سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۲۵Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره تبلیغات اسلامی»

هرمز   ۶ ساعت پیش    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رودان گفت: به اذعان تحلیلگران مسائل جهان این حمله دفاع تاریخی و بی سابقه ای در عمق سرزمین های اشغالی نشان داد که جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری به آنچه وعده می دهند صادق هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت- طی حکمی از سوی حجت الاسلام محمد علی نجفی مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان حجت الاسلام حسن خواه به عنوان رابط تبلیغات اسلامی خمام منصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه گفت: باید بکوشیم نونهالان از همان کودکی و در سنین پایین در مسیر تربیت درست و دینی قرار بگیرند و با خداوند متعال مانوس شوند.
هرمزبان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۳    
هرمزبان – رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب گفت: سیلی محکمی به رژیم صهیونسیتی زده شد و اگر دست از پا خطا کنند پاسخ ایران کوبنده تر خواهد بود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار از برگزاری کلاس های آموزش حفظ قرآن کریم ویژه خردسالان در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سوادکوه- رییس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه از اجرای 112 ویزه برنامه قرآنی همزمان با ماه مبارک رمضان در شهرستان خبر داد.
سازمان تبلیغات اسلامی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۲    
همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر و با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شوشتر چهار زندانی جرایم غیرعمد در این شهرستان به کانون گرم خانواده هایشان بازگشتند.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ماهنشان گفت: عملیات سپاه پاسداران حقارت رژیم صهیونیستی را به ارمغان آورد و ادعای دروغ رژیم صهیونسیتی که دارنده دومین ارتش جهان هستند را آشکار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۱    
خلیل آباد- رییس اداره تبلیغات اسلامی خلیل آباد گفت: در راستای اجرای طرح زندگی با آیه ها با عنوان مسطورا بیش از 100 جلسه قرآنی به صورت خانگی در شهرستان خلیل آباد برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بیجار-رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار از گسترش فعالیت ها و برنامه های قرآنی با توجه به استقبال بسیار گرم مردم در این شهر خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار از بهره مندی بیش از هزار نفر از شرکت کنندگان در محافل انس با قرآن این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- رییس اداره تبلیغات اسلامی گناوه با بیان اینکه سیلی محکم ایران اسلامی دشمن صهیونیستی را به خاک مذلت نشاند، گفت: پاسخ ایران اسلامی نتیجه اقدامات خصمانه رژیم کودک کش صهیونیستی بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بیجار- رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار گفت: بیش از یک هزار بیجاری از محافل انس با قرآن کریم سطح مساجد و حسینیه و هیات های مذهبی در این شهرستان بهره مند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۹    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان بیش از 2 هزار نفر صومعه سرایی با حضور در 100 مسجد و مرکز قرآنی قرآن کریم را ختم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۴    
نیشابور- حجت الاسلام عبدالرحمن یداللهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور در خصوص اجرای طرح ملی مسطورا در نیشابور توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۳    
نیشابور- عبدالحسین ناصری، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور گفت: طرح ملی مسطورا توسط موسسه قرآنی سلسله الذهب نیشابور اجرا شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی قائنات گفت: در عیدفطر انسان بعد از گذشت یکماه تعبد و بندگی خدا و نهایتاً آمرزش گناهان به آن فطرت پاک دوران طفولیت که تازه از مادر متولد شده است می تواند برسد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۱    
در پی درگذشت زنده یاد کربلایی عبدالرسول محمدی اداره تبلیغات اسلامی ؛شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان شهرستان لنده پیام تسلیتی منتشر نمود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۸:۴۹    
تربت جام- رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت جام گفت: استقبال مردم شیعه و اهل سنت تربت جام به ویژه جوانان و نوجوانان از محافل قرآنی تحسین برانگیز و شور قرآنی امسال وصف ناپذیر بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۶    
با همکاری نهاد امامت جمعه و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سربیشه و با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و مددجویان بهزیستی، ضیافت افطاری در محل حوزه علمیه شهرستان برگزار گردید.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی طرقبه شاندیز گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان سفره های افطاری ساده با کمک های مردمی و خیرین نیک اندیش در 34 مسجد شهرستان طرقبه شاندیز میزبان روزه داران بود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۲    
انجمن خوشنویسان شهرستان ممسنی به مناسبت گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری نمایشگاه گروهی خوشنوسی در نگار خانه شولستان شهرستان ممسنی نمودند ...
