دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۲۲:۲۶Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شاخص های بهداشتی»

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه ارتقای شاخص های بهداشتی به کار جهادی نیاز دارد، گفت: سازمان منطقه آزاد چابهار از سرمایه گذاران بخش سلامت حمایت می کند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۰:۴۱    
وزیر بهداشت ضمن تشریح برخی پیشرفت های حوزه سلامت بعد از انقلاب اسلامی، گفت: مردم ما واقعا مردم خوبی هستند و الحمدالله حضور مردم بوده که توانسته انقلاب را حفظ کند. ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، بهرام عین اللهی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به پیشرفت شاخص های بهداشتی بعد از انقلاب اسلامی گفت: مهمترین دستاورد سلامت بعد از انقلاب اسلامی سیستم شبکه بهداشت و درمانی بود که در کشور ایجاد شد همچنین ادغام نظام بهداشت و درمان با آموزش پزشکی در وزارت بهداشت باعث شد که ما ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
در زمان پهلوی سرانه پزشک به ازای جمعیت بسیار پایین بود و بخش عمده ای از همین آمار کم را نیز پزشکان خارجی تشکیل می دادند، اما جمهوری اسلامی ایران اکنون علاوه بر بی نیازی از پزشکان خارجی، رتبه اول تولید علم را در منطقه دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۳    
بوشهر- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اوایل انقلاب مشکلات بسیاری حتی در سطح آب شرب وجود داشت ولی با توسعه نظام بهداشتی و احداث خانه های بهداشت این وضعیت از اساس تغییر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۹    
زنجان- بدون شک ایجاد زیرساخت های حوزه بهداشت و درمان به ویژه احداث مراکز متعدد درمانی امروز با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست و استان زنجان نیز از این توسعه بهره مند شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۵:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر سعید کریمی در گفت وگو با ایران اکونومیست، با اشاره به وضعیت سلامت و درمان در کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: یکی از حوزه هایی که بعد از انقلاب جهش خوبی پیدا کرد، حوزه سلامت است. در همین کشور پزشکان هندی، بنگلادشی و.. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: ارتقای مولفه و شاخص های بهداشتی و درمانی تاثیرگذار در کاهش مرگ و میر نوزادان در استان لازم و ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۰    
کارگاه توانمند سازی بیش از 75 مراقب سلامت با هدف ارتقاء شاخص های بهداشتی و سلامتی مدارس برگزار شد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار رشت با اشاره به اراده دولت سیزدهم مبنی بر ارتقاء شاخص های بهداشتی در مناطق کمتر برخوردار، اظهار داشت: با بهره برداری از مرکز خدمات جامع سلامت سلیمانداراب، شاهد سیمای بهتری ارائه خدمات بهداشتی به مردم منطقه خواهیم بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: شاخص های بهداشتی و درمانی شهرستان فردوس دو برابر استاندارد کشور است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سپید، احمد رئیسی شنبه 3 دی در هم اندیشی برنامه حذف مالاریا در استان بوشهر اظهار کرد: متاسفانه به دلیل درگیری بیش از دو سال با کرونا بسیاری از شاخص های بیماری های واگیر و حتی شاخص های سلامتی تحت تاثیر قرار گرفته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دوران مبارزه با کرونا بر بعضی از شاخص های بهداشتی که جزو افتخارات نظام سلامت ما است، سایه انداخته است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زهک گفت: معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل، از همکاری اداره دامپزشکی زهک درخصوص ارتقاء شاخص های بهداشتی در سلامت جامعه قدردانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به پایین بودن بسیاری از شاخص های پیشرفت استان از میانگین کشوری ارتقای این شاخص ها را نیازمند مشارکت خیرین سلامت دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۸    
