شنبه ۰۳ آبانساعت ۲۳:۵۲Oct 2020 24

جدیدترین‌های «مرغ زنده»

نایب رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت: بنابر ویژگی جدید سامانه بازارگاه، مرغداران می توانند خرید نهاده را به طور مستقیم انجام دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: خروج مرغ زنده از این استان، عامل اصلی افزایش قیمت مرغ بوده که سبب نارضایتی مردم شده است.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: هم اکنون هر کیلو مرغ گرم در برخی مغازه های سطح شهر با نرخ 30هزار تومان عرضه می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی درباره آخرین تحولات بازار مرغ اظهار کرد: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 18 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی 25 هزار تومان است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس شبکه دامپزشکی بوکان با بیان اینکه برخورد با عاملان عرضه غیرمجاز مرغ زنده در سطح این شهرستان همچنان با شدت ادامه دارد، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 75 واحد از این مراکز در این شهرستان پلمب شده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نرخ جدید مرغ در بازار تهران اعلام شد و کارگروه ستاد تنظیم بازار قیمت جدید مرغ زنده و مرغ گرم را تعیین کرد.
نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: امروز کمبودی در زمینه عرضه مرغ در سطح کشور وجود ندارد و برابر مصوبه جدید ستاد تنظیم بازار تامین 100 درصدی نهاده های طیور با نرخ تعیین شده در دستور کار است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: براساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ زنده 14 هزارو 400 تومان و حداکثر قیمت مرغ گرم برای مصرف کنندگان 20 هزارو 400 تومان تعیین شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
برخلاف اظهارات مسئولان درباره کاهش قیمت مرغ و تخم مرغ حالا بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ زنده 14400 تومان و حداکثر قیمت مرغ گرم برای مصرف کننده 20400 تومان تعیین شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کامران کارگر در گفت وگو با گروه اقتصادی تازه ترین ها، گفت: کارگروه تنظیم بازار قیمت مرغ درب کشتارگاه و قیمت این کالای مصرفی را برای مصرف کننده تعیین و ابلاغ کرد. ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد کارگروه تنظیم بازار قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده را 13 هزار و 100 تومان بعلاوه 10 درصد افزایش و کاهش در استان ها تصویب کرد.”قیمت جدید مرغ اعلام شد” همچنین قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم برای مصرف کننده 6 هزار تومان بیشتر از نرخ مرغ زنده مصوب شده است. ...
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: بر اساس دستور دو جلسه اخیر کارگروه تنظیم بازار قیمت مرغ 5 هزار و 400 تومان در مقایسه با نرخ قبلی 15 هزار تومانی خود 20400 تومان تعیین شد. بر این اساس نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ زنده 14400 تومان و حداکثر قیمت مرغ گرم برای مصرف کننده 20400 تومان تعیین شد. ...
کارگروه ستاد تنظیم بازار قیمت جدید مرغ زنده و مرغ گرم را تعیین کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان از کشف 2 هزار و 160 قطعه مرغ زنده به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 19 هزار تومان و مرغ گرم 24 هزار تومان است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
در حال حاضر قیمت مرغ زنده در بازار 17 تا 17 هزار و 500تومان و مرغ گرم نیز 25 تا 25 هزار و 500تومان است. این قیمت واقعی و تمام شده مرغ با شرایط موجود است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان زنجان گفت: مرغ گرم در استان از امروز به قیمت 20 هزار تومان به فروش می رسد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کشتارگاه همیشه مرغداران را در تنگنا گذاشته و با نازلترین قیمت اقدام به خرید مرغ زنده می کنند ولی موقع توزیع و فروش در بازار قیمت به دو برابر و یا حتی سه برابر عرضه می کنند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۳۶    
تصور کنید بعد از یک روز خسته کننده و پر مشغله برای سرو غذا به یک رستوران محبوب در منطقه ای که زندگی می کنید،می روید تا غذایی که شاید از ابتدای روز آنرا در ذهن خود انتخاب کرده بودید را سفارش دهید که ناگهان بعد از انتظار کوتاه گارسون غذا را برای سرو شما بر روی میز می آورد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از کشف یک هزار و 200 قطعه مرغ زنده قاچاق و بدون مجوز در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان - اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اسدآباد، کشف دام قاچاق در ملایر، کشف 7 فقره سرقت در نهاوند و کشف مرغ زنده قاچاق در تویسرکان عناوین اخبار انتظامی همدان است.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی از افزایش قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 17 هزار تا 18 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 24 هزار و 500 تا 27 هزار تومان است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: به منظور کاهش قیمت دام و گوشت در بازار، خروج دام و مرغ زنده و لاشه گوشت قرمز از این استان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی بیان کرد با توجه به مشکلات تامین نهاده های دامی، مرغداران رغبتی به تولید ندارند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی، گفت: با توجه به افزایش هزینه تمام شده تولید، نرخ 13 هزار تومانی مرغ زنده جوابگوی هزینه های مرغداران نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
قیمت هرکیلوگرم مرغ که بر اساس نرخ مصوب قرار بود حداکثر 15 هزار تومان به فروش برسد به 21 تا 24 هزار تومان افزایش یافته و حتی در مواردی به قیمت 26 هزار تومان به دست مصرف کننده می رسد و مرغ زنده به جای 10 هزار تومان 16.5 تا 18 هزار تومان فروخته می شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
بازرسی شبانه تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از مرغداری ها و کشتارگاه ها انجام شد.
