جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۶:۱۵Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه ارومیه»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۰۲    
گروه استان ها- اساتید دانشگاه ارومیه با انتشار نامه ای سرگشاده مخالفت خود را با انتزاع دانشکده فنی خوی از این دانشگاه اعلام کرده و این در حالی است که برای سال ها غفلت از توسعه آن سکوت کرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۶    
روش نوین آبیاری نهال ها و بوته های کشت شده برای جلوگیری از گرد و غبار در حاشیه دریاچه ارومیه از سوی دانشگاه ارومیه اجرا می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
هیات دولت در جلسه 27 مهرماه، محمدصادق معتمدیان را به عنوان استاندار خراسان رضوی معرفی کرد. وی، متولد کرمانشاه و دارای مدرک کارشناسی اقتصاد و کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه ارومیه است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه ارومیه با وقف بیش از 1000 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی استان در پویش وقف کتاب، خیر ماندگار مشارکت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۳    
ارومیه- ایرنا- کارشناس علوم سیاسی و استاد دانشگاه ارومیه گفت: برخی نه از سر میهن دوستی و دلسوزی به کشور و نظام بلکه تنها برای منافع خود وقیحانه ترین توهین ها را در قالب انتقاد به رییس قوه مجریه می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه گفت: سه رشته جدید تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این دانشگاه راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس پژوهشکده آرتمیا و آبزی پروی دانشگاه ارومیه گفت: ذخایر آرتمیای دریاچه ارومیه طی قراردادی که هفته جاری با اداره کل حفاظت محیط زیست استان منعقد شد، توسط متخصصان دانشگاه ارومیه ارزیابی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۷    
معاون آموزشی دانشگاه ارومیه از ایجاد سه رشته جدید در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در جلسه امروز هیأت دولت که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد، پیشنهاد وزارت کشور برای تصدی استاندار خراسان رضوی توسط محمدصادق معتمدیان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و هیأت وزیران پس از بررسی صلاحیت و برنامه های وی، به او رأی اعتماد داد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۵    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه گفت: براساس مصوبه هیئت امنای دانشگاه ارومیه کلاس های آموزشی دانشجویان ورودی جدید مقطع دکتری به صورت حضوری برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه گفت: انتخابات کانون های فرهنگی این دانشگاه به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۵    
بنا بر مصوبه ستاد مبارزه با کرونای استان آذربایجان غربی از 19 مهرماه تمامی کلاس های حضوری دانشگاه ارومیه به مدت یک هفته تعطیل شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۵    
دانشگاه ارومیه در زمینه مقابله با ویروس کرونا در حوزه های مختلف اقدامات متعددی انجام داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز رشد فناوری دانشگاه ارومیه در نظردارد با هدف ارتقای نقش آفرینی دانشگاه اقدام به پذیرش، جذب و حمایت از طرح های مبتنی بر خلق فناوری و کارآفرینی کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
زمان مصاحبه دکتری دانشگاه ارومیه یه مدت دو روز، 19 و 20 مهر ماه به صورت غیر حضوری تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۱    
پایش سلامت جسم و روان دانشگاه ارومیه از آغاز شده و تا 15 آبان ماه ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه گفت: این دانشگاه برای اولین بار در نظام رتبه بندی لایدن (CWTS Leiden Ranking) یکی از معتبرترین نظام های رتبه بندی دانشگاه های برتر جهان حضور یافت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۷    
رئیس پژوهشکده مطالعات اجتماعی دانشگاه ارومیه گفت: پژوهشکده مطالعات اجتماعی دانشگاه ارومیه در محل پردیس شهر این دانشگاه فعالیت خود را آغاز کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی امروز پنجم مهرماه پژوهشکده مطالعات اجتماعی دانشگاه ارومیه در محل پردیس شهر دانشگاه ارومیه افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۷    
معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: خوابگاه های دانشجویی دانشگاه 824 ظرفیت پذیرش دانشجو دارد که از این تعداد ظرفیت خوابگاه آقایان 500 و خواهران 324 است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۳    
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ارومیه گفت: دانشگاه در واقع مقدمه ای برای زندگی اجتماعی موفق و عالمانه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۸    
مهلت ثبت نام کاندیداهای عضویت در شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه ارومیه تمدید شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
جلیل جباری، با اعلام این خبر به کردپرس اظهار کرد: کمیته بین المللی موزه ها و مجموعه های دانشگاهی که یکی از کمیته های زیرشاخه شورای بین المللی موزه ها است با هدف حمایت از میراث فرهنگی به سرپرستی دانشگاه ها، به صورت رسمی فعالیت خود را در ژوئن 2000 آغاز کرد . ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۶    
