شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۸:۳۶Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاری»

ایکنا   ۸ ساعت پیش    
محفل قرآنی محمود شحات انور، قاری جوان و مشهور مصری به مناسبت ماه رمضان در بحرین برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- پل قاری یا قاری کورپوسی از زیباترین پل های سنگی ایران و از جمله پل های تاریخی و مشهور آذربایجان شرقی است که بر روی رودخانه مهران رود در خیابان ثقه الاسلام شهر تبریز واقع شده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: حضرت آیت الله العظمی خامنه ای هدف از تلاوت مطلوب را اثرگذاری آن بر مخاطب دانستند و فرمودند: در این نوع تلاوت، از همان ابتدا باید نیت تان اثرگذاری بر مخاطب باشد که در این حالت باید خود قاری اول از همه، از خواندن قرآن تأثیر بپذیرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: بیش از 12 هزار نفر مسافر در طرح نوروزی 1402 تاکنون در فرودگاه اصفهان پذیرش شده است. علیرضا قاری قرآن با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای استقبال از مسافران در سفرهای هوایی استان اصفهان ...
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۰:۱۵    
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای هدف از تلاوت مطلوب را اثرگذاری آن بر مخاطب دانستند و فرمودند: در این نوع تلاوت، از همان ابتدا باید نیت تان اثرگذاری بر مخاطب باشد که در این حالت باید خود قاری اول از همه، از خواندن قرآن تأثیر بپذیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای هدف از تلاوت مطلوب را اثرگذاری آن بر مخاطب دانستند و فرمودند: در این نوع تلاوت، از همان ابتدا باید نیت تان اثرگذاری بر مخاطب باشد که در این حالت باید خود قاری اول از همه، از خواندن قرآن تأثیر بپذیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
گناوه- محفل انس با قرآن همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان با حضور قاری برجسته بین المللی حاج حمید رضا احمدی وفا در حسینیه ثارالله بسیج شهرستان گناوه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در محفل نورانی انس با قرآن که با حضور شماری از قاریان و اساتید ممتاز و فعالان قرآنی برگزار شد، هدف از تلاوت مطلوب را اثرگذاری آن بر مخاطب دانستند و گفتند: در این نوع تلاوت، از همان ابتدا باید نیت تان اثرگذاری بر مخاطب باشد که در این حالت باید خود قاری اول از همه ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قرائتی از ابتدای آیه 26 سوره نازعات توسط علی میرشمس، قاری نوجوان از استان قم اجرا شده در حسینیه امام خمینی(ره) و در حضور رهبر معظم انقلاب را ببینید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۰۵    
جعفر فردی، قاری بین المللی کشورمان امروز در محفل قرآنی طلیعه ماه مبارک رمضان سال 1402 ه ش و در محضر رهبر انقلاب آیاتی از سوره فاطر را تلاوت کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلانی فرمودند: قرآن برای همه بخش های زندگی درس دارد. قرآن کتاب زندگی است. امروز زیرساخت مسائل قرآنی مهیا است. تلاوت به قصد اثرگذاری باشد نه آوازخوانی. برخی برای خودنمایی از اختلاف قرائت استفاده می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
قرائت آیاتی از سوره اسراء و سوره عادیات توسط قاسم مقدمی، قاری بین المللی از استان خوزستان، اجرا شده در محفل قرآنی حسینیه امام خمینی(ره) را ببینید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در محفل انس با قرآن کریم فرمودند: باید خداروشکر کرد؛ این میزان قاری با قبل از انقلاب که اصلا قابل مقایسه نیست. حالا امروز تعداد قاریان ممتاز قابل شمارش نیست.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۵   + ۳۱ سایت دیگر  
مطابق رسم سالیان گذشته در نخستین روز از ماه رمضان المبارک، محفل انس با قرآن کریم با حضور رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) در حال برگزاری است که در ادامه فرازی از تلاوت های این محفل با صدای جعفر فردی، قاری بین المللی را می شنوید.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۶    
در جنوب کرمان در شهر دوساری از توابع شهرستان عنبرآباد خانواده قرآنی با 3 حافظ کل قرآن کریم و 11 قاری و حافظ زندگی می کنند، این خانواده قرآنی شامل 5 دختر و 4 پسر هست که همگی علاوه بر فعالیت های روزمره خود به قرائت و حفظ قرآن کریم مشغول هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۴۵    
