شنبه ۰۵ فروردینساعت ۱۴:۵۰Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تلاوت قرآن»

کودکی در برنامه تلویزیونی با قرآن خواندنش داوران را شگفت زده کرد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک- نماینده ولی فقیه در مرکزی و امام جمعه اراک گفت: مجالس تلاوت قرآن با ترجمه و تفسیر آیات و انتقال مفاهیم همراه باشد.
فرهنگ وهنر   ۲ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی، آمیخته شدن مجالس تلاوت قرآن با ترجمه و تفسیر آیات را برای انتقال مفاهیم و مضامین قرآنی به مستعمین و اثرگذاری بر آنها، ضروری خواندند و متخصصان و فعالان قرآنی را به تلاش برای یافتن شیوه های این مسئله مهم فراخواندند.
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
ایکنا به منظور ترویج فرهنگ تلاوت قرآن کریم در ماه مبارک رمضان، در آستانه حلول ماه نزول قرآن مجموعه شنیدنی قله های تلاوت را در چهار بخش بازنشر می کند. این مجموعه شامل تلاوت های ماندگار قاریان بین المللی مصری است که تاکنون 40 قسمت آن از رسانه ایکنا منتشر شده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۰:۳۰    
این تلاوت زیبا از یک افسر ارتش ایران چند میلیون بازدید در یوتیوب داشته و برای بسیاری از کاربران در فضای مجازی، تلاوت زیبای قرآن از یک نظامی ایرانی جالب توجه بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
در این ماه پر فضیلت مساجد مملو از جمعیت بوده و صفوف به هم پیوسته نماز و تلاوت قرآن شور حال ویژه ای در بین مردم دارد و بهترین حافظان و قاریان به تلاوت ترتیل قرآن می پردازند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدئو که یک برنامه زنده تلویزیونی است کودک سه ساله ای را می بینید که چقدر شیرین و زیبا قرآن می خواند و همه را غافلگیر می کند.
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: همزمان با برپایی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد مقدس هر شب کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز و بین المللی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۴    
ایکنا به منظور ترویج فرهنگ تلاوت قرآن کریم در ماه مبارک رمضان، در آستانه حلول ماه نزول قرآن مجموعه شنیدنی قله های تلاوت را در چهار بخش بازنشر می کند. این مجموعه شامل تلاوت های ماندگار قاریان بین المللی مصری است که تاکنون 40 قسمت آن از رسانه ایکنا منتشر شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۱    
دعای روز دوم ماه مبارک رمضان حاوی سه موضوع، گام برداشتن برای بدست آوردن رضای الهی، گام برنداشتن در مسیر خشم الهی؛ و اهمیت تلاوت قرآن کریم است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
شهردار شیراز در تشریح برنامه های ایام ماه مبارک رمضان این سازمان از اجرای طرح دولت قرآن در حافظیه و کرسی های تلاوت قرآن طی این ایام در مساجد شیراز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
دردعای روز دوم ماه مبارک رمضان از پروردگار خویش می خواهیم به ما توفیق تلاوت قرآن عنایت کند و ما را از خشم و غضبش دور بدارد، زیرا که او مهربانترین مهربانان عالم است.
روزان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در اولین روز ماه مبارک رمضان و در محفل نورانی انس با قرآن که با حضور شماری از قاریان و اساتید ممتاز و فعالان قرآنی برگزار شد، آمیخته شدن مجالس تلاوت قرآن با ترجمه و تفسیر آیات را برای انتقال مفاهیم و مضامین قرآنی به مستعمین و اثرگذاری بر [...]
رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روز ماه مبارک رمضان و در محفل نورانی انس با قرآن که با حضور شماری از قاریان و اساتید ممتاز و فعالان قرآنی برگزار شد، آمیخته شدن مجالس تلاوت قرآن با ترجمه و تفسیر آیات را برای انتقال مفاهیم و مضامین قرآنی به مستمعین و اثرگذاری بر آنها ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۲:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین روز ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن در محفل نورانی انس با قرآن کریم، عصر امروز (پنجشنبه) در حسینیه امام خمینی (ره)، نکات کلیدی درباره تلاوت و ترجمه و تفسیر قرآن بیان کردند. این نکات و توصیه ها را در تابناک می بینید و می شنوید.
