پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۳۹Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار آذربایجان غربی»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی افتخار آفرینی فرزندان استان در قالب تیم ملی والیبال را مایه مباهات و افتخار دانست و گفت: قهرمانی ایران در آسیا با نقش آفرینی فرزندانی از این استان، شیرینی و حلاوتی دوصد چندان داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۱    
استاندار آذربایجان غربی از سه ملی پوش والیبالیست ارومیه ای تیم ملی کشورمان تجلیل و قدردانی کرد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش تولید سیب درختی در استان در مقایسه با سال قبل و لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای افزایش صادرات آن گفت: تعرفه های واردات سیب در برخی کشورهای هدف از جمله هندوستان بالاست و می طلبد از طریق رایزنی های دیپلماتیک نسبت به کاهش تعرفه های واردات سیب در این کشورها اقدام ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ابلاغ قانون جهش تولید مسکن گفت: این قانون با توجه به اینکه تمامی جوانب لازم را در نظر گرفته است می تواند نیاز سالانه 50 هزار واحد مسکونی در استان را پاسخگو باشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: 117 هزار نفر در ارومیه درگیر زندگی حاشیه نشینی هستند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۳    
جلسه ساماندهی و تسهیل روند صادرات سیب درختی استان روز یکشنبه بیست و هشتم شهریور با حضور معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی و رییس سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: طرح تفصیلی باید مرجع ساخت و سازهای شهری در ارومیه باشد و خارج از این طرح، اقدامی صورت نگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: باید در راستای جلب رضایت مردم خدمت کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری روز یکشنبه در این پیام ضمن ابراز تاثر و تالم از درگذشت عالم پارسا مرحوم ماموستا ملاقادر سهرابی، امام جمعه سابق مهاباد، نوشت: این روحانی وارسته ...
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: حدود 44 درصد مردم استان حداقل یک دُز واکسن کرونا را دریافت کرده که این روند همچنان با سرعت ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت در حال حاضر، 16 شهر استان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و تغییری نسبت به هفته گذشته پیدا نکرده است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۵    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: استاندار آذربایجان غربی باید ویژگی هایی همچون تدین و انقلابی گری و کارآمدی داشته باشد و استان را به نحو احسن مدیریت کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان های آذربایجان غربی برگزار و مطالبی درباره مباحث روز مطرح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: دولت در انتخاب استاندار آذربایجان غربی باید توجه ویژه ای داشته باشد چرا که این استان، استانی ویژه و حساس است.
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: طی 24 ساعت گذشته 68 هزار و 20 دُز واکسن کرونا در استان تزریق شد که حدود هشت هزار دُز بیشتر از رکورد قبلی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۱۴    
گروه استان ها-به گفته رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی، با توجه به اینکه چند گزینه های احتمالی تصدی پست استانداری آذربایجان غربی به وزارت کشور معرفی شده اند به زودی انتخاب استاندار انجام می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۸    
انتخاب استاندار آذربایجان غربی به روزهای پایانی خود می رسد و گزینه های احتمالی متعدد تبدیل به چند گزینه محدود و نهایی برای کسب این عنوان شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی گفت: اعضای مجمع نمایندگان استان از میان 26 نفر گزینه پست استاندار آذربایجان غربی، پنج نفر را انتخاب کردند که دو نفر از آنها انصراف داد و سه نفر باقی مانده به وزارت کشور معرفی شد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه استان آذربایجان غربی یکی از استان های ویژه کشور پهناور اسلامی می باشد حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه طی نامه ای رسمی از آیت الله رئیسی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران خواست تا در ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر کشور با سعه صدر و بررسی همه گزینه ها، استاندار انقلابی، کارآمد، توانمند و با گرایش اقتصادی و عمرانی برای استان حساس آذربایجان غربی انتخاب کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توزیع بیش از 105 هزار تن انواع نهاده دامی در استان در شش ماه ابتدای سالجاری تا کنون گفت: استان در زمینه توزیع نهاده های دامی برای صنعت دام و طیور مشکلی ندارد.
