یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۴۸Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون بهداشتی»

دنیای اقتصاد : به دنبال سوءاستفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت در نامه ای به رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل فوری معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی را صادر کرد ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/کرمان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در گام چهارم مبارزه با کرونا تست های رپید حدود 7 درصد مثبت بود و اکنون به 14 درصد رسیده و تست های PCR مثبت در دوره قبل کمتر از 25 درصد بود و اکنون تا 35 درصد مثبت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از سیر صعودی ابتلا به کرونا در فروردین ماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: از آغاز محدودیت های مربوط به موج جدید کرونا در قم چهار هزار و 208 مورد نظارت بهداشتی توسط کارشناسان مرکز بهداشت قم انجام شده است.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حیدر زاده از بستری 177 بیمار جدید کرونایی در مراکز درمانی گیلان خبر داد. گیلان صدر: آبتین حیدرزاده امروز ( شنبه، 28 فروردین ) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی و ماسک از راهکارهای مقابله با بیماری منحوس است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: برای 15 هزار و 513 واحد صنفی استان اخطار صادر و 760 واحد متخلف نیز پلمپ شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران معتقد است که با توجه به عادی انگاری مشهود جامعه نسبت به رعایت پروتکل ها در استان وضعیت نگران کننده ای برای این استان در پیش خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان از برکناری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان علی آبادکتول در پی کوتاهی صورت گرفته در اجرای واکسیناسیون پاکبانان در این شهرستان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: فردا بیش از 33 هزار دوز واکسن جدید وارد استان خراسان رضوی می شود و تمام گروه سلامت در بخش خصوصی و دولتی واکسیناسیون می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۱    
گروه استان ها- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از افزایش موارد مثبت بیماری و افزایش درصد مثبت تست های کرونا در استان خبر داد و گفت: روزانه 1000 مبتلای جدید در استان شناسایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مطابق آمار هفته پیش شمار جانباختگان ابتلا به ویروس کرونا در خراسان رضوی دو رقمی شده بطوری که تعداد فوت روزانه ناشی از آن به 10 تا 20 نفر رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۴    
مشهد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مطابق آمار هفته پیش شمار جانباختگان ابتلا به ویروس کرونا در خراسان رضوی دو رقمی شده بطوری که تعداد فوت روزانه ناشی از آن به 10 تا 20 نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۴    
ایسنا/خراسان شمالی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: تاکنون سه هزار و 620 دوز واکسن کرونا وارد استان و تزریق شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۰    
ایسنا/گیلان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: از پنجم اسفند 99 تا 26 فروردین ماه سالجاری تعداد 58 هزار نمونه از افراد مشکوک به کووید 19گرفته شده که از این تعداد 19 هزارو 955 نمونه تستPCR و تعداد 38 هزارو 71 نمونه رپید تست انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: در شبانه روز گذشته 11 نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان جان باختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از تزریق 3 هزار و 620 دز واکسن در استان خبر داد و گفت: تزریق واکسن بر اساس سند ملی واکسیناسیون است لذا مدیران در این حوزه مکاتبه نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم از رتبه بیست و پنجم قم در بین 31 استان کشور و بر اساس نرخ بروز بیماری کرونا در متوسط جمعیت خبر داد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۴    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: روند افزایشی ابتلا به کرونا در استان خراسان رضوی در بخش بستری، سرپایی و فوتی ها همچنان ادامه دارد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: چه باید گفت، وقتی این همه هشدار داده می شود ولی کسی توجه نمی کند، باور کنید ما هم خسته شده ایم. بعضی از مردم به خاطر فشارهای اقتصادی بیرون می آیند و دنبال کسب و کارشان هستند ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام نسبت به روند صعودی کرونا در این استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به روند افزایشی تعداد مبتلایان به بیماری کووید 19 در این استان گفت:هم اکنون تعداد کل بستری شدگان ناشی از کرونا در بیمارستانهای خراسان رضوی هزار و 424 نفر است که این میزان در ابتدای امسال 480 نفر بود.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
در پی سوء استفاده برخی از مسئولین شهری آبادان از سهمیه واکسن پاکبانان و تایید رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان مبنی بر تزریق واکسن به برخی مدیران شهرداری این شهر، وزیر بهداشت دستور عزل فوری معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی را صادر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در پی سوءاستفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی در اسرع وقت را صادر کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در پی سوء استفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی در اسرع وقت را صادر کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۱:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در پی سوء استفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل فوری معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی را صادر کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در پی سوء استفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل فوری معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی را صادر کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۷   + ۶۷ سایت دیگر  
ایسنا: در پی سوء استفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل فوری معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی را صادر کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی سوء استفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت دستور عزل معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی آبادان در اسرع وقت را صادر کرد.
در پی سوء استفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی در اسرع وقت را صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۴۳    
گروه استان ها - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از در اولویت بودن پاکبانان ایلامی برای تزریق واکسن خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در حال حاضر 253 بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان های استان خراسان جنوبی بستری هستند که از این تعداد آزمایش کرونا 124 نفر مثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: پاکبانان بالای 50 سال که درگیر انتقال پسماندهای عفونی هستند جز گروه اولویت دار ما در تزریق واکسن محسوب می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: پنج فوتی ناشی از کرونا طی 24 ساعت گذشته در استان ثبت شده و مجموع فوتی ها تا این لحظه به 702 نفر افزایش یافته است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: در روزهای اخیر در برخی رسانه ها و همچنین شبکه های اجتماعی و مجازی تصاویری از نقشه کرونایی استان مازندران منتشر شده است که از ورود استان به رنگ بندی فوق قرمز یا تیره و همچنین سیاه حکایت دارد. ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تعداد مبتلایان به کرونا در این استان با شناسایی 2 هزار و 146 بیمار جدید طی شبانه روز گذشته به 92 هزار و 103 نفر رسیده است. ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مریم کوشکی امروز 27 فروردین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای شیوع بیماری ویروس کرونا تاکنون 295 هزار و 929 نمونه تست ارسالی انجام شده است. وی تصریح کرد: از این تعداد 291 هزار و 905 نمونه تست جواب داده شده که 92 هزار و 103 نمونه تست مثبت بوده است. معاون بهداشتی و [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۰    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به شناسایی 230 بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته در گیلان گفت: در حال حاضر یک هزار و 50 بیمار کرونایی در گیلان شناسایی و همچنین به 800 بیمار سرپایی نیز ارائه خدمت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تعداد مبتلایان به کرونا در این استان با شناسایی یکهزار و 129 بیمار جدید طی شبانه روز گذشته به 92 هزار و 103 نفر رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد: محدودیت های کرونایی هفته آینده نیز ادامه دارد و در این هفته میزان کنترل شیب صعودی این بیماری مشخص می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: با رعایت دستورالعمل های بهداشتی می توان چرخه انتقال ویروس کرونا را قطع کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری 230 بیمار جدید کرونایی طی شبانه روز گذشته، گفت: به 800 بیمار سرپایی نیز خدمات ارائه شده است.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
آبتین حیدرزاده از تداوم سیر آرام صعودی بیماران کرونایی استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: طی شبانه روز گذشته 221 بیمار جدید کرونایی را بستری کردیم.وی با بیان اینکه در حال حاضر 1050 بیمار کرونایی در سطح بیمارستان های گیلان بستری هستند، افزود: 124 نفر در وضعیت شدیدا بدحال قرار دارند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: کاهش سرعت ابتلا به کووید 19 در استان به رعایت مردم بستگی دارد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
کامبیز مهدی زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از شناسایی 139 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت: مورد جدیدی از فوت ناشی از کرونا در استان نداشتیم و تعداد جان باختگان همان 782 نفر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان وضعیت و موج فزاینده شمار مبتلایان و بستری های کووید 19 در شهر لار را پنجشنبه 26 فروردین بسیار سهمیگن و دهشتناک توصیف کرد و گفت: 45 نفر در بیمارستان امام رضا(ع) بستری شدند.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
دکتر جوانیان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل در حاشیه معدوم سازی قلیانها با اشاره به عزم راسخ برای برخورد با عوامل خطرساز برای سلامتی مردم و شهروندان گفت: در راستای اجرای محدودیت کرونایی و با توجه به شکایتهای مردمی و بازدیدهای انجام شده در طول سال توسط نیروی انتظامی ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۵    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تعداد جان باختگان کرونا در این استان با فوت 13 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته به یک هزار و 483 نفر رسید . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۴    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تعداد جان باختگان کرونا در این استان با فوت 13 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته به یک هزار و 483 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: روند افزایشی ابتلا به کرونا در استان خراسان رضوی در بخش بستری، سرپایی و فوتی ها همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از بستری 60 بیمار کرونایی در بیمارستان قائم (عج) این شهرستان خبر داد.