شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۵:۲۵Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شاخص های بهداشتی»

سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان، مدیر کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان در نشست ستاد عید قربان گفت: دستیابی به امنیت غذایی با کاهش عوامل خطر ساز ناشی از بیماریهای واگیر دامی و مشترک ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرپرست دانشکده علوم پزشکی چابهار گفت: برگزاری جلسه هیأت امناء برای دانشکده علوم پزشکی چابهار دستاورد ارزشمندی داشته که از جمله آنها تخصیص اعتبار 20 میلیارد تومانی ساخت و تجهیز هفت اتاق عمل و موافقت خرید 120 دستگاه خودروی آمبولانس است که می تواند تحولی در رشد شاخص های بهداشتی ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شاید بارها این پرسش به ذهن شما هم خطور کرده باشد که چرا در نظام سلامت ما، مقوله درمان بر پیشگیری از گسترش بیماری ها و دیگر خطرهای آسیب رسان به جسم و روان مقدم است؟ حال اینکه همه منابع علمی قاطعانه بر مقدم بودن پیشگیری از بیماری ها بر درمان تأکیددارند و حتی گفته می شود که یک واحد مالی سرمایه گذاری ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ضمن بیان این که شاخص های بهداشتی در استان یزد ارتقا یافته اند، گفت: ارائه خدمات بهداشتی در مناطق محروم، از جمله اولویت های اصلی معاونت امور بهداشتی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کاهش فاصله مناطق محروم و برخوردار از رویکرد های وزارت بهداشت است و بدین منظور تدابیر مهمی را در حوزه رشد شاخص های بهداشتی مناطق محروم اتخاذ کرده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی چابهار: اقدامات لازم برای کنترل بیماری مالاریا در پی سیل سیستان وبلوچستان، در نظر گرفته شده.آب های لوله کشی در حال حاضر سالم هستند اما برای احتیاط برای گندزدایی کلر بین مردم توزیع می شود.برای مادران باردار شاخص های بهداشتی در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از ارتقا شاخص های بهداشتی کشور طی چهار دهه گذشته که با تحسین بهداشت جهانی همراه بوده است، خبر داد و گفت: تلاش داریم با اقداماتی مانند اجرای برنامه ملی سلامت خانواده و نظام ارجاع در راستای تامین امنیت سلامت ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام ، دکتر ابراهیم پور رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی گفت : ارتقای شاخص های بهداشتی و افزایش بهره وری یکی از اهداف راهبردی دامپزشکی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، از رشد شاخص های بهداشتی در بازرسی های بهداشت محیط خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران _ایرنا_ معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران گفت: باهدف ارتقای شاخص های بهداشتی خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان تهران، 45 هزار بسته بهداشتی میان مددجویان حاشیه نشین توزیع می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: با هدف ارتقای شاخص های بهداشتی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان، 1500 بسته بهداشتی بین مددجویان حاشیه نشین توزیع شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۲۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با بیان این که شاخص های بهداشتی ایران در حد کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی است، گفت: 25 هزار نفر نیرو در آینده نزدیک در وزارت بهداشت استخدام خواهند شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با بیان این که شاخص های بهداشتی ایران در حد کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی است گفت: 25 هزار نفر نیرو در آینده نزدیک در وزارت بهداشت استخدام خواهند شد. ...