هرمز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۸    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم گفت: طرح قرآنی مسطورا از آغاز ماه مبارک رمضان تا پایان ماه مبارک رمضان در جزیره جهانی قشم اجرا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۳    
اهر- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهر از برگزاری مراسم جز خوانی قرآن کریم در مساجد و حسینیه های شهرستان اهر و هوراند خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۳    
بیجار-رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون بیش از یک هزار نفر در قالب گفتمان های دینی با مباحث دینی و اعتقادی آشنا شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کامیاران-رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران گفت: بیش از یکصد افطاری ساده در مساجد و هیأت های مذهبی شهرستان کامیاران برپا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
قنوات- رییس اداره تبلیغات اسلامی قنوات از تبلیغ 50 روحانی و مبلغ در بخش قنوات قم همزمان با ماه مبارک خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ ذاکرین اهل بیت(ع) و اعضای شاخص شورای هیئات مذهبی به همراه رئیس اداره تبلیغات اسلامی با برگزاری نشستی صمیمانه با امام جمعه زابل دیدار کردند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شیروان گفت: نماز عید سعید فطر با حضور گسترده اقشار مردم مومن در چهار نقطه شهرستان شیروان اقامه می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۳:۵۱    
محفل انس با قرآن و تببین طرح زندگی با آیه ها (مسطورا) با حضور استاد مرتضی خدامی و سیدپارسا انگشتان، قاری بین المللی به همراه جمعی از قاریان استانی و شهرستانی به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرگز برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند-رئیس اداره تبلیغات اسلامی قائنات گفت: نماز عید سعید فطر در بیش از 70 نقطه شهرستان قائنات برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۷:۳۷    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد جزئیات برگزاری نماز عید فطر در این شهر را تشریح کرد.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر گفت: اعتکاف رمضانیه در ابهر در مسجد چهارده معصوم (ع) برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۴    
به گزارش روابط عمومی، همزمان با ماه عبادت و بندگی و در واپسین شبهای پرفیض ماه مبارک رمضان، ضیافت افطاری با حضور مدیر کل ومعاون امور اجتماعی بهزیستی استان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردبیل، معاون اداره ورزش و جوانان استان در جمع تحت پوشش خانه امام رضا(ع) اردبیل برگزار گردید .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۵    
سقز_نشست علمای شیعه و اهل سنت با موضوع افطاری وحدت و مقاومت با حضور مدیرکل فرق و ادیان سازمان تبلیغات اسلامی،علمای اهل سنت و شیعه در سالن اداره تبلیغات اسلامی سقز برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نشست علمای شیعه و اهل سنت با موضوع افطاری وحدت و مقاومت با حضور حجت الاسلام سیفایی مدیرکل فرق و ادیان سازمان تبلیغات اسلامی،علمای اهل سنت و شیعه در سالن اداره تبلیغات اسلامی سقز برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۳    
مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شیروان گفت: روز جهانی قدس برای دفاع از مظلومان رنج دیده فلسطین نامگذاری شده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
محفل قرآنی ماه مبارک رمضان به همت اداره تبلیغات اسلامی روانسر با حضور گسترده مردم روزه دار این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۷    
قصرشیرین- ایرنا- رییس اداره تبلیغات اسلامی قصرشیرین گفت: مقاومت فلسطین با پیروزی در طوفان الاقصی معادلات جدیدی را رقم زد و اکنون محور مقاومت به کابوسی برای اسرائیل تبدیل شده و آن هم در زمانی که این رژیم با بحران های مختلف دست و پنجه نرم می کند.
کاروان قرآنی بهار در بهار (زندگی با آیه ها) با حضور معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ، ه یئت فاطمیه، فرمانده انتظامی،مسول اداره تبلیغات اسلامی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در فاطمیه باشت برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۳:۰۵    
پارس آباد - رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پارس آباد گفت: راهپیمایی روز قدس نماد وحدت مسلمانان علیه ظلم و حمایت از مردم مظلوم و بی گناه فلسطین است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
در بیانیه اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران ویژه روز قدس آمده است: رژیم غاصب و کودک کش اسراییل در باتلاق خباثت های خود در حال مرگ است و برای رهایی از آن، هر جنایتی که بشر از آن شرم دارد را مرتکب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- حجت الاسلام علی محمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه از مردم برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند از برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در چهار منطقه شهری و هشت منطقه روستایی خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۳:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
حوزه/ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران با صدور بیانیه در محکومت حمله تروریستی رژیم صهیونیست به سفارتخانه ایران در شهر دمشق آورده است: آزاد مردان جهان و ملت های مسلمان در کنار مردم شریف ایران ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، حجت الاسلام غلامعلی کاظمی گفت: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان و بهار طبیعت، ترویج گفتمان زندگی با آیه ها در قالب طرح ملی مسطورا یکی از برنامه های مهم اداره تبلیغات اسلامی قشم است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نوشهر، گفت: جنایت های رژیم صهیونیستی نشان دهنده این است که این رژیم به زوال و نابودی خود نزدیک شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه گفت: طرح سراسری زندگی با آیه ها با استقبال خوب در سطح شهرستان گناوه در حال برگزاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اداره تبلیغات اسلامی یزد: همزمان با ماه مبارک رمضان 400 موسسه فرهنگی در حوزه قرآن و عترت و جلسات خانگی در این شهرستان شناسایی و ساماندهی شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۹    
حوزه/ رییس اداره تبلیغات اسلامی کامیاران گفت: روز قدس بهترین فرصت برای بیان جنایات رژیم جنایتکار صهیونیست علیه مردم مظلوم فلسطین است.