شیراز - معاون فنی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از ارتقای کمی و کیفی شاخص های بهداشتی و سلامتی در تمامی مناطق استان فارس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سیزدهم اقدامات موثری برای ارتقای شاحص های بهداشتی چابهار از جمله تامین اعتبار بیمارستان پلان، رفع مشکل اعتباری بیمارستان 540 تختخوابی این شهر و احداث مجتمع عالی سلامت در نیکشهر برداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اهمیت توجه به شاخص های بهداشتی برای حفظ و ارتقای سطح سلامت و پیشگیری از بیماری های واگیر در سطح جامعه، تحقق این هدف را نیازمند عزمی جدی و مشارکتی همگانی دانست.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی سید محمد موسوی میرزائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بابیان اینکه سفر معاون درمان وزارت بهداشت به استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزیر بهداشت گفت: رشد هرمزگان در شاخص های بهداشتی و توانمندی های فردی ایشان دلیل انتصاب او به عنوان معاون وزیر بهداشت بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تقویت و ادامه روند قبلی در ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی و تکمیل طرح های نیمه تمام بر اساس برنامه زمان بندی، مهمترین اولویت کاری این مجموعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: ارتقای سطح سلامت و شاخص های بهداشتی و درمانی، توسعه زیرساخت ها و کاهش کمبودها از اولویت های کاری در شهرستان تنگستان خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۳    
مدیر آموزش و پرورش رامشیر گفت: ورزش سبب نشاط اجتماعی و بهبود شاخص های بهداشتی و روانی دانش آموزان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر ضرورت تلاش همه جانبه جهت رشد شاخص های بهداشتی گیلان تأکید کرد و گفت: نظام بهداشت استان، نیازمند اصلاح است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر جواد اعلمی، مدیرکل دامپزشکی استان خراسان رضوی در دیدار با حجت الاسلام دکتر محمد حسین حسین زاده بحرینی، نماینده مردم شهرستان های مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت ...
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
1401-06-22 08:09 به گزارش فاخته، دکتر محمد سیاح، با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام دهه آخر صفر و ورود خیل عظیم زائران بارگاه ملکوتی امام مهربانی ها و همچنین کاروان های پیاده و دسته های عزاداری به مشهد مقدس که پیش بینی بین 6تا7 میلیون نفر حضور در شهر مشهد می دانند ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه در مسئله توانبخشی اولیه و سریع باید بیشتر توجه شود گفت: بیماران بعد از ترخیص به خصوص بیماران مزمن تقریبا رها می شدند و بیمار با سوالات بسیاری باقی می ماند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان گفت: در راستای ارتقای شاخص های بهداشتی ودفع اصولی فاضلاب 88 طرح فاضلاب در شهر اهواز و 2 طرح در شهرهای استان خوزستان بهره برداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
افزایش شاخص های بهداشتی به ویژه کاهش مرگ و میر مادران و نوزادان از دستاورد های مهم خراسان رضوی پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: علوم پزشکی رفسنجان 30 سال قبل احداث شده و دارای 210 عضو هیات علمی، پنج دانشکده، 141 مرکز بهداشتی، 9 مرکز تحقیقات پزشکی و غیره است که این شاخص ها از متوسط کشوری بالاتر است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۰:۲۶    
با شروع فصل گرما در خوزستان صحبت ها و اخبار در خصوص شیوع بیماری التور (وبا) قوت می گیرد که به همین دلیل معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اهواز در گفت وگو با ایلنا از مشاهده نشدن این بیماری در سال جاری در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۵    
مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان وضعیت شاخص های بهداشتی در پایانه مسافربری این شهرستان را نامطلوب توصیف و بر رسیدگی به آن ها تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، معین الدین سعیدی در نشست علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در توضیح سوال خود از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره علل عدم افزایش شاخص های بهداشتی و پزشکی در مناطق کم برخوردار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: طرح پزشک خانواده، طرحی است که در تأمین زیرساخت ها، نیرو، ساختار و افزایش شاخص های بهداشتی و درمان های اولیه و ارائه خدمات به شهر های زیر 20 هزار نفر و روستا ها موفق عمل کرده است
