پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۰۶Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تلاوت قرآن»

ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۵    
کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور بانوان طلبه در حوزه علمیه حضرت زینب کبری(س) شهرستان ملایر برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۷    
کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور بانوان طلبه در حوزه علمیه حضرت زینب کبری(س) شهرستان ملایر برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۱    
شاه قلیان گفت: دوره آموزشی تلاوت قرآن کریم با حضور اعضای کانون فرهنگی هنری آیت الله کاشانی در مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهر فرخشهر برگزار شد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۷:۴۱    
روز جهانی معلولین و تلاوت قرآن استاد مهدی فلاح نژاد قاری برتر سازمان بهزیستی برگزار شد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۷:۴۱    
تلاوت قرآن کریم توسط استاد مهدی فلاح نژاد با حضور استاندار جدید البرز در شهرستان چهارباغ روز چهارشنبه 1400/09/10 دکتر عبدالهی استاندار جدید البرز با هیئت همراه در شهرستان چهارباغ حضور پیدا کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۷    
ریا خصلت شومی است که مفاسد فردی و اجتماعی بسیاری به دنبال داشته و باعث پوساندن اعمال نیکِ ریاکار می شود. تلاوت قرآن و توجه به معانی آن، ایجاد اخلاص در نیت و عمل، سپردن امور به خدا و توکل بر او، پناه بردن به خدا از شر شیطان و نفس اماره از جمله اعمالی است که باعث می شود انسان کمتر به ریاکاری بپردازد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۴    
هریس جی، خواننده مسلمان اهل انگلستان فیلمی از خود منتشر کرده است که در مسجدالنبی(ص) در حال قرائت قرآن کریم است و این فیلم لایک هزاران کاربر اجتماعی را در پی داشت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۰    
کرسی تلاوت قرآن کریم در مسجد شهدا بندر ماهشهر برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری ائمه معصوم (ع) شهر هشتجین گفت: دوره آموزشی تلاوت قرآن کریم با حضور اعضای این کانون در مسجد جامع برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سومین جلسه کارگروه فنی و رسانه شانزدهمین نشست تخصصی استادان، قاریان و حافظان قرآن کریم، با موضوع تلاوت قرآن و نغمه های دینی؛ رسانه ملی و فضای مجازی برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حیدری با بیان اینکه همه باید رهایی از ظلمت، درمان و شفاعت خود را از قرآن بگیرند گفت: اگر قرآن را فقط در طاقچه ها بگذاریم شفا و نورانیت ایجاد نمی کند بلکه تلاوت است که قلب و روح را نورانی می کند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۱۵    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، یوسف عرفانی نسب مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در این آیین بر ترویج فرهنگ اقامه نماز و تلاوت قرآن تاکید کرد و گفت: فرزندان باید شکرگزار خدا باشند که در این برهه از زمان به سن تکلیف رسیدن خود را جشن می گیرند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
اولین جلسه تلاوت و استماع قرآن کریم با مدیریت محمودرضا بیژنی اول قاری پیشکسوت کشورمان برگزار شد، حمیدرضا احمدی وفا، محمد قلی تهرانی، حسین فردی، سعید پرویزی، حمید شیخ زاده و وحید براتی در این جلسه به تلاوت قرآن پرداختند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۵    
مدیر مؤسسه امیرالمؤمنین(ع) کاشان از اجرای طرح ملی تلاوت قرآن کریم ویژه پسران 8 تا 16 سال استان اصفهان در این مؤسسه خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۲    
استاد دانشگاه و حوزه علمیه یزد با اشاره به اینکه تحلیل جایگاه تلاوت قرآن در دو مبحث جداگانه مورد بررسی قرار می گیرد به جایگاه تلاوت قرآن کریم از منظر آیات اشاره کرد و گفت: در این زمینه 6 موضوع و زیرشاخه استخراج شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۱    
