پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۳۴May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایکنا»

ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۷    
مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بیت الاحزان بروجرد با مدیریت حجت الاسلام موسوی در زمینه آموزش قرآن کریم برای آقایان مشغول فعالیت است. صحبت های اجمالی تعدادی از والدین قرآن آموزان درباره روند اجرای طرح رحله و حفظ قرآن کریم در این مرکز قرآنی تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۰    
نماهنگ قاب خدمت با موضوع افتتاح پروژه های تأمین آب شرب شهرستان های استان کردستان در دور دوم سفرهای استانی شهید جمهور به این استان تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۰    
نماهنگ قاب خدمت با موضوع افتتاح پروژه های تأمین آب شرب شهرستان های استان کردستان در دور دوم سفرهای استانی شهید جمهور به این استان تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
صوت تلاوت آیات 30 تا 34 از سوره فصلت با صدای هادی اسفیدانی، قاری بین المللی قرآن که در محفل قرآنی حرم مطهر رضوی اجرا شده است، تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۷    
یکی از مهم ترین سیاست های ایکنا نشر مبانی آموزشی و ارتقای سطح دانش قرائت قرآن مخاطبان گرامی است. به همین منظور مجموعه آموزشی شنیداری (صوتی) قرآنی را گردآوری و برای علاقه مندان بازنشر می کند ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
همخوانی آیاتی از سوره بقره با نوای سیدرضا نجیبی از شیراز، آرش سوری از کرمانشاه، خلیل سواری از خوزستان و یوسف قنبری از زنجان در سرزمین وحی تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۵:۵۸    
فیلم مرثیه خوانی به گویش بختیاری در سوگ شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی و هیئت همراهش تقدیم مخاطبان گرامی ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در کلیپی که تقدیم مخاطبان ایکنا می شود، خاطره ای از کتاب سید محرومین با عنوان حق برای حق دار عنوان می شود که شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی از مدیری در آموزش و پرورش که بر اساس گزارشی نادرست و ناحق برکنار شده بود حمایت می کند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۴۱    
تلاوت قاسم مقدمی، قاری بین المللی قرآن از آیات 83 تا 92 از سوره انبیاء در حرم مطهر رضوی تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آذرآب یکی از صنایع خسته اراک بود که رمقی برای از جا برخاستن و گرداندن چرخه تولید را نداشت، اما با حضور آیت الله رئیسی که در راه خدمت به مردم خستگی نمی شناخت جانی دوباره در رگ های تولیدش جریان یافت و کارگران بار دیگر با پند و اندرزهای پدرانه امیدوارانه تر از قبل امور را پیش بردند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گزیده ای از بیانات حجت الاسلام غفوری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در ویژه برنامه هوای حرم در خصوص شخصیت شهید آیت الله رئیسی تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بخشی از فعالیت های فرهنگی و هنری دولت سیزدهم و رئیس جمهور شهید که در قالب چند پوستر از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران منتشر شده است تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۷    
فعالیت های شهید آیت الله سید محمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با عنوان یک روز با آقای امام جمعه تقدیم محاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تلاوت سیدجواد حسینی، قاری بین المللی قرآن از آیات 153 تا 157 سوره بقره و آیات 27 تا 30 سوره فجر که در حرم مطهر رضوی اجرا شده است، تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۰:۲۷    
روایتی از مراسم وداع با شهید آیت الله سید محمدعلی آل هاشم، سید شریف آذربایجان، امام جمعه محبوب و معتبر تبریز تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
روایتی از مراسم اقامۀ نماز رهبر معظم انقلاب بر پیکر شهید آیت الله رئیسی، رئیس جمهور شهید و همراهان ایشان تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی مهمترین دستاورد دولت شهید آیت الله رئیسی را احیای سنت خدمت به مردم و مستضعفان و اهتمام جدی به این موضوع دانست و گفت: مهمترین ویژگی این شهید بزرگوار خدمت خستگی ناپذیر در دو بُعد پرداختن به مسائل و مشکلات محرومان و تقویت گفتمان مقاومت در منطقه بود. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد انصاری، استاد حوزه و دانشگاه در گفت وگو با ایکنا از خوزستان با تسلیت شهادت آیت الله رئیسی و هیئت همراه، به تشریح زیست قرآنی ایشان پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۲    
دلگویه هایی از مردم فهیم کردستان در رثای شهید جمهور به همراه تصاویری از سفرهای سیدالشهدای خدمت به استان تاریخی کردستان با فایل مداحی محبوب شهید رئیسی تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۱    
شعرخوانی حسین خزایی از شاعران توانمند کرمانشاهی در وصف سیدالشهدای خدمت در برنامه تلویزیونی سرزمین شعر ویژه شهیدان پرواز اردیبهشت تقدیم به مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بخشی از سخنان شهید مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی در همایش شهرداران استان که 25 اردیبهشت ماه برگزار شده بود تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدمحمد سادات، شاعر کردستانی غزلی را در وصف شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی، سید شهیدان خدمت سروده است که تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در فیلمی که تقدیم مخاطبان گرامی ایکنا می شود، غلامحسین اسماعیلی، رئیس دفتر رئیس جمهور به نقل روایتی از گریه رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی برای محرومیت مردم چهارمحال و بختیاری پرداخته است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۹    
گروه تلویزیونی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گوشه ای از سوگواری مردم خرم آباد در سوگ شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی همراه با نوای ساز چمرانه را به نمایش گذاشته که تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت تشییع پیکر شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان در تبریز نماهنگ نذر یاسین تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۲    
