یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۶:۴۱Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه ارومیه»

ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۷    
رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه ارومیه گفت: کتابخانه های دانشگاه ارومیه با دارا بودن 155 هزار و 134 جلد کتاب فارسی، 33 هزار و 760 جلد کتاب لاتین که در مجموع 188 هزار و 894 جلد کتاب یکی از غنی ترین کتابخانه های دانشگاه های کشور هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فعالیت های دانشگاه ارومیه فردا تعطیل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها _ با دستور استاندار آذربایجان غربی، فعالیت ادارات این استان، فردا از ساعت 9 صبح آغاز می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام منصور امامی روز دوشنبه در جمع عزاداران فاطمی در مسجد دانشگاه ارومیه با تسلیت ایام فاطمیه افزود: این امر نشان می دهد که توسط به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) از جمله حضرت فاطمه زهرا (س) بهترین راه برای عبور از مشکلات و رسیدن به حاجات است. وی اضافه کرد: حاج قاسم [...]
هاژه   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۳:۱۶    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری از 2 استاد دانشگاه پیام نور مهاباد به عنوان پژوهشگر برگزیده استان آذربایجان غربی تقدیر شد. ...
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی در جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری با ابراز خرسندی از افتخارآفرینی پژوهشگران استان در عرصه های ملی و بین المللی، گفت: اینکه امسال 9 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه ارومیه در زمره یک درصد پژوهشگران برتر پراستناد جهان قرار گرفته اند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه، گفت: تعداد مقالات منتشر شده از دانشگاه های استان در پایگاه های معتبر علمی جهان از جمله دانشگاه ارومیه 900 مقاله، دانشگاه علوم پزشکی 618 مقاله، دانشگاه صنعتی 158، دانشگاه پیام نور 25 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس دانشگاه ارومیه گفت: باید ارتباط منطقی بین صنعت و دانشگاه برقرار شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارخانه لبنیات دانشگاه ارومیه بعد از 42 سال رکود دوباره به چرخه تولید بازگشت
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی واقعا یک شخصیت ملی و فراملی و حتی یک شخصیت ماورایی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه با اشاره به ضرورت ورود علمی و تخصصی به احیای دریاچه ارومیه گفت: نقش دانشگاه ها در این حوزه باید پررنگ تر شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محقق مرکز رشد دانشگاه ارومیه پک کاملی برای آزمایشگاه نانو فیزیک ارائه کرد که به گفته وی با استفاده از این پک دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد می توانند آزمایش های مورد نیاز واحد درسی نانو فیزیک را اجرایی کنند.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مسوول خواهران نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ارومیه گفت: شخصیتی چون سردار سلیمانی برای ما و جامعه الگو و اسطوره است؛ الگوی عینی و عملی که به دور از خیال بافی های متعارف می توانیم با تکیه بر ایشان، اسطوره و قهرمان را در فرهنگ خودمان به درستی معنی و معرفی کنیم.
ترجمه کتاب شاهنشاهی اقتدار و استقلال داخلی در آناتولی هخامنشی با حضور محمد ملکی، مترجم کتاب و جمعی از اعضای هیئت علمی و مدرسین دانشگاه ارومیه به همت کتابخانه شهید باهنر ارومیه رونمایی شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دیدار مشترک رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه در دفتر این نهاد برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز جمعه در نشست مشترک اساتید حوزه و دانشگاه در دانشگاه ارومیه افزود: رهبر معظم انقلاب، در دیدار پرستاران موضوع جهاد تبیین را مطرح فرمودند که باید دیدگاه های معظم له، در دستور کار همه بخش های مسوول قرار گیرد. وی اضافه کرد: این موضوع برگرفته از قرآن کریم است [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۲۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
هاشم داداش پور روز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه ارومیه با تاکید بر اینکه حضور دانشگاه های ایرانی در دانشگاه های مبدا ضروری است، بیان کرد: متاسفانه این حضور رخ نداده است و نیاز است توجه ویژه ای به آن شود؛ به طور مثال شاهد آن هستیم که کشور امریکا در هر کشورگشایی تلاش [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی روز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه ارومیه اظهار داشت: مقام معظم رهبری مطالباتی از جامعه دانشگاهی دارند که امیدواریم در دوره جدید مورد توجه قرار گیرند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۷:۴۶    
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دکتر احمد علیجانپور به سمت رئیس دانشگاه ارومیه منصوب و از زحمات دکتر حب نقی رئیس پیشین دانشگاه ارومیه قدردانی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۹    
ایسنا/آذربایجان غربی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه گفت: 800 دانشجوی خارجی در دانشگاه ارومیه تحصیل می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۳:۳۷    
ایسنا/آذربایجان غربی رییس دانشگاه ارومیه گفت: هیئت علمی دانشگاه ارومیه جز یک درصد دانشمندان برتر جهان قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی طی مراسمی باحضور معاون وزیر علوم و مسئولان استانی، علیجانپور به عنوان رییس دانشگاه ارومیه معارفه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی گفت: در راستای طرح اهدای کتاب، اهدای دانایی بیش از 6 هزار نسخه کتاب توسط دانشگاه ارومیه به کتابخانه های عمومی استان اهدا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس و بنیانگذار پژوهشکده آرتمیا و آبزی پروری دانشگاه ارومیه با اظهار تاسف از اینکه هم اکنون وضعیت آرتمیا در دریاچه ارومیه بحرانی است گفت: باید دریاچه ارومیه احیا شود تا شاهد پرورش و احیای دوباره آرتمیا باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه گفت: پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC در آخرین اطلاع رسانی خود 9 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه ارومیه را جزء پراستنادترین پژوهشگران جهان دانست.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، دومین نشست هماهنگی جشنواره صلاه دانشگاه آفاق با همکاری دستگاه های مرتبط استان در محل جلسات دانشگاه آفاق ارومیه و با حضور نمایندگان ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، صدا و سیمای مرکز ارومیه، نماینده دفتر ولایت فقیه استان، معاونت پژوهشی دانشگاه ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک سرپرست جدید دانشگاه ارومیه با رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در محل حوزه ریاست دانشگاه ارومیه برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۰۲:۲۷    
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمدصادق معتمدیان با حضور در خوابگاه های دانشجویی پردیس نازلو ضمن دیدار و گفت و گو با دانشجویان با مسائل و مشکلات نصیرن آشنا شد و دستورات لازم را جهت رفع این مشکلات صادر کرد. در این بازدید دو ساعته که در فضایی صمیمی برگزار شد، استاندار آذربایجان [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۲۲:۲۹    
ارومیه- ایرنا- محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز دانشجو به صورت سرزده در خوابگاه دانشگاه ارومیه حضور یافت و با دانشجویان به گفت و گو نشست.
