دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۱۲:۱۵Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه دامپزشکی»

روابط عمومی شبکه دامپزشکی از آغاز واکسیناسیون رایگان طیور بومی شهرستان علیه بیماری نیوکاسل همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۴۴ دقیقه پیش    
روابط عمومی شبکه دامپزشکی تربت حیدریه از ایمن سازی جمعیت دامی این شهرستان از طریق مصرف یک میلیون و 26 هزار دز واکسن دامی خبر داد.
جلسه بررسی فرایند سونو گرافی دام آبستن با حضور دکتر مصدق نماینده نظام دامپزشکی استان و کلینسین های فعال در این حوزه در محل شبکه دامپزشکی برگزار گردید.
جلسه هماهنگی جهت آموزش دامداران در مورد بیماری های واگیر بین انسان و دام در محل شبکه دامپزشکی شهرستان برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نطنز گفت: برگزاری دوره های آموزشی با حضور بهره برداران، تلاشی است در جهت تحقق اهداف و اجرای برنامه های آموزشی و ترویجی سازمان دامپزشکی کشور
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۲    
مهم ترین و اصلی ترین روش نگهداری طولانی مدت گوشت، " انجماد" است که به وسیله تونل های انجماد در واحد خاص و بسته بندی تحت نظر دامپزشکی امکان پذیر خواهد بود. انجماد اصولی در این واحدها اجازه می دهد که گوشت در دمای انجماد تعریف شده حتی تا یک سال نگهداری شود . ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین و اصلی ترین روش نگهداری طولانی مدت گوشت را روش "انجماد" برشمردند که این انجماد بوسیله تونل های انجماد در واحد خاص و بسته بندی تحت نظر دامپزشکی امکان پذیر می باشد و انجماد اصولی گوشت در این واحد های اجازه می دهد که بتوان گوشت را در دمای انجماد تعریف شده حتی تا یکسال نگهداری کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۱    
رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان به همراه جمعی از همکاران با مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان نهبندان دیدار کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۱    
در ارزشیابی فصلی صورت گرفته توسط فرماندار، شبکه دامپزشکی نهبندان رتبه سوم را کسب کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۱    
پایش و مراقبت بیماری های مشترک بین انسان و دام توسط شبکه دامپزشکی شهرستان طبس انجام می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمان گفت: از ابتدای امسال تاکنون، هزارو 593 قلاده سگ در کرمان علیه بیماری هاری واکسینه شده اند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، دکتر خلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان از مصدومیت یکی از همکاران در حین انجام عملیات مایه کوبی لمپی اسکین در شهرستان شوط خبر داد. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان: تعامل و همکاری با ارگان ها و سازمان های مختلف در جهت حفاظت از سرمایه های دامی و پیشگیری از شیوع بیماری ها، همواره از اولویت های اصلی دامپزشکی است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد از هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، خوراک دام و صنایع وابسته و همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزیان و دامپزشکی که از تاریخ 5 لغایت 8 بهمن ماه سال جاری در حال برگزاری می باشد، بازدید کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان فیروزه، میز خدمت اداره دامپزشکی در محل نماز جمعه شهرستان برقرار گردید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی سبزوار از شروع واکسیناسیون رایگان تب برفکی در حداقل 90 درصد دام سبک و سنگین شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ هفته گذشته ششم بهمن ماه جلسه ای با حضور دامپزشکی، شبکه بهداشت، بخشداران، دهیاران و بهورزان بخش شاندیز در خصوص پیشگیری از بیماری مشترک و خطرناک هاری تشکیل شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی رشتخوار از اجرای فاز دوم واکسیناسیون رایگان تب برفکی در این شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خوشبختانه جراحی که توسط کارشناس شبکه دامپزشکی شهرستان بر روی بره ای که مبتلا به بیماری آترزی مقعد بود با موفقیت انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: از ابتدای امسال 21 هزار و 567 کیلوگرم گوشت دام و طیور و فرآورده خام دامی در این شهرستان از چرخه مصرف انسانی خارج شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، دکتر سیما جبرائیلی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان پلدشت با اعلام این مطلب گفت : بیماری لمپی اسکین یک بیماری ویروسی واگیردار با ابتلای بالا در گاو و گوساله است که اغلب بوسیله حشرات انتقال می یابد این بیماری موجب ضایعات پوستی، کاهش تولید شیر ...