آئین بیست و ششمین کرسی تلاوت قرآن کریم باحضور عباس هاشمی، قاری بین المللی قرآن کریم و نماینده شورای عالی قرآن، در هیئت مذهبی منتظران حضرت مهدی(عج) مسجد خاتم الانبیاء(ص) بوشهر برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۷    
حجت الاسلام محمدی گفت: عبدالباسط صدایش را صرفاً برای تلاوت قرآن استفاده کرد، نیت این قاری در قرائتش موجب اثرگذاری فوق العاده در مستمعین شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۲    
کرسی تلاوت قرآن همراه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع امنیت شهید احسان نصیری از سوی مؤسسه قرآنی امام رضا(ع) برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۲    
قاری ممتاز بروجن گفت: آفتی که استعدادهای قرآنی را هدر می دهد این است که این استعداها غالباً به درستی هدایت نمی شوند و بسیاری از نوجوانان مستعد به جای قرارگیری در مسیر تلاوت قرآن به گروه های سرود و یا مداحی سوق داده می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین کرسی تلاوت قرآن کریم به همت مؤسسه قرآنی شمیم رحمت با عنوان دوشنبه های قرآنی در ملایر برگزار می شود.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله صاحب الزمانی انس عجیبی با قرآن داشتند. همیشه حدود نیم ساعت به اذان ظهر و مغرب در محراب مسجد مشغول تلاوت قرآن می شد و بسیاری از آیات را حفظ بودند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر اسبق رادیو قرآن با اشاره به توصیه رهبر انقلاب می گوید: پس از تلاوت قرآن خدمت آقا رسیدم و پیش از اینکه این دو پرسش را مطرح کنم، گویی که ایشان ذهن من را خواند و پاسخ داد: "خیلی خوب و بامعنا می خوانی"
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل قرآنی با تأکید بر اینکه وظیفه تلاوت قرآن با وجود گرفتاری ها برای افراد برداشته نمی شود، گفت: نخستین گام ارتباط با قرآن، تلاوت است، اما متأسفانه اینکه چرا در سطح جامعه به تلاوت قرآن توجه نمی شود، باید آسیب شناسی شود و این بی نشاطی نسبت به تلاوت قرآن منشأیی دارد که باید بررسی شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سلسله جلسات تخصصی کرسی های تلاوت قرآن با تدریس حسام قانعی، یکی از قاریان و مرتلان ممتاز استان فارس و کشورمان در مسجد نصیرالملک شیراز برگزار می شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- مرحوم عبدالباسط در بازگشت از فرانسه در گفت وگو با یکی از شبکه های تلویزیونی مصر از فضای حاکم بر محافل غیرمسلمانان هنگام تلاوت قرآن می گوید. ببینید انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۲    
طرح تلاوت قرآن کریم در منازل هیات قرآنی نسیم نور با هدف ترویج فرهنگ تلاوت قرآن در سرخه به صورت هفتگی برپا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۱    
مراسم ترحیم و تلاوت قرآن والده حجت الاسلام سیدابوالفضل حکیمی، حافظ کل قرآن و مدیر موسسه کریمه آل رسول(ص) در قم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۱    
عبدالباسط محمد عبدالصمد، قاری شهیر مصری، در یکی از مصاحبه های تلویزیونی از واکنش مستمعین، روزنامه ها و مجله های فرانسوی از تلاوتش در این کشور می گوید. این بخش دیدنی از مصاحبه را با هم می بینیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی، خطیب کشورمان با استناد به روایات الهی به تأثیرات تلاوت قرآن در زندگی مادی و معنوی و همچنین روز قیامت پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۷    
جلسه تلاوت قرآن در مسجد منصوریه اردبیل، با رعایت پروتکل های بهداشتی، برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۰    
در آئین بیست و پنجمین کرسی تلاوت قرآن کریم از قاریان نوجوان پایگاه مقاومت بسیج نجف اشرف در مسجد خاتم الانبیاء(ص) بوشهر تجلیل شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۹:۲۵    