صوت تلاوت آیات 8 تا 12 سوره تحریم و نیز آیات سوره کوثر با صدای کبیر قلندرزاده، قاری حرم مطهر رضوی تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مسعود طاهری عضد، نویسنده و شاعر همدانی در پی شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی، سید شهیدان خدمت سروده ای را در اختیار خبرگزاری ایکنا قرار داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۶:۳۰    
نماهنگ خدمتگزار حرم در وصف خادم الرضا(ع)، شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی با شعری از احمد رفیعی وردنجانی، شاعر آیینی چهارمحال وبختیاری و با گویندگی سیدمحمدحسین ترابی، محمدرضا رادمنش و روح الله سلیمانی تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۷    
میدان ولیعصر تهران امروز 31 اردیبهشت ماه، میزبان مردم عزاداری بود که از دور و نزدیک خود را به این میدان آئینی رسانده بودند تا شریک غم فقدان رئیس جمهور مردمی، آیت الله سیدابراهیم رئیسی و هیئت همراه باشند که روز گذشته در حادثه سقوط بالگرد، به شهادت رسیدند ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۱    
تصاویری از حضور شهید آیت الله رئیسی در حرم مطهر در سفر اخیر به شهر قم تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۷    
سیدضیاء موسوی، شاعر آئینی کشورمان به مناسبت شهادت آیت الله رئیسی، غزلی را به خوانندگان ایکنا تقدیم کرده است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه مردمی تبریز، خبرنگار افتخاری خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) بود. این عالم مردمی در حادثه سقوط بالگرد رئیس جمهور یکی از همراهان ایشان بود که در این حادثه به شهادت رسید.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۲    
رئیس جمهور و هیئت همراه که برای افتتاح سد قیز قلعه سی، پروژه آبی مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان و تکمیل و توسعه سد خدا آفرین، روز گذشته، 30 اردیبهشت ماه به شهر مرزی خدا آفرین سفر کرده بودند در بازگشت به شهر تبریز ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شهید حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگوی اختصاصی با ایکنا از شهید حاج قاسم سلیمانی روایت هایی را بازگو می کند که به مناسبت شهادت این دیپلمات انقلابی بازنشر می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۰    
بخشی از صحبت های آیت الله سیدمحمدتقی آل هاشم در مورد فرزندش شهید آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه مردمی تبریز، خبرنگار افتخاری خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) بود، این عالم مردمی در حادثه سقوط بالگرد رئیس جمهور به شهادت رسید.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بخشی از صحبت های آیت الله سیدمحمدتقی آل هاشم در مورد شهید حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۱    
حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در سخنرانی به نشانه های فهم عمیق از منظر امام رضا(ع) پرداخته است که تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
لحظه اعلام رسمی شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی و هیئت همراه در حرم مطهر بانوی کرامت از سوی حجت الاسلام والمسلمین مؤمنی تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۰۷    
کنگره بین المللی علم و قرآن امروز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه با حضور محمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران، محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و اندیشمندان داخلی و خارجی در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۳    
فیلم بازخوانی سرود ای صفای حال زارم توسط گروه سرود نسیم صبای لردگان، به مناسبت سالروز میلاد ثامن الائمه حضرت امام رضا(ع) تقدیم مخاطبان گرامی ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حسن تیزمغز، نماینده و مشاور وزیر راه و شهرسازی در نهضت ملی مسکن، صبح امروز از سازمان قرآنی دانشگاهیان و ایکنا بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۵    
نماهنگ آیینه ایزدنما اثری از گروه تواشیح بین المللی تسنیم، شامل همخوانی اشعار فارسی و عربی در مدح امام رضا(ع) همراه با تصاویری از حرم مطهر رضوی است که تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۲    
علامه شیخ علی کورانی، از پژوهشگران اندیشه های مذاهب اسلامی، بامداد امروز 30 اردیبهشت ماه دعوت حق را لبیک گفت. به بهانه درگذشت این عالم وارسته، بخشی از مصاحبه اختصاصی ایکنا که در اسفندماه 1402 به مناسبت میلاد حضرت ولی عصر (عج) با علامه کورانی انجام شد، از نظر می گذرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
محمدهادی همایون، معاون علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی،صبح امروز 29 اردیبهشت از سازمان قرآنی دانشگاهیان و ایکنا بازدید کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
فاش نیوز - شهید حمیدرضا عسگری علی آبادی در وصیت نامه خود آورده است: هیچ لذتی بهتر از وصال عابد و معبود نیست که همان با شهادت میسر می شود. خدایا تو شاهدی که چقدر برای شهادت دعا کردم و از تو خواستم به خانواده ام صبر بدهی، هیچ شیرینی بهتر از شهادت نیست. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین جواد نیری، مدیر مجمع عالی حکمت اسلامی استان فارس در گفت وگو با ایکنا درباره صفات بارز حضرت شاهچراغ(ع) گفت: در منابع روایی ما و گفتار نسب شناسان در علم رجال آمده است که حضرت احمد بن موسی(ع) بسیار کریم، شجاع، فاضل، صالح، پرهیزکار، صاحب ثروت و عزت بودند و در نزد پدرشان ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۰    
صوت تلاوت آیات 59 تا 64 از سوره آل عمران و همچنین آیاتی از سوره طارق با صدای مختار دهقان، قاری حرم مطهر رضوی تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سمیرا محمدی، خبرنگار ایکنا آذربایجان غربی در بخش مصاحبه موفق به کسب مقام سوم پنجمین دوره جشنواره ابوذر شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از بانوان عضو جهاددانشگاهی به همراهی بانوانی از خبرگزاری ایکنا، روز گذشته چهارشنبه 26 اردیبهشت با حضور در خانه شهید حجت الاسلام تقوی با خانواده ایشان دیدار کردند.