پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۷:۰۸May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واکسینه»

اسپوتینگ روسیه   ۱ ساعت پیش    
در ایتالیا، یک زن به طور تصادفی شش برابر بیشتر از مقدار مقرر با واکسن فایزر علیه کرونا واکسینه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها- شیب ابتلا در استان اصفهان روند ملایمی را طی می کند و این روند چنانچه پروتکل ها رعایت نشود دوباره تند خواهد شد.
خبرآنلاین: از لژیونرهایی که واکسن کرونا دریافت کرده اند می توان به شجاع خلیل زاده، امید ابراهیمی، سردار آزمون، رامین رضاییان، علی کریمی و مرتضی پورعلی گنجی اشاره کرد که احتمال دعوت آن ها به تیم ملی می رود. ...
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم از واکسیناسیون بیماران خاص علیه کرونا در بیمارستان فرقانی خبر داد.
بهداشت نیوز   ۶ ساعت پیش    
حسینعلی شهریاری گفت: قریب به اتفاق کادر درمان در کشور واکسینه شده اند و آنطور که مطلع هستم برخی از آنان مایل به دریافت واکسن نبودند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد اکثر ورزشکاران با زدن واکسن وارد توکیو خواهند شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: تا کنون 65درصد سالمندان بالای 80 سال استان در برابر کرونا واکسینه شده اند هفته بعد و براساس برنامه وزارت بهداشت گروههای سنی 70 سال به بالا تحت پوشش قرار می گیرند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از واکسیناسیون 70 درصد سالمندان بالای 85 سال علیه ویروس کرونا در هفت شهرستان جنوبی استان کرمان خبر داد.
مهر: معاون دانشجویی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه دانشجویان مستقر در خوابگاه در اولویت واکسیناسیون قرار دارند، از مذاکره با دانشگاه علوم پزشکی تهرابرای تسریع در واکسینه کردن دانشجویان خبر داد. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۱۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از آغاز واکسینه کردن افراد 75 سال به بالا خبر داد و گفت: تا کنون حدود 50 درصد افراد سالمند اصفهان واکسینه و انتظار داریم این اطلاع رسانی جهت واکسینه کردن مابقی سالمندان انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر گفت: حدود 50 درصد از سالمندان بالای 75 سال در بندر ماهشهر واکسینه شده اند و متاسفانه استقبال از واکسیناسیون در شهرستان مناسب نبوده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان_ رئیس مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: میزان آلاینده بودن آب آشامیدنی شهر اصفهان همه روزه آزمایش و بررسی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا از واکسیناسیون یکهزار و 487 نفر در این شهرستان علیه ویروس کرونا خبر داد و از سالمندان بالای 80 سال خواست، فرصت دریافت واکسن را از دست ندهند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۸    
عبدالله پاکاری با اشاره به اتمام مرحله دوم تزریق واکسیناسیون کووید19(کرونا ) به جانبازان و والدین بیش از یک شهید واجد شرایط گیلانی،اظهار کرد:در این مرحله که از اسفند ماه سال 1399 آغاز گردیده بود،جانبازان 50 تا 70 درصد و والدین معظم شهدای بیش از یک شهید استان واکسینه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۳    
از آغاز شیوع ویروس کرونا در استان زنجان، ابتلای 86 هزار و 100 نفر به بیماری کووید 19 در تست های آزمایشگاهی تایید شده، که ابتلای 277 نفر از این آمار طی 24 ساعت گذشته گزارش شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - فرماندار شهرستان دماوند از تزریق دو هزار و 823 دز واکسن کووید 19 در این شهرستان به گروه های هدف خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: با توجه به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا معلمان و اساتید دانشگاهی از مردادماه واکسینه می شوند تا بتوانند در مهرماه سال 1400 با حضور در مدارس به کار آموزش دانش آموزان ادامه دهند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان خوانسار گفت: جمعیت بالای 80 سال سن در شهرستان خوانسار هزار و 360 نفر است که تا کنون 54 درصد آنها واکسینه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری، گفت: در سه ماه اول دولتم تمام مردم را مقابل بیماری کرونا واکسینه می کنم و معتقدم باید فضای مجازی مدیریت شود تا همه مردم بتوانند از آن به طور صحیح بهره مند شوند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان - کانال تلگرامی جام جم ویدیویی در رابطه با ناقل بود افراد واکسن زده منتشر کرد: بسیاری از محققان و متخصصان خارجی معتقدند بعد از واکسیناسیون ممکن است فرد همچنان آلوده به ویروس باشد، اما احتمال بیماری جدی تقریبا صفر است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وقت آن رسیده که با توجه به واکسینه شدن کادر درمانی و انجام تدریجی واکسیناسیون رده های مختلف از مشاغل پرخطر و سالمندان و همچنین بهبود در روند تامین واکسن های مورد نیاز(خارجی و داخلی)، مسئولان ذیربط در وزارت بهداشت و ستاد کرونا، با نگاهی ویژه به هنرمندان و عوامل پروژه های در حال تولید ...