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۸    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی بر ارتقای شاخص های بهداشتی مددجویان تحت حمایت تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۱    
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با بیان اینکه طرح عدالت و تعالی نظام سلامت یک شعار محوری و تعیین کننده مسیر اصلی نظام سلامت است گفت: در این طرح تلاش می شود شاخص های بهداشتی و درمانی مورد رصد قرار گرفته و در صورتی که مناطقی دچار کاستی هستند آن را به حد مطلوب استاندارد برسانند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اردستان خواستار تقویت نظارت ها با دید فنی تخصصی شد بطوریکه نظارت بهداشتی علاوه بر کمک به رفع مشکلات ساختاری واحد های مرغ گوشتی می بایست موجب ارتقائ شاخص های بهداشتی و کاهش معنی دار تلفات در سطح استاندارد گردد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سپید، محمد رییس زاده در گفت وگو با فرهیختگان درباره ظرفیت های پزشکی گفت: حرف اصلی ما این است که ما با افزایش متناسب ظرفیت با توجه به نیاز به رشد در همه شاخص ها موافق هستیم ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به اینکه در شاخص های سلامت جایگاه خوبی نداریم و از میانگین کشوری عقب هستیم، گفت: یکی از رسالت های ما این است در شاخص های بهداشتی و درمانی و سلامت به حد مطلوب برسیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرپرست فرمانداری زهک گفت: کنترل بیماریهای دام در زهک موجب افزایش شاخص های بهداشتی در حوزه دام و طیور شده است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس علی محمدیان اردی عصر سه شنبه در دیدار با استاندار اردبیل اظهار کرد: کرونا یک امتحان بزرگ بود که با افزایش روند واکسیناسیون به همت دولت و اینکه اولویت را بر واکسن سلامتی مردم قرار داد شاهد کاهش فوتی و بستری بودیم. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران به مناسبت هفته سلامت گفت شاخص های بهداشتی در مناطق کم برخوردار تهران مناسب نیست و از دولت و مجلس انتظار می رود ضمن توجه به موضوع سلامت تهران، در توزیع بودجه های مربوطه دقت کافی داشته باشند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیته سلامت شورای شهر تهران اعلام کرد که سیاستگذاری ها و خط مشی های سلامت شهر تهران در 4 مقوله سلامت جسمی، روحی، روانی، معنوی و اجتماعی مدنظر قرار داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در زمینه آلودگی هوا مسوولیت تنها بر عهده مدیریت شهری نیست و نهادهای فراملی باید در کنار مدیریت شهری باشند، گفت: شاخص های بهداشتی در مناطق کمتر برخوردار تهران چندان مناسب نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مسئول امور خیرین و مشارکت های مردمی دانشکده علوم پزشکی و خدمات - بهداشتی ، درمانی خلخال گفت: خیرین این شهرستان در سال گذشته بیش از 20 میلیارد ریال به تامین نیازهای بیماران و همچنین ارتقای شاخص های بهداشتی منطقه کمک کردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی، ابوالقاسم اکبری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 2 درصد باقی مانده نیز به دلیل بیماری های فصلی و زمینه ای در مدارس حضور نیافتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۹    
فرماندار چالدران گفت: باهدف توسعه شاخص های بهداشتی در مناطق کم برخوردار شهرستان، 3 باب خانه بهداشت در روستاهای چالدران احداث و در سال جاری افتتاح می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
بحث های زیادی بر شاخص های بهداشتی حوزه بهداشت دهان و دندان وجود دارد. از سال ها پیش طرح بسیار خوب استفاده از دهانشویه سدیم فلوراید را دنبال می کردیم اما مشکل حوزه بهداشت این است که کارشناسی های غلطی بر برنامه ها انجام می شود و برخی چنین طرحی را موفق نمی دانند
پانا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران(پانا) - علیرضا کریمیان در برنامه خبری شبکه تهران، با اعلام اینکه به تصویب ستاد ملی کرونا از 14 فرودین ماه تمامی مدارس، شاهد حضور دوباره دانش آموزان خواهند بود؛ برگزاری جلسات لازم با مدیران مناطق تهران و ابلاغ شیوه نامه ازسرگیری آموزش های حضوری به تمامی مدارس دولتی و غیردولتی شهرتهران ...