یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۶:۰۸Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار آذربایجان غربی»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- هشتاد و چهارمین جلسه ستاد مقابله با کرونا، همزمان با نهمین ماه آغاز شیوع بیماری کووید 19 به ریاست محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم تداوم همراهی مردم برای کاهش شیوع کرونا گفت: روند ابتلا به بیماری کووید 19 در استان رو به کاهش است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: ایثارگری ها و مجاهدت های مدافعان سلامت و کادر خدوم درمانی کشور و کمک های بی نظیر مومنانه ملت ایران در دوران شیوع ویروس کرونا مستندسازی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: فعالیت ادارات در استان به روال هفته گذشته بوده و تغییری نکرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی در پی شهادت محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع پیام تبریک و تسلیتی صادر کرد.
زریان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به درخواست یکی از نمایندگان ارومیه به مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی دستور داده در یکی از روستاهای آذربایجان شرقی چمن مصنوعی احداث کند ...
استاندار آذربایجان غربی در پاسخ به حواشی رخ داده در فضای مجازی در خصوص دستور وزیر ورزش و جوانان به مدیرکل ورزش استان در پاسخ به درخواست یکی از نمایندگان محترم مردم شریف ارومیه در مجلس تصریح کرد: به احتمال زیاد اشتباهی در این رابطه رخ داده است ...
استاندار آذربایجان غربی در جریان پیگیری قطعی برق در برخی نقاط مختلف استان به دلیل بارش برف گفت: با توجه به تلاش نیروهای امدادی که از لحظات اول پای کار بودند این مشکل به زودی برطرف می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۵۷    
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: بهبود شاخص های امنیتی رکن اصلی ارتقای اقتصادی هر منطقه است و در این راستا باید از تلاش های نیروهای نظامی و انتظامی در راستای ایجاد مقدمات رشد اقتصادی در کشور و استان قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی از روند عملیات اطفای حریق در انبارهای مسیر ارومیه به سلماس بازدید کرد. در این حادثه از 12 انبار موجود در این محدوده، هفت انبار به مساحت بیش از سه هزار مترمربع دچار حریق شد که با تلاش آتش نشانان این حریق بزرگ حوالی بعدازظهر پنجشنبه بطور کامل مهار شد.
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از عملکرد انتظامی استان در تامین ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی امنیت گفت: تلاش پلیس در پیشگیری از بروز جرائم و مبارزه با مفاسد و مخلان امنیت روانی و اقتصادی جامعه منجر به تثبیت محیطی مناسب برای سرمایه گذاری شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت توسعه شبکه ریلی در مرزهای استان از طریق پایانه سرو، گفت: اقداماتی در راستای اتصال شبکه ریلی کشورمان به شبکه ریلی ترکیه در حال اجراست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵    
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان، به عنوان مسوول نگهداری از پل میانگذر دریاچه ارومیه معرفی شد.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات مالی بوجود آمده برای تیم نود ارومیه گفت: برای حل مشکلات این تیم به عنوان یکی از ظرفیت های ورزشی استان از همه راهکارهای قانونی استفاده می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: طبق توافقات انجام شده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای اشتغال زایی دراین استان اقدام به سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد تومانی می کند.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: به منظور دسترسی آسان مردم به مراکز عرضه مرغ منجمد تعداد این مراکز در استان و بویژه در ارومیه افزایش می یابد.
