پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۲۱:۲۳Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستاوردهای انقلاب اسلامی»

میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مریم استادی نویسنده کتاب نهضت ادامه دارد در گفت وگو با میزان درباره مضمون این کتاب و چرایی نگارش آن گفت: کتاب نهضت ادامه دارد خاطرات بانوان آموزشیار نهضت سوادآموزی را بیان می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان_ ایرنا_ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است، از تجلیل هشت هزار رزمنده این استان در هفته دفاع مقدس خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴    
سردار ریحانی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: جبهه استکبار در زمان دفاع مقدس، کشورهای دیگر را تهدید می کردند که به ما تجهیزات نظامی نفروشند اما حالا آنها را تهدید می کنند که از ایران تجهیزات نخرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان - نماینده ولی فقیه در سپاه استان سمنان با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است گفت: تربیت نسل جوان انقلابی محور برنامه های فرهنگی باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو در کشور گفت:رأی بالا بیانگر انسجام، وحدت ملی و پشتوانه نظام است و یک ایران قوی را نشان می دهد. انتخابات یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - امام جمعه اهواز با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی و روشن بودن مسیر انقلاب گفت: داعش دست ساز آمریکا قرار بود بر عراق چیره شود که با اراده عاشورایی فرزندان مقاومت ضمن تامین امنیت راهپیمایی 23 میلیون زائر ابا عبدالله(ع)، تلخ ترین سیلی بر چهره آمریکا و اشغالگران است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: تمام دغدغه رهبر انقلاب در سخنرانی های اخیر و در کنار مسائل فرهنگی و معیشت مردم، مقابله با دشمن و حفظ وحدت در جامعه و تببین حقایق و دستاوردهای انقلاب اسلامی بود که باید به عنوان اصل اساسی در برنامه ها و اقدامات پیشرو قرار گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه کاشان با بیان اینکه زن، زندگی، آزادی کلماتی از متن اسلام است که دشمنان آن را سر می دهند، گفت: دشمنان با این شعار به دنبال از بین بردن جایگاه زن، زندگی عفیفانه و آزادی تحت حاکمیت الهی هستند که باید برای خنثی شدن این توطئه، دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی را تبیین کنیم.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۱    
جهاد تبیین؛ چهارچوبی برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۱    
فرماندار سمنان گفت: برنامه های متنوع هفته دفاع مقدس از جمله برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان سمنان برگزار خواهد شد.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند اظهار کرد:ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای دانش آموزان در دماوندو سپاه برای برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت دانش آموزی آمادگی دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۶    
امام جمعه اهواز گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی داشته یکی از آنها افزایش میزان باسوادی به ویژه در میان بانوان است، انقلاب اسلامی سبب شده که بسیار از افراد جامعه باسواد شوند به گونه ای که در بسیاری از موارد زنان نسبت به مردان پیشتاز و برجسته تر شوند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۲۲    
فیروزکوه (پانا) - دانش آموز شهرستان فیروزکوه که با رای دانش آموزان، به عنوان نماینده دانش آموزان شهرستان های استان تهران و عضو قرارگاه ملی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان انتخاب شد، دفاع از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط دانش آموزان را امری ضروری و واجب دانست. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۱:۱۱    
حجت الاسلام پورذهبی با بیان اینکه دستاوردهای نظام دستخوش تحریف شده است، گفت: بعد از انقلاب اسلامی، دستاوردهای زیادی به دست آمده که باید اطلاع رسانی شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ شهره صادقی مشاور معاون وزیر آموزش و پرورش و دبیر کارگروه کوثر قرارگاه عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان به ویژگی های نماینده و مجلس آرمانی اشاره کرد و گفت: نماینده آرمانی باید نگاهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی و مبانی جمهوری اسلامی ایران بوده و از آنها دفاع کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام مشرفی از برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای شهریورماه و پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: ضرورت دارد تمامی ظرفیت هایی را که در اختیار داریم برای تعظیم شعائر و معرفی چهره منفور طاغوت و استکبار و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در مسیر رسیدن به هدف نهایی فعال کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه امام علی (ع) شهرستان تاکستان گفت: رسانه های ما باید افتخارات و دستاوردهای بزرگ و ارزشمند جوانان ایران اسلامی بعد از پیروزی انقلاب را به خوبی پوشش داده و در راستای شناساندن این موفقیت ها به جهانیان تلاش کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۸:۱۵    
فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) در بازدید از نمایشگاه عملکردی اسوه ناحیه امام حسین(ع) گفت: بسیج، همیشه در صحنه های خدمت رسانی و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی پیشگام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: اطلاع رسانی درخصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی به جامعه به ویژه ارتقای آگاهی دانش آموزان از طریق برگزاری اردوهای پیشرفت بسیار موثر خواهد بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۱:۰۰    
مدیر مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی گفت: اردوهای راهیان پیشرفت از سال 1384 با نام طرح ملی ایران مرز پرگوهر در جهاددانشگاهی مطرح بوده و تا کنون 18 سال تداوم داشته است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۳    
کارنامه تقویم تاریخ دستاوردهای انقلاب اسلامی، محصول پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۶    
امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سرعین در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان با اشاره به اهمیت جهاد تبیین در جامعه، ضرورت بیان دستاورد های انقلاب اسلامی برای عموم مردم بالاخص جوانان را مهم و ضروری قلمداد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: یکی از راهکارهای خنثی سازی جنگ ترکیبی و هیبریدی دشمن بیان دستاوردهای نظام و خدمات دولت است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصت سفر به حرم مطهر امام حسین (ع) فراهم شده است و یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی پیاده روی عظیم اربعین است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۶    
خبرگزاری میزان- بهرام عین الهی، در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز، (شنبه 21 مرداد 1402) به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، ضمن اشاره به نقش حضرت زینب(س) در روایتگری حادثه عاشورا و اینکه خبرنگاری هنر و خبرنگار هنرمند است ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خطیب جمعه ساوه با تاکید بر نقش رسانه های در تبیین گری و بیان حقایق گفت: پس از تقویت روزافزون نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه، سیاست تطهیر پهلوی برای زدودن دستاوردهای انقلاب اسلامی و کمرنگ کردن نفوذ آن در سطح منطقه در دستور کار جبهه داخلی و خارجی دشمن قرار گرفته است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دوره آموزشی ضمن خدمت با موضوع جهاد تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد.