استاندار آذربایجان غربی ساعاتی پیش به صورت سرزده با حضور در خوابگاه دانشجویان پسر و دختر دانشگاه پردیس نازلو در ارومیه با تعدادی از دانشجویان این دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه ارومیه با بیان اینکه مهارت آموزی در دانشگاه ها یک ضرورت است گفت: دانشجویان در کنار علم آموزی باید مهارت و توانمندی لازم را کسب کرده و مهم تر از آن مطالبه گر و عدالت خواه باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۰    
همایش نه به دانشگاه سکولار به مناسبت روز دانشجو با حضور تشکل های مختلف دانشجویی در دانشگاه ارومیه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
همایش نه به دانشگاه سکولار با حضور دانشجویان بسیجی و مسئولان به مناسبت 16 آذر، روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی سرپرست دانشگاه ارومیه در پیامی 16 آذر (روز دانشجو) را تبریک گفت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۳    
رئیس سابق دانشگاه ارومیه گفت: با این وضعیت بودجه خداوند به دولت و دولت به دانشگاه ها کمک کند. هزینه های دانشگاه ها بسیار بالا رفته است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین عسگر دیرباز روز شنبه در جلسه با اساتید دانشگاه ارومیه اظهار داشت: مسوولان باید جایگاه دانشگاه ها را تقویت کرده و همه همت خود را در این خصوص به کار گیرند ...
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۹    
سرپرست دانشگاه ارومیه گفت: از برنامه های بسیج در سطوح مختلف حمایت همه جانبه خواهیم کرد
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۴    
ارومیه- سرمایه گذار کارخانه لبنیات دانشگاه ارومیه گفت: کارخانه لبنیات دانشگاه ارومیه بعد از 42 سال رکود با همکاری دفتر اقتصادی دانشگاه ارومیه و بخش خصوصی آغاز به کار کرده و وارد چرخه تولید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به ضرورت تغییر الگوی کشت و نقش آن دراحیای دریاچه ارومیه، کشت گیاهان دارویی مورد توجه محققان دانشگاه ارومیه قرار گرفته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۵    
مدرس دانشگاه ارومیه و پژوهشگر قرآنی گفت: باید در خانواده ها توحیدسالاری جای مرد یا زن سالاری را بگیرد که در این صورت والدین به وظایف خود آشنایی پیدا می کنند و هر دو به یک وظیفه و هدف مشترک که تربیت فرزندان است توجه خواهند کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۷    
محققان دانشگاه ارومیه موفق به طراحی و ساخت ربات کاوشگر و مانیتورینگ شدند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی احکامی جداگانه، دکتر احمد علیجانپور را به عنوان سرپرست دانشگاه ارومیه و دکتر حسین شکفته را به عنوان سرپرست دانشگاه جیرفت منصوب کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر احمد علیجانپور را به عنوان سرپرست دانشگاه ارومیه منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۶    
ارومیه- ایرنا- کارخانه لبنیات دانشگاه ارومیه پس از 42 سال رکود دوباره به چرخه تولید بازگشت. به گزارش ایرنا، این کارخانه با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال و با همکاری دانشگاه ارومیه و بخش خصوصی دوباره به بهره برداری رسیده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارخانه لبنیات دانشگاه ارومیه پس از 42 سال رکود دوباره به چرخه تولید بازگشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۲۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه- کارخانه لبنیات دانشگاه ارومیه بعد از 42 سال رکود امروز به صورت رسمی به همت دفتر فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری دانشگاه و با همکاری بخش خصوصی آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه با اشاره به بررسی حدود 31 هزار دانشگاه و موسسه تحقیقاتی از 200 کشور جهان توسط موسسه وبومتریکس گفت: جایگاه این دانشگاه در رتبه بندی جهانی این موسسه در آخرین برآورد، ارتقای 200 پله ای یافته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات دریافت وام در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1401 دانشگاه ارومیه اعلام شد.