استاندار آذربایجان غربی از سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد تومانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در بخشهای مختلف عمرانی و اقتصادی استان خبر داد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش 90 سانتی متری تراز آب دریاچه ارومیه در مقایسه با سال 97، گفت: تاکنون مجموع 10 هزار و 252 میلیارد ریال برای پروژه های ستاد احیاء دریاچه ارومیه هزینه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از همراهی مردم در اجرای محدودیت های جامع کرونا در استان گفت: به طور قطع هر چه همکاری مردم و اصناف و نظارت و حمایت متولیان امر بیشتر باشد نتایج بهتری در کنترل ویروس کرونا حاصل می شود.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند روبه رشد همکاری مردم و اصناف با محدودیت های جدید ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: این همکاری جدی قدردانی دارد. به طور قطع هر چه همکاری مردم و اصناف و نظارت و حمایت متولیان امر بیشتر باشد نتایج بهتری در کنترل بیماری کرونا حاصل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ارومیه - استاندار آذربایجان غربی گفت: بیمارستان 220 تختخوابی نقده در صورت تأمین اعتبار لازم سال آینده به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی روز دوشنبه، سوم آذر، به همراه جمعی از مدیران و مسوولان استانی از روند اجرای طرح های مختلف شهرستان های نقده و مهاباد بازدید کرد.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۴    
استاندار آذربایجان غربی گفت: عملکرد بسیج در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران بی نظیر بوده و نقشی اساسی را در تمامی شرایط حساس داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم به تصویرکشیدن رشادت ها، فداکاری ها و خاطرات بسیجیان در عرصه های مختلف گفت: عملکرد بسیج در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی بی نظیر بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی گفت: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فردا، دوشنبه میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
با انتشار نخستین تصاویر از اسکان یک خانواده در داخل یک چادر در جوار بیمارستان امام رضا ارومیه، محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به همراه دکتر سعید فریور، شبانه برای سرکشی رسیدگی به وضع این دونفر در محل حضور یافتند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۱    
ارومیه (پانا) - طرح کتاب پیک با حضور محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی، طرح کتاب پیک با حضور محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی؛ سیدهادی طباطبائی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها با مشارکت و همکاری شهروندان میسر می شود و همه باید در این خصوص، احساس مسوولیت کنند.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۲    
آیین تکریم و معارفه مدیر کل آموزش و پرورش با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی روز شنبه برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی طی مراسمی امروز اول آذر با حضور کمرئی معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، مصطفوی معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی مهین منافی به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان معرفی شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۴    
همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی با حضور استاندار آذربایجان غربی بخش جدید استان شناسی کتابخانه مرکزی استان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- محمو مهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی با حضور در کتابخانه مرکزی ارومیه، از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه اقناع سازی مردم و تنویر افکار عمومی تدبیری مهم در راستای کاهش ابتلا به کروناست گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرائی نقش موثری در تنویر افکار عمومی برعهده دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فعالیت نانوایی های استان در طول روزهای محدودیت کرونا در آذرماه گفت: مردم استان نگران وضعیت نان در این ایام نباشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم فرهنگ سازی به عنوان موثرترین راهکار کاهش تلفات سوانح رانندگی در استان گفت: در این راستا می توان از ظرفیت آموزشی موجود در استان بهره برد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ضمن درخواست از مردم برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای مهار بیماری کرونا، گفت: متأسفانه شهرهای استان در وضعیت نارنجی و قرمز قرار دارند.
جلسه مدیریت عرضه محصولات گوشتی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت پلاک کوبی احشام، گفت: این مهم از بروز مشکل در مرز و گرانی گوشت جلوگیری می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه محدودیت های جدید کرونایی تا فردا در استان اطلاع رسانی خواهد شد، گفت: ابتلا به کرونا در این استان به وضعیت نگران کننده رسیده است که باید این روند تغییر یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی امروز سه شنبه به منظور بررسی احداث واحد جدید پتروشیمی پلی اتیلن، تامین اعتبار طرح های توسعه گازرسانی روستایی، تکمیل انبار مرکزی نفت ارومیه و نیز پارک ملامین ارومیه با زنگنه وزیر نفت دیدار کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی در مباحث مختلف، گفت: فرهنگ سازی در بین خانواده ها و آموزش رانندگان بیش از پیش تلفات جانی و مالی رانندگی را کاهش می دهد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی ، نادر صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی صبح امروز 27 آبان ماه در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان که در محل اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه برگزار شد ...
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت : 55 درصد متقاضیان تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در استان، تسهیلات بانکی خود را دریافت کردند.
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک هفته جهانی کارآفرینی، توجه به پدیده کارآفرینی و کرونا و جهش تولید را از جمله الزامات اساسی برای شتاب بخشی به روند توسعه دانست.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۱    
استاندار آذربایجان غربی در پیامی هفته کتاب و کتابخوانی را به مردم، کتابداران و فعالین این حوزه تبریک گفت.