دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۲:۲۴Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه دامپزشکی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان یشرویه از توقیف دوتن روغن مصرفی خوراک دام وطیور بدون مجوز حمل و مشخصات بهداشتی با همکاری نیروی انتظامی شهرستان بشرویه خبر داد.
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد گفت: از ابتدای سال جاری در راستای برون سپاری خدمات درمانی دامپزشکی بیش از 40 نفر فارغ التحصیل رشته دامپزشکی در بخش تشخیص و درمان دامپزشکی شهرستان مشغول بکار شده اند.
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان گنبکی:درمان بیماری آنتروتوکسمی به طور عمده موفقیت آمیز نیست و راهکار مناسب و آسان تر، پیشگیری از بیماری با انجام واکسیناسیون دام، حداقل دو هفته قبل از تغییر جیره غذایی است و شش ماه بعد بایستی تکرار شود.
تمامی پرسنل شبکه دامپزشکی خوسف عضو عوامل برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بودند.
کامیون حمل مرغ زنده فاقد مجوز بهداشتی در شهرستان قاینات با همکاری شبکه دامپزشکی و پاسگاه انتظامی توقیف و اعمال قانون گردید.
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان طبس دکتر محمد جلال هادیان رئیس شبکه دامپزشکی طبس از مناطق عشایری شمال غرب شهرستان طبس در فاصله بیش از یکصد کیلومتر از مرکز شهرستان طبس بازدید بعمل آورد. ...
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان یشرویه دکتر سید حمید عبدی رئیس شبکه دامپزشکی از توقیف دوتن روغن مصرفی خوراک دام وطیور که فاقد مجوز حمل ومشخصات می باشد توسط نیروی انتظامی شهرستان بشرویه خبر داد . ...
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی فردوس : از ابتدای سال جاری بیش از 180 تن گوشت قرمز سالم و بهداشتی از دو کشتارگاه دام شهرستان استحصال گردیده است . دکتر اسماعیلی رئیس شبکه دامپزشکی فردوس اظهار داشت: این مقدار گوشت قرمز حاصل کشتار 5800 راس دام سبک، 176 راس دام سنگین می باشد . ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان درگز از امحا و معدوم سازی حدود 140 کیلوگرم گوشت قرمز و انواع آلایش غیر قابل مصرف در کشتارگاه صنعتی این شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی سبزوار، از ضبط و معدوم سازی 270 کیلوگرم گوشت مرغ و آلایش تاریخ منقضی و فاسد بدلیل تهدید علیه بهداشت عمومی خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: با توجه به در پیش بودن سال نو و استقبال شهروندان از خرید ماهیان قرمز، این اداره کل به عنوان تنها مرجع کنترل بهداشتی ماهیان قرمز در استان، مراکزی را جهت فروش اینگونه ماهیان ...
صدای زرند   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان کوهبنان به نقل از رییس این شبکه دامپزشکی خبر داد: طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه نوروز 1403 و ماه مبارک رمضان با حضور 4 اکیپ ثابت و سیار از کارشناسان نظارت و بازرسی بهداشتی مراکز عرضه فرآورده های خام دامی آغاز شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی مه ولات، از واکسیناسیون تمامی سگ های صاحبدار شعاع سه کیلومتری کانون بیماری هاری در شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۲    
روابط عمومی شبکه دامپزشکی سبزوار، از نظارت مستمر بر فعالیت کشتارگاه های دام و طیور شهرستان به منظور تامین فرآورده های خام دامی سالم و با کیفیت خبرداد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حامد شمس، رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان درگز، اعلام کرد: اخذ مجوز بهداشتی قرنطینه ای محموله های پوست و پشم و مو منوط به تأیید کارشناس دامپزشکی پست قرنطینه دامی مرز لطف آباد است که این امر محقق نخواهد شد مگر بازدید و بررسی دقیق کانتینر حمل فرآورده های خام دامی صورت گیرد. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۷    
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، از نظارت بهداشتی بر بیش از یک هزار و 800 محموله گوشت مرغ تازه به مقدار چهار هزار و 700 تن از ابتدای سال 1402 در شهرستان طرقبه شاندیز خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، از معاینه بالینی یک بهله عقاب توسط کارشناسان شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۱    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بیرجند از بازرسی واحد های عرضه فرآورده های خام دامی با نزدیک شدن به ایام نوروز و ماه مبارک رمضان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی سبزوار، کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان شهرستان، در راستای ارتقا کیفیت محصولات تولیدی، بطور مستمر تحت بازرسی و نظارت بهداشتی دامپزشکی قرار دارند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان کاشان، در پی گزارش بیماری در تعدای از گله های مناطق کوهستانی این شهرستان اکیپ مبارزه با بیماری های دامی شبکه به سرپرستی دکتر رضوان از این مناطق بازدید کردند ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا صادقی پورریاست شبکه دامپزشکی شهرستان سیرجان میهمان نشریه سخن تازه بود و در طرح پرسش وپاسخ از مسئولان شرکت نمود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان نطنز گفت: در راستای پیشگیری از بیماری تب برفکی از ابتدای سال جاری تا کنون 138 هزار و 873 راس دام سبک و سنگین علیه این بیماری با استفاده از توان بخش دولتی و خصوصی در شهرستان نطنز واکسینه شده اند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، از انجام گشت مشترک ادارات دامپزشکی و صنعت معدن تجارت، از داروخانه های دامپزشکی شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مسعود اسدی پور رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بم با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی درخصوص بارندگی ها و سرما گفت : با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی ، دامداران و عشایر از چرای دام در حاشیه رودخانه ها، مناطق مستعد صاعقه و رعد و برق خودداری کنند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی سبزوار، از انجام هشت هزار و 337 آزمایش تخصصی و کنترل کیفی در آزمایشگاههای دولتی و خصوصی دامپزشکی خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان ریگان عنوان کرد: شرکت کنندگان در این کلاس علاوه بر آشنایی با بیماری های مشترک انسان و دام، آموزش های لازم را در باره نحوه کنترل بیماری های دامی، پیشگیری از ابتلا به بیماری و واکسیناسیون دام فرا گرفتند.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان بردسیر گفت: در بازرسی از یک منزل مسکونی با دستور مقام محترم قضایی مقدار 98 لیتر داروی غیرمجاز دست ساز زنبورعسل با نام MBO کشف و ضبط گردید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، از انجام 2350 مورد پایش و مراقبت بیماری بروسلوز از ابتدای سال 1402 در شهرستان طرقبه شاندیز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی کرمان گفت: بیماری آنتروتوکسمی با تغییر ناگهانی در جیره دام بروز کرده ومی تواند منجر به مرگ دام شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای نظارت بهداشتی بر کشتار دام و جلوگیری از بیماری های قابل انتقال بین انسان و دام کارشناسان نظارت شبکه دامپزشکی قاینات مستقر در کشتارگاه دام اقدام به حذف و معدوم سازی لاشه یک راس گوساله نمودند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی سبزوار، از ابتدای سال جاری تا کنون 8699 بازدید ادواری و مستمر از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی شهرستان انجام شده که منجر به ضبط و معدوم سازی 41 تن فرآورده غیر بهداشتی شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۲    
دوره های آموزشی - ترویجی آشنایی با بیماری های قابل انتقال از دام به انسان توسط شبکه دامپزشکی قاینات برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه گفت :یکی از اصلی ترین اقدامات در کنترل جمعیت حیوانات بلاصاحب عقیم سازی و جلوگیری از زاد و ولد آنها می باشد که باعث ارتقاء سطح بهداشت عمومی وکاهش مخاطرات بیماری های مشترک بین انسان و حیوانات از جمله سالک ، کیست هیداتیک و هاری می گردد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر علیرضائی به عنوان معاونت فرهنگی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان منصوب نمود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی سرایان با بیان اینکه مبارزه با بیماری تب مالت تنها با واکسیناسیون امکان پذیر نیست گفت: یکی از بهترین راه ها برای ریشه کنی و مبارزه با این بیماری حذف دام های آلوده با پشتوانه بیمه است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی رشتخوار، از انجام واکسیناسیون رایگان 200 هزار نوبت سر دام علیه بیماری تب برفکی در دام های سبک و سنگین شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۲    
واحد نظارت بر بهداشت عمومی شبکه دامپزشکی اسفراین اقدام به برگزاری گشت مشترک جاده ای یکروزه با همکاری پلیس راه کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، از انجام بیش از 3800 مورد نظارت بهداشتی و ارجاع 154پرونده تخلف به مراجع قضایی از ابتدای سال 1402 در شهرستان طرقبه شاندیز خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ترانزیت 22 تن سالامبور گاوی از مبدا کشور قزاقزستان، با نظارت شبکه دامپزشکی درگز، انجام شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
واکسیناسیون هاری در شبکه دامپزشکی بجستان، در سال جاری صد در صد تحقق یافت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، در این جلسه در خصوص رفع نواقص فنی و بهداشتی مراکز و لزوم رعایت قوانین و دستورالعمل های سازمان دامپزشکی کشور موارد لازم و پیشنهادات مطرح گردید. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان خوسف با اهدای لوح تقدیر از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان تقدیر نمود.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دهمین مرحله از واکسیناسیون رایگان طیور بومی شهرستان کوهبنان علیه بیماری نیوکاسل توسط شبکه دامپزشکی این شهرستان آغاز شده و تا پنجم فروردین ماه 1403 ادامه خواهد یافت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، جلسه هماهنگی رزمایش جهاد ملی امنیت غذایی در محل شبکه دامپزشکی سنندج با حضور سرپرست شبکه دامپزشکی سنندج و مسئول بسیج جامعه کشاورزی سپاه این شهرستان برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمان گفت: طرح واکسیناسیون طیور بومی در مناطق روستایی و عشایری علیه بیماری نیوکاسل در شهرستان کرمان آغاز شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۲    
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، از صدور 83 مورد گواهی بهداشتی قرنطینه ای حمل جوجه تخم گذار یک روزه، از ابتدای سال در شهرستان طرقبه شاندیز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: طرح مایه کوبی طیور بومی این شهرستان علیه بیماری نیوکاسل به صورت رایگان و با مشارکت 2 تیم دامپزشکی آغاز شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی سبزوار، بعد از نظارت و آزمایش های ضروری، 1955 فقره گواهی بهداشتی قرنطینه ای جهت حمل 27 هزار و 800 تن شیر خام صادر گردید.