معاون درمان وزارت بهداشت با بیان این که شاخص های بهداشتی ایران در حد کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی است، گفت: 25 هزار نفر نیرو در آینده نزدیک در وزارت بهداشت استخدام خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به برنامه این وزارتخانه برای گسترش برنامه سلامت خانواده به تمام شهرها تا پایان دولت سیزدهم؛ اقدامات انجام شده در این زمینه را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با بهره برداری از 26 طرح عمرانی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان خوی بیش از 13 هزار متر مربع برمساحت فضا های بهداشتی و درمانی این شهرستان افزوده می شود.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران در آیین افتتاح تجمیعی 29 پروژه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: ارتقاء شاخص های درمانی و بهداشتی و نزدیک شدن به استانداردها از نتایج توجهات دولت سیزدهم به حوزه بهداشت و درمان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت ضمن تشریح ارتقای شاخص های سلامت در دوران انقلاب، در عین حال ادغام آموزش پزشکی در نظام سلامت را از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی خواند و درباره آن توضیح داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: رصد شاخص های بهداشتی سازمان بهداشت جهانی نشان میدهد که در تمام شاخص ها از جمله میزان مرگ مادران باردار، نوزادان ، بچه ها و بقیه شاخص ها ایران در رده کشور های اروپایی و آمریکایی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه هرمزگان رکورددار طرح های بهداشتی درمانی دهه فجر است، گفت: باتوجه به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرامین رهبر معظم انقلاب، تلاش این وزارتخانه بر ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی هرمزگان و رفع محرومیت از چهره این استان است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین با اشاره به فعالیت 2 مرز رسمی و همچنین تردد زوار اربعین از مرز خسروی، خواستار ارتقای شاخص های بهداشتی درمانی متناسب با شرایط این شهرستان شد.
سلام نو / موج   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت از پزشک خانواده به عنوان یک طرح ناموفق در حوزه سلامت کشور نام برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۰۰:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت از طرح پزشک خانواده در دهه قبل به عنوان طرحی ناموفق یاد کرد و گفت: طرح پزشک خانواده به دلیل درمان محوری صرف نتوانست هیچ یک از شاخص های بهداشتی را ارتقا دهد
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، کمک به ارتقای شاخص های بهداشتی را از مولفه های مؤثر در حفظ سلامت خانوارهای تحت حمایت عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سردشت گفت:سردشت رتبه نخست در کیفیت خدمات و شاخص های بهداشتی آذربایجان غربی دارد.
ارزیابی میدانی از اقدامات صورت گرفته دانشگاه های علوم پزشکی کشور به صورت برنامه مشخص و زمان بندی شده یکی از مهمترین برنامه های معاونت حقوقی و امور مجلس در دولت سیزدهم است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۹:۴۷   + ۴۵ سایت دیگر  
وزارت بهداشت در کنار سازمان محیط زیست و سازمان دامپزشکی، تنها نهادهای نظارتی بر روی شاخص های بهداشتی کشور هستند که قدرت پیگیری و نظارت بر تخلفات احتمالی را به طور کامل دارند، گرچه قوانین موجود، اعلام جرم را علیه نهادهای آسیب رسان به بهداشت محیط در حد کافی فراهم نمی آورد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- مرکز فوق تخصصی سوختگی استان بعد از 12 سال بلاتکلیفی به زودی در سفر رییس جمهور به استان افتتاح می شود که نوید بخش ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی و ارائه خدمات بهتر به هم استانی هاست.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
طرح مردمیاری درمان محور در روستای کرکهرک شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه توسط مرکز بهداری رزمی غرب نیروی زمینی سپاه و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی در مناطق کم برخوردار استان کرمانشاه با رویکرد ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی منطقه و افزایش سطح سلامت و توسعه عدالت در سلامت انجام شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه داوطلبان سلامت تجلی روشنی از مسئولیت پذیری اجتماعی هستند، گفت: فعالیت داوطلبان سلامت، بین 25 تا 30 درصد به ارتقای شاخص های بهداشتی کمک کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: اثربخشی مراقبین سلامت اثبات شده و حضور داوطلبان سلامت بین 25 تا 30 درصد شاخص های بهداشتی را ارتقاء بخشیده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امروزه تلاش ها و کوشش های مسئولین فنی بهداشتی شاغل در مراکز بخش خصوصی دامپزشکی، منجر به رشد و توسعه چشمگیر شاخص های بهداشتی در حوزه صنایع دام و طیور و دیگر صنایع تبدیلی شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۸:۳۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: طی 2 سال آینده در شاخص هایی که امکان آن وجود دارد، دانشگاه علوم پزشکی استان را به سطح شاخص های کشوری خواهیم رساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۲۲:۴۷    
ارتقا شاخص های بهداشتی و درمانی، از دستاورد های ارزشمند انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان محسوب می شود که نسبت به دو سال گذشته رشد چشمگیری داشته است.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۲۳:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر رئیس زاده رئیس کل سازمان نظام پزشکی افزود یکی از مهم ترین شاخص های بهداشتی درمانی کشورها و نشان دهنده وضعیت اجتماعی کشورها شاخص مرگ و میر مادر باردار می باشد ...
