان را نخواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۰    
ایسنا/خوزستان شهردار اهواز از ساماندهی دستفروشان در دو نقطه به دلیل شرایط شیوع گسترده کرونا و وضعیت قرمز شهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
با وجود تعطیلی بازار میانه دستفروشی در بازار میوه و تره بار میانه ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد شهردار یاسوج از جمع آوری و کنترل محل اصلی فروش گیاهان کوهی در این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون خدمات شهری شهردار اهواز با اشاره به جانمایی 2 نقطه برای ساماندهی دستفروشان، گفت: طرح جابه جایی دستفروشان هسته مرکزی این شهر در حال برنامه ریزی است و هنوز به تصویب نرسیده است.
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 200هزار زن سال گذشته از گردونه اشتغال خارج و بخشی از آن ها به جمعیت زنان دستفروش اضافه شده اند؛ این در حالی است که زنان دستفروش هم بعد از کرونا آسیب زیادی دیده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر گروه بیماری های واگیر معاونت بهداشتی علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: شهروندان باید از مصرف قارچ های کوهی و قارچ هایی که توسط دستفروشان عرضه می شود خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به محدودیت های کرونایی و بسته شدن کتاب فروشی ها، بازار دست فروش ها رونق گرفته و بساط فروش ها را گسترده تر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تاخیر در تصویب و ابلاغ بودجه شهر فردیس راه را برای اجرای کار و جمع آوری دستفروشان مختل کرده است؛ هرگونه اقدام شهرداری نیازمند بودجه است که رفع سد معبر نیز از این قاعده مستثنی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
راسته خیابان انقلاب که محل حضور کتابفروشی های بزرگ و کوچک است با اعلام محدودیت ها چهره دیگری به خود گرفته است. حالا کرکره کتابفروشی ها پایین آمده، اما فرصتی دست داده تا دست فروشان بساط خود را پهن تر کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: ساماندهی دستفروشان شهر اهواز در شرایط شیوع کرونا به شورای تامین اهواز واگذار شده است و این شورا نیز تشکیل شده است و تصمیمات خوبی در این خصوص اتخاذ کرده است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۱    
رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با انتقاد از تعطیلی کتاب فروشی ها گفت: زمانی که کتاب فروشی ها بسته می شوند بساط گستران جلوی همان کتاب فروشی ها می ایستند و کتاب می فروشند و مردم هم بدون پروتکل بهداشتی دور دستفروشان حلقه می زنند و کتاب خریداری می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار همدان با بیان اینکه شهرستان همدان همزمان با بسیاری از نقاط کشور در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت، اعلام کرد: فعالیت بازارهای روز، بساط گستران و دستفروشان تا اطلاع بعدی ممنوع است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: سه محل برای استقرار دستفروشان حاشیه خیابان و وانت بارهای میوه فروش مشخص شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۳۳    
دبیرکمیته بانوان جمعیت پیشرفت و عدالت گفت: در سال 1399، 47 میلیارد و 700 میلیون تومان برای برخورد با دستفروشان هزینه شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ناکارآمدی سیاست های ایجاد اشتغال رسمی و بیکاری گسترده، عدم تناسب میان سطح دستمزد و هزینه های زندگی، نابرابری و فقر عوامل اصلی گسترش مشاغل غیررسمی همچون دست فروشی است ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۱    
نهاوند-فرماندار نهاوند از جمع آوری دستفروشان با توجه به شرایط قرمز کرونایی در این شهرستان خبر داد.
مراد ناصری در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: عادی انگاری در موضوع شیوع کرونا خطر بزرگی است و با توجه به شرایط قرمز نهاوند رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم و اصناف بسیار ضروری است. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۵۱    
بار ها و بار ها در خصوص نوع برخورد اجرائیات شهرداری ها در کل کشور با شهروندان، تذکر داده و گلایه کرده بودیم. برخورد های بعضا غیر قانونی و حتی مجرمانه که بدلیل ضعف نظارت، مدام در حال تکرار شدن بوده و شرایط را برای افزایش نارضایتی ها فراهم می کنند ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: بهاره آروین عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره طرح الزام شهرداری به رفع سدمعبر ساختمانی غیرمجاز و ایمن سازی حصار کارگاهی اظهار داشت: تهران حداقل با سه نوع سدمعبر مواجه است که شامل سدمعبر اصناف ...