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش هزینه تمام شده تولید، نرخ 13هزار تومانی مرغ زنده جوابگوی هزینه های مرغداران نیست.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۵۶ سایت دیگر  
حبیب اسدالله نژاد در پاسخ به اینکه چرا قیمت مرغ در روزهای اخیر با افزایش مواجه شده است؟ اظهار کرد: به دلیل عدم برنامه ریزی درست در ماه های قبل و عمل نکردن به وعده ها در خصوص تامین نهاده های مورد نیاز واحدهای تولیدی، قیمت مرغ افزایش پیدا کرده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷    
یاسوج- مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از ممنوعیت خروج مرغ زنده از استان تا اطلاع ثانوی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۷    
تهران- ایرنا- قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده امروز (یکشنبه) در مرغداری ها 52 هزار ریال و در خرده فروشی ها 81 هزار ریال اعلام شد که نسبت به یک ماه گذشته کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی از افزایش قیمت مرغ خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم 21 هزار و 660 تومان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان - کشف محموله مرغ زنده قاچاق در تویسرکان، کشف 7 فقره سرقت در اسدآباد و دستگیری سارق و کشف خودروی مسروقه در همدان برخی عناوین اخبار انتظامی همدان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده 15 هزار و 200 تومان و هر کیلو مرغ گرم 22 هزار تومان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با تکذیب قیمت 30 هزار تومانی مرغ در بازار همدان، گفت: با توجه به شرایط قیمتی مرغ زنده امروز قیمت مرغ تا 21 هزار تومان هم می رسد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یک منبع آگاه از تصویب قیمت 13 هزار تومان برای هر کیلوگرم مرغ زنده خبر داد و گفت: این قیمت با در نظر گرفتن 10 درصد کاهش یا افزایش در استان های مختلف تعیین شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: فردا نرخ جدید مرغ اعلام رسمی می شود و شنیده ها حاکی از آن است که نرخ مصوب مرغ زنده 13 هزارتومان تعیین شده است.
یک منبع آگاه از تصویب قیمت 13هزار تومان برای هر کیلوگرم مرغ زنده خبر داد و گفت: این قیمت با در نظر گرفتن 10درصد کاهش یا افزایش در استان های مختلف تعیین شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی از افزایش قیمت مرغ خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 14 هزار و 700 تومان و مرغ گرم 22 هزار تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 14 هزار و 500 تومان و مرغ گرم 21 هزار تومان است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گرگان در خصوص واحدهایی که مرغ زنده توزیع می کنند گفت: با توجه به فصل سرما و اوج گیری بیماری آنفولانزا و کرونا، عرضه مرغ به صورت زنده، خطراتی را برای جامعه به همراه دارد و باید جمع آوری شود. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۳۶    
حمیدی گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و برای پیشگیری از شیوع آنفولانزا باید واحدهای توزیع و فروش مرغ زنده در گرگان جمع آوری شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی از افزایش قیمت مرغ خبر داد و گفت: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 14 هزار تا 14 هزار و 500 تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 20 هزار و 500 تومان تا 21 هزار تومان است.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو اتحادیه مرغداران گوشتی کمبود عرضه ناشی از مشکل تامین دان را علت اصلی افزایش قیمت مرغ در بازار اعلام کرد. عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف 2 هزار و 40 قطعه مرغ زنده قاچاق و خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف 2 هزار و 40 قطعه مرغ زنده قاچاق و خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۳۳    
فرمانده انتظامی شهرستان فامنین گفت: از انتقال هزار و 140 قطعه مرغ زنده قاچاق و بدون مجوز از این شهرستان به تهران جلوگیری شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : حبیب اسداله نژاد نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 13 هزار و 800 تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 20 هزار تومان است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۳   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی از افزایش قیمت مرغ به کیلویی 20 هزار تومان در بازار خبر داد. حبیب اسدالله نژاد از افزایش قیمت مرغ گرم به کیلویی 20 هزار تومان خبر داد و گفت ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو اتحادیه مرغداران گوشتی اظهار کرد که با توجه به افزایش هزینه های تولید، مرغداران در فروش هر کیلو مرغ 4 هزار تومان متضرر هستند. عظیم حجت عضو هیأت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی، با اشاره به اینکه قیمت مرغ نسبت به ابتدای هفته تغییری نداشته است ...