حوزه/ جلسه پیگیری مشکلات فعالان قرآنی و برگزاری کرسی تلاوت قرآن کریم در مدرسه علمیه معصومیه (س) خرم آباد، عناوین اخبار کوتاه این مدرسه است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۶    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، در این مراسم پس از تلاوت قرآن توسط یکی از دانش آموزان و خیرمقدم توسط مدیر آموزشگاه حجت الاسلام حسینی شروع به سخنرانی کردند. دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان رفسنجان پیرامون آموزش و پرورش به عنوان دو هدف عالی از اهداف پیامبر عالیقدر اسلام نام برد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
محفل آموزش و تلاوت قرآن کریم، پنج شنبه هر هفته بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن مجتبی(ع) دهقان ویلای کرج برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ادیانی گفت: خدمت مرزبانان ذاتاً مقدس است و می توان با استمرار بر تلاوت قرآن و پرداختن به معنویات، از بسیاری از مشکلات همچون محرومیت ها و آسیب های مربوط به دوری از خانواده جلوگیری کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هیئت انصارالامام رزمندگان کرج کرسی های تلاوت قرآن کریم را به صورت ماهانه برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ملایر با بیان اینکه کرسی تلاوت قرآن به صورت هفتگی در مساجد مختلف شهرستان در حال برگزاری است، گفت: کرسی تلاوت قرآن شب گذشته، 28 آبان ماه در مسجد قمر بنی هاشم(ع) ملایر برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۷:۴۱    
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرند، کرسی تلاوت قرآن درمحل کتابخانه علامه مجلسی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۵    
دانشجوی برگزیده قرآنی یزدی آرامش قلبی را مهمترین تأثیر آیات قرآن دانست و گفت: گاهی انسان ها در مشکلات زندگی غوطه ور شده و در اوج نا امیدی قرار می گیرند که تلاوت یک آیه از قرآن می تواند آرامش بخش قلب انسان شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۶    
کرسی تلاوت قرآن کریم به مناسبت هفته قرآن و عترت دانشگاه ها به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۷    
فعالیت های قرآنی پایگاه های مقاومت بسیج حوزه خاتم(ص) سپاه ناحیه خرم آباد از جمله پایگاه مقاومت شهید مدنی، امام خمینی(ره)، منتظران، شهید دستغیب، امام حسین(ع) و شهید صدوقی با محوریت مسجد به طور مستمر و در رده های مختلف سنی برگزار می شود ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۶    
جلسه آموزش تلاوت قرآن کریم، توسط قاری ممتاز و برجسته کشوری، پاسدار رضا صلاحی در مهدیه اردبیل راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
خبرنگار خارجی به شکلی زیبا از طنین تلاوت قرآن پیش از دیدار تیم های فوتبال ایران و ایرلند در ورزشگاه آزادی گفت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کرسی تلاوت قرآن یادواره دانشجوی شهید نعمت اله کاظمی گل باغی به مناسبت هفته قرآن و عترت دانشگاه ها در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۵    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه البرز بیان کرد: دوره تخصصی آکسان در تلاوت قرآن فردا، 24 آبان ماه در سالن آمفی تئاتر اوقاف شهرستان کرج برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ملایر از اجرای طرح دوشنبه های قرآنی به عنوان ویژه برنامه کرسی های تلاوت قرآن در مساجد شهرستان ملایر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
هیئت روضة الشهدا سنت مناجات خوانی سحرهای جمعه را با قرائت دعای کمیل، تلاوت قرآن و تفسیر حکمت های نهج البلاغه برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۷:۴۲    
کرسی تلاوت قرآن در مسجد حاج محمد جواد عریان بندر ماهشهر برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۱    
احمد ابوالقاسمی، قاری بین المللی در سفر به همدان با حضور بر سر مزار مرحوم علیرضا فتحی پور، پژوهشگر قرآنی، آیاتی از قرآن کریم را تلاوت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۱    
ایسنا/لرستان سیدمصطفی میرشاکی که در بین بسیجیان و امت حزب الله الیگودرز به سیدالشهدای شهر معروف بود در دوران کودکی با نشستن پای کرسی و حلقه قرائت قرآن پدرش با قرآن آشنا و در زمینه تلاوت قرآن به پیشرفت قابل ملاحظه ای رسید.