پرسش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۰    
محمدرضا آهنچیان گفت: از آنجا که دانشجویان در رفت و آمد مداوم در شهر و بین شهرها هستند، واکسیناسیون دانشجویان تضمین کننده قطعی برای برگزاری آموزش به صورت حضوری نیست و این امر موکول به وضعیت کلی کشور از نظر همه گیری بیماری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۳    
قمیشی از واکسیناسیون 10 هزار در دزفول نسبت به کرونا خبر داد و گفت: با تولید و عرصه واکسن تولیدی گروه های سنی دیگر نیز واکسیناسیون می شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۸    
روز سه شنبه مورخ بیستم ویکم اردیبهشت ماه دختران دارای معلولیت بالای 15 سال مسرور در مرحله اول توسط پرسنل شبکه بهداشت و درمان واکسینه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: تاکنون 70 درصد سالمندان بالای 85 سال و97 درصد پرسنل دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از نظر بیماری کرونا واکسینه شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس جمهور گفت: هر روز یک تکه از دیوار بلند تحریم پایین می ریزد و خراب می شود و اگر همه دست به دست هم بدهیم در یک زمان کوتاهی برچیده می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته از تیم های ملی بزرگسالان بانوان ایران، تست کرونا گرفته شد. این در حالی است که تیم ملی بزرگسالان فوتبال مردان چند روز پیش واکسن کرونا دریافت کرده بودند! ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان ورامین گفت: در ورامین، حدود سه هزار واکسن کرونا تزریق و 830 نفر از سالمندان علیه بیماری کرونا واکسینه شدند
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: با توجه به وضعیت جغرافیایی شهرستان و همجواری با استان هایی که درگیر کرونای جهش یافته هستند، کرونای آفریقای جنوبی و هندی به شدت اردستان را تهدید می کند. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که یحیی گل محمدی از شاگردان خود خواسته بود بعد از دربی واکسن بزنند اما ملی پوشان پرسپولیس بالاجبار روز دوشنبه واکسینه شدند!
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
آنطور که شنیده می شود فدراسیون فوتبال قصدی برای واکسینه کردن تیم ملی بانوان کشور ندارد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: بنده مذاکرات روزانه وین را مطالعه می کنم و می بینم که دیوار بلند تحریم هر روز تکه ای از آن به پائین می ریزد و خراب می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۹    
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر از واکسیناسیون 75 درصد سالمندان شهرستان کاشمر بر علیه ویروس کرونا خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه بعضی ها واقعیت ها را نمی بینند و سیاه نمایی می کنند، تأکید کرد: عده ای فکر می کنند اگر چهره دولت را سیاه کنند چهره نظام سفید می شود. این کم عقلی را کجا ببریم؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ما همه تلاش خود را برای خرید واکسن انجام می دهیم و من به ملت عزیز ایران قول می دهم و وزیر بهداشت نیز قول می دهد که در دولت دوازدهم بتوانیم تمام افراد پر خطر را انشالله واکسینه کنیم.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
با توجه به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا معلمان و اساتید دانشگاهی از مردادماه واکسینه می شوند تا بتوانند در مهرماه سال 1400 با حضور در مدارس به کار آموزش دانش آموزان ادامه دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مسوول بهداشت و درمان زندان های سیستان و بلوچستان گفت: با همکاری و تعامل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به کارکنان و مراقبان اداره زندان زاهدان واکسن کرونا تزریق شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اسلامشهر- فرماندار اسلامشهر از راه اندازی مرکز خودرویی واکسیناسیون کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: 11 هزار و 500 نفر در اسلامشهر واکسینه شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام روحانی، رئیس جمهور گفت: تحریم ظلم مستقیم به فقیرترین افراد جامعه و ظلم به بیماری است که دارو ندارد یا ناچار است گران بخرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت برزیل از واکسینه شدن تیم اعزامی این کشور به المپیک توکیو خبر داد و اعلام کرد سهمیه مازادی نیز در اختیار دولت قرار می گیرد. به گزارش ایسنا و به نقل از واشنگتن پست، دولت برزیل قرار است واکسیناسیون ورزشکاران، مربیان ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور: واکسن کرونا سوهان قم نیست که فراوان باشد. قول می دهیم همه افراد پرخطر را تا پایان دولت واکسینه کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۱    
رئیس جمهور گفت: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در دولت دوازدهم بتوانیم تمام افراد پرخطر را واکسینه کنیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: به مردم قول می دهم که تا پایان دولت دوازدهم تمام افراد پرخطر یعنی چیزی حدود 13 تا 14 میلیون نفر را در برابر کرونا واکسینه کنیم.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ماجرای واکسن زدن ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی ژاپن در این کشور جنجال زیادی به پا کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مینو محرز در گفتگو با مهر ، تنها راهکار مقابله با ویروس کرونا را واکسیناسیون دانست و گفت: تا همه مردم واکسینه نشوند این ویروس از بین نمی رود اما تا آن زمان رعایت فاصله گذاری فیزیکی، زدن ماسک و شستن دست همچنان اصل پیشگیری است و باید رعایت شود. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره چگونگی واکسیناسیون معلمان و دانش آموزان گفت: برنامه ما این است که معلمان و دانش آموزان از مردادماه واکسینه شوند تا قبل از بازگشایی مدارس، فرصت کافی برای تزریق دوز دوم هم داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
8 هزار و 600 نفر از سالمندان چهارمحال و بختیاری ضد بیماری کووید 19 واکسینه شدند.