چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۱۶:۰۱Oct 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستفروشان»

روزنامه گسترش صمت   ۳ ساعت پیش    
دستفروشی جرم نیست اما آنچه دستفروشان انجام می دهند، مصداق تخلف هایی مثل عرضه خارج از شبکه، فرار از پرداخت مالیات و... است که در قانون برای آن مجازات هایی تعیین شده است. براساس قانون مدیریت خدمات شهری در معابر، خیابان ها و به طور کلی سطح شهر نباید مشکلی برای رفت وآمد مردم به وجود آورند ...
گروه استان ها- شهرداری گرگان توان خود را برای تمرکززدایی در اجرای پروژه های عمرانی، اقدام های فرهنگی و اجتماعی در این شهر به کار گرفته تا شهروندان در مناطق مختلف بتوانند دسترسی مناسبی به خدمات شهری داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۰۹    
گروه استان ها- در جلسه 199 شورای شهر بندرعباس بر سازماندهی و حل مشکلات دستفروشان و ماشین های حمل میوه در ورودی شهر تاکید شد و اعضای شورا از شهرداری خواستند ظرف یکماه این افراد سازماندهی شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران به دلیل وضعیت نامعلوم فعالیت دستفروشان در پارکینگ پروانه به شهردار پایتخت تذکر داد.
شبکه یک سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، در این برنامه "محسن هاشمی" رئیس شورای شهر تهران، از برنامه های شورای شهر تهران برای ساماندهی دستفروشان ذیل ماده 16 قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار صحبت می کند. در بخش دوم، پایش، آخرین وضعیت کارخانه چرم مصنوعی زنجان را بررسی خواهد کرد ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهرتهران: پاساژها و بازارهای مسقف کشور از روز اول اردیبهشت مجوز ادامه کار پیدا کردند اما حالا با گذشت بیش از شش ماه از شروع کار پاساژهای مسقف، وضعیت ادامه فعالیت دستفروشان پارکینگ پروانه مبهم و نامشخص است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- بازار بزرگ اصفهان گرچه هنوز نفس می زند اما بر و بن و دیوار این دالان هزار گنبد از گزند بی مهری ها و غفلت ها از سوی بازاریان و مسئولان و ناظران بر خود می لرزد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار کردستان از تعطیلی یک هفته ای کلیه فعالیت های شهرستان های بانه و بیجار به دلیل پیشگیری از شیوع و کنترل ویروس کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه دولت باید از اقشار آسیب پذیر از جمله دستفروشان حمایت کند، گفت: قبل از شیوع کرونا با پدیده دستفروشی مقابله می شد ولی اکنون حتی شهرداری برای آنها تبلیغ می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان از برخورد با وانت بارها و دستفروشان حاشیه بلوارها و معابر شهری خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: عضو شورای شهر تهران از افزایش دستفروشی در پایتخت به دلیل شرایط کرونا و بیکاری ناشی از آن خبر داد و گفت: ساماندهی دستفروشان فقط توسط مدیریت شهری امکان پذیر نیست ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۸   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو شورای شهر تهران از افزایش دستفروشی در پایتخت به دلیل شرایط کرونا و بیکاری ناشی از آن خبر داد و گفت: ساماندهی دستفروشان فقط توسط مدیریت شهری امکان پذیر نیست. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهرخرم آباد گفت: دستفروشان هر روز به سمت مسیر خودروها پیشروی می کنند تا جایی که سبزه میدان در تسخیر آنهاست و فقط به اندازه یک خودرو راه عبور به مردم می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۳    
گروه استان ها- فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به جای مسئولان شهری، شخصاً پیگیر حل مشکلات و دغدغه های معیشتی دستفروشان شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ماسک های 1300 تومانی وعده داده شده رئیس سازمان غذا و دارو عاقبت پس از هشت روز تازه دارد توزیع می شود؛ اما نه در داروخانه ها، بلکه در کنار خیابان توسط دستفروشان!