سلام نو / روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور گفت: میزان مرگ و میر مادران باردار در کشور به 20 در 100 هزار تولد زنده کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۲۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستورات جدید وزیر بهداشت پیرامون افزایش امکانات در دشتستان، گفت: شاخص های بهداشتی درمانی بخش ارم دشتستان بهبود می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: ارتقای شاخص های بهداشتی و سلامتی، توسعه اجتماعی و اقتصادی باعث افزایش جمعیت سالمندان این شهرستان شده است.
رئیس جمهور گام های پرافتخار نظام سلامت در دوران انقلاب را مرهون تلاش های فعالین حوزه بهداشت دانسته و تصریح کرد: بهورزان و فعالین حوزه بهداشت سربازان گمنامی هستند که کمتر دیده می شوند ولی تاثیرات شگرفی در ارتقای شاخص های بهداشتی و سلامت کشور ایفا کرده و می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به اقدامات قابل توجهی که درحوزه توسعه زیرساختی اماکن بهداشتی در مناطق محروم توسط بسیج صورت گرفته است، گفت: ارتقای شاخص های بهداشتی به ویژه در بین ساکنان مناطق محروم از اهداف بسیج به شمار می رود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
درحالی که حدود دو سال هم از مهلت زمانی برنامه توسعه ششم می گذرد به گفته ناظران و متولان امر حدود 60 درصد اهداف پیش بینی شده محقق نشده است و جامعه مبتلا به چالش های بزرگ در حوزه سلامت است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: هزار و 108 مددجو با اجرای طرح های سنجش سلامت خانواده های تحت حمایت، از خدمات ارتقاء شاخص های بهداشتی کمیته امداد استان اصفهان بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا- رئیس گروه بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی نظارت و پایش 450مردسه این شهرستان با هدف ارتقای شاخص های بهداشتی و ایمنی آغاز شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۶    
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از اجرای طرح غربالگری خانواده های مددجوی این نهاد در راستای ارتقاء سطح سلامت، تندرستی و شاخص های بهداشتی آنان خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، حسین فرشیدی در آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستایی سعیدی نژاد (اسلام آباد نظامی) ضمن تقدیر از خیران حوزه سلامت، اظهار کرد: مردم به عنوان محور اصلی در پیشبرد برنامه های حوزه سلامت هستند. ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از اجرای طرح غربالگری خانواده های مددجوی این نهاد در راستای ارتقاء سطح سلامت، تندرستی و شاخص های بهداشتی آنان خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران، گفت: بن کارت های مادران باردار و شیرده دچار سوءتغذیه شارژ شد. به گفته جهانبخش خدمات کمیته امداد در بخش های مختلف براساس نیاز جامعه هدف ارائه می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، از تلاش بهورزان برای ارتقای شاخص های بهداشتی و دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی اولیه تقدیر کرد.
خزر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۵۴    
خزر: رئیس مرکز مدیریت شبکه بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی انزلی، بر ارتقای شاخص های بهداشتی در استان گیلان تاکید کرد.
حافظ نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به روند توسعه سلامت فارس در عرصه های بهداشتی طی دو سال اخیر، بهبود و ارتقای شاخص های بهداشتی را یکی از بزرگترین و ارزشمندترین نتایج انقلاب اسلامی برای مردم استان برشمرد .