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای هدف از تلاوت مطلوب را اثرگذاری آن بر مخاطب دانستند و فرمودند: در این نوع تلاوت، از همان ابتدا باید نیت تان اثرگذاری بر مخاطب باشد که در این حالت باید خود قاری اول از همه، از خواندن قرآن تأثیر بپذیرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رهبر معظم انقلاب هدف از تلاوت قرآن را اثرگذاری آن بر مخاطب دانستند و خطاب به قاریان گفتند: توجه داشته باشید که با هر لحنی تلاوت می کنید این کار را به قصد اثرگذاری بر شنونده انجام دهید.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
قرآن برای همه بخش های زندگی درس دارد. قرآن کتاب زندگی است. امروز زیرساخت مسائل قرآنی مهیا است. تلاوت به قصد اثرگذاری باشد نه آوازخوانی. برخی برای خودنمایی از اختلاف قرائت استفاده می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب هدف از تلاوت قرآن را اثرگذاری آن بر مخاطب دانستند و خطاب به قاریان گفتند: توجه داشته باشید که با هر لحنی تلاوت می کنید این کار را به قصد اثرگذاری بر شنونده انجام دهید.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، حضرت آیت الله خامنه ای با شکرگزاری به درگاه پروردگار کریم به خاطر برخورداری ایران از نعمت وجود قاریان فراوانِ برجسته، خوش خوان و صحیح خوان و آشنا با شیوه های خوب تلاوت گفتند: بر اساس گزارش ها، رشد شاخص قرآن در کشور بیشتر از همه شاخص ها است که این امر مایه خرسندی عمیق است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در اولین روز ماه مبارک رمضان و در محفل نورانی انس با قرآن که با حضور شماری از قاریان و اساتید ممتاز و فعالان قرآنی برگزار شد، آمیخته شدن مجالس تلاوت قرآن با ترجمه و تفسیر آیات را برای انتقال مفاهیم و مضامین قرآنی به مستعمین و اثرگذاری بر آنها ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در اولین روز ماه مبارک رمضان در محفل انس با قرآن گفتند: ما امروز بحمدلله از حیث ترجمه و تفسیر قرآن کمبود نداریم، اما باید یک شکل و شیوه ای بیابید که در محافل قرآنی به نحوی ترجمه را وارد کنید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تلاوت قرآن و تفسیر روزانه قرآن به مناسبت ماه مبارک رمضان، از سوی مرکز فرهنگی افق آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) بابلسر برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: قرآن مجید در همه عرصه های فردی، خانوادگی، اجتماعی، حکومتی و حتی روابط بین الملل، مملو از تدبیر و حکمت است که باید به آموختن و بکارگیری این دروس اهتمام جدی داشت که خوشبختانه امروز همه زیرساخت های لازم برای این کار فراهم است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۲    
در ماه مبارک رمضان، روزانه بخشی از تلاوت قرآن توسط رهبر انقلاب منتشر خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملایر از فعالیت بیش از 160 مُبلغ در ماه مبارک رمضان در مساجد و تکایای این شهرستان خبر داد و گفت: حدود 120 مبلغ بومی هستند و مابقی از حضور مبلغین قم و سایر نقاط کشور استفاده می کنیم ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۷    
مدیر اداره تبلیغات اسلامی شیروان گفت: یکی از برنامه هایی که امسال برای ماه رمضان برای اولین بار در شهرستان اجرا می شود کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۶    
مرحوم علامه حسن زاده آملی در یکی از سخنرانی های خود با بیان اینکه مناجات و عبادات خداوند توفیق می خواهد، گفت: هر کسی به سحرخیزی و تلاوت قرآن متنعم نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۰    
امسال برای ما ایرانی ها و مسلمانان فارسی زبان، سال ویژه ای است، بهارِ جان با بهارِ قرآن درهم آمیخته شده است، شکوفه های بهاری لحظات شتاب بندگی را عطرآگین کرده و صدای پرندگان به آوای تلاوت قرآن آهنگ خاصی بخشیده است، بهار در بهار تان مبارک.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۴۲    
حمید داود آبادی جانباز جنگ تحمیلی درباره حال و هوای نوروز در جبهه ها گفت: دیده بوسی ، صلوات ، ذکر حدیث و تلاوت قرآن ؛ سرانجام بسته های کوچکی که تدارکات فرستاده بود، فضای جبهه را عیدی می کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان با بیان اینکه محافل قرآنی، کرسی های تفسیر قرآن، جلسات خانگی قرآن از جمله مهم ترین برنامه های اجرایی در ماه مبارک رمضان است، گفت: برگزاری 621 مراسم جزء خوانی قرآن کریم، 120 محفل قرآنی ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اعمالی برای شب های ماه مبارک رمضان وارد شده است که یکی از پرفضیلت ترین اعمال تلاوت قرآن است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۳:۱۱    