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به همراه حشمت الله صیدی شهردار سنندج در بازدید از مکانهای پیشنهادی ساماندهی دستفروشان سنندجی بر حفظ معیشت این قشر تاکید کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۹    
معاون خدمات شهری شهرداری قدس با بیان اینکه اجرای قانون رفع سدمعبر ضمن حفظ حقوق شهروندی، سبب زیبایی معابر نیز می شود، بر ساماندهی بساط گستران با هدف ارتقای منظر شهری و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به منظور مقابله به گسترش شیوع کرونا تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۷    
پروژه پیاده راه فردوسی سنندج یکی از طرح های عمران شهری سنندج است که مسوولان استانی و شهرداری اعلام کرده اند با افتتاح این پروژه، دستفروشان نیز ساماندهی خواهند شد تا این پیاده راه به محلی برای آسایش و آرامش شهروندان تبدیل شود...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در جدیدترین گاف رسانه ای جبهه شایعه پراکنی سایت های ضدانقلاب که در مناطق کردنشین به تفرقه افکنی مشغول هستند شاهد انتشار خبری کذب به همراه تصویری مجعول بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری هرسین، از ساماندهی دستفروشان این شهرخبر داد و گفت: این امر در راستای درخواست های مکرر و گسترده شهروندان انجام می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۴    
سردار علی آزادی فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان از افزایش 19 درصدی کشفیات مواد مخدر استان در شش ماه نخست سال 99 نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
روز به روز به تعداد دستفروشان در مترو اضافه می شود و آنگونه که از ظواهر امر پیداست،مسئولان مترو نیز نمی توانند برای ساماندهی این افراد به دلیل مسائل قانونی کاری کنند، اما این روزها با شیوع کرونا در کشور و ابهام در تاثیر مترو در سرعت شیوع این بیماری بار دیگر مسئله دستفروشان مورد توجه قرار گرفته است ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۴    
کافیست تا صبح ساعت یازده به پاساژ علاءالدین سری بزنید و زمانی که از دستفروشان و ساندویچ و پیراشکی فروشان رد شدید، وارد این بازار بشوید و از مغازه ای قیمت موبایل بپرسید، به احتمال بسیار زیاد با جوابی عجیب مواجه خواهید شد که تا امروز مثل آن را در این بازار نشنیده بودید: فروش نداریم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۳    
گرگان- با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، تعداد دستفروشان در گرگان زیاد شده و این امر با درنظر گرفتن نارضایتی شهروندان، ضرورت ساماندهی و ایجاد بازارچه های دائمی را نشان می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۹    
گروه استان ها شهردار سنندج گفت: از فردا باجدیت با حضور نیروهای شهرداری و نیروی انتظامی، از پهن کردن بساط دستفروشان در خیابان فردوسی سنندج جلوگیری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گوشی هایی که دستفروشان عرضه می کنند معمولا بدون ملاک های قانونی است و باعث ضرر و زیان خریدار می شود.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۱    
چند سالی است که طرح ساماندهی دستفروشان در ارومیه مطرح اما اجرایی نشده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۳۲    
رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه گفت: مردم به هیچ وجه از دستفروشان گوشی نخرند، زیرا قریب به اتفاق این گوشی ها سرقتی یا تقلبی هستند.
استانداری کردستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کردستان تصریح کرد کە با اتمام پیادە راە فردوسی این خیابان محل تجمع و کسب و کار دستفروشان نخواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۶    
گروه استان ها- معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: برخی مغازه داران اقدام به اجاره دادن پیاده روی مقابل مغازه خود به دستفروشان می کنند که با آن ها به شدت برخورد می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه گفت: خریدار حتما پس از دریافت پیامک انتقال مالکیت گوشی، وجه آن را بپردازد. بیشتر گوشی های عرضه شده دستفروشان، تقلبی یا سرقتی است. اماکن جلو پاساژها در حال رسیدگی هستند.
خبرگزاری تسنیم: رئیس اتحادیه فرشندگان تلفن همراه گفت: گوشی های عرضه شده توسط دستفروشان تقلبی یا سرقتی بوده که خسارت خریداران این تلفن ها جبران ناپذیر است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۱۱    
رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و محیط زیست شورای شهر همدان گفت: حضور دستفروشان در معابر شهر همدان و در ساعات مختلف شبانه روز، موجب استقبال شهروندان شده و به منظور تامین رفاه حال آنان و فعالیت مطلوب دستفروشان بر روزبازارها نظارت می شود.
