جمعه ۰۴ اسفندساعت ۰۸:۲۰Feb 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه ارومیه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۰    
دانشگاه ارومیه با 17 اثر در یازدهمین جشنواره رویش به میزبانی یزد شرکت نموده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس دانشگاه ارومیه گفت: یکی از راهبردهای اصلی دانشگاه در زمینه انتخابات رعایت عدالت و عدم جانبداری از یک کاندیدای خاص است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
خانه فناور محیط زیست دانشگاه ارومیه با حضور دکتر امیر عبدوس مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست ، بعد از ظهر امروز در محل دانشکده کشاورزی دانشگاه ارومیه افتتاح شد .
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام گودرزی در ایین افتتاحیه رویداد ملی جامعه پرداز که در سالن جلسات دانشگاه ارومیه برگزارشد، افزود: امروز یازدهمین رویداد ملی جامعه پرداز در ارومیه برگزار می شود و بنا داریم تا پایان سال در مجموع در 21استان این رویداد را برگزار کنیم.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۰:۱۲    
سجاد بیرامی در رویداد ملی جامعه پرداز استان که در سالن جلسات دانشگاه ارومیه برگزار شد، افزود: هدف از برگزاری رویداد ملی جامعه پرداز شناسایی کنشگران حوزه جوانان و ایجاد یک هم افزایی برای تبادل و همکاری فعالان حوزه جمعیت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۵    
جمعی از دانشجویان رشته محیط زیست دانشگاه ارومیه، با حضور در اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ارومیه از خانه محیط زیست و موزه تاریخ طبیعی مستقر در این اداره بازدید کردند.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۳    
استادیار آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه ارومیه تاکید کرد که زنان فلسطینی با تحمل سخت ترین دردها بر اعتقادات خود ثابت قدم می مانند و این در حالی است که رسانه های غربی تلاش می کنند این زنان را ناامید نشان دهند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی،نمایشگاه جنبی آثار دانشجویان دانشکده معماری، شهرسازی و هنر از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره تجسم هنر استان آذربایجان غربی،با حضورعلیرضا نوروزی،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دکتر جوادی ...
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :حسن باقری در 25 اسفندماه 1334، همزمان با سوم شعبان، میلاد امام حسین(ع) در تهران به دنیا آمد و در 9 بهمن 1361در سن 26 سالگی در خوزستان منطقه ی فکه به شهادت رسید و قطعه ی 24 گلزار شهدایبهشت زهرای تهران جایگاه ابدی او شد ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بحران اصلی در دل زمین نهان است؛ نابودی و از بین رفتن سفره های زیرزمینی که هر کدام شان قدمتی هزاران ساله دارند. به گزارش هم میهن، کامران زینالزاده، رئیس پژوهشکده مطالعات دریاچه ارومیه و عضو هیئت علمی گروه مهندسی آب دانشگاه ارومیه به دلایل خشکی دریاچه ارومیه، فرآیند احیاء، چرایی موفق نبودن آن ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۱    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی اظهار کرد: روانشناسی یکی از پرطرفدارترین رشته های گروه علوم انسانی دانشگاه آزاد ارومیه بوده و داوطلبان در سه مقطع با گرایش های مختلف تحصیل می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۵    
رئیس دانشگاه ارومیه در نشست تشریح وضعیت سیاسی امنیتی کشور در آستانه انتخابات گفت:جامعه دانشگاهی در تبیین اهمیت انتخابات و افزایش مشارکت مردم نقش آفرین هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه با بیان اینکه جامعه دانشگاهی در تبیین اهمیت انتخابات و ویژگی های کاندیداهای اصلح و همچنین افزایش مشارکت مردم نقش موثری دارد، گفت: این دانشگاه آماده میزبانی از کاندیداها برای بیان برنامه هاست.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان فریدونشهر ، شبکه دامپزشکی میزبان دکتر روزعلی باتوانی دانش آموخته دکترای عمومی دامپزشکی از دانشگاه شیراز و دکترای تخصصی با گرایش مامایی بیماری های تولید مثل دام از دانشگاه تهران و عضو هیئت علمی و مدیر گروه مامایی و طیور دانشگاه ارومیه بود . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۴    
کنفرانس مدیریت فرآیندهای کسب و کار با هدف بررسی کلان مسایل مرتبط با فرایندها از سوی انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه ارومیه برگزار می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: حدود 60 نفر از دانشجویان عراقی دانشگاه ارومیه از موزه مردم شناسی این شهرستان بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۷    
استاد دانشگاه ارومیه به عنوان دبیر علمی شاخه زبان و ادبیات فارسی بنیاد ملی علم ایران انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۷    
سی و پنجمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه ارومیه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۷    
اردوی راهیان پیشرفت با حضور یکصد نفر از دانشجویان بین الملل شاغل به تحصیل در دانشگاه ارومیه با دیدار از مجموعه مارال صنعت آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۷    
دانشگاه ارومیه در جمع 9 دانشگاه برتر کشور از نظر ارائه خدمات دانشجویی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه گفت: این مرکز آموزش عالی با ارتقای 2 پله ای در جایگاه بیست و یکم فهرست سبزترین های ایران قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۰:۰۲    
بنا به گزارش معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، رتبه و جایگاه دانشگاه ارومیه بر اساس نظام رتبه بندی جهانی گرین متریک نسخه 2023 نسبه به سال گذشته دو پله ارتقا یافته و در جایگاه 21 ام کشور قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۴:۵۵    