زمان مصاحبه آزمون در دوره دکتری نمیه متمرکز سال 1399 دانشگاه ارومیه در اطلاعیه ای اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اجرایی موزه های دانشگاه ارومیه گفت: با پیگیری های انجام شده دو موزه دانشگاه ارومیه در فهرست جهانی موزه های دانشگاهی جهان ثبت شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۰    
بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه ارومیه، انتخاب واحد نیمسال تحصیلی سال جاری از 22 تا 27 شهریورماه انجام می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۷:۱۱    
ارومیه- مسئولان آذربایجان غربی در حالی از نرخ پایین تورم در این استان نسبت به استان های دیگر خبر می دهند که یکی از اساتید اقتصاد دانشگاه ارومیه معتقد است که متغیرهای اقتصادی به خودی خود و به تنهایی قابلیت تفسیر ندارند و باید در کنار متغیرهای دیگر بررسی شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۲    
سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در جریان بازدید خود از دانشگاه ارومیه، ساختمان مرکز نوآوری شهر هوشمند این دانشگاه را افتتاح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۷    
معاون آموزشی دانشگاه ارومیه گفت: کلاس های آموزشی برای سال تحصیلی جدید از 29 شهریور ماه آغاز می شود و دانشجویان از 22 تا 27 شهریورماه فرصت انتخابات واحد دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
باحضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ساختمان مرکز نوآوری شهر هوشمند واقع در دانشگاه ارومیه افتتاح شد
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در حاشیه افتتاح این طرح در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این مرکز نو آوری در زمینی به مساحت 400 مترمربع در دانشگاه ارومیه احداث شده است ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی سورنا ستاری در این سفر یکروزه از پارک علم و فناوری، مراکز نوآوری و رشد دانشگاهی، دانشگاه ارومیه و پژوهشکده پزشکی سلولی و مولکولی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بازدید می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- پروژه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای، دانشکده معماری شهرسازی و هنر دانشگاه ارومیه امروز سه شنبه به صورت ویدیو کنفرانس با حضور منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کانون دانشجویی مهدویت دانشگاه ارومیه به مناسبت ایام ماه محرم، مسابقه بزرگ ویژه این ماه را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
دستگاه ضد ریزش مو در مبتلایان به سرطان طراحی شده از سوی تیم کارآفرینی دانشجویی دانشگاه ارومیه به عنوان تیم دوم رویداد فناوری inotex pitch انتخاب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری با شرکت گاز آذربایجان غربی در راستای تقویت ارتباط 2 طرفه گفت: طبق مفاد این توافق، پروژه های تحقیقاتی مرتبط با حوزه این شرکت در دانشگاه اجرا می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) دهه اول محرم تا 9 شهریور ماه در دانشگاه ارومیه برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده سازمان سنجش در دانشگاه ارومیه با اشاره به برگزاری کنکور امسال در پنج گروه آزمایشی گفت: بیشترین شرکت کنندگان مربوط به گروه آزمایشی علوم تجربی با 31 هزار و 566 داوطلب است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه گفت: جایگاه این دانشگاه در رتبه بندی پایگاه استنادی جهان اسلام بیش از 10 رده ارتقا یافت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه ارومیه گفت: به هر داوطلب آزمون سراسری 99 پک های بهداشتی از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اهدا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۷:۲۰    
ایسنا/آذربایجان غربی در رتبه بندی جدید دانشگاه های کشور که اخیرا از سوی پایگاه استنادی جهان اسلام اعلام شده است جایگاه دانشگاه ارومیه نسبت به سال های قبل بهبود قابل توجهی یافته است، به طوری که در بین دانشگاه های جامع از رتبه 22-30 به رتبه 11-15 ارتقای رتبه یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون آموزشی دانشگاه ارومیه و نماینده سازمان سنجش در ارومیه از رقابت بیش از 63 هزار داوطلب آذربایجان غربی در کنکور سراسری 99 خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه گفت: 21 هزار و 122 داوطلب طی سه روز با رعایت پروتکل های بهداشتی کنکور کارشناسی ارشد را در استان برگزار می کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه و نماینده سازمان سنجش گفت: 21 هزار و 122 داوطلب طی روز های پنجشنبه ، جمعه و شنبه 16 الی 18 مرداد ماه 99در ارومیه و سه شهرستان خوی، مهاباد و میاندوآب و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی با هم رقابت می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه ارومیه سند تفاهمنامه همکاری های دوجانبه به امضاء دوطرف رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه ارومیه گفت: ما سعی داریم تا بهمن 1400 در رشته والیبال پذیرش دانشجو داشته باشیم و در همین راستا اقدامات قانونی برای کسب مجوز های تاسیس این رشته را انجام می دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه ارومیه گفت: با توجه به هم مرزی استان آذربایجان غربی با سه کشور امکان جذب دانشجوی خارجی در رشته والیبال امکان پذیر خواهدبود.