یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۱:۴۲Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون بهداشتی»

رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رکنا: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از شناسایی 4 بیمار مبتلا به تب خونریزی دهنده کریمه کونگو از ابتدای سال تاکنون در استان یزد خبر داد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، گفت: 560 پزشک خانواده شهری و 300 پزشک خانواده روستایی از غرب تا شرق مازندران به مردم خدمات پزشکی ارائه می کنند.
فاخته نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ابتلا به بیماری تب مالت در این استان طی سال های 1399 تا 1401 حدود چهار برابر افزایش یافته است. 1402-03-20 09:01 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اهتمام این معاونت برای طرح شناسایی مادران باردار، گفت: این طرح درباره ضرورت تحقق جوانی جمعیت در کشور است و باید با قدرت دنبال و پیگیری شود.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد شایع ترین عامل بستری زنان در بیمارستان را پوکی استخوان دانست و گفت: برای زنان این خطر بیش از خطر سرطان پستان، تخمدان و رحم است.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۲    
بمنظور بررسی روند اجرای برنامه پزشک خانواده شهری، به دعوت دکتر جاودان رئیس دانشگاه علوم پزشکی، دکتر فرشیدی معاون بهداشتی وزیر بهداشت با همراهی دکتر ذاکری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهت استقرار برنامه کشوری پزشک خانواده در شهرستان بندرلنگه حضور یافت
نشست مشترک معاون بهداشتی وزیر به دعوت رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با هدف برنامه ریزی و نظارت بر اجرای برنامه پزشکی خانواده در سالن اجتماعات دانشکاه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
روشهر- معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: براساس آمارهای موجود 57 درصد جمعیت بانوان میانسال شهرستان دیر دچار اضافه وزن و چاقی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۳    
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی خلخال گفت: مسائل مربوط به ازدواج و جوانی جمعیت یک مسئله فرابخشی است و ازدواج آسان و موفق نیازمند همکاری آحاد جامعه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: کم کاری تیروئید بدو تولد یکی از علل عقب ماندگی ذهنی در نوزادان بوده و تشخیص دیر هنگام موجبات عقب ماندگی ذهنی را فراهم خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه با اقدامات انجام شده برای تامین آب تا پایان هفته مشکل کدورت آب مرتفع خواهد شد، گفت: سلامت آب خط قرمز این مرکز است، در محلاتی آب کدورت دارد، مردم از آب را به مدت پنج دقیقه بجوشانند و پس از خنک شدن استفاده کنند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، روستای میلکی از توابع شهرستان پارسیان و روستای رودبار از توابع شهرستان بندرخمیر و شهر بندرخمیر را به عنوان روستا و شهر بدون دخانیات معرفی کرد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: بیماران روانی مزمن در مرکز توانبخشی لقمان این شهر خدمات دندانپزشکی رایگان دریافت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون بهداشتی وزیر بهداشت و درمان گفت: در برنامه پزشک خانواده قطعا افرادی که از این طریق ارجاع داده شوند و به بیمارستان ها معرفی شوند، درصد پرداختی شان برای بستری کمتر خواهد بود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۲۳    
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه گفت: غده تیرویید یکی از غددی است که نقش بسیار مهمی در رشد و متابولیسم بدن دارد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: یکی از ضروریات تشکیل خانواده موفق، آموزش نحوه تعامل صحیح با همسر است، خانواده جدید بامحبت آغاز می شود، محبت شکل گرفته با ازدواج، موجود لطیف و ارزشمندی است که نیازمند مراقبت است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، محسن میرزائی به مناسبت هفته جهانی اطلاع رسانی تیروئید( چهارم تا 10 خرداد)، پوشش غربالگری کم کاری تیروئید نوزادان در استان یزد را 100 درصد اعلام کرد و افزود: بهترین زمان انجام نمونه گیری بین روزهای سوم تا پنجم تولد است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج_ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: فروش دخانیات به افراد زیر 18 سال ممنوع است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از بهره مندی 7 هزار و 943 نفر از آموزش های پیش از ازدواج با شرکت در دوره های آموزشی برگزار شده در 14 ماه گذشته خبر داد و گفت: طبق ماده 38 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد پوشش غربالگری کم کاری تیروئید نوزادان در استان یزد را 100 درصد اعلام کرد و گفت: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون نزدیک به 1600 نوزاد مبتلا شناسایی شده است.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۳    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز از وجود تبلیغات سیگار بر روی کیف و کوله پشتی های دخترانه به عنوان شگردهای تبلیغاتی نام برد و رسانه ها را در آگاه سازی جامعه و تنویر افکار عمومی تاثیرگذار دانست.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۲    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز از وجود تبلیغات سیگار بر روی کیف و کوله پشتی های دخترانه به عنوان شگردهای تبلیغاتی نام برد و رسانه ها را در آگاهسازی جامعه و تنویر افکار عمومی تاثیرگذار دانست.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، تشخیص و درمان به موقع کم کاری مادرزادی غده تیروئید را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت :عدم تشخیص و درمان به موقع این بیماری می تواند باعث ایجاد عوارض جبران ناپذیر مغزی گردد اما خوشبختانه این بیماری از زمان اجرای برنامه غربالگری دوران نوزادی قابل ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از تبلیغات دخانیات سخن به میان آورد و گفت: گاهی بر روی یک کوله پشتی دخترانه یک عکس سیگار با برند مشخص را می بینیم که این تبلیغ دخانیات است.