رئیس اتاق ایران در نامه ای خطاب به استاندار آذربایجان غربی از اقدامات صورت گرفته برای ارتقای شاخص های محیط کسب و کار در فصل بهار قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به رشادت و تلاش نیروهای نظامی و انتظامی در تامین امنیت پایدار استان، سهم نیروی انتظامی را بزرگ و قابل ستایش دانست و گفت: به لطف تلاش سربازان رشید اسلام در نیروهای نظامی و انتظامی این استان جزو پنج استان امن کشور بشمار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ابلاغ سیاست های جمعیتی از سوی مقام معظم رهبری گفت: همه نهادهای استانی نسبت به اجرای مفاد این سیاست ها اهتمام ویژه ای داشته باشند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری جشنواره شهید رجایی در استان، استاندار آذربایجان غربی از مدیر کل آموزش و پرورش به دلیل تلاشهای بی شائبه مجموعه تحت مدیریت در ارتباط با اجرای برنامه های آموزش مجازی به جامعه هدف در دوران همه گیری کرونا تشکر و قدردانی کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش اذربایجان غربی با بیان اینکه پوشش حداکثری اولویت آموزش و پرورش استان در سالتحصیلی جدید است؛ گفت: ارائه خدمات آموزشی با شیوه های در دسترس و نوین آموزشی وظیفه مسوولان نظام تعلیم و تربیت در شرایط کنونی است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از تلاش و همت مدیران و کارکنان دستگاه های اجرائی، خدمت کردن به مردم در این شرایط سخت اقتصادی را امری ارزشمند و ماندگار دانست و گفت: مردم داری باید رکن اصلی مدیریت باشد. حل مشکلات هرچند ساده مردم، در امید آفرینی و افزایش اعتماد به حاکمیت بسیار موثر خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
پس از کسب مقام سوم در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی استاندار آذربایجان غربی با اهدای لوحی از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تقدیر کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در جشنواره شهید رجائی که به ریاست استاندار آذربایجان غربی برگزار شد از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به عنوان دستگاه برتر در شاخص های عمومی قدردانی و تجلیل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به موقعیت مهم استان در فرآیندهای حمل و نقل داخلی و بین المللی، بر ضرورت تهیه نقشه راه بهبود ایمنی راه های استان تاکید کرد و گفت: این نقشه باید بر اساس اولویت های حمل و نقلی تدوین شود. مسئله ایمنی راه ها امروز یک مسئله مهم اجتماعی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت در حال حاضر، 16 شهر استان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و پلدشت نخستین شهری است که وضعیت نارنجی کرونایی پیدا کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی قیمت خرید تضمینی سیب صنعتی را 1500 تومان بیان کرد و گفت: کارخانجات از خرید سیب های انباشت شده در کنار جاده ها خودداری کرده و باغداران نیز سیب خود را به کارخانه ها یا جایگاه های قانونی بفروشند.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۹    
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت بهره گیری از برنامه های علمی و خلاقیت در راستای توسعه استان، دانشگاه آزاد را ظرفیتی مهم برای پایداری شکوفایی عنوان کرد و گفت: از فعالیتهای توسعه محور دانشگاه آزاد اسلامی بویژه در مقوله پژوهش حمایت می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از برخی کارخانه داران در ارتباط با دپوی سیب های استان کنار جاده ها گفت:متأسفانه برخی افراد نسبت به ایجاد ایستگاه های خرید سیب در کنار جاده ها اقدام و در چرخه خرید و فروش این محصول اخلال ایجاد کردند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی بر ضرورت اهتمام واحدهای صنایع تبدیلی به منظور تسریع در جذب سیب صنعتی با توجه به آغاز برداشت محصول سیب درختی در استان تاکید کرد.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به عنوان رویدادی افتخار آفرین در تاریخ این سرزمین، گفت: هرگونه کوتاهی دستگاه های اجرایی در پاسداشت این رویداد بزرگ غیرقابل قبول است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: هیچ گونه سفر زمینی از جمهوری اسلامی ایران به کشور عراق در زمان ایام اربعین حسینی وجود نخواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی پنج گزینه نهایی تصدی پست استاندار آذربایجان غربی را معرفی کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: میزان مشارکت های مردمی استان و بهزیستی در سال 99 نسبت به سال قبل از آن 13 درصد افزایش یافته که نشان از روحیه هم بستگی و همدلی مردم آذربایجان غربی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: استانداری آمادگی دارد از احیای خانه باغ قدیمی مجیدی افشار ارومیه و سرمایه گذاری در آن حمایت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۱:۰۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: هفت بیمارستان در شهرهای پیرانشهر، اشنویه، مهاباد، سلماس، میاندوآب، نقده و شاهین دژ در دست ساخت است که با اتمام این بیمارستان ها، یک هزار و 9 تخت به تعداد تخت های بیمارستانی آذربایجان غربی اضافه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی گفت: در سال گذشته تعداد 94 تعاونی با 1753عضو در حوزه های مختلف تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: با تخصیص و تامین اعتبارات لازم هم در بحث اعتبارات استانی و هم با جذب اعتبارات ملی با توجه به عقب ماندگی موجود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: در مجموع150 شرکت دانش بنیان و شرکت های استارت آپ در استان وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فروش غیر مجاز واکسن کرونا در استان، گفت: تمام واکسن های به فروش رسیده در خارج از شبکه بهداشت و درمان تقلبی است.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۹    
استاندار آذربایجان غربی در پیامی هفته تعاون را به تعاون گران تبریک گفته و ابراز امیدواری نمود توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، زمینه بالندگی بیش از پیش استان آذربایجان غربی را فراهم آورد.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به حضور بازیکنانی از شهر ارومیه در رده های مختلف تیم ملی والیبال، گفت: ارومیه به جهت بهره مندی از قهرمانان و پیشکسوتان ارزنده و ظرفیتی مهم در پرورش بازیکنان تیم ملی به پایتخت والیبال ایران مطرح است و باید با برنامه مدون و حمایت لازم این عنوان حفظ شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه (پانا) - استاندار آذربایجان غربی اعلام کرد در راستای تسریع در واکسیناسیون و پوشش افراد بیشتر، 2 مرکز تزریق واکسن در ارومیه به صورت 24 ساعته فعالیت می کند. ...
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای سرعت بخشی به روند واکسیناسیون و آسایش مردم از سوی دولت، گفت: دو مرکز واکسیناسیون کرونا در ارومیه به صورت شبانه روزی فعالیت خواهند کرد.
ندای موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
23:38:24 - یکشنبه 14 شهریور 1400 استاندار آذربایجان غربی گفت: خوشبختانه واکسن به اندازه کافی در روزهای گذشته وارد کشور شده و روزهای آینده نیز وارد می شود و آذربایجان غربی آمادگی دارد که هر روز 50 هزار دز واکسن در استان تزریق شود.