سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۱:۱۰Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغ زنده»

سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
حبیب اسدالله نژاد مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی، از جمع آوری مرغ مازاد در سطح استان ها توسط اتحادیه ها خبر داد و گفت: ذخیره سازی مرغ منجمد هم آغاز می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
قیمت مرغ در بسیاری از فروشگاهها و میادین میوه و تره بار بر اساس نرخ دولتی اعلام شده و با توجه به افزایش عرضه، قیمت این کالا همچنان زیر قیمت مصوب به فروش می رسد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : حبیب اسداله نژاد گفت: قیمت کنونی هرکیلو مرغ زنده 35 تا 38 هزارتومان و مرغ گرم 55 تا 57 هزارتومان است که کماکان 6 تا 8 هزارتومان کمتر از نرخ مصوب عرضه می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۷:۵۵    
روزنامه شهروند در گزارشی نوشت: هر روز ترفند قاچاقچیان عجیب تر و به روز تر می شود. از جمله این نمونه های عجیب وغریب حمل تریاک در نان برنجی، در پوشش ظروف سفالی، لباس و پرده، سقف یک پراید، کاپشن و کمربند، در مجسمه های چوبی و آغشته کردن شال گردن زنانه به مواد مخدر است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان از توقیف یک دستگاه کامیون بنز حامل 900 قطعه مرغ زنده خارج از شبکه توزیع خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، گفت: متاسفانه به دلیل عدم تنظیم گری وزارت جهاد کشاورزی امروز مرغ زنده در دیار سربداران بین 29 تا 34 هزار تومان به فروش می رسد و خریداری ندارد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
حبیب اسدالله نژاد مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی کشور، از جمع آوری مرغ مازاد از مرغداری ها به منظور جلوگیری از کاهش بیشتر قیمت مرغ و جبران ضرر مرغداران خبر داد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه مرغدران بر اساس دستورالعمل جدید وزارت جهاد کشاورزی هر کیلوگرم مرغ زنده را 40 هزار تومان باید خریداری کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد_معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: جهاد کشاورزی استان قیمت مصوب گوشت مرغ و مرغ زنده را اعلام کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خلاقیت هایشان روزبه روز بیشتر و امیدشان اما هر بار کمتر از گذشته می شود. تصور می کنند جاسازی هایشان به عقل جن هم نمی رسد، غافل از اینکه هیچ کدام شان از چشم های تیزبین پلیس دور نمی ماند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خلاقیت هایشان روزبه روز بیشتر و امیدشان، اما هر بار کمتر از گذشته می شود. تصور می کنند جاسازی هایشان به عقل جن هم نمی رسد، غافل از اینکه هیچ کدام شان از چشم های تیزبین پلیس دور نمی ماند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: قیمت کنونی هر کیلو مرغ زنده حدود 31 هزار تومان است که 10 تا 12 هزار تومان کمتر از نرخ مصوب عرضه می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۹    
فرمانده انتظامی شهرستان آوج در استان قزوین از توقیف یک دستگاه کامیونت باری و کشف 5 هزار کیلو مرغ زنده قاچاق در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان آوج از توقیف یک دستگاه کامیون باری و کشف 6 هزار و 100 کیلو گرم مرغ زنده قاچاق در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۱    
مهم ترین حوادث قزوین امروز شنبه دی ماه 1401 را در این بسته خبری بخوانید.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: با توجه به مازاد عرضه در برابر تقاضا، هرکیلو مرغ کماکان 3 تا 8 هزارتومان کمتر از نرخ مصوب به فروش می رسد. به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، آقای مهدی یوسف خانی گفت: اکنون قیمت هرکیلو مرغ زنده درب مرغداری 35 هزارتومان ...
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: بازار مرغ تابع عرضه و تقاضاست و در شرایط کنونی به سبب مازاد عرضه، مرغ کمتر از نرخ مصوب عرضه می شود. به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حمید رئیس زاده: حمل و نقل هرگونه فرآورده های خام دامی بدون دریافت گواهی حمل بهداشتی قرنطینه ای دامپزشکی تخلف، و با برخورد جدی از سوی دامپزشکی همراه خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل دامپزشکی خوزستان با بیان اینکه تاکنون آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان خوزستان مشاهده نشده است، گفت: شهروندان به منظور حفظ سلامتی خود و افراد خانواده از خرید مرغ زنده و یا کشتارهای خیابانی جداً پرهیز و گوشت مرغ مصرفی و تخم مرغ مورد نیاز خود را از مراکز مجاز و معتبر که تحت ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۵    
فرمانده انتظامی شهرستان بهار گفت: 2200 قطعه مرغ زنده بدون مجوز بهداشتی در محورهای مواصلاتی این شهرستان توقیف شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 423 هزار قطعه مرغ زنده در سامانه ستکاوا این استان ثبت و به کشتارگاه ارسال شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آقای محمد یوسفی گفت:قیمت کنونی هرکیلو مرغ زنده 32 تا 38 هزارتومان و مرغ گرم در خرده فروشی ها 52 تا 56 هزار تومان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
طی جلسه ای در حضور مسئولین جهاد کشاورزی استان سمنان، اتحادیه ی شرکت های تعاونی مرغداران، نمایندگان کشتارگاه های صنعتی طیور و نمایندگان سازمان دامپزشکی استان ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
با بیان اینکه روزانه حدود 1000 تن مرغ در استان کشتار می شود، گفت: با راه اندازی سامانه معاملات آنلاین تامین یکپارچه مرغ، فرآیند معاملات مرغ زنده از مرغداری ها تا کشتارگاه ها مورد پایش قرار می گیرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه روزانه حدود 1000 تن مرغ در استان کشتار می شود، گفت: با راه اندازی سامانه معاملات آنلاین تامین یکپارچه مرغ، فرآیند معاملات مرغ زنده از مرغداری ها تا کشتارگاه ها مورد پایش قرار می گیرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۱:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر کانون مرغ گوشتی گفت: سه عامل جوجه ریزی زیاد، کاهش قدرت خرید مردم و موجودی مرغ های منجمد در شرکت پشتیبانی امور دام سبب شد تا امسال با مازاد تولید گوشت مرغ مواجه باشیم. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از توقیف یک دستگاه کامیون حامل مرغ زنده و کشف 5 تن مرغ قاچاق در شهرستان آوج خبر داد.