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با تاکید بر لزوم جلوگیری از برگزاری مراسم و تجمعات گفت: قبل از برگزاری تجمع، باید تمهیدات لازم اندیشیده شود اما بعد از برگزاری چنین مراسمی باید عوامل، به مراجع قضایی معرفی شوند تا چنین کارهایی تکرار نشوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست شهرداری اهواز گفت: ما با دستفروش مشکلی نداریم زیرا آخرین مرحله کسب رزق حلال، دستفروشی است؛ ما با یک سری افراد مشکل داریم که دستفروش نیستند و به نوعی، اراذل و اوباش هستند و فضاها را اجاره می دهند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران، در کنار اکثر دستفروشان زحمت کش و شریف مستقر پیاده رو حاشیه پاساژ علاء الدین تهران مقابل کیوسک پلیس نیروی انتظامی، هستند کسانی که روزانه ده ها میلیون تومان از خریداران گوشی کلاهبرداری می کنند و کاری هم از دست مالباختگان بر نمی آید! ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، صفحه توییتر بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی نوشت: از ابتدای کرونا، 3300 میلیاردتومان کمک های بنیاد مستضعفان به اقشار محروم رسیده؛ از مددجویان وکولبران تا دستفروشان و غسال ها و حتی زندانیان. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از جوانان تبریزی همزمان با نیمه شعبان، به نیت فرج امام زمان(عج) به سراغ برخی دستفروشان نیازمند و توانخواه می روند و تمامی اجناسشان را خریداری کرده و سپس آن ها را دوباره به او بر می گردانند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۷:۴۴   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: در پی انتشار برخی ادعاها و شایعات از سوی رسانه های ضدانقلاب مبنی بر توزیع کارت های هدیه 5 میلیونی توسط این نهاد بین روحانیون، بنیاد مستضعفان این ادعاها را تکذیب کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از جوانان تبریزی همزمان با نیمه شعبان، به نیت فرج امام زمان(عج) به سراغ برخی دستفروشان نیازمند و توانخواه می روند و تمامی اجناسشان را خریداری کرده و سپس آن ها را دوباره به او بر می گردانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۱    
همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا و توصیه ها و هشدار های پزشکان و کارشناسان و تاکید بر ماندن در خانه، اما همچنان مردم بی توجه به این هشدارها، در بازار دستفروشان مشغول خریدهستند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری ایلام به گزارش درج شده در خصوص قتل عام جوجه ها توسط عاملان شهرداری واکنش نشان داد. مبنی گزارش قتل عام جوجه ها توسط عاملان شهرداری شهرداری ایلام با انتشار جوابیه ای به شرح زیر به این گزارش واکنش نشان داد: ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهمینه رجبلو روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برخی معتادان اقدام به تامین خودسرانه متادون از دستفروشان کرده و به علت مصرف بیش از نیاز بدن دچار مسمومیت، رفتن به حالت کما و حتی مرگ می شوند. وی خاطر نشان کرد: شایعه سازی قاچاقچیان درباره تاثیر منفی متادون بر روی کبد صحت [...]
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۴:۵۳    
تهران ( پانا) - متخصصان تغذیه می گویند که خرید آجیل از دستفروشان بسیار خطرناک است.به گفته آنها شرایط نامناسب محیطی مثل رطوبت، نم بالا، گرما و مقدار زمان نگهداری باعث ایجاد قارچ هایی در آجیل می شود که برای سلامتی بدن مضر است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ماموران شهرداری ایلام در روزهای اخیر، ضمن تذکر به برخی از دستفروشان، با آنان به طرز نامناسبی برخورد داشته و با لگد مال کردن جوجه های رنگی سبب بروز وحشت و ترس برای بسیاری از دستفروشان و شهروندان شده اند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: خبرگزاری جمهوری اسلامی( ایرنا ) ارایه توضیحاتی درباره باز پخش تقطیع شده و گزینشی قسمتی از مصاحبه مهندس عزت الله ضرغامی با ایرناپلاس را لازم می داند؛ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۱:۰۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس بیمارستان هشترود گفت: تجمع در کنار دستفروشان یکی از عوامل شیوع کرونا بوده و باید دستفروشان شهر ساماندهی شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۹:۳۱    
به مانند روزهای پایانی هر سال ، دستفروشان جای مغازه داران را در بازار پر کرده و فضا را برای کرونا باز کرده اند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: سد معبر، نوعی تجاوز به حقوق عامه شهروندان است که باید در زمینه حل معضل سد معبر و تجمع دستفروشان در خیابان عطایی چاره ای اندیشیده شود.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۲    
سال گذشته با شیوع ویروس کرونا بساط دستفروشان تحت تاثیر مستقیم قرار گرفت اما امسال با وجود جولان شدید این بیماری خطرناک، بساط آنها کمرنگ نشده که هیچ بلکه رونق بیشتری یافته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی مجلس در توئیتی به خرید از دستفروشان بازار شب عید در شرایط کرونا اشاره کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- شاید باور نکنید اگر گفته شود بیشتر دستفروشان تهران، غیربومی و مهاجر هستند و از نقاط مختلف کشور در مناسبت های مختلف و از جمله در شب عید عازم این کلان شهر می شوند تا با فروش کالاهای خود امرار معاش کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۰    
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرمان از راه اندازی بازارچه محلی دستفروشان در ابتدای ورودی محله بنی هاشم خبر داد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۹    
حضور دست فروشان در کنار معابر عمومی در آستانه نوروز به چشم می خورد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۸    
با نزدیک شدن به سال جدید این روزها شاهد حضور دست فروشان در کنار معابر عمومی هستیم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۰    
با نزدیک شدن به سال جدید این روزها شاهد حضور دست فروشان در کنار معابر عمومی هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
روزهای پایانی سال و نزدیک شدن به ایام نوروز سبب شلوغی بازارها با وجود سایه شوم کرونا شده است و در این میان حضور دست فروشان نیز افزایش چشمگیری داشته و حال و هوایی خاصی به بازارهای گیلان داده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
بازار دستفروشی که طی چند سال اخیر به ویژه در شب عید رونق گرفته بود، امسال مانند برخی شغل های دیگر به دلیل شیوع ویروس کرونا از رونق افتاده است. منبع: ایرنا ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۸    
رئیس شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا شهروندان ماهی قرمز را از دستفروشان و دوره گرد ها نخرند.
فرماندار تبریز به منظور بررسی نحوه ساماندهی دستفروشان در هسته مرکزی شهر به همراه شهردار منطقه 8 تبریز از سطح بازار بازدید کرد.