مدیر خانه قرآن امام هادی (ع) اراک با اشاره به اینکه موفقیت های قرآنی 2 دهه 80 و 90 را نباید نادیده گرفت، گفت: رشد تربیت قاری و حافظ متوقف نشده است، اما به نسبت پیشرفت تکنولوژی در کشور، توفیقات کمتری در این زمینه احساس می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تربیت 50 قاری متخصص نوجوان، کسب رتبه های برتر در مسابقات قرآن، راه اندازی بخش های بزرگسالان، نیمه حضوری و مجازی از مهم ترین نتایج طرح تلاوت فاطمی در سال 1401 است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۱    
ایکنا به مناسبت فرارسیدن نوروز و ایام نو شدن زمین، آیه های بهاری را با صدای قاریان بنام جهان اسلام تولید کرده است. در قسمت چهارم، تلاوت آیه 9 سوره مبارکه فاطر را با صدای محمد عبدالعزیز حصان، قاری مصری می شنوید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۰    
تلاوت آیات 49 تا 55 از سوره قمر و نیز آیات ابتدایی سوره الرحمن با صدای مسعود پنجه، قاری حرم مطهر رضوی، تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۲:۳۵    
ایکنا به مناسبت فرارسیدن نوروز و ایام نو شدن زمین، آیه های بهاری را با صدای قاریان بنام جهان اسلام تولید کرده است. در قسمت سوم، تلاوت آیه 50 سوره مبارکه روم با صدای مهدی غلام نژاد، قاری بین المللی کشور را می شنوید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- قاری بین المللی کشورمان در محفل انس با قرآن مسجد امیرالمؤمنین (ع) محله بوستان منطقه یک شهر بوشهر به اجرای تلاوت پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۲۷    
ایکنا به مناسبت فرارسیدن نوروز و ایام نو شدن زمین، آیه های بهاری را با صدای قاریان بنام جهان اسلام تولید کرده است. در قسمت پنجم، تلاوت آیه 21 سوره مبارکه زمر را با صدای عبدالباسط محمد عبدالصمد، قاری شهیر مصری می شنوید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۲۸    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری محافل انس با قرآن کریم در ایام نوروز، با حضور قاری بین المللی در استان مازندران خبر داد. و گفت: این محافل انس با قرآن از ششم فروردین ماه تا دهم فروردین در سطح استان مازندران برگزار می شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس مراسم آغاز سال 1402 شامگام امروز دوشنبه 29 اسفند ماه از ساعت 23 تا لحظه سال تحویل در امامزاده صالح (ع) تهران برگزار می شود. این مراسم با قرائت قرآن توسط قاری برجسته بین المللی محمدرضا پورزرگری آغاز و مراسم با اجرای امیر حسین سپهری ادامه خواهد یافت. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
صوت تلاوت آیات 10 تا 14 از سوره مبارکه شوری با صدای علیرضا بیژنی، قاری حرم مطهر رضوی تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مجموعه مستند سرزمین ستاره ها در ایام نوروز مهمان خانه مخاطبین خواهد بود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مستند سرزمین ستاره ها یکی دیگر از تولیدات شبکه افق سیما است که در ایام نوروز پخش می شود. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۶:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس از پایگاه اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان، علیرضا قاری قرآن در خصوص برنامه ریزی برای استقبال از مسافران در سفرهای جاده ای اظهار داشت: مطابق با جلسات شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان برنامه ریزی های لازم در حوزه های مختلف حمل و نقلی برای ایام نوروز انجام شده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
قاری لبنانی سوزاندن قرآن را بیانگر نفرت عمیق و فقدان هرگونه عقلانیت و آگاهی و نیز دیدگاه بدخواهانه توهین کنندگان دانست که هدف آن ها تحقیر ادیان و احساس برتری طلبی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: دوره تربیت معلم قرآنی با حضور مدرس و قاری بین المللی در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۹    
استاد احمد نعینع، قاری مشهور مصری به قاریان جوان توصیه کرد، به منظور رشد و ارتقا در زمینه تلاوت قرآن کریم همواره پایبندی به قواعد تجوید و مخارج حروف را در نظر داشته باشند و به تلاوت قاریان بزرگ گوش داده و از آن ها تقلید کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۱    