کمک های شهرداری و ایجاد فضا برای دستفروشان به معنی سلب مسئولیت از این گروه نیست، بلکه خود آنان هم باید اتحادیه تشکیل دهند و باتوجه به نوع خدماتی که ارایه می کند با اصناف در ارتباط باشند.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 به مناسبت هفته نیروی انتظامی از ایثار و تلاش فعالان عرصه ایجاد نظم و امنیت کشور با اهدای لوح قدردانی کرد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی شهردار منطقه طی نشستی با زحمت کشان نیروی و حفظ نظم و امنیت کشور را کاری بسیار ارزشمند و مقدس دانست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - قریب به هشت ماه است که ویروس کرونا بر فعالیت دستفروشان سایه انداخته و کسب و کار های آنان را بی رمق کرده و معیشت این قشر را بیش از پیش در تنگنا فرو برده است. آیا مسئولان فکری برای آن ها دارند؟
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم خودداری از سفر در تعطیلات پیش رو، درباره وضعیت جریمه افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، توضیح داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری قزوین گفت: همزمان با اجرای طرح ساماندهی دستفروشان شناسنامه هایی با کدهای تعریف شده برای دستفروشان قزوین صادر می شود و دستفروشان قزوینی شناسنامه دار می شوند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۲۰    
سیدمهدی داودی پاییز و زمستان امسال با سال های قبل فرقی اساسی دارد؛ سرما باعث افزایش احتمال ابتلا به کرونا می شود و در این بین دستفروشان و به خصوص کودکان کار و دستفروش بیشترین آسیب را می بینند زیرا غیر از آب و هوایی که کسب درآمد را برای آنها دشوار می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۰    
بساط کردن دستفروشان در منطقه افسریه تهران با توجه به وجود بیماری کرونا بسیار خطرناک است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - شهردار لوندویل آستارا گفت: دستفروشان و صاحبان مغازه ها کالاهای خود را از خیابان ها و پیاده روها جمع آوری کنند، در غیر اینصورت ماموران سد معبر با آنها برابر قانون برخورد خواهند کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
با وجودی که بارها شرکت شهربان و حریم بان از برگزاری دوره های آموزشی با نیروهای این شرکت برای ساماندهی بساط گستران و دستفروشان در راستای رفع سدمعبر سخن گفته بود، ولی به نظر می رسد این اقدامات تنها در حد حرف بوده و نیروهای آن در عمل پرحاشیه و خشن تر شده اند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت سوژه های مختلفی از جمله چرا مسأله سد معبر و دستفروشی در تهران حل شدنی نیست؟ و معضل دستفروشی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز به ساماندهی وضعیت کارگران ساختمانی و فصلی و دستفروشان در تبریز اشاره کرد و گفت: متاسفانه با تمام تلاش ها اقدام برای ایجاد سرپناه برای کارگران ساختمانی و فصلی صورت نگرفته که باید با جدیت آن را عملیاتی کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مفاخریان گفت: دستفروشان تهرانی با ثبت نام در سامانه سامان بازار می توانند با شرایط بهتر فعالیت و کسب درآمد کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۵    
گروه استان ها- در دیدار شهردار و اعضای شورای شهر سنندج با نماینده ولی فقیه در استان کردستان مطرح شد که اکثر مردم سنندج بیکار و در حاشیه نشینی به سر برده و شهرداری به تنهایی توانایی ساماندهی دستفروشان را ندارد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۲    
صفری گفت: همه شرایط و تمهیدات لازم برای حضور دستفروشان در پارکینگ عدالت 27 فراهم شده است.
روزنامه دریا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۲    
دریانیوز : در حالی که چندی قبل ساکنان برخی از محلات حاشیه ای و بافت های فرسوده بندرعباس پس از ورود دادستان محترم بندرعباس به موضوع ساماندهی دستفروشان مقابل بازار ماهی فروشان ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۵    
کیومرث رحیمی, بازرس ویژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: مردم به هیچ عنوان واکسن آنفولانزا را از دست فروشان خریداری نکنند زیرا این موضوع تهدیدی جدی برای سلامتی آنها خواهد بود.
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، سال هاست هنرمندان و تماشاگرانِ، زیباترین بنای چهارراه ولیعصر می دانند باید از میان خیل دستفروشان و مواد فروشان بگذرند تا به دل تئاتر شهر راه یابند. اما آدمیزاد به هیچ چیز ناخوشایندی عادت نمی کند ...