نافع   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رزن گفت: فروش مرغ زنده و کشتار خارج از کشتارگاه ممنوع و غیرقانونی بوده و به هیچ وجه در شهرستان مجاز نیست که در این رابطه خوشبختانه تاکنون موردی از فروش مرغ زنده در شهرستان نداشته ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان-جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف بیش از 2 تن مرغ زنده فاقد مجوز وخارج ازشبکه توزیع در ایست و بازرسی سفید آبه شهرستان نیمروز در سیستان و بلوچستان خبر داد.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۶:۰۳    
فرمانده انتظامی آوج از توقیف یک دستگاه خودرو کامیون باری و کشف 2 هزار قطعه مرغ زنده فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.
فودنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: محدودیت های صادراتی گوشت مرغ و مرغ زنده به طور کامل حذف شده و هیچگونه محدودیت و سهل انگاری در زمینه صادرات پذیرفتنی نیست.
آنا / تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۷۳ سایت دیگر  
ساداتی نژاد گفت: محدودیت های صادراتی گوشت مرغ و مرغ زنده به طور کامل حذف شده و هیچگونه محدودیت و سهل انگاری در زمینه صادرات پذیرفتنی نیست.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر کل دفتر بازرگانی داخلی وزارت جهادکشاورزی عنوان کرد، وقتی قیمت برای تولیدکنندگان مناسب نباشد، تولید در دوره بعد کاهش و به این سبب قیمت افزایشی می شود. حال با مشارکت مردم روند معقول شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: قیمت کنونی هرکیلو مرغ زنده درب مرغداری را 38 تا 39 هزارتومان است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی امور دام وزارت جهاد کشاورزی گفت: از چند ماه گذشته واردات هم متوقف شده است وتعرفه صادرات هم برای صادرات مرغ داران صفر شده است. به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
رئیس اداره حمل و نقل کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: با جابه جایی 314 هزار و 115 تن مرغ زنده و کشتار شده و 594 هزار و 910 تن سیمان طی 9 ماه گذشته، این دو کالا بعنوان کالاهای اساسی و عمده استان محسوب شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان گفت: مأموران انتظامی در بازرسی از یک کامیون باری هزار و 890 قطعه مرغ زنده فاقد مجوز بهداشتی کشف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۲۱:۰۲    
فرمانده انتظامی سرخه از توقیف هفت هزار کیلوگرم مرغ زنده بدون مجوز حمل و دامپزشکی خبر داد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۵:۵۹    
عبدالخالق آهوپا گفت: فروش و کشتار مرغ زنده ممنوع و غیر قانونی است و با متخلفین در این زمینه برخورد قانونی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از توقیف یک دستگاه کامیونت اسکانیا و کشف بیش از 6 تن مرغ زنده قاچاق در شهرستان آوج خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با استفاده حداکثری از ظرفیت صنعت مرغداری امکان صادرات 800 هزارتن تا یک میلیون تن مرغ وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۴    
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد گفت: هزار قطعه مرغ زنده گوشتی بدون مجوز حمل که کارشناسان ارزش آن را یک میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد کرده اند، کشف شد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آقای مهدی یوسف خانی گفت: قیمت کنونی هرکیلو مرغ زنده 35 هزار تومان و مرغ گرم 50 تا 55 هزار تومان است.
مرآت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قاسم ویژه گفت: : هم اکنون تخم مرغ با قیمت کیلویی 45 هزار توامن و مرغ زنده با قیمت کیلویی 45 هزار تومان در سمنان به فروش می رسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
همدان - فضلی، معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از صادرات لاشه مرغ و مرغ زنده همدان به سایر استان ها خبرداد و گفت: نیاز روزانه استان همدان به مرغ 80 تا 90 تن است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۵    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی قیمت هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری را 38 هزار تومان اعلام کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کامیون حمل مرغ زنده فاقد مجوز بهداشتی در شهرستان قاینات با همکاری شبکه دامپزشکی و پاسگاه انتظامی توقیف و اعمال قانون گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۱    
یک قصابی و یک مرکز عرضه غیرمجاز مرغ زنده در لردگان با دستور مقام قضایی پلمب شد.
سلام نو / روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۰:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی گفت: با توجه به کاهش تقاضا، هر کیلو مرغ گرم 13 تا 15 هزار تومان کمتر از نرخ مصوب به فروش می رسد.