جمعی از استادان دانشگاه ارومیه با اهدای 0 20 میلیون ریال در آزادسازی یک مادر زندانی جرائم غیر عمد مشارکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رویداد کمک نوآور استفاده ازضایعات وپسماندهای کشاورزی درخوراک دام و طیور اسفند امسال در دانشگاه ارومیه برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۴:۱۷    
کتاب تالیفی استاد و دانش آموخته دانشگاه ارومیه در سی امین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی به عنوان کتاب شایسته تقدیر معرفی شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۶:۰۶    
به گزارش جام جم آنلاین ، دریاچه ارومیه خشک شده است و کارشناسان تاکید می کنند که این دریاچه در ناگوارترین شرایط خود قرار دارد. این در حالی است که برخی مسئولان امیدوار بودند که دریاچه ارومیه با بارش های پاییزی اندکی جان بگیرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۳    
کارگاه آموزشی مدیریت سبز با هدف ارائه طریق مشخص و کاربردی برای نمایندگان مدیریت سبز دستگاه های اجرایی با همکاری دانشگاه ارومیه در ارومیه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۲۳:۵۰    
دانشگاه ارومیه برای میزبانی از آزمون کارشناسان رسمی دادگستری در دانشگاه ارومیه آمادگی کامل دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۷    
دانشگاه ارومیه به علت برگزاری آزمون های کارشناسان رسمی دادگستری شورای عالی قوه قضاییه محدودیت های ترافیکی اعمال می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۸    
دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه و آقای ثانی رییس جدید دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در آ ذربایجان غربی به منظور افزایش تعاملات و همکاری های مشترک دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۵    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه گفت: در سال جاری تعداد نشریات دانشگاه ارومیه از 5 مورد به 17 نشریه ارتقا یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۳    
رئیس دانشگاه ارومیه گفت: دانشگاه ارومیه جایگاه پژوهشی مطلوبی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۷:۰۶    
با حضور رئیس دانشگاه ارومیه و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه، سی و پنجمین دوره ضیافت اندیشه استادان دانشگاه آغاز به کار کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۷    
کتاب تسخیر لانه جاسوسی خاطره یکی از دانشجویان پیرو خط امام با حضور دانشجویان دانشگاه ارومیه مورد بازخوانی و بررسی قرار گرفت.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
با هدف برقراری سازمان یافته ارتباط مراکز علمی پژوهشی با بنیاد ایران شناسی در سطح ملی و با تأکید بر استان آذربایجان غربی تفاهم نامه همکاری ما بین دانشگاه ارومیه و بنیاد ایران شناسی منعقد و به امضای علیجانپور رئیس دانشگاه و محمد حسین رجبی دوانی رئیس بنیاد ایران شناسی رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه گفت: این مرکز آموزشی عالی بین دانشگاه های جامع کشور در سال 1402 با صعود 2 پله ای به رده نوزدهم رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه ارومیه گفت: این دانشگاه در بین دانشگاه های جامع کشور در سال 1402، رتبه 19 ام را کسب نمود.
ایانا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در جریان این بازدید بر لزوم همکاری مدیریت شیلات استان و مرکز تحقیقات آرتمیا با پژوهشکده آرتمیا و آبزی پروری دانشگاه ارومیه تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۸:۰۳    
معاون پژوهشی دانشگاه ارومیه بر لزوم معرفی پیشنیه تاریخی و فرهنگی آذربایجان غر بی و پاسداشت مفاخرعلمی و فرهنگی استان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین نکوداشت ایران پژوه پیشکسوت، پروفسور فاطمه مدرسی، استاد دانشگاه ارومیه برگزار می شود .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۳:۱۳    
به مناسبت هفته پژوهش مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، ضمن دیدار با "دکتر محمد حسن جوادی" از پژوهشگران فعال استان و معاون فرهنگی دانشگاه ارومیه، از تلاش های وی تجلیل کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان دانشکده معماری، شهرسازی و هنر دانشگاه ارومیه طی روزهای 27 و 28 آذر 1402 از جاذبه های گردشگری آذربایجان غربی با هدف آشنایی دانشجویان با بناهای تاریخی مطابق با فصول درسی بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۰    
دیدار با معاون وزیر آموزش عالی غنا ، بخش پایانی سفر دکترعلیجاپور رئیس دانشگاه ارومیه به قاره آفریقا بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۲    
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه گفت: سجاد گلشن نواز یکی از اعضای هیات علمی این دانشگاه به عنوان پژوهشگر برگزیده کشوری انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۵    
در ادامه سفر دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه در معیت معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در قالب هیات دیپلماسی علمی به قاره آفریقا، وارد کشور مالی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و وزیر کشور از دکتر سجاد گلشن نواز عضو هیات علمی دانشکده برق و کامپیوتر و فناوری های پیشرفته دانشگاه ارومیه به عنوان پژوهشگر نمونه کشوری تقدیر و تجلیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس دانشگاه ارومیه با اشاره به رونمایی از 2 فناوری جدید دانش بنیان دانشگاه ارومیه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور گفت: استقبال از این فناوری ها قابل توجه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۵    
از سوی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دانشگاه ارومیه به عنوان دانشگاه برگزیده در حوزه بهره برداری از ماموریت استانی انتخاب و لوح و تندیس به دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه اعطا شد.