ایکنا به مناسبت فرارسیدن نوروز و ایام نو شدن زمین، آیه های بهاری را با صدای قاریان بنام جهان اسلام تولید کرده است. در قسمت دوم، تلاوت آیه 17 سوره مبارکه حدید را با صدای شیخ مصطفی اسماعیل، قاری شهیر مصری می شنوید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- دستگیری اعضای شورای شهر گرگان، قهرمانی قاری برجسته گرگانی در جهان، دست رد گلستانی ها به آشوبگران و تولد پنج قلوها از جمله رخدادهای تلخ و شیرین 1401 گلستان است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با بیان اینکه طرح آرامش بهاری و طرح ضیافت الهی به صورت همزمان در نوروز و ماه رمضان برگزار می شود، گفت: 26 محفل انس با قرآن کریم و کاروان محفل انس در ماه مبارک رمضان با حضور سه قاری بین المللی در استان قزوین برگزار خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۸    
ایکنا به مناسبت فرارسیدن نوروز و ایام نو شدن زمین، آیه های بهاری را با صدای قاریان به نام جهان اسلام تولید کرده است. در قسمت اول، تلاوت آیه 48 سوره مبارکه فرقان را با صدای شعبان عبدالعزیز صیاد، قاری مصری می شنوید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۰    
فیلم تلاوت آیاتی از سوره های انفطار و تین با صدای کریم منصوری، قاری بین المللی قرآن که در محفل قرآنی حرم رضوی اجرا شده است، تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان قاری منتخب جشنواره بزرگ قرآنی ارمغان وحی استان سیستان و بلوچستان گفت: برگزاری ممتاز و شایسته جشنواره بزرگ قرآنی ارمغان وحی در سطح استان نشانه کارآمدی و حسن تدبیر مدیران قرآنی سیستان و بلوچستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در گلستان از امیر حسین رحمتی قاری برتر سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم قدر دانی کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ابوالقاسمی قاری بین المللی کشورمان با اشاره به اهمیت ترویج و تقویت قرآن در جامعه گفت: جلسات قرآنی باید در مساجد فعال شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مسابقات قرآنی صدای نور با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی و موسسه آموزش عالی فردوس و بقعه متبرکه خواجه اباصلت(ره) در ماه مبارک رمضان هر سال در بستر فضای مجازی برگزار می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۸    
مقطعی از تلاوت مجلسی اسامه کربلایی قاری مشهور عراقی از سوره فاطر در فضای مجازی منتشر شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۴    
امیر لعل اول، قاری بین المللی قرآن، آیات 85 تا 99 سوره حجر و آیات سوره نصر را در حرم مطهر رضوی، تلاوت کرده است که صوت این تلاوت در قسمت زیر قابل پخش است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۴    
در مراسم با حضور استاندار گلستان و جمعی از مسئولان، از "امیرحسین رحمتی" فرزند گرگان و قهرمان مسابقات جهانی قرآن کریم تجلیل به عمل آمد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شیخ احمد نعینع، قاری برجسته مصری که به سبک مصطفی اسماعیل قرائت می کند در گفت و گو با سی بی سی گفت: من برای تلاوت مبلغی تعیین نمی کنم و 75 درصد تلاوت من رایگان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۴۰    
دوشنبه 22 اسفند 1401 همزمان با سالگرد شهادت شهید مرتضی کارگر سامانی، چهل و دومین اختتامیه کلاس های دارالقرآن این شهید جوان برگزار گردید. به گزارش تابناک؛ این محفل پر نور با حضور جمعی از قرآن آموزان ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: جوانان مانوس با قرآن بهترین الگو برای جوانان جامعه هستندو ما باید در پرورش چنین جوانانی تلاش بیشتر کنیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، علی محمد زنگانه امشب در مراسم تقدیر از قاری برجسته بین المللی امیرحسین رحمتی قهرمان مسابقات جهانی قرآن کریم ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۳۷    
محفل انس با قرآن با حضور استاندار گلستان و فعالان قرآن و جمعی از مسئولین استانی و قرائت امیرحسین رحمتی، نفر اول بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن به همراه تجلیل و تکریم از قاری گلستانی شامگاه امروز، 23 اسفندماه در مسجد جامع گرگان برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۰    
اذان به شیوه تشیع را با اجرای کمتر دیده شده از استاد راغب مصطفی غلوش قاری قرآن اهل مصر و قاریان مشهور سنتی مذهب در تابناک می بینید و می شنوید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شیخ احمد نعینع، قاری مشهور مصری می گوید که تواضع مرحوم استاد مصطفی اسماعیل از ستارگان عالم تلاوت قرآن در جهان و قرائت روان و خستگی ناپذیرش از او الگویی بی بدیل ساخته بود.