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه بیماری وبا همراه با گرم تر شدن هوا شیوع پیدا می کند و در حال حاضر هنوز در کشور وارد فاز افزایشی نشده است گفت: بیشتر چالش ما با این بیماری در فصول گرم سال و ایام مسافرت ها است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: پوشش غربالگری کم کاری تیروئید در خراسان جنوبی به 99.7 درصد رسیده و میزان بروز این بیماری در جمعیت زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی 4.78 در هر هزار تولد زنده است.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۰    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: نرخ رشد جمعیت استان در سال 1400 معادل 0/74 درصد بوده است که این شاخص ال گذشته به دلیل کاهش مرگ و میر ها، به 0/8 درصد ارتقا یافته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بر ضرورت غربالگری نوزادان 3 الی 5 روزه از نظر ابتلا به کم کاری تیروئید تاکید کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان، دکتر محسن بارونی معاون بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان کرمان با اهداء لوح تبریک به از مدیر کل دامپزشکی استان کرمان تقدیر نمود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران : تعداد موالید پنج سال گذشته در استان 45 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: هفت هزار و 500 اثر به دبیرخانه جشنواره دانش آموزی استانی ایران، جوان بمان ارسال شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۵:۴۵    
ایسنا/مرکزی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: استان مرکزی از نظر ابتلا به بیماری کووید 19 شرایط آرامی را سپری کرده و ابتلا به این بیماری در حال حاضر از تب و تاب افتاده است.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مراسم بزرگداشت هفته ملی جمعیت با شعار "سهم من از جوانی ایران؟" در سالن اجتماعات شهید شاهینی شهر برازجان با حضور فرماندار دشتستان، امام جمعه برازجان، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ،رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و جمعی از مسئولین و مردم این شهر برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۳    
بجنورد- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: اکنون شهرهای بجنورد، اسفراین، فاروج و مانه و سملقان در وضعیت زرد قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۲    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: 77 هزار و 342 نفر در این استان طبق سامانه سیب مبتلا به فشار خون بالا هستند که شهرستان اراک بیشترین مبتلایان را دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: کاهش فشارخون حدود 35تا 40 درصد خطر سکته های مغزی و 20 تا 25 درصد خطر سکته های قلبی را کاهش می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ساوه- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: فرهنگ سازی و فعالیت های فرهنگی در مسئله رشد جمعیت تقویت شود.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور از آمادگی این سازمان برای ثبت خارج از نوبت داروها و اقلام مورد نیاز زنبور عسل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : شاخص ساعتی کیفیت هوا AQI تا ساعت 6 صبح امروز (شنبه 30 اردیبهشت) برای ایستگاه شهر کرمانشاه شاخص 107 رنگ نارنجی، ناسالم برای گروه های حساس (وضعیت هشدار) را نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به کاهش کیفیت هوای استان، گفت: هوای شهرهای پاوه، قصرشیرین و کرمانشاه در وضعیت هشدار قرار گرفت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به صدور هشدار سطح زرد گرد و غبار در خوزستان توصیه کرد: هنگام بروز پدیده گرد و خاک و اعلام هشدار هواشناسی، همشهریان باید رعایت نکات بهداشتی را به منظور حفظ سلامت خود و خانواده ها مورد توجه قرار دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از مردم استان اردبیل خواست جهت تکمیل پرونده پزشکی خانواده و انجام معاینات مختلف به مراکز جامع خدمات سلامت در سطح استان مراجعه نمایند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: بیماری فشار خون قاتل خاموشی است که در کمین 10 درصد جمعیت بالای 36 سال اردبیل قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۱:۵۹    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول:تک فرزندی، آسیب های اجتماعی و فرهنگی به دنبال دارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: بیش از 9 درصد افراد بالای 30 سال با فشار خون بالا در استان اردبیل شناسایی شده اند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: پوشش مکمل یاری آهن و ویتامین دی در مدارس تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سال تحصیلی 1401-1402 به 100 درصد رسید. ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: خراسان شمالی با نرخ باروری 2٫07 نیازمند توجه ویژه در برنامه ریزی های جمعیتی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: 70 هزار بیمار مبتلا به فشار خون بالا زیر پوشش خدمات جامع سلامت همدان هستند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: برای اولین بار در 10 سال گذشته شاخص مرگ و میر مادر در هرمزگان با کاهش همراه بوده و این در صورتی هست که ما شاهد افزایش شاخص مرگ و میر کشوری هستیم و این چیزی نیست مگر به همت ماماها که با گذشتن از خود جانی را احیاء می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: برای اولین بار در 10 سال گذشته شاخص مرگ و میر مادر در هرمزگان کاهش یافت.