قرآن کریم به عنوان کلام الهی و معجزه جاوید و ماندگار پیامبر اعظم(ص) بهترین راهنمای بشر است. از همین رو، تلاوت و تدبر در آیات آن،از اهمیت و ارزش خاصی برخوردار است، با این حال تلاوت قرآن در ماه مبارک رمضان مورد تاکید و سفارش فراوان واقع شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
امسال در مجموعه معارفی سیما، تدارک ویژه ای برای ماه مبارک رمضان صورت گرفته که مهمترین آن برنامه تلاوت قرآن است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می آید. ماه رمضان ماه تقویت اراده و آزادی از زنجیرهای درونی است و این آرمان مقدس در پرتو "روزه" دست یافتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۳۵    
برنامه ای با موضوع حفظ و تلاوت قرآن کریم در ماه مبارک رمضان.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- ویژه برنامه سخنرانی و مناجات خوانی ماه مبارک رمضان همراه با تلاوت قرآن و بیان احکام در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می شود. به گزارش شفقنا، براساس اعلام روابط عمومی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، در دهه اول ماه مبارک رمضان: آیت الله حسن منفرد سخنرانی خواهد کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۹    
ایکنا به منظور ترویج فرهنگ تلاوت قرآن در ماه مبارک رمضان، در آستانه حلول ماه نزول قرآن مجموعه شنیدنی قله های تلاوت را در چهار بخش بازنشر می کند. این مجموعه شامل تلاوت های ماندگار قاریان بین المللی مصری است که تاکنون 40 قسمت آن از ایکنا منتشر شده است ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن سال نو در حرم امام رضا (ع) آغاز شد. به گزارش اقتصادآنلاین، مراسم دیدار عیدانه با رهبر معظم انقلاب اسلامی و سخنرانی نوروزی ایشان دقایقی پیش با تلاوت قرآن کریم، اجرای سرود و شعرخوانی صابر خراسانی در حرم مطهر رضوی آغاز شد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شانزدهمین دوره مسابقات بین المللی تلاوت قرآن إِنَّ لِلْمُتَّقِینَ مَفازاً عصر فردا (چهارشنبه) با شرکت قاریانی از کشورهای مختلف جهان آغاز می شود.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ مراسم دیدار عیدانه با رهبر انقلاب اسلامی و سخنرانی نوروزی ایشان دقایقی پیش با تلاوت قرآن کریم، اجرای سرود و شعرخوانی صابر خراسانی در حرم مطهر رضوی آغاز شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی مقصود از تحول را تغییر نقاط معیوب جامعه ایرانی و نظام اسلامی دانستند و تاکید کردند: برای تحول، به اعتماد به نفس ملی و هوشیاری نیاز داریم.
امام جمعه اهل سنت گله دار: در ماه مبارک رمضان به تلاوت قرآن بپردازیم امام جمعه اهل سنت گله دار در خطبه های نماز جمعه این هفته، 26 اسفندماه گفت: ماه مبارک رمضان، ماه غفران، رحمت و رهایی از آتش جهنم است، دست و پای شیطان بسته می شود و دیگر نمی توانیم گناه و معصیت مان را گردن شیطان بیندازیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
آیت الله حسین وحیدخراسانی در پیامی به مناسبت آغاز سال جدید و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، نسبت به اهتمام و توجه دائمی به تلاوت قرآن کریم و وجود نازنین منجی عالم بشریت تاکید کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- آئین تحویل سال 1402 از ساعت 24 امشب با حضور خانوادگی زائران در مصلای امام علی (ع) بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار می شود. به گزارش شفقنا به نقل از آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۵۰    
هم زمان با روزهای پایانی ماه شعبان آخرین کرسی تلاوت قرآن سال 1401 در روستای توجغاز ملایر با سخنرانی حجت الاسلام شفیعیان و تلاوت حجت الاسلام رضایی از قاریان قرآن شهرستان ملایر و تقدیر از مسئولان خانه قرآن تبیان این روستا برگزار شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام، ویژه برنامه های قبله تهران در ایام ماه مبارک رمضان و سال نو از جمله برنامه سال تحویل تا تلاوت قرآن کریم و سفره افطار ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۱    
وزارت اوقاف مصر از اجرای طرح رمضانی خود در قالب برنامه سفیران تلاوت در جهان برای تلاوت قرآن کریم در شماری از کشورهای جهان خبر داد.