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
1401-11-06 17:52 به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی خمینی شهر، دکتر سعید جانبخش رییس شبکه دامپزشکی این شهرستان با اعلام این خبر گفت: در پی بازدید کارشناسان واحد نظارت بر بهداشت عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان خمینی شهر ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، نظارت های بهداشتی بر عرضه فرآورده های خام دامی در واحدهای تحت نظارت شهرستان به صورت مستمر ادامه دارد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی تربت حیدریه گفت: با توجه به فصل شیوع بیماری تب برفکی طرح سراسری واکسیناسیون دام ها علیه بیماری تب برفکی، شروع شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی تربت حیدریه؛ آزمایشگاه های دامپزشکی خصوصی و دولتی شهرستان توسط تیم کارشناسی اداره کل دامپزشکی مورد بازدید قرار گرفتند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر هادی بابایی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان گیلان از شبکه دامپزشکی شهرستان ماسال بازدید وبا رییس و پرسنل این اداره دیدار و گفتگو کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در راستای رصد و پایش کارشناسان نظارت شبکه دامپزشکی بر عرضه عسل در کاشمر به عسل های موجود در یک فروشگاه مشکوک شده و بررسی موضوع در دستور کار بازرسان دامپزشکی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: امسال یک میلیون و 26 هزار و 487 نوبت راس دام سبک و سنگین علیه بیماری های استراتژیک دامی مایه کوبی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
بندرگز- رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بندرگز گفت: از ابتدای سال تاکنون 19 مرکز متخلف توزیع فرآورده های خام در بندرگز به دادگاه معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی اردل گفت: 91 قلم داروی تاریخ مصرف گذشته و قاچاق به ارزش 4 میلیارد ریال از داروخانه های سطح شهرستان ضبط گردید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ پایش و نمونه برداری ادواری از مراکز بسته بندی گوشت، مرغ و تخم مرغ در شهرستان در حال انجام می باشد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی کاشمر از شروع عملیات واکسیناسیون جمعیت دامی شهرستان علیه بیماری تب برفکی با تلاش بخش دولتی و خصوصی از اول بهمن ماه بمدت دو ماه به صورت رایگان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسات هم اندیشی مسئولین فنی بهداشتی داروخانه های دامپزشکی، واکسیناتورهای بخش خصوصی و مسئولین فنی بهداشتی مراکز بسته بندی مواد پروتئینی و مدیران این مراکز با رئیس شبکه دامپزشکی در محل این شبکه برگزار و مطالب ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد، سردار جواد کریمی قدوسی، نماینده محترم مردم شهرستان های مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در بازدید میدانی زمستانی مشترک سه ساعته، که با همراهی دکتر محمد سیاح، رئیس محترم شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
واکسن های منقضی شده توسط کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان مانه و سملقان جمع آوری و معدوم سازی گردید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۵    
دامپزشکی شهرستان درگز؛ نظارت بیشتری در مورد کیفیت عسل های عرضه شده در بازار و همچنین برخورد با متخلفان را در دستور کار خود قرار داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۱    
رئیس شبکه دامپزشکی سرایان از آغاز طرح تب برفکی در جمعیت دام های سبک و سنگین شهرستان خبرداد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۱    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه گفت با توجه به وقوع سرما در هفته گذشته وقطع گاز واحدهای طیور شهرستان بازدیدهای میدانی از واحدهای طیور فعال توسط کارشناسان شبکه انجام گردید
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۱    
سرپرست شبکه دامپزشکی درمیان از آغاز واکسیناسیون تب برفکی در دام سبک و سنگین شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۱    
سرپرست شبکه دامپزشکی درمیان : با تلاش مستمر پرسنل شبکه دامپزشکی درمیان، خوشبختانه مورد جدیدی از بیماری هاری در شهرستان درمیان رویت نگردید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه کاشمر در دیدار رئیس شبکه دامپزشکی و دکتر انصاری دامپزشک سونوگراف کشتارگاه با دادستان کاشمر، حجت الاسلام بلوچ زاده اظهار داشت: برابر مقررات قانونی، کشتار و ذبح دام آبستن مطلقا ممنوع است و ذبح دام ماده نیز باید تحت شرایطی خاص با مجوز دامپزشکی صورت گیرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۴    
طی نه ماهه امسال با نظارت شبکه دامپزشکی نهبندان 6 هزار و 695 راس دام زنده سبک و سنگین از شهرستان نهبندان به سایر شهرستان های کشور صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی مه ولات گفت: پیش بینی می شود در مدت اجرای طرح واکسیناسیون دام بیش از 72 هزار راس دام بصورت رایگان واکسینه شوند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان گرمه از بازدید فرماندار و دادستان این شهرستان از کشتارگاه دام گرمه پس از بهسازی آن خبر داد .
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در 10 ماهه ابتدای سالجاری واحد نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی اسفراین از 5 هزار و800 واحد عرضه فرآورده های خام دامی شامل قصابی ها، مرغ فروشی ها، فروشگاهها و ... بازدید بهداشتی بعمل آورد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ روز گذشته دوم بهمن ماه کلاس آموزشی در خصوص بیماری هاری و اعلام وضعیت بیماری در منطقه برای کلینیسین های بخش خصوصی در شهرستان تشکیل شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان: دکتر محمد اسدی مدیرکل دامپزشکی استان در معیت معاون سلامت و مسئول روابط عمومی این اداره کل با حضور در محل شبکه دامپزشکی شهرستان بروجن، با کارکنان این شبکه دیدار و گفتگو کرد ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یک میلیون قطعه پولت تخمگذار وارد مرغداری های فعال شهرستان شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس شبکه دامپزشکی پلدختر از آغاز عملیات واکسیناسیون جمعیت دامی شهرستان علیه بیماری تب برفکی از اول بهمن ماه سال جاری به مدت یک ماه و به صورت رایگان خبر داد. ...