پیک هشت رود   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام امیرنژاد گفت: همانطور که مقام معظم رهبری هم بارها فرموده اند که باید همه در راه جهاد تبیین قدم برداریم که یکی از وظایف خبرنگاران در این مسیر انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پزشک هندی بعد از 40 سال به شهر بادرود بازگشت تا از حضورش در این شهر برای پسرش بگوید حضوری که برای مردم بادرود روحیه خودباوری و ایستادگی و دستاوردهای انقلاب اسلامی را تداعی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۶:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: بزودی شاهد الحاق هایی در حوزه دریایی خواهیم بود و حضور موثر در همه اقیانوس ها نیز در دستور کار ما قرار دارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۳:۲۷    
حجت الاسلام اصغری برلزوم تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با هدف خنثی شدن توطئه های دشمنان انقلاب تاکید کرد و گفت: مسئولین پست های مدیریتی خویش را مدیون خون پاک شهدا هستند سر سفره نظام نشسته اند باید دغدغه تبیین دستاوردهای نظام را داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: اساتید در امیدآفرینی نقش اساسی دارند و دانشجویان باید نسبت به دروغ هایی که دشمنان می گویند آگاه شوند. دستاوردهای انقلاب اسلامی که بسیار زیاد است باید برای جوانان تبیین شوند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
جانشین سپاه کربلا گفت: بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش ورزشی می توان جوانان را امیدوار کند تا جوانان از ناامیدی خارج شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: یکی از عواملی که جوانان در نقطه مقابل قرار می گیرند به دلیل نا آگاهی از پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است که باید تبیین شوند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۶:۲۱    
حوزه/ امام جمعه برازجان گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی تشکیل نظام مردم سالاری دینی و مشارکت مردم در سرنوشت خویش است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام ملک مکان گفت: شورای هماهنگی تبلیغات انقلاب اسلامی جهاد تبیین، اندیشه ولایت فقیه، شاخص های انقلاب و دشمن شناسی و دستاورد نظام جمهوری اسلامی را تبیین می کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام خادمی با اشاره به تلاش دشمن در کمرنگ جلوه دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: امروز مهمترین وظیفه ما در جهاد تبیین بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و امیدوار کردن مردم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: دانش آموزان تبیین کننده دستاوردهای انقلاب اسلامی به جامعه هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۵:۰۷    
عملیات مرصاد از عملیات های موفق و ماندگار مشترک سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی و با حضور نیروهای مردمی بود که نشان از وحدت برادری هم افزایی این نیروهای مدافع تمامیت ارضی و حافظان دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در جمع سوگواران حسینی توسعه نیشکر گفت :عزت طلبی و مقابله با استکبار از پیام های نهضت عاشورا است و باید برای ماندگاری فرهنگ عاشورا در انقلاب اسلامی دستاوردهای انقلاب اسلامی تبیین شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان در گردهمایی مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که با محوریت پروژه مهر در منطقه ماهان برگزار شد، گفت: فرهنگیان در راستای تحقق جهاد تبیین و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در راستای لبیک به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به پیشرفت دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت که در زمان حاضر یکهزار محصول دانش بنیان در مازندران تولید می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه برازجان ضمن گرامیداشت پنجم مردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، یکی از دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی را اقامه نماز جمعه در سطح کشور دانست و گفت: نماز جمعه در حدود 900 شهر اقامه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان جانشین فرمانده انتظامی کشور با اشاره به این که یکی از بالاترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برگرفته از عاشورای حسینی؛ انقلاب فرهنگی است، گفت: هر جرم مشهودی اگر اتفاق بیافتد مجموعه انتظامی مکلف است برابر قانون برخورد کند.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تشریح دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه سلامت گفت: وزارت بهداشت را از دولت قبلی با 50 هزار میلیارد تومان بدهی و 700 میلیون دلار تعهد تحویل گرفتیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۳    
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: اگر دستاوردهای انقلاب اسلامی به درستی تبیین شود، مردم پای کار هستند و از نظام و ولایت پشتیبانی می کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۲    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: بسیج بر پایه ارزش های اصیل اسلامی بنا شده و بسیجی گری به معنای حق طلبی و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
سینا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
131 برگزیده بخش آموزش مجازی و تولیدات رسانه ای جشنواره ملی بر مدار امید معرفی شدند. به گزارش سیناپرس به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ...