شنبه ۲۷ دیساعت ۱۴:۳۹Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستاوردهای انقلاب اسلامی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۴    
خمین - ایرنا - خطیب جمعه خمین گفت: ولایت پذیری و تبعیت از آموزه های معنوی مهمترین عامل تحقق دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۴۲    
صحت با اشاره به اینکه حوزه فضای مجازی، امروز مرزهای جغرافیایی و سیاسی را تغییر داده است، گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی به زبان های مختلف و از در فضای مجازی به دنیا معرفی خواهیم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه گرامیداشت دهه فجر از مظاهر تعظیم شعائر است گفت: لازم است دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان تبیین شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی آنچنان که شایسته نظام است باید به خوبی و شایستگی تبیین شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان رباط کریم گفت: دهه فجر، فرصتی مناسب برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان است.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۳:۱۶    
فرماندار ویژه کاشان گفت: " برای ستاد بزرگداشت دهه فجر امسال باید یک ستاد قدرتمند و در خور شان مردم کاشان تشکیل و فعالیت کند. " علی اکبر مرتضایی در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان که با حضور مسوولین کمیته های 17 گانه گرامیداشت دهه فجر در کاشان تشکیل شد ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۳:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از پایگاه های راهبردی موشکی نیروی دریایی سپاه در سواحل خلیج فارس رونمایی شد. سرلشکر پاسدار حسین سلامی به همراه دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه صبح دیروز در آیین رونمایی از این پایگاه گفت: منطق ما در دفاع از تمامیت ارضی ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۶:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
▫️فرمانده کل سپاه در آیین رونمایی یکی از پایگاه های راهبردی موشکی نیروی دریایی سپاه در سواحل خلیج فارس، گفت: منطق ما برای دفاع از تمامیت ارضی و استقلال کشور و دستاوردهای انقلاب اسلامی قوی شدن است./فارس
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۸    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: صیانت از هویت فرهنگی ، اعتقادی و آرمانهای انقلاب اسلامی از وظایف همگانی ملت ایران است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بعد از رونمایی از پایگاه موشکی سپاه پاسداران در خلیج فارس تصاویری از این پایگاه منتشر شد. سرلشکر حسین سلامی به همراه دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه صبح امروز (جمعه) در آیین رونمایی از این پایگاه گفت: منطق ما در دفاع از تمامیت ارضی ...
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۶    
فرماندار ویژه کاشان گفت: " برای ستاد بزرگداشت دهه فجر امسال باید یک ستاد قدرتمند و در خور شان مردم کاشان تشکیل و فعالیت کند. " علی اکبر مرتضایی در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان که با حضور مسوولین کمیته های 17 گانه گرامیداشت دهه فجر در کاشان تشکیل شد ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در آیین رونمایی یکی از پایگاه های راهبردی موشکی نیروی دریایی سپاه در سواحل خلیج فارس، گفت: منطق ما برای دفاع از تمامیت ارضی و استقلال کشور و دستاوردهای انقلاب اسلامی قوی شدن است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۱   + ۴۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در آیین رونمایی یکی از پایگاه های راهبردی موشکی نیروی دریایی سپاه در سواحل خلیج فارس، گفت: منطق ما برای دفاع از تمامیت ارضی و استقلال کشور و دستاوردهای انقلاب اسلامی قوی شدن است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده کل سپاه در آیین رونمایی یکی از پایگاه های راهبردی موشکی نیروی دریایی سپاه در سواحل خلیج فارس، گفت: منطق ما برای دفاع از تمامیت ارضی و استقلال کشور و دستاوردهای انقلاب اسلامی قوی شدن است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۷   + ۵۹ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از پایگاه های راهبردی موشکی نیروی دریایی سپاه در سواحل خلیج فارس رونمایی شد. سرلشکر پاسدار حسین سلامی به همراه دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه صبح امروز (جمعه) در آیین رونمایی از این پایگاه گفت ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
عباسی بیان کرد: تبیین و پاسداری دستاوردهای انقلاب اسلامی و تحقق بیانیه گام دوم خصوصا مولفه هایی که در خصوص فرهنگ و سبک زندگی اسلامی است باید از اولویت های بسیج رسانه باشد و می تواند این مسئله منشا خیرات زیادی باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سپاه کربلای مازندران در اطلاعیه ای با بیان اینکه مبارزه با فساد از اصول شکل گیری انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: سپاه حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی برابر هرگونه سوء استفاده از بیت المال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - جانشین نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را الگوی تمام نمای صبر و استقامت توصیف کرد و گفت: دغدغه مندی و تکلیف مداری این عزیزان در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و پشتیبانی از ولایت فقیه مثال زدنی و ستودنی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۲۰    
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش در جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی استان ضمن تبریک هفته سوادآموزی و گرامیداشت هفتم دیماه سالروز فرمان امام راحل(ره) و تاسیس این نهضت در سال 58، گفت: احیای شورای پشتیبانی سوادآموزی در سطح استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شهید یدالله خزایی در وصیت نامه خود آورده است: عزیزان از دستاوردهای انقلاب اسلامی خوب حفاظت کنید و تا استقرار عدل و عدالت در سراسر جهان و ظهور آقا امام عصر(عج)همیشه بیش از پیش خود را برای رزم و حضور در میدان های جنگ و جهاد مهیا کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: 9 دی ماه روز تجلی ایثار، فداکاری و دفاع همه جانبه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۹    
یک کارشناس علوم سیاسی گفت: جوانان از دستاوردهای انقلاب اسلامی به معنای واقعی کلمه بی اطلاع هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه سختی معیشت باعث شده که مردم دستاوردهای انقلاب اسلامی را کمتر ببینند، گفت: ضروری است که مسوولان تلاش بیشتری برای کاهش فشار و سختی بر مردم داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه ا نقلاب اسلامی نظام استکبار را به چالش کشیده است، گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای بیان و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- معاون نهضت سوادآموزی استان قزوین با اشاره به رشد 45 درصدی نرخ باسوادی در این استان گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی افزایش نرخ باسوادی جمعیت 10 تا 49 سال از 53 درصد در سال 58 به بیش از 98 درصد در زمان حاضر رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی، نیرویی تکلیف گراست و در کنار مردم و برای مردم است و مردم نیز به این سازمان اعتماد کامل دارند. لباس نیروی انتظامی لباس عبادت و قداست است و بایستی امروز به عنوان سرباز و پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی بر خود ببالیم..
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۲:۳۴    
حوزه/معاون فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی فاطمه معصومه(س) بندرعباس گفت: یکی از بزرگ ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی وحدت دو نهاد علمی، فرهنگی و پژوهشی حوزه و دانشگاه است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام معبودی گفت: محرومیت زدایی از برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی است و نیروهای قرارگاه هم با روحیه جهادی و انقلابی به دستور مقام معظم رهبری در مناطق محروم حضور دارند و تلاش می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس تاکید کرد: آیت الله یزدی تا آخرین روزهای حیات مبارک و زندگی عجین با فراز ونشیب های سخت انقلاب، سدی مستحکم در مقابل همه تهاجمات سهمگین و پشتوانه ای مطمئن برای انقلاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی بودند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۲    
مسئول کارگروه دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان ورامین از استفاده حداکثری از فضای مجازی جهت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در دانشگاه های این شهرستان خبر داد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۸    
دیدار با فرمانده ناحیه امامت تبریز به مناسبت هفته بسیج به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی، امیر سرتیپ دوم عظیمی باتبریک هفته بسیج اظهار داشت: تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که امروز پس از گذشت 41سال از ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۲    
عظیم دشتی بدون تردیدسپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نهاد برآمده از جوشش و شور و ایمان و عشق برترین جوان های انقلاب اسلامی از ارکان و ستون های محکم نظام جمهوری اسلامی است که در اقتدار داخلی و بین المللی تکیه گاه قابل اعتماد و نفوذناپذیر رهبری و ملت ایران است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۰    
یک کارشناس علوم سیاسی گفت: بسیج در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی پیشگام است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رمضانعلی فرحبخش ثانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان قاین در گفت وگو با خبرنگار خاورستان ، گفت: بسیج به عنوان مدافع نظام و انقلاب وظیفه دارد جهت حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی میدان دار عرصه های حساس و سرنوشت ساز باشد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع بررسی نقش الگویی بسیج در محور مقاومت منطقه ای جهان اسلام با حضور دکتر سیدرضا صدرالحسینی، کارشناس مسائل بین الملل به روی آنتن رفت. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۷    
رئیس جمهور با بیان اینکه بسیجیان از هیچ تلاشی در مسیر صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی دریغ نکرده اند، گفت: بسیج همواره در مسیر خدمت به مردم و کشور ثابت قدم بوده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بسیج مستضعفین یکی از هنرهای بزرگ و بی نظیر معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران بود که فرمان تشکیل این نهاد مردمی را برای حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی صادر کرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام جواد نیک بین گفت: یکی از فلسفه های وجودی بسیج در طی 41 سال گذشته خدمت رسانی بوده است و تمام مأموریت های ذاتی بسیج و سپاه در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب در تمامی عرصه های علمی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، امنیتی و فرهنگی تعریف می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی سعیدی در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج گفت: بسیج مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملت ایران و از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
در پیام تبریک حاج سیدحامد حیدری مدیرکل امور مالیاتی استان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج آمده است .تشکیل بسیج مستضعفان ، به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( ره ) از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که پس از گذشت چهار دهه از حیات پر برکت و با عظمت خود ثمره ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: نقش آفرینی های بزرگ و سرنوشت ساز بسیج به عنوان نهادی مبارک و مردمی، امروز بیش از هر دورانی در کارکردها و دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش دارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۰    
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در پیامی به مناسبت هفته بسیج بیان کرد که تحولات جامعه اسلامی ایران و دستاوردهای انقلاب اسلامی نتیجه تفکر عاقلانه و روحیات متقن بسیج است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس؛ یادداشت علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی: اسلامی تحقق انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین تحول دوران معاصر دو دستاورد بزرگ به همراه داشت: اولین آن تاسیس نظام اسلامی و دومین دستاورد بزرگ آن تاسیس شجره طیبه بسیج است که در صدر دستاوردهای انقلاب اسلامی قرار دارد. ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: ماشاالله شاهمرادی زاده بازیگر و کارگردان سینما در خصوص انفعال مدیران دولتی در همه حوزه ها و چشمداشت آن ها به انتخابات آمریکا و دستورات غربی ها برای اداره کشور گفت: مدیران و هنرمندان سست عنصری که چشم به انتخابات آمریکا دوخته اند خائن تمام عیارند ...
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: خدمت به روستاییان بسیار ارزشمند است و در این راستا دهیاران در روستاهای شهرستان ری با درنظر گرفتن عدالت محوری، تا پایان دوره پنجم مدیریت روستایی خدمات رسانی کنند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
روابط عمومی سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که امروز پس از گذشت 41 سال از حیات پر ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مجموعه برنامه تلویزیونی مهمات این هفته نقش اقلیت های مذهبی در 8 سال دفاع مقدس را در قالب دو مستند جذاب به نمایش می گذارد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ...
نمایش مجموعه دستاوردها و پیشرفت های ایران در زمینه های مختلف بعد از انقلاب اسلامی در مجموعه مستند تلاش از کانال کردی شبکه سحر پخش خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۴    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اسلام آباد غرب گفت: سیاست دشمنی شیطان بزرگ با تغییر روسای جمهور ثابت، و هرگز عوض نمی شود، چون اساساً آمریکا بدنبال سلطه جویی مجدد بر ایران و نهایتاً نابودی دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مورخ انقلاب اسلامی گفت: یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب اسلامی این بود که ماهیت ها به خصوص ماهیت مستکبران عالم را بر ملا کرد.