پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۵:۱۴Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واکسینه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
با توجه با آغاز فصل سرما و احتمال شروع موج ششم کرونا مردم باید برای واکسینه شدن در مقابل ویروس کرونا عجله کنند.
سفیر افلاک   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رحیمی گفت: 80 درصد اصناف استان لرستان علیه بیماری کرونا، واکسینه شدند.
نوری شادکام: واکسینه شدن هم استانی ها موجب شده تا تعداد مبتلایان به بیماری شدید و نیازمند به بستری در موج ششم نسبت به موج های قبلی کاهش یابد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرماندار سامان با اشاره به لزوم اجرای واکسیناسیون مقابله با ویروس کرونا گفت: تاکنون 83/3 درصد جمعیت هدف بالای 12 سال این شهرستان دُز نخست واکسن علیه ویروس کرونا را دریافت و تزریق کرده اند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: اصنافی که واکسینه نشده باشند، از خدماتی که از جانب تشکل ها ارائه می شود محروم خواهند شد. همچنین برای واحدهای غذایی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده و واکسیناسیون نشده باشند، جریمه در نظر گرفته شده یا اینکه مانع ادامه فعالیت این گونه واحدها خواهیم شد.
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه 74درصد دانش آموزان واکسینه شدند گفت: از 15 آبان باید مدارس متوسطه دوم کارشان را با الگوی مدیر آغاز کنند. مدارس متوسطه اول نیز از ابتدای آذرماه بازگشایی می شوند.
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان امین اصفهان گفت: در حال حاضر 130 بیمار کرونایی در این بیمارستان بستری هستند این میزان بستری شدگان تقریباً یک سوم عددی است که در اوج پیک پنجم کرونا داشتیم و به طور میانگین در هر 24 ساعت تعداد 20 بیمار جدید به تعداد مبتلایان کرونا افزوده می شود.
فرارو   ۴ ساعت پیش    
فرارو بر اساس یک مطالعه جدید افرادی که در مقابل بیماری کووید 19 واکسینه شده اند، نه تن ها احتمال مرگ ناشی از این ویروس در آن ها کم تر است، احتمال مرگ آن ها در ماه های پس از واکسیناسیون به هر علت دیگری نیز کم تر است ...
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
روند واکسیناسیون در ایران طی هفته های اخیر شکل بسیارخوبی به خود گرفته و طیف وسیعی از جامعه به واسطه ورود حجم زیادی از واکسن در برابر ویروس منحوس کرونا واکسینه شده اند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه 65 درصد جمعیت کل آذربایجان شرقی را افراد بالای 12 سال تشکیل می دهند، گفت: 79 درصد از جمعیت استان در این بازه سنی بر علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: از چندروزگذشته باتوجه به پایشهای صورت گرفته و تستهای پی سی آری که انجام شده در هر 100 نفر بین 15 تا 20 نفر مبتلا به کرونا مشاهده شده است.
عصر اترک   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: تا کنون بیش از 80 درصد گروه سنی بالای 18 سال در استان واکسینه شده اند که بالاتر از میانگین کشوری است.
مدیر ندامتگاه قزلحصارکرج می گوید برای پیشگیری و مهار کرونا، تمام مددجویان این ندامتگاه در 2 مرحله واکسینه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۰:۱۵    
کارشناسان تخمین زده اند که برای تحقق ایمنی جمعی لازم است بین 60 تا 90 درصد افراد جامعه واکسینه شوند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کریم سلیمانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد 14 هزار و 300 داشن آموز دز نخست را تزریق کرده و هزار و 750 دانش آموز دیگر نیز با دریافت هر 2 دز نسبت به این بیماری واکسینه شده اند، وی ادامه داد: درحال حاضر بیش از 70 درصد از [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۴    
قدیر بابیان اینکه 63 درصد از افراد بالای 18 سال در استان قم واکسینه شده اند گفت: برای گسترش واکسیناسیون در استان نیازمند یک حرکت جهادی هستیم تا بتوانیم به میانگین کشوری و حتی بالاتر از آن برسیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح محدودیت تردد های شبانه بعد از 11 ماه از اجرایی شدن در جلوگیری از شیوع کرونا نقشی ایفا نکرده است.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
درصد جمعیت استان معادل 600 هزار نفر نیز به طور کامل علیه ویروس کرونا واکسینه(تزریق هر 2 نوبت) شده اند | آمار واکسیناسیون نوبت اول کرونا در استان همدان نسبت به نرم کشوری پنج درصد و در هر 2 نوبت نیز سه درصد از میانگین کشوری بالاتر است.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با تاکید بر اثربخشی واکسن های کرونا گفت: بیش از 90 درصد افرادی که بر اثر کرونا جان خود را از دست می دهند، افراد غیر واکسینه هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۵    
مجتبی جانعلی با بیان این که " البرز در هر 23 رشته المپیاد استعدادهای برتر کشور حضور خواهد داشت " بر لزوم برنامه ریزی برای حضور پر رنگ قهرمانان البرز در المپیک آینده تأکید کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با اعلام آمادگی سرویس های مدارس برای بازگشایی حضوری مدارس، گفت: رانندگان سرویس های مدارس در صورتی می توانند فعالیت کنند که کارت واکسیناسیون داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۱    
با زدن واکسن خود را در مقابل بیماری کرونا ایمن و واکسینه کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۶    
ماموران بهداشت با حضور در محل زندگی افراد خاص، آن ها را واکسینه کردند و این عمل به منظور کاهش شهر های قرمز رنگ برای قطع زنجیره همه گیری کرونا در حال انجام است.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، در مراسمی که روز چهارشنبه در مقر فرماندهی یگان های ویژه ناجا برگزار شد دومین مرحله از فاز دوم واکسیناسیون سیار و هوشمند کرونا از سوی یگان های ویژه با حضور علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران و همچنین شماری از فرماندهان ارشد یگان های ویژه آغاز شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۵    
شهردار اصفهان در بازدید از روند واکسیناسیون در مرکز گلستان شهدای اصفهان از افرادی که هنوز اقدامی برای تزریق واکسن نکرده اند خواست هر چه سریعتر علیه کرونا واکسینه شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۱    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ،بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی شیراز / آمار کرونا در فارس با خیزی آرام در حال افزایشِ و تعداد جانباختگان هم دو رقمی شده / با هدف مقابله با کرونا واکسیناسیون در فارس همچنان با سرعت ادامه دارد ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن مرادی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: استقبال روستاییان این شهرستان از تزریق واکسن کرونا بسیار ضعیف است از این رو شعار فردا برای واکسیناسیون دیر است و همین امروز برای واکسن اقدام کنید به عنوان یک شعار جدی و مهم تعیین شده تا همه به آن عمل کنند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۵۶    
رکنا_مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام از واکسیناسیون80 درصد کارکنان این اداره کل در برابر کرونا خبر داد
زرک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 74 درصد از جمعیت هدف استان یک دوز از واکسن کرونا و 40 درصد نیز هر دو دوز واکسن را دریافت کرده اند. به گزارش پایگاه خبری زرک ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شهرضا- مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهرضا گفت: تا کنون 70 درصد دانش آموزان 12 تا 18 ساله شهرضایی علیه کرونا واکسینه شدند.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایران آنلاین-مرگ کرونایی در کمین واکسینه نشده ها/ نیاز گروه های پرخطر به دوز بوستر(یادآور) : : رییس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با تاکید بر اثربخشی واکسن ها در برای کووید 19 گفت: بیش از 90 درصد افرادی که بر اثر کرونا جان خود را از دست می دهند، واکسینه نشده ها هستند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
سلامت نیوز :بیش از 8 ماه از آغاز واکسیناسیون در ایران می گذرد و با اینکه بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تاکنون بیش از 52 میلیون نفر دوز اول واکسن و نزدیک به 30 میلیون نفر دوز دوم را دریافت کرده اند، اما هنوز برای رسیدن به ایمنی جمعی و واکسینه کردن کامل گروه هدف که 65 میلیون نفرند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی به همراه خانواده خود با مراجعه به یکی از مراکز تجمیعی واکسیناسیون نسبت به واکسینه شدن خود و خانواده اقدام نمود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: یک میلیون و 460 هزار نفر در این استان دارای شرایط تزریق واکسن کرونا هستند که تاکنون 34 درصد این جمعیت با دریافت هر 2 دُز، به طور کامل واکسینه شده اند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: در 24 ساعت گذشته 21 هزار و 335 نفر واکسینه شدند که با احتساب این تعداد مجموع واکسینه شدگان در استان به سه میلیون و 201 هزار و 3 نفر رسید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، در نشست امروز ستاد مدیریت کرونا در دانشگاه از پیشتازی استان فارس در انجام واکسیناسیون کامل علیه کروناویروس در کشور، خبر داد و افزود فارس با واکسیناسیون 56 درصد افراد بالای 12 سال در بین سایر استان های کشور رتبه نخست را دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- معاون قرارگاه پدافند زیستی کشور گفت: راه اصلی مهار ویروس کرونا و اطمینان بخشی در جامعه واکسیناسیون حداکثری است و با واکسینه شدن بخش قابل توجهی از جامعه، زمینه کنترل و مهار بیماری کرونا فراهم می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رضا فدایی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به روند واکسیناسیون کرونا برای گروه های هدف در استان اصفهان، اظهار کرد: حدود سه میلیون و 50 هزار نفر یک نوبت و حدود یک میلیون و 900 هزار نفر دو نوبت واکسن دریافت کرده اند و به این ترتیب حدود 69 درصد از مردم تاکنون یک نوبت و قریب به 43 درصد دو نوبت ...
اقتصاد آنلاین / خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
لطیفی گفت: در مجموع حدود 89.5 درصد از کارکنان دولت دوز اول و دوم واکسن کرونا را زده اند که 65 درصد دوز اول و 25 درصد هم هر دو دوز را دریافت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۰    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: تا کنون بیش از 85 درصد از دانش آموزان بالای 12 سال در فردیس واکسینه شده اند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۴    
مرصاد نیوز: معاون شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب گفت: 71 درصد از مناطق روستایی سرپلذهاب واکسینه شدند که این مربوط به چند منطقه خاص هست که من خواهش می کنم از همه مردم و جمعیت روستایی شهرستان که برای واکسیناسیون همین امروز اقدام کنند.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
76 درصد جمعیت بالای 12 سال کشور از واکسیناسیون استقبال کردند و 46 درصد 2 دوز واکسن زده اند و به طور کامل واکسینه شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- فرماندار قشم گفت: 79 درصد از دانش آموزان این شهرستان در برابر کرونا واکسینه شدند که این امر روند حضوری شدن کلاس ها را تسهیل می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان اندیکا در وضعیت آبی قرار دارد و در شهر های استان خوزستان کمترین میزان فوتی های ناشی از کرونا را در شهرستان اندیکا داشته ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد گفت: تعداد دانشجوی ثبت نام شده در دانشگاه آزاد در نیم سال جاری 2 هزار و 100 نفر است که حدود یک هزار و 700 نفر انتخاب واحد کرده اند و ثبت نام دانشجویان ارشد ادامه دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تاکنون 75 درصد از مادران باردار زیر پوشش این دانشگاه نسبت به ویروس کرونا واکسینه شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز اعلام کرد که براساس آخرین آمارها، 56 درصد از افراد بالای 12 سال در فارس هر 2 دُز واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مقام های استرالیا رسما به شهروندان واکسینه شده این کشور اجازه دادند به خارج از